Αρχική Ενημέρωση Αγώνες Αποτελέσματα Άρθρα Προϊοντα & Υπηρεσίες Φωτογραφίες Βίντεο
High5 NSCoaching Kasimis Training X-treme Stores Top Cycles Triathlon
Ενημέρωση
10 Μαϊ 19 ← πίσω

Kids Aquathlon Rafina 2019: Λίστες συμμετοχής και τελικό πρόγραμμα

Kids Aquathlon Rafina 2019: Λίστες συμμετοχής και τελικό πρόγραμμα

 

 

Ο Δ.Ο.Π.Α.Π. Ραφήνας – Πικερμίου και η Ελληνική Ομοσπονδία Τριάθλου συνδιοργανώνουν το Σάββατο 11 Μαϊου 2019 στο Δημοτικό Κολυμβητήριο Ραφήνας την 3η παιδική-αναπτυξιακή ημερίδα Aquathlon (Κολύμβηση+Τρέξιμο) Ραφήνας με τον διακριτικό τίτλο “Kids Aquathlon Rafina 2019”.

 

Οι εγγραφές έχουν κλείσει και περισσότερα από 100 παιδιά έχουν δηλώσει συμμετοχή στην εκδήλωση. Νέες εγγραφές θα μπορούν να γίνουν αποκλειστικά με το άνοιγμα της γραμματείας των αγώνων στις 13.00 και μέχρι τις 14.00. Μετά τις 14.00 δεν θα γίνει δεκτή καμία νέα εγγραφή

 

Οι μικροί μας συμμετέχοντες θα πρέπει να δώσουν το παρόν στη γραμματεία μέχρι 1 ώρα από την εκκίνησή τους, να παραλάβουν το πακέτο συμμετοχής τους και να “μαρκαριστούν” από τους κριτές της Ε.Ο.ΤΡΙ.

 

Προσέλευση στο χώρο εκκίνησης για τους μικρούς συμμετέχοντες μας είναι 15 λεπτά πριν την εκκίνηση του αγωνίσματος τους, όπου θα λάβουν και τις τελικές οδηγίες από τους κριτές της Ε.Ο.ΤΡΙ.

 

 

 

Διαβάστε προσεκτικά όλες τις τεχνικές λεπτομέρειες που θα πρέπει να γνωρίζουν γονείς και παιδιά, εδώ:

http://www.energyraces.gr/?event=kids-aquathlon-rafina-2019

 

Ακολουθούν αναλυτικά το πρόγραμμα και η κατανομή των μικρών συμμετεχόντων στις σειρές εκκίνησης

 

Πρόγραμμα  , Σάββατο 11/5

13:00 Άνοιγμα Γραμματείας

 

 

Κατηγορίες Ανάπτυξης Β

(για παιδιά μη έμπειρα σε διοργανώσεις κολύμβησης-τρεξίματος)

15:00 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Μαθήτριες (έτος γέννησης 2010-2011) 50μ κολύμβησης + 1χλμ τρέξιμο

15:10 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Μαθήτριες (έτος γέννησης 2008-2009) 50μ κολύμβησης + 1χλμ τρέξιμο

15:20 ΑΓΟΡΙΑ Μαθητές (έτος γέννησης 2010-2011) 50μ κολύμβησης + 1χλμ τρέξιμο

15:30 ΑΓΟΡΙΑ Μαθητές (έτος γέννησης 2008-2009) 50μ κολύμβησης + 1χλμ τρέξιμο

15:40 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Μαθήτριες (έτος γέννησης 2004-2005-2006-2007) 50μ κολύμβησης + 1χλμ τρέξιμο

15:50 ΑΓΟΡΙΑ  Μαθητές (έτος γέννησης 2004-2005-2006-2007) 50μ κολύμβησης + 1χλμ τρέξιμο

 

Κατηγορίες Ανάπτυξης Α

(για παιδιά εξοικειωμένα με κολύμβηση/τρέξιμο με εμπειρία σε αντίστοιχες διοργανώσεις)

16:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΊΔΕΣ Β (γεν 2010-2011): 100μ κολύμβησης + 1χλμ τρέξιμο

16:10 ΠΑΜΠΑΊΔΕΣ Β (γεν 2010-2011): 100μ κολύμβησης + 1χλμ τρέξιμο

16:30 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α (γεν 2008-2009): 150μ κολύμβησης + 1χλμ τρέξιμο

16:40 – 1η ΣΕΙΡΑ ΠΑΜΠΑΊΔΕΣ Α (γεν 2008-2009): 150μ κολύμβησης + 1χλμ τρέξιμο

16:45 – 2η ΣΕΙΡΑ ΠΑΜΠΑΊΔΕΣ Α (γεν 2008-2009): 150μ κολύμβησης + 1χλμ τρέξιμο

17:00 ΚΟΡΑΣΊΔΕΣ Β (γεν 2006-2007): 200μ κολύμβησης + 2χλμ τρέξιμο

17:10 ΠΑΊΔΕΣ Β (γεν 2006-2007): 200μ κολύμβησης + 2χλμ τρέξιμο

17:20 ΚΟΡΑΣΊΔΕΣ Α (γεν 2004-2005): 300μ κολύμβησης + 2χλμ τρέξιμο

17:30 ΠΑΊΔΕΣ Α (γεν 2004-2005): 300μ κολύμβησης + 2χλμ τρέξιμο

 

 

ΣΕΙΡΕΣ – ΛΙΣΤΕΣ ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ


Bib Div Επώνυμο/Last Name Όνομα/First Name Purchase Φύλο/Gender Ομάδα-Σύλλογος/Team-Club Έτος γέννησης/Year of Birth

ΠΑΊΔΕΣ Α (γεν 2004-2005)
1 15 ΚΟΜΙΝΗΣ ΑΛΤΑΝΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ Κατηγορίες Ανάπτυξης Α (για παιδιά με εμπειρία) 0.00 Άνδρας/Male ΔΗΜΟΣ ΒΥΡΩΝΑ 2005

ΠΑΊΔΕΣ Β (γεν 2006-2007)
2 13 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Κατηγορίες Ανάπτυξης Α (για παιδιά με εμπειρία) 0.00 Άνδρας/Male ACS AGIA PARASKEYH 2006
3 13 ΔΑΝΙΗΛ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Κατηγορίες Ανάπτυξης Α (για παιδιά με εμπειρία) 0.00 Άνδρας/Male Α.Ο.Π.Φαληρου 2007
4 13 ΚΡΕΒΕΤΖΑΚΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ Κατηγορίες Ανάπτυξης Α (για παιδιά με εμπειρία) 0.00 Άνδρας/Male ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ 2007
5 13 ΠΑΡΙΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Κατηγορίες Ανάπτυξης Α (για παιδιά με εμπειρία) 0.00 Άνδρας/Male ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ 2007
6 13 ΣΠΑΝΤΟΥΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Κατηγορίες Ανάπτυξης Α (για παιδιά με εμπειρία) 0.00 Άνδρας/Male ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ 2007
7 13 ΤΗΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Κατηγορίες Ανάπτυξης Α (για παιδιά με εμπειρία) 0.00 Άνδρας/Male 2007


ΠΑΜΠΑΊΔΕΣ Α (γεν 2008-2009) 1Η ΣΕΙΡΑ
8 10 ΒΑΛΒΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Κατηγορίες Ανάπτυξης Α (για παιδιά με εμπειρία) 0.00 Άνδρας/Male 2008
9 10 ΖΗΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Κατηγορίες Ανάπτυξης Α (για παιδιά με εμπειρία) 0.00 Άνδρας/Male athletes home 2008
10 10 ΙΣΑΡΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΙΑΣ Κατηγορίες Ανάπτυξης Α (για παιδιά με εμπειρία) 0.00 Άνδρας/Male Γλαύκος 2008
11 10 ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ Κατηγορίες Ανάπτυξης Α (για παιδιά με εμπειρία) 0.00 Άνδρας/Male ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ 2008
12 10 ΚΟΥΦΟΓΙΩΡΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κατηγορίες Ανάπτυξης Α (για παιδιά με εμπειρία) 0.00 Άνδρας/Male 2008
13 10 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Κατηγορίες Ανάπτυξης Α (για παιδιά με εμπειρία) 0.00 Άνδρας/Male ACS AGIA PARASKEYH 2008
14 10 ΠΑΛΟΥΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Κατηγορίες Ανάπτυξης Α (για παιδιά με εμπειρία) 0.00 Άνδρας/Male ACS 2008


ΠΑΜΠΑΊΔΕΣ Α (γεν 2008-2009) 2Η ΣΕΙΡΑ
15 11 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ Κατηγορίες Ανάπτυξης Α (για παιδιά με εμπειρία) 0.00 Άνδρας/Male ΑΕ Κερατσινίου 2008
16 11 ΧΑΡΤΖΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Κατηγορίες Ανάπτυξης Α (για παιδιά με εμπειρία) 0.00 Άνδρας/Male ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ 2008
17 11 ΧΩΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Κατηγορίες Ανάπτυξης Α (για παιδιά με εμπειρία) 0.00 Άνδρας/Male ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ 2008
18 11 ΚΟΥΙΡΙΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Κατηγορίες Ανάπτυξης Α (για παιδιά με εμπειρία) 0.00 Άνδρας/Male 2009
19 11 ΤΗΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Κατηγορίες Ανάπτυξης Α (για παιδιά με εμπειρία) 0.00 Άνδρας/Male 2009
20 11 ΦΑΡΑΝΤΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Κατηγορίες Ανάπτυξης Α (για παιδιά με εμπειρία) 0.00 Άνδρας/Male Νηρέας Χαλανδρίου 2009


ΠΑΜΠΑΊΔΕΣ Β (γεν 2010-2011)
21 8 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Κατηγορίες Ανάπτυξης Α (για παιδιά με εμπειρία) 0.00 Άνδρας/Male ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ 2010
22 8 ΚΑΝΑΒΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ Κατηγορίες Ανάπτυξης Α (για παιδιά με εμπειρία) 0.00 Άνδρας/Male ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ 2010
23 8 ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Κατηγορίες Ανάπτυξης Α (για παιδιά με εμπειρία) 0.00 Άνδρας/Male ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ 2010
24 8 ΠΑΛΟΥΜΠΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Κατηγορίες Ανάπτυξης Α (για παιδιά με εμπειρία) 0.00 Άνδρας/Male ACS 2010
25 8 ΣΚΑΡΕΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Κατηγορίες Ανάπτυξης Α (για παιδιά με εμπειρία) 0.00 Άνδρας/Male ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ 2010
26 8 ΣΠΑΝΤΟΥΡΟΣ ΜΑΡΙΟΣ Κατηγορίες Ανάπτυξης Α (για παιδιά με εμπειρία) 0.00 Άνδρας/Male ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ 2010
27 8 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ Κατηγορίες Ανάπτυξης Α (για παιδιά με εμπειρία) 0.00 Άνδρας/Male ACS 2010
28 8 ΣΤΟΥΜΠΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Κατηγορίες Ανάπτυξης Α (για παιδιά με εμπειρία) 0.00 Άνδρας/Male 2011


ΚΟΡΑΣΊΔΕΣ Α (γεν 2004-2005)
29 14 ΜΑΚΡΗ ΦΕΝΙΑ Κατηγορίες Ανάπτυξης Α (για παιδιά με εμπειρία) 0.00 Γυναίκα/Female athletes home 2004


ΚΟΡΑΣΊΔΕΣ Β (γεν 2006-2007)
30 12 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Κατηγορίες Ανάπτυξης Α (για παιδιά με εμπειρία) 0.00 Γυναίκα/Female ΑΕ Κερατσινίου 2006
31 12 ΚΑΝΑΒΟΥ ΜΑΡΑ Κατηγορίες Ανάπτυξης Α (για παιδιά με εμπειρία) 0.00 Γυναίκα/Female ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ 2007
32 12 ΝΙΚΟΛΟΥΤΣΟΥ ΜΑΡΙΝΑ Κατηγορίες Ανάπτυξης Α (για παιδιά με εμπειρία) 0.00 Γυναίκα/Female ATHLETES KIDS ACADEMY 2007
33 12 ΝΙΚΟΛΟΥΤΣΟΥ ΛΗΔΑ Κατηγορίες Ανάπτυξης Α (για παιδιά με εμπειρία) 0.00 Γυναίκα/Female ATHLETES KIDS ACADEMY 2007
34 12 ΣΤΟΥΜΠΑ ΜΑΡΙΑ Κατηγορίες Ανάπτυξης Α (για παιδιά με εμπειρία) 0.00 Γυναίκα/Female 2007
35 12 ΦΥΚΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ Κατηγορίες Ανάπτυξης Α (για παιδιά με εμπειρία) 0.00 Γυναίκα/Female 2007


ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α (γεν 2008-2009)
36 9 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Κατηγορίες Ανάπτυξης Α (για παιδιά με εμπειρία) 0.00 Γυναίκα/Female 2008
37 9 ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΕΛΕΝΑ Κατηγορίες Ανάπτυξης Α (για παιδιά με εμπειρία) 0.00 Γυναίκα/Female 2008
38 9 ΚΟΜΙΝΗ ΑΛΤΑΝΗ ΜΥΡΤΩ Κατηγορίες Ανάπτυξης Α (για παιδιά με εμπειρία) 0.00 Γυναίκα/Female 2008
39 9 ΚΟΥΡΤΗ ΕΙΡΗΝΗ Κατηγορίες Ανάπτυξης Α (για παιδιά με εμπειρία) 0.00 Γυναίκα/Female 2009
40 9 ΚΡΕΒΕΤΖΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Κατηγορίες Ανάπτυξης Α (για παιδιά με εμπειρία) 0.00 Γυναίκα/Female ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ 2009
41 9 ΜΗΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ Κατηγορίες Ανάπτυξης Α (για παιδιά με εμπειρία) 0.00 Γυναίκα/Female 2009
42 9 ΣΠΑΝΤΟΥΡΟΥ ΕΛΠΙΝΙΚΗ Κατηγορίες Ανάπτυξης Α (για παιδιά με εμπειρία) 0.00 Γυναίκα/Female ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ 2009


ΠΑΓΚΟΡΑΣΊΔΕΣ Β (γεν 2010-2011)
43 7 KOULOUMPI IRIDA Κατηγορίες Ανάπτυξης Α (για παιδιά με εμπειρία) 0.00 Γυναίκα/Female 2010
44 7 ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗ ΚΥΒΕΛΗ Κατηγορίες Ανάπτυξης Α (για παιδιά με εμπειρία) 0.00 Γυναίκα/Female 2010
45 7 ΚΟΥΙΡΙΝΗ ΣΟΦΙΑ Κατηγορίες Ανάπτυξης Α (για παιδιά με εμπειρία) 0.00 Γυναίκα/Female 2011
46 7 ΛΑΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Κατηγορίες Ανάπτυξης Α (για παιδιά με εμπειρία) 0.00 Γυναίκα/Female Ιάσονας Νίκαια 2011
47 7 ΣΤΟΙΚΟΒΑ ΚΟΥΒΑΤΣΟΥ ΜΕΛΙΝΑ Κατηγορίες Ανάπτυξης Α (για παιδιά με εμπειρία) 0.00 Γυναίκα/Female 2011


ΑΓΟΡΙΑ  Μαθητές (έτος γέννησης 2004-2005-2006-2007)
48 6 KYRIAKIS PANAGIOTIS-NEKTARIOS Κατηγορίες Ανάπτυξης Β (για παιδιά ΧΩΡΙΣ εμπειρία) 0.00 Άνδρας/Male Individual 2005
49 6 ΤΣΑΓΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κατηγορίες Ανάπτυξης Β (για παιδιά ΧΩΡΙΣ εμπειρία) 0.00 Άνδρας/Male athletes home 2005
50 6 ΠΑΤΙΤΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Κατηγορίες Ανάπτυξης Β (για παιδιά ΧΩΡΙΣ εμπειρία) 0.00 Άνδρας/Male 2006
51 6 ΚΟΥΓΚΟΥΛΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ Κατηγορίες Ανάπτυξης Β (για παιδιά ΧΩΡΙΣ εμπειρία) 0.00 Άνδρας/Male athletes home 2007


ΑΓΟΡΙΑ Μαθητές (έτος γέννησης 2008-2009)
52 4 ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΘΗΣ Κατηγορίες Ανάπτυξης Β (για παιδιά ΧΩΡΙΣ εμπειρία) 0.00 Άνδρας/Male ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 2008
53 4 ΦΑΡΑΝΤΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Κατηγορίες Ανάπτυξης Β (για παιδιά ΧΩΡΙΣ εμπειρία) 0.00 Άνδρας/Male 2008
54 4 MILWARD CONNOR Κατηγορίες Ανάπτυξης Β (για παιδιά ΧΩΡΙΣ εμπειρία) 0.00 Άνδρας/Male 2009
55 4 ΠΑΠΠΑΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ Κατηγορίες Ανάπτυξης Β (για παιδιά ΧΩΡΙΣ εμπειρία) 0.00 Άνδρας/Male 2009
56 4 ΠΑΠΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Κατηγορίες Ανάπτυξης Β (για παιδιά ΧΩΡΙΣ εμπειρία) 0.00 Άνδρας/Male 2009


ΑΓΟΡΙΑ Μαθητές (έτος γέννησης 2010-2011)
57 3 ΔΙΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Κατηγορίες Ανάπτυξης Β (για παιδιά ΧΩΡΙΣ εμπειρία) 0.00 Άνδρας/Male ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ 2010
58 3 ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ Κατηγορίες Ανάπτυξης Β (για παιδιά ΧΩΡΙΣ εμπειρία) 0.00 Άνδρας/Male 2010
59 3 ΖΗΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Κατηγορίες Ανάπτυξης Β (για παιδιά ΧΩΡΙΣ εμπειρία) 0.00 Άνδρας/Male athletes home 2010
60 3 ΠΑΤΙΤΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Κατηγορίες Ανάπτυξης Β (για παιδιά ΧΩΡΙΣ εμπειρία) 0.00 Άνδρας/Male 2010
61 3 NIKOLOPOULOS GEORGIOS Κατηγορίες Ανάπτυξης Β (για παιδιά ΧΩΡΙΣ εμπειρία) 0.00 Άνδρας/Male 2011
62 3 ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Κατηγορίες Ανάπτυξης Β (για παιδιά ΧΩΡΙΣ εμπειρία) 0.00 Άνδρας/Male 0 2011
63 3 ΣΑΜΟΥΡΕΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Κατηγορίες Ανάπτυξης Β (για παιδιά ΧΩΡΙΣ εμπειρία) 0.00 Άνδρας/Male ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ 2011
64 3 ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Κατηγορίες Ανάπτυξης Β (για παιδιά ΧΩΡΙΣ εμπειρία) 0.00 Άνδρας/Male 2011
65 3 ΤΣΟΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Κατηγορίες Ανάπτυξης Β (για παιδιά ΧΩΡΙΣ εμπειρία) 0.00 Άνδρας/Male 2011


ΚΟΡΙΤΣΙΑ Μαθήτριες (έτος γέννησης 2004-2005-2006-2007)
66 5 ΜΑΚΡΗ ΜΕΛΙΝΑ Κατηγορίες Ανάπτυξης Β (για παιδιά ΧΩΡΙΣ εμπειρία) 0.00 Γυναίκα/Female athletes home 2004
67 5 ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ Κατηγορίες Ανάπτυξης Β (για παιδιά ΧΩΡΙΣ εμπειρία) 0.00 Γυναίκα/Female 2004
68 5 ΤΣΑΓΛΑ ΣΙΛΙΑ Κατηγορίες Ανάπτυξης Β (για παιδιά ΧΩΡΙΣ εμπειρία) 0.00 Γυναίκα/Female athletes home 2005
69 5 ΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ Κατηγορίες Ανάπτυξης Β (για παιδιά ΧΩΡΙΣ εμπειρία) 0.00 Γυναίκα/Female 2007
70 5 ΤΣΟΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Κατηγορίες Ανάπτυξης Β (για παιδιά ΧΩΡΙΣ εμπειρία) 0.00 Γυναίκα/Female 2007


ΚΟΡΙΤΣΙΑ Μαθήτριες (έτος γέννησης 2008-2009)
71 2 ΓΚΕΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Κατηγορίες Ανάπτυξης Β (για παιδιά ΧΩΡΙΣ εμπειρία) 0.00 Γυναίκα/Female Γ.Σ.ΚΕΡΑΤΕΑΣ 2008
72 2 ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗ ΝΑΝΑ Κατηγορίες Ανάπτυξης Β (για παιδιά ΧΩΡΙΣ εμπειρία) 0.00 Γυναίκα/Female athletes home 2008
73 2 ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΑΡΙΣΤΕΑ Κατηγορίες Ανάπτυξης Β (για παιδιά ΧΩΡΙΣ εμπειρία) 0.00 Γυναίκα/Female 2008
74 2 ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΑΡΙΑΔΝΗ Κατηγορίες Ανάπτυξης Β (για παιδιά ΧΩΡΙΣ εμπειρία) 0.00 Γυναίκα/Female 2008
75 2 ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΝΑ Κατηγορίες Ανάπτυξης Β (για παιδιά ΧΩΡΙΣ εμπειρία) 0.00 Γυναίκα/Female ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 2008
76 2 ΒΑΞΕΒΑΝΗ ΛΥΔΙΑ Κατηγορίες Ανάπτυξης Β (για παιδιά ΧΩΡΙΣ εμπειρία) 0.00 Γυναίκα/Female ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 2009
77 2 ΒΥΘΟΥΛΚΑ ΘΕΟΔΩΡΑ Κατηγορίες Ανάπτυξης Β (για παιδιά ΧΩΡΙΣ εμπειρία) 0.00 Γυναίκα/Female 2009
78 2 ΓΙΑΝΝΙΩΣΗ ΑΡΓΥΡΩ Κατηγορίες Ανάπτυξης Β (για παιδιά ΧΩΡΙΣ εμπειρία) 0.00 Γυναίκα/Female 2009
79 2 ΠΡΕΓΙΑ ΝΕΦΕΛΗ Κατηγορίες Ανάπτυξης Β (για παιδιά ΧΩΡΙΣ εμπειρία) 0.00 Γυναίκα/Female ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ 2009
80 2 ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΟΛΓΑ Κατηγορίες Ανάπτυξης Β (για παιδιά ΧΩΡΙΣ εμπειρία) 0.00 Γυναίκα/Female athletes home 2009
81 2 ΤΣΑΤΣΗ ΜΥΡΤΩ Κατηγορίες Ανάπτυξης Β (για παιδιά ΧΩΡΙΣ εμπειρία) 0.00 Γυναίκα/Female 2009


ΚΟΡΙΤΣΙΑ Μαθήτριες (έτος γέννησης 2010-2011)
82 1 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ Κατηγορίες Ανάπτυξης Β (για παιδιά ΧΩΡΙΣ εμπειρία) 0.00 Γυναίκα/Female 2010
83 1 ΘΕΟΔΩΝΗ ΔΑΝΑΗ Κατηγορίες Ανάπτυξης Β (για παιδιά ΧΩΡΙΣ εμπειρία) 0.00 Γυναίκα/Female 7ο Δημοτικό Σχολείο Καισαριανής 2010
84 1 ΚΑΣΤΑΝΙΑ ΙΩΑΝΝΑ Κατηγορίες Ανάπτυξης Β (για παιδιά ΧΩΡΙΣ εμπειρία) 0.00 Γυναίκα/Female 2010
85 1 ΜΠΕΚΙΑΡΙΔΟΥ ΖΩΗ Κατηγορίες Ανάπτυξης Β (για παιδιά ΧΩΡΙΣ εμπειρία) 0.00 Γυναίκα/Female athletes home 2010
86 1 ΣΚΛΙΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ Κατηγορίες Ανάπτυξης Β (για παιδιά ΧΩΡΙΣ εμπειρία) 0.00 Γυναίκα/Female 2010
87 1 ΦΡΑΓΑΚΗ ΜΑΡΩ Κατηγορίες Ανάπτυξης Β (για παιδιά ΧΩΡΙΣ εμπειρία) 0.00 Γυναίκα/Female 2010
88 1 ΓΚΕΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Κατηγορίες Ανάπτυξης Β (για παιδιά ΧΩΡΙΣ εμπειρία) 0.00 Γυναίκα/Female Γ.Σ.ΚΕΡΑΤΕΑΣ 2011
89 1 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΔΑΝΑΗ Κατηγορίες Ανάπτυξης Β (για παιδιά ΧΩΡΙΣ εμπειρία) 0.00 Γυναίκα/Female 2011
90 1 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ ΦΑΙΔΡΑ Κατηγορίες Ανάπτυξης Β (για παιδιά ΧΩΡΙΣ εμπειρία) 0.00 Γυναίκα/Female 2011
91 1 ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Κατηγορίες Ανάπτυξης Β (για παιδιά ΧΩΡΙΣ εμπειρία) 0.00 Γυναίκα/Female athletes home 2011
92 1 ΠΑΛΙΓΓΙΝΗ ΕΙΡΗΝΗ Κατηγορίες Ανάπτυξης Β (για παιδιά ΧΩΡΙΣ εμπειρία) 0.00 Γυναίκα/Female 2011
93 1 ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ Κατηγορίες Ανάπτυξης Β (για παιδιά ΧΩΡΙΣ εμπειρία) 0.00 Γυναίκα/Female ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 2011

Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Σχόλια αναγνωστών
Garmin FR family

Pontevedra Multisports

Swimming Shop

Zone3

Energy Races

Triathlon Hellas

nutrinews

Το trinews.gr είναι ένα portal αφιερωμένο στο τρίαθλο, με ειδήσεις, αγώνες και άρθρα - Όροι Χρήσης - Επικοινωνία: info [at] trinews [dot] gr

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - FitnessPulse.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News