Αρχική Ενημέρωση Αγώνες Αποτελέσματα Άρθρα Προϊοντα & Υπηρεσίες Φωτογραφίες Βίντεο
High5 NSCoaching Kasimis Training X-treme Stores Top Cycles Triathlon
Ενημέρωση
26 Απρ 18 ← πίσω

Kids Aquathlon Rafina 2018 – Λίστες εκκίνησης και τελικό πρόγραμμα

Kids Aquathlon Rafina 2018
Σάββατο 28.04.2018
Λίστες εκκίνησης και τελικό πρόγραμμα


Ο Δ.Ο.Π.Α.Π. Ραφήνας – Πικερμίου και η Ελληνική Ομοσπονδία Τριάθλου συνδιοργανώνουν το Σάββατο 28 Απριλίου 2018 στο Δημοτικό Κολυμβητήριο Ραφήνας την 2η παιδική-αναπτυξιακή ημερίδα αγώνων Κολύμβησης-Τρεξίματος Ραφήνας με τον διακριτικό τίτλο "Kids Aquathlon Rafina 2018".

Οι εγγραφές έχουν κλείσει και περισσότερα από 160 παιδιά έχουν δηλώσει συμμετοχή στην εκδήλωση. Νέες εγγραφές θα μπορύν να γίνουν αποκλειστικά με το άνοιγμα της γραμματείας των αγώνων στις 13.00 και μέχρι τις 14.00. Μετά τις 14.00 δεν θα γίνει δεκτή καμία νέα εγγραφή

Οι μικροί μας αθλητές θα πρέπει να δώσουν το παρον στη γραμματεία μέχρι 1 ώρα από την εκκίνηση του αγωνίσματος τους, να παραλάβουν το πακέτο συμμετοχής τους και να "μαρκαριστούν" από τους κριτές της Ε.Ο.ΤΡΙ.

Προσέλευση στο χώρο εκκίνησης για τους μικρούς αθλητές μας είναι 15 λεπτά πριν την εκκίνηση του αγωνίσματος τους, όπου θα λάβουν και τις τελικές οδηγίες από τους κριτές της Ε.Ο.ΤΡΙ.

Διαβάστε προσεκτικά όλες τις τεχνικές λεπτομέρειες που θα πρέπει να γνωρίζουν γονείς και παιδιά, εδω:
http://www.energyraces.gr/?event=kids-aquathlon-rafina-2018&event_date=2018-04-28



Ακολουθούν αναλυτικά το πρόγραμμα και η κατανομή των μικρών αθλητών στις σειρές εκκίνησης

Πρόγραμμα , Σάββατο 28/4

13:00 Άνοιγμα Γραμματείας

Αναπτυξιακές κατηγορίες

(γνωριμία με το άθλημα για παιδιά μη έμπειρα σε αγώνες κολύμβησης-τρεξίματος)

15:00 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Μαθήτριες (έτος γέννησης 2009-2010) 50μ κολύμβησης + 1χλμ τρέξιμο

15:10 ΑΓΟΡΙΑ Μαθητές (έτος γέννησης 2009-2010) 50μ κολύμβησης + 1χλμ τρέξιμο

15:20 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Μαθήτριες (έτος γέννησης 2007-2008) 50μ κολύμβησης + 1χλμ τρέξιμο

15:30 ΑΓΟΡΙΑ Μαθητές (έτος γέννησης 2007-2008) 50μ κολύμβησης + 1χλμ τρέξιμο

15:40 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Μαθήτριες (έτος γέννησης 2003-2004-2005-2006) 50μ κολύμβησης + 1χλμ τρέξιμο

15:50 ΑΓΟΡΙΑ Μαθητές (έτος γέννησης 2003-2004-2005-2006) 50μ κολύμβησης + 1χλμ τρέξιμο

Αγωνιστικές Κατηγορίες

(για παιδιά μέλη αθλητικών σωματείων ή εξοικειωμένα με κολύμβηση/τρέξιμο)

16:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΊΔΕΣ Β (γεν 2009-2010): 100μ κολύμβησης + 1χλμ τρέξιμο

16:10 ΠΑΜΠΑΊΔΕΣ Β (γεν 2009-2010): 100μ κολύμβησης + 1χλμ τρέξιμο

16:30 – 1η ΣΕΙΡΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α (γεν 2007-2008): 150μ κολύμβησης + 1χλμ τρέξιμο

16:35 – 2η ΣΕΙΡΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α (γεν 2007-2008): 150μ κολύμβησης + 1χλμ τρέξιμο

16:45 – 1η ΣΕΙΡΑ ΠΑΜΠΑΊΔΕΣ Α (γεν 2007-2008): 150μ κολύμβησης + 1χλμ τρέξιμο

16:50 – 2η ΣΕΙΡΑ ΠΑΜΠΑΊΔΕΣ Α (γεν 2007-2008): 150μ κολύμβησης + 1χλμ τρέξιμο

17:00 ΚΟΡΑΣΊΔΕΣ Β (γεν 2005-2006): 200μ κολύμβησης + 2χλμ τρέξιμο

17:10 ΠΑΊΔΕΣ Β (γεν 2005-2006): 200μ κολύμβησης + 2χλμ τρέξιμο

17:20 ΚΟΡΑΣΊΔΕΣ Α (γεν 2003-2004): 300μ κολύμβησης + 2χλμ τρέξιμο

17:40 ΠΑΊΔΕΣ Α (γεν 2003-2004): 300μ κολύμβησης + 2χλμ τρέξιμο

18:00 ΑΠΟΝΟΜΕΣ



ΣΕΙΡΕΣ - ΛΙΣΤΕΣ ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

ΠΑΊΔΕΣ Α (γεν 2003-2004)
11 ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΡΑΤΣΙΑΣ M ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ 2003
12 ΗΛΙΑΣ ΚΑΜΗΛΙΕΡΗΣ M ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ 2003
13 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓΓΕΛΙΝΑΣ M NOKY 2004
14 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΡΝΟΚΟΥΡΟΣ M NOKY 2004


ΚΟΡΑΣΊΔΕΣ Α (γεν 2003-2004)
15 ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΓΑΙΤΑΝΗ F NOKY 2002
16 ROBYN WOODGATE F NOKY 2003
17 ΦΕΝΙΑ ΜΑΚΡΗ F ATHLETES HOME 2003
18 ΑΝΝΑ ΑΡΓΥΡΙΑΔΗ F 2004
19 ΣΙΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ F 2004
20 ΕΥΑ ΤΟΔΕ F 2004


ΠΑΊΔΕΣ Β (γεν 2005-2006)
21 GRIGORIOS ASPRADAKIS M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2005
22 NIKOLAOS VASILEIADIS M Ολυμπιαδα 2005
23 ΛΟΥΤΣΙΑΝ ΙΓΝΑΤ M NOKY 2005
24 ΘΕΟΔΩΣΗΣ ΜΠΑΛΑΣΚΩΝΗΣ M ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ 2005
25 ΝΙΚΟΛΑΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ M ΟΦΝΙ 2005
26 ΘΩΜΑΣ ΤΡΑΝΤΑΛΟΣ M ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ 2005
27 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΎΛΟΥ M 2005
28 ΣΠΎΡΟΣ ΚΑΤΣΙΛΈΡΟΣ M - 2006
29 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΛΑΚΙΔΗΣ M ΑΕ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 2006
30 ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ M ΑΕ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 2006
102 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΡΙΣΗΣ M ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ 2006


ΚΟΡΑΣΊΔΕΣ Β (2005-2006)
31 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΛΩΣΣΙΩΤΗ F ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 2005
32 IRIANNA LAZARATOS F ST. CATHERINE'S BRITISH EMBASSY SCHOOL 2006
33 ΣΑΝΤΥ ΜΠΑΣΙΝΑ F ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ 2006
34 ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΙΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ F ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ 2006


ΠΑΜΠΑΊΔΕΣ Α (γεν 2007-2008)

1η ΣΕΙΡΑ
35 THEOLOGOS ANGELOU M ASK Deree 2007
36 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΡΝΟΚΟΥΡΟΣ M NOKY 2007
37 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΡΥΠΑΙΟΣ M ΑΣΚ DEREE 2007
38 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΔΑΝΙΗΛ M Α.Ο.Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 2007
39 ΑΡΙΩΝ ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΕΡΜΕΤΖΙΔΗΣ M NOK 2007
40 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ M ΑΣΚ ΝΤΕΡΗ 2007
41 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ M ΑΟΠΦ 2007
42 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΚΙΤΣΑΚΗΣ M Αθλητικός Σύλλογος Κολλεγίου Deree 2007
43 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ M ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ 2007
44 ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΣ ΜΟΡΦΗΣ M ΑΕ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 2007
45 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΠΑΝΤΟΥΡΟΣ M ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ 2007
46 ΙΩΣΗΦ ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ M ΑΣΚ DEREE 2007

2η ΣΕΙΡΑ
47 HUGH GOULSON M 2008
48 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΒΑΛΒΗΣ M ΑΕ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 2008
49 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΡΑΜΑΝΗΣ M ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2008
50 ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΗΚΟΣ M ATHLETES HOME 2008
51 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΊΑΣ ΙΣΑΡΗΣ M ΓΛΑΥΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΊΟΥ 2008
52 ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ M ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ 2008
53 ΜΑΞΙΜΟΣ ΜΑΡΚΑΖΟΣ M 2008
54 ΝΙΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ M ΑΕ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 2008
55 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ M ΑΕ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 2008
56 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΡΙΣΗΣ M ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ 2008
57 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΕΡΡΑΣ M ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ 2008
58 ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΣΠΕΓΚΟΣ M ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ 2008

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α (γεν 2007-2008)

1η ΣΕΙΡΑ
60 PINELOPI DOUSI F 2007
61 ΑΝΝΑ ΔΙΑΓΓΕΛΑΚΗ F ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ 2007
62 ΜΑΡΙΑ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ F 2007
63 ΑΜΑΡΥΛΛΙΣ ΚΑΖΆΝΗ F ΠΡΟΟΔΟΣ 2007
64 ΜΑΡΑ ΚΑΝΑΒΟΥ F ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ 2007
65 ΛΉΔΑ ΝΙΚΟΛΟΎΤΣΟΥ F Athletes Kids Academy 2007
66 ΜΑΡΊΝΑ ΝΙΚΟΛΟΎΤΣΟΥ F Athletes Kids Academy 2007
67 ΕΛΕΝΗ ΝΤΕΛΕΖΟΥ F ΑΟΠΦ 2007
68 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ F Ο.Φ.Ν.Ι. 2007

2η ΣΕΙΡΑ
69 ΜΑΡΘΑ ΣΚΟΤΑΔΗ F NOKY 2007
70 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΧΡΙΣΤΟΔΟΎΛΟΥ F 2007
71 ΗΛΙΑΝΑ ΚΑΚΟΥΤΗ F NOKY 2008
72 ΖΩΗ ΚΑΛΤΣΟΓΙΑΝΝΗ F ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ 2008
73 ΚΑΤΕΡΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΜΠΟΥΧΛΗ F ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ 2008
74 ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΓΩΝΗ F 2008
75 ΛΥΔΙΑ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ F ΟΦΝΙ 2008
76 ΝΑΥΣΙΚΑ ΣΚΟΤΑΔΗ F NOKY 2008
77 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ F ΑΣΚ DEREE 2008
129 ΣΟΦΙΑ ΚΑΛΑΒΡΥΤΙΝΟΥ F ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ 2008

ΠΑΜΠΑΊΔΕΣ Β (γεν 2009-2010)
78 PANAGIOTIS THEODOROS KALAFATAS M 2009
79 NIKOLAS TSIRDIMOS M 2009
80 ΣΩΤΗΡΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ M ΑΕ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 2009
81 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΛΩΣΣΙΩΤΗΣ M ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 2009
82 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ - ΑΓΓΕΛΟΓΛΟΥ M ΑΙΟΛΟΣ - ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 2009
83 ΒΑΣΙΛΗΣ ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ M 2009
84 ΘΑΡΡΙΝΟΣ ΜΠΙΛΛΗΣ M ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΟΡΔΟΝΙΑ 2010
85 ΝΙΚΟΛΑΣ ΠΑΝΑΣ M 2010
86 ΜΑΡΙΟΣ ΣΠΑΝΤΟΥΡΟΣ M ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ 2010
94 ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΑΖΟΣ M 2011

ΠΑΓΚΟΡΑΣΊΔΕΣ Β (γεν 2009-2010)
87 CONSTANCE GOULSON F 2009
88 ΝΙΚΗ ΣΠΑΝΤΟΥΡΟΥ F ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ 2009
90 KIVELIE NIKOLIDAKI F 2010
91 ΕΛΕΥΘΕΡΊΑ ΒΑΣΙΛΕΊΟΥ F Ιωνικός Νικαίας 2010
92 ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΚΑΡΓΟΠΟΥΛΟΥ F 2010
93 ΙΡΙΔΑ ΚΟΥΛΟΥΜΠΗ F Okeanos 2010
160 ΜΑΡΙΑ ΒΕΛΕΝΤΖΑ F ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ 2009
161 ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΙΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ F ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ 2010


ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ



Αναπτυξιακές κατηγορίες ΑΓΟΡΙΑ 2003 - 2006
95 RAFAEL PECHINI M 2005
96 ΝΕΚΤΆΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ ΚΥΡΙΆΚΗΣ M 2005
97 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΑΓΛΑΣ M ATHLETES HOME 2005
98 ΦΊΛΙΠΠΟΣ ΤΣΙΆΠΑΣ M Ιπτάμενοι 2005
99 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ M ATHLETES HOME 2006
100 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΜΑΡΑΜΠΟΤΟΣ M 2006
101 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ M 2006
103 ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΑΤΙΤΑΚΗΣ M 2006
104 ΤΗΛΈΜΑΧΟΣ ΠΡΊΦΤΗΣ M 2006

Αναπτυξιακές κατηγορίες ΚΟΡΙΤΣΙΑ 2003-2006
105 ΕΡΣΗ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ F ATHLETES HOME 2003
106 ΔΑΝΑΗ ΔΟΞΑ F ATHLETES HOME 2004
107 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΠΑΠΑΔΗΜΑ F 2004
108 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΠΕΡΜΟΥΝΤΕΖ ΧΑΒΙΑΡΑ F 2005
109 ΣΙΛΙΑ ΤΣΑΓΛΑ F ATHLETES HOME 2005
110 NATALIA HARGASOVA F Bratislava Pallini 2006
111 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΑΡΑΜΠΟΤΟΥ F 2006
112 ΑΡΙΑΝΝΑ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ F ATHLETES HOME 2006
113 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΡΙΑ ΤΣΟΥΠΗ F 2006
114 ΙΩΑΝΝΑ ΦΥΚΑΡΗ F NS 2006

Αναπτυξιακές κατηγορίες ΑΓΟΡΙΑ 2007-2008
115 ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΚΟΥΓΚΟΥΛΗΣ M ATHLETES HOME 2007
116 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ M 2007
117 ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ ΚΟΥΦΟΓΙΩΡΓΑΣ M 2008
118 ΧΑΡΊΛΑΟΣ ΜΙΧΑΛΌΠΟΥΛΟΣ M 2008
119 ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ M 2008
120 ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗΣ M ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 2008
121 ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΣΟΥΠΗΣ M 2008
59 ΧΑΡΆΛΑΜΠΟΣ ΧΡΙΣΤΌΠΟΥΛΟΣ M 2008

Αναπτυξιακές κατηγορίες ΚΟΡΙΤΣΙΑ 2007-2008
122 ΕΥΑΓΓΕΛΊΑ ΘΕΟΔΏΡΟΥ F 2007
123 ΜΕΛΙΝΑ ΜΑΚΡΗ F ATHLETES HOME 2007
124 ΑΡΙΑΔΝΗ ΜΠΟΥΧΩΡΗ F ATHLETES HOME 2007
125 ΔΑΝΑΗ ΝΙΚΟΛΑΟΥ F 2007
126 ΜΑΡΊΑ ΦΑΡΑΝΤΆΚΗ F 2007
127 NICOLE HARGASOVA F Bratislava Pallini 2008
128 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΚΕΚΑ F 2008
130 ΑΡΙΕΛ ΕΛΕΝΑ ΜΠΕΡΜΟΥΝΤΕΖ ΧΑΒΙΑΡΑ F 2008
131 ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗ F ATHLETES HOME 2008
133 ΛΕΑ ΡΩΜΑΝΟΥ F - 2008
134 ΜΑΡΙΝΑ ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗ F ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 2008

Αναπτυξιακές κατηγορίες ΑΓΟΡΙΑ 2009-2010
135 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΚΟΡΚΩΝΗΣ M 2009
136 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗΣ M Κολυμβητικη ομαδα Αμαρουσιου 2009
137 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΑΚΙΔΑΡΗΣ M ATHLETES HOME 2009
138 ΣΠΥΡΊΔΩΝ ΦΑΡΑΝΤΆΚΗΣ M 2009
139 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΔΕΜΕΣΤΙΧΑΣ M 2010
140 ΑΝΔΡΕΑΣ ΖΗΚΟΣ M ATHLETES HOME 2010
141 ΕΡΜΗΣ ΔΟΞΑΣ M ATHLETES HOME 2010
142 ΑΔΡΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ M 2010
143 ΘΟΔΩΡΗΣ ΚΑΝΑΒΟΣ M ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ 2010
144 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ M ATHLETES HOME 2010
145 ΙΑΣΟΝΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΝΟΥΣΙΔΗΣ M 2010
146 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΚΟΤΑΔΗΣ M NOKY 2010
147 ΦΑΙΔΩΝ ΤΡΑΝΟΥΔΑΚΗΣ M 2010
159 ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΨΟΥΝΗΣ M 2012
132 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΓΩΝΗΣ M 2010

Αναπτυξιακές κατηγορίες ΚΟΡΙΤΣΙΑ 2009-2010
148 ELINA PECHINI F 2009
149 ΒΑΛΙΑ ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ F ΝΟΚΥ 2009
150 ΛΥΔΙΑ ΒΑΞΕΒΑΝΗ F Hellas Triathlon 2009
151 ΔΉΜΗΤΡΑ ΜΙΧΑΛΟΠΟΎΛΟΥ F 2009
152 ΖΩΗ ΜΠΕΚΙΑΡΙΔΟΥ F ATHLETES HOME 2010
153 ΜΑΡΙΝΑ ΠΑΠΑΔΗΜΑ F 2010
154 ΣΟΦΙΑ ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗ F ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 2010
155 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΚΕΚΑ F 2011
156 OLGA TSIRDIMOU F 2011
157 ΑΛΚΗΣΤΙΣ ΤΣΟΥΠΗ F 2011
158 MICHAELA HARGASOVA F Bratislava Pallini 2012
89 ΦΩΤΕΙΝΉ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ F 2009

Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Σχόλια αναγνωστών
Tr1athlon Loutraki

ETU Youth

Garmin FR family

Energy Races

Triathlon Hellas

nutrinews

Το trinews.gr είναι ένα portal αφιερωμένο στο τρίαθλο, με ειδήσεις, αγώνες και άρθρα - Όροι Χρήσης - Επικοινωνία: info [at] trinews [dot] gr

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - FitnessPulse.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News