Αρχική Ενημέρωση Αγώνες Αποτελέσματα Άρθρα Προϊοντα & Υπηρεσίες Φωτογραφίες Βίντεο
High5 NSCoaching Kasimis Training X-treme Stores Top Cycles Triathlon
Αποτελέσματα
16 Μάρ 14 ← πίσω

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Διάθλου 2014

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Διάθλου 2014


Ανεπίσημα Αποτελέσματα, Transition Sports

ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
Γ.Κ. Κ.Κ. BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΧΟΡΗΓΟΣ Κατ. Φυλ. Δρόμος T1 Ποδηλασία T2 Δρόμος Σύνολο
1 1 2 ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ www.trinews.gr ΠΑ M 0:19:56 0:25 0:30:09 0:36 0:10:07 1:01:15
2 1 57 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ TRI-ADDICT TRAINING, TRANSITION SPORTS, ZIPVIT A2 M 0:20:26 0:25 0:30:19 0:22 0:10:19 1:01:54
3 2 4 ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΠΑ M 0:20:16 0:26 0:30:24 0:27 0:10:31 1:02:05
4 2 3 ΣΟΥΒΑΤΖΟΓΛΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ NS COACHING - PEARL IZUMI A2 M 0:21:04 0:31 0:29:34 0:23 0:10:34 1:02:08
5 1 97 ΝΙΚΟΛΟΥΖΟΣ ΣΠΥΡΟΣ zip vit- your bike A4 M 0:22:27 0:49 0:30:02 0:42 0:11:27 1:05:29
6 1 18 ΡΩΜΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ - ΒΑ M 0:21:05 0:44 0:32:57 0:44 0:11:02 1:06:34
7 1 26 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ ΠΕΦ M 0:21:21 0:27 0:33:54 0:34 0:10:33 1:06:50
8 3 14 ΤΣΕΠΕΤΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ Άνεμος Χανίων ΠΑ M 0:22:54 0:45 0:31:03 0:32 0:11:37 1:06:53
9 2 93 ΖΟΡΜΠΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ . A4 M 0:21:04 0:29 0:33:51 0:28 0:11:34 1:07:28
10 4 12 ΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΘΗΣΕΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΠΑ M 0:23:13 0:27 0:31:46 0:28 0:11:35 1:07:32
11 1 73 ΑΓΓΕΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - A3 M 0:22:07 0:46 0:32:43 0:44 0:11:34 1:07:56
12 2 64 ΔΑΜΟΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ Athens Triathlon Team A3 M 0:22:28 0:35 0:33:21 0:36 0:11:47 1:08:50
13 5 162 ΜΕΓΑΡΙΤΗΣ ΔΗΜΟΣ Krommidas Coaching Services ΠΑ M 0:22:34 0:27 0:33:49 0:12 0:11:51 1:08:55
14 6 10 ΚΑΚΑΕΣ ΒΑΪΟΣ - ΠΑ M 0:21:06 0:26 0:35:22 0:31 0:11:36 1:09:03
15 3 67 ΞΥΝΟΜΙΛΑΚΗΣ DAVIDE NS COACHING A3 M 0:23:53 0:24 0:32:42 0:20 0:11:57 1:09:17
16 4 74 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - A3 M 0:21:42 0:45 0:35:03 0:37 0:11:13 1:09:22
17 1 50 ΤΣΕΡΕΝΤΖΟΥΛΑΣ ΜΑΡΙΟΣ TRI-ADDICT TRAINING A1 M 0:21:59 0:47 0:34:27 0:50 0:11:26 1:09:31
18 7 9 ΚΑΦΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΑΛΚΗΣ ΑΕ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑ M 0:21:49 0:32 0:35:14 0:32 0:11:26 1:09:36
19 1 1 ΔΗΜΑΚΗ ΝΤΕΝΙΖ XENDURANCE,GARMIN.HIGH5,BIKEME.GR ΠΓ F 0:21:31 0:28 0:35:53 0:29 0:11:19 1:09:41
20 2 51 ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - A1 M 0:22:40 0:55 0:33:40 0:49 0:11:58 1:10:04
21 8 15 ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ NSCOACHING ΠΑ M 0:23:13 0:49 0:32:58 0:37 0:12:31 1:10:10
22 1 101 ΚΑΛΟΕΙΔΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ - A5 M 0:22:51 0:55 0:34:16 0:50 0:11:17 1:10:12
23 2 113 ΧΑΝΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ protypo.com.gr A5 M 0:24:26 0:36 0:32:24 0:31 0:12:24 1:10:23
24 3 84 ΡΑΦΑΪΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ NS COACHING A4 M 0:24:19 0:31 0:32:22 0:24 0:12:54 1:10:32
25 3 100 NIKOLOV GANCHO Transition 3 A5 M 0:24:09 0:39 0:33:18 0:41 0:11:58 1:10:47
26 2 20 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ - ΒΑ M 0:23:34 0:43 0:34:14 0:27 0:12:09 1:11:08
27 1 131 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - A6 M 0:22:28 0:52 0:35:30 0:45 0:11:49 1:11:26
28 3 23 ΚΑΜΠΑΡΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΘΗΣΕΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΒΑ M 0:25:33 0:50 0:31:35 0:54 0:12:34 1:11:29
29 3 49 ΤΕΡΚΕΤΑΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - A1 M 0:24:21 0:53 0:32:51 0:50 0:12:50 1:11:47
30 4 46 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΠΕΛΟΠΑΣ ΠΑΤΡΩΝ A1 M 0:23:51 0:33 0:35:01 0:32 0:11:49 1:11:48
31 5 158 ΔΑΜΑΛΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ - A3 M 0:24:10 1:00 0:33:25 0:56 0:12:14 1:11:48
32 6 76 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ SAFANS A3 M 0:23:48 0:41 0:34:24 0:39 0:12:27 1:12:01
33 9 13 ΚΑΤΣΙΟΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ - ΠΑ M 0:22:54 0:48 0:35:38 0:41 0:12:33 1:12:36
34 4 22 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ ΒΑ M 0:22:51 1:04 0:36:33 0:53 0:12:03 1:13:26
35 4 96 ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ WWW.MOUNTAIN-SPORTS.GR A4 M 0:25:34 0:52 0:33:00 0:43 0:13:25 1:13:36
36 2 127 ΠΟΥΛΟΠΑΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Αμεινιας A6 M 0:24:28 0:46 0:35:40 0:30 0:12:13 1:13:39
37 7 59 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΓΑΣ Χολαργού A3 M 0:23:42 0:57 0:36:38 0:35 0:11:54 1:13:48
38 4 102 ΝΙΑΡΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ BIKE ELEVATED A5 M 0:25:10 0:28 0:34:13 0:28 0:13:36 1:13:57
39 2 30 ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ ΠΕΦ M 0:23:52 0:49 0:36:38 0:38 0:12:14 1:14:12
40 8 75 ΔΗΜΗΣΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ A3 M 0:23:23 1:04 0:37:01 0:59 0:11:58 1:14:27
41 3 29 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ ΝΟΚΥ ΠΕΦ M 0:25:09 0:22 0:35:51 0:22 0:12:44 1:14:30
42 2 7 ΣΥΝΤΖΑΝΑΚΗ ΝΑΝΤΙΑ ΑΝΕΜΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΠΓ F 0:24:11 0:45 0:36:10 0:33 0:12:51 1:14:30
43 5 19 ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ - ΒΑ M 0:23:12 1:03 0:36:51 0:43 0:12:44 1:14:35
44 1 137 ΣΠΑΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ CYCLADI-OLIVE OIL A7 M 0:24:52 0:44 0:35:30 0:40 0:12:50 1:14:38
45 5 78 ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - A4 M 0:25:34 1:05 0:34:53 0:30 0:12:48 1:14:53
46 5 114 ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - A5 M 0:24:20 0:40 0:36:10 0:42 0:13:06 1:15:00
47 10 153 ΖΑΡΟΚΩΣΤΑΣ ΗΛΙΑΣ - ΠΑ M 0:25:10 0:34 0:35:38 0:38 0:13:31 1:15:33
48 11 148 ΑΔΑΛΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ Θησέας ΠΑ M 0:25:13 0:50 0:35:05 0:58 0:13:38 1:15:46
49 9 58 FONDRIER ELIAS - A3 M 0:24:39 0:44 0:36:29 0:40 0:13:27 1:16:01
50 2 134 KLOPFER AXEL - A7 M 0:26:19 0:30 0:35:33 0:20 0:13:42 1:16:26
51 10 60 ΛΕΙΒΑΔΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ telmisos A3 M 0:24:52 1:11 0:36:32 0:53 0:12:55 1:16:26
52 5 47 ΤΟΠΟΥΖΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ATHENS TRIATHLON TEAM A1 M 0:25:12 0:59 0:36:04 0:55 0:13:21 1:16:32
53 3 117 ΚΑΝΤΟΥΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - A6 M 0:27:33 0:25 0:34:43 0:32 0:14:33 1:17:48
54 3 52 ΑΛΙΦΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - A2 M 0:26:13 0:46 0:37:01 0:34 0:13:13 1:17:49
55 12 16 ΝΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - ΠΑ M 0:23:57 1:08 0:39:03 0:57 0:12:49 1:17:55
56 4 53 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - A2 M 0:28:04 0:56 0:34:10 0:43 0:14:10 1:18:04
57 6 152 ΡΙΓΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΑΣ - A5 M 0:26:45 0:38 0:36:19 0:45 0:13:44 1:18:12
58 3 139 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΩΜΑΣ ΤRISPORTSHELLAS A7 M 0:25:25 0:41 0:37:39 0:39 0:13:55 1:18:22
59 1 32 ΧΑΤΖΗΜΠΕΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ kromydas COACHING services PAR M 0:25:34 0:37 0:38:38 0:34 0:12:59 1:18:24
60 6 90 ΑΣΠΡΟΜΟΥΓΓΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ATHENS TRIATHLON TEAM A4 M 0:25:57 0:55 0:37:50 0:48 0:13:21 1:18:52
61 4 120 MACGOWAN LAURENCE Ανεξάρτητος A6 M 0:25:32 0:57 0:37:49 0:48 0:13:59 1:19:07
62 7 99 ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ MOLON LAVE A4 M 0:28:06 1:14 0:35:09 0:44 0:14:01 1:19:17
63 8 98 ΝΤΑΛΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ myathlete A4 M 0:26:27 0:44 0:37:27 0:29 0:14:14 1:19:23
64 11 71 ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - A3 M 0:25:46 0:49 0:38:24 0:39 0:13:43 1:19:24
65 5 118 ΛΙΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - A6 M 0:26:35 0:47 0:36:40 0:52 0:14:36 1:19:32
66 1 25 ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ Nscoaching ΠΝΕ F 0:25:11 0:29 0:40:14 0:27 0:13:18 1:19:42
67 9 157 ΞΥΝΟΓΑΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - A4 M 0:26:45 0:54 0:38:25 0:29 0:13:18 1:19:53
68 1 42 ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑTHENS TRIATHLON TEAM-SUNICK Γ2 F 0:26:12 0:44 0:39:09 0:32 0:13:29 1:20:07
69 4 151 ΠΑΥΛΟΥ ΚΩΣΤΗΣ - A7 M 0:24:43 1:18 0:40:02 0:24 0:13:57 1:20:25
70 6 129 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΥΓΕΙΑ & ΔΙΑΠΛΑΣΗ A6 M 0:26:41 1:04 0:38:22 0:44 0:13:32 1:20:25
71 7 121 ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΑΠΣ A6 M 0:26:07 0:41 0:38:59 0:30 0:14:41 1:21:00
72 5 144 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ - A7 M 0:28:22 0:57 0:36:10 0:49 0:14:48 1:21:08
73 5 150 ΚΙΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ - A2 M 0:25:34 0:48 0:39:36 0:50 0:14:25 1:21:15
74 6 48 ΣΠΥΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - A1 M 0:24:14 0:45 0:42:31 0:30 0:13:21 1:21:22
75 7 107 ΘΩΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΣ Γαία A5 M 0:27:33 0:33 0:37:05 0:31 0:15:43 1:21:28
76 10 83 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ A4 M 0:27:24 0:41 0:38:48 0:36 0:14:02 1:21:33
77 8 133 ΧΑΤΖΗΣ ΤΑΣΣΟΣ - A6 M 0:28:54 1:12 0:35:36 0:49 0:15:04 1:21:37
78 8 108 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΕΟΣ ΣΠΑΤΩΝ A5 M 0:27:07 0:51 0:38:54 0:38 0:14:30 1:22:02
79 11 89 ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ POLYECO A4 M 0:27:58 0:37 0:38:58 0:25 0:14:18 1:22:18
80 4 28 ΠΟΛΙΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ NS COACHING ΠΕΦ M 0:28:30 0:28 0:37:37 0:37 0:15:06 1:22:20
81 9 125 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ ATHENS TRIATHLON TEAM A6 M 0:28:00 0:50 0:37:19 0:36 0:15:44 1:22:30
82 12 72 ΚΑΨΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - A3 M 0:27:50 0:55 0:38:53 0:39 0:14:15 1:22:34
83 13 66 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - A3 M 0:26:51 0:51 0:39:09 0:50 0:14:59 1:22:42
84 10 123 ΠΙΠΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΟΡΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΠΑΤΩΝ A6 M 0:26:58 0:45 0:40:03 0:48 0:14:21 1:22:56
85 9 115 ΧΑΤΖΗΠΟΠΗΣ ΜΑΚΗΣ πρωτυπο gum A5 M 0:30:21 1:15 0:36:40 0:48 0:14:24 1:23:31
86 12 79 ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΗΣ ROMASPROTRAINING A4 M 0:27:59 1:08 0:39:04 0:57 0:14:24 1:23:34
87 13 82 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ - A4 M 0:28:01 0:51 : 40:40:00 0:14:17 1:23:51
88 14 63 ΔΑΒΡΑΔΟΣ NIKOLAOS - A3 M 0:26:05 1:07 0:42:14 0:56 0:13:58 1:24:22
89 10 160 ΡΟΣΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ - A5 M 0:25:26 1:02 0:42:15 0:17 0:15:26 1:24:28
90 15 70 ΑΦΡΑΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - A3 M 0:25:55 1:17 0:42:01 1:00 0:14:17 1:24:33
91 2 33 ΜΠΑΡΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ πηγασος Κυψέλης Paratriathlon PAR M 0:29:11 1:57 0:36:34 1:40 0:15:20 1:24:43
92 14 86 ΚΑΡΥΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ - A4 M 0:27:12 1:26 0:42:26 0:35 0:13:21 1:25:02
93 15 92 ΔΕΔΕΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - A4 M 0:28:26 1:31 0:38:31 1:44 0:15:24 1:25:37
94 11 109 ΚΩΝΣΤΙΑΝΤΙΝΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΓΑΙΑ A5 M 0:28:37 1:36 0:39:11 1:00 0:15:30 1:25:56
95 1 149 ΛΥΜΠΟΥΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Γ1 F 0:25:47 0:59 0:46:02 0:40 0:13:16 1:26:46
96 16 156 ΒΟΓΓΕΛΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ A3 M 0:27:31 1:12 0:42:19 0:57 0:14:48 1:26:49
97 16 80 ΟΡΦΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ PWC RUNNING TEAM A4 M 0:26:56 1:15 0:41:58 1:01 0:15:40 1:26:51
98 12 104 ΚΟΡΑΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ - A5 M 0:28:43 1:19 0:41:09 0:35 0:15:18 1:27:06
99 11 124 ΤΣΑΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ - A6 M 0:27:10 1:06 0:43:31 0:33 0:14:47 1:27:09
100 6 21 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΒΑ M 0:23:58 1:05 0:48:44 0:55 0:12:38 1:27:22
101 6 54 ΚΟΛΛΙΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ - A2 M 0:28:02 1:07 0:42:10 0:51 0:15:46 1:27:58
102 17 81 ΣΩΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - A4 M 0:28:34 1:30 0:40:50 1:23 0:15:45 1:28:03
103 6 164 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - A7 M 0:28:27 1:38 0:40:24 0:22 0:17:21 1:28:13
104 17 77 ΠΑΡΛΑΛΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ - A3 M 0:31:12 0:57 0:39:53 0:30 0:15:47 1:28:21
105 7 146 MODIANO JOHNNY - A7 M 0:30:03 1:09 0:39:40 1:25 0:16:30 1:28:49
106 3 31 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΗΣ NSCOACHING PAR M 0:30:04 0:46 0:41:26 0:34 0:16:07 1:28:58
107 8 136 ΜΕΓΑΚΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - A7 M 0:28:41 0:41 : 44:53:00 0:14:45 1:29:02
108 9 135 ΚΛΕΤΣΑΣ VASSILIS INDEPENDENT A7 M 0:30:38 0:54 0:40:55 0:45 0:15:50 1:29:04
109 12 119 ΠΕΡΒΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Γ. Α. ΠΕΡΒΑΝΑΣ Α.Χ.Ε.Π.Ε.Υ. A6 M 0:29:17 1:23 : 43:49:00 0:14:34 1:29:04
110 3 5 ΓΚΟΤΖΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ nscoaching ΠΓ F 0:30:04 0:40 0:42:48 0:44 0:15:06 1:29:23
111 10 140 ΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - A7 M 0:31:11 0:43 0:40:12 0:46 0:16:41 1:29:35
112 11 166 ΜΑΘΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - A7 M 0:30:11 1:35 0:43:13 1:11 0:14:19 1:30:32
113 18 65 ΖΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - A3 M 0:28:03 1:01 : : 1:01:37 1:30:42
114 19 69 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ protypo.com.gr A3 M 0:31:18 0:55 0:41:45 1:03 0:15:48 1:30:51
115 18 88 ΛΑΛΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ - A4 M 0:30:10 0:39 0:42:50 0:38 0:17:01 1:31:20
116 13 110 ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΝΙΚΟΣ CYCLADI-OLIVE OIL A5 M 0:30:17 1:50 0:43:02 1:01 0:15:17 1:31:29
117 1 8 ΣΑΜΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΙΚΗ Ελληνικη οιμοσπονδια τριάθλου ΒΓ F 0:34:50 0:58 0:37:21 0:53 0:18:42 1:32:45
118 2 36 ΣΩΜΑΡΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ATHENS TRIATLHON TEAM Γ1 F 0:31:17 0:59 0:43:23 0:48 0:16:24 1:32:53
119 13 130 ΠΑΝΤΕΛΙΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ PUNKT A6 M 0:30:06 1:27 0:00:17 43:20:00 0:18:38 1:33:49
120 14 132 ΚΟΤΖΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ MARATHON TEAM GREECE A6 M 0:30:00 0:42 0:46:24 0:50 0:16:04 1:34:03
121 2 40 ΓΙΑΝΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ - Γ2 F 0:31:01 1:22 0:43:58 1:16 0:16:35 1:34:13
122 20 161 ΖΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - A3 M 0:31:19 0:41 0:47:31 0:16 0:14:28 1:34:17
123 3 34 ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΓΙΟΥΛΗ yourbike Γ1 F 0:32:17 1:09 0:43:06 0:52 0:16:52 1:34:18
124 21 62 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ - A3 M 0:34:26 0:38 0:41:34 0:29 0:17:16 1:34:25
125 3 43 ΤΣΙΩΜΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ KROMMIDAS COACHING Γ2 F 0:32:53 1:23 0:43:04 0:49 0:16:32 1:34:44
126 14 111 ΣΟΥΚΙΟΥΡΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - A5 M 0:31:26 1:37 0:42:33 2:03 0:17:02 1:34:44
127 19 94 ΜΑΒΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - A4 M 0:29:07 0:44 0:47:59 0:40 0:16:38 1:35:10
128 12 163 ΤΣΙΑΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - A7 M 0:32:10 1:49 0:44:00 0:24 0:17:41 1:36:07
129 4 39 ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ - Γ1 F 0:28:10 1:19 0:50:44 0:38 0:15:24 1:36:17
130 13 145 ΒΛΑΧΟΥΤΣΙΚΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ - A7 M 0:31:09 1:28 0:46:34 1:28 0:16:11 1:36:52
131 14 141 ΤΟΠΟΥΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ATHENS TRIATHLON TEAM A7 M 0:33:53 1:18 0:43:56 0:34 0:17:35 1:37:17
132 15 126 ΠΕΡΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ CYCLADI-OLIVE OIL A6 M 0:34:32 0:45 0:41:45 0:41 0:19:43 1:37:28
133 22 68 ΣΟΦΑΖΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ELTRAK GROUP A3 M 0:31:53 0:38 0:46:16 0:31 0:18:34 1:37:54
134 16 116 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ - A6 M 0:30:58 0:46 0:48:21 0:40 0:17:19 1:38:06
135 20 91 ΓΟΥΡΤΖΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - A4 M 0:33:33 2:01 0:42:28 1:39 0:18:51 1:38:34
136 15 138 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Baltiza Runners A7 M 0:36:54 1:25 0:39:46 1:33 0:19:13 1:38:53
137 7 55 ΛΑΜΠΙΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - A2 M 0:31:53 0:56 0:46:39 0:40 0:19:00 1:39:10
138 8 155 ΚΑΡΑΝΤΖΑΣ ΔΗΜΟΣ - A2 M 0:34:28 0:56 0:48:33 0:34 0:15:45 1:40:19
139 15 106 ΒΥΣΣΟΥΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ - A5 M 0:33:07 0:45 0:48:19 0:51 0:17:18 1:40:21
140 17 122 ΔΕΜΟΙΡΟΣ ΙΑΣΩΝ - A6 M 0:32:13 3:22 0:45:14 1:42 0:18:38 1:41:11
141 16 143 ΠΟΘΗΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ - A7 M 0:34:59 0:37 0:46:29 : 0:18:37 1:41:53
142 4 41 ΣΑΡΡΗ ΝΙΟΒΗ - Γ2 F 0:33:39 0:44 0:49:48 0:24 0:17:25 1:42:02
143 17 147 ΓΑΛΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ TVD Holland A7 M 0:32:50 0:55 0:49:03 0:47 0:18:56 1:42:33
144 5 38 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ - Γ1 F 0:36:39 0:37 0:47:18 0:24 0:21:15 1:46:15
145 16 112 ΤΣΙΑΚΑΝΙΚΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - A5 M 0:35:57 1:22 0:49:00 1:10 0:20:53 1:48:24
146 21 87 ΚΑΣΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - A4 M 0:33:31 0:41 0:56:36 0:46 0:18:33 1:50:08
147 5 44 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ - Γ2 F 0:34:01 0:58 1:01:15 0:49 0:20:07 1:57:12
148 23 61 ΡΕΣΤΕΜΗΣ ΠΕΤΡΟΣ - A3 M 0:38:20 0:30 : 1:16 0:22:33 2:02:41
149 6 45 ΜΠΑΡΛΑ ΙΩΑΝΝΑ - Γ2 F 0:38:22 0:50 1:00:12 0:47 0:22:31 2:02:44
150 18 142 ΤΡΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - A7 M 0:42:23 1:32 1:01:40 0:54 0:26:32 2:13:03





ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΤΡΙΑΘΛΟΥ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΙΚΡΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ
ΠΑΝ/ΝΙΟ ΠΡΩΤ.ΔΙΑΘΛΟΥ 16 ΜΑΡΤΙΟΥ 2014

1-10-500
ΠΑΙΔΕΣ Α΄
Α/Α ΑΡ.ΕΚΚ. ΘΕΣΗ ΧΡΟΝΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΗΜ.ΓΕΝΝΗΣΗΣ
1. 212 1 23.50 ΑΡΓΥΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1999
2. 205 1 25.45 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Ν.Ο.ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 2000
3. 201 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ Α.Ε.ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 2000

ΠΑΙΔΕΣ Β΄
Α/Α ΑΡ.ΕΚΚ. ΘΕΣΗ ΧΡΟΝΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΗΜ.ΓΕΝΝΗΣΗΣ
1. 204 1 27.17 WOODGATE LOUIS Ν.Ο.ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 2002
2. 202 2 27.50 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΗΣ Ν.Ο.ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 2001
3. 206 3 28.43 ΒΕΛΛΗΣ ΗΛΙΑΣ Ν.Ο.ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 2001

ΚΟΡΑΣ. Β΄
Α/Α ΑΡ.ΕΚΚ. ΘΕΣΗ ΧΡΟΝΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΗΜ.ΓΕΝΝΗΣΗΣ
1. 230 1 28.40 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ  2002

ΠΑΜΠ. Α΄
Α/Α ΑΡ.ΕΚΚ. ΘΕΣΗ ΧΡΟΝΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΗΜ.ΓΕΝΝΗΣΗΣ
1. 207 1 30.56 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ Ν.Ο.ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 2003
2. 208 2 30.58 ΑΡΝΟΚΟΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν.Ο.ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 2004

ΠΑΓΚ. Α΄
Α/Α ΑΡ.ΕΚΚ. ΘΕΣΗ ΧΡΟΝΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΗΜ.ΓΕΝΝΗΣΗΣ
1. 210 1 31.28 WOODGATE ROBIN Ν.Ο.ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 2003
2. 209 2 31.30 ΚΑΚΟΥΤΗ ΜΑΛΕΝΑ Ν.Ο.ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 2003
3. 211 3 33.09 ΤΟΔΕ ΕΥΑ Ν.Ο.ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 2004



2η Απόσταση 600-5-300

ΠΑΜΠ. Α΄
Α/Α ΑΡ.ΕΚΚ. ΘΕΣΗ ΧΡΟΝΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΗΜ.ΓΕΝΝΗΣΗΣ
1. 213 1 20.14 ΓΚΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  2004
2. 220 2 21.30 ΚΟΛΟΣΚΟΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  2003

ΠΑΓΚ. Α΄
Α/Α ΑΡ.ΕΚΚ. ΘΕΣΗ ΧΡΟΝΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΗΜ.ΓΕΝΝΗΣΗΣ
1. 221 1 21.07 ΚΡΟΜΜΥΔΑ ΜΑΡΙΝΑ  2004
2. 222 2 23.28 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΦΗ  2004
3. 223 3 27.22 ΜΑΡΛΑΝΤΗ ΙΩΑΝΝΑ  2004

ΠΑΜΠ. Β΄
Α/Α ΑΡ.ΕΚΚ. ΘΕΣΗ ΧΡΟΝΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΗΜ.ΓΕΝΝΗΣΗΣ
1 219 1 17.35 ΧΑΤΖΗΠΟΠΗΣ ΑΔΩΝΙΣ  2005
2 217 2 21.35 ΒΑΞΕΒΑΝΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ  2005
3 224 3 22.45 ΔΕΛΛΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ  2006
4. 225 4 22.58 ΑΡΝΟΚΟΥΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  2006

ΠΑΓΚ. Β΄
Α/Α ΑΡ.ΕΚΚ. ΘΕΣΗ ΧΡΟΝΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΗΜ.ΓΕΝΝΗΣΗΣ
1 218 1 23.50 ΓΚΕΛΗ ΑΜΑΝΤΑ  2006
2 229 2 25.00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ  2005
3 226 3 25.12 ΚΟΛΟΣΚΟΠΗ ΜΑΡΙΒΑ 2006
4 228 4 26.33 ΚΑΚΟΥΤΗ ΗΛΙΑΝΑ  2008
5 227 5 28.24 ΜΑΡΛΑΝΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2007

Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Σχόλια αναγνωστών
Garmin FR family

Half Marathon EXPO

Authentic Marathon Swim

Swimming Shop

Fitness Awards

Triathlon Hellas

nutrinews

Το trinews.gr είναι ένα portal αφιερωμένο στο τρίαθλο, με ειδήσεις, αγώνες και άρθρα - Όροι Χρήσης - Επικοινωνία: info [at] trinews [dot] gr

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - FitnessPulse.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News