Αρχική Ενημέρωση Αγώνες Αποτελέσματα Άρθρα Προϊοντα & Υπηρεσίες Φωτογραφίες Βίντεο
High5 NSCoaching Kasimis Training X-treme Stores Top Cycles Triathlon
Αποτελέσματα
15 Οκτ 19 ← πίσω

Energy Triathlon Tolo 2019

ENERGY TRIATHLON TOLO 2019
Ανεπίσημα Αποτελέσματα
October 13, 2019


Olympic Triathlon

Place Name Age Bib Number SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time Club/Team
1 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΣΟΥΒΑΤΖΟΓΛΟΥ 31 1 24:58.1 0:54.0 54:50.7 0:42.0 34:37.0 1:56:02.0 ΑΕ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - NS COACHING
2 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 21 2 27:32.6 0:48.9 1:02:28.2 0:41.1 34:53.9 2:06:24.9 Γ.Α.Σ. ΙΛΙΣΟΣ/ NS COACHING
3 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΟΥΤΣΗΣ 35 27 35:01.4 1:34.8 1:00:09.7 0:56.0 36:09.2 2:13:51.3 sdym
4 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΡΛΑΚΟΥΤΣΟΣ 42 31 32:19.4 1:06.5 59:19.5 1:18.4 40:06.2 2:14:10.2
5 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΣΟΥΜΑΣ 47 30 34:27.3 1:48.4 1:00:31.9 1:04.3 38:27.7 2:16:19.7 Ironkoukou
6 VASILIS RESAIKOS 21 11 27:34.4 1:24.7 1:08:38.8 0:36.8 40:11.7 2:18:26.6 RED STAR Triathlon
7 MARCO BURA 26 5 36:54.0 1:06.3 1:05:37.8 0:30.3 36:11.5 2:20:20.1 ΑΚΡΟΣ
8 THOMAS KETTENIS 40 7 37:33.5 2:33.8 1:04:40.9 1:09.8 38:13.9 2:24:12.0 KERAVNOS
9 GIANNIS MANASAKIS 40 9 36:54.7 1:35.9 1:12:37.5 1:23.5 40:51.9 2:33:23.7
10 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΝΔΡΙΑΝΟΣ 49 33 36:12.7 2:26.7 1:07:24.2 1:05.1 46:15.6 2:33:24.4
11 JAN ZELLIN 36 17 40:22.7 2:48.4 1:09:27.2 0:59.5 40:20.3 2:33:58.1 Tri-Geckos Dortmund
12 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΡΑΤΖΑΣ 41 23 44:05.4 3:48.3 1:16:09.9 1:10.2 29:53.8 2:35:07.7
13 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΘΩΜΑΤΟΣ 26 21 36:58.8 2:01.3 1:12:41.6 0:58.2 43:58.2 2:36:38.4 Romasprotraining
14 ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΜΥΡΛΗΣ 50 29 40:20.7 1:59.1 1:10:33.2 1:14.0 48:04.9 2:42:12.0 ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ
15 NICHOLAS TSAPATSARIS 54 14 46:58.3 2:03.4 1:02:43.6 2:26.2 49:42.7 2:43:54.4 Origin Performance
16 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΟΘΡΗΣ 43 25 40:54.9 3:04.5 1:13:00.1 1:49.1 48:18.1 2:47:07.0
17 THANASIS KYPRAIOS 35 8 44:18.6 3:42.1 1:16:04.2 2:00.0 41:52.9 2:47:58.0 ScienceTraining.gr
18 JAN HEYMANN 40 6 43:38.9 3:04.3 1:14:32.8 1:42.7 46:02.0 2:49:00.9 Tri-Geckos Dortmund
19 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΟΥΦΑΛΙΑΣ 45 26 45:01.0 3:42.5 1:21:54.1 0:50.5 44:52.2 2:56:20.5 ανεξαρτητος
20 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΑΡΑΒΑΝΟΣ 55 28 49:41.3 3:22.6 1:13:32.9 2:00.1 50:19.8 2:58:57.0
21 RONJA BR?GGEMANN 27 4 46:56.4 N/A N/A N/A N/A 3:01:55.3 Tri-Geckos Dortmund
22 ΝΩΝΤΑΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ 29 22 52:05.3 3:12.3 1:20:04.6 0:57.8 52:48.2 3:09:08.3
23 GEORGE BALASKAS 39 3 59:11.2 2:21.2 1:17:21.6 1:39.0 48:36.7 3:09:09.8 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
DNF ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ 56 32 35:37.1 3:17.7 ΙΩΝΑΣ
DNS ΝΤΕΝΙΖ ΔΗΜΑΚΗ 42 10 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ
DNS GIORGOS SIREGELAS 38 12
DNS IOANNIS VIDRAS 43 15
DNS DAVIDE XYNOMILAKIS 37 16 AE ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ / NS COACHING
DNS ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΕΡΓΑΣ 31 18 nc coaching
DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΙΑΟΥΡΗΣ 36 19
DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ 43 20
DNS ΝΙΚΟΣ ΚΑΡΑΤΖΟΓΙΑΝΝΗΣ 30 24 DHL express



Olympic Triathlon Relay

Place Team Αθλητής 1 Αθλητής 2 Αθλητής 3 Bib Number SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 Ιπταμενοι ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ 90 27:44.8 0:39.9 56:01.2 0:36.3 33:46.7 1:58:49.1
2 O.F.N.IONIA AGELIKI KRANIA PANTELIS AIVATIDIS PAVLOS TZANAVARAS 84 28:05.7 0:44.0 57:44.9 0:27.3 32:20.0 1:59:22.0
3 Melina's Team ΠΟΛΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΚΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 82 38:12.6 0:51.8 57:24.0 0:32.5 36:22.3 2:13:23.4
4 TRIKALIOTIS PANAGIOTIS PETROS GOUGOULAS KOLIZERAS KWSTAS 89 31:18.3 0:59.0 1:05:07.2 0:28.4 40:04.7 2:17:57.9
5 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΠΟΜΟΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΙΤΕΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 83 29:46.4 1:01.6 1:17:41.3 0:33.4 38:19.1 2:27:22.0
6 BEERATHLON TEAM 2019 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΑΛΙΕΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΟΥΡΝΟΣ 88 36:51.4 1:06.4 58:43.9 0:43.8 53:00.1 2:30:25.7
7 Danaos MANOLIS KANTIDAKIS DIMITRIOS VASTAROUCHAS PANTELIS PAPALIMPERIS 81 35:38.4 1:00.8 1:13:31.6 0:37.8 44:58.6 2:35:47.3
DNF ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΑΛΙΕΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΛΚΟΥΝΟΣ 87 34:29.0 0:50.4
DNS ΑΓΕΥΣ Α. Σ. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΒΕΡΟΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΟΥΛΑΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΚΡΟΠΟΛΙΘΑΣ 85
DNS Τσίπουροpower ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΡΟΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΡΦΙΑΤΗΣ 86



Elite Juniors/Youth Triathlon

Place Name Age Bib Number SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time Club/Team
1 LOUIS WOODGATE 17 101 5:06.7 0:44.2 17:09.3 0:31.7 11:07.7 34:40.0 NOKY
2 ΛΟΥΤΣΙΑΝ ΙΓΝΑΤ 14 137 5:59.2 0:59.8 19:17.3 0:30.6 12:48.9 39:36.0 NOKY
3 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΡΑΠΤΗΣ 13 145 6:39.2 1:13.3 20:02.4 0:39.3 13:35.6 42:10.0 SARONIC
4 MAXIMOS AIVATIDIS 12 103 6:03.6 1:04.8 20:44.4 0:44.3 15:01.3 43:38.5 O.F.N.IONIA
5 ΕΜΙΛΗ ΒΑΛΜΑ 15 133 5:59.3 1:11.5 20:49.1 0:53.2 15:16.7 44:10.0 NOKY
6 ΣΠΥΡΟΣ ΜΑΝΙΑΤΗΣ 16 107 8:12.1 1:01.6 21:34.5 0:33.2 14:28.4 45:50.0 Saronic
7 ΑΝΤΩΝΗΣ - ΠΑΝΤΕ RICHETTA 15 130 7:19.4 1:47.1 21:55.7 1:12.5 15:06.3 47:21.2
8 ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΓΑΪΤΑΝΗ 17 104 6:21.1 1:16.2 22:17.3 0:34.8 16:56.2 47:25.8 NOKY
9 ΒΟΥΛΑ ΒΛΑΧΟΥ 15 134 7:53.9 0:50.7 23:11.6 0:56.5 14:36.0 47:28.8 Saronic
10 ΒΟΥΛΑ ΡΑΠΤΗ 13 144 7:55.3 1:09.9 22:44.0 0:38.1 15:10.9 47:38.4 saronic
11 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΩΛΗΣ 16 106 8:12.3 1:13.1 20:19.9 0:45.9 18:03.6 48:34.9 CGS
12 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΔΑΝΙΗΛ 12 136 6:17.5 1:47.5 24:27.6 0:53.3 15:29.0 48:55.1 Α.Ο.Π.Φαλήρου
13 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓΓΕΛΙΝΑΣ 15 131 8:15.4 1:30.4 22:18.8 0:40.5 17:39.2 50:24.5 NOKY
14 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ 13 142 7:53.6 1:30.8 23:56.9 0:59.6 16:10.7 50:31.8 Saronic
15 ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΦΙΡΑΣ 12 139 8:26.1 1:15.4 24:40.5 0:37.2 16:29.8 51:29.3 Saronic
16 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΦΙΡΑΣ 14 140 8:29.6 1:25.3 24:09.1 0:40.1 17:00.1 51:44.4 Saronic
17 ΜΑΡΘΑ ΣΚΟΤΑΔΗ 12 146 7:05.8 1:09.4 26:30.1 0:37.0 19:20.4 54:42.8 NOKY
18 ΠΑΥΛΙΝΑ ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΥ 14 138 7:24.7 2:19.1 25:34.2 0:54.4 19:45.1 55:57.8
19 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΖΑΝΟΥ 16 109 10:14.7 2:07.2 27:26.9 1:34.5 21:26.4 1:02:50.0 SARONIC
20 ΤΖΟΑΝΝΑ ΝΤΕΜΑΙ 13 143 14:26.7 2:19.1 28:29.7 1:29.2 20:34.0 1:07:18.9 Saronic
21 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ 12 147 11:05.0 3:05.1 30:15.8 1:21.3 24:56.0 1:10:43.4
22 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΓΟΥΡΟΣ 12 148 12:37.4 1:57.3 38:14.8 1:09.5 18:14.0 1:12:13.1
23 ΑΓΓΕΛΟΣ ΧΕΛΙΩΤΗΣ 12 152 12:36.3 2:09.0 38:09.2 1:38.4 25:17.6 1:19:50.6
DNS MARIA-AIMILIA [ KAZAMARIOTI 18 102 akros
DNS ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΟΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ 17 105 Α.Σ. ΑΚΡΟΣ
DNS ΛΙΑΝΑ ΜΑΡΚΟΥΔΑΚΗ 16 108 SARONIC
DNS ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΡΝΟΚΟΥΡΟΣ 12 132 NOKY
DNS ΝΙΟΒΗ ΚΟΥΒΑΡΑ 15 141 NOKY


Super Sprint

Place Name Age Bib Number SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time Club/Team
1 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΑΠΑΡΗ 28 196 6:04.2 0:59.2 20:01.4 0:45.5 12:49.3 40:39.9 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ
2 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 37 184 7:57.1 0:57.5 18:53.6 0:42.4 12:22.3 40:53.1
3 STATHIS PANTELIS 37 169 7:22.4 0:50.4 18:38.4 0:35.7 13:52.6 41:19.6 Top Cycles/NS Coaching
4 ΦΩΤΗΣ ΜΑΣΤΡΑΝΕΣΤΗΣ 42 182 6:40.4 1:33.5 18:48.4 1:06.4 14:45.0 42:53.9 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
5 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΥΔΗΣ 32 179 5:43.1 1:16.1 21:26.3 1:01.8 15:08.0 44:35.5 Ducati Club Hellas 1990
6 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΔΑΓΡΕ 22 191 7:54.3 1:30.5 23:08.3 0:36.3 12:00.4 45:10.0
7 DIMITRIOS DANIIL 62 164 8:11.5 1:26.8 22:39.5 1:17.6 12:56.1 46:31.6 argos security
8 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΣΕΛΑΣ 37 187 9:27.8 1:55.8 21:11.0 1:20.4 14:24.4 48:19.6 ΤΡΙΠΟΛΗ
9 ΕΛΕΝΑ ΓΑΝΤΖΟΥ 28 178 9:53.5 1:44.2 22:11.0 1:18.9 16:43.8 51:51.6 ΜΕΓΑΡΑ
10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ ΒΟΝΑΖΟΥΝΤΑΣ 46 177 7:52.7 2:30.4 23:44.0 1:16.5 16:59.3 52:23.2
11 ΝΙΚΟΣ ΧΑΡΙΛΑΣ 44 188 7:23.2 1:39.0 23:08.1 0:54.3 19:40.3 52:45.0 Fysiofit
12 ANTULIO RICHETTA 52 170 8:05.7 3:13.9 23:14.7 1:17.0 17:46.8 53:38.2
13 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑΣ 45 175 8:40.9 2:54.7 26:06.0 1:48.9 15:33.1 55:03.7
14 ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΠΑΣ 39 197 9:41.3 0:46.0 30:50.1 0:27.3 13:45.5 55:30.5 ΙΩΝΑΣ
15 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ 25 174 7:27.6 2:09.6 23:53.7 1:57.3 20:03.7 55:32.0
16 XENOFON LOURANTOS 65 168 8:28.2 2:21.1 25:17.1 1:46.9 17:54.6 55:48.1 Athens Triathlon Team
17 ΜΑΡΙΑ ΚΥΔΑΝΙΩΤΗ 22 192 9:22.9 1:12.6 28:27.4 1:11.3 15:35.6 55:50.0
18 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΑΛΑΝΗΣ 25 193 9:20.4 1:40.0 29:40.3 0:52.1 15:24.6 56:57.7
19 VASILIS ROUVAS 44 171 8:50.1 2:09.6 22:12.8 1:21.7 22:31.2 57:05.5
20 ΡΟΥΛΑ ΚΑΤΣΑΤΟΥΡΗ 41 180 11:01.8 2:46.3 26:55.5 0:56.8 17:21.6 59:02.1 TRI-CLIMBER
21 HEIKE BR?GGEMANN 58 163 12:14.8 2:44.6 25:30.6 1:07.6 20:11.4 1:01:49.1
22 NAYA VOLIOTI 44 173 10:25.6 2:07.4 28:56.5 1:23.9 19:26.4 1:02:20.0 athens
23 OLGA GKOGKOU-DAMALA 43 165 11:01.1 2:44.4 30:01.1 1:02.7 19:39.5 1:04:29.0 ODYSSEUS
24 ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΠΙΡΗΣ 33 183 13:05.3 2:16.3 27:20.8 1:29.0 22:31.1 1:06:42.7
25 ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΠΑΠΠΑΣ 47 190 8:15.0 3:08.0 35:59.9 1:08.3 20:46.4 1:09:17.8
26 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΠΑΝΟΣ 38 185 13:43.7 33:01.7 2:02.8 23:04.7 1:11:53.1
27 ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΕΛΜΗΣ 40 189 9:17.0 2:41.5 38:01.1 1:04.9 22:49.3 1:13:53.9 KOALA RUNNING TEAM
28 ANDREAS KAIMAKIS 41 166 11:49.1 2:59.0 36:01.9 1:00.5 22:03.7 1:13:54.3 KOALA RUNNING TEAM
29 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ 37 195 11:35.4 4:21.1 33:29.2 1:30.0 23:47.2 1:14:43.1
30 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΣΑΛΗΣ 39 194 8:54.7 6:35.6 33:50.4 1:35.3 23:47.0 1:14:43.2
DNS EVAN BONORIS 39 162 INDEPENDENT
DNS DIMITRIOS KANAKAKIS 46 167 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
DNS STAVROS TERZAKIS 44 172 ΑΣ ΤΡΙΑΘΛΟΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
DNS ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 30 176
DNS ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΡΑΝΙΑ 23 181 ΝΑΥΤΙΛΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΑΤΤΙΚΗΣ
DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 35 186
DQ KOSTAS BAZOS 55 161 9:51.7 2:09.9 24:45.2 1:12.7 37:59.6



Kids Triathlon

Place Name Age Bib Number SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time Club/Team
1 ΗΛΙΑΝΑ ΚΑΚΟΥΤΗ 11 120 2:05.3 1:04.5 7:30.7 0:30.1 4:43.8 15:54.5 NOKY
2 ΝΑΥΣΙΚΑ ΣΚΟΤΑΔΗ 11 125 2:08.7 1:03.0 7:55.3 0:27.4 5:14.5 16:49.1 NOKY
3 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 10 122 2:28.2 1:35.5 7:59.8 0:24.4 4:36.0 17:04.2 NOKY
4 FILIPPOS AIVATIDIS 10 112 2:09.8 1:34.5 8:19.2 0:27.5 4:33.3 17:04.5 O.F.N.IONIA
5 MILTIADIS MARLAGOUTSOS 10 114 2:01.4 1:56.2 8:14.8 0:28.8 5:02.0 17:43.4 NAYTIKOS OMILOS NAFPLIOY - NON
6 ΒΑΛΙΑ ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ 10 116 2:09.2 1:12.0 8:16.9 0:38.9 6:30.0 18:47.1 NOKY
7 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 8 121 2:49.4 1:17.6 10:13.5 0:31.9 4:37.3 19:29.9 NOKY
8 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΚΟΤΑΔΗΣ 9 126 2:45.9 1:16.9 10:19.2 0:36.9 4:36.6 19:35.7 NOKY
9 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 8 119 2:15.5 1:23.9 12:07.5 0:31.0 5:05.6 21:23.8
10 ΒΑΣΙΛΗΣ ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ 10 124 2:22.0 2:14.3 10:33.8 0:41.9 5:42.7 21:35.0 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
11 PETROS FYTILAS 13 113 2:29.1 1:57.9 10:43.5 0:50.2 6:18.1 22:19.0
12 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΨΩΜΑΣ 13 129 2:04.2 1:56.5 10:29.5 0:45.8 7:03.7 22:19.9
13 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΟΝΑΖΟΥΝΤΑΣ 11 117 3:23.5 2:15.2 10:48.6 0:49.0 5:28.4 22:45.0
14 ΗΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 8 123 2:53.2 1:29.0 12:34.1 0:36.8 5:43.9 23:17.1 NOKY
15 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΟΝΑΖΟΥΝΤΑΣ 7 118 3:39.1 2:27.0 10:58.3 0:43.6 5:54.1 23:42.2
16 ΕΛΕΑΝΑ ΣΓΟΥΡΟΥ 9 149 3:06.1 3:24.7 12:31.7 0:33.5 8:37.7 28:13.8
DNS THEODORE TERZAKIS 9 115 ΑΣ ΤΡΙΑΘΛΟΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
DNS ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΥΞΕΡΗΣ 8 127 Saronic
DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΡΙΒΙΖΑΣ 8 128 Saronic



Aquathlon
Place Name Age Bib Number SWIM Time T2 Time RUN Time Chip Time Club/Team
1 ΝΙΚΟΛΑΣ ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 18 65 13:43.4 0:34.2 12:52.1 27:09.8 ΙΛΙΣΟΣ
2 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΑΠΑΡΗ 28 72 14:15.8 0:30.2 12:45.9 27:32.0
3 GIANNIS LALLAS 26 47 14:51.7 1:16.7 15:13.4 31:22.0
4 MYRTO STRATAKOU 21 51 15:31.3 0:44.4 15:11.3 31:27.2 ΚΟΛΥΜΒΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΙΛΙΣ
5 ΑΡΤΕΜΙΟΣ ΔΑΡΖΕΝΤΑΣ 39 58 14:04.8 2:15.6 15:44.8 32:05.2 KYRIAZOPOULOS TEAM
6 NIKOS KATSIMICHAS 15 45 18:50.5 0:36.3 12:42.6 32:09.5 NS COACHING
7 ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΥ 13 73 16:43.3 1:00.2 15:17.4 33:01.0
8 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΚΑΡΛΑΤΟΥ 37 68 16:18.4 1:01.7 16:26.8 33:47.0
9 MICHALIS SEIRADAKIS 41 50 17:24.4 2:18.6 14:46.8 34:29.9
10 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΧΡΗΣ ΑΛΟΥΠΟΓΙΑΝΝΗΣ 37 53 22:21.0 1:02.7 12:26.1 35:49.9
11 ΚΥΡΙΛΛΟΣ ΓΑΛΙ 17 55 20:25.3 0:41.1 15:45.6 36:52.0 SARONIC
12 ΧΡΗΣΤΟΣ RICHETTA 14 69 17:28.5 2:03.1 18:39.8 38:11.4
13 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΡΑΠΤΗ 16 64 21:52.0 0:51.1 15:37.5 38:20.7 Saronic
14 DIONISIS ROKOMAS 48 48 26:08.3 1:17.5 14:13.6 41:39.5 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
15 KOSTAS GIANNOPOULOS 43 43 21:43.6 1:18.5 21:20.2 44:22.4 argos security
16 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΚΟΛΑΣ 42 57 24:30.6 2:54.8 18:35.8 46:01.3
17 GEORGE KOUROUNAKOS 48 46 28:05.4 2:03.3 16:31.0 46:39.7 snails
18 ΕΛΕΝΗ RICHETTA 12 70 23:12.7 1:52.5 22:26.6 47:31.9
19 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 41 63 28:30.4 2:53.0 22:19.7 53:43.3
20 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΛΑΣΤΑΡΑΣ 40 54 30:02.9 4:29.5 24:08.4 58:41.0
21 ΑΜΑΛΙΑ ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ 52 71 31:33.5 5:53.5 23:02.5 1:00:29.6
DNS ALEXANDRA FYTOU 35 41
DNS PANAGIOTIS GEROCHRISTOS 34 42 0
DNS ATHINA IOANNIDI 19 44 A.Σ ΑΚΡΟΣ
DNS IRINI SAKELLI 41 49 ΙΠΤΆΜΕΝΟΙ
DNS DIMITRIOS XIROGIANNIS 46 52 Μόνος
DNS ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΚΙΟΚΑΣ 31 56 Grind
DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ 23 59 Ποσειδώνας Τρίπολης Swimming Club
DNS ΑΙΜΙΛΙΑ ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ 26 60 Ποσειδώνας Τρίπολης Swimming Club
DNS ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΛΑΔΑΚΗΣ 33 61 Οχι
DNS ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΛΛΟΣ 34 62
DNS ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΡΙΦΥΛΛΗΣ 37 66 torque elite workout
DNS ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΤΟΥΛΗΣ 39 67 Torque elite workout


Kids Aquathlon

Place Name Age Bib Number SWIM Time T2 Time RUN Time Chip Time Club/Team
1 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΑΡΑΚΟΣ 6 110 3:10.1 0:27.4 6:47.5 10:25.1 NOKY
2 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΩΤΕΙΝΟΣ 6 111 3:40.4 1:16.4 6:08.3 11:05.2 NOKY
DNF ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΔΑΜΑΛΑΣ 9 150 13:00.9
DNS ΟΡΦΕΑΣ ΧΑΒΕΝΕΤΙΔΗΣ 8 151



Age Group Results

Olympic Triathlon

Female 29 and Under
Place Overall Plc Name Age Bib SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 21 RONJA BR?GGEMANN 27 4 46:56.4 N/A N/A N/A N/A 3:01:55.3 Tri-Geckos Dortmund


Female 40 to 49
Place Overall Plc Name Age Bib SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
DNS DNS ΝΤΕΝΙΖ ΔΗΜΑΚΗ 42 10 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ


Male 29 and Under
Place Overall Plc Name Age Bib SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 2 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 21 2 27:32.6 0:48.9 1:02:28.2 0:41.1 34:53.9 2:06:24.9 Γ.Α.Σ. ΙΛΙΣΟΣ/ NS COACHING
2 6 VASILIS RESAIKOS 21 11 27:34.4 1:24.7 1:08:38.8 0:36.8 40:11.7 2:18:26.6 RED STAR Triathlon
3 7 MARCO BURA 26 5 36:54.0 1:06.3 1:05:37.8 0:30.3 36:11.5 2:20:20.1 ΑΚΡΟΣ
4 13 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΘΩΜΑΤΟΣ 26 21 36:58.8 2:01.3 1:12:41.6 0:58.2 43:58.2 2:36:38.4 Romasprotraining
5 22 ΝΩΝΤΑΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ 29 22 52:05.3 3:12.3 1:20:04.6 0:57.8 52:48.2 3:09:08.3


Male 30 to 39
Place Overall Plc Name Age Bib SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 1 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΣΟΥΒΑΤΖΟΓΛΟΥ 31 1 24:58.1 0:54.0 54:50.7 0:42.0 34:37.0 1:56:02.0 ΑΕ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - NS COACHING
2 3 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΟΥΤΣΗΣ 35 27 35:01.4 1:34.8 1:00:09.7 0:56.0 36:09.2 2:13:51.3 sdym
3 11 JAN ZELLIN 36 17 40:22.7 2:48.4 1:09:27.2 0:59.5 40:20.3 2:33:58.1 Tri-Geckos Dortmund
4 17 THANASIS KYPRAIOS 35 8 44:18.6 3:42.1 1:16:04.2 2:00.0 41:52.9 2:47:58.0 ScienceTraining.gr
5 23 GEORGE BALASKAS 39 3 59:11.2 2:21.2 1:17:21.6 1:39.0 48:36.7 3:09:09.8 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
DNS DNS GIORGOS SIREGELAS 38 12
DNS DNS DAVIDE XYNOMILAKIS 37 16 AE ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ / NS COACHING
DNS DNS ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΕΡΓΑΣ 31 18 nc coaching
DNS DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΙΑΟΥΡΗΣ 36 19
DNS DNS ΝΙΚΟΣ ΚΑΡΑΤΖΟΓΙΑΝΝΗΣ 30 24 DHL express


Male 40 to 49
Place Overall Plc Name Age Bib SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 4 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΡΛΑΚΟΥΤΣΟΣ 42 31 32:19.4 1:06.5 59:19.5 1:18.4 40:06.2 2:14:10.2
2 5 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΣΟΥΜΑΣ 47 30 34:27.3 1:48.4 1:00:31.9 1:04.3 38:27.7 2:16:19.7 Ironkoukou
3 8 THOMAS KETTENIS 40 7 37:33.5 2:33.8 1:04:40.9 1:09.8 38:13.9 2:24:12.0 KERAVNOS
4 9 GIANNIS MANASAKIS 40 9 36:54.7 1:35.9 1:12:37.5 1:23.5 40:51.9 2:33:23.7
5 10 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΝΔΡΙΑΝΟΣ 49 33 36:12.7 2:26.7 1:07:24.2 1:05.1 46:15.6 2:33:24.4
6 12 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΡΑΤΖΑΣ 41 23 44:05.4 3:48.3 1:16:09.9 1:10.2 29:53.8 2:35:07.7
7 16 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΟΘΡΗΣ 43 25 40:54.9 3:04.5 1:13:00.1 1:49.1 48:18.1 2:47:07.0
8 18 JAN HEYMANN 40 6 43:38.9 3:04.3 1:14:32.8 1:42.7 46:02.0 2:49:00.9 Tri-Geckos Dortmund
9 19 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΟΥΦΑΛΙΑΣ 45 26 45:01.0 3:42.5 1:21:54.1 0:50.5 44:52.2 2:56:20.5 ανεξαρτητος
DNS DNS IOANNIS VIDRAS 43 15
DNS DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ 43 20


Male 50 to 59
Place Overall Plc Name Age Bib SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 14 ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΜΥΡΛΗΣ 50 29 40:20.7 1:59.1 1:10:33.2 1:14.0 48:04.9 2:42:12.0 ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ
2 15 NICHOLAS TSAPATSARIS 54 14 46:58.3 2:03.4 1:02:43.6 2:26.2 49:42.7 2:43:54.4 Origin Performance
3 20 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΑΡΑΒΑΝΟΣ 55 28 49:41.3 3:22.6 1:13:32.9 2:00.1 50:19.8 2:58:57.0
DNF DNF ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ 56 32 35:37.1 3:17.7 ΙΩΝΑΣ

Aquathlon

Female 15 and Under
Place Overall Plc Name Age Bib SWIM Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 7 ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΥ 13 73 16:43.3 1:00.2 15:17.4 33:01.0
2 18 ΕΛΕΝΗ RICHETTA 12 70 23:12.7 1:52.5 22:26.6 47:31.9


Female 16 and Over
Place Overall Plc Name Age Bib SWIM Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 2 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΑΠΑΡΗ 28 72 14:15.8 0:30.2 12:45.9 27:32.0
2 4 MYRTO STRATAKOU 21 51 15:31.3 0:44.4 15:11.3 31:27.2 ΚΟΛΥΜΒΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΙΛΙΣ
3 8 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΚΑΡΛΑΤΟΥ 37 68 16:18.4 1:01.7 16:26.8 33:47.0
4 13 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΡΑΠΤΗ 16 64 21:52.0 0:51.1 15:37.5 38:20.7 Saronic
5 19 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 41 63 28:30.4 2:53.0 22:19.7 53:43.3
6 21 ΑΜΑΛΙΑ ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ 52 71 31:33.5 5:53.5 23:02.5 1:00:29.6
DNS DNS ALEXANDRA FYTOU 35 41
DNS DNS ATHINA IOANNIDI 19 44 A.Σ ΑΚΡΟΣ
DNS DNS IRINI SAKELLI 41 49 ΙΠΤΆΜΕΝΟΙ
DNS DNS ΑΙΜΙΛΙΑ ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ 26 60 Ποσειδώνας Τρίπολης Swimming Club


Male 15 and Under
Place Overall Plc Name Age Bib SWIM Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 6 NIKOS KATSIMICHAS 15 45 18:50.5 0:36.3 12:42.6 32:09.5 NS COACHING
2 12 ΧΡΗΣΤΟΣ RICHETTA 14 69 17:28.5 2:03.1 18:39.8 38:11.4


Male 16 and Over
Place Overall Plc Name Age Bib SWIM Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 1 ΝΙΚΟΛΑΣ ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 18 65 13:43.4 0:34.2 12:52.1 27:09.8 ΙΛΙΣΟΣ
2 3 GIANNIS LALLAS 26 47 14:51.7 1:16.7 15:13.4 31:22.0
3 5 ΑΡΤΕΜΙΟΣ ΔΑΡΖΕΝΤΑΣ 39 58 14:04.8 2:15.6 15:44.8 32:05.2 KYRIAZOPOULOS TEAM
4 9 MICHALIS SEIRADAKIS 41 50 17:24.4 2:18.6 14:46.8 34:29.9
5 10 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΧΡΗΣ ΑΛΟΥΠΟΓΙΑΝΝΗΣ 37 53 22:21.0 1:02.7 12:26.1 35:49.9
6 11 ΚΥΡΙΛΛΟΣ ΓΑΛΙ 17 55 20:25.3 0:41.1 15:45.6 36:52.0 SARONIC
7 14 DIONISIS ROKOMAS 48 48 26:08.3 1:17.5 14:13.6 41:39.5 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
8 15 KOSTAS GIANNOPOULOS 43 43 21:43.6 1:18.5 21:20.2 44:22.4 argos security
9 16 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΚΟΛΑΣ 42 57 24:30.6 2:54.8 18:35.8 46:01.3
10 17 GEORGE KOUROUNAKOS 48 46 28:05.4 2:03.3 16:31.0 46:39.7 snails
11 20 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΛΑΣΤΑΡΑΣ 40 54 30:02.9 4:29.5 24:08.4 58:41.0
DNS DNS PANAGIOTIS GEROCHRISTOS 34 42 0
DNS DNS DIMITRIOS XIROGIANNIS 46 52 Μόνος
DNS DNS ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΚΙΟΚΑΣ 31 56 Grind
DNS DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ 23 59 Ποσειδώνας Τρίπολης Swimming Club
DNS DNS ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΛΑΔΑΚΗΣ 33 61 Οχι
DNS DNS ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΛΛΟΣ 34 62
DNS DNS ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΡΙΦΥΛΛΗΣ 37 66 torque elite workout
DNS DNS ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΤΟΥΛΗΣ 39 67 Torque elite workout


Elite Juniors/Youth Triathlon

Female 13 and Under
Place Overall Plc Name Age Bib SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 10 ΒΟΥΛΑ ΡΑΠΤΗ 13 144 7:55.3 1:09.9 22:44.0 0:38.1 15:10.9 47:38.4 saronic
2 17 ΜΑΡΘΑ ΣΚΟΤΑΔΗ 12 146 7:05.8 1:09.4 26:30.1 0:37.0 19:20.4 54:42.8 NOKY
3 20 ΤΖΟΑΝΝΑ ΝΤΕΜΑΙ 13 143 14:26.7 2:19.1 28:29.7 1:29.2 20:34.0 1:07:18.9 Saronic


Female 14 to 15
Place Overall Plc Name Age Bib SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 5 ΕΜΙΛΗ ΒΑΛΜΑ 15 133 5:59.3 1:11.5 20:49.1 0:53.2 15:16.7 44:10.0 NOKY
2 9 ΒΟΥΛΑ ΒΛΑΧΟΥ 15 134 7:53.9 0:50.7 23:11.6 0:56.5 14:36.0 47:28.8 Saronic
3 18 ΠΑΥΛΙΝΑ ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΥ 14 138 7:24.7 2:19.1 25:34.2 0:54.4 19:45.1 55:57.8
DNS DNS ΝΙΟΒΗ ΚΟΥΒΑΡΑ 15 141 NOKY


Female 16 and Over
Place Overall Plc Name Age Bib SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 8 ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΓΑΪΤΑΝΗ 17 104 6:21.1 1:16.2 22:17.3 0:34.8 16:56.2 47:25.8 NOKY
2 19 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΖΑΝΟΥ 16 109 10:14.7 2:07.2 27:26.9 1:34.5 21:26.4 1:02:50.0 SARONIC
DNS DNS MARIA-AIMILIA [ KAZAMARIOTI 18 102 akros
DNS DNS ΛΙΑΝΑ ΜΑΡΚΟΥΔΑΚΗ 16 108 SARONIC


Male 13 and Under
Place Overall Plc Name Age Bib SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 3 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΡΑΠΤΗΣ 13 145 6:39.2 1:13.3 20:02.4 0:39.3 13:35.6 42:10.0 SARONIC
2 4 MAXIMOS AIVATIDIS 12 103 6:03.6 1:04.8 20:44.4 0:44.3 15:01.3 43:38.5 O.F.N.IONIA
3 12 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΔΑΝΙΗΛ 12 136 6:17.5 1:47.5 24:27.6 0:53.3 15:29.0 48:55.1 Α.Ο.Π.Φαλήρου
4 14 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ 13 142 7:53.6 1:30.8 23:56.9 0:59.6 16:10.7 50:31.8 Saronic
5 15 ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΦΙΡΑΣ 12 139 8:26.1 1:15.4 24:40.5 0:37.2 16:29.8 51:29.3 Saronic
6 21 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ 12 147 11:05.0 3:05.1 30:15.8 1:21.3 24:56.0 1:10:43.4
7 22 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΓΟΥΡΟΣ 12 148 12:37.4 1:57.3 38:14.8 1:09.5 18:14.0 1:12:13.1
8 23 ΑΓΓΕΛΟΣ ΧΕΛΙΩΤΗΣ 12 152 12:36.3 2:09.0 38:09.2 1:38.4 25:17.6 1:19:50.6
DNS DNS ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΡΝΟΚΟΥΡΟΣ 12 132 NOKY


Male 14 to 15
Place Overall Plc Name Age Bib SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 2 ΛΟΥΤΣΙΑΝ ΙΓΝΑΤ 14 137 5:59.2 0:59.8 19:17.3 0:30.6 12:48.9 39:36.0 NOKY
2 7 ΑΝΤΩΝΗΣ - ΠΑΝΤΕ RICHETTA 15 130 7:19.4 1:47.1 21:55.7 1:12.5 15:06.3 47:21.2
3 13 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓΓΕΛΙΝΑΣ 15 131 8:15.4 1:30.4 22:18.8 0:40.5 17:39.2 50:24.5 NOKY
4 16 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΦΙΡΑΣ 14 140 8:29.6 1:25.3 24:09.1 0:40.1 17:00.1 51:44.4 Saronic


Male 16 and Over
Place Overall Plc Name Age Bib SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 1 LOUIS WOODGATE 17 101 5:06.7 0:44.2 17:09.3 0:31.7 11:07.7 34:40.0 NOKY
2 6 ΣΠΥΡΟΣ ΜΑΝΙΑΤΗΣ 16 107 8:12.1 1:01.6 21:34.5 0:33.2 14:28.4 45:50.0 Saronic
3 11 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΩΛΗΣ 16 106 8:12.3 1:13.1 20:19.9 0:45.9 18:03.6 48:34.9 CGS
DNS DNS ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΟΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ 17 105 Α.Σ. ΑΚΡΟΣ


Super Sprint Triathlon

WOMEN
Place Overall Plc Name Age Bib SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 1 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΑΠΑΡΗ 28 196 6:04.2 0:59.2 20:01.4 0:45.5 12:49.3 40:39.9 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ
2 6 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΔΑΓΡΕ 22 191 7:54.3 1:30.5 23:08.3 0:36.3 12:00.4 45:10.0
3 9 ΕΛΕΝΑ ΓΑΝΤΖΟΥ 28 178 9:53.5 1:44.2 22:11.0 1:18.9 16:43.8 51:51.6 ΜΕΓΑΡΑ
4 17 ΜΑΡΙΑ ΚΥΔΑΝΙΩΤΗ 22 192 9:22.9 1:12.6 28:27.4 1:11.3 15:35.6 55:50.0
5 20 ΡΟΥΛΑ ΚΑΤΣΑΤΟΥΡΗ 41 180 11:01.8 2:46.3 26:55.5 0:56.8 17:21.6 59:02.1 TRI-CLIMBER
6 21 HEIKE BR?GGEMANN 58 163 12:14.8 2:44.6 25:30.6 1:07.6 20:11.4 1:01:49.1
7 22 NAYA VOLIOTI 44 173 10:25.6 2:07.4 28:56.5 1:23.9 19:26.4 1:02:20.0 athens
8 23 OLGA GKOGKOU-DAMALA 43 165 11:01.1 2:44.4 30:01.1 1:02.7 19:39.5 1:04:29.0 ODYSSEUS
DNS DNS ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΡΑΝΙΑ 23 181 ΝΑΥΤΙΛΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΑΤΤΙΚΗΣ

MEN
Place Overall Plc Name Age Bib SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 2 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 37 184 7:57.1 0:57.5 18:53.6 0:42.4 12:22.3 40:53.1
2 3 STATHIS PANTELIS 37 169 7:22.4 0:50.4 18:38.4 0:35.7 13:52.6 41:19.6 Top Cycles/NS Coaching
3 4 ΦΩΤΗΣ ΜΑΣΤΡΑΝΕΣΤΗΣ 42 182 6:40.4 1:33.5 18:48.4 1:06.4 14:45.0 42:53.9 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
4 5 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΥΔΗΣ 32 179 5:43.1 1:16.1 21:26.3 1:01.8 15:08.0 44:35.5 Ducati Club Hellas 1990
5 7 DIMITRIOS DANIIL 62 164 8:11.5 1:26.8 22:39.5 1:17.6 12:56.1 46:31.6 argos security
6 8 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΣΕΛΑΣ 37 187 9:27.8 1:55.8 21:11.0 1:20.4 14:24.4 48:19.6 ΤΡΙΠΟΛΗ
7 10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ ΒΟΝΑΖΟΥΝΤΑΣ 46 177 7:52.7 2:30.4 23:44.0 1:16.5 16:59.3 52:23.2
8 11 ΝΙΚΟΣ ΧΑΡΙΛΑΣ 44 188 7:23.2 1:39.0 23:08.1 0:54.3 19:40.3 52:45.0 Fysiofit
9 12 ANTULIO RICHETTA 52 170 8:05.7 3:13.9 23:14.7 1:17.0 17:46.8 53:38.2
10 13 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑΣ 45 175 8:40.9 2:54.7 26:06.0 1:48.9 15:33.1 55:03.7
11 14 ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΠΑΣ 39 197 9:41.3 0:46.0 30:50.1 0:27.3 13:45.5 55:30.5 ΙΩΝΑΣ
12 15 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ 25 174 7:27.6 2:09.6 23:53.7 1:57.3 20:03.7 55:32.0
13 16 XENOFON LOURANTOS 65 168 8:28.2 2:21.1 25:17.1 1:46.9 17:54.6 55:48.1 Athens Triathlon Team
14 18 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΑΛΑΝΗΣ 25 193 9:20.4 1:40.0 29:40.3 0:52.1 15:24.6 56:57.7
15 19 VASILIS ROUVAS 44 171 8:50.1 2:09.6 22:12.8 1:21.7 22:31.2 57:05.5
16 24 ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΠΙΡΗΣ 33 183 13:05.3 2:16.3 27:20.8 1:29.0 22:31.1 1:06:42.7
17 25 ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΠΑΠΠΑΣ 47 190 8:15.0 3:08.0 35:59.9 1:08.3 20:46.4 1:09:17.8
18 26 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΠΑΝΟΣ 38 185 11:20.3 2:23.4 33:01.7 2:02.8 23:04.7 1:11:53.1
19 27 ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΕΛΜΗΣ 40 189 9:17.0 2:41.5 38:01.1 1:04.9 22:49.3 1:13:53.9 KOALA RUNNING TEAM
20 28 ANDREAS KAIMAKIS 41 166 11:49.1 2:59.0 36:01.9 1:00.5 22:03.7 1:13:54.3 KOALA RUNNING TEAM
21 29 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ 37 195 11:35.4 4:21.1 33:29.2 1:30.0 23:47.2 1:14:43.1
22 30 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΣΑΛΗΣ 39 194 8:54.7 6:35.6 33:50.4 1:35.3 23:47.0 1:14:43.2
DNS DNS EVAN BONORIS 39 162 INDEPENDENT
DNS DNS DIMITRIOS KANAKAKIS 46 167 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
DNS DNS STAVROS TERZAKIS 44 172 ΑΣ ΤΡΙΑΘΛΟΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
DNS DNS ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 30 176
DNS DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 35 186
DQ DQ KOSTAS BAZOS 55 161 9:51.7 2:09.9 24:45.2 1:12.7 37:59.6


Kids Triathlon

Female 9 and Under
Place Overall Plc Name Age Bib SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 16 ΕΛΕΑΝΑ ΣΓΟΥΡΟΥ 9 149 3:06.1 3:24.7 12:31.7 0:33.5 8:37.7 28:13.8


Female 10 and Over
Place Overall Plc Name Age Bib SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 1 ΗΛΙΑΝΑ ΚΑΚΟΥΤΗ 11 120 2:05.3 1:04.5 7:30.7 0:30.1 4:43.8 15:54.5 NOKY
2 2 ΝΑΥΣΙΚΑ ΣΚΟΤΑΔΗ 11 125 2:08.7 1:03.0 7:55.3 0:27.4 5:14.5 16:49.1 NOKY
3 6 ΒΑΛΙΑ ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ 10 116 2:09.2 1:12.0 8:16.9 0:38.9 6:30.0 18:47.1 NOKY


Male 9 and Under
Place Overall Plc Name Age Bib SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 7 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 8 121 2:49.4 1:17.6 10:13.5 0:31.9 4:37.3 19:29.9 NOKY
2 8 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΚΟΤΑΔΗΣ 9 126 2:45.9 1:16.9 10:19.2 0:36.9 4:36.6 19:35.7 NOKY
3 9 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 8 119 2:15.5 1:23.9 12:07.5 0:31.0 5:05.6 21:23.8
4 14 ΗΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 8 123 2:53.2 1:29.0 12:34.1 0:36.8 5:43.9 23:17.1 NOKY
5 15 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΟΝΑΖΟΥΝΤΑΣ 7 118 3:39.1 2:27.0 10:58.3 0:43.6 5:54.1 23:42.2
DNS DNS THEODORE TERZAKIS 9 115 ΑΣ ΤΡΙΑΘΛΟΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
DNS DNS ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΥΞΕΡΗΣ 8 127 Saronic
DNS DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΡΙΒΙΖΑΣ 8 128 Saronic


Male 10 and Over
Place Overall Plc Name Age Bib SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 3 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 10 122 2:28.2 1:35.5 7:59.8 0:24.4 4:36.0 17:04.2 NOKY
2 4 FILIPPOS AIVATIDIS 10 112 2:09.8 1:34.5 8:19.2 0:27.5 4:33.3 17:04.5 O.F.N.IONIA
3 5 MILTIADIS MARLAGOUTSOS 10 114 2:01.4 1:56.2 8:14.8 0:28.8 5:02.0 17:43.4 NAYTIKOS OMILOS NAFPLIOY - NON
4 10 ΒΑΣΙΛΗΣ ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ 10 124 2:22.0 2:14.3 10:33.8 0:41.9 5:42.7 21:35.0 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
5 11 PETROS FYTILAS 13 113 2:29.1 1:57.9 10:43.5 0:50.2 6:18.1 22:19.0
6 12 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΨΩΜΑΣ 13 129 2:04.2 1:56.5 10:29.5 0:45.8 7:03.7 22:19.9
7 13 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΟΝΑΖΟΥΝΤΑΣ 11 117 3:23.5 2:15.2 10:48.6 0:49.0 5:28.4 22:45.0




Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Σχόλια αναγνωστών
Garmin FR family

Swimming Shop

Zone3

Energy Races

Triathlon Hellas

nutrinews

Το trinews.gr είναι ένα portal αφιερωμένο στο τρίαθλο, με ειδήσεις, αγώνες και άρθρα - Όροι Χρήσης - Επικοινωνία: info [at] trinews [dot] gr

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - FitnessPulse.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News