Αρχική Ενημέρωση Αγώνες Αποτελέσματα Άρθρα Προϊοντα & Υπηρεσίες Φωτογραφίες Βίντεο
High5 NSCoaching Kasimis Training X-treme Stores Top Cycles Triathlon
Αποτελέσματα
02 Σεπ 19 ← πίσω

Energy Swim Heraion Lake 2019

Energy Swim Heraion Lake 2019
Overall Finish List
September 01, 2019

 

Ανεπίσημα Αποτελέσματα

Energy Swim 1K

Female Finishers
Place Name Bib No Age Time Club/Team
1 ΝΤΕΝΙΖ ΔΗΜΑΚΗ 1 42 13:28.7 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ
2 ΙΟΥΛΙΑΝΗ ΤΖΟΛΑ 42 12 14:12.1 ΝΟΠ
3 ΜΑΡΙΕΤΤΑ ΣΑΛΑΠΑΤΑ 36 52 15:39.7
4 ΒΙΚΥ ΛΑΓΟΥ 23 30 16:37.1
5 ΑΝΝΑ-ΚΩΝ/ΝΑ ΣΜΥΡΛΗ 97 16 19:30.3
6 DIANNE VATIS 96 53 21:24.6 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ
7 MYRSINI SARAKINIOTI 37 11 23:54.3
8 ΜΥΡΤΩ ΚΟΜΙΝΗ ΑΛΤΑΝΗ 39 11 24:01.7
9 ΜΕΤΑΞΙΑ ΚΥΡΠΙΤΖΗ 22 39 25:00.5 Polias Runners
10 ΕΛΕΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 8 65 25:16.3 ΣΔΥΑ
11 ΒΑΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 29 55 25:31.6
12 ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 48 44 25:53.8
13 ΕΛΕΝΑ ΓΑΝΤΖΟΥ 12 38 27:22.2



Male Finishers

Place Name Bib No Age Time Club/Team
1 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 7 32 12:57.6
2 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 3 21 12:57.6 NS COACHING
3 ΑΡΤΕΜΙΟΣ ΔΑΡΖΕΝΤΑΣ 15 39 13:15.2 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΌΣ
4 ΚΩΣΤΑΣ ΧΑ΄Ι΄ΔΕΜΕΝΟΣ 34 15 14:01.9
5 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΧΑ΄Ι΄ΔΕΜΕΝΟΣ 28 14 14:04.9
6 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΤΤΗΣ 20 34 14:47.9 Body evolution
7 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 11 46 14:50.8 KYRIAZOPOULOS TEAM
8 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΠΑΝΟΣ 19 13 14:53.5
9 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΑΡΑΚΙΝΙΩΤΗΣ 41 17 14:55.5
10 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΜΙΝΗΣ ΑΛΤΑΝΗΣ 40 14 14:57.2 ΔΗΜΟΣ ΒΥΡΩΝΑ
11 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 17 46 15:04.0
12 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΡΙΒΥΖΑΣ 35 46 15:07.0
13 ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ 93 14 15:14.8
14 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΕΣΦΙΝΙΩΤΗΣ 94 11 15:49.0
15 ΝΗΦΩΝ ΠΑΠΟΥΡΤΖΗΣ 31 43 15:57.2 PAO MASTERS SWIMMING
16 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΑΚΑΚΗΣ 91 46 16:18.1
17 ΜΑΝΟΛΗΣ ΠΗΓΟΥΝΑΚΗΣ 32 42 16:39.2 ΟΠΑΝΑΘΛΟΝ
18 ΑΝΑΣΤΆΣΙΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 9 30 17:35.4
19 ΝΙΚΟΣ ΚΑΤΣΙΜΙΧΑΣ 38 15 17:45.6 Nscoaching
20 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΟΛΑΚΗΣ 33 55 18:32.2 Melina's Team
21 ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΟΤΑΡΑΣ 30 71 18:37.4 νηρεας γερακα
22 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ 16 41 19:10.2
23 ΧΡΙΣΤΟΣ ΓΟΥΣΙΟΣ 14 45 19:27.1
24 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΛΛΟΣ 26 34 19:36.5
25 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΙΒΑΘΙΝΟΣ 25 60 19:48.8 Akrος triathlon patras
26 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 13 50 20:01.1 ΟΠΑΝΑΘΛΟΝ
27 COSTAS IOANNIDIS 6 40 20:14.2
28 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 21 41 20:14.8 ΑΚΡΟΣ
29 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΡΑΚΟΣ 57 18 20:47.7 Ανεξάρτητος
30 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 56 44 22:14.4
31 ΜΑΡΙΝΟΣ ΚΟΛΛΙΑΣ 18 54 23:45.0 ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ Π.Ο
32 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΕΥΚΟΦΡΥΔΗΣ 24 51 24:55.2 Α.Ο ΩΚΕΑΝΟΣ
33 ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ 27 49 30:38.0

 


Energy Swim 3K

Female Finishers
Place Name Bib No Age Time Club/Team
1 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΖΟΛΑ 86 14 40:16.4 ΝΟΠ
2 ΛΥΔΙΑ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ 92 43 43:10.5
3 KATERINA POLITI 50 52 44:11.2
4 ΝΕΛΛΗ ΔΕΛΙΑΛΗ 63 25 44:15.8
5 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΟΝΙΔΗ 61 25 44:27.1
6 MARILOU KAZAMARIOTI 2 18 46:26.3 akros
7 ΕΜΙΛΥ ΒΑΛΜΑ 95 15 48:21.2
8 ΑΣΠΑΣΙΑ ΓΟΝΙΔΗ 60 21 51:04.1
9 ΕΡΗ ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗ 78 57 1:01:39.3
10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ 81 51 1:10:05.8 Akros triathlon club patras
11 ΛΙΝΑ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ 83 52 1:34:08.0 ΣΔΥΜ



Male Finishers

Place Name Bib No Age Time Club/Team
1 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΣΟΥΒΑΤΖΟΓΛΟΥ 10 31 35:58.9 NS COACHING
2 ANASTASIOS ATHANASOULAKIS 43 16 36:53.3 Π.Α.Ε ΑΡΓΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
3 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΠΑΝΕΤΗΣ 47 50 37:12.8
4 KONSTANTINOS SARRIGEORGIDIS 53 45 37:30.0
5 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΟΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ 4 17 41:56.4 ΑΚΡΟΣ
6 DIMITRIS KARPOUZAS 45 42 43:02.7 ΝΟΚαλαμακιου
7 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΑΒΕΡΩΝΑΣ 62 33 43:38.3
8 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ 84 42 43:47.0 ΟΠΑΝΑΘΛΟΝ
9 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΥΔΗΣ 71 32 44:19.2
10 PETROS PAPAGIANNOPOULOS 49 37 45:54.8 ΩΚΕΑΝΟΣ
11 DIMITRIS SPONTAS 54 46 47:04.2
12 ΚΩΣΤΑΣ ΔΡΑΚΟΝΤΑΚΙΔΗΣ 5 53 47:23.5
13 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΛΑΧΟΣ 58 42 47:31.4 panathinaikos
14 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΟΓΛΟΥ 69 42 47:39.7 NSCOACHING
15 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΣΟΥΜΑΣ 88 47 47:57.5 Ironkoukou
16 DIMITRIS MAVROMATIS 46 32 48:32.3 opanathlon
17 ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΟΥΓΙΑΣ 89 41 49:51.1 Panathinaikos Masters Swimming
18 MICHAIL TRAKAKIS 55 53 50:03.5 Okeanos
19 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΣ 73 44 50:38.1 Weswim
20 ΓΕΏΡΓΙΟΣ ΜΆΓΚΟΣ  78 38  50:39  MAGKOS-TAMPOUKOU LAW OFFICE
21 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΞΑΡΧΟΣ 66 32 54:01.3
22 KONSTANTINOS BOTOPOULOS 44 52 54:04.6 OCEANOS-APS MILTIADES MARATHON
23 ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΙΟΚΑΣ 59 47 55:26.8
24 ΣΠΥΡΟΣ ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ 75 38 55:50.0
25 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ 87 40 58:17.6
26 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ 76 45 59:52.2
27 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΚΙΟΚΑΣ 77 44 1:01:53.3 Triathlon Athens Team
28 VASILEIOS SACHINIDIS 52 37 1:02:24.2 VR46
29 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΥΛΟΥΡΙΩΤΗΣ 72 21 1:04:18.2 0
30 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΟΥΝΙΑΣ 65 45 1:04:41.1
31 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ 74 66 1:04:42.0
32 ARISTIDIS POLYDOROS 51 43 1:06:25.2 team polydoros
33 ΜΑΡΙΝΟΣ ΤΣΑΒΑΝΟΣ 68 50 1:09:59.8
34 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ 64 56 1:11:01.1
35 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΒΡΑΑΜ 67 53 1:14:28.1
36 ΖΗΚΟΣ ΤΣΑΒΑΛΟΣ 70 52 1:25:42.9
37 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΠΟΡΓΙΤΑΣ 82 65 1:27:24.7 ΟΡΣΙΠΠΟΣ ΜΕΓΑΡΩΝ
DΝS ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΝΤΗΣ 80 51 Ανεξάρτητος
DNS ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΖΑΤΖΑΝΗΣ 85 46
DNS ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΨΩΜΟΠΟΥΛΟΣ 90 40

 


Energy Swim 1K
Female 15 and Under

Place Name Bib Number Age Overall Time Club/Team
1 ΙΟΥΛΙΑΝΗ ΤΖΟΛΑ 42 12 7 14:12.1 ΝΟΠ
2 MYRSINI SARAKINIOTI 37 11 38 23:54.3
3 ΜΥΡΤΩ ΚΟΜΙΝΗ ΑΛΤΑΝΗ 39 11 39 24:01.7


Female 16 to 19

Place Name Bib Number Age Overall Time Club/Team
1 ΑΝΝΑ-ΚΩΝ/ΝΑ ΣΜΥΡΛΗ 97 16 28 19:30.3


Female 20 to 39

Place Name Bib Number Age Overall Time Club/Team
1 ΒΙΚΥ ΛΑΓΟΥ 23 30 20 16:37.1
2 ΜΕΤΑΞΙΑ ΚΥΡΠΙΤΖΗ 22 39 41 25:00.5 Polias Runners
3 ΕΛΕΝΑ ΓΑΝΤΖΟΥ 12 38 45 27:22.2


Female 40 to 49

Place Name Bib Number Age Overall Time Club/Team
1 ΝΤΕΝΙΖ ΔΗΜΑΚΗ 1 42 4 13:28.7 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ
2 ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 48 44 44 25:53.8


Female 50 to 59

Place Name Bib Number Age Overall Time Club/Team
1 ΜΑΡΙΕΤΤΑ ΣΑΛΑΠΑΤΑ 36 52 16 15:39.7
2 DIANNE VATIS 96 53 35 21:24.6 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ
3 ΒΑΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 29 55 43 25:31.6


Female 60 and Over

Place Name Bib Number Age Overall Time Club/Team
1 ΕΛΕΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 8 65 42 25:16.3 ΣΔΥΑ


Male 15 and Under

Place Name Bib Number Age Overall Time Club/Team
1 ΚΩΣΤΑΣ ΧΑ΄Ι΄ΔΕΜΕΝΟΣ 34 15 5 14:01.9
2 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΧΑ΄Ι΄ΔΕΜΕΝΟΣ 28 14 6 14:04.9
3 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΠΑΝΟΣ 19 13 10 14:53.5
4 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΜΙΝΗΣ ΑΛΤΑΝΗΣ 40 14 12 14:57.2 ΔΗΜΟΣ ΒΥΡΩΝΑ
5 ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ 93 14 15 15:14.8
6 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΕΣΦΙΝΙΩΤΗΣ 94 11 17 15:49.0
7 ΝΙΚΟΣ ΚΑΤΣΙΜΙΧΑΣ 38 15 23 17:45.6 Nscoaching


Male 16 to 19

Place Name Bib Number Age Overall Time Club/Team
1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΑΡΑΚΙΝΙΩΤΗΣ 41 17 11 14:55.5
2 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΡΑΚΟΣ 57 18 34 20:47.7 Ανεξάρτητος


Male 20 to 39

Place Name Bib Number Age Overall Time Club/Team
1 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 7 32 2 12:57.6
2 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 3 21 1 12:57.6 NS COACHING
3 ΑΡΤΕΜΙΟΣ ΔΑΡΖΕΝΤΑΣ 15 39 3 13:15.2 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΌΣ
4 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΤΤΗΣ 20 34 8 14:47.9 Body evolution
5 ΑΝΑΣΤΆΣΙΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 9 30 22 17:35.4
6 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΛΛΟΣ 26 34 29 19:36.5


Male 40 to 49

Place Name Bib Number Age Overall Time Club/Team
1 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 11 46 9 14:50.8 KYRIAZOPOULOS TEAM
2 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 17 46 13 15:04.0
3 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΡΙΒΥΖΑΣ 35 46 14 15:07.0
4 ΝΗΦΩΝ ΠΑΠΟΥΡΤΖΗΣ 31 43 18 15:57.2 PAO MASTERS SWIMMING
5 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΑΚΑΚΗΣ 91 46 19 16:18.1
6 ΜΑΝΟΛΗΣ ΠΗΓΟΥΝΑΚΗΣ 32 42 21 16:39.2 ΟΠΑΝΑΘΛΟΝ
7 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ 16 41 26 19:10.2
8 ΧΡΙΣΤΟΣ ΓΟΥΣΙΟΣ 14 45 27 19:27.1
9 COSTAS IOANNIDIS 6 40 32 20:14.2
10 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 21 41 33 20:14.8 ΑΚΡΟΣ
11 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 56 44 36 22:14.4
12 ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ 27 49 46 30:38.0


Male 50 to 59

Place Name Bib Number Age Overall Time Club/Team
1 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΟΛΑΚΗΣ 33 55 24 18:32.2 Melina's Team
2 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 13 50 31 20:01.1 ΟΠΑΝΑΘΛΟΝ
3 ΜΑΡΙΝΟΣ ΚΟΛΛΙΑΣ 18 54 37 23:45.0 ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ Π.Ο
4 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΕΥΚΟΦΡΥΔΗΣ 24 51 40 24:55.2 Α.Ο ΩΚΕΑΝΟΣ


Male 60 and Over

Place Name Bib Number Age Overall Time Club/Team
1 ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΟΤΑΡΑΣ 30 71 25 18:37.4 νηρεας γερακα
2 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΙΒΑΘΙΝΟΣ 25 60 30 19:48.8 Akrος triathlon patras

 

Energy Swim 3K
Female 39 and Under

Place Name Bib Number Age Overall Time Club/Team
1 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΖΟΛΑ 86 14 5 40:16.4 ΝΟΠ
2 ΝΕΛΛΗ ΔΕΛΙΑΛΗ 63 25 12 44:15.8
3 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΟΝΙΔΗ 61 25 14 44:27.1
4 MARILOU KAZAMARIOTI 2 18 16 46:26.3 akros
5 ΕΜΙΛΥ ΒΑΛΜΑ 95 15 22 48:21.2
6 ΑΣΠΑΣΙΑ ΓΟΝΙΔΗ 60 21 28 51:04.1


Female 40 to 49

Place Name Bib Number Age Overall Time Club/Team
1 ΛΥΔΙΑ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ 92 43 8 43:10.5


Female 50 and Over

Place Name Bib Number Age Overall Time Club/Team
1 KATERINA POLITI 50 52 11 44:11.2
2 ΕΡΗ ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗ 78 57 27  1:01:39.3
3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ 81 51 42 1:10:05.8 Akros triathlon club patras
4 ΛΙΝΑ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ 83 52 47 1:34:08.0 ΣΔΥΜ


Male 39 and Under

Place Name Bib Number Age Overall Time Club/Team
1 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΣΟΥΒΑΤΖΟΓΛΟΥ 10 31 1 35:58.9 NS COACHING
2 ANASTASIOS ATHANASOULAKIS 43 16 2 36:53.3 Π.Α.Ε ΑΡΓΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
3 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΟΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ 4 17 6 41:56.4 ΑΚΡΟΣ
4 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΑΒΕΡΩΝΑΣ 62 33 9 43:38.3
5 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΥΔΗΣ 71 32 13 44:19.2
6 PETROS PAPAGIANNOPOULOS 49 37 15 45:54.8 ΩΚΕΑΝΟΣ
7 DIMITRIS MAVROMATIS 46 32 23 48:32.3 opanathlon
8 ΓΕΏΡΓΙΟΣ ΜΆΓΚΟΣ  78 38  50:39  MAGKOS-TAMPOUKOU LAW OFFICE
9 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΞΑΡΧΟΣ 66 32 29 54:01.3
10 ΣΠΥΡΟΣ ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ 75 38 32 55:50.0
11 VASILEIOS SACHINIDIS 52 37 36 1:02:24.2 VR46
12 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΥΛΟΥΡΙΩΤΗΣ 72 21 37 1:04:18.2 0


Male 40 to 49

Place Name Bib Number Age Overall Time Club/Team
1 KONSTANTINOS SARRIGEORGIDIS 53 45 4 37:30.0
2 DIMITRIS KARPOUZAS 45 42 7 43:02.7 ΝΟΚαλαμακιου
3 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ 84 42 10 43:47.0 ΟΠΑΝΑΘΛΟΝ
4 DIMITRIS SPONTAS 54 46 17 47:04.2
5 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΛΑΧΟΣ 58 42 19 47:31.4 panathinaikos
6 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΟΓΛΟΥ 69 42 20 47:39.7 NSCOACHING
7 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΣΟΥΜΑΣ 88 47 21 47:57.5 Ironkoukou
8 ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΟΥΓΙΑΣ 89 41 24 49:51.1 Panathinaikos Masters Swimming
9 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΣ 73 44 26 50:38.1 Weswim
10 ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΙΟΚΑΣ 59 47 31 55:26.8
11 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ 87 40 33 58:17.6
12 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ 76 45 34 59:52.2
13 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΚΙΟΚΑΣ 77 44 35 1:01:53.3 Triathlon Athens Team
14 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΟΥΝΙΑΣ 65 45 38 1:04:41.1
15 ARISTIDIS POLYDOROS 51 43 40 1:06:25.2 team polydoros
DNS ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΖΑΤΖΑΝΗΣ 85 46
DNS ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΨΩΜΟΠΟΥΛΟΣ 90 40


Male 50 and Over

Place Name Bib Number Age Overall Time Club/Team
1 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΠΑΝΕΤΗΣ 47 50 3 37:12.8
2 ΚΩΣΤΑΣ ΔΡΑΚΟΝΤΑΚΙΔΗΣ 5 53 18 47:23.5
3 MICHAIL TRAKAKIS 55 53 25 50:03.5 Okeanos
4 KONSTANTINOS BOTOPOULOS 44 52 30 54:04.6 OCEANOS-APS MILTIADES MARATHON
5 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ 74 66 39 1:04:42.0
6 ΜΑΡΙΝΟΣ ΤΣΑΒΑΝΟΣ 68 50 41 1:09:59.8
7 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ 64 56 43 1:11:01.1
8 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΒΡΑΑΜ 67 53 44 1:14:28.1
9 ΖΗΚΟΣ ΤΣΑΒΑΛΟΣ 70 52 45 1:25:42.9
10 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΠΟΡΓΙΤΑΣ 82 65 46 1:27:24.7 ΟΡΣΙΠΠΟΣ ΜΕΓΑΡΩΝ
DNS ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΝΤΗΣ 80 51 Ανεξάρτητος

Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Σχόλια αναγνωστών
Garmin FR family

Swimming Shop

Zone3

Energy Races

Triathlon Hellas

nutrinews

Το trinews.gr είναι ένα portal αφιερωμένο στο τρίαθλο, με ειδήσεις, αγώνες και άρθρα - Όροι Χρήσης - Επικοινωνία: info [at] trinews [dot] gr

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - FitnessPulse.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News