Αρχική Ενημέρωση Αγώνες Αποτελέσματα Άρθρα Προϊοντα & Υπηρεσίες Φωτογραφίες Βίντεο
High5 NSCoaching Kasimis Training X-treme Stores Top Cycles Triathlon
Αποτελέσματα
14 Ιουλ 19 ← πίσω

Evrotathlon 2019

Evrotathlon 2019
Overall Results
July 14, 2019


Ανεπίσημα Αποτελέσματα


Sprint Triathlon
Female Finishers
Place Name Bib Number AGE SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Gun Time Club/Team
1 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΑΠΑΡΗ 5 28 12:02.0 0:30.2 36:39.6 0:21.4 22:06.6 1:11:40.0 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ
2 ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 3 31 15:36.5 1:27.0 39:24.7 1:23.6 27:43.0 1:25:35.0 Α.Σ ΤΡΙΑΘΛΟΥ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
3 CHRISTINE RIGHTWEISER 1 38 17:48.4 1:57.7 38:49.6 0:58.2 27:41.0 1:27:15.0 SNAILS TRI
4 ΚΑΝΝΕΛΑ ΦΡΑΓΚΗ 6 35 19:43.9 1:53.7 44:06.2 0:39.4 27:26.4 1:33:49.8 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
5 ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΑΠΑΔΟΥΔΗ 4 36 28:29.9 6:02.4 52:44.1 2:29.8 35:01.0 2:04:47.4 Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ
6 ANNA ΜΑΝΤΖΑΒΡΑΚΟΥ 2 37 32:53.4 2:04.2 56:08.0 0:28.3 35:52.7 2:07:26.7 Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ

Male Finishers
Place Name Bib Number AGE SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Gun Time Club/Team
1 ΝΙΚΟΣ ΛΥΜΠΕΡΑΙΟΣ 22 28 13:59.4 0:48.9 32:08.1 0:49.8 22:03.9 1:09:50.3 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
2 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΟΥΤΣΗΣ 30 34 15:23.5 0:59.9 33:53.2 0:32.4 20:15.8 1:11:05.0 ΣΔΥΜ
3 ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΡΟΥΣΣΟΣ 29 38 14:43.7 1:07.5 36:31.0 0:37.0 23:01.7 1:16:01.0 ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ / THE RUNNERS PROJECT
4 ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΟΤΣΙΚΑΣ 32 33 14:39.4 1:17.1 37:00.3 0:42.7 23:55.6 1:17:35.2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
5 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΙΟΚΑΣ 12 44 15:23.9 1:12.8 35:18.0 1:09.0 24:49.1 1:17:53.0 SNAILS TRI
6 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΕΓΑΚΛΗΣ 24 55 16:53.2 0:36.7 35:38.0 0:42.1 24:21.8 1:18:12.0 ΣΑΛΑΜΙΝΑ
7 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΒΑΡΗΣ 36 39 15:22.3 0:34.7 35:14.3 0:28.3 27:10.2 1:18:50.0 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
8 ΝΑΣΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΔΗΣ 21 34 14:43.6 1:11.0 36:29.9 0:37.1 26:40.2 1:19:42.1
9 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ 11 37 17:36.6 1:11.6 34:17.2 0:43.4 26:52.9 1:20:42.0 ΑΝΕΜΟΣ ΚΑΡΥΣΤΟΥ
10 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΑΝΙΗΛ 15 62 17:46.2 1:25.1 37:03.2 0:55.4 24:26.5 1:21:36.5 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
11 ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΜΥΡΛΗΣ 31 50 17:18.1 1:03.1 39:02.7 1:08.3 28:03.4 1:26:35.8 ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
12 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΝΤΖΕΣ 16 54 19:02.1 1:41.0 37:40.3 1:29.3 28:07.2 1:27:00.0 ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΝΙΣΥΡΟΥ
13 ΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ 17 39 16:10.0 2:01.5 41:39.8 0:29.4 27:53.4 1:28:14.3 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
14 ΤΑΣΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗΣ 26 44 16:43.4 1:18.7 43:10.1 0:47.7 26:47.6 1:28:47.7 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
15 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 18 48 16:40.5 1:28.8 39:42.4 1:11.6 33:00.5 1:32:03.9 LOS VATHROS
16 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΙΡΑΚΟΣ 27 37 19:13.8 1:49.1 38:05.9 1:05.2 32:07.8 1:32:22.0 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
17 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΜΠΕΡΤΟΣ 8 55 24:38.0 2:16.4 36:45.1 2:03.9 27:41.4 1:33:25.0 DIMOPOULOS COACHING
18 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥΜΑΝΙΔΗΣ 33 58 19:39.2 1:32.3 42:57.6 0:42.3 29:20.4 1:34:12.0 ATHENS
19 ΖΗΚΟΣ ΤΣΑΒΑΛΟΣ 35 52 21:23.6 3:05.8 40:44.7 1:33.6 34:05.6 1:40:53.5 SNAILS TRI
20 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΣ 20 38 24:46.7 1:58.6 42:24.5 1:08.8 35:21.0 1:45:39.8 Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ
21 ΒΑΣΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 28 63 21:52.8 2:54.6 50:05.9 0:54.7 35:20.2 1:51:08.4 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
22 ΣΠΥΡΟΣ ΔΑΛΑΚΟΥΡΑΣ 14 34 31:01.0 2:30.0 46:15.0 1:33.3 34:36.4 1:55:55.9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
DNS ΠΑΥΛΟΣ ΓΑΤΣΑΚΟΣ 10 37 Α.Σ ΝΗΡΗΙΔΑ
DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΥΜΝΟΠΟΥΛΟΣ 13 34 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
DNS ΑΛΚΗΣ ΚΑΦΩΡΟΣ 19 26 RED STAR TRIATHLON
DNS ΘΟΔΩΡΗΣ ΜΑΛΤΕΖΟΣ 23 26 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
DNS ΜΑΝΟΣ ΜΟΙΡΑΣ 25 34 Α.Σ ΤΡΙΑΘΛΟΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
DNS ΜΑΡΙΝΟΣ ΤΣΑΒΑΛΟΣ 34 50 SNAILS TRI
DNS ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΥΔΑΝΗΣ 37 36 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΛΑΧΟΔΗΜΗΤΡΗΣ 9 42 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
DNS ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΒΡΑΑΜ 7 53 KYRIAZOPOULOSTEAM


Aquathlon
Female Finishers
Place Name Bib Number AGE SWIM Time T1 Time RUN Time Gun Time Club/Team
1 ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΟΥΛΑΚΟΥ 38 42 33:03.1 1:31.2 31:55.7 1:06:30.0 Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ


Male Finishers
Place Name Bib Number AGE SWIM Time T1 Time RUN Time Gun Time Club/Team
1 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 44 21 12:04.7 0:29.7 20:35.5 33:10.0 NS COACHING
2 ΠΕΤΡΟΣ ΛΥΚΑΚΟΣ 42 32 22:00.8 1:32.1 32:36.9 56:10.0
3 ΝΙΚΟΣ ΛΙΑΡΑΚΟΣ 41 20 30:43.0 1:40.3 31:06.6 1:03:30.0 ΔΡΟΜΕΙΣ ΓΥΘΕΙΟΥ
4 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ 40 17 24:16.8 1:46.4 38:16.7 1:04:20.0 Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ
DNF ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ 39 55 26:44.1 2:03.7 Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ
DNS ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΙΡΑΚΟΣ 43 38 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ



Sprint Relay Triathlon
Place Αθλητής 1 Αθλητής 2 Αθλητής 3 Bib Number SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Gun Time Club/Team
1 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΕΝΕΝΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗ 50 17:48.5 0:29.2 28:47.2 0:31.0 23:27.1 1:11:03.3 SPARTAN CROSS 3
2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΚΟΥΡΟΣ 52 16:13.6 0:32.3 30:18.1 0:34.6 23:24.6 1:11:03.3 SPARTAN CROSS 5
3 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΠΑΣ 47 14:03.2 0:29.5 35:45.4 0:29.8 22:45.7 1:13:33.8 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ
4 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΛΥΜΠΙΟΤΑΚΟΣ 53 16:15.6 0:43.5 34:02.4 0:27.9 22:59.4 1:14:29.0 SPARTAN CROSS 6
5 ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗΣ 48 13:06.7 0:27.7 32:15.6 0:45.9 30:03.7 1:16:39.8 SPARTAN CROSS 1
6 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤΑΘΑΚΟΣ 51 19:00.0 0:29.7 33:22.3 0:24.7 25:48.0 1:19:05.0 SPARTAN CROSS 4
7 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΘΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΔΡΑΜΗΣ 49 24:32.3 0:33.6 33:42.8 0:35.6 22:57.7 1:22:22.1 SPARTAN CROSS 2
8 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΠΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΠΑΠΠΑΣ 46 17:35.9 0:28.7 39:20.2 0:38.1 31:21.3 1:29:24.5 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
9 ΟΛΓΑ ΜΠΑΛΑΦΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΟΥΛΙΑΣ 45 17:46.1 0:47.7 45:23.3 0:52.4 25:44.4 1:30:34.1
10 ΜΑΤΙΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΚΟΥΜΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΚΟΣ 54 19:46.7 0:32.1 37:00.3 0:28.3 35:49.4 1:33:37.0 MINISTRY




Age Group Results Sprint Triathlon

Female 29 and Under
Place Overall Plc Name Bib Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Gun Time Club/Team
1 3 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΑΠΑΡΗ 5 28 12:02.0 0:30.2 36:39.6 0:21.4 22:06.6 1:11:40.0 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ


Female 30 to 39
Place Overall Plc Name Bib Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Gun Time Club/Team
1 12 ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 3 31 15:36.5 1:27.0 39:24.7 1:23.6 27:43.0 1:25:35.0 Α.Σ ΤΡΙΑΘΛΟΥ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
2 15 CHRISTINE RIGHTWEISER 1 38 17:48.4 1:57.7 38:49.6 0:58.2 27:41.0 1:27:15.0 SNAILS TRI
3 21 ΚΑΝΝΕΛΑ ΦΡΑΓΚΗ 6 35 19:43.9 1:53.7 44:06.2 0:39.4 27:26.4 1:33:49.8 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
4 27 ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΑΠΑΔΟΥΔΗ 4 36 28:29.9 6:02.4 52:44.1 2:29.8 35:01.0 2:04:47.4 Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ
5 28 ANNA ΜΑΝΤΖΑΒΡΑΚΟΥ 2 37 32:53.4 2:04.2 56:08.0 0:28.3 35:52.7 2:07:26.7 Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ


Male 29 and Under
Place Overall Plc Name Bib Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Gun Time Club/Team
1 1 ΝΙΚΟΣ ΛΥΜΠΕΡΑΙΟΣ 22 28 13:59.4 0:48.9 32:08.1 0:49.8 22:03.9 1:09:50.3 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
DNS DNS ΑΛΚΗΣ ΚΑΦΩΡΟΣ 19 26 RED STAR TRIATHLON
DNS DNS ΘΟΔΩΡΗΣ ΜΑΛΤΕΖΟΣ 23 26 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ


Male 30 to 39
Place Overall Plc Name Bib Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Gun Time Club/Team
1 2 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΟΥΤΣΗΣ 30 34 15:23.5 0:59.9 33:53.2 0:32.4 20:15.8 1:11:05.0 ΣΔΥΜ
2 4 ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΡΟΥΣΣΟΣ 29 38 14:43.7 1:07.5 36:31.0 0:37.0 23:01.7 1:16:01.0 ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ / THE RUNNERS PROJECT
3 5 ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΟΤΣΙΚΑΣ 32 33 14:39.4 1:17.1 37:00.3 0:42.7 23:55.6 1:17:35.2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
4 8 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΒΑΡΗΣ 36 39 15:22.3 0:34.7 35:14.3 0:28.3 27:10.2 1:18:50.0 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
5 9 ΝΑΣΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΔΗΣ 21 34 14:43.6 1:11.0 36:29.9 0:37.1 26:40.2 1:19:42.1
6 10 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ 11 37 17:36.6 1:11.6 34:17.2 0:43.4 26:52.9 1:20:42.0 ΑΝΕΜΟΣ ΚΑΡΥΣΤΟΥ
7 16 ΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ 17 39 16:10.0 2:01.5 41:39.8 0:29.4 27:53.4 1:28:14.3 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
8 19 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΙΡΑΚΟΣ 27 37 19:13.8 1:49.1 38:05.9 1:05.2 32:07.8 1:32:22.0 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
9 24 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΣ 20 38 24:46.7 1:58.6 42:24.5 1:08.8 35:21.0 1:45:39.8 Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ
10 26 ΣΠΥΡΟΣ ΔΑΛΑΚΟΥΡΑΣ 14 34 31:01.0 2:30.0 46:15.0 1:33.3 34:36.4 1:55:55.9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
DNS DNS ΠΑΥΛΟΣ ΓΑΤΣΑΚΟΣ 10 37 Α.Σ ΝΗΡΗΙΔΑ
DNS DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΥΜΝΟΠΟΥΛΟΣ 13 34 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
DNS DNS ΜΑΝΟΣ ΜΟΙΡΑΣ 25 34 Α.Σ ΤΡΙΑΘΛΟΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
DNS DNS ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΥΔΑΝΗΣ 37 36 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ


Male 40 to 49
Place Overall Plc Name Bib Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Gun Time Club/Team
1 6 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΙΟΚΑΣ 12 44 15:23.9 1:12.8 35:18.0 1:09.0 24:49.1 1:17:53.0 SNAILS TRI
2 17 ΤΑΣΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗΣ 26 44 16:43.4 1:18.7 43:10.1 0:47.7 26:47.6 1:28:47.7 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
3 18 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 18 48 16:40.5 1:28.8 39:42.4 1:11.6 33:00.5 1:32:03.9 LOS VATHROS


Male 50 and Over
Place Overall Plc Name Bib Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Gun Time Club/Team
1 7 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΕΓΑΚΛΗΣ 24 55 16:53.2 0:36.7 35:38.0 0:42.1 24:21.8 1:18:12.0 ΣΑΛΑΜΙΝΑ
2 11 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΑΝΙΗΛ 15 62 17:46.2 1:25.1 37:03.2 0:55.4 24:26.5 1:21:36.5 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
3 13 ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΜΥΡΛΗΣ 31 50 17:18.1 1:03.1 39:02.7 1:08.3 28:03.4 1:26:35.8 ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
4 14 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΝΤΖΕΣ 16 54 19:02.1 1:41.0 37:40.3 1:29.3 28:07.2 1:27:00.0 ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΝΙΣΥΡΟΥ
5 20 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΜΠΕΡΤΟΣ 8 55 24:38.0 2:16.4 36:45.1 2:03.9 27:41.4 1:33:25.0 DIMOPOULOS COACHING
6 22 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥΜΑΝΙΔΗΣ 33 58 19:39.2 1:32.3 42:57.6 0:42.3 29:20.4 1:34:12.0 ATHENS
7 23 ΖΗΚΟΣ ΤΣΑΒΑΛΟΣ 35 52 21:23.6 3:05.8 40:44.7 1:33.6 34:05.6 1:40:53.5 SNAILS TRI
8 25 ΒΑΣΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 28 63 21:52.8 2:54.6 50:05.9 0:54.7 35:20.2 1:51:08.4 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
DNS DNS ΜΑΡΙΝΟΣ ΤΣΑΒΑΛΟΣ 34 50 SNAILS TRI

Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Σχόλια αναγνωστών
Energy Duathlon Karpenissi

Garmin FR family

Swimming Shop

Zone3

Energy Races

Triathlon Hellas

nutrinews

Το trinews.gr είναι ένα portal αφιερωμένο στο τρίαθλο, με ειδήσεις, αγώνες και άρθρα - Όροι Χρήσης - Επικοινωνία: info [at] trinews [dot] gr

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - FitnessPulse.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News