Αρχική Ενημέρωση Αγώνες Αποτελέσματα Άρθρα Προϊοντα & Υπηρεσίες Φωτογραφίες Βίντεο
High5 NSCoaching Kasimis Training X-treme Stores Top Cycles Triathlon
Αποτελέσματα
12 Μαϊ 19 ← πίσω

Kids Aquathlon Rafina 2019

Kids Aquathlon Rafina 2019
Unofficial Timing
May 11, 2019




Κατηγορίες Ανάπτυξης Β

(για παιδιά μη έμπειρα σε διοργανώσεις κολύμβησης-τρεξίματος)


Schoolgirls kids
Place Name Bib Age SWIM+TR Time RUN Time Chip Time Club/ Team
1 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΚΕΚΑ 83 8 1:28.1 4:28.3 5:56.4 Γ.Σ.ΚΕΡΑΤΕΑΣ
2 ΖΩΗ ΜΠΕΚΙΑΡΙΔΟΥ 90 9 1:34.1 4:34.3 6:08.4 athletes home
3 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 82 9 1:37.7 5:10.5 6:48.2
4 ΣΟΦΙΑ ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗ 93 8 2:42.2 5:17.7 8:00.0 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
5 ΦΑΙΔΡΑ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ 85 8 1:50.8 6:28.1 8:18.9
6 ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΛΙΓΓΙΝΗ 92 8 2:26.0 6:20.2 8:46.2
7 ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΣΤΑΝΙΑ 84 9 2:09.0 6:39.7 8:48.8
8 ΔΑΝΑΗ ΘΕΟΔΩΝΗ 88 9 2:08.8 7:16.4 9:25.2 7ο Δημοτικό Σχολείο Καισαριανής
DNF ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗ 91 8 22:11.3 athletes home
DNS ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΣΚΛΙΑ 86 9
DNS ΜΑΡΩ ΦΡΑΓΑΚΗ 87 9
DNS ΔΑΝΑΗ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ 89 8

Schoolgirls B
Place Name Bib Age SWIM+TR Time RUN Time Chip Time Club/ Team
1 ΜΑΡΙΝΑ ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗ 75 11 1:08.2 5:05.4 6:13.6 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
2 ΛΥΔΙΑ ΒΑΞΕΒΑΝΗ 76 10 1:24.3 4:55.6 6:20.0 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ
3 ΝΑΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗ 72 11 1:12.4 5:19.5 6:31.9 athletes home
4 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΚΕΚΑ 66 11 1:38.7 5:00.1 6:38.9 Γ.Σ.ΚΕΡΑΤΕΑΣ
5 ΟΛΓΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ 80 10 1:30.6 5:22.5 6:53.2 athletes home
6 ΝΕΦΕΛΗ ΠΡΕΓΙΑ 79 10 1:41.6 5:38.7 7:20.3 ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ
7 ΘΕΟΔΩΡΑ ΒΥΘΟΥΛΚΑ 77 10 1:56.5 7:13.6 9:10.1
8 ΑΡΙΣΤΕΑ ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ 73 11 1:40.5 8:20.1 10:00.7
9 ΜΥΡΤΩ ΤΣΑΤΣΗ 81 10 2:08.4 7:58.8 10:07.3
10 ΑΡΙΑΔΝΗ ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ 74 11 1:30.0 9:13.3 10:43.4
DNS ΑΡΓΥΡΩ ΓΙΑΝΝΙΩΣΗ 78 10

Schoolboys kids
Place Name Bib Age SWIM+TR Time RUN Time Chip Time Club/ Team
1 ΑΝΔΡΕΑΣ ΖΗΚΟΣ 59 9 1:30.0 4:41.2 6:11.2 athletes home
2 ΗΛΙΑΣ ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ 58 9 1:37.4 4:36.8 6:14.2
3 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ 62 8 1:46.9 5:09.1 6:56.1 0
4 ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΙΑΓΓΕΛΑΚΗΣ 57 9 1:43.7 6:03.0 7:46.7 ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ
5 ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΤΙΤΑΚΗΣ 70 9 2:16.9 5:38.7 7:55.7
6 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΑΚΩΝΑΣ 64 8 2:37.3 6:12.0 8:49.3
7 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΟΛΑΣ 60 8 2:36.0 6:26.0 9:02.0
8 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΑΜΟΥΡΕΛΗΣ 63 8 2:25.1 6:54.8 9:20.0 ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ
DNS GEORGIOS NIKOLOPOULOS 61 8

Schoolboys B
Place Name Bib Age SWIM+TR Time RUN Time Chip Time Club/ Team
1 ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗΣ 52 11 1:22.3 5:04.9 6:27.2 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
2 CONNOR MILWARD 54 10 2:02.8 5:02.2 7:05.0
3 ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ 108 11 2:37.7 4:33.0 7:10.7 2Ο ΔΣ ΑΡΤΕΜΙΔΑΣ
4 ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ ΠΑΠΠΑΣ 55 10 1:55.0 5:44.3 7:39.3
5 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΠΑΣ 56 10 2:29.2 5:25.7 7:55.0
6 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΡΑΤΖΑΣ 110 11 2:56.2 6:06.8 9:03.1
DNS ΣΤΑΥΡΟΣ ΦΑΡΑΝΤΑΚΗΣ 53 11

Schoolgirls A
Place Name Bib Age SWIM+TR Time RUN Time Chip Time Club/ Team
1 ΤΣΟΓΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 106 14 1:07.5 4:57.4 6:05.0
2 ΜΕΛΙΝΑ ΜΑΚΡΗ 71 15 1:12.8 4:57.2 6:10.0 athletes home
3 ΣΟΦΙΑ ΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ 69 12 1:28.7 4:54.7 6:23.4
4 ΙΩΑΝΝΑ ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ 67 15 1:08.3 5:18.8 6:27.1
5 ΣΟΦΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΟΥ 109 12 1:48.7 6:06.7 7:55.4 2Ο ΔΣ ΑΡΤΕΜΙΔΑΣ
6 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΣΟΛΑ 65 12 3:11.4 8:28.5 11:39.9
DNS ΣΙΛΙΑ ΤΣΑΓΛΑ 68 14 athletes home

Schoolboys A
Place Name Bib Age SWIM+TR Time RUN Time Chip Time Club/ Team
1 PANAGIOTIS-NEKT KYRIAKIS 48 14 1:22.1 4:17.2 5:39.3 Individual
2 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΟΓΛΑΣ 107 14 1:21.3 4:58.6 6:20.0
3 ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΑΤΙΤΑΚΗΣ 50 13 1:32.7 6:28.4 8:01.1
DNS ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΑΓΛΑΣ 49 14 athletes home
DNS ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΚΟΥΓΚΟΥΛΗΣ 51 12 athletes home




Κατηγορίες  Ανάπτυξης Α

(για παιδιά εξοικειωμένα με κολύμβηση/τρέξιμο με εμπειρία σε αντίστοιχες διοργανώσεις)

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
Place Name Bib Age SWIM+TR Time RUN Time Chip Time Club/ Team
1 IRIDA KOULOUMPI 43 9 2:07.9 5:18.1 7:26.0
2 ΣΟΦΙΑ ΚΟΥΙΡΙΝΗ 45 8 2:29.6 5:20.9 7:50.5
3 ΚΥΒΕΛΗ ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗ 44 9 2:26.1 5:24.6 7:50.8
4 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΛΑΙΟΥ 46 8 3:10.3 6:40.7 9:51.1 Ιάσονας Νίκαια
5 ΜΕΛΙΝΑ ΣΤΟΙΚΟΒΑ ΚΟΥΒΑΤΣΟΥ 47 8 3:36.9 6:17.4 9:54.3

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β
Place Name Bib Age SWIM+TR Time RUN Time Chip Time Club/ Team
1 ΜΑΡΙΟΣ ΣΠΑΝΤΟΥΡΟΣ 26 9 2:02.6 4:38.8 6:41.5 ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ
2 ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 21 9 2:24.0 4:34.9 6:58.9 ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ
3 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 23 9 2:45.6 4:23.8 7:09.5 ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ
4 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΟΥΜΠΑΣ 28 8 2:42.6 4:42.9 7:25.5
5 ΘΟΔΩΡΗΣ ΚΑΝΑΒΟΣ 22 9 2:19.0 5:15.2 7:34.2 ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ
6 ΝΙΚΟΛΑΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ 27 9 3:28.6 4:21.3 7:50.0 ACS
7 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΑΛΟΥΜΠΑΣ 24 9 3:21.3 5:07.6 8:29.0 ACS
DNS ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΚΑΡΕΑΣ 25 9 ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
Place Name Bib Age SWIM+TR Time RUN Time Chip Time Club/ Team
1 ΕΛΠΙΝΙΚΗ ΣΠΑΝΤΟΥΡΟΥ 42 10 3:04.7 4:38.3 7:43.1 ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ
2 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΡΕΒΕΤΖΑΚΗ 40 10 3:22.6 4:51.6 8:14.2 ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ
3 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΜΗΛΙΟΥ 41 10 3:08.2 5:44.3 8:52.6
4 ΜΥΡΤΩ ΚΟΜΙΝΗ ΑΛΤΑΝΗ 38 11 3:57.4 5:10.2 9:07.7
5 ΕΙΡΗΝΗ ΚΟΥΡΤΗ 39 10 3:18.6 6:00.2 9:18.8
DNS ΕΛΕΝΑ ΚΑΤΣΑΡΟΥ 37 11
DQ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 36 11 3:11.2 4:03.8 7:15.0


ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Α
Place Name Bib Age SWIM+TR Time RUN Time Chip Time Club/ Team
1 ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 105 11 2:39.2 4:23.2 7:02.5
2 ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΗΚΟΣ 9 11 2:45.2 4:38.5 7:23.8 athletes home
3 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΒΑΛΒΗΣ 8 11 2:46.3 5:21.6 8:07.9
4 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΦΟΓΙΩΡΓΑΣ 12 11 3:15.8 4:58.6 8:14.5
5 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ 15 11 3:01.3 5:15.1 8:16.5 ΑΕ Κερατσινίου
6 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΛΟΥΜΠΑΣ 14 11 3:59.2 4:44.9 8:44.1 ACS
7 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ 13 11 3:31.1 5:18.8 8:50.0 ACS AGIA PARASKEYH
8 ΑΓΓΕΛΟΣ ΧΩΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 17 11 3:15.6 5:40.3 8:56.0 ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ
9 ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΑΡΤΖΟΥΛΑΚΗΣ 16 11 3:51.3 5:36.3 9:27.7 ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ
10 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΥΙΡΙΝΗΣ 104 10 4:36.8 5:04.3 9:41.2
11 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΦΑΡΑΝΤΑΚΗΣ 20 10 4:59.2 6:41.7 11:41.0 Νηρέας Χαλανδρίου
DNS ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΙΑΣ ΙΣΑΡΗΣ 10 11 Γλαύκος
DNS ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 11 11 ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ
DNS ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΥΙΡΙΝΗΣ 18 10
DNS ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΗΛΙΟΣ 19 10

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
Place Name Bib Age SWIM+TR Time RUN Time Chip Time Club/ Team
1 ΜΑΡΙΝΑ ΝΙΚΟΛΟΥΤΣΟΥ 32 12 3:26.8 8:46.2 12:13.1 ATHLETES KIDS ACADEMY
2 ΙΩΑΝΝΑ ΦΥΚΑΡΗ 35 12 3:11.6 9:53.9 13:05.5
3 ΛΗΔΑ ΝΙΚΟΛΟΥΤΣΟΥ 33 12 4:07.9 10:37.3 14:45.3 ATHLETES KIDS ACADEMY
DNF ΜΑΡΑ ΚΑΝΑΒΟΥ 31 12 3:11.3 ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ
DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ 30 13 ΑΕ Κερατσινίου
DNS ΜΑΡΙΑ ΣΤΟΥΜΠΑ 34 12

ΠΑΙΔΕΣ Β
Place Name Bib Age SWIM+TR Time RUN Time Chip Time Club/ Team
1 ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΚΡΕΒΕΤΖΑΚΗΣ 4 12 3:53.8 9:07.6 13:01.5 ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ
2 ΑΝΤΩΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ 2 13 4:14.3 11:43.6 15:58.0 ACS AGIA PARASKEYH
3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΗΛΙΟΣ 7 12 9:08.9 14:15.6 23:24.6
DNS ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΔΑΝΙΗΛ 3 12 Α.Ο.Π.Φαληρου
DNS ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΡΙΣΗΣ 5 12 ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ
DNS ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΠΑΝΤΟΥΡΟΣ 6 12 ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
Place Name Bib Age SWIM+TR Time RUN Time Chip Time Club/ Team
1 ΦΕΝΙΑ ΜΑΚΡΗ 29 15 5:42.4 11:07.1 16:49.6 athletes home

ΠΑΙΔΕΣ Α
Place Name Bib Age SWIM+TR Time RUN Time Chip Time Club/ Team
1 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΜΙΝΗΣ ΑΛΤΑΝΗΣ 1 14 5:36.3 10:39.1 16:15.4 ΔΗΜΟΣ ΒΥΡΩΝΑ

Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Σχόλια αναγνωστών
Tolo Energy Triathlon
Garmin FR family

Swimming Shop

Zone3

Energy Races

Triathlon Hellas

nutrinews

Το trinews.gr είναι ένα portal αφιερωμένο στο τρίαθλο, με ειδήσεις, αγώνες και άρθρα - Όροι Χρήσης - Επικοινωνία: info [at] trinews [dot] gr

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - FitnessPulse.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News