Αρχική Ενημέρωση Αγώνες Αποτελέσματα Άρθρα Προϊοντα & Υπηρεσίες Φωτογραφίες Βίντεο
High5 NSCoaching Kasimis Training X-treme Stores Top Cycles Triathlon
Αποτελέσματα
15 Οκτ 18 ← πίσω

Energy Triathlon Tolo 2018


ENERGY TRIATHLON TOLO 2018
October 14, 2018
TRIATHLON HELLAS

Ανεπίσημα Αποτελέσματα


Overall Results



Olympic Triathlon
Place Name Bib Number Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Gun Time Team/ Club
1 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΡΩΜΑΣ 290 44 27:12.3 1:16.0 59:20.7 0:39.4 35:02.1 2:03:30.7 Cardiometabolism
2 DAVIDE XYNOMILAKIS 242 36 28:50.4 2:01.2 56:24.5 0:42.3 38:33.1 2:06:31.6 NS COACHING
3 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΤΑΡΙΔΗΣ 278 38 27:40.2 1:02.1 1:01:45.9 0:31.3 38:37.6 2:09:37.2 NS COACHING
4 KONSTANTINOS AGGELOPOULOS 194 38 25:21.5 1:54.0 1:07:27.4 0:39.3 36:21.9 2:11:44.2
5 ΣΩΤΗΡΗΣ ΔΑΜΑΛΑΣ 243 37 28:26.2 1:09.0 1:02:15.7 0:43.1 39:25.9 2:12:00.1
6 COREY JACOBS 211 43 28:54.2 0:59.2 1:03:11.8 0:45.0 38:56.7 2:12:47.2
7 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΗΣ 293 41 27:02.1 1:17.8 1:03:33.8 0:48.1 40:22.9 2:13:04.8 Αγευς Αργολίδας
8 IAN GOULSON 201 47 29:02.2 1:33.6 1:03:27.8 0:43.4 42:48.6 2:17:35.8
9 ΑΛΕΞΗΣ ΓΕΡΑΣΗΣ 268 49 28:47.2 1:34.2 1:05:55.8 0:48.9 41:09.4 2:18:15.7 Krommidas coaching
10 KATERINA SAPARI 298 27 23:49.4 0:58.9 1:11:57.8 0:35.0 44:05.4 2:21:26.6
11 IOANNIS PAPADAKIS 216 40 25:17.5 1:59.2 1:08:00.3 1:15.0 44:57.6 2:21:29.8 NAYTIKOS OMILOS IERAPETRAS
12 IASON LOUMIDIS 214 45 28:00.7 2:19.7 1:01:34.2 1:05.9 49:12.7 2:22:13.4
13 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΥΡΕΓΓΕΛΑΣ 291 37 27:39.0 1:40.3 1:06:00.5 0:58.1 46:11.1 2:22:29.0
14 OLTEANU SEVER 226 31 24:00.4 3:37.0 1:10:07.4 1:17.8 51:06.9 2:30:09.7
15 JAN HEYMANN 235 39 36:39.5 3:18.3 1:08:24.1 0:52.4 43:05.6 2:32:20.0
16 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΚΡΙΩΤΗΣ 252 60 27:41.3 2:41.1 1:04:46.2 1:15.5 56:38.4 2:33:02.7 ΑΡΗΣ
17 ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 295 50 33:54.0 2:42.1 1:04:56.3 1:54.5 51:07.9 2:34:35.0
18 ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 296 37 33:03.1 1:13.6 1:11:11.2 1:28.9 48:03.3 2:35:00.2 AKROS / entr1_training
19 ALBERTO RODRIGUEZ 220 42 33:07.1 1:43.1 1:10:53.9 1:14.0 48:02.2 2:35:00.4
20 DAN STRATAN 228 56 34:22.5 4:42.1 1:09:30.3 1:52.3 48:01.3 2:38:28.7
21 CHRISTOS BENOS 197 52 36:02.4 3:00.5 1:17:35.0 1:10.8 41:45.9 2:39:34.7 SDYMESSINIAS
22 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ 274 53 37:46.8 2:52.6 1:15:22.7 1:15.6 42:41.8 2:39:59.6
23 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ 292 27 38:03.1 2:49.2 1:10:46.7 1:05.5 48:41.9 2:41:26.6
24 EMILIOS BACHLITZANAKIS 196 31 40:05.3 2:04.2 1:13:53.8 0:48.0 49:38.7 2:46:30.2 Nautical Club Ierapetra
25 MICHAEL SPANOS 227 43 34:33.2 3:30.0 1:10:36.6 2:37.1 55:37.5 2:46:54.6 GLOBAL SUSTAIN
26 YIANNIS KAPETANSTRATAKIS 212 32 31:29.0 3:13.7 1:20:37.6 1:38.7 53:33.5 2:50:32.7 RED STAR TRIATHLON
27 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΜΠΕΡΤΟΣ 266 54 52:09.1 3:09.8 1:07:40.3 2:21.8 51:46.0 2:57:07.2 Romas pro coaching
28 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ 244 38 49:40.2 4:22.5 1:20:55.4 0:33.0 49:12.4 3:04:43.7
DNS KOSTAS GALANOS 198 44 Bootcamp ETOLIKOY
DNS HENRY MILWARD 215 30
DNS DIMITRIS ROUTSIS 222 33 SDYM
DNS APOSTOLOS TZOUTZOPOULOS 238 49 ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
DNS ΚΕΛΛΥ ΖΑΡΑΝΗ 275 43 RomasPro Training
DNS ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΚΟΝΗΣ 276 49 Ανεξάρτητος
DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΤΡΩΝΗΣ 279 41 Alex Endurance Gang
DNS ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΛΙΘΟΥΡΓΙΔΗΣ 284 40
DNS ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΛΥΚΙΔΗΣ 287 39 GS TRIATHLON COACHING
DNS ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣ 289 51
DNS ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΣΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ 294 42


Olympic Relay
Place Name Bib Number Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Gun Time Address Line 1
1 ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ 225 0 22:43.5 0:44.5 1:04:36.2 0:23.6 34:17.5 2:02:45.4 MASTER
2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΑΛΙΕΡΟΣ 223 0 28:02.1 0:56.6 1:00:51.0 0:29.5 34:09.8 2:04:29.2 BEERATHLON TEAM
3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΕΝΤΖΕΡΗΣ 221 0 28:46.0 0:40.1 1:03:14.6 0:15.3 48:43.9 2:21:40.0 ΚΑΝΟΝΙΑ
4 PANOS TSIAPAS 229 0 31:41.0 0:52.9 1:15:34.6 0:31.1 38:00.6 2:26:40.4 Nikos - Panos
DNS ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΟΛΗΣ 224 0 Α.Σ.ΔΙΑΠΛΑΣΗ

Super Sprint Triathlon
Place Name Bib Number Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Gun Time Address Line 1
1 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 299 20 7:04.3 0:54.8 18:21.6 0:25.8 11:25.2 38:11.9 NS Coaching
2 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΙΑΡΕΝΗ 322 25 6:15.5 1:12.4 20:51.3 0:29.7 12:25.0 41:14.0 ΑΕ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
3 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 270 36 9:49.3 1:14.4 19:01.1 0:35.8 12:19.1 42:59.9
4 ΦΩΤΗΣ ΜΑΣΤΡΑΝΕΣΤΗΣ 288 41 7:27.9 1:34.2 19:10.1 0:39.6 14:22.6 43:14.5 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ - KOZANERS
5 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΣΕΛΑΣ 271 36 10:22.8 1:39.2 20:30.9 0:50.2 13:26.2 46:49.5
6 DIMITRIOS DANIIL 300 61 10:49.0 1:38.1 20:34.8 0:45.6 13:15.1 47:02.7 Argos sec
7 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΖΕΡΒΑΣ 323 19 9:40.3 2:23.7 20:27.5 1:02.5 13:44.1 47:18.3 Λαρισαϊκός-Τιτάνες
8 ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΠΠΑΣ 280 34 7:05.7 0:39.3 27:36.8 0:19.7 12:55.3 48:37.0
9 ΠΑΥΛΟΣ ΓΑΤΣΑΚΟΣ 318 36 10:00.4 1:43.8 21:27.6 1:04.6 14:28.4 48:45.0 Α.Σ ΝΗΡΗΙΔΑ
10 NINA MARKOU 326 33 9:55.1 1:12.3 23:18.8 0:35.9 14:18.7 49:20.9 εύρος Ναυπλίου
11 ΚΩΣΤΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ 253 29 10:43.6 1:38.3 21:09.8 0:44.5 15:39.6 49:56.0
12 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΣΚΟΥΛΑΣ 254 42 11:51.2 2:14.7 22:13.1 1:06.3 14:14.2 51:39.7
13 ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΜΥΡΛΗΣ 249 49 10:33.1 2:16.4 22:32.4 0:36.8 16:25.3 52:24.2
14 VIKTOR KAVALLINIS 324 49 10:04.5 3:07.1 22:04.4 1:31.4 16:04.0 52:51.7
15 ΧΑΡΗΣ ΨΑΡΡΟΠΟΥΛΟΣ 257 37 10:12.4 2:22.4 24:30.1 1:13.1 14:38.6 52:56.8 Κάλλιστος
16 IRINI SAKELLI 329 40 9:47.0 1:47.3 26:20.5 0:38.5 16:13.1 54:46.6 ΙΠΤΆΜΕΝΟΙ
17 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΟΝΑΖΟΥΝΤΑΣ 309 45 9:32.6 2:25.6 28:08.3 0:49.1 15:11.3 56:07.1
18 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ 281 47 10:49.2 1:54.1 25:48.8 0:44.2 17:03.9 56:20.4
19 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΚΟΛΑΚΗΣ 304 47 11:31.3 2:25.2 25:13.7 0:33.3 16:44.7 56:28.3
20 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 241 26 8:51.7 2:20.7 28:53.2 0:40.2 16:32.4 57:18.3
21 JULIA POPESCU 328 20 13:01.4 2:19.6 23:10.0 0:47.2 18:07.8 57:26.2
22 ΞΕΝΟΦΩΝ ΛΟΥΡΑΝΤΟΣ 261 64 10:32.0 2:35.1 24:57.7 1:32.1 17:59.2 57:36.3 ATHENS TRIATHLON TEAM
23 RONJA BRUGGEMANN 234 26 12:18.9 3:01.6 22:26.4 0:45.7 19:35.5 58:08.3
24 MIGUEL HERNANDEZ 208 47 10:34.8 1:55.8 25:39.5 1:39.9 20:01.1 59:51.3
25 CRISTINA POPESCU 327 49 12:55.3 2:56.5 24:22.4 1:17.3 18:30.5 1:00:02.2
26 ANNIKA MICHALLEK 236 30 10:56.5 4:03.0 27:24.6 0:36.0 19:58.4 1:02:58.7
27 ΑΝΤΩΝΙΑ ΦΟΥΜΑΚΗ 237 23 11:27.1 2:48.1 35:14.1 0:49.2 18:31.6 1:08:50.3
28 ΝΙΚΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 282 32 14:17.7 2:08.4 28:56.7 2:09.5 21:41.6 1:09:14.2
DNF ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΙΡΗΣ 240 38 29:01.5
DNS ΣΤΕΛΙΟΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 239 56 Holmes Place
DNS ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΟΥΣΗΣ 258 26
DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΟΥΣΗΣ 260 31
DNS ΠΟΛΥΔΕΥΚΗΣ ΧΑΝΤΖΙΑΡΑΣ 230 35 NS Coaching
DNS ΠΕΛΑΓΙΑ ΠΙΠΕΡΑΚΗ 231 36


Elite Youth/Junior Triathlon
Place Name Bib Number Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Gun Time Address Line 1
1 GIORGOS LAVDAS 331 18 6:34.7 0:45.7 17:29.0 0:32.8 10:29.4 35:51.8 Γας Ιλισος
2 ΕΛΛΗΝ ΑΝΔΡΕΟΥ 332 16 7:28.5 1:05.5 19:24.6 0:34.8 13:28.0 42:01.6 ΝΟ Ναυπλίου
3 MARIA AIMILIA KAZAMARIOTI 330 17 6:58.2 0:52.5 20:55.2 0:27.7 13:15.3 42:29.1 akros
4 ROBYN WOODGATE 373 15 6:58.6 0:58.1 20:48.6 0:25.0 14:15.2 43:25.8 NOKY
5 ΛΟΥΤΣΙΑΝ ΙΓΝΑΤ 381 13 7:28.1 0:59.8 21:02.8 0:24.6 14:21.3 44:16.7 NOKY
6 ΡΑΠΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 379 12 8:29.8 1:08.9 20:54.3 0:27.5 13:35.8 44:36.5 saronic tri
7 ΕΜΙΛΗ ΒΑΛΜΑ 376 14 7:08.4 1:02.9 21:17.2 0:38.7 15:20.7 45:28.1 NOKY
8 NIOBH KOYBARA 371 14 8:50.8 1:17.2 20:41.0 0:35.6 14:04.3 45:29.1 NOKY
9 ΣΠΥΡΟΣ ΜΑΝΙΑΤΗΣ 388 15 9:51.5 1:11.0 21:11.1 0:24.9 14:40.9 47:19.5 saronic tri
10 ΓΑΛΙ ΚΥΡΙΛΛΟΣ 337 16 9:45.8 1:16.8 19:47.5 0:23.5 16:47.9 48:01.6 saronic tri
11 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 400 15 6:52.1 1:56.6 23:49.0 0:25.1 16:11.9 49:15.0 ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
12 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓΓΕΛΙΝΑΣ 374 14 9:19.5 1:07.1 23:08.1 0:33.6 16:04.9 50:13.4 NOKY
13 ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΜΑΡΙΝΗ 255 14 7:02.0 1:10.0 25:48.6 1:18.9 15:12.5 50:32.2
14 ΒΟΥΛΑ ΡΑΠΤΗ 394 12 9:58.0 1:11.8 23:10.0 0:26.2 15:57.5 50:43.6 saronic tri
15 ΒΟΥΛΑ ΒΛΑΧΟΥ 377 14 9:56.5 0:56.6 23:58.3 0:49.0 15:19.9 51:00.4 saronic tri
16 ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΓΑΪΤΑΝΗ 334 16 8:16.2 1:24.8 22:52.7 0:27.7 18:09.8 51:11.4 NOKY
17 DIMITRIS LOLIS 325 15 10:50.1 2:12.8 22:06.7 1:11.5 15:15.7 51:37.1 Gosport
18 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΑΚΡΗ 277 16 8:20.7 1:21.0 22:55.5 0:48.0 18:31.9 51:57.4
19 ΜΑΡΙΖΑ ΜΠΕΞΗ 391 13 10:31.9 1:34.2 24:46.3 0:25.3 16:27.0 53:45.0 saronic tri
20 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΝΙΑΤΗ 387 15 10:50.7 1:34.2 22:20.4 1:17.6 19:04.3 55:07.4 saronic tri
21 ΝΙΚΟΣ ΚΟΤΤΙΝΗΣ 336 17 10:32.5 2:33.1 23:26.0 1:45.7 17:48.6 56:06.1
22 ΝΙΚΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΔΑΚΗΣ 246 14 8:32.5 2:54.5 27:55.9 0:43.0 21:37.0 1:01:43.1
23 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΦΙΡΑΣ 383 13 10:51.4 1:59.0 27:08.0 0:40.4 21:07.4 1:01:46.3 saronic tri
24 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ 245 14 10:40.2 3:06.7 29:58.9 0:44.7 17:44.0 1:02:14.7
25 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ 386 12 10:30.1 1:54.8 30:42.1 0:47.4 19:40.6 1:03:35.3 saronic tri
26 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΨΩΜΑΣ 370 12 10:25.7 n/a 42:44.3 0:37.5 33:42.4 1:33:39.8
DNF ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΖΟΛΑ 395 13 6:47.1 1:07.3 ΑΣ ΠΑΛΜΟΣ
DNF ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ 361 12 41:42.7
DNS ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΟΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ 335 16 ΠΑΛΜΟΣ Α.Σ
DNS PHILIPOS CHRISTODOULOU 338 13
DNS ATHINA MIHALOPOULOS 372 16 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ
DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΡΝΟΚΟΥΡΟΣ 375 14 NOKY
DNS ΑΜΑΝΤΑ ΓΚΕΛΗ 378 12 RED STAR TRIATHLON CLUB
DNS ΧΡΥΣΑ ΗΡΕΙΩΤΗ 380 12 saronic tri
DNS ΕΛΕΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ 382 12 ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
DNS ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΛΑΟΥΔΑΤΟΣ 384 13 Sunvalue Solar
DNS ΑΡΙΣΤΕΑ ΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ 385 14 NOKY
DNS ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ ΜΗΤΡΩΚΑ 389 13 saronic tri
DNS ΣΙΜΩΝΗ ΜΗΤΡΩΚΑ 390 12 saronic tri
DNS ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΡΑΠΤΗ 393 15 saronic tri
DNS ΕΥΑ ΤΟΔΕ 396 14 NOKY
DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΛΕΒΑΡΗΣ 398 12 ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
DNS ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 399 13


Elite Kids Triathlon
Place Name Bib Number Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Gun Time Address Line 1
1 ΜΑΞΙΜΟΣ ΑΪΒΑΤΙΔΗΣ 341 11 2:55.2 1:11.6 8:09.8 8:39.2 4:31.4 17:17.6 RED STAR TRIATHLON CLUB
2 ΗΛΙΑΝΑ ΚΑΚΟΥΤΗ 351 10 3:20.2 1:05.5 8:10.6 8:33.6 4:40.1 17:39.6 NOKY
3 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΪΒΑΤΙΔΗΣ 342 9 3:25.1 1:35.4 8:52.2 9:21.3 4:59.3 19:21.3 RED STAR TRIATHLON CLUB
4 ΜΕΛΙΝΑ ΚΛΑΔΟΥ 355 11 3:40.0 1:19.9 8:52.1 9:22.0 5:06.2 19:28.2 saronic tri
5 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΛΑΓΚΟΥΤΣΟΣ 358 9 3:30.9 1:36.9 9:34.0 9:59.3 4:58.1 20:05.3 ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
6 ΜΑΡΘΑ ΣΚΟΤΑΔΗ 362 11 3:17.9 1:11.5 9:29.9 9:51.1 5:46.4 20:07.0 NOKY
7 ΝΑΥΣΙΚΑ ΣΚΟΤΑΔΗ 363 10 3:44.4 1:20.9 9:19.2 9:48.1 5:24.8 20:18.3 NOKY
8 ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΦΙΡΑΣ 354 11 3:43.8 2:13.7 8:45.9 9:16.7 6:01.5 21:15.8 saronic tri
9 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΔΑΝΙΗΛ 349 11 3:15.7 1:45.6 11:44.5 0:28.1 4:47.1 22:01.1 Α.Ο.Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
10 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΚΟΤΑΔΗΣ 364 8 5:01.6 1:42.6 10:15.1 0:31.3 5:00.7 22:31.5 NOKY
11 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 353 9 5:06.3 2:05.6 9:46.3 n/a n/a 23:14.0 NOKY
12 ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΣΕΡΒΑΝΑΚΟΥ 367 8 6:31.9 2:03.7 10:20.2 0:27.7 5:01.7 24:25.4 NOKY
13 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΓΟΥΡΟΣ 233 11 4:52.4 2:48.1 10:13.8 0:28.3 6:07.9 24:30.7
14 HUGH GOULSON 340 10 3:54.5 1:39.2 13:04.7 0:27.8 5:27.5 24:33.8
15 ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΟΝΑΖΟΥΝΤΑΣ 346 10 5:01.8 2:36.7 10:54.7 0:48.7 5:32.7 24:54.8
16 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ 232 11 4:20.8 3:25.6 10:27.6 0:27.8 7:29.8 26:11.8
17 CONSTANCE GOULSON 339 9 4:43.6 1:32.8 13:55.5 0:25.3 6:53.7 27:31.1
18 ΑΡΤΕΜΙΣ ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΗ 247 10 4:31.4 2:35.3 14:11.1 0:33.6 6:19.2 28:10.7 Track & field Argos
19 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 352 7 7:16.3 2:12.3 14:20.8 0:29.0 6:27.3 30:45.7 NOKY
20 ΑΡΤΕΜΙΣ ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΗ 247 10 4:31.4 2:35.3 14:11.1 0:33.6 6:19.2 28:10.7 Track & field Argos
21 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 352 7 7:16.3 2:12.3 14:20.8 0:29.0 6:27.3 30:45.7 NOKY
22 ΑΡΙΑΔΝΗ ΑΝΔΡΗ 343 9 4:37.9 1:18.8 17:51.2 0:35.4 7:36.2 31:59.7 ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
23 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΠΙΣΣΙΑ 392 12 4:59.2 1:51.4 16:59.4 n/a n/a 32:18.6 saronic tri
DNS ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΣ 333 11
DNS ΒΑΛΙΑ ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ 344 9 ΝΟΚΥ
DNS ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΡΝΟΚΟΥΡΟΣ 345 11 NOKY
DNS ΜΑΡΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 347 9 ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
DNS ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 348 8 ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
DNS ΦΑΙΗ ΗΡΕΙΩΤΗ 350 10 saronic tri
DNS ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ 356 10 NOKY
DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΙΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ 357 9 ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
DNS ΕΛΕΝΑ ΜΠΕΒΑΡΔΟΥ 359 9 ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
DNS ΝΙΚΟΛΑΣ ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ 360 11 ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
DNS ΙΟΥΛΙΑΝΗ ΤΖΟΛΑ 365 11 ΑΣ ΠΑΛΜΟΣ
DNS ΆΡΤΕΜΙΣ ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΗ 366 10 Track & field Argos
DNS ΣΤΕΛΙΟΣ ΤΥΡΟΒΟΛΑΣ 368 9 ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ


Aquathlon
Place Name Bib Number Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Gun Time Address Line 1
1 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΙΑΡΕΝΗ 297 25 11:00.1 13:29.1 24:29.2 ΑΕ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
2 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 218 20 12:55.6 12:08.7 25:04.3 NS Coaching
3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ 199 13 12:31.7 13:20.4 25:52.1 ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
4 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΚΟΥΝΤΑΣ 272 47 12:37.5 13:42.0 26:19.6
5 ATHINA IOANNIDI 200 18 12:53.3 14:16.8 27:10.2 Παλμός Α.Σ.
6 ΙΖΑΜΠΕΛΛΑ ΚΑΨΟΥΡΟΥ 202 32 15:33.9 16:19.4 31:53.4
7 ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΕΚΚΑΣ 204 16 12:46.0 20:13.7 32:59.8 ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
8 NTAIANA BATH 250 52 18:17.1 15:30.0 33:47.2
9 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΚΟΛΑΚΗΣ 217 44 20:49.1 14:25.3 35:14.5
10 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΡΟΚΟΜΑΣ 248 47 22:04.6 15:06.8 37:11.4
11 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ 206 40 n/a 46:10.0 46:10.0 Ανεξαρτητος
12 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΛΕΠΕΤΣΑΝΗΣ 213 29 26:22.0 19:54.0 46:16.1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
13 ΕΥΓΕΝΙΑ ΤΣΙΑΚΟΥ 219 50 26:39.9 20:18.9 46:58.8 ΝΤΑΜΑΡΟΔΡΟΜΕΙΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
DNS ΕΛΛΗΝ ΑΝΔΡΕΟΥ 193 16 ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
DNS ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΡΟΚΟΜΑΣ 195 47 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
DNS THEMIS MBILIOTIS 203 41
DNS ΝΑΝΤΙΑ ΤΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ 205 20
DNS ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΛΕΒΙΤΗΣ 207 15 ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
DNS ΑΝΔΡΕΑΣ ΡΕΜΠΟΥΤΣΙΚΑΣ 209 17 ΑΣ ΠΑΛΜΟΣ
DNS KATERINA IAKOVLEVA 210 43 Iptamnoi


ENERGY TRIATHLON TOLO 2018
Age Group Results
October 14, 2018

Olympic Triathlon
Female 29 and Under
Place Overall Plc Name Bib Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time Team/ Club
1 10 KATERINA SAPARI 298 27 23:49.4 0:58.9 1:11:57.8 0:35.0 44:05.4 2:21:26.6

Female 40 to 49
Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time Team/ Club
DNS DNS ΚΕΛΛΥ ΖΑΡΑΝΗ 275 43 RomasPro Training

Male 29 and Under
Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 23 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ 292 27 38:03.1 2:49.2 1:10:46.7 1:05.5 48:41.9 2:41:26.6

Male 30 to 39 Team/ Club
Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 2 DAVIDE XYNOMILAKIS 242 36 28:50.4 2:01.2 56:24.5 0:42.3 38:33.1 2:06:31.6 NS COACHING
2 3 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΤΑΡΙΔΗΣ 278 38 27:40.2 1:02.1 1:01:45.9 0:31.3 38:37.6 2:09:37.2 NS COACHING
3 4 KONSTANTINOS AGGELOPOULOS 194 38 25:21.5 1:54.0 1:07:27.4 0:39.3 36:21.9 2:11:44.2
4 5 ΣΩΤΗΡΗΣ ΔΑΜΑΛΑΣ 243 37 28:26.2 1:09.0 1:02:15.7 0:43.1 39:25.9 2:12:00.1
5 13 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΥΡΕΓΓΕΛΑΣ 291 37 27:39.0 1:40.3 1:06:00.5 0:58.1 46:11.1 2:22:29.0
6 14 OLTEANU SEVER 226 31 24:00.4 3:37.0 1:10:07.4 1:17.8 51:06.9 2:30:09.7
7 15 JAN HEYMANN 235 39 36:39.5 3:18.3 1:08:24.1 0:52.4 43:05.6 2:32:20.0
8 18 ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 296 37 33:03.1 1:13.6 1:11:11.2 1:28.9 48:03.3 2:35:00.2 AKROS / entr1_training
9 24 EMILIOS BACHLITZANAKIS 196 31 40:05.3 2:04.2 1:13:53.8 0:48.0 49:38.7 2:46:30.2 Nautical Club Ierapetra
10 26 YIANNIS KAPETANSTRATAKIS 212 32 31:29.0 3:13.7 1:20:37.6 1:38.7 53:33.5 2:50:32.7 RED STAR TRIATHLON
11 28 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ 244 38 49:40.2 4:22.5 1:20:55.4 0:33.0 49:12.4 3:04:43.7
DNS DNS HENRY MILWARD 215 30
DNS DNS DIMITRIS ROUTSIS 222 33 SDYM
DNS DNS ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΛΥΚΙΔΗΣ 287 39 GS TRIATHLON COACHING

Male 40 to 49
Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time Team/ Club
1 1 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΡΩΜΑΣ 290 44 27:12.3 1:16.0 59:20.7 0:39.4 35:02.1 2:03:30.7 Cardiometabolism
2 6 COREY JACOBS 211 43 28:54.2 0:59.2 1:03:11.8 0:45.0 38:56.7 2:12:47.2
3 7 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΗΣ 293 41 27:02.1 1:17.8 1:03:33.8 0:48.1 40:22.9 2:13:04.8 Αγευς Αργολίδας
4 8 IAN GOULSON 201 47 29:02.2 1:33.6 1:03:27.8 0:43.4 42:48.6 2:17:35.8
5 9 ΑΛΕΞΗΣ ΓΕΡΑΣΗΣ 268 49 28:47.2 1:34.2 1:05:55.8 0:48.9 41:09.4 2:18:15.7 Krommidas coaching
6 11 IOANNIS PAPADAKIS 216 40 25:17.5 1:59.2 1:08:00.3 1:15.0 44:57.6 2:21:29.8 NAYTIKOS OMILOS IERAPETRAS
7 12 IASON LOUMIDIS 214 45 28:00.7 2:19.7 1:01:34.2 1:05.9 49:12.7 2:22:13.4
8 19 ALBERTO RODRIGUEZ 220 42 33:07.1 1:43.1 1:10:53.9 1:14.0 48:02.2 2:35:00.4
9 25 MICHAEL SPANOS 227 43 34:33.2 3:30.0 1:10:36.6 2:37.1 55:37.5 2:46:54.6 GLOBAL SUSTAIN
DNS DNS KOSTAS GALANOS 198 44 Bootcamp ETOLIKOY
DNS DNS ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΚΟΝΗΣ 276 49 Ανεξάρτητος
DNS DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΤΡΩΝΗΣ 279 41 Alex Endurance Gang
DNS DNS ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΛΙΘΟΥΡΓΙΔΗΣ 284 40
DNS DNS ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΣΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ 294 42

Male 50 to 59
Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time Team/ Club
1 17 ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 295 50 33:54.0 2:42.1 1:04:56.3 1:54.5 51:07.9 2:34:35.0
2 20 DAN STRATAN 228 56 34:22.5 4:42.1 1:09:30.3 1:52.3 48:01.3 2:38:28.7
3 21 CHRISTOS BENOS 197 52 36:02.4 3:00.5 1:17:35.0 1:10.8 41:45.9 2:39:34.7 SDYMESSINIAS
4 22 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ 274 53 37:46.8 2:52.6 1:15:22.7 1:15.6 42:41.8 2:39:59.6
5 27 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΜΠΕΡΤΟΣ 266 54 52:09.1 3:09.8 1:07:40.3 2:21.8 51:46.0 2:57:07.2 Romas pro coaching
DNS DNS ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣ 289 51

Male 60 and Over
Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time Team/ Club
1 16 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΚΡΙΩΤΗΣ 252 60 27:41.3 2:41.1 1:04:46.2 1:15.5 56:38.4 2:33:02.7 ΑΡΗΣ


Elite Juniors/Youth Triathlon
Female 12 to 13
Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time Team/ Club
1 14 ΒΟΥΛΑ ΡΑΠΤΗ 394 12 9:58.0 1:11.8 23:10.0 0:26.2 15:57.5 50:43.6 saronic tri
2 19 ΜΑΡΙΖΑ ΜΠΕΞΗ 391 13 10:31.9 1:34.2 24:46.3 0:25.3 16:27.0 53:45.0 saronic tri
DNF DNF ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΖΟΛΑ 395 13 6:47.1 1:07.3 ΑΣ ΠΑΛΜΟΣ
DNS DNS ΑΜΑΝΤΑ ΓΚΕΛΗ 378 12 RED STAR TRIATHLON CLUB
DNS DNS ΧΡΥΣΑ ΗΡΕΙΩΤΗ 380 12 saronic tri
DNS DNS ΕΛΕΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ 382 12 ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
DNS DNS ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ ΜΗΤΡΩΚΑ 389 13 saronic tri
DNS DNS ΣΙΜΩΝΗ ΜΗΤΡΩΚΑ 390 12 saronic tri

Female 14 to 15
Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time Team/ Club
1 4 ROBYN WOODGATE 373 15 6:58.6 0:58.1 20:48.6 0:25.0 14:15.2 43:25.8 NOKY
2 7 ΕΜΙΛΗ ΒΑΛΜΑ 376 14 7:08.4 1:02.9 21:17.2 0:38.7 15:20.7 45:28.1 NOKY
3 8 NIOBH KOYBARA 371 14 8:50.8 1:17.2 20:41.0 0:35.6 14:04.3 45:29.1 NOKY
4 13 ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΜΑΡΙΝΗ 255 14 7:02.0 1:10.0 25:48.6 1:18.9 15:12.5 50:32.2
5 15 ΒΟΥΛΑ ΒΛΑΧΟΥ 377 14 9:56.5 0:56.6 23:58.3 0:49.0 15:19.9 51:00.4 saronic tri
6 20 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΝΙΑΤΗ 387 15 10:50.7 1:34.2 22:20.4 1:17.6 19:04.3 55:07.4 saronic tri
DNS DNS ΑΡΙΣΤΕΑ ΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ 385 14 NOKY
DNS DNS ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΡΑΠΤΗ 393 15 saronic tri
DNS DNS ΕΥΑ ΤΟΔΕ 396 14 NOKY

Female 16 to 19
Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time Team/ Club
1 3 MARIA AIMILIA KAZAMARIOTI 330 17 6:58.2 0:52.5 20:55.2 0:27.7 13:15.3 42:29.1 akros
2 16 ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΓΑΪΤΑΝΗ 334 16 8:16.2 1:24.8 22:52.7 0:27.7 18:09.8 51:11.4 NOKY
3 18 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΑΚΡΗ 277 16 8:20.7 1:21.0 22:55.5 0:48.0 18:31.9 51:57.4
DNS DNS ATHINA MIHALOPOULOS 372 16 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ

Male 12 to 13
Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time Team/ Club
1 5 ΛΟΥΤΣΙΑΝ ΙΓΝΑΤ 381 13 7:28.1 0:59.8 21:02.8 0:24.6 14:21.3 44:16.7 NOKY
2 6 ΡΑΠΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 379 12 8:29.8 1:08.9 20:54.3 0:27.5 13:35.8 44:36.5 saronic tri
3 23 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΦΙΡΑΣ 383 13 10:51.4 1:59.0 27:08.0 0:40.4 21:07.4 1:01:46.3 saronic tri
4 25 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ 386 12 10:30.1 1:54.8 30:42.1 0:47.4 19:40.6 1:03:35.3 saronic tri
5 26 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΨΩΜΑΣ 370 12 33:42.4 42:44.3 10:25.7 0:37.5 6:09.8 1:33:39.8
DNF DNF ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ 361 12 41:42.7
DNS DNS PHILIPOS CHRISTODOULOU 338 13
DNS DNS ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΛΑΟΥΔΑΤΟΣ 384 13 Sunvalue Solar
DNS DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΛΕΒΑΡΗΣ 398 12 ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
DNS DNS ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 399 13

Male 14 to 15
Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time Team/ Club
1 9 ΣΠΥΡΟΣ ΜΑΝΙΑΤΗΣ 388 15 9:51.5 1:11.0 21:11.1 0:24.9 14:40.9 47:19.5 saronic tri
2 11 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 400 15 6:52.1 1:56.6 23:49.0 0:25.1 16:11.9 49:15.0 ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
3 12 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓΓΕΛΙΝΑΣ 374 14 9:19.5 1:07.1 23:08.1 0:33.6 16:04.9 50:13.4 NOKY
4 17 DIMITRIS LOLIS 325 15 10:50.1 2:12.8 22:06.7 1:11.5 15:15.7 51:37.1 Gosport
5 22 ΝΙΚΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΔΑΚΗΣ 246 14 8:32.5 2:54.5 27:55.9 0:43.0 21:37.0 1:01:43.1
6 24 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ 245 14 10:40.2 3:06.7 29:58.9 0:44.7 17:44.0 1:02:14.7
DNS DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΡΝΟΚΟΥΡΟΣ 375 14 NOKY

Male 16 to 19
Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time Team/ Club
1 1 GIORGOS LAVDAS 331 18 6:34.7 0:45.7 17:29.0 0:32.8 10:29.4 35:51.8 Γας Ιλισος
2 2 ΕΛΛΗΝ ΑΝΔΡΕΟΥ 332 16 7:28.5 1:05.5 19:24.6 0:34.8 13:28.0 42:01.6 ΝΟ Ναυπλίου
3 10 ΓΑΛΙ ΚΥΡΙΛΛΟΣ 337 16 9:45.8 1:16.8 19:47.5 0:23.5 16:47.9 48:01.6 saronic tri
4 21 ΝΙΚΟΣ ΚΟΤΤΙΝΗΣ 336 17 10:32.5 2:33.1 23:26.0 1:45.7 17:48.6 56:06.1
DNS DNS ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΟΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ 335 16 ΠΑΛΜΟΣ Α.Σ



Elite Kids Triathlon

Female 9 and Under
Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time Team/ Club
1 17 CONSTANCE GOULSON 339 9 4:43.6 1:32.8 13:55.5 0:25.3 6:53.7 27:31.1
2 20 ΑΡΙΑΔΝΗ ΑΝΔΡΗ 343 9 4:37.9 1:18.8 17:51.2 0:35.4 7:36.2 31:59.7 ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
DNS DNS ΒΑΛΙΑ ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ 344 9 ΝΟΚΥ
DNS DNS ΜΑΡΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 347 9 ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
DNS DNS ΕΛΕΝΑ ΜΠΕΒΑΡΔΟΥ 359 9 ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

Female 10 to 11
Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time Team/ Club
1 2 ΗΛΙΑΝΑ ΚΑΚΟΥΤΗ 351 10 3:20.2 1:05.5 8:10.6 0:23.0 4:40.1 17:39.6 NOKY
2 4 ΜΕΛΙΝΑ ΚΛΑΔΟΥ 355 11 3:40.0 1:19.9 8:52.1 0:29.8 5:06.2 19:28.2 saronic tri
3 6 ΜΑΡΘΑ ΣΚΟΤΑΔΗ 362 11 3:17.9 1:11.5 9:29.9 0:21.1 5:46.4 20:07.0 NOKY
4 7 ΝΑΥΣΙΚΑ ΣΚΟΤΑΔΗ 363 10 3:44.4 1:20.9 9:19.2 0:28.8 5:24.8 20:18.3 NOKY
5 18 ΑΡΤΕΜΙΣ ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΗ 247 10 4:31.4 2:35.3 14:11.1 0:33.6 6:19.2 28:10.7 Track & field Argos
DNS DNS ΦΑΙΗ ΗΡΕΙΩΤΗ 350 10 saronic tri
DNS DNS ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ 356 10 NOKY
DNS DNS ΙΟΥΛΙΑΝΗ ΤΖΟΛΑ 365 11 ΑΣ ΠΑΛΜΟΣ
DNS DNS ΆΡΤΕΜΙΣ ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΗ 366 10 Track & field Argos

Εκτός Συναγωνισμού
Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 19 ΝΕΦΕΛΗ ΤΣΕΡΒΑΝΑΚΟΥ 397 12 4:40.7 1:22.3 12:59.4 0:33.5 7:56.1 27:32.2 NOKY
2 23 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΠΙΣΣΙΑ 392 12 4:59.2 1:51.4 16:59.4 0:34.0 26:23.2 32:18.6 saronic tri

Male 9 and Under
Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time Team/ Club
1 3 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΪΒΑΤΙΔΗΣ 342 9 3:25.1 1:35.4 8:52.2 0:29.1 4:59.3 19:21.3 RED STAR TRIATHLON CLUB
2 5 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΛΑΓΚΟΥΤΣΟΣ 358 9 3:30.9 1:36.9 9:34.0 0:25.3 4:58.1 20:05.3 ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
3 10 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΚΟΤΑΔΗΣ 364 8 5:01.6 1:42.6 10:15.1 0:31.3 5:00.7 22:31.5 NOKY
4 11 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 353 9 5:06.3 2:05.6 9:46.3 6:15.7 23:14.0 NOKY
5 12 ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΣΕΡΒΑΝΑΚΟΥ 367 8 6:31.9 2:03.7 10:20.2 0:27.7 5:01.7 24:25.4 NOKY
6 19 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 352 7 7:16.3 2:12.3 14:20.8 0:29.0 6:27.3 30:45.7 NOKY
DNS DNS ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 348 8 ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
DNS DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΙΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ 357 9 ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
DNS DNS ΣΤΕΛΙΟΣ ΤΥΡΟΒΟΛΑΣ 368 9 ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

Male 10 to 11
Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time Team/ Club
1 1 ΜΑΞΙΜΟΣ ΑΪΒΑΤΙΔΗΣ 341 11 2:55.2 1:11.6 8:09.8 0:29.4 4:31.4 17:17.6 RED STAR TRIATHLON CLUB
2 8 ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΦΙΡΑΣ 354 11 3:43.8 2:13.7 8:45.9 0:30.8 6:01.5 21:15.8 saronic tri
3 9 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΔΑΝΙΗΛ 349 11 3:15.7 1:45.6 11:44.5 0:28.1 4:47.1 22:01.1 Α.Ο.Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
4 13 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΓΟΥΡΟΣ 233 11 4:52.4 2:48.1 10:13.8 0:28.3 6:07.9 24:30.7
5 14 HUGH GOULSON 340 10 3:54.5 1:39.2 13:04.7 0:27.8 5:27.5 24:33.8
6 15 ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΟΝΑΖΟΥΝΤΑΣ 346 10 5:01.8 2:36.7 10:54.7 0:48.7 5:32.7 24:54.8
7 16 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ 232 11 4:20.8 3:25.6 10:27.6 0:27.8 7:29.8 26:11.8
DNS DNS ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΣ 333 11
DNS DNS ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΡΝΟΚΟΥΡΟΣ 345 11 NOKY
DNS DNS ΝΙΚΟΛΑΣ ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ 360 11 ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

Εκτός συναγωνισμού
Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 11 ΠΕΤΡΟΣ ΦΥΤΗΛΑΣ 369 12 5:21.3 3:15.6 9:58.2 0:32.2 5:48.1 22:55.6



Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Σχόλια αναγνωστών
Garmin FR family

Energy Races

Triathlon Hellas

nutrinews

Το trinews.gr είναι ένα portal αφιερωμένο στο τρίαθλο, με ειδήσεις, αγώνες και άρθρα - Όροι Χρήσης - Επικοινωνία: info [at] trinews [dot] gr

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - FitnessPulse.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News