Αρχική Ενημέρωση Αγώνες Αποτελέσματα Άρθρα Προϊοντα & Υπηρεσίες Φωτογραφίες Βίντεο
High5 NSCoaching Kasimis Training X-treme Stores Top Cycles Triathlon
Αποτελέσματα
23 Σεπ 18 ← πίσω

Multisport Festival Loutraki 2018

Multisport Festival Loutraki 2018

22-23 Σεπτεμβρίου Λίμνης Ηραίου (Βουλιαγμένη) Λουτρακίου.



Ανεπίσημα Αποτελέσματα




ENERGY AQUATHLON LOUTRAKI 2018 ELITE & AG
September 23, 2018


MEN
Place Name Bib Age RUN1 T1 SWIM T2 RUN2 Gun Time Team/Club
1 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 10 25 8:06.2 0:12.6 12:16.9 0:19.5 8:43.0 29:38.4 Α.Ε. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
2 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 58 20 8:48.0 0:20.0 14:23.0 0:19.4 9:49.1 33:39.8 NS Coaching
3 ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΕΘΕΡΙΩΤΗΣ 62 16 9:13.1 0:30.8 13:10.0 0:36.0 11:32.6 35:02.7 Περιστέρι, Ανθουπολη, Ν. Αττικής
4 ΝΙΚΟΛΑΣ ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 65 17 9:14.0 0:31.3 14:08.9 0:44.5 10:58.3 35:37.1 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ
5 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΟΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ 54 16 9:52.2 0:26.1 13:06.1 0:22.0 12:23.6 36:10.2 ΠΑΛΜΟΣ Α.Σ
6 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ 13 37 8:50.4 0:31.0 17:45.3 0:38.2 9:30.8 37:15.8 THISEAS
7 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΣΟΥΜΑΣ 67 46 9:53.3 0:24.4 16:51.7 0:33.9 11:00.2 38:43.7 Αθηνα
8 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 61 45 10:49.9 0:32.5 16:48.2 1:01.3 12:06.8 41:18.8 ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
9 ΑΝΤΩΝΗΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ 64 41 10:08.1 0:21.9 21:47.4 0:39.7 10:54.6 43:51.9 ΣΑΦΑΝΣ/. TOP CYCLES
10 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΜΠΕΛΑΣ 53 50 9:59.0 0:33.6 22:16.9 0:58.0 10:38.2 44:25.7 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
11 ANTONIS MITSAKOS 48 33 10:01.5 0:32.3 21:44.1 1:28.9 11:20.2 45:07.1
12 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΟΥΛΟΥΣΗΣ 60 26 10:41.4 1:03.3 21:20.4 1:15.7 11:50.1 46:11.0
13 ΑΝΔΡΕΑΣ ΡΕΜΠΟΥΤΣΙΚΑΣ 63 17 8:53.9 0:33.9 18:00.7 0:47.0 18:52.0 47:07.7 ΑΣ ΠΑΛΜΟΣ
14 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ-ΠΑΡΙ ΑΔΑΜΗΣ 52 25 10:47.3 0:32.5 27:34.5 1:29.3 13:04.5 53:28.3
15 KOSTIKAS PEROYKIDIS 49 32 11:11.9 1:23.8 34:02.6 1:06.4 26:55.0 1:14:40.0 trapezoynta
16 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΡΟΥΚΙΔΗΣ 16 65 15:13.2 1:17.4 38:32.8 1:24.6 18:12.6 1:14:40.7
DNS THANOS STOUMPAS 50 41 NScoaching
DNS KONSTANTINOS VONAZOUNDAS 51 45
DNS ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΛΑΔΑΚΗΣ 55 32
DNS ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ 56 25
DNS ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ 57 28 CREDO S VICTORIA - PRO TRAINING
DNS ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΝΤΟΣ 59 45 PAO MASTERS
DNS ΧΑΡΙΣΗΣ ΤΖΑΝΑΒΑΡΑΣ 66 41 CREDO S VICTORIA - PRO TRAINING



WOMEN
1 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΙΑΡΕΝΗ 6 25 9:31.6 0:18.0 12:30.4 0:23.9 10:39.4 33:23.5 ΑΕ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
2 ΝΤΕΝΙΖ ΔΗΜΑΚΗ 2 41 8:55.0 0:18.6 14:51.9 0:33.9 9:39.4 34:19.0 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ
3 ATHINA IOANNIDI 7 18 10:01.2 0:29.6 15:13.8 0:31.4 11:17.4 37:33.7 Παλμός Α.Σ.
4 ΑΝΔΡΙΑΝΗ ΔΟΜΒΡΟΥ 8 44 10:06.2 0:36.1 19:06.3 0:45.7 10:51.1 41:25.6
5 ΕΙΡΗΝΗ ΣΑΚΕΛΛΗ 29 40 10:58.9 1:07.4 22:45.2 1:08.9 13:09.9 49:10.6
6 ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 9 43 12:29.9 1:37.8 27:58.5 1:51.4 12:40.0 56:37.8 Νίκαια



TEAM RELAY
Place Name Team/Club Bib RUN1 T1 SWIM T2 RUN2 Gun Time
1 ARGOS SECURITY (D.DANIIL - MAGGANA) 150 9:53.6 0:17.9 14:30.2 0:20.6 10:32.6 35:35.0
2 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΡΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 154 15:06.8 0:22.0 19:09.6 0:23.8 16:59.4 52:01.8
DNS YIANNIS KAPETANSTRATAKIS 151 0
DNS XRISTINA MEIMARIDI 152
DNS ΠΆΝΟΣ ΤΣΙΆΠΑΣ 159 Π.Ο.ΚΩΣ


Cross TR1ATHLON Loutraki 2018 & Elite & AG
Overall Results
September 22, 2018

GENERAL CLASSIFICATION
Place Name Bib Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Gun Time Team/Club
1 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΡΩΜΑΣ 179 44 9:43.9 0:41.9 27:19.1 0:27.6 16:15.3 54:28.0 Cardiometabolism
2 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 160 20 8:36.8 0:29.4 35:04.5 0:20.1 17:12.4 1:01:43.3 NS Coaching
3 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ 155 46 10:27.4 1:40.0 33:22.9 0:36.9 21:10.0 1:07:17.5
4 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 191 49 11:05.5 n/a 34:02.1 0:17.4 23:24.7 1:08:49.0 ADIDAS RUNNERS ATHENS
5 ΤΖΑΝΗΣ ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗΣ 166 49 14:01.7 1:12.3 35:58.3 0:45.4 24:02.7 1:16:00.6 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
6 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣ 176 51 12:13.9 1:49.5 40:14.3 1:33.3 24:14.4 1:20:05.6
7 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ 150 36 12:53.5 1:46.6 40:20.5 0:49.5 25:24.3 1:21:14.6 ΝΟΚ
8 ΗΛΙΑΣ ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΣ 157 53 17:08.1 3:17.3 34:51.7 1:20.3 29:57.0 1:26:34.6 Experience Greece vr360.gr
9 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 170 44 12:44.8 2:08.4 50:26.5 0:57.0 26:50.8 1:33:07.6
10 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΒΕΛΑΣ 152 65 19:17.7 1:21.7 43:46.7 0:31.7 28:43.2 1:33:41.3
11 KATERINA EFSTRATIADI 124 40 12:26.7 1:38.8 54:58.8 1:46.2 24:23.4 1:35:14.2 www.dynocycles.com
12 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ 178 74 19:53.1 3:32.8 51:59.0 1:53.5 25:13.5 1:42:32.0 ΣΑΦΑΝΣ
13 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΠΟΡΓΙΤΑΣ 190 64 16:22.0 3:55.2 52:08.6 0:57.5 30:11.5 1:43:35.0 ΟΡΣΙΠΠΟΣ ΜΕΓΑΡΩΝ
DNF ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΡΑΜΑΟΥΝΑΣ 195 56 12:40.6 2:23.3
DNS GIORGOS KOSTAS 128 40
DNS ARION MEMOS 134 40 Run Run Jump
DNS ANTONIS MITSAKOS 135 33
DNS ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ 146 40
DNS ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΝΗΣ 167 41 Α Π Σ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
DNS ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΣΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ 193 42


TEAM RELAY
Place Name Bib USAT SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Gun Time Team/Club
1 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 122 0 10:03.9 0:59.0 33:36.3 0:28.1 23:42.7 1:08:50.2 SELECTED TRIATHLON TEAM
2 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΙΒΑΘΙΝΟΣ 116 0 12:07.0 1:33.0 40:18.6 0:30.7 24:00.4 1:18:29.9 SELECTED TRIATHLON TEAM
DNS ΚλεΖωΣτε ΚλεΖωΣτε 194 0



Energy Swim Heraion Lake 2018
Overall Finish List
September 22, 2018


Energy Swim 3k
Place Name Bib Age First Name Last Name Gun Time Age Group Place Team/Club
1 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑΚΗΣ 211 15 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑΚΗΣ 44:22.1 1:M 0-19 ΑΡΓΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
2 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ 242 24 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ 44:23.6 1:M 20-39 KYRIAZOPOULOS TEAM
3 ΚΛΕΜΕΝΤ ΣΚΟΥΡΤΗ 265 15 ΚΛΕΜΕΝΤ ΣΚΟΥΡΤΗ 44:23.7 2:M 0-19 Γ.Σ.Πετρουπολης
4 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 248 13 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 44:42.7 3:M 0-19
5 ΜΕΛΙΝΑ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗ 271 15 ΜΕΛΙΝΑ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗ 45:11.0 1:F 0-19 Γ.Σ. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
6 ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΤΡΙΒΙΖΑΣ 270 32 ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΤΡΙΒΙΖΑΣ 45:17.8 2:M 20-39 ΡΟΗ
7 ΘΟΔΩΡΗΣ ΖΟΥΜΠΟΥΡΛΗΣ 227 14 ΘΟΔΩΡΗΣ ΖΟΥΜΠΟΥΡΛΗΣ 47:11.6 4:M 0-19
8 ΧΑΡΙΣΗΣ ΤΖΑΝΑΒΑΡΑΣ 269 41 ΧΑΡΙΣΗΣ ΤΖΑΝΑΒΑΡΑΣ 49:23.6 1:M 40-49 CREDO S VICTORIA - PRO TRAINING
9 ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ 259 16 ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ 49:24.7 2:F 0-19 Παναθηναϊκός ΑΟ
10 ΜΑΡΙΑ ΤΑΜΠΑΞΗ 268 15 ΜΑΡΙΑ ΤΑΜΠΑΞΗ 49:24.9 3:F 0-19
11 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΖΟΥΜΗ 225 13 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΖΟΥΜΗ 50:20.2 4:F 0-19 ΓΣ Πετρουπολης
12 ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΙΑΔΗΣ 230 42 ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΙΑΔΗΣ 53:13.9 2:M 40-49 Α.Ο. ΩΚΕΑΝΟΣ
13 MICHALIS TRAKAKIS 207 52 MICHALIS TRAKAKIS 58:32.0 1:M 50-99 Α.Ο. ΩΚΕΑΝΟΣ
14 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΤΡΙΒΕΣ 240 55 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΤΡΙΒΕΣ 58:45.8 2:M 50-99 Action Team Dais
15 ΧΑΡΙΣ ΤΣΑΡΜΠΟΥ 273 29 ΧΑΡΙΣ ΤΣΑΡΜΠΟΥ 1:00:10.6 1:F 20-39 0
16 ΣΤΕΛΛΑ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ 212 43 ΣΤΕΛΛΑ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ 1:00:31.1 1:F 40-49 PAO Masters Swimming
17 ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΟΥΓΙΑΣ 286 40 ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΟΥΓΙΑΣ 1:00:53.9 3:M 40-49
18 ΜΑΝΟΛΗΣ ΠΗΓΟΥΝΑΚΗΣ 261 41 ΜΑΝΟΛΗΣ ΠΗΓΟΥΝΑΚΗΣ 1:02:10.6 4:M 40-49 ΟΠΑΝΑΘΛΟΝ
19 CHRISTOS GRIGORAKAKIS 201 45 CHRISTOS GRIGORAKAKIS 1:02:11.5 5:M 40-49 Opanathlon
20 SOPHIA PANOUSI 206 62 SOPHIA PANOUSI 1:05:15.8 1:F 50-99
21 ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 235 57 ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 1:08:07.2 3:M 50-99 BALTIZA IRON
22 ΝΙΚΟΣ ΛΙΒΕΡΗΣ 246 28 ΝΙΚΟΣ ΛΙΒΕΡΗΣ 1:09:37.4 3:M 20-39
23 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ 266 31 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ 1:09:54.9 2:F 20-39 ΑΘΗΝΑ
24 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΛΗΟΣ 280 72 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΛΗΟΣ 1:11:30.2 4:M 50-99
25 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ 224 40 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ 1:12:00.2 6:M 40-49
26 ΑΝΤΩΝΗΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ 263 41 ΑΝΤΩΝΗΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ 1:18:46.3 7:M 40-49 ΣΑΦΑΝΣ / TOP CYCLES
27 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ 231 59 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ 1:20:38.4 5:M 50-99
28 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ 243 60 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ 1:23:19.7 6:M 50-99 IRONAUTS
29 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ 285 50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ 1:27:49.0 2:F 50-99
30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 219 54 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 1:28:11.3 3:F 50-99 ΑΘΗΝΑ
31 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 234 49 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 1:29:17.1 8:M 40-49 BALTIZA IRON
32 ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΥΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ 223 44 ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΥΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ 1:34:04.5 9:M 40-49 Σύλλογος δρομέων υγείας Ελευσίνας
33 ΑΛΚΗΣ ΑΝΤΩΝΊΟΥ 216 45 ΑΛΚΗΣ ΑΝΤΩΝΊΟΥ 1:37:52.8 10:M 40-49
DNS CHRISTOS KOTTARINOS 202 41 CHRISTOS KOTTARINOS :M 40-49
DNS PETROS LELES 203 42 PETROS LELES :M 40-49
DNS EFTHYMIOS PONTZIS 205 42 EFTHYMIOS PONTZIS :M 40-49 ALEX ENDURANCE GANG
DNS DIMITRIS SPONTAS 204 45 DIMITRIS SPONTAS :M 40-49
DNS APOSTOLOS TZOUTZOPOULOS 208 49 APOSTOLOS TZOUTZOPOULOS :M 40-49 CORINTH CANAL TRIATHLON CLUB
DNS ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΟΤΣΗΣ 218 35 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΟΤΣΗΣ :M 20-39 cb swimming
DNS ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΡΟΥΓΟΣ 222 30 ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΡΟΥΓΟΣ :M 20-39 ΤΡΙΤΩΝ Α.Ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
DNS ΘΕΜΗΣ ΖΥΓΟΥΜΗΣ 228 42 ΘΕΜΗΣ ΖΥΓΟΥΜΗΣ :M 40-49
DNS ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ 237 19 ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ :F 0-19 BALTIZA IRON
DNS ΜΑΡΙΑ ΚΑΤΣΙΚΑΡΗ 241 46 ΜΑΡΙΑ ΚΑΤΣΙΚΑΡΗ :F 40-49
DNS ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΛΛΙΟΣ 249 39 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΛΛΙΟΣ :M 20-39
DNS ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΑΟΥΜ 254 44 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΑΟΥΜ :M 40-49 Σ.Κ. ΡΟΗ
DNS ΘΩΜΑΣ ΥΦΑΝΤΗΣ 277 45 ΘΩΜΑΣ ΥΦΑΝΤΗΣ :M 40-49
DNS ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΟΥΓΙΑΣ 278 40 ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΟΥΓΙΑΣ :M 40-49
DQ ΚΩΣΤΑΣ ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ 244 44 ΚΩΣΤΑΣ ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ 54:03.8 DQ:M 40-49



Energy Swim 1k
Place Name Bib No Age First Name Last Name Gun Time Age Group Place Team/Club
1 ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΟΥΜΠΟΥΡΛΗΣ 226 16 ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΟΥΜΠΟΥΡΛΗΣ 15:19.9 1:M 16-19
2 ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΚΡΗ 247 12 ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΚΡΗ 15:22.9 1:F 0-15
3 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΑΛΜΟΥΚΟΥ 232 14 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΑΛΜΟΥΚΟΥ 15:33.4 2:F 0-15 Γ.Σ.ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
4 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΖΩΝΤΟΣ 229 13 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΖΩΝΤΟΣ 15:43.7 1:M 0-15 Γ.Σ. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
5 ΘΕΟΦΑΝΙΑ ΡΑΓΚΟΥΣΗ 262 12 ΘΕΟΦΑΝΙΑ ΡΑΓΚΟΥΣΗ 15:59.0 3:F 0-15 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
6 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ 257 15 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ 16:43.6 4:F 0-15
7 ΠΑΥΛΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΝΤΑΡΕΛΗΣ 238 13 ΠΑΥΛΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΝΤΑΡΕΛΗΣ 16:56.8 2:M 0-15 Γ.Σ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
8 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΝΔΡΙΑΚΑΙΝΑ 214 19 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΝΔΡΙΑΚΑΙΝΑ 17:02.9 1:F 16-19 Γυμναστικός Σύλλογος Πετρούπολης
9 ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΑΝΔΡΙΑΚΑΙΝΑ 215 19 ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΑΝΔΡΙΑΚΑΙΝΑ 17:12.3 2:F 16-19 Γυμναστικός Σύλλογος Πετρούπολης
10 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΤΣΟΥΜΑ 274 15 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΤΣΟΥΜΑ 17:14.2 5:F 0-15 Ironkoukou
11 ΝΤΕΝΙΖ ΔΗΜΑΚΗ 221 41 ΝΤΕΝΙΖ ΔΗΜΑΚΗ 17:14.6 1:F 40-49 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ
12 ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΚΑΚΗΣ 252 13 ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΚΑΚΗΣ 17:47.7 3:M 0-15 Γ.Σ.ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
13 ΔΗΜΟΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 283 22 ΔΗΜΟΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 17:54.4 1:M 20-39 ENERGY RACES
14 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΧΟΝΤΟΣ 279 13 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΧΟΝΤΟΣ 18:20.2 4:M 0-15 Γυμναστικος Συλλογος Πετρουπολης
15 ΝΗΦΩΝ ΠΑΠΟΥΡΤΖΗΣ 260 42 ΝΗΦΩΝ ΠΑΠΟΥΡΤΖΗΣ 18:28.3 1:M 40-49 PAO MASTERS SWIMMING
16 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΖΩΝΤΟΣ 287 9 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΖΩΝΤΟΣ 19:01.8 5:M 0-15
17 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΣΟΥΜΑΣ 275 46 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΣΟΥΜΑΣ 19:25.2 2:M 40-49 Ironkoukou
18 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΝΑΒΑΛΟΓΛΟΥ 213 47 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΝΑΒΑΛΟΓΛΟΥ 20:20.1 2:F 40-49 Action Team Dais
19 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΣΟΥΡΟΥΦΛΗ 267 50 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΣΟΥΡΟΥΦΛΗ 21:18.8 1:F 50-59
20 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 282 29 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 21:57.9 2:M 20-39
21 ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΟΤΑΡΑΣ 256 70 ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΟΤΑΡΑΣ 22:02.6 1:M 60-99 νηρεας γερακα
22 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΑΡΜΠΟΣ 272 64 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΑΡΜΠΟΣ 22:17.5 2:M 60-99
23 ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ 258 35 ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ 22:31.8 1:F 20-39
24 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΙΩΚΑΣ 289 43 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΙΩΚΑΣ 24:18.8 3:M 40-49
25 ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΙΒΑΘΙΝΟΣ 245 59 ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΙΒΑΘΙΝΟΣ 25:31.0 1:M 50-59 Selected Clo triathlon team
26 ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ 236 14 ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ 26:01.9 6:F 0-15 BALTIZA IRON
27 CHRISTINE RIGHTUISER 288 37 CHRISTINE RIGHTUISER 26:13.3 2:F 20-39
28 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ 250 28 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ 26:36.5 3:M 20-39 CREDO S VICTORIA - PRO TRAINING
29 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΒΡΑΑΜ 210 52 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΒΡΑΑΜ 28:06.1 2:M 50-59 Kyriazopoulos team
30 DIMITRIOS VAXEVANIS 209 49 DIMITRIOS VAXEVANIS 28:12.6 4:M 40-49
31 ΧΡΥΣΗ ΠΑΛΗΟΥ 281 73 ΧΡΥΣΗ ΠΑΛΗΟΥ 28:58.0 1:F 60-99
DNS ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΛΑΣΤΑΡΑΣ 217 39 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΛΑΣΤΑΡΑΣ :M 20-39
DNS ΑΡΤΕΜΗΣ ΔΑΡΖΕΝΤΑΣ 220 38 ΑΡΤΕΜΗΣ ΔΑΡΖΕΝΤΑΣ :M 20-39 Παναθηναϊκός
DNS ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΤΡΙΒΕΣ 239 55 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΤΡΙΒΕΣ :M 50-59 Action Team Dais
DNS ΚΩΣΤΑΣ ΜΑΝΤΖΑΒΙΝΑΤΟΣ 251 57 ΚΩΣΤΑΣ ΜΑΝΤΖΑΒΙΝΑΤΟΣ :M 50-59
DNS ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΛΛΟΣ 253 33 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΛΛΟΣ :M 20-39
DNS ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΟΤΑΡΑ 255 68 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΟΤΑΡΑ :F 60-99
DNS ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΡΙΔΗΣ 264 43 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΡΙΔΗΣ :M 40-49 Athens Triathlon Team
DNS ΛΙΝΑ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ 276 51 ΛΙΝΑ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ :F 50-59



AGE GROUP


Energy Swim 3k



Female 19 and Under
Place Name bib Age Overall Chip Time Gun Time Team/Club
1 ΜΕΛΙΝΑ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗ 271 15 5 45:11.0 45:11.0 Γ.Σ. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
2 ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ 259 16 9 49:24.7 49:24.7 Παναθηναϊκός ΑΟ
3 ΜΑΡΙΑ ΤΑΜΠΑΞΗ 268 15 10 49:24.9 49:24.9
4 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΖΟΥΜΗ 225 13 11 50:20.2 50:20.2 ΓΣ Πετρουπολης
DNS ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ 237 19 BALTIZA IRON



Female 20 to 39
Place Name bib Age Overall Chip Time Gun Time Team/Club
1 ΧΑΡΙΣ ΤΣΑΡΜΠΟΥ 273 29 15 1:00:10.6 1:00:10.6 0
2 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ 266 31 23 1:09:54.9 1:09:54.9 ΑΘΗΝΑ



Female 40 to 49
Place Name bib Age Overall Chip Time Gun Time Team/Club
1 ΣΤΕΛΛΑ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ 212 43 16 1:00:31.1 1:00:31.1 PAO Masters Swimming
DNS ΜΑΡΙΑ ΚΑΤΣΙΚΑΡΗ 241 46



Female 50 and Over
Place Name bib Age Overall Chip Time Gun Time Team/Club
1 SOPHIA PANOUSI 206 62 20 1:05:15.8 1:05:15.8
2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ 285 50 29 1:27:49.0 1:27:49.0
3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 219 54 30 1:28:11.3 1:28:11.3 ΑΘΗΝΑ



Male 19 and Under
Place Name bib Age Overall Chip Time Gun Time Team/Club
1 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑΚΗΣ 211 15 1 44:22.1 44:22.1 ΑΡΓΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
2 ΚΛΕΜΕΝΤ ΣΚΟΥΡΤΗ 265 15 3 44:23.7 44:23.7 Γ.Σ.Πετρουπολης
3 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 248 13 4 44:42.7 44:42.7
4 ΘΟΔΩΡΗΣ ΖΟΥΜΠΟΥΡΛΗΣ 227 14 7 47:11.6 47:11.6



Male 20 to 39
Place Name bib Age Overall Chip Time Gun Time Team/Club
1 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ 242 24 2 44:23.6 44:23.6 KYRIAZOPOULOS TEAM
2 ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΤΡΙΒΙΖΑΣ 270 32 6 45:17.8 45:17.8 ΡΟΗ
3 ΝΙΚΟΣ ΛΙΒΕΡΗΣ 246 28 22 1:09:37.4 1:09:37.4
DNS ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΟΤΣΗΣ 218 35 cb swimming
DNS ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΡΟΥΓΟΣ 222 30 ΤΡΙΤΩΝ Α.Ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
DNS ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΛΛΙΟΣ 249 39



Male 40 to 49
Place Name bib Age Overall Chip Time Gun Time Team/Club
1 ΧΑΡΙΣΗΣ ΤΖΑΝΑΒΑΡΑΣ 269 41 8 49:23.6 49:23.6 CREDO S VICTORIA - PRO TRAINING
2 ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΙΑΔΗΣ 230 42 12 53:13.9 53:13.9 Α.Ο. ΩΚΕΑΝΟΣ
3 ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΟΥΓΙΑΣ 286 40 17 1:00:53.9 1:00:53.9
4 ΜΑΝΟΛΗΣ ΠΗΓΟΥΝΑΚΗΣ 261 41 18 1:02:10.6 1:02:10.6 ΟΠΑΝΑΘΛΟΝ
5 CHRISTOS GRIGORAKAKIS 201 45 19 1:02:11.5 1:02:11.5 Opanathlon
6 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ 224 40 25 1:12:00.2 1:12:00.2
7 ΑΝΤΩΝΗΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ 263 41 26 1:18:46.3 1:18:46.3 ΣΑΦΑΝΣ / TOP CYCLES
8 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 234 49 31 1:29:17.1 1:29:17.1 BALTIZA IRON
9 ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΥΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ 223 44 32 1:34:04.5 1:34:04.5 Σύλλογος δρομέων υγείας Ελευσίνας
10 ΑΛΚΗΣ ΑΝΤΩΝΊΟΥ 216 45 33 1:37:52.8 1:37:52.8
DNS CHRISTOS KOTTARINOS 202 41
DNS PETROS LELES 203 42
DNS DIMITRIS SPONTAS 204 45
DNS EFTHYMIOS PONTZIS 205 42 ALEX ENDURANCE GANG
DNS APOSTOLOS TZOUTZOPOULOS 208 49 CORINTH CANAL TRIATHLON CLUB
DNS ΘΕΜΗΣ ΖΥΓΟΥΜΗΣ 228 42
DNS ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΑΟΥΜ 254 44 Σ.Κ. ΡΟΗ
DNS ΘΩΜΑΣ ΥΦΑΝΤΗΣ 277 45
DNS ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΟΥΓΙΑΣ 278 40
DQ ΚΩΣΤΑΣ ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ 244 44 DQ 54:03.8 54:03.8



Male 50 and Over
Place Name bib Age Overall Chip Time Gun Time Team/Club
1 MICHALIS TRAKAKIS 207 52 13 58:32.0 58:32.0 Α.Ο. ΩΚΕΑΝΟΣ
2 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΤΡΙΒΕΣ 240 55 14 58:45.8 58:45.8 Action Team Dais
3 ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 235 57 21 1:08:07.2 1:08:07.2 BALTIZA IRON
4 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΛΗΟΣ 280 72 24 1:11:30.2 1:11:30.2
5 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ 231 59 27 1:20:38.4 1:20:38.4
6 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ 243 60 28 1:23:19.7 1:23:19.7 IRONAUTS



Energy Swim 1k

Female 15 and Under
Place Name bib Age Overall Chip Time Gun Time Team/Club
1 ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΚΡΗ 247 12 2 15:22.9 15:22.9
2 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΑΛΜΟΥΚΟΥ 232 14 3 15:33.4 15:33.4 Γ.Σ.ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
3 ΘΕΟΦΑΝΙΑ ΡΑΓΚΟΥΣΗ 262 12 5 15:59.0 15:59.0 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
4 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ 257 15 6 16:43.6 16:43.6
5 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΤΣΟΥΜΑ 274 15 10 17:14.2 17:14.2 Ironkoukou
6 ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ 236 14 26 26:01.9 26:01.9 BALTIZA IRON



Female 16 to 19
Place Name bib Age Overall Chip Time Gun Time Team/Club
1 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΝΔΡΙΑΚΑΙΝΑ 214 19 8 17:02.9 17:02.9 Γυμναστικός Σύλλογος Πετρούπολης
2 ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΑΝΔΡΙΑΚΑΙΝΑ 215 19 9 17:12.3 17:12.3 Γυμναστικός Σύλλογος Πετρούπολης



Female 20 to 39
Place Name bib Age Overall Chip Time Gun Time Team/Club
1 ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ 258 35 23 22:31.8 22:31.8
2 CHRISTINE RIGHTUISER 288 37 27 26:13.3 26:13.3



Female 40 to 49
Place Name bib Age Overall Chip Time Gun Time Team/Club
1 ΝΤΕΝΙΖ ΔΗΜΑΚΗ 221 41 11 17:14.6 17:14.6 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ
2 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΝΑΒΑΛΟΓΛΟΥ 213 47 18 20:20.1 20:20.1 Action Team Dais



Female 50 to 59
Place Name bib Age Overall Chip Time Gun Time Team/Club
1 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΣΟΥΡΟΥΦΛΗ 267 50 19 21:18.8 21:18.8
DNS ΛΙΝΑ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ 276 51



Female 60 and Over
Place Name bib Age Overall Chip Time Gun Time Team/Club
1 ΧΡΥΣΗ ΠΑΛΗΟΥ 281 73 31 28:58.0 28:58.0
DNS ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΟΤΑΡΑ 255 68


Male 15 and Under
Place Name bib Age Overall Chip Time Gun Time Team/Club
1 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΖΩΝΤΟΣ 229 13 4 15:43.7 15:43.7 Γ.Σ. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
2 ΠΑΥΛΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΝΤΑΡΕΛΗΣ 238 13 7 16:56.8 16:56.8 Γ.Σ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
3 ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΚΑΚΗΣ 252 13 12 17:47.7 17:47.7 Γ.Σ.ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
4 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΧΟΝΤΟΣ 279 13 14 18:20.2 18:20.2 Γυμναστικος Συλλογος Πετρουπολης
5 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΖΩΝΤΟΣ 287 9 16 19:01.8 19:01.8



Male 16 to 19
Place Name bib Age Overall Chip Time Gun Time Team/Club
1 ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΟΥΜΠΟΥΡΛΗΣ 226 16 1 15:19.9 15:19.9


Male 20 to 39
Place Name bib Age Overall Chip Time Gun Time Team/Club
1 ΔΗΜΟΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 283 22 13 17:54.4 17:54.4 ENERGY RACES
2 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 282 29 20 21:57.9 21:57.9
3 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ 250 28 28 26:36.5 26:36.5 CREDO S VICTORIA - PRO TRAINING
DNS ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΛΑΣΤΑΡΑΣ 217 39
DNS ΑΡΤΕΜΗΣ ΔΑΡΖΕΝΤΑΣ 220 38 Παναθηναϊκός
DNS ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΛΛΟΣ 253 33



Male 40 to 49
Place Name bib Age Overall Chip Time Gun Time Team/Club
1 ΝΗΦΩΝ ΠΑΠΟΥΡΤΖΗΣ 260 42 15 18:28.3 18:28.3 PAO MASTERS SWIMMING
2 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΣΟΥΜΑΣ 275 46 17 19:25.2 19:25.2 Ironkoukou
3 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΙΩΚΑΣ 289 43 24 24:18.8 24:18.8
4 DIMITRIOS VAXEVANIS 209 49 30 28:12.6 28:12.6
DNS ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΡΙΔΗΣ 264 43 Athens Triathlon Team



Male 50 to 59
Place Name bib Age Overall Chip Time Gun Time Team/Club
1 ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΙΒΑΘΙΝΟΣ 245 59 25 25:31.0 25:31.0 Selected Clo triathlon team
2 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΒΡΑΑΜ 210 52 29 28:06.1 28:06.1 Kyriazopoulos team
DNS ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΤΡΙΒΕΣ 239 55 Action Team Dais
DNS ΚΩΣΤΑΣ ΜΑΝΤΖΑΒΙΝΑΤΟΣ 251 57



Male 60 and Over
Place Name bib Age Overall Chip Time Gun Time Team/Club
1 ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΟΤΑΡΑΣ 256 70 21 22:02.6 22:02.6 νηρεας γερακα
2 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΑΡΜΠΟΣ 272 64 22 22:17.5 22:17.5

Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Σχόλια αναγνωστών
POWERMAN GREECE

Garmin FR family

Energy Races

Triathlon Hellas

nutrinews

Το trinews.gr είναι ένα portal αφιερωμένο στο τρίαθλο, με ειδήσεις, αγώνες και άρθρα - Όροι Χρήσης - Επικοινωνία: info [at] trinews [dot] gr

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - FitnessPulse.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News