Αρχική Ενημέρωση Αγώνες Αποτελέσματα Άρθρα Προϊοντα & Υπηρεσίες Φωτογραφίες Βίντεο
High5 NSCoaching Kasimis Training X-treme Stores Top Cycles Triathlon
Αποτελέσματα
30 Ιουλ 18 ← πίσω

KARPENISSI Energy Run 10k & Kids Duathlon 2018

KARPENISSI Energy Run 10k & Kids Duathlon 2018
July 29, 2018
TRIATHLON HELLAS


Ανεπίσημα Αποτελέσματα


Energy Run Karpenissi 10k
Place Name Bib Age AG Pos Age Group 5k Split Time FINISH Team/Club
1 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ 42 28 1 M 20-39 17:03.4 36:11.6 A.O Poseidonas loutrakiou
2 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΕΤΣΟΣ 51 36 2 M 20-39 17:49.4 37:20.9 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ Ι.Π.ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
3 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΚΗΣ 40 44 1 M 40-49 18:59.3 40:30.5 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
4 ΝΤΕΝΙΖ ΔΗΜΑΚΗ 1 41 1 F 20-49 19:27.1 41:03.3 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ – adidas Runners Athens
5 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΑΣΙΑΔΗΣ 169 49 2 M 40-49 19:24.8 41:29.4
6 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΟΥΛΟΥΚΗΣ 76 26 3 M 20-39 19:36.5 41:31.5
7 ΖΗΣΗΣ ΠΕΤΣΟΠΟΥΛΟΣ 6 24 4 M 20-39 19:44.3 41:32.2 adidas Runners Athens
8 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ 41 54 1 M 50-59 20:38.3 42:55.9 ΣΔΥΒ
9 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΛΟΚΑΣ 56 37 5 M 20-39 20:13.6 43:29.0 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
10 ΜΑΚΗΣ ΚΟΛΕΘΡΑΣ 8 54 2 M 50-59 20:13.9 43:54.4 Υγεια και Σπορ Ερα Σπορ
11 ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΙΑΝΓΚΟΣ 64 30 6 M 20-39 20:50.2 44:00.6
12 ΗΛΙΑΣ NIKOΛAOY 16 44 3 M 40-49 21:08.6 44:22.8 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
13 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΑΝΤΑΡΟΣ 99 56 3 M 50-59 21:46.4 44:26.4 ΠΑΤΡΑ
14 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ 73 38 7 M 20-39 22:06.5 44:34.1
15 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ 5 44 4 M 40-49 21:10.9 45:06.0 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ, RunningNews.gr
16 ΛΑΜΠΡΟΣ ΠΑΠΑΔΙΑΣ 89 37 8 M 20-39 22:06.6 45:28.7 EVRYTANIA RUNNERS
17 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΙΚΟΣ 178 38 9 M 20-39 22:03.7 45:40.1
18 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΕΣ 60 32 10 M 20-39 20:50.6 46:08.3 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
19 ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΟΥΛΗΣ 83 51 4 M 50-59 21:07.8 46:20.0 Ο.Μ.Γιαννιτσών
20 ΜΑΓΔΑ ΓΑΖΕΑ 2 41 2 F 20-49 21:21.7 46:35.2 ΖΑΚΥΝΘΟΣ
21 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΚΗΣ 70 24 11 M 20-39 21:38.0 46:55.9
22 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΒΕΛΟΣ 108 34 12 M 20-39 22:25.0 47:10.4 EVRYTANIA RUNNERS
23 ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΑΓΚΟΤΣΗΣ 35 38 13 M 20-39 23:05.1 47:32.4 LAME HORSE
24 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 165 35 14 M 20-39 23:05.1 47:48.0 AEROBICMONSTER.CO.UK
25 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΑΛΙΑΓΚΑΣ 106 34 15 M 20-39 22:47.6 48:54.9
26 ΜΑΤΙΝΑ ΝΟΥΛΑ 81 20 3 F 20-49 23:47.1 50:12.6 ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ
27 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ 58 17 1 M 0-19 22:25.5 50:49.4 SALOON PARK
28 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΟΥΡΑΖΑΝΗΣ 161 41 5 M 40-49 22:55.2 50:58.1
29 ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΡΟΣΙΝΟΣ 112 39 16 M 20-39 23:45.5 51:33.3 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
30 ΗΛΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 27 33 17 M 20-39 22:49.2 52:02.4 SALOON PARK
31 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΥΖΗΡΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 29 50 5 M 50-59 25:31.0 53:29.5 MOTOR OIL RUNNING TEAM
32 ΠΕΓΚΥ ΜΑΡΘΑ 69 38 4 F 20-49 25:40.3 55:05.3 FITNESS FACTORY CROSSFIT, SPINNING
33 ΣΑΚΗΣ ΚΡΑΒΑΡΗΣ 61 53 6 M 50-59 24:53.6 55:05.6 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
34 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΙΑΓΚΑΣ 62 26 18 M 20-39 25:34.6 55:26.4
35 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ 71 37 19 M 20-39 26:29.0 56:41.3
36 ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΝΙΑΣ 87 52 7 M 50-59 27:33.0 56:56.5
37 ΕΙΡΗΝΗ ΚΟΥΤΣΙΜΑΛΗ 160 15 1 F 0-19 25:18.0 57:11.5
38 ΠΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 38 40 6 M 40-49 24:57.6 57:12.7 ΣΔΥΜ ΘΉΒΑΣ
39 ΑΓΓΕΛΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 26 41 5 F 20-49 26:54.7 57:59.9 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
40 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΑΝΤΑΖΗ 88 16 2 F 0-19 26:46.1 58:19.2 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
41 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΡΗΣ 173 30 20 M 20-39 26:46.1 59:13.3
42 GEORGIOS ZARKADAS 20 22 21 M 20-39 27:26.8 59:32.3 Evritania Running team
43 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΣ 90 55 8 M 50-59 26:43.6 59:33.6 Σ.Δ.Υ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ
44 ΑΡΤΕΜΙΣ ΚΑΡΔΑΡΑ 49 55 1 F 50-99 26:43.6 59:34.1 Σ.Δ.Υ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ
45 ΝΙΚΟΣ ΑΚΤΥΠΗΣ 3 53 9 M 50-59 27:08.7 59:48.6 ΖΑΚΥΝΘΟΣ
46 ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΜΠΕΣΙΟΣ 75 37 22 M 20-39 26:56.1 1:00:28.3 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
47 ΝΙΚΟΣ ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ 59 22 23 M 20-39 27:26.5 1:00:52.6 saloon park
48 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ 46 55 10 M 50-59 29:32.1 1:01:27.2
49 ΜΑΡΙΟΣ ΣΚΛΙΑΣ 94 31 24 M 20-39 29:53.1 1:03:57.6 RUN PIRAEUS
50 ΒΙΒΗ ΚΑΤΣΑΔΟΥΡΟΥ 53 33 6 F 20-49 30:28.9 1:04:36.4
51 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΥΧΤΕΡΙΔΑΣ 85 60 1 M 60-99 28:23.8 1:05:10.5 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν ΛΑΡΙΣΑΣ
52 ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΕΥΘΥΜΊΟΥ 34 66 2 M 60-99 29:54.3 1:05:53.9 ΣΔΥΑ
53 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 22 68 3 M 60-99 31:13.6 1:07:02.2 ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΑΘΛΟΣ ΡΟΥΜΕΛΗΣ
54 ΒΑΣΩ ΜΠΟΥΡΑ 77 35 7 F 20-49 31:42.6 1:09:07.5
55 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ 101 58 11 M 50-59 31:13.6 1:09:47.8 runnerstore team
56 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΑΣ 78 40 7 M 40-49 29:36.0 1:11:06.4 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΈΑΣ
57 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ 100 19 2 M 0-19 30:19.6 1:12:02.9
58 ΛΙΝΑ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ 97 51 2 F 50-99 34:03.1 1:12:44.2 ΣΔΥΜ
59 ΛΙΤΣΑ ΖΑΜΠΟΥΡΑ 36 47 8 F 20-49 33:25.0 1:12:55.4 Gl Creations
60 ΚΩΣΤΑΣ ΛΟΛΑΣ 50 55 12 M 50-59 31:42.8 1:13:11.2 Σ.Δ.Υ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ
61 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΙΩΑΝΝΑ ΛΟΥΚΑΪΤΗ 66 31 9 F 20-49 33:18.5 1:13:12.0 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
62 ΕΛΕΝΗ ΝΙΩΡΑ 80 39 10 F 20-49 34:01.1 1:17:18.9 ΤΡΑΧΊΝΑ
63 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΣΙΜΑΡΑ 104 54 3 F 50-99 34:37.6 1:19:03.6 runnerstore team
DNS ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 4 20 M 20-39 ΑΘΗΝΑ
DNS THIERRY GADE 11 53 M 50-59 FLOGA
DNS SOTIRIS GOUSOPOULOS 12 47 M 40-49 Trikala
DNS STERGIOS KOUSKOURIDAS 13 45 M 40-49 crossfit volos
DNS ANASTASIA MAGKOURILOU 14 48 F 20-49
DNS STEFANOS MAROUGAS 15 44 M 40-49
DNS CHRISTOS PANOGIORGOS 17 51 M 50-59
DNS GIANNIS PETROPOULOS 18 35 M 20-39 Α.Π.Σ ΔΡΩΝΕΩΝ ΕΎΒΟΙΑΣ
DNS GIORGOS TRIANTAFYLLOU 19 67 M 60-99 Ανεξαρτητος
DNS NIKOLAOS ZISIS 21 47 M 40-49
DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 23 55 M 50-59 LEPANTO
DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΟΥ 24 39 M 20-39
DNS ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 25 33 M 20-39 περιστερι
DNS ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 28 36 M 20-39
DNS ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΑΖΗΣ 30 46 M 40-49 trehalisious-monahos
DNS ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ 31 54 M 50-59
DNS ΠΕΠΗ ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ 32 18 F 0-19 Γ.Α.Σ. ΙΛΙΣΟΣ
DNS ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 33 29 M 20-39
DNS ΔΙΑΜΑΝΤΩ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ 37 45 F 20-49 ΦΛΟΓΑ
DNS ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΒΑΛΙΕΡΗΣ 39 33 M 20-39 ΑΙΤΩΛΙΚΟ
DNS ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ 43 41 M 40-49 atomika
DNS ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΠΕΝΤΖΩΝΗΣ 44 34 M 20-39 LEPANTO
DNS ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ 45 41 M 40-49
DNS ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΣ 47 49 M 40-49
DNS ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΥ 48 43 F 20-49 ΣΔΥΑΓΡΙΝΙΟΥ
DNS ΣΠΥΡΟΣ ΚΑΤΣΑΒΟΣ 52 30 M 20-39
DNS ΝΙΚΟΣ ΚΑΤΣΙΟΣ 54 39 M 20-39 ΠΑΡΑΜΎΘΙΑ
DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΛΑΟΥΔΑΤΟΣ 55 53 M 50-59 Sunvalue
DNS ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ 57 41 M 40-49 ΣΥΛ ΔΡΟΜ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
DNS ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΙΑΚΩΝΗΣ 63 34 M 20-39
DNS ΝΙΚΟΣ ΛΙΑΠΗΣ 65 42 M 40-49 kaliakouda trail run
DNS ΘΩΜΑΣ ΜΑΛΙΑΧΟΒΑΣ 67 34 M 20-39 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
DNS ΒΑΙΟΣ ΜΑΛΚΑΣ 68 35 M 20-39 Δρομείς τυρναβου
DNS ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΟΥΡΑΤΗΣ 72 25 M 20-39
DNS ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΠΕΚΙΡΑΚΗ 74 42 F 20-49
DNS ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΕΤΣΕΑΣ 79 48 M 40-49 ΣΔΥΠ
DNS ΣΤΈΛΙΟΣ ΝΟΥΛΑΣ 82 22 M 20-39 EURITANIA RUNNERS
DNS ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΤΟΤΣΙΚΑΣ 84 37 M 20-39
DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 86 43 M 40-49 Triathlon Super Tech Team
DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ 91 54 M 50-59 ΑΡΙΑΔΝΗ
DNS ΚΩΣΤΑΣ ΣΙΑΜΕΤΗΣ 92 36 M 20-39
DNS ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΙΤΑΡΑΣ 93 31 M 20-39
DNS ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΚΟΡΔΑΣ 95 42 M 40-49 Ορειβατικος Λουτρακιου
DNS ΒΙΚΥ ΣΠΥΡΟΥ 96 51 F 50-99 Υγεια και σπορ Ερα σπορ
DNS ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ 98 42 M 40-49 Stadium Fitness Club
DNS ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ 102 47 M 40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
DNS ΚΩΣΤΑΣ ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ 103 62 M 60-99 0
DNS ΕΛΕΝΗ ΤΣΟΛΗ 105 55 F 50-99 _
DNS ΚΥΡΙΑΚΟΣ-ΑΓΓΕΛΟ ΦΑΝΟΣ 107 24 M 20-39
DNS ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΧΑΤΖΗΠΕΜΟΥ 109 57 M 50-59
DNS ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 110 40 M 40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
DNS ΙΩΑΝΝΗΣ ΨΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 111 40 M 40-49 Σπερχειαδα running team
DNS ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ 7 38 M 20-39

 

Fun Run 2.5k
Place Name Bib Age AG Pos Age Group FINISH Team/Club
1 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΤΡΟΥ 124 23 1 M 1-99 9:31.9
2 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ 126 36 2 M 1-99 9:37.5 Α.Τ. Ακροπόλεως
3 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΑΚΗΣ 163 38 3 M 1-99 10:42.8
4 ΕΦΗ ΛΕΡΗ 162 38 1 F 1-99 10:44.6
5 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΙΑΜΗΣ 128 17 4 M 1-99 11:00.7
6 ΜΑΡΙΟΣ ΠΑΤΡΩΝΗΣ 123 16 5 M 1-99 11:03.3
7 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ 122 36 2 F 1-99 11:51.1 DIXON'S PLACE
8 ΓΙΩΤΑ ΤΣΕΚΟΥΡΑ 187 42 3 F 1-99 12:29.3
9 ΖΕΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ 120 15 4 F 1-99 12:59.3 Α.Π.Σ Καρπενησιου 2002
10 ΓΙΟΥΛΗ ΦΥΤΙΛΗ 129 49 5 F 1-99 13:03.8 YIOULIS RUNNING TEAM
11 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΛΛΗΜΕΝΟΣ 118 27 6 M 1-99 13:25.0 ΤΡΑΧΙΝΑ
12 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΤΕΡΟΠΟΥΛΟΥ 127 17 6 F 1-99 13:38.1 AΠΣ Καρπενησίου
13 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ 121 35 7 F 1-99 14:24.9
14 ΒΙΚΥ ΣΠΥΡΟΥ 186 51 8 F 1-99 14:30.8
15 ΔΑΝΑΗ ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ 174 42 9 F 1-99 14:52.0
16 ΕΛΕΝΗ ΘΑΝΑΣΑΡΑ 159 30 10 F 1-99 15:13.9
17 ΈΛΕΝΑ ΓΙΑΤΑΓΑΝΑ 116 31 11 F 1-99 15:34.1
18 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΒΑΞΕΒΑΝΗΣ 168 13 7 M 1-99 16:32.3 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ
19 ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΠΟΝΤΙΔΑ 185 59 12 F 1-99 19:13.9
20 ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ 115 30 13 F 1-99 20:11.3 --
21 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΡΟΛΥΜΠΟΣ 164 48 8 M 1-99 21:03.0 Ε.Ο.ΤΡΙ.
DNS ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ 113 60 M 1-99 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
DNS ΣΠΥΡΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ 114 33 M 1-99
DNS ΜΑΚΗΣ ΚΟΛΕΘΡΑΣ 117 54 M 1-99 Yγεια και Σπορ ΕΡΑ ΣΠΟΡ
DNS ΠΑΥΛΟΣ ΚΟΥΤΟΥΜΠΑΣ 119 13 M 1-99
DNS ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΠΛΑΣΤΗΡΑ 125 34 F 1-99
DNS ΕΙΡΗΝΗ ΛΟΥΜΟΥΣΙΩΤΗ 130 39 F 1-99 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ

 

Kids Run Karpenissi
Place Name Bib Age AG Pos Age Group 500m split time FINISH Team/Club
1 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΥΖΗΡΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 136 14 1 M 14-99 2:09.6 7:50.0 MOTOR OIL RUNNING TEAM
2 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΩΝΗΣ 157 12 1 M 12-13 2:12.5 7:54.1 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
3 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΖΗΚΙΔΗΣ 140 13 2 M 12-13 2:12.4 7:55.0
4 ΑΘΗΝΑ ΦΑΣΙΑΔΟΥ 170 11 1 F 10-11 2:23.8 7:56.0
5 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΣΩΝΗΣ 158 9 1 M 0- 9 2:15.5 7:58.0 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
6 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ 152 12 1 F 12-13 2:10.7 8:00.0
7 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΠΕΛΤΣΟΥ 150 7 1 F 0- 9 2:53.4 8:05.0
8 ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΩΣΤΗΣ 197 10 1 M 10-11 2:14.2 8:10.0
9 ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ 144 12 3 M 12-13 2:12.2 8:12.0
10 ΕΙΡΗΝΗ ΤΑΝΤΑΡΟΥ 154 11 2 F 10-11 2:21.9 8:15.0
11 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΑΠΠΑΣ 182 10 2 M 10-11 2:27.7 8:17.0
12 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΜΠΑΔΑΡΗΣ 192 9 2 M 0- 9 2:17.0 8:20.0
13 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΚΟΥΔΟΥΝΑΣ 183 11 3 M 10-11 2:14.7 8:25.0
14 ΣΩΤΗΡΗΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 175 8 3 M 0- 9 2:15.7 8:30.0
15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΑΠΠΑΣ 181 10 4 M 10-11 2:26.6 8:32.0
16 ΦΟΙΒΗ ΦΑΣΙΑΔΟΥ 171 8 2 F 0- 9 2:10.1 8:36.0
17 ΕΙΡΗΝΗ ΛΑΜΠΑΔΑΡΗ 145 11 3 F 10-11 8:38.0
18 ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΙΛΙΚΑΣ 194 11 5 M 10-11 2:13.6 8:42.0
19 ΡΑΦΑΕΛΑ ΚΟΥΤΣΙΜΑΝΗ 228 9 3 F 0- 9 2:26.0 8:45.0
20 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΟΡΟΓΙΑΣ 166 12 4 M 12-13 2:37.7 8:49.0
21 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΟΥΜΑΔΑΣ 201 8 4 M 0- 9 2:35.6 8:52.0
22 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΟΒΟΛΟΣ 155 8 5 M 0- 9 2:32.0 9:00.0
23 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΠΟΝΙΑΣ 190 8 6 M 0- 9 2:29.2 9:05.0
24 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΕΛΤΣΟΣ 149 9 7 M 0- 9 2:43.4 9:10.0
25 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΝΤΖΑΝΗΣ 193 9 8 M 0- 9 2:30.8 9:12.0
26 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ 153 8 4 F 0- 9 2:46.3 9:14.0
27 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΛΙΑΠΗ 146 10 4 F 10-11 2:37.4 9:16.0
28 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΥΣΕΚΗΣ 204 8 9 M 0- 9 9:18.0
29 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΚΤΥΠΗ 135 7 5 F 0- 9 2:56.8 9:20.0 ΖΑΚΥΝΘΟΣ
30 ΙΩΑΝΝΑ ΜΠΑΣΙΔΗΜΑ 148 12 2 F 12-13 2:34.9 9:22.0 ΑΠΣ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ 2002
31 ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 151 9 10 M 0- 9 2:59.6 9:25.0
32 ΝΙΚΟΛΑΟΣ NIKOΛAOY 132 12 5 M 12-13 2:58.5 9:28.0 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
33 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΦΛΩΡΑΚΗ 177 10 5 F 10-11 2:41.6 9:30.0
34 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 172 8 11 M 0- 9 2:40.0 9:32.0
35 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΣΑΡΟΣ 205 7 12 M 0- 9 3:07.1 9:34.0
36 ΑΓΑΠΗ ΤΣΙΛΙΚΑ 195 9 6 F 0- 9 2:42.6 9:37.0
37 ΑΝΝΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΛΙΑΠΗ 147 13 3 F 12-13 2:41.4 9:40.0
38 ΒΙΓΛΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΕΚΗ 184 8 7 F 0- 9 3:04.7 9:43.0
39 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΖΑΛΟΚΩΣΤΑΣ 176 12 6 M 12-13 3:10.8 9:50.0
40 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΥΤΣΟΚΩΣΤΑΣ 198 11 6 M 10-11 3:11.5 9:50.0
41 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΗΚΙΔΗΣ 196 8 13 M 0- 9 3:17.4 9:52.0
42 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΕΛΟΥΔΗΣ 167 7 14 M 0- 9 3:11.2 12:20.1
43 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΔΑΜ 134 12 4 F 12-13 3:21.9 12:20.2 YIOULIS RUNNING TEAM
44 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΣΩΝΗ 156 7 15 M 0- 9 2:57.0 12:23.6 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
45 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΩΣΤΟΡΡΙΖΟΥ 191 8 8 F 0- 9 3:10.8 12:34.3
46 ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ 202 8 16 M 0- 9 12:36.1
47 ΤΟΛΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 179 9 17 M 0- 9 3:38.2 13:18.1
48 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΣΙΓΑΡΙΔΑ 203 7 9 F 0- 9 3:43.1 13:28.0
49 ΜΕΛΛΗΝΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 206 11 6 F 10-11 7:50.7 18:08.7
DNS NIKOLAOS MAROUGAS 131 9 M 0- 9
DNS MICHAEL AGGELOS ZISIS 133 10 M 10-11
DNS ΕΥΔΟΚΙΑ ΓΑΖΗ 137 10 M 10-11 trehalisious-monahos
DNS ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΑΖΗΣ 138 12 M 12-13 trehalisious-monahos
DNS ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 139 6 F 0- 9
DNS ΝΤΟΡΕΤΤΑ ΚΑΒΑΛΙΕΡΗ 141 5 F 0- 9
DNS ΡΑΦΑΗΛ ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΣ 142 10 M 10-11 ΓΕΑΓΡΙΝΙΟΥ
DNS ΑΝΤΩΝΙΑ ΧΑΡΙΤΙΝ ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΥ 143 12 F 12-13 ΣΔΥΑΓΡΙΝΙΟΥ
DNS ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΓΕΩΡΓΑΛΗ 189 9 F 0- 9
DNS ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΔΑΜ 188 10 F 10-11

 

Duathlon Youth
Place Name Bib No Age RUN1 Rank RUN1 Time T1+BIKE+T2 Time RUN2 Time Gun Time Team/Club
1 ΝΑΤΑΛΙΑ ΣΤΕΡΟΠΟΥΛΟΥ 233 15 1 22:13.1 2:45.1 24:58.2 ΑΠΣ Καρπενήσι 2002
DNS ΠΑΥΛΟΣ ΚΟΥΤΟΥΜΠΑΣ 232 13

 

Duathlon Kids
Place Name Bib No Age RUN1 Rank RUN1 Time T1+BIKE+T2 Time RUN2 Time Gun Time Team/Club
1 ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΠΑΛΙΑΚΟΣ 180 11 12 9:43.1 2:33.1 12:16.3
2 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΑΛΗΣ 226 11 13 10:12.5 3:26.2 13:38.7
3 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΙΠΕΤΟΣ 229 9 2 2:16.6 7:55.5 3:39.2 13:51.4
4 ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΠΑΔΙΑΣ 238 7 8 2:47.9 9:40.2 3:09.0 15:37.2 Bike team karpenisi
5 ΛΥΔΙΑ ΒΑΞΕΒΑΝΗ 237 9 7 2:39.0 9:37.0 3:35.8 15:52.0 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ
6 ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΡΑΜΗΣ 236 8 5 2:21.7 8:57.9 4:40.1 15:59.8
7 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΣΙΠΕΤΟΥ 231 11 3 2:16.6 9:26.5 4:17.3 16:00.6 Great
8 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΩΣΤΟΡΡΙΖΟΥ 227 10 6 2:37.7 8:41.5 4:53.8 16:13.2 -
9 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 234 10 4 2:19.3 10:29.1 3:28.1 16:16.5
10 ΘΑΝΑΣΗΣ ΤΣΙΠΕΤΟΣ 230 8 1 2:11.5 11:04.9 3:48.5 17:04.9
11 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΕΡΑΣΟΒΙΤΗ 241 7 10 3:07.8 10:34.3 3:45.9 17:28.1
12 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 239 6 9 2:59.5 12:28.4 4:30.1 19:58.1
13 ΓΙΑΝΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ 235 8 11 3:23.7 12:01.0 4:41.0 20:05.7 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ

 

 

AGE GROUP

Energy Run Karpenissi 10k


Female 19 and Under
Place Overall Plc Name Age 5k Split Time FINISH Time Bib Number Address Line 1
1 37 ΕΙΡΗΝΗ ΚΟΥΤΣΙΜΑΛΗ 15 25:18.0 31:53.4 160
2 40 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΑΝΤΑΖΗ 16 26:46.1 31:33.1 88 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
DNS ΠΕΠΗ ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ 18 32 Γ.Α.Σ. ΙΛΙΣΟΣ

 

Female 20 to 49
Place Overall Plc Name Age 5k Split Time FINISH Time Bib Number Address Line 1
1 4 ΝΤΕΝΙΖ ΔΗΜΑΚΗ 41 19:27.1 21:36.2 1 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ
2 20 ΜΑΓΔΑ ΓΑΖΕΑ 41 21:21.7 25:13.5 2 ΖΑΚΥΝΘΟΣ
3 26 ΜΑΤΙΝΑ ΝΟΥΛΑ 20 23:47.1 26:25.5 81 ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ
4 32 ΠΕΓΚΥ ΜΑΡΘΑ 38 25:40.3 29:25.0 69 FITNESS FACTORY CROSSFIT, SPINNING
5 39 ΑΓΓΕΛΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 41 26:54.7 31:05.2 26 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
6 50 ΒΙΒΗ ΚΑΤΣΑΔΟΥΡΟΥ 33 30:28.9 34:07.4 53
7 54 ΒΑΣΩ ΜΠΟΥΡΑ 35 31:42.6 37:24.9 77
8 59 ΛΙΤΣΑ ΖΑΜΠΟΥΡΑ 47 33:25.0 39:30.4 36 Gl Creations
9 61 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΙΩΑΝΝΑ ΛΟΥΚΑΪΤΗ 31 33:18.5 39:53.5 66 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
10 62 ΕΛΕΝΗ ΝΙΩΡΑ 39 34:01.1 43:17.8 80 ΤΡΑΧΊΝΑ
DNS ANASTASIA MAGKOURILOU 48 14
DNS ΔΙΑΜΑΝΤΩ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ 45 37 ΦΛΟΓΑ
DNS ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΥ 43 48 ΣΔΥΑΓΡΙΝΙΟΥ
DNS ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΠΕΚΙΡΑΚΗ 42 74

 

Female 50 and Over
Place Overall Plc Name Age 5k Split Time FINISH Time Bib Number Address Line 1
1 44 ΑΡΤΕΜΙΣ ΚΑΡΔΑΡΑ 55 26:43.6 32:50.4 49 Σ.Δ.Υ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ
2 58 ΛΙΝΑ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ 51 34:03.1 38:41.1 97 ΣΔΥΜ
3 63 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΣΙΜΑΡΑ 54 34:37.6 44:26.0 104 runnerstore team
DNS ΒΙΚΥ ΣΠΥΡΟΥ 51 96 Υγεια και σπορ Ερα σπορ
DNS ΕΛΕΝΗ ΤΣΟΛΗ 55 105 _

 

Male 19 and Under
Place Overall Plc Name Age 5k Split Time FINISH Time Bib Number Address Line 1
1 27 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ 17 22:25.5 28:23.9 58 SALOON PARK
2 57 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ 19 30:19.6 41:43.2 100

 

Male 20 to 39
Place Overall Plc Name Age 5k Split Time FINISH Time Bib Number Address Line 1
1 1 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ 28 17:03.4 19:08.2 42 A.O Poseidonas loutrakiou
2 2 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΕΤΣΟΣ 36 17:49.4 19:31.4 51 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ Ι.Π.ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
3 6 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΟΥΛΟΥΚΗΣ 26 19:36.5 21:55.0 76
4 7 ΖΗΣΗΣ ΠΕΤΣΟΠΟΥΛΟΣ 24 19:44.3 21:47.9 6 adidas Runners Athens
5 9 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΛΟΚΑΣ 37 20:13.6 23:15.4 56 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
6 11 ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΙΑΝΓΚΟΣ 30 20:50.2 23:10.4 64
7 14 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ 38 22:06.5 22:27.6 73
8 16 ΛΑΜΠΡΟΣ ΠΑΠΑΔΙΑΣ 37 22:06.6 23:22.1 89 EVRYTANIA RUNNERS
9 17 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΙΚΟΣ 38 22:03.7 23:36.3 178
10 18 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΕΣ 32 20:50.6 25:17.6 60 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
11 21 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΚΗΣ 24 21:38.0 25:17.9 70
12 22 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΒΕΛΟΣ 34 22:25.0 24:45.4 108 EVRYTANIA RUNNERS
13 23 ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΑΓΚΟΤΣΗΣ 38 23:05.1 24:27.3 35 LAME HORSE
14 24 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 35 23:05.1 24:42.8 165 AEROBICMONSTER.CO.UK
15 25 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΑΛΙΑΓΚΑΣ 34 22:47.6 26:07.3 106
16 29 ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΡΟΣΙΝΟΣ 39 23:45.5 27:47.7 112 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
17 30 ΗΛΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 33 22:49.2 29:13.2 27 SALOON PARK
18 34 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΙΑΓΚΑΣ 26 25:34.6 29:51.8 62
19 35 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ 37 26:29.0 30:12.3 71
20 41 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΡΗΣ 30 26:46.1 32:27.2 173
21 42 GEORGIOS ZARKADAS 22 27:26.8 32:05.5 20 Evritania Running team
22 46 ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΜΠΕΣΙΟΣ 37 26:56.1 33:32.2 75 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
23 47 ΝΙΚΟΣ ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ 22 27:26.5 33:26.1 59 saloon park
24 49 ΜΑΡΙΟΣ ΣΚΛΙΑΣ 31 29:53.1 34:04.4 94 RUN PIRAEUS
DNS ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 20 4 ΑΘΗΝΑ
DNS GIANNIS PETROPOULOS 35 18 Α.Π.Σ ΔΡΩΝΕΩΝ ΕΎΒΟΙΑΣ
DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΟΥ 39 24
DNS ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 33 25 περιστερι
DNS ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 36 28
DNS ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 29 33
DNS ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΒΑΛΙΕΡΗΣ 33 39 ΑΙΤΩΛΙΚΟ
DNS ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΠΕΝΤΖΩΝΗΣ 34 44 LEPANTO
DNS ΣΠΥΡΟΣ ΚΑΤΣΑΒΟΣ 30 52
DNS ΝΙΚΟΣ ΚΑΤΣΙΟΣ 39 54 ΠΑΡΑΜΎΘΙΑ
DNS ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΙΑΚΩΝΗΣ 34 63
DNS ΘΩΜΑΣ ΜΑΛΙΑΧΟΒΑΣ 34 67 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
DNS ΒΑΙΟΣ ΜΑΛΚΑΣ 35 68 Δρομείς τυρναβου
DNS ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΟΥΡΑΤΗΣ 25 72
DNS ΣΤΈΛΙΟΣ ΝΟΥΛΑΣ 22 82 EURITANIA RUNNERS
DNS ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΤΟΤΣΙΚΑΣ 37 84
DNS ΚΩΣΤΑΣ ΣΙΑΜΕΤΗΣ 36 92
DNS ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΙΤΑΡΑΣ 31 93
DNS ΚΥΡΙΑΚΟΣ-ΑΓΓΕΛΟ ΦΑΝΟΣ 24 107
DQ DQ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ 38 7

 

Male 40 to 49
Place Overall Plc Name Age 5k Split Time FINISH Time Bib Number Address Line 1
1 3 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΚΗΣ 44 18:59.3 21:31.1 40 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
2 5 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΑΣΙΑΔΗΣ 49 19:24.8 22:04.5 169
3 12 ΗΛΙΑΣ NIKOΛAOY 44 21:08.6 23:14.2 16 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
4 15 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ 44 21:10.9 23:55.1 5 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ, RunningNews.gr
5 28 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΟΥΡΑΖΑΝΗΣ 41 22:55.2 28:02.9 161
6 38 ΠΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 40 24:57.6 32:15.1 38 ΣΔΥΜ ΘΉΒΑΣ
7 56 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΑΣ 40 29:36.0 41:30.4 78 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΈΑΣ
DNS SOTIRIS GOUSOPOULOS 47 12 Trikala
DNS STERGIOS KOUSKOURIDAS 45 13 crossfit volos
DNS STEFANOS MAROUGAS 44 15
DNS NIKOLAOS ZISIS 47 21
DNS ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΑΖΗΣ 46 30 trehalisious-monahos
DNS ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ 41 43 atomika
DNS ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ 41 45
DNS ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΣ 49 47
DNS ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ 41 57 ΣΥΛ ΔΡΟΜ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
DNS ΝΙΚΟΣ ΛΙΑΠΗΣ 42 65 kaliakouda trail run
DNS ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΕΤΣΕΑΣ 48 79 ΣΔΥΠ
DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 43 86 Triathlon Super Tech Team
DNS ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΚΟΡΔΑΣ 42 95 Ορειβατικος Λουτρακιου
DNS ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ 42 98 Stadium Fitness Club
DNS ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ 47 102 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
DNS ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 40 110 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
DNS ΙΩΑΝΝΗΣ ΨΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 40 111 Σπερχειαδα running team

 

Male 50 to 59
Place Overall Plc Name Age 5k Split Time FINISH Time Bib Number Address Line 1
1 8 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ 54 20:38.3 22:17.6 41 ΣΔΥΒ
2 10 ΜΑΚΗΣ ΚΟΛΕΘΡΑΣ 54 20:13.9 23:40.4 8 Υγεια και Σπορ Ερα Σπορ
3 13 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΑΝΤΑΡΟΣ 56 21:46.4 22:40.0 99 ΠΑΤΡΑ
4 19 ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΟΥΛΗΣ 51 21:07.8 25:12.1 83 Ο.Μ.Γιαννιτσών
5 31 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΥΖΗΡΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 50 25:31.0 27:58.5 29 MOTOR OIL RUNNING TEAM
6 33 ΣΑΚΗΣ ΚΡΑΒΑΡΗΣ 53 24:53.6 30:12.0 61 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
7 36 ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΝΙΑΣ 52 27:33.0 29:23.4 87
8 43 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΣ 55 26:43.6 32:49.9 90 Σ.Δ.Υ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ
9 45 ΝΙΚΟΣ ΑΚΤΥΠΗΣ 53 27:08.7 32:39.9 3 ΖΑΚΥΝΘΟΣ
10 48 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ 55 29:32.1 31:55.0 46
11 55 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ 58 31:13.6 38:34.1 101 runnerstore team
12 60 ΚΩΣΤΑΣ ΛΟΛΑΣ 55 31:42.8 41:28.3 50 Σ.Δ.Υ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ
DNS THIERRY GADE 53 11 FLOGA
DNS CHRISTOS PANOGIORGOS 51 17
DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 55 23 LEPANTO
DNS ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ 54 31
DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΛΑΟΥΔΑΤΟΣ 53 55 Sunvalue
DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ 54 91 ΑΡΙΑΔΝΗ
DNS ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΧΑΤΖΗΠΕΜΟΥ 57 109

 

Male 60 and Over
Place Overall Plc Name Age 5k Split Time FINISH Time Bib Number Address Line 1
1 51 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΥΧΤΕΡΙΔΑΣ 60 28:23.81 29:53.1 34:04.4 94
DNS ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 20 4 ΑΘΗΝΑ
DNS GIANNIS PETROPOULOS 35 18 Α.Π.Σ ΔΡΩΝΕΩΝ ΕΎΒΟΙΑΣ
DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΟΥ 39 24
DNS ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 33 25 περιστερι
DNS ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 36 28
DNS ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 29 33
DNS ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΒΑΛΙΕΡΗΣ 33 39 ΑΙΤΩΛΙΚΟ
DNS ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΠΕΝΤΖΩΝΗΣ 34 44 LEPANTO
DNS ΣΠΥΡΟΣ ΚΑΤΣΑΒΟΣ 30 52
DNS ΝΙΚΟΣ ΚΑΤΣΙΟΣ 39 54 ΠΑΡΑΜΎΘΙΑ
DNS ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΙΑΚΩΝΗΣ 34 63
DNS ΘΩΜΑΣ ΜΑΛΙΑΧΟΒΑΣ 34 67 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
DNS ΒΑΙΟΣ ΜΑΛΚΑΣ 35 68 Δρομείς τυρναβου
DNS ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΟΥΡΑΤΗΣ 25 72
DNS ΣΤΈΛΙΟΣ ΝΟΥΛΑΣ 22 82 EURITANIA RUNNERS
DNS ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΤΟΤΣΙΚΑΣ 37 84
DNS ΚΩΣΤΑΣ ΣΙΑΜΕΤΗΣ 36 92
DNS ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΙΤΑΡΑΣ 31 93
DNS ΚΥΡΙΑΚΟΣ-ΑΓΓΕΛΟ ΦΑΝΟΣ 24 107
DQ DQ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ 38 7

 

Male 40 to 49
Place Overall Plc Name Age 5k Split Time FINISH Time Bib Number Address Line 1
1 3 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΚΗΣ 44 18:59.3 21:31.1 40 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
2 5 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΑΣΙΑΔΗΣ 49 19:24.8 22:04.5 169
3 12 ΗΛΙΑΣ NIKOΛAOY 44 21:08.6 23:14.2 16 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
4 15 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ 44 21:10.9 23:55.1 5 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ, RunningNews.gr
5 28 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΟΥΡΑΖΑΝΗΣ 41 22:55.2 28:02.9 161
6 38 ΠΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 40 24:57.6 32:15.1 38 ΣΔΥΜ ΘΉΒΑΣ
7 56 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΑΣ 40 29:36.0 41:30.4 78 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΈΑΣ
DNS SOTIRIS GOUSOPOULOS 47 12 Trikala
DNS STERGIOS KOUSKOURIDAS 45 13 crossfit volos
DNS STEFANOS MAROUGAS 44 15
DNS NIKOLAOS ZISIS 47 21
DNS ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΑΖΗΣ 46 30 trehalisious-monahos
DNS ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ 41 43 atomika
DNS ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ 41 45
DNS ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΣ 49 47
DNS ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ 41 57 ΣΥΛ ΔΡΟΜ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
DNS ΝΙΚΟΣ ΛΙΑΠΗΣ 42 65 kaliakouda trail run
DNS ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΕΤΣΕΑΣ 48 79 ΣΔΥΠ
DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 43 86 Triathlon Super Tech Team
DNS ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΚΟΡΔΑΣ 42 95 Ορειβατικος Λουτρακιου
DNS ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ 42 98 Stadium Fitness Club
DNS ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ 47 102 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
DNS ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 40 110 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
DNS ΙΩΑΝΝΗΣ ΨΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 40 111 Σπερχειαδα running team

 

Male 50 to 59
Place Overall Plc Name Age 5k Split Time FINISH Time Bib Number Address Line 1
1 8 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ 54 20:38.3 22:17.6 41 ΣΔΥΒ
2 10 ΜΑΚΗΣ ΚΟΛΕΘΡΑΣ 54 20:13.9 23:40.4 8 Υγεια και Σπορ Ερα Σπορ
3 13 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΑΝΤΑΡΟΣ 56 21:46.4 22:40.0 99 ΠΑΤΡΑ
4 19 ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΟΥΛΗΣ 51 21:07.8 25:12.1 83 Ο.Μ.Γιαννιτσών
5 31 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΥΖΗΡΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 50 25:31.0 27:58.5 29 MOTOR OIL RUNNING TEAM
6 33 ΣΑΚΗΣ ΚΡΑΒΑΡΗΣ 53 24:53.6 30:12.0 61 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
7 36 ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΝΙΑΣ 52 27:33.0 29:23.4 87
8 43 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΣ 55 26:43.6 32:49.9 90 Σ.Δ.Υ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ
9 45 ΝΙΚΟΣ ΑΚΤΥΠΗΣ 53 27:08.7 32:39.9 3 ΖΑΚΥΝΘΟΣ
10 48 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ 55 29:32.1 31:55.0 46
11 55 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ 58 31:13.6 38:34.1 101 runnerstore team
12 60 ΚΩΣΤΑΣ ΛΟΛΑΣ 55 31:42.8 41:28.3 50 Σ.Δ.Υ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ
DNS THIERRY GADE 53 11 FLOGA
DNS CHRISTOS PANOGIORGOS 51 17
DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 55 23 LEPANTO
DNS ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ 54 31
DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΛΑΟΥΔΑΤΟΣ 53 55 Sunvalue
DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ 54 91 ΑΡΙΑΔΝΗ
DNS ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΧΑΤΖΗΠΕΜΟΥ 57 109

 

Male 60 and Over
Place Overall Plc Name Age 5k Split Time FINISH Time Bib Number Address Line 1
1 51 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΥΧΤΕΡΙΔΑΣ 60 28:23.8 36:46.7 85 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν ΛΑΡΙΣΑΣ
2 52 ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΕΥΘΥΜΊΟΥ 66 29:54.3 35:59.5 34 ΣΔΥΑ
3 53 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 68 31:13.6 35:48.5 22 ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΑΘΛΟΣ ΡΟΥΜΕΛΗΣ
DNS GIORGOS TRIANTAFYLLOU 67 19 Ανεξαρτητος
DNS ΚΩΣΤΑΣ ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ 62 103 0

 

Kids Run Karpenissi


Female 9 and Under
Place Overall Plc Name Age Gun Time Bib Number Address Line 1
1 7 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΠΕΛΤΣΟΥ 7 8:05.0 150
2 16 ΦΟΙΒΗ ΦΑΣΙΑΔΟΥ 8 8:36.0 171
3 19 ΡΑΦΑΕΛΑ ΚΟΥΤΣΙΜΑΝΗ 9 8:45.0 228
4 26 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ 8 9:14.0 153
5 29 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΚΤΥΠΗ 7 9:20.0 135 ΖΑΚΥΝΘΟΣ
6 36 ΑΓΑΠΗ ΤΣΙΛΙΚΑ 9 9:37.0 195
7 38 ΒΙΓΛΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΕΚΗ 8 9:43.0 184
8 45 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΩΣΤΟΡΡΙΖΟΥ 8 12:34.3 191
9 48 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΣΙΓΑΡΙΔΑ 7 13:28.0 203
DNS DNS ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 6 139
DNS DNS ΝΤΟΡΕΤΤΑ ΚΑΒΑΛΙΕΡΗ 5 141
DNS DNS ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΓΕΩΡΓΑΛΗ 9 189


Female 10 to 11
Place Overall Plc Name Age Gun Time Bib Number Address Line 1
1 4 ΑΘΗΝΑ ΦΑΣΙΑΔΟΥ 11 7:56.0 170
2 10 ΕΙΡΗΝΗ ΤΑΝΤΑΡΟΥ 11 8:15.0 154
3 17 ΕΙΡΗΝΗ ΛΑΜΠΑΔΑΡΗ 11 8:38.0 145
4 27 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΛΙΑΠΗ 10 9:16.0 146
5 33 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΦΛΩΡΑΚΗ 10 9:30.0 177
6 49 ΜΕΛΛΗΝΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 11 18:08.7 206
DNS DNS ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΔΑΜ 10 188


Female 12 to 13
Place Overall Plc Name Age Gun Time Bib Number Address Line 1
1 6 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ 12 8:00.0 152
2 30 ΙΩΑΝΝΑ ΜΠΑΣΙΔΗΜΑ 12 9:22.0 148 ΑΠΣ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ 2002
3 37 ΑΝΝΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΛΙΑΠΗ 13 9:40.0 147
4 43 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΔΑΜ 12 12:20.2 134 YIOULIS RUNNING TEAM
DNS DNS ΑΝΤΩΝΙΑ ΧΑΡΙΤΙΝ ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΥ 12 143 ΣΔΥΑΓΡΙΝΙΟΥ


Male 9 and Under
Place Overall Plc Name Age Gun Time Bib Number Address Line 1
1 5 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΣΩΝΗΣ 9 7:58.0 158 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
2 12 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΜΠΑΔΑΡΗΣ 9 8:20.0 192
3 14 ΣΩΤΗΡΗΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 8 8:30.0 175
4 21 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΟΥΜΑΔΑΣ 8 8:52.0 201
5 22 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΟΒΟΛΟΣ 8 9:00.0 155
6 23 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΠΟΝΙΑΣ 8 9:05.0 190
7 24 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΕΛΤΣΟΣ 9 9:10.0 149
8 25 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΝΤΖΑΝΗΣ 9 9:12.0 193
9 28 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΥΣΕΚΗΣ 8 9:18.0 204
10 31 ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 9 9:25.0 151
11 34 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 8 9:32.0 172
12 35 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΣΑΡΟΣ 7 9:34.0 205
13 41 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΗΚΙΔΗΣ 8 9:52.0 196
14 42 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΕΛΟΥΔΗΣ 7 12:20.1 167
15 44 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΣΩΝΗ 7 12:23.6 156 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
16 46 ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ 8 12:36.1 202
17 47 ΤΟΛΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 9 13:18.1 179
DNS DNS NIKOLAOS MAROUGAS 9 131


Male 10 to 11
Place Overall Plc Name Age Gun Time Bib Number Address Line 1
1 8 ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΩΣΤΗΣ 10 8:10.0 197
2 11 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΑΠΠΑΣ 10 8:17.0 182
3 13 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΚΟΥΔΟΥΝΑΣ 11 8:25.0 183
4 15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΑΠΠΑΣ 10 8:32.0 181
5 18 ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΙΛΙΚΑΣ 11 8:42.0 194
6 40 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΥΤΣΟΚΩΣΤΑΣ 11 9:50.0 198
DNS DNS MICHAEL AGGELOS ZISIS 10 133
DNS DNS ΕΥΔΟΚΙΑ ΓΑΖΗ 10 137 trehalisious-monahos
DNS DNS ΡΑΦΑΗΛ ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΣ 10 142 ΓΕΑΓΡΙΝΙΟΥ


Male 12 to 13
Place Overall Plc Name Age Gun Time Bib Number Address Line 1
1 2 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΩΝΗΣ 12 7:54.1 157 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
2 3 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΖΗΚΙΔΗΣ 13 7:55.0 140
3 9 ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ 12 8:12.0 144
4 20 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΟΡΟΓΙΑΣ 12 8:49.0 166
5 32 ΝΙΚΟΛΑΟΣ NIKOΛAOY 12 9:28.0 132 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
6 39 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΖΑΛΟΚΩΣΤΑΣ 12 9:50.0 176
DNS DNS ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΑΖΗΣ 12 138 trehalisious-monahos


Male 14 and Over
Place Overall Plc Name Age Gun Time Bib Number Address Line 1
1 1 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΥΖΗΡΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 14 7:50.0 136 MOTOR OIL RUNNING TEAM

 

Kids Duathlon

Female 8 to 9
Place Overall Plc Name Age RUN1 Time T1+BIKE+T2 Time RUN2 Time Gun Time Bib Number Team/Club
1 5 ΛΥΔΙΑ ΒΑΞΕΒΑΝΗ 9 2:39.0 9:37.0 3:35.8 15:52.0 237 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ

 

Female 10 and Over
Place Overall Plc Name Age RUN1 Time T1+BIKE+T2 Time RUN2 Time Gun Time Bib Number Team/Club
1 7 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΣΙΠΕΤΟΥ 11 2:16.6 9:26.5 4:17.3 16:00.6 231 Great
2 8 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΩΣΤΟΡΡΙΖΟΥ 10 2:37.7 8:41.5 4:53.8 16:13.2 227 -

 

Male 7 and Under
Place Overall Plc Name Age RUN1 Time T1+BIKE+T2 Time RUN2 Time Gun Time Bib Number Team/Club
1 4 ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΠΑΔΙΑΣ 7 2:47.9 9:40.2 3:09.0 15:37.2 238 Bike team karpenisi
2 11 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΕΡΑΣΟΒΙΤΗ 7 3:07.8 10:34.3 3:45.9 17:28.1 241
3 12 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 6 2:59.5 12:28.4 4:30.1 19:58.1 239

 

Male 8 to 9
Place Overall Plc Name Age RUN1 Time T1+BIKE+T2 Time RUN2 Time Gun Time Bib Number Team/Club
1 3 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΙΠΕΤΟΣ 9 2:16.6 7:55.5 3:39.2 13:51.4 229
2 6 ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΡΑΜΗΣ 8 2:21.7 8:57.9 4:40.1 15:59.8 236
3 10 ΘΑΝΑΣΗΣ ΤΣΙΠΕΤΟΣ 8 2:11.5 11:04.9 3:48.5 17:04.9 230
4 13 ΓΙΑΝΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ 8 3:23.7 12:01.0 4:41.0 20:05.7 235 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
DNS DNS ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΠΟΝΙΑΣ 8 240

 

Male 10 and Over
Place Overall Plc Name Age RUN1 Time T1+BIKE+T2 Time RUN2 Time Gun Time Bib Number Team/Club
1 1 ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΠΑΛΙΑΚΟΣ 11 9:43.1 2:33.1 12:16.3 180
2 2 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΑΛΗΣ 11 10:12.5 3:26.2 13:38.7 226
3 9 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 10 2:19.3 10:29.1 3:28.1 16:16.5 234

Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Σχόλια αναγνωστών
POWERMAN GREECE

Garmin FR family

Energy Races

Triathlon Hellas

nutrinews

Το trinews.gr είναι ένα portal αφιερωμένο στο τρίαθλο, με ειδήσεις, αγώνες και άρθρα - Όροι Χρήσης - Επικοινωνία: info [at] trinews [dot] gr

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - FitnessPulse.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News