Αρχική Ενημέρωση Αγώνες Αποτελέσματα Άρθρα Προϊοντα & Υπηρεσίες Φωτογραφίες Βίντεο
High5 NSCoaching Kasimis Training X-treme Stores Top Cycles Triathlon
Αποτελέσματα
21 Μαϊ 18 ← πίσω

Mykonos Tr1athlon Multisports 2018

Mykonos Tr1athlon Multisports 2018
Overall Results
May 20, 2018
TRIATHLON HELLAS


Ανεπίσημα Αποτελέσματα


TR1ATHLON SPRINT



Female Finishers
Place Name Age Bib SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time TEAM-CLUB
1 DENIZ DIMAKI 41 10 10:38.9 1:08.2 56:28.2 0:29.3 23:16.0 1:32:00.7 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ
2 DIANNE VATIS 52 9 14:24.8 1:25.7 55:50.4 0:45.3 26:41.7 1:39:08.1
3 ΠΈΓΚΥ ΡΟΥΓΚΟΥ 32 27 14:10.3 1:49.8 1:14:56.5 0:33.9 34:15.6 2:05:46.3 AdidasRunners-SnailsTeam
DNS CHRISTINA CORAI 45 11 GS COACHING
DNS ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΜΑΝΤΖΟΥΝΕΑ 46 43 Ανεξάρτητη


Male Finishers
Place Name Age Bib SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time TEAM-CLUB
1 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΣΟΥΒΑΤΖΟΓΛΟΥ 30 1 8:54.2 0:43.3 44:11.7 0:30.7 21:29.8 1:15:49.8 NS COACHING - ARLA PROTEIN
2 ANGELOS MAVROGIANNIS 20 2 10:02.7 0:36.5 46:36.9 0:22.4 21:00.0 1:18:38.7 NS COACHING
3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΣΤΙΜΠΑΣ 45 23 10:46.3 1:23.9 51:28.8 0:43.5 22:41.0 1:27:03.7 LOS VATHROS
4 KONSTANTINOS KRANIOTIS 31 35 11:42.3 1:09.3 53:49.3 0:37.3 22:56.6 1:30:15.0 ΣΠΟΚ ΕΥΚΛΗΣ
5 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΡΑΤΣΗΣ 56 45 14:23.7 0:50.4 52:55.4 0:36.9 26:40.8 1:35:27.3 LOS VATHROS
6 ΕΛΕΥΘΈΡΙΟΣ ΦΙΟΡΕΝΤΊΝΟΣ 39 21 15:09.9 2:04.1 50:21.7 0:38.0 27:38.6 1:35:52.5
7 ΝΊΚΟΣ ΚΑΡΑΤΖΟΓΙΆΝΝΗΣ 29 25 11:34.7 1:03.9 56:59.9 0:43.5 26:28.0 1:36:50.1 red star
8 ΣΥΜΕΩΝ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 43 29 14:50.2 2:06.5 55:16.2 0:29.3 25:08.0 1:37:50.4 Campus CrossFit Kifisia
9 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΟΥΣΚΟΣ 34 19 15:02.4 2:08.3 52:28.5 1:19.6 26:57.2 1:37:56.2 0
10 LEONIDAS KALOGEROPOULOS 52 31 12:34.8 1:00.0 58:47.9 0:42.6 26:05.0 1:39:10.5 Los VATHROS
11 ΣΠΎΡΟΣ ΝΤΊΛΗΣ 46 44 16:13.7 2:35.2 51:19.7 1:13.2 29:39.4 1:41:01.5
12 ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΚΛΑΟΥΔΆΤΟΣ 53 24 17:49.9 1:30.5 56:54.4 0:51.3 25:33.5 1:42:39.9 Sunvalue Solar
13 MATTHEOS MANSOLAS 51 15 15:05.5 2:02.6 59:15.3 1:01.2 25:25.2 1:42:49.9 swimmingclub.gr
14 ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΩΤΑΣ 31 41 16:40.0 2:33.2 57:06.1 0:59.8 25:50.8 1:43:10.0 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
15 ΗΛΙΑΣ ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ 31 39 12:36.5 1:39.7 1:02:05.5 0:48.5 26:04.7 1:43:14.9 Αθλοκινηση Νέου Ηράκλειου
16 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΕΛΗΣ 27 40 16:51.5 1:53.2 56:04.1 n/a 29:30.1 1:44:19.1 Αθλοκινηση νεου ηρακλειου
17 DIMITRI KYRITSIS 42 13 14:37.0 1:20.2 1:00:14.8 0:55.0 27:34.4 1:44:41.6
18 DENIS RUSHITI 30 12 19:29.1 4:19.9 51:56.6 n/a 29:18.9 1:45:04.6
19 ALEXIS SAKELLARIOU 43 36 11:43.9 1:54.6 1:02:42.7 1:10.4 28:09.0 1:45:40.9 Elta
20 NIKOS NOMIKOS 42 16 12:07.2 4:00.1 1:02:49.0 0:32.9 29:43.8 1:49:13.2 Palamaris Turtle
21 DIMITRIS AKRIOTIS 60 30 11:43.1 2:01.5 57:19.8 1:09.6 37:03.5 1:49:17.7 ARHS
22 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΟΥΛΤΣΟΣ 41 22 16:52.5 2:20.0 1:01:14.4 1:03.5 29:58.0 1:51:28.5 NΟΣ Σύρου, ΑΠΣ Δρομείς Συρου
23 ΠΆΝΟΣ ΚΑΡΑΓΙΆΝΝΗΣ 37 26 15:01.7 2:01.0 1:04:11.0 1:04.5 30:05.7 1:52:24.0
24 IOANNIS-MARINOS PASTRIKOS 32 14 15:46.3 2:46.2 1:07:06.3 1:42.4 31:15.2 1:58:36.6
25 KOSTAS KOLOKOTINIS 57 34 19:06.9 3:55.8 1:08:47.7 1:59.9 40:57.0 2:14:47.5
26 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΕΣΤΕΚΟΓΛΟΥ 66 20 26:35.8 6:19.7 1:21:34.3 2:24.5 44:35.3 2:41:30.0

DQ STATHIS KONTOS 49 18 14:58.0 2:26.4 53:58.5 n/a 32:56.1 1:44:19.1 Track & Cross
DQ NIKOS MARGELOS 37 17 16:39.1 2:42.4 1:15:36.0 1:32.5 14:32.7 1:51:02.9

DNS MARIOS KAYIOPOULOS 49 32 SOLO BARS
DNS ZAFEIRIS KAYIOPOULOS 49 33 KRONOS NIKAIAS/SOLO BARS
DNS GEORGE STRATOS 49 37 adidas runners athens
DNS STATHIS TALIATOUDAS 37 38 GS Training Team
DNS ΗΛΊΑΣ ΚΟΥΔΟΎΝΑΣ 18 42 Ναυτικός Αθλητικός Όμιλος Σαλαμίνας
DNS ΠΈΤΡΟΣ ΚΟΥΣΑΘΑΝΆΣ 39 28




ENERGY AQUATHLON

Female Finishers
Place Name Age Bib SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time TEAM-CLUB
1 KATERINA SAPARI 27 105 10:39.3 0:30.4 25:41.1 36:50.9 RED STAR TRIATHLON CLUB
2 ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΣΧΟΥ 21 118 12:10.3 0:48.6 24:09.6 37:08.7 ΣΑΚΑ
3 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΖΕΡΒΑ 23 116 11:53.5 1:22.2 30:11.3 43:27.1
4 MINA DELIKARI 45 108 13:13.6 0:39.0 32:17.3 46:10.0
5 ΝΑΤΑΛΙΑ ΡΕΝΙΕΡΗ 21 198 13:52.2 1:30.8 31:35.7 46:58.7
6 DESPOINA PERMACHOU 38 102 15:51.7 1:13.4 34:50.3 51:55.5
7 ALKISTIS RENIERI 24 101 14:31.9 0:56.1 41:40.6 57:08.7
8 ΣΟΦΙΑ ΠΑΥΛΙΔΗ 45 119 19:06.0 2:47.5 39:45.4 1:01:39.0
DNS ANGELIKI STAMOU 42 115
DNS MELINA VARONI 34 106



Male Finishers
Place Name Age Bib SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time TEAM-CLUB
1 ΣΠΥΡΟΣ ΑΡΝΙΑΚΟΣ 22 197 8:50.9 0:25.4 23:07.3 32:23.7
2 GEORGE FIRFILIONIS 43 103 9:16.1 1:15.2 25:19.9 35:51.4 CB team, Los vathros (guest)
3 ΜΙΧΑΗΛ ΤΣΙΒΟΓΛΟΥ 52 194 14:49.0 1:56.3 24:56.0 41:02.6
4 GEORGE KARAVAS 20 104 10:33.0 0:31.4 31:01.6 42:06.1
5 MENELAOS PAPADAKIS 52 107 16:09.7 1:21.9 26:23.1 43:54.7
6 ΠΑΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ 37 111 15:38.8 2:01.3 26:30.9 44:11.2
7 ΑΡΤΕΜΙΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 19 121 14:25.5 1:39.5 28:49.9 44:55.0
8 ΓΙΏΡΓΟΣ ΣΚΑΓΙΆΣ 26 120 16:00.6 1:43.7 27:51.4 45:35.8
9 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 55 122 20:46.3 2:35.0 38:17.0 1:01:38.4
DNS GEORGIOS KARAVAS 20 112 Poseidwnas ilisiwn
DNS DIMITRIS KATSOULIS 77 113 SDYP
DNS ANGELOS MAVROGIANNIS 20 114 NS Coaching
DNS NICK VAGIAKAKOS 23 109
DNS ΗΛΊΑΣ ΚΟΥΔΟΎΝΑΣ 18 117 Ναυτικός Αθλητικός Όμιλος Σαλαμίνας
DNS ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΣΠΥΡΕΑΣ 39 110
DNS ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΑΡΧΑΝΤΗΣ 26 123
DNS ΝΙΚΟΣ ΧΙΟΥΡΑΣ 32 124 Ανεξάρτητος



TR1ATHLON RELAY


Female Finishers
Place Name Age Bib SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time TEAM-CLUB
1 ΔΈΣΠΟΙΝΑ ΓΚΕΚΑ 0 55 11:27.0 0:27.2 53:30.3 0:28.3 28:49.0 1:34:42.0 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ


Male Finishers
Place Name Age Bib SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time TEAM-CLUB
1 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 0 53 8:36.7 0:20.9 37:46.2 0:29.3 24:32.6 1:11:45.8 NS COACHING
2 ORESTIS TSOUNAS 0 54 12:36.0 0:29.3 44:50.0 0:28.5 21:52.2 1:22:16.2 Scorpios Mykonos
3 HARIS GANOTIS 0 56 12:33.1 0:27.2 48:46.3 0:27.6 26:45.6 1:29:00.0 Fabrikas Team




SUPER SPINT TRIATHLON



Female Finishers
Place Name Age Bib SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time TEAM-CLUB
1 ΕΜΙΛΥ ΒΑΛΜΑ 14 66 6:31.6 0:36.0 31:32.8 0:34.7 15:21.7 54:37.0 ΝΟΚΥ
2 SOWA BEATA 46 62 11:56.7 1:43.9 35:06.9 0:33.1 16:58.4 1:06:19.1 atomiko
DNS KATERINA SAPARI 27 64 RED STAR TRIATHLON CLUB



Male Finishers

Place Name Age Bib SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time TEAM-CLUB
1 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 25 77 5:20.7 0:40.0 27:20.7 0:27.2 10:38.6 44:27.4 NS COACHING
2 STATHIS PANTELIS 36 65 8:10.1 0:39.3 25:50.2 0:20.2 13:49.8 48:49.9 NS Coaching / Top Cycles
3 ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΥ 40 73 7:39.7 2:00.3 29:34.6 0:29.5 13:42.3 53:26.7 Α.Π.Σ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ
4 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΣΟΥΝΕΛΟΣ 42 199 10:17.6 1:41.3 27:50.7 1:00.9 13:59.0 54:49.7
5 FOTIS DIMOPOULOS 27 63 7:20.1 1:18.5 34:15.1 0:53.9 15:51.7 59:39.6
6 ΠΈΤΡΟΣ ΚΟΥΣΑΘΑΝΆΣ 39 67 12:43.6 2:42.2 29:10.5 0:40.7 14:22.5 59:39.6
7 PANAGIOTIS KOYTSOYKOS 34 70 13:17.1 3:17.8 28:25.2 1:02.2 15:04.6 1:01:07.0 team baker
8 DIMITRIS MAROUDAS 35 72 10:27.6 2:28.5 32:27.4 0:37.9 18:05.4 1:04:07.0 0
9 ΗΛΙΑΣ ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ 26 195 9:09.7 2:05.9 35:36.2 0:26.0 15:32.7 1:04:50.7 *2min penalty
10 ΆΓΓΕΛΟΣ ΣΚΑΓΙΆΣ 36 76 11:51.2 2:25.7 33:39.4 1:23.6 19:26.3 1:08:46.3
11 IOANNIS KOYTSOYKOS 46 71 13:43.2 2:24.8 35:33.0 1:01.1 17:52.1 1:10:34.3
12 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΟΥΓΓΟΣ 45 196 5:41.7 5:30.3 46:42.2 0:40.7 20:25.3 1:19:00.4
DNS MEGID ALEN 30 61 TOROLOCO
DNS ΣΤΑΎΡΟΣ ΚΛΑΟΥΔΆΤΟΣ 13 68 Sunvalue Solar
DNS ΗΛΊΑΣ ΚΟΥΔΟΎΝΑΣ 18 74 Ναυτικός Αθλητικός Όμιλος Σαλαμίνας
DNS ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 20 75 NS Coaching
DQ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 32 69 9:09.6 0:54.9 31:29.4 0:31.5 13:52.9 55:58.5 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ


Super Sprint Triathlon Relay
Place Name Age Bib SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time TEAM-CLUB
1 FOTIS DIMOPOULOS 0 52 10:29.5 0:26.3 53:19.5 0:36.8 17:56.6 1:22:49.0 DIMOPOULOS
DNS ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΗΛΙΑΣ 0 51 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ




Tr1athlon SprintA GE GROUP


Female 30 to 39
Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 27 ΠΈΓΚΥ ΡΟΥΓΚΟΥ 32 27 14:10.3 1:49.8 1:14:56.5 0:33.9 34:15.6 2:05:46.3 AdidasRunners-SnailsTeam


Female 40 to 49
Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 5 DENIZ DIMAKI 41 10 10:38.9 1:08.2 56:28.2 0:29.3 23:16.0 1:32:00.7 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ
DNS DNS CHRISTINA CORAI 45 11 GS COACHING
DNS DNS ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΜΑΝΤΖΟΥΝΕΑ 46 43 Ανεξάρτητη


Female 50 to 59
Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 11 DIANNE VATIS 52 9 14:24.8 1:25.7 55:50.4 0:45.3 26:41.7 1:39:08.1


Male 16 to 19
Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
DNS DNS ΗΛΊΑΣ ΚΟΥΔΟΎΝΑΣ 18 42 Ναυτικός Αθλητικός Όμιλος Σαλαμίνας


Male 20 to 29
Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 2 ANGELOS MAVROGIANNIS 20 2 10:02.7 0:36.5 46:36.9 0:22.4 21:00.0 1:18:38.7 NS COACHING
2 8 ΝΊΚΟΣ ΚΑΡΑΤΖΟΓΙΆΝΝΗΣ 29 25 11:34.7 1:03.9 56:59.9 0:43.5 26:28.0 1:36:50.1 red star
3 18 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΕΛΗΣ 27 40 16:51.5 1:53.2 56:04.1 29:30.1 1:44:19.1 Αθλοκινηση νεου ηρακλειου


Male 30 to 39
Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 1 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΣΟΥΒΑΤΖΟΓΛΟΥ 30 1 8:54.2 0:43.3 44:11.7 0:30.7 21:29.8 1:15:49.8 NS COACHING - ARLA PROTEIN
2 4 KONSTANTINOS KRANIOTIS 31 35 11:42.3 1:09.3 53:49.3 0:37.3 22:56.6 1:30:15.0 ΣΠΟΚ ΕΥΚΛΗΣ
3 7 ΕΛΕΥΘΈΡΙΟΣ ΦΙΟΡΕΝΤΊΝΟΣ 39 21 15:09.9 2:04.1 50:21.7 0:38.0 27:38.6 1:35:52.5
4 10 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΟΥΣΚΟΣ 34 19 15:02.4 2:08.3 52:28.5 1:19.6 26:57.2 1:37:56.2 0
5 16 ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΩΤΑΣ 31 41 16:40.0 2:33.2 57:06.1 0:59.8 25:50.8 1:43:10.0 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
6 17 ΗΛΙΑΣ ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ 31 39 12:36.5 1:39.7 1:02:05.5 0:48.5 26:04.7 1:43:14.9 Αθλοκινηση Νέου Ηράκλειου
7 20 DENIS RUSHITI 30 12 19:29.1 4:19.9 51:56.6 n/a 29:18.9 1:45:04.6
8 25 ΠΆΝΟΣ ΚΑΡΑΓΙΆΝΝΗΣ 37 26 15:01.7 2:01.0 1:04:11.0 1:04.5 30:05.7 1:52:24.0
9 26 IOANNIS-MARINOS PASTRIKOS 32 14 15:46.3 2:46.2 1:07:06.3 1:42.4 31:15.2 1:58:36.6
DNS DNS STATHIS TALIATOUDAS 37 38 GS Training Team
DNS DNS ΠΈΤΡΟΣ ΚΟΥΣΑΘΑΝΆΣ 39 28
DQ DQ NIKOS MARGELOS 37 17 16:39.1 2:42.4 1:15:36.0 1:32.5 14:32.7 1:51:02.9


Male 40 to 49
Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΣΤΙΜΠΑΣ 45 23 10:46.3 1:23.9 51:28.8 0:43.5 22:41.0 1:27:03.7 LOS VATHROS
2 9 ΣΥΜΕΩΝ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 43 29 14:50.2 2:06.5 55:16.2 0:29.3 25:08.0 1:37:50.4 Campus CrossFit Kifisia
3 13 ΣΠΎΡΟΣ ΝΤΊΛΗΣ 46 44 16:13.7 2:35.2 51:19.7 1:13.2 29:39.4 1:41:01.5
4 19 DIMITRI KYRITSIS 42 13 14:37.0 1:20.2 1:00:14.8 0:55.0 27:34.4 1:44:41.6
5 21 ALEXIS SAKELLARIOU 43 36 11:43.9 1:54.6 1:02:42.7 1:10.4 28:09.0 1:45:40.9 Elta
6 22 NIKOS NOMIKOS 42 16 12:07.2 4:00.1 1:02:49.0 0:32.9 29:43.8 1:49:13.2 Palamaris Turtle
7 24 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΟΥΛΤΣΟΣ 41 22 16:52.5 2:20.0 1:01:14.4 1:03.5 29:58.0 1:51:28.5 NΟΣ Σύρου, ΑΠΣ Δρομείς Συρου
DNS DNS MARIOS KAYIOPOULOS 49 32 SOLO BARS
DNS DNS ZAFEIRIS KAYIOPOULOS 49 33 KRONOS NIKAIAS/SOLO BARS
DNS DNS GEORGE STRATOS 49 37 adidas runners athens
DQ DQ STATHIS KONTOS 49 18 14:58.0 2:26.4 53:58.5 n/a 32:56.1 1:44:19.1 Track & Cross


Male 50 to 59
Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 6 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΡΑΤΣΗΣ 56 45 14:23.7 0:50.4 52:55.4 0:36.9 26:40.8 1:35:27.3 LOS VATHROS
2 12 LEONIDAS KALOGEROPOULOS 52 31 12:34.8 1:00.0 58:47.9 0:42.6 26:05.0 1:39:10.5 Los VATHROS
3 14 ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΚΛΑΟΥΔΆΤΟΣ 53 24 17:49.9 1:30.5 56:54.4 0:51.3 25:33.5 1:42:39.9 Sunvalue Solar
4 15 MATTHEOS MANSOLAS 51 15 15:05.5 2:02.6 59:15.3 1:01.2 25:25.2 1:42:49.9 swimmingclub.gr
5 28 KOSTAS KOLOKOTINIS 57 34 19:06.9 3:55.8 1:08:47.7 1:59.9 40:57.0 2:14:47.5


Male 60 and Over
Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 23 DIMITRIS AKRIOTIS 60 30 11:43.1 2:01.5 57:19.8 1:09.6 37:03.5 1:49:17.7 ARHS
2 29 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΕΣΤΕΚΟΓΛΟΥ 66 20 26:35.8 6:19.7 1:21:34.3 2:24.5 44:35.3 2:41:30.0



Energy Aquathlon Age Group Results


Female 20 to 39
Place Overall Plc Name Age bib SWIM Time T1 Time RUN Time Chip Time
1 3 KATERINA SAPARI 27 105 10:39.3 0:30.4 25:41.1 36:50.9 RED STAR TRIATHLON CLUB
2 4 ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΣΧΟΥ 21 118 12:10.3 0:48.6 24:09.6 37:08.7 ΣΑΚΑ
3 7 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΖΕΡΒΑ 23 116 11:53.5 1:22.2 30:11.3 43:27.1
4 13 ΝΑΤΑΛΙΑ ΡΕΝΙΕΡΗ 21 198 13:52.2 1:30.8 31:35.7 46:58.7
5 14 DESPOINA PERMACHOU 38 102 15:51.7 1:13.4 34:50.3 51:55.5
6 15 ALKISTIS RENIERI 24 101 14:31.9 0:56.1 41:40.6 57:08.7
DNS DNS MELINA VARONI 34 106


Female 40 to 59
Place Overall Plc Name Age bib SWIM Time T1 Time RUN Time Chip Time
1 12 MINA DELIKARI 45 108 13:13.6 0:39.0 32:17.3 46:10.0
2 17 ΣΟΦΙΑ ΠΑΥΛΙΔΗ 45 119 19:06.0 2:47.5 39:45.4 1:01:39.0
DNS DNS ANGELIKI STAMOU 42 115


Male 16 to 19
Place Overall Plc Name Age bib SWIM Time T1 Time RUN Time Chip Time
1 10 ΑΡΤΕΜΙΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 19 121 14:25.5 1:39.5 28:49.9 44:55.0
DNS DNS ΗΛΊΑΣ ΚΟΥΔΟΎΝΑΣ 18 117 Ναυτικός Αθλητικός Όμιλος Σαλαμίνας


Male 20 to 39
Place Overall Plc Name Age bib SWIM Time T1 Time RUN Time Chip Time
1 1 ΣΠΥΡΟΣ ΑΡΝΙΑΚΟΣ 22 197 8:50.9 0:25.4 23:07.3 32:23.7
2 6 GEORGE KARAVAS 20 104 10:33.0 0:31.4 31:01.6 42:06.1
3 9 ΠΑΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ 37 111 15:38.8 2:01.3 26:30.9 44:11.2
4 11 ΓΙΏΡΓΟΣ ΣΚΑΓΙΆΣ 26 120 16:00.6 1:43.7 27:51.4 45:35.8
DNS DNS GEORGIOS KARAVAS 20 112 Poseidwnas ilisiwn
DNS DNS ANGELOS MAVROGIANNIS 20 114 NS Coaching
DNS DNS NICK VAGIAKAKOS 23 109
DNS DNS ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΣΠΥΡΕΑΣ 39 110
DNS DNS ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΑΡΧΑΝΤΗΣ 26 123
DNS DNS ΝΙΚΟΣ ΧΙΟΥΡΑΣ 32 124 Ανεξάρτητος


Male 40 to 59
Place Overall Plc Name Age bib SWIM Time T1 Time RUN Time Chip Time
1 2 GEORGE FIRFILIONIS 43 103 9:16.1 1:15.2 25:19.9 35:51.4 CB team, Los vathros (guest)
2 5 ΜΙΧΑΗΛ ΤΣΙΒΟΓΛΟΥ 52 194 14:49.0 1:56.3 41:02.6
3 8 MENELAOS PAPADAKIS 52 107 16:09.7 1:21.9 26:23.1 43:54.7
4 16 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 55 122 20:46.3 2:35.0 38:17.0 1:01:38.4


Male 60 and Over
Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time RUN Time Chip Time
DNS DNS DIMITRIS KATSOULIS 77 113 SDYP




Super Sprint Tr1a thlonAge Group

Female 14 to 15
Place Overall Plc Name Age bib SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 4 ΕΜΙΛΥ ΒΑΛΜΑ 14 66 6:31.6 0:36.0 31:32.8 0:34.7 15:21.7 54:37.0 ΝΟΚΥ


Female 16 to 39
Place Overall Plc Name Age bib SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
DNS DNS KATERINA SAPARI 27 64 RED STAR TRIATHLON CLUB


Female 40 to 49
Place Overall Plc Name Age bib SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 11 SOWA BEATA 46 62 11:56.7 1:43.9 35:06.9 0:33.1 16:58.4 1:06:19.1 atomiko


Male 12 to 13
Place Overall Plc Name Age bib SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
DNS DNS ΣΤΑΎΡΟΣ ΚΛΑΟΥΔΆΤΟΣ 13 68 Sunvalue Solar


Male 16 to 39
Place Overall Plc Name Age bib SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 1 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 25 77 5:20.7 0:40.0 27:20.7 0:27.2 10:38.6 44:27.4 NS COACHING
2 2 STATHIS PANTELIS 36 65 8:10.1 0:39.3 25:50.2 0:20.2 13:49.8 48:49.9 NS Coaching / Top Cycles
3 6 FOTIS DIMOPOULOS 27 63 7:20.1 1:18.5 34:15.1 0:53.9 15:51.7 59:39.6
4 7 ΠΈΤΡΟΣ ΚΟΥΣΑΘΑΝΆΣ 39 67 12:43.6 2:42.2 29:10.5 0:40.7 14:22.5 59:39.6
5 8 PANAGIOTIS KOYTSOYKOS 34 70 13:17.1 3:17.8 28:25.2 1:02.2 15:04.6 1:01:07.0 team baker
6 9 DIMITRIS MAROUDAS 35 72 10:27.6 2:28.5 32:27.4 0:37.9 18:05.4 1:04:07.0 0
7 10 ΗΛΙΑΣ ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ 26 195 9:09.7 2:05.9 35:36.2 0:26.0 15:32.7 1:04:50.7
8 12 ΆΓΓΕΛΟΣ ΣΚΑΓΙΆΣ 36 76 11:51.2 2:25.7 33:39.4 1:23.6 19:26.3 1:08:46.3
DNS DNS MEGID ALEN 30 61 TOROLOCO
DNS DNS ΗΛΊΑΣ ΚΟΥΔΟΎΝΑΣ 18 74 Ναυτικός Αθλητικός Όμιλος Σαλαμίνας
DNS DNS ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 20 75 NS Coaching
DQ DQ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 32 69 9:09.6 0:54.9 31:29.4 0:31.5 13:52.9 55:58.5 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ


Male 40 to 49
Place Overall Plc Name Age bib SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 3 ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΥ 40 73 7:39.7 2:00.3 29:34.6 0:29.5 13:42.3 53:26.7 Α.Π.Σ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ
2 5 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΣΟΥΝΕΛΟΣ 42 199 10:17.6 1:41.3 27:50.7 1:00.9 13:59.0 54:49.7
3 13 IOANNIS KOYTSOYKOS 46 71 13:43.2 2:24.8 35:33.0 1:01.1 17:52.1 1:10:34.3
4 14 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΟΥΓΓΟΣ 45 196 5:41.7 5:30.3 46:42.2 0:40.7 20:25.3 1:19:00.4



Mykonos Tr1athlon Swim Race 2018 Swim 1k

Place Name Bib No Age Age Group Place Gun Time Team
1 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 221 25 1 M 20-39 9:46.5 NS COACHING
2 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΣΟΥΒΑΤΖΟΓΛΟΥ 220 30 2 M 20-39 9:47.0 NS COACHING - ARLA PROTEIN
3 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 217 20 3 M 20-39 11:33.8 Γ.Α.Σ. ΙΛΙΣΟΣ
4 ΔΗΜΑΚΗ ΝΤΕΝΙΖ 215 41 1 F 40-49 11:36.7 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ
5 ΕΜΙΛΥ ΒΑΛΜΑ 214 14 1 F 12-15 11:53.7 ΝΟΚΥ
6 DIMOS CHRONOPOULOS 247 22 4 M 20-39 12:11.1 ENERGY RACES
7 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΣΤΙΜΠΑΣ 206 45 1 M 40-49 12:20.0 LOS VATHROS
8 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΖΕΡΒΑ 216 23 1 F 20-39 13:41.2
9 FOTIS DIMOPOULOS 202 27 5 M 20-39 13:42.7
10 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΣ 209 43 2 M 40-49 13:44.8 #WESWIM
11 LEONIDAS KALOGEROPOULOS 207 52 1 M 50-59 14:04.7 Los vathros
12 ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΠΑΜΑΡΙΝΟΥ 210 33 2 F 20-39 14:51.5
13 MINA DELIKARI 205 45 2 F 40-49 14:54.0
14 MATTHEOS MANSOLAS 203 51 2 M 50-59 15:02.3 swimmingclub.gr
15 ΒΑΤΗ ΝΤΑΪΑΝ 249 52 3 M 50-59 15:56.8
16 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΥΣΤΑΛΛΗΣ 212 40 3 M 40-49 16:22.9
17 ΑΡΤΕΜΙΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 222 19 1 M 16-19 16:43.9
18 ALKISTIS RENIERI 201 24 3 F 20-39 16:44.1
19 ALEXANDER KUZOLUTZ 250 43 4 M 40-49 17:57.5
20 ΓΙΏΡΓΟΣ ΣΚΑΓΙΆΣ 219 26 6 M 20-39 18:16.0
21 ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΔΟΎΝΙΑΣ 211 44 5 M 40-49 19:02.0
22 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΣΠΥΡΕΑΣ 248 39 7 M 20-39 19:45.3
23 ΣΟΦΙΑ ΠΑΥΛΙΔΗ 218 45 3 F 40-49 20:12.0
24 ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΑΡΧΑΝΤΗΣ 208 26 8 M 20-39 20:40.5
DNF DIMITRIS KATSOULIS 213 77 M 60-99 SDYP
DNF MELINA VARONI 204 34 F 20-39
DNF ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΡΑΤΣΗΣ 223 56 M 50-59 LOS VATHROS




Mykonos Tr1athlon Swim Race 2018 Swim 3k

Place Name Bib No Age Age Group Place Gun Time Team
1 SPYROS ARNIAKOS 228 22 1 M 20-29 30:45.1
2 GEORGE FIRFILIONIS 224 43 1 M 40-49 33:20.6 CB team, Los vathros (guest)
3 ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ ΝΤΑΉΣ 230 38 1 M 30-39 35:44.3
4 GEORGE KARAVAS 225 20 2 M 20-29 35:49.4
5 KATERINA SAPARI 226 27 1 F 20-29 39:41.8 RED STAR TRIATHLON CLUB
6 ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΥΤΡΑΣ 239 63 1 M 50-99 44:15.8 ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
7 ΚΏΣΤΑΣ ΕΥΓΕΝΕΙΑΔΗΣ 231 36 2 M 30-39 46:03.3 WeSwim
8 ΝΑΤΑΛΊΑ ΡΕΝΙΈΡΗ 242 21 2 F 20-29 46:34.3
9 ΝΙΚΟΣ ΑΧΟΥΖΑΡΙΔΗΣ 237 66 2 M 50-99 50:37.3
10 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΥΡΙΔΟΥ 240 44 1 F 40-49 51:34.3
11 ΒΑΣΊΛΗΣ ΜΠΌΛΟΣ 241 24 3 M 20-29 52:42.9
12 ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΤΖΗΚΑ 243 28 3 F 20-29 53:49.2
13 ΠΆΝΟΣ ΚΑΡΑΓΙΆΝΝΗΣ 227 37 3 M 30-39 54:02.5
14 AGGELIKI CHOTZOGLOU 232 49 2 F 40-49 1:06:33.3
15 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 244 55 3 M 50-99 1:07:11.0
16 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΑΓΩΝΗ 229 56 1 F 50-99 1:13:14.2 weswim
DNF MARIOS KAYIOPOULOS 233 49 M 40-49 SOLO BARS
DNF ZAFEIRIS KAYIOPOULOS 234 49 M 40-49 KRONOS NIKAIAS/SOLO BARS
DNF SPYRIDON PALOUKIS 235 38 M 30-39 aneksartitos
DNF ANGELIKI STAMOU 236 42 F 40-49
DNF NICK VAGIAKAKOS 299 23 M 20-29
DNF ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΡΡΕΣ 238 45 M 40-49
DNF ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΩΣΤΑΣ 245 29 M 20-29

Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Σχόλια αναγνωστών
Tr1athlon Loutraki

ETU Youth

Garmin FR family

Energy Races

Triathlon Hellas

nutrinews

Το trinews.gr είναι ένα portal αφιερωμένο στο τρίαθλο, με ειδήσεις, αγώνες και άρθρα - Όροι Χρήσης - Επικοινωνία: info [at] trinews [dot] gr

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - FitnessPulse.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News