Αρχική Ενημέρωση Αγώνες Αποτελέσματα Άρθρα Προϊοντα & Υπηρεσίες Φωτογραφίες Βίντεο
High5 NSCoaching Kasimis Training X-treme Stores Top Cycles Triathlon
Αποτελέσματα
13 Μάρ 18 ← πίσω

Δίαθλο Αρχαίας Ολυμπίας 2018 και Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ε/Ν – Π/Κ - ΠΠ/ΠΚ

Δίαθλο Αρχαίας Ολυμπίας 2018
και Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Διάθλου Ε/Ν , Π/Κ , ΠΠ/ΠΚ


Ανεπίσημα αποτελέσματα

Olympia duathlon 2018
March 11, 2018
TRIATHLON HELLAS


GENERAL MEN

Place NAME Age RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Chip Time Bib Number Team
1 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΧΡΥΣΑΦΕΛΗΣ 37 20:03.5 0:38.3 28:24.5 0:27.4 9:44.1 59:18.0 3 The North Face
2 ALEXANDROS MPENEKOS 44 19:56.0 0:44.3 30:11.8 0:42.7 9:45.3 1:01:20.4 110 Kasimistraining
3 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΟΥΤΣΗΣ 33 21:02.1 0:36.1 32:02.5 0:39.6 10:34.4 1:04:54.8 86 Sdym
4 ΠΑΝΟΣ ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ 35 22:14.2 0:36.4 32:00.2 0:29.6 10:54.1 1:06:14.8 126
5 KONSTANTINOS KRANIOTIS 31 24:48.7 0:42.1 31:57.0 0:38.4 12:25.4 1:10:31.9 89 ΣΠΟΚ ΕΥΚΛΗΣ
6 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΛΑΟΥΔΑΤΟΣ 53 23:56.0 0:47.8 34:11.0 0:35.1 11:30.6 1:11:00.6 103 Sunvalue Solar
7 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΙΑΚΡΟΥΣΗΣ 45 24:50.2 1:04.8 32:09.9 0:54.8 12:11.0 1:11:10.9 88 WHITE BOX CROSSFIT
8 DIMITRIOS DANIIL 61 23:59.2 0:54.3 34:54.1 0:44.5 12:13.1 1:12:45.2 399 Argos sec team
9 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΚΑΜΠΙΣΙΟΥΛΗΣ 55 26:17.2 0:50.7 32:53.2 0:38.2 13:08.9 1:13:48.3 142 ATHENS TRIATHLON TEAM
10 GEORGE BOUSDAS 45 26:52.5 0:40.9 33:09.7 0:37.1 13:17.2 1:14:37.7 83 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
11 YIANNIS VIDRAS 42 26:20.5 1:31.7 32:46.3 1:18.2 13:49.7 1:15:46.6 104 Krommidas Coaching
12 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΕΙΡΑΔΑΚΗΣ 53 26:19.2 1:09.8 36:58.6 0:43.2 12:58.2 1:18:09.2 90
13 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ 37 26:17.5 0:51.1 39:53.2 0:31.5 13:13.3 1:20:46.7 93 NSCOACHING
14 KYRYLO MASHYCHEV 38 28:12.1 1:47.8 35:38.6 1:25.8 14:36.9 1:21:41.3 108 ΛΟΠΠ
15 STAVROS PANAGIOTOU 57 28:17.0 0:39.0 38:28.8 0:42.8 13:52.1 1:21:59.9 98 GYMNASION FITNESS CLUB MESOLONGI
16 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΟΚΟΣ 45 32:16.8 1:37.6 33:47.5 1:26.1 17:00.2 1:26:08.4 106 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
17 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΡΤΣΗΣ 55 28:17.6 1:02.7 41:05.0 0:38.8 15:05.2 1:26:09.5 109 Χιλιομόδι Κορινθίας
18 ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΙΒΑΘΙΝΟΣ 59 35:04.3 1:13.0 36:43.2 1:45.4 16:10.2 1:30:56.3 105 Grand resort araxovitika
19 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 29 35:04.1 1:40.7 36:18.2 1:42.9 16:10.8 1:30:56.8 96 Araxovitika Triathlon team
20 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ 48 38:20.3 1:08.5 38:12.2 0:47.6 19:20.5 1:37:49.3 337 N.O.KY.



GENERAL WOMEN
Place Name Age RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Chip Time Bib Number Team
1 KATERINA FILIPPIDOU 33 24:55.3 0:48.9 37:30.4 0:41.4 11:59.3 1:15:55.5 73 NS Coaching
2 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΜΑΤΖΟΥΝΕΑ 46 27:43.0 0:55.7 38:17.2 0:27.7 14:18.1 1:21:41.9 6
3 ΕΛΠΙΔΑ ΓΙΩΤΗ 55 29:04.6 0:43.2 42:16.8 0:23.9 15:04.1 1:27:32.7 74 ARTA DANCE STUDIO



TEAM RELAYS
Place TEAM RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Chip Time Bib Number ΑΘΛΗΤΗΣ 1 ΑΘΛΗΤΗΣ 2 ΑΘΛΗΤΗΣ 3
1 23:59.8 0:27.4 33:00.2 0:25.3 11:18.4 1:09:11.3 252 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ ΚΑΡΑΜΠΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ
2 OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 26:01.1 0:21.0 31:31.7 0:21.4 11:48.7 1:10:04.1 377 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΡΟΝΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΙΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΡΟΝΤΟΣ
3 Φ.Ο.Πυργου- A.O.F Running Team 29:25.0 0:25.5 29:29.7 0:22.8 13:50.0 1:13:33.3 373 ΕΛΕΝΑ ΣΓΟΥΡΑ ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΡΙΠΥΛΑΣ ΕΛΕΝΑ ΣΓΟΥΡΑ
4 GRETAMA 27:39.0 0:31.4 32:02.6 0:37.3 14:58.7 1:15:49.2 391 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΤΖΟΛΑΣ ΤΑΣΟΣ ΤΖΟΛΑΣ ΝΙΚΟΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ
5 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΥΡΓΟΥ 29:25.2 0:22.2 33:58.0 0:26.5 13:54.8 1:18:06.9 378 ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
6 ΙΩΑΝΝΙΝΑ 31:39.1 0:31.8 32:47.0 0:30.8 15:49.8 1:21:18.6 392 ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΑΛΙΚΗ ΠΑΠΑΝΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΑΡΓΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
7 ARGOS SEC TEAM 26:50.8 0:24.1 41:56.0 0:21.6 12:39.7 1:22:12.3 376 ΟΛΓΑ ΜΠΑΛΑΦΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΚΟΥΛΙΑΣ ΟΛΓΑ ΜΠΑΛΑΦΑ
8 SARONIC TRIATHLON CLUB 33:14.4 0:29.2 39:09.7 0:35.3 13:55.6 1:27:23.0 397 ΚΛΑΔΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΛΑΔΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ



AGE GROUPS


Female 16 to 39
Place Name Age RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Chip Time Bib Team
1 KATERINA FILIPPIDOU 33 24:55.3 0:48.9 37:30.4 0:41.4 11:59.3 1:15:55.5 73 NS Coaching


Female 40 to 59
Place Name Age RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Chip Time Bib Team
1 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΜΑΤΖΟΥΝΕΑ 46 27:43.0 0:55.7 38:17.2 0:27.7 14:18.1 1:21:41.9 6
2 ΕΛΠΙΔΑ ΓΙΩΤΗ 55 29:04.6 0:43.2 42:16.8 0:23.9 15:04.1 1:27:32.7 74 ARTA DANCE STUDIO


Male 16 to 29
Place NAME Age RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Chip Time Bib Team
1 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 29 35:04.1 1:40.7 36:18.2 1:42.9 16:10.8 1:30:56.8 96 Araxovitika Triathlon team


Male 30 to 39
Place NAME Age RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Chip Time Bib Team
1 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΧΡΥΣΑΦΕΛΗΣ 37 20:03.5 0:38.3 28:24.5 0:27.4 9:44.1 59:18.0 3 The North Face
2 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΟΥΤΣΗΣ 33 21:02.1 0:36.1 32:02.5 0:39.6 10:34.4 1:04:54.8 86 Sdym
3 ΠΑΝΟΣ ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ 35 22:14.2 0:36.4 32:00.2 0:29.6 10:54.1 1:06:14.8 126
4 KONSTANTINOS KRANIOTIS 31 24:48.7 0:42.1 31:57.0 0:38.4 12:25.4 1:10:31.9 89 ΣΠΟΚ ΕΥΚΛΗΣ
5 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ 37 26:17.5 0:51.1 39:53.2 0:31.5 13:13.3 1:20:46.7 93 NSCOACHING
6 KYRYLO MASHYCHEV 38 28:12.1 1:47.8 35:38.6 1:25.8 14:36.9 1:21:41.3 108 ΛΟΠΠ


Male 40 to 49
Place NAME Age RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Chip Time Bib Team
1 ALEXANDROS MPENEKOS 44 19:56.0 0:44.3 30:11.8 0:42.7 9:45.3 1:01:20.4 110 Kasimistraining
2 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΙΑΚΡΟΥΣΗΣ 45 24:50.2 1:04.8 32:09.9 0:54.8 12:11.0 1:11:10.9 88 WHITE BOX CROSSFIT
3 GEORGE BOUSDAS 45 26:52.5 0:40.9 33:09.7 0:37.1 13:17.2 1:14:37.7 83 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
4 YIANNIS VIDRAS 42 26:20.5 1:31.7 32:46.3 1:18.2 13:49.7 1:15:46.6 104 Krommidas Coaching
5 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΟΚΟΣ 45 32:16.8 1:37.6 33:47.5 1:26.1 17:00.2 1:26:08.4 106 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
6 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ 48 38:20.3 1:08.5 38:12.2 0:47.6 19:20.5 1:37:49.3 337 N.O.KY.


Male 50 to 59
Place NAME Age RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Chip Time Bib Team
1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΛΑΟΥΔΑΤΟΣ 53 23:56.0 0:47.8 34:11.0 0:35.1 11:30.6 1:11:00.6 103 Sunvalue Solar
2 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΚΑΜΠΙΣΙΟΥΛΗΣ 55 26:17.2 0:50.7 32:53.2 0:38.2 13:08.9 1:13:48.3 142 ATHENS TRIATHLON TEAM
3 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΕΙΡΑΔΑΚΗΣ 53 26:19.2 1:09.8 36:58.6 0:43.2 12:58.2 1:18:09.2 90
4 STAVROS PANAGIOTOU 57 28:17.0 0:39.0 38:28.8 0:42.8 13:52.1 1:21:59.9 98 GYMNASION FITNESS CLUB MESOLONGI
5 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΡΤΣΗΣ 55 28:17.6 1:02.7 41:05.0 0:38.8 15:05.2 1:26:09.5 109 Χιλιομόδι Κορινθίας
6 ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΙΒΑΘΙΝΟΣ 59 35:04.3 1:13.0 36:43.2 1:45.4 16:10.2 1:30:56.3 105 Grand resort araxovitika


Male 60 and Over
Place NAME Age RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Chip Time Bib Team
1 DIMITRIOS DANIIL 61 23:59.2 0:54.3 34:54.1 0:44.5 12:13.1 1:12:45.2 399 Argos sec team



Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Διάθλου Ε/Ν , Π/Κ , ΠΠ/ΠΚ


Παγκορασίδες Β'
Place Name Age RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Chip Time Bibs Team
1 ΒΑΛΙΑ ΑΝΔΡΟYΤΣΟΠΟΥΛΟΥ 9 7:00.6 0:28.0 17:08.5 0:31.1 8:49.5 33:57.9 202 N.O.KY.



Παγκορασίδες Α'
Place Name Age RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Chip Time Bibs Team
1 ΗΛΙΑΝΑ ΚΑΚΟΥΤΗ 10 5:54.1 0:23.0 14:34.8 0:16.9 6:23.0 27:31.9 203 N.O.KY.
2 ΜΕΛΙΝΑ ΚΛΑΔΟΥ 11 6:55.5 0:21.5 13:57.7 0:19.8 7:26.7 29:01.4 236 Saronic Triathlon Club
3 ΙΟΥΛΙΑΝΗ ΤΖΟΛΑ 11 6:45.1 0:35.2 14:51.8 0:45.4 6:36.6 29:34.2 207 ΑΣ ΠΑΛΜΟΣ
4 ΜΑΡΘΑ ΣΚΟΤΑΔΗ 11 7:00.5 0:30.0 15:45.1 0:24.8 7:56.4 31:37.0 206 N.O.KY.
5 ΝΑΥΣΙΚΑ ΣΚΟΤΑΔΗ 10 6:58.6 0:29.3 16:17.8 0:27.5 8:01.2 32:14.6 237 N.O.KY.
6 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΠΟΥΣΔΑ 10 7:59.5 0:45.9 21:32.5 0:25.0 10:47.2 41:30.2 296



Παμπαίδες Β'
Place Name Age RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Chip Time Bibs Team
1 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΚΟΤΑΔΗΣ 8 6:59.9 0:34.8 21:46.5 0:35.6 8:23.7 38:20.8 294 N.O.KY.



Παμπαίδες Α'
Place Name Age RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Chip Time Bibs Team
1 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΡΝΟΚΟΥΡΟΣ 11 5:24.4 0:19.9 12:28.3 0:20.0 5:29.8 24:02.5 263 N.O.KY.
2 ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΦΙΡΑΣ 11 6:55.5 0:31.0 14:19.8 0:30.4 7:47.7 30:04.6 261 Saronic Triathlon Club
3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ 11 5:58.6 0:34.7 18:2.5 0:19.0 6:22.2 31:43.3 252




Κορασίδες Β'
Place Name Age RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Chip Time Bib Team
1 ΤΖΟΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 13 10:54.1 0:25.1 18:41.1 0:25.3 7:05.0 37:30.8 332 ΑΣ ΠΑΛΜΟΣ
2 ΡΑΠΤΗ ΒΟΥΛΑ 12 12:37.5 0:29.9 19:09.3 0:21.5 7:54.1 40:32.6 316 Saronic Triathlon Club
3 ΜΗΤΡΩΚΑ ΣΙΜΩΝΗ 12 12:37.4 0:26.4 23:54.6 0:31.5 10:12.5 47:42.6 335 Saronic Triathlon Club
4 ΚΟΛΟΣΚΟΠΗ ΜΑΡΙΒΑ 12 13:54.8 0:29.3 22:34.7 0:40.6 11:31.5 49:11.0 307 N.O.KY.



Κορασίδες Α'
Place NAME Age RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Chip Time Bib Team
1 WOODGATE ROBYN 15 10:20.5 0:21.5 17:20.4 0:15.4 6:05.8 34:23.8 340 N.O.KY.
2 ΚΟΥΒΑΡΑ ΝΙΟΒΗ 14 10:20.3 0:25.4 17:13.9 0:19.6 6:49.0 35:08.4 344
3 ΤΟΔΕ ΕΥΑ 14 11:44.8 0:24.4 17:48.8 0:19.1 7:19.3 37:36.6 321 N.O.KY.
4 ΡΑΠΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 15 11:24.1 0:28.8 18:26.5 0:25.5 7:06.9 37:51.9 317 Saronic Triathlon Club
5 ΒΛΑΧΟΥ ΒΟΥΛΑ 14 10:52.7 0:43.9 19:34.0 0:30.6 6:35.3 38:16.7 301 Saronic Triathlon Club
6 ΒΑΛΜΑ ΑΙΜΙΛΙΑ 14 12:09.2 0:21.5 19:45.5 0:17.4 6:55.1 39:28.9 324 Red Star
7 ΜΑΝΙΑΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 15 13:43.1 0:23.9 18:09.9 0:17.4 7:46.9 40:21.3 315 Saronic Triathlon Club
8 ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΠΑΝΤΕΛΙΔΑΚΗ 15 12:09.5 0:46.6 20:41.7 0:32.2 7:32.7 41:42.9 346 RED STAR TRIATHLON CLUB
9 ΜΑΡΛΑΝΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 14 16:34.1 0:29.3 22:49.8 0:18.9 10:41.0 50:53.2 326 N.O.KY.



Νεάνιδες
Place NAME Age RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Chip Time Bib Team
1 MARIA-AIMILIA KAZAMARIOTI 17 23:20.3 0:30.0 34:18.8 0:21.8 11:39.0 1:10:10.0 348 palmos
2 ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΓΑΪΤΑΝΗ 16 31:36.9 0:24.2 39:50.9 0:23.6 16:05.5 1:28:21.3 352 N.O.KY.



Παίδες Α'
Place NAME Age RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Chip Time Bib Team
1 ΙΓΝΑΤ ΛΟΥΤΣΙΑΝ 13 9:25.2 0:21.8 17:07.4 0:22.6 5:45.9 33:03.0 319 N.O.KY.
2 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΛΑΟΥΔΑΤΟΣ 13 9:34.0 0:29.2 18:05.0 0:18.4 5:45.7 34:12.5 297 SUNVALUE
3 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 13 9:23.7 0:26.6 19:33.2 0:24.4 5:55.5 35:43.6 331 Νηρηιδα
4 ΡΑΠΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 12 10:41.3 0:20.5 18:16.0 0:17.5 6:15.8 35:51.1 329 Saronic Triathlon Club
5 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ 12 14:51.5 0:48.4 17:54.7 0:38.5 8:57.5 43:10.8 343 Saronic Triathlon Club



Παίδες Β'
Place NAME Age RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Chip Time Bib Team
1 ΑΡΝΟΚΟΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 14 9:25.3 0:19.1 17:09.0 0:16.1 5:34.9 32:44.6 336 N.O.KY.
2 ΧΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ 15 10:16.5 0:27.8 17:16.9 0:23.8 6:53.2 35:18.4 13
3 ΑΓΓΕΛΙΝΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 14 10:41.4 0:20.0 18:55.5 0:16.9 6:37.0 36:51.0 330 N.O.KY.
4 ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 15 11:23.7 0:27.9 20:41.9 0:20.8 7:03.9 39:58.4 342 Saronic Triathlon Club



Έφηβοι
Place NAME Age RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Chip Time Bib Team
1 LOUIS WOODGATE 16 21:18.8 0:18.8 31:02.7 0:13.1 10:34.4 1:03:28.0 349 N.O.KY.
2 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 19 19:54.1 0:46.8 32:56.5 1:09.2 8:41.6 1:03:28.5 355 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ
3 IOANNIS TZOLAS 17 20:27.3 0:38.3 36:09.4 0:51.5 11:45.7 1:09:52.4 295 PALMOS
4 ΗΛΙΑΣ ΒΕΛΗΣ 17 29:17.1 0:36.1 27:23.0 0:28.3 14:33.8 1:12:18.4 353 N.O.KY.




Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Σχόλια αναγνωστών
Tr1athlon Loutraki

ETU Youth

Garmin FR family

Energy Races

Triathlon Hellas

nutrinews

Το trinews.gr είναι ένα portal αφιερωμένο στο τρίαθλο, με ειδήσεις, αγώνες και άρθρα - Όροι Χρήσης - Επικοινωνία: info [at] trinews [dot] gr

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - FitnessPulse.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News