Αρχική Ενημέρωση Αγώνες Αποτελέσματα Άρθρα Προϊοντα & Υπηρεσίες Φωτογραφίες Βίντεο
High5 NSCoaching Kasimis Training X-treme Stores Top Cycles Triathlon
Αποτελέσματα
15 Οκτ 17 ← πίσω

Triathlon1 Loutraki & Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Τριάθλου 2017

Μεσογειακό Κύπελλο Triathlon 1, Λουτράκι
& Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Τριάθλου 2017 όλων των κατηγοριών



Mediterranean Cup Triathlon1 Loutraki & Triathlon National Championship 2017
October 15, 2017
Results by TRIATHLON HELLAS


Ανεπίσημα Αποτελέσματα - Unofficial Results


MEDITERANNEAN CUP


Elite Women
Place Name Age Bib Number Address Line 1 SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Gun Time
1 ΝΤΕΝΙΖ ΔΗΜΑΚΗ 40 10 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 12:34.8 1:13.0 38:12.7 0:35.8 19:42.5 1:12:19.0
2 MARIA-AIMILIA KAZAMARIOTI 16 11 AC PALMOS 12:18.5 1:05.7 41:09.3 0:32.1 22:21.2 1:17:27.0
3 KATERINA SAPARI 26 12 RED STAR TRIATHLON CLUB 12:35.3 1:13.3 41:12.9 0:28.4 22:39.8 1:18:09.9
4 ΕΥΑ ΜΠΕΚΑ 20 13 A.O. ΘΗΣΕΑΣ 12:35.8 1:22.3 40:59.6 0:34.2 24:00.9 1:19:33.0
DNS ΜΑΡΊΑ ΝΤΑΝΊΚΑ 23 14 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ


Elite Men
Place Name Age Bib Number Address Line 1 SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Gun Time
1 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΣΟΥΒΑΤΖΟΓΛΟΥ 29 1 ΑΕ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - NS COACHING 10:42.2 1:14.8 30:32.4 0:33.6 17:58.3 1:01:01.5
2 NIKOS WILCZEK 25 2 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ Team Koach 10:42.7 0:55.1 32:36.6 0:21.1 17:17.0 1:01:52.6
3 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΑΛ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 28 4 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 10:42.5 0:58.4 32:35.1 0:20.5 17:42.8 1:02:19.6
4 GEORGE ALYFANTIS 38 5 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 11:03.5 1:01.9 33:07.9 0:31.2 19:03.3 1:04:47.9
5 GEORGE LAVDAS 17 7 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 11:32.7 1:19.1 33:51.9 0:30.2 17:37.6 1:04:51.7
6 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 19 8 Γ.Α.Σ. ΙΛΙΣΟΣ- NS COACHING 11:49.4 1:01.9 33:51.6 0:27.1 18:03.7 1:05:13.9
7 ΙΩΆΝΝΗΣ ΤΖΌΛΑΣ 16 18 ΆΣ ΠΑΛΜΟΣ 12:10.3 1:09.0 35:09.1 0:36.7 19:02.4 1:08:07.7
8 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 24 9 Α.Ε.Κερατσινίου 10:31.1 1:08.7 39:27.4 0:33.0 19:09.9 1:10:50.2
9 APOSTOLOS TEKOS 45 15 AS PALMOS 13:22.7 1:15.7 35:57.1 0:45.2 20:00.8 1:11:21.6
10 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΧΡΥΣΑΦΕΛΗΣ 36 16 RED STAR TRIATHLON CLUB 17:27.7 1:29.3 33:38.2 0:53.2 19:46.6 1:13:15.1
11 ΘΑΝΟΣ ΜΠΑΚΑΤΣΙΑΣ 43 19 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ 15:00.1 1:31.1 37:51.2 0:47.2 22:20.6 1:17:30.3
12 KONSTANTINOS THEODOROPOULOS 40 24 AS Palmos 15:42.7 1:45.0 36:55.5 0:41.8 22:50.7 1:17:55.9
13 ΝΙΚΟΣ ΚΑΡΑΤΖΟΓΙΆΝΝΗΣ 28 21 RED STAR 15:36.9 1:16.8 42:18.4 0:49.3 22:54.7 1:22:56.3
14 ΣΤΈΦΑΝΟΣ- ΔΙΟΝΎ ΜΕΤΑΛΛΗΝΌΣ 28 22 SOLAR-κκσκ 15:50.1 1:46.0 43:23.4 0:55.9 23:00.7 1:24:56.3
15 LOUKAS DRELLAS 29 26 A.O. ΘΗΣΕΑΣ 17:23.4 1:41.5 41:40.8 0:56.9 27:03.8 1:28:46.5
DNS GEORGIOS DANIIL 32 3 Thiseas
DNS ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ 36 6 Α.Ο. ΘΗΣΕΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
DNS ΑΝΤΟΝΥ MICHALOPOULOS 17 17 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ
DNS ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΡΩΜΑΣ 43 20 ΘΗΣΕΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
DNS ΓΙΏΡΓΟΣ ΓΚΟΎΝΤΑΣ 46 23 AO ΘΗΣΕΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
DNS SOTIRIS MARANIS 47 25 RED STAR TRIATHLON CLUB


Youth Triathlon - General Classification
Place Name Age Bib Number Team/Cub SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Gun Time
1 LOUIS WOODGATE 15 58 N.O.KY. 4:44.2 1:19.9 15:02.3 0:20.5 11:07.8 32:34.8
2 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΡΝΟΚΟΥΡΟΣ 13 62 N.O.KY. n/a n/a n/a n/a 34:25.0 34:25.0
3 IVO JOVAN DIMOVSKI 14 52 FYROM 5:02.7 1:22.3 16:29.9 0:36.3 11:24.1 34:55.5
4 ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΕΘΕΡΙΩΤΗΣ 15 77 Α.Ε ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ- NS COACHING 4:39.7 1:23.2 16:44.5 0:38.5 12:15.5 35:41.6
5 BORAN KRALEVSKI 14 54 FYROM 6:39.2 1:32.8 16:04.6 0:37.6 10:57.9 35:52.4
6 ROBYN WOODGATE 14 59 N.O.KY. 5:12.4 1:18.3 17:03.0 0:28.3 11:51.8 35:54.0
7 ΧΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ 14 82 N.O.KY. 6:01.6 1:29.3 16:29.0 0:27.6 11:44.7 36:12.3
8 ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ ΜΗΤΡΟΠΑΠΑ 13 72 RED STAR TRIATHLON 5:54.9 1:21.8 17:10.3 0:25.9 11:25.6 36:18.8
9 ΝΙΟΒΗ ΚΟΥΒΑΡΑ 13 70 SARONIC TRIATHLON CLUB 6:01.3 1:34.6 16:36.8 0:31.5 12:10.4 36:54.8
10 ΕΥΑ ΤΟΔΕ 13 81 N.O.KY. 5:31.0 1:32.3 17:10.3 0:27.5 12:29.0 37:10.3
11 ΙΓΝΑΤ ΛΟΥΤΣΙΑΝ 12 71 N.O.KY. 5:39.0 1:39.2 17:23.1 0:36.0 12:17.1 37:34.6
12 ΕΜΙΛΥ ΒΑΛΜΑ 13 63 RED STAR TRIATHLON 5:37.7 1:24.1 17:27.4 0:25.9 12:55.4 37:50.6
13 ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΝΕΤΣΗ 12 68 RED STAR 5:16.6 1:21.1 17:40.8 0:28.1 13:16.0 38:02.8
14 ATHINA MICHALOPOULOU 15 56 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 5:27.2 1:35.2 17:23.5 0:43.0 13:06.6 38:15.7
15 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓΓΕΛΙΝΑΣ 13 61 N.O.KY. 6:33.6 1:32.7 19:06.1 0:27.5 11:50.7 39:30.7
16 ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΠΑΝΤΕΛΙΔΑΚΗ 14 76 RED STAR TRIATHLON CLUB 5:32.0 1:40.9 17:53.0 0:52.4 13:40.4 39:38.9
17 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΖΟΛΑ 12 80 ΑΣ ΠΑΛΜΟΣ 5:21.0 1:55.0 18:34.4 0:40.1 13:25.7 39:56.3
18 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΡΩΤΑ 13 79 RED STAR TRIATHLON CLUB 5:22.0 1:24.1 18:45.1 0:29.8 14:30.8 40:31.9
19 ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΓΑΪΤΑΝΗ 15 65 N.O.KY. 5:37.7 1:30.7 16:53.9 0:27.5 16:22.8 40:52.8
20 MAGDALENA STANKOVSKA 13 57 FYROM 6:49.9 1:34.7 20:25.8 0:31.2 11:52.5 41:14.3
21 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΡΑΠΤΗ 14 78 SARONIC TRIATHLON CLUB 7:27.8 2:07.6 17:58.1 0:38.7 13:01.8 41:14.3
22 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΟΣΚΟΠΗΣ 14 69 N.O.KY. 7:37.7 1:54.5 19:11.0 0:47.2 12:10.9 41:41.4
23 JAKOV GRASHKOVSKI 12 53 FYROM 7:08.2 1:40.6 19:06.6 0:31.3 14:37.2 43:04.1
24 HARRY MICHALOPOULOS 12 55 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 6:38.1 1:56.7 20:32.3 0:34.4 14:02.3 43:44.0
25 ΜΑΛΕΝΑ ΚΑΚΟΥΤΗ 14 67 N.O.KY. 6:51.5 1:23.5 20:34.1 0:33.3 14:29.5 43:52.0
26 ΒΟΥΛΑ ΒΛΑΧΟΥ 13 64 SARONIC TRIATHLON CLUB 7:45.1 1:59.2 20:38.1 0:30.8 13:03.7 43:57.2
27 ΕΙΡΗΝΗ ΜΟΥΣΤΟΥ 13 75 RED STAR 6:42.8 1:52.8 21:17.2 0:42.9 15:04.2 45:40.1
28 ANDREJ DIMITROV 13 51 FYROM 7:49.4 1:38.8 18:01.4 0:37.3 18:44.8 46:51.9
29 EVA ZDRAVEVA 12 60 FYROM 6:49.4 1:41.9 21:23.9 0:41.0 18:49.3 49:25.7
30 ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ ΜΗΤΡΩΚΑ 12 73 SARONIC TRIATHLON CLUB 9:11.9 2:11.7 28:32.1 1:23.3 21:50.7 1:03:09.9
DNS ΣΠΥΡΟΣ ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 15 66 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
DNS ΝΙΚΟΣ ΜΟΣΧΟΓΙΑΝΝΗΣ 12 74 SARONIC TRIATHLON CLUB


Kids Triathlon - General Classification
Place Name Age Bib Number Team/Club SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Gun Time
1 ΘΩΜΑΣ ΚΑΤΡΑΟΥΡΑΣ 11 38 RED STAR TRIATHLON 2:24.5 1:24.5 7:55.8 0:21.2 4:41.6 16:47.7
2 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΡΝΟΚΟΥΡΟΣ 10 34 N.O.KY. 3:03.0 1:36.8 8:00.1 0:27.3 4:35.7 17:43.2
3 ΜΑΞΙΜΟΣ ΑΪΒΑΤΙΔΗΣ 10 31 RED STAR TRIATHLON 2:41.3 1:28.9 8:09.3 0:24.5 5:35.7 18:19.9
4 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΡΑΠΤΗΣ 11 45 SARONIC TRIATHLON CLUB 3:08.1 1:41.8 7:50.0 0:27.7 5:21.4 18:29.2
5 ΗΛΙΑΝΑ ΚΑΚΟΥΤΗ 9 36 N.O.KY. 3:07.3 1:25.1 8:36.8 0:22.0 5:22.2 18:53.6
6 ΑΜΑΝΤΑ ΓΚΕΛΗ 11 35 RED STAR TRIATHLON 2:42.0 1:27.1 8:35.5 0:29.7 6:26.3 19:40.8
7 ΣΤΕΛΛΑ ΡΩΤΑ 9 46 RED STAR TRIATHLON CLUB 2:48.2 1:43.2 9:23.9 0:23.9 5:29.4 19:48.7
8 ΣΟΦΙΑ ΤΖΑΚΙΑ 9 50 N.O.KY. 3:16.8 1:47.6 8:45.1 0:25.2 5:37.8 19:52.6
9 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΪΒΑΤΙΔΗΣ 8 32 RED STAR TRIATHLON 3:47.9 1:59.1 8:45.8 0:23.8 6:15.9 21:12.6
10 ΒΟΥΛΑ ΡΑΠΤΗ 11 44 SARONIC TRIATHLON CLUB 3:25.0 1:42.9 9:17.9 0:24.8 6:27.4 21:18.2
11 ΝΑΥΣΙΚΑ ΣΚΟΤΑΔΗ 9 47 N.O.KY. 3:32.4 1:53.7 9:39.5 0:34.1 5:58.4 21:38.2
12 MARIO BREZOVSKI 7 27 FYROM 3:46.5 1:48.6 9:26.8 0:29.4 6:11.5 21:43.1
13 ΜΕΛΙΝΑ ΚΛΑΔΟΥ 10 39 SARONIC TRIATHLON CLUB 3:41.7 1:47.7 9:02.8 0:35.0 6:44.1 21:51.5
14 ΠΑΥΛΟΣ ΜΟΥΣΤΟΣ 9 43 RED STAR 3:29.9 1:32.1 9:29.0 0:28.6 7:12.3 22:12.2
15 ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΚΑΝΕΤΣΗ 10 37 RED STAR 3:02.9 1:51.9 9:28.8 0:25.8 7:22.8 22:12.3
16 ΜΑΡΘΑ ΣΚΟΤΑΔΗ 10 48 N.O.KY. 3:28.2 1:42.6 9:54.3 0:27.5 6:42.5 22:15.3
17 ZDRAVKO ZDRAVEV 9 30 FYROM 3:35.2 1:58.6 10:06.4 0:24.4 7:45.6 23:50.3
18 ΒΑΛΙΑ ΑΝΔΡΟYΤΣΟΠΟΥΛΟΥ 8 33 N.O.KY. 4:00.4 1:51.8 10:47.6 0:27.3 7:34.6 24:41.9
19 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΕΣΦΙΝΙΩΤΗΣ 9 311 3:13.8 2:40.6 11:30.3 0:25.3 7:09.0 24:59.1
20 JANA GJORGJIJEVSKA 8 28 FYROM 3:54.3 1:50.9 12:06.2 0:30.9 7:05.2 25:27.6
21 ΣΙΜΟΝΗ ΜΗΤΡΩΚΑ 12 41 SARONIC TRIATHLON CLUB 3:52.0 1:56.0 12:19.7 0:23.6 7:25.7 25:57.1
22 OGNEN IVANOVIKJ 8 29 FYROM 4:51.7 2:01.4 11:53.0 0:52.6 7:36.0 27:14.9
23 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΚΟΤΑΔΗΣ 7 49 N.O.KY. 5:56.6 2:41.5 13:34.3 0:31.6 6:51.0 29:35.2
DNS ΜΑΡΙΒΑ ΚΟΛΟΣΚΟΠΗ 12 40 N.O.KY.
DNS ΔΑΦΝΗ ΜΟΥΣΑ 9 42




ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΡΙΑΘΛΟΥ 2017


Junior Women (Νεάνιδες)
Place Overall Plc Name Age bib Team/Club SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 2 MARIA-AIMILIA KAZAMARIOTI 16 11 AC PALMOS 12:18.5 1:05.7 41:09.3 0:32.1 22:21.2 1:17:27.0



Elite Women (Γυναίκες)
Place Overall Plc Name Age bib Team/Club SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 1 ΝΤΕΝΙΖ ΔΗΜΑΚΗ 40 10 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 12:34.8 1:13.0 38:12.7 0:35.8 19:42.5 1:12:19.0
2 3 KATERINA SAPARI 26 12 RED STAR TRIATHLON CLUB 12:35.3 1:13.3 41:12.9 0:28.4 22:39.8 1:18:09.9
3 4 ΕΥΑ ΜΠΕΚΑ 20 13 A.O. ΘΗΣΕΑΣ 12:35.8 1:22.3 40:59.6 0:34.2 24:00.9 1:19:33.0
DNS DNS ΜΑΡΊΑ ΝΤΑΝΊΚΑ 23 14 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ



Junior Men (Έφηβοι)
Place Overall Plc Name Age bib Team/Club SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 5 GEORGE LAVDAS 17 7 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 11:32.7 1:19.1 33:51.9 0:30.2 17:37.6 1:04:51.7
2 6 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 19 8 Γ.Α.Σ. ΙΛΙΣΟΣ- NS COACHING 11:49.4 1:01.9 33:51.6 0:27.1 18:03.7 1:05:13.9
3 7 ΙΩΆΝΝΗΣ ΤΖΌΛΑΣ 16 18 ΆΣ ΠΑΛΜΟΣ 12:10.3 1:09.0 35:09.1 0:36.7 19:02.4 1:08:07.7
DNS DNS ΑΝΤΟΝΥ MICHALOPOULOS 17 17 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ



Elite Men (Άνδρες)
Place Overall Plc Name Age bib Team/Club SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 1 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΣΟΥΒΑΤΖΟΓΛΟΥ 29 1 ΑΕ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - NS COACHING 10:42.2 1:14.8 30:32.4 0:33.6 17:58.3 1:01:01.5
2 2 NIKOS WILCZEK 25 2 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ Team Koach 10:42.7 0:55.1 32:36.6 0:21.1 17:17.0 1:01:52.6
3 3 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΑΛ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 28 4 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 10:42.5 0:58.4 32:35.1 0:20.5 17:42.8 1:02:19.6
4 4 GEORGE ALYFANTIS 38 5 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 11:03.5 1:01.9 33:07.9 0:31.2 19:03.3 1:04:47.9
5 8 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 24 9 Α.Ε.Κερατσινίου 10:31.1 1:08.7 39:27.4 0:33.0 19:09.9 1:10:50.2
6 9 APOSTOLOS TEKOS 45 15 AS PALMOS 13:22.7 1:15.7 35:57.1 0:45.2 20:00.8 1:11:21.6
7 10 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΧΡΥΣΑΦΕΛΗΣ 36 16 RED STAR TRIATHLON CLUB 17:27.7 1:29.3 33:38.2 0:53.2 19:46.6 1:13:15.1
8 11 ΘΑΝΟΣ ΜΠΑΚΑΤΣΙΑΣ 43 19 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ 15:00.1 1:31.1 37:51.2 0:47.2 22:20.6 1:17:30.3
9 12 KONSTANTINOS THEODOROPOULOS 40 24 AS Palmos 15:42.7 1:45.0 36:55.5 0:41.8 22:50.7 1:17:55.9
10 13 ΝΙΚΟΣ ΚΑΡΑΤΖΟΓΙΆΝΝΗΣ 28 21 RED STAR 15:36.9 1:16.8 42:18.4 0:49.3 22:54.7 1:22:56.3
11 14 ΣΤΈΦΑΝΟΣ- ΔΙΟΝΎ ΜΕΤΑΛΛΗΝΌΣ 28 22 SOLAR-κκσκ 15:50.1 1:46.0 43:23.4 0:55.9 23:00.7 1:24:56.3
12 15 LOUKAS DRELLAS 29 26 A.O. ΘΗΣΕΑΣ 17:23.4 1:41.5 41:40.8 0:56.9 27:03.8 1:28:46.5
DNS DNS GEORGIOS DANIIL 32 3 ΘΗΣΕΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
DNS DNS ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ 36 6 Α.Ο. ΘΗΣΕΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
DNS DNS ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΡΩΜΑΣ 43 20 ΘΗΣΕΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
DNS DNS ΓΙΏΡΓΟΣ ΓΚΟΎΝΤΑΣ 46 23 AO ΘΗΣΕΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
DNS DNS SOTIRIS MARANIS 47 25 RED STAR TRIATHLON CLUB



Female 12 to 13 (Κορασίδες Β)
Place Overall Plc Name Age bib Team/Club SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 8 ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ ΜΗΤΡΟΠΑΠΑ 13 72 RED STAR TRIATHLON 5:54.9 1:21.8 17:10.3 0:25.9 11:25.6 36:18.8
2 9 ΝΙΟΒΗ ΚΟΥΒΑΡΑ 13 70 SARONIC TRIATHLON CLUB 6:01.3 1:34.6 16:36.8 0:31.5 12:10.4 36:54.8
3 10 ΕΥΑ ΤΟΔΕ 13 81 N.O.KY. 5:31.0 1:32.3 17:10.3 0:27.5 12:29.0 37:10.3
4 12 ΕΜΙΛΥ ΒΑΛΜΑ 13 63 RED STAR TRIATHLON 5:37.7 1:24.1 17:27.4 0:25.9 12:55.4 37:50.6
5 13 ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΝΕΤΣΗ 12 68 RED STAR 5:16.6 1:21.1 17:40.8 0:28.1 13:16.0 38:02.8
6 17 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΖΟΛΑ 12 80 ΑΣ ΠΑΛΜΟΣ 5:21.0 1:55.0 18:34.4 0:40.1 13:25.7 39:56.3
7 18 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΡΩΤΑ 13 79 RED STAR TRIATHLON CLUB 5:22.0 1:24.1 18:45.1 0:29.8 14:30.8 40:31.9
8 ΕΣ 20 MAGDALENA STANKOVSKA 13 57 FYROM 6:49.9 1:34.7 20:25.8 0:31.2 11:52.5 41:14.3
9 26 ΒΟΥΛΑ ΒΛΑΧΟΥ 13 64 SARONIC TRIATHLON CLUB 7:45.1 1:59.2 20:38.1 0:30.8 13:03.7 43:57.2
10 27 ΕΙΡΗΝΗ ΜΟΥΣΤΟΥ 13 75 RED STAR 6:42.8 1:52.8 21:17.2 0:42.9 15:04.2 45:40.1
11 ΕΣ 29 EVA ZDRAVEVA 12 60 FYROM 6:49.4 1:41.9 21:23.9 0:41.0 18:49.3 49:25.7
12 30 ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ ΜΗΤΡΩΚΑ 12 73 SARONIC TRIATHLON CLUB 9:11.9 2:11.7 28:32.1 1:23.3 21:50.7 1:03:09.9



Female 14 to 15 (Κορασίδες Α)
Place Overall Plc Name Age bib Team/Club SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 6 ROBYN WOODGATE 14 59 N.O.KY. 5:12.4 1:18.3 17:03.0 0:28.3 11:51.8 35:54.0
2 14 ATHINA MICHALOPOULOU 15 56 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 5:27.2 1:35.2 17:23.5 0:43.0 13:06.6 38:15.7
3 16 ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΠΑΝΤΕΛΙΔΑΚΗ 14 76 RED STAR TRIATHLON CLUB 5:32.0 1:40.9 17:53.0 0:52.4 13:40.4 39:38.9
4 19 ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΓΑΪΤΑΝΗ 15 65 N.O.KY. 5:37.7 1:30.7 16:53.9 0:27.5 16:22.8 40:52.8
5 21 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΡΑΠΤΗ 14 78 SARONIC TRIATHLON CLUB 7:27.8 2:07.6 17:58.1 0:38.7 13:01.8 41:14.3
6 25 ΜΑΛΕΝΑ ΚΑΚΟΥΤΗ 14 67 N.O.KY. 6:51.5 1:23.5 20:34.1 0:33.3 14:29.5 43:52.0



Male 12 to 13 (Παίδες Β)
Place Overall Plc Name Age bib Team/Club SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 2 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΡΝΟΚΟΥΡΟΣ 13 62 N.O.KY. 34:25.0 34:25.0
2 11 ΙΓΝΑΤ ΛΟΥΤΣΙΑΝ 12 71 N.O.KY. 5:39.0 1:39.2 17:23.1 0:36.0 12:17.1 37:34.6
3 15 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓΓΕΛΙΝΑΣ 13 61 N.O.KY. 6:33.6 1:32.7 19:06.1 0:27.5 11:50.7 39:30.7
4 ΕΣ 23 JAKOV GRASHKOVSKI 12 53 FYROM 7:08.2 1:40.6 19:06.6 0:31.3 14:37.2 43:04.1
5 24 HARRY MICHALOPOULOS 12 55 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 6:38.1 1:56.7 20:32.3 0:34.4 14:02.3 43:44.0
6 ΕΣ 28 ANDREJ DIMITROV 13 51 FYROM 7:49.4 1:38.8 18:01.4 0:37.3 18:44.8 46:51.9
DNS DNS ΝΙΚΟΣ ΜΟΣΧΟΓΙΑΝΝΗΣ 12 74 SARONIC TRIATHLON CLUB


Male 14 to 15 (Παίδες Α)
Place Overall Plc Name Age bib Team/Club SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 1 LOUIS WOODGATE 15 58 N.O.KY. 4:44.2 1:19.9 15:02.3 0:20.5 11:07.8 32:34.8
2 ΕΣ 3 IVO JOVAN DIMOVSKI 14 52 FYROM 5:02.7 1:22.3 16:29.9 0:36.3 11:24.1 34:55.5
3 4 ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΕΘΕΡΙΩΤΗΣ 15 77 Α.Ε ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ- NS COACHING 4:39.7 1:23.2 16:44.5 0:38.5 12:15.5 35:41.6
4 ΕΣ 5 BORAN KRALEVSKI 14 54 FYROM 6:39.2 1:32.8 16:04.6 0:37.6 10:57.9 35:52.4
5 7 ΧΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ 14 82 N.O.KY. 6:01.6 1:29.3 16:29.0 0:27.6 11:44.7 36:12.3
6 22 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΟΣΚΟΠΗΣ 14 69 N.O.KY. 7:37.7 1:54.5 19:11.0 0:47.2 12:10.9 41:41.4
DNS DNS ΣΠΥΡΟΣ ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 15 66 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ


Female 9 and Under (Παγκορασίδες Β)
Place Overall Plc Name Age bib Team/Club SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 5 ΗΛΙΑΝΑ ΚΑΚΟΥΤΗ 9 36 N.O.KY. 3:07.3 1:25.1 8:36.8 0:22.0 5:22.2 18:53.6
2 7 ΣΤΕΛΛΑ ΡΩΤΑ 9 46 RED STAR TRIATHLON CLUB 2:48.2 1:43.2 9:23.9 0:23.9 5:29.4 19:48.7
3 8 ΣΟΦΙΑ ΤΖΑΚΙΑ 9 50 N.O.KY. 3:16.8 1:47.6 8:45.1 0:25.2 5:37.8 19:52.6
4 11 ΝΑΥΣΙΚΑ ΣΚΟΤΑΔΗ 9 47 N.O.KY. 3:32.4 1:53.7 9:39.5 0:34.1 5:58.4 21:38.2
5 18 ΒΑΛΙΑ ΑΝΔΡΟYΤΣΟΠΟΥΛΟΥ 8 33 N.O.KY. 4:00.4 1:51.8 10:47.6 0:27.3 7:34.6 24:41.9
6 ΕΣ 20 JANA GJORGJIJEVSKA 8 28 FYROM 3:54.3 1:50.9 12:06.2 0:30.9 7:05.2 25:27.6
DNS DNS ΔΑΦΝΗ ΜΟΥΣΑ 9 42


Female 10 to 11 (Παγκορασίδες Β)
Place Overall Plc Name Age bib Team/Club SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 6 ΑΜΑΝΤΑ ΓΚΕΛΗ 11 35 RED STAR TRIATHLON 2:42.0 1:27.1 8:35.5 0:29.7 6:26.3 19:40.8
2 10 ΒΟΥΛΑ ΡΑΠΤΗ 11 44 SARONIC TRIATHLON CLUB 3:25.0 1:42.9 9:17.9 0:24.8 6:27.4 21:18.2
3 13 ΜΕΛΙΝΑ ΚΛΑΔΟΥ 10 39 SARONIC TRIATHLON CLUB 3:41.7 1:47.7 9:02.8 0:35.0 6:44.1 21:51.5
4 15 ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΚΑΝΕΤΣΗ 10 37 RED STAR 3:02.9 1:51.9 9:28.8 0:25.8 7:22.8 22:12.3
5 16 ΜΑΡΘΑ ΣΚΟΤΑΔΗ 10 48 N.O.KY. 3:28.2 1:42.6 9:54.3 0:27.5 6:42.5 22:15.3



Male 9 and Under (Παμπαίδες Β)
Place Overall Plc Name Age bib Team/Club SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 9 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΪΒΑΤΙΔΗΣ 8 32 RED STAR TRIATHLON 3:47.9 1:59.1 8:45.8 0:23.8 6:15.9 21:12.6
2 12 MARIO BREZOVSKI 7 27 FYROM 3:46.5 1:48.6 9:26.8 0:29.4 6:11.5 21:43.1
3 14 ΠΑΥΛΟΣ ΜΟΥΣΤΟΣ 9 43 RED STAR 3:29.9 1:32.1 9:29.0 0:28.6 7:12.3 22:12.2
4 ΕΣ 17 ZDRAVKO ZDRAVEV 9 30 FYROM 3:35.2 1:58.6 10:06.4 0:24.4 7:45.6 23:50.3
5 19 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΕΣΦΙΝΙΩΤΗΣ 9 311 3:13.8 2:40.6 11:30.3 0:25.3 7:09.0 24:59.1
6 ΕΣ 22 OGNEN IVANOVIKJ 8 29 FYROM 4:51.7 2:01.4 11:53.0 0:52.6 7:36.0 27:14.9
7 23 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΚΟΤΑΔΗΣ 7 49 N.O.KY. 5:56.6 2:41.5 13:34.3 0:31.6 6:51.0 29:35.2


Male 10 to 11 (Παμπαίδες Α)
Place Overall Plc Name Age bib Team/Club SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 1 ΘΩΜΑΣ ΚΑΤΡΑΟΥΡΑΣ 11 38 RED STAR TRIATHLON 2:24.5 1:24.5 7:55.8 0:21.2 4:41.6 16:47.7
2 2 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΡΝΟΚΟΥΡΟΣ 10 34 N.O.KY. 3:03.0 1:36.8 8:00.1 0:27.3 4:35.7 17:43.2
3 3 ΜΑΞΙΜΟΣ ΑΪΒΑΤΙΔΗΣ 10 31 RED STAR TRIATHLON 2:41.3 1:28.9 8:09.3 0:24.5 5:35.7 18:19.9
4 4 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΡΑΠΤΗΣ 11 45 SARONIC TRIATHLON CLUB 3:08.1 1:41.8 7:50.0 0:27.7 5:21.4 18:29.2



Triathlon1 AGE GROUPS

AG Sprint Triathlon - General Classification
Place Name Age Bib Number Team/Club SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Gun Time
1 ΜΑΝΟΎΣΟΣ ΔΑΜΟΡΆΚΗΣ 35 151 14:11.6 1:13.8 33:05.9 0:31.6 19:27.1 1:08:30.2
2 POLYDEYKIS CHANTZIARAS 34 195 Wind / NScoching 13:48.5 1:13.1 33:23.0 0:30.8 20:07.1 1:09:02.6
3 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΑΤΝΑΚΗΣ 33 117 NSCOACING 14:22.1 1:33.1 32:16.7 0:37.7 20:16.2 1:09:05.9
4 ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΒΙΖΥΡΑΚΗΣ 45 155 12:06.7 1:44.6 35:12.9 0:35.5 19:38.2 1:09:18.1
5 IOANNIS PSAROPOULOS 55 164 Ethnikos running team 14:24.7 1:22.4 33:19.5 0:36.3 20:05.3 1:09:48.5
6 KONSTANTINOS KOSTIMPAS 44 178 Los Vathros 13:24.1 1:28.3 35:25.6 0:39.1 19:46.7 1:10:43.9
7 MINAS MALATOS 37 173 Cervelo Endurance Team 15:20.8 1:24.6 31:27.0 0:36.6 23:29.6 1:12:18.8
8 RENAUD BLANK 26 112 15:09.7 1:31.1 33:55.7 0:55.7 21:11.8 1:12:44.2
9 ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΚΟΥΛΑΚΗΣ 34 140 NS Coaching /Vodafone Running Team 12:01.4 1:14.4 37:28.7 0:36.0 21:32.0 1:12:52.7
10 CHRISTOS BATISTATOS 36 198 13:29.0 1:29.7 34:41.6 0:31.8 23:19.3 1:13:31.6
11 SOTIRIOS DEDES 42 191 NSC 15:39.2 1:33.9 34:36.1 0:50.8 20:51.9 1:13:32.1
12 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΟΓΛΟΥ 40 144 NSCOACHING 13:27.5 1:19.3 35:47.7 0:38.6 23:13.3 1:14:26.6
13 DIMITRIS KOURTIDIS 36 177 K-INSURANCE 17:39.3 1:33.5 33:45.3 0:45.2 20:48.7 1:14:32.2
14 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΙΑΠΑΣ 36 119 NSCOACHING 17:52.3 1:10.2 35:49.7 0:48.7 20:39.6 1:16:20.6
15 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 42 200 DHL EXPRESS 13:24.5 1:29.9 38:37.8 0:49.2 22:11.1 1:16:32.7
16 ΑΚΗΣ ΚΡΟΥΣΤΑΛΛΗΣ 33 139 ironauts triathlon club 16:55.1 1:39.1 36:20.4 0:45.9 22:15.2 1:17:55.9
17 KONSTANTINOS AGGELOPOULOS 37 199 0 14:17.4 2:08.0 40:18.7 0:22.4 21:08.4 1:18:15.1
18 PANAGIOTIS KLOUTSINIOTIS 41 179 NS COACHING 16:15.5 1:31.5 35:59.6 1:19.5 23:36.4 1:18:42.7
19 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 35 131 18:49.5 2:04.5 35:26.1 0:40.5 21:46.0 1:18:46.8
20 THANOS STOUMPAS 40 160 NScoaching 15:02.2 1:14.6 40:08.1 0:32.5 22:08.8 1:19:06.4
21 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-ΣΠΥΡΙ ΤΖΟΥΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 48 123 ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 15:31.8 1:53.8 37:32.2 0:55.9 23:18.6 1:19:12.5
22 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 40 129 14:40.4 2:28.3 38:47.7 0:54.2 22:35.6 1:19:26.4
23 LEONIDAS KALOGEROPOULOS 51 184 Los VATHROS 15:22.0 1:24.1 38:54.4 0:42.8 23:22.2 1:19:45.7
24 ANGELA MARLAGOUTSOU 37 170 Argos track 14:13.4 1:25.0 40:02.7 0:47.3 23:38.3 1:20:06.9
25 EMMANUEL LAMPROU 43 176 Los Vathros 17:06.9 1:28.9 37:21.8 0:50.9 23:48.0 1:20:36.7
26 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ 39 156 ΟΙ ΛΟΚΡΟΊ 16:55.8 1:53.4 38:10.2 0:39.0 23:04.6 1:20:43.2
27 LEONIDAS TRAPOTSIS 35 159 Athens Triathlon Team 16:22.2 1:33.9 39:07.5 0:52.2 22:58.6 1:20:54.5
28 MICHALIS MOISIADIS 41 168 4M TRIATHLON TEAM 17:46.7 1:54.4 38:41.1 0:53.7 22:02.8 1:21:18.9
29 HARIS CHRISTIDIS 42 194 16:53.7 1:53.3 35:58.9 0:51.3 25:54.2 1:21:31.7
30 NIKOLAOS PERISTERAS 43 165 NS COACHING 14:56.2 1:52.9 38:25.6 0:34.6 25:56.8 1:21:46.3
31 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 44 149 ΑΣ.ΠΑΛΜΟΣ 15:59.1 1:37.3 40:21.3 0:35.4 23:15.0 1:21:48.3
32 ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ 53 118 GOJI BERRY - PHYSIOMANUAL.GR TEAM 17:00.1 2:01.3 39:25.3 1:02.4 23:01.1 1:22:30.3
33 STELIOS MICHALOPOULOS 55 169 Holmes Place 16:51.6 1:51.8 37:14.8 1:11.4 25:33.6 1:22:43.4
34 ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΝΗΣ 40 133 Α Π Σ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 22:45.4 1:44.9 38:20.7 0:40.0 19:52.1 1:23:23.2
35 ALEXANDROS XENOS-KOKOLETSIS 36 157 PlagiastoArni 14:15.4 2:23.7 42:45.1 2:01.2 23:01.6 1:24:27.1
36 KONSTANTINOS GKIAOURIS 34 187 Iptamenoi 14:33.0 2:04.0 38:43.1 0:53.5 28:18.4 1:24:32.2
37 ΠΑΓΩΝΑ-ΔΑΝΑΗ ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ 40 125 19:56.3 1:38.4 41:45.7 0:46.9 21:33.3 1:25:40.7
38 ΠΕΤΡΟΣ ΜΗΤΣΙΟΥ 49 114 ΚΟΙΝΣΕΠ ΓΕΝΕΣΙΣ"" 15:13.2 2:32.3 39:48.0 1:07.7 27:06.1 1:25:47.6
39 DIMITRIOS DANIIL 60 193 argos sec team 20:39.0 2:05.2 39:41.8 0:48.0 22:38.7 1:25:52.8
40 ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΓΑΡΙΏΤΗΣ 66 135 myathlete 16:23.6 1:53.1 41:05.7 1:28.7 25:36.4 1:26:27.7
41 ΝΙΚΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΎΛΛΟΥ 38 122 Solar-κκσκ 17:07.7 2:24.8 44:23.1 0:30.4 25:16.1 1:29:42.3
42 ΡΑΝΙΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 39 154 16:25.9 2:29.2 46:12.2 0:32.5 24:51.7 1:30:31.6
43 K0NSTANTINOS KLAOUDATOS 52 180 Sunvalue Solar 24:43.5 2:11.8 40:25.5 1:04.3 22:06.6 1:30:31.8
44 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 51 111 18:42.4 2:38.8 42:19.7 0:39.0 26:35.2 1:30:55.3
45 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 46 143 LOS VATRHOS - MY ATHLETE 19:34.6 2:29.8 40:50.4 1:11.5 27:07.7 1:31:14.2
46 ΚΙΜΩΝ ΖΑΜΑΝΑΚΟΣ 42 147 20:58.4 2:29.3 39:49.8 1:07.6 27:31.2 1:31:56.4
47 NIKOLAOS RITSONIS 67 163 Los Vathros 19:38.5 2:52.6 43:13.1 2:05.5 24:15.3 1:32:05.2
48 NIKOLAOS DIMITROPOULOS 49 190 16:28.5 1:49.2 46:45.0 0:40.4 26:54.1 1:32:37.3
49 ΝΙΚΟΣ ΣΙΔΕΡΗΣ 49 124 19:24.3 2:22.2 44:31.1 1:37.0 27:48.8 1:35:43.6
50 ΝΤΟΡΙΝΑ ΤΡΙΤΣΙΜΠΙΔΑ 31 121 Los Vathros Triathlon Team 16:31.3 2:10.7 47:00.3 1:27.4 28:49.7 1:35:59.8
51 HARRIS SPILIAKOS 36 162 20:40.9 9:03.1 42:16.5 0:31.6 25:04.2 1:37:36.5
52 THEO TSIRDIMOS 55 158 21:14.6 1:54.8 41:11.0 0:54.7 32:27.2 1:37:42.6
53 ΕΛΊΝΑ ΛΙΆΝΗ 42 138 Athens Triathlon Team 17:05.8 1:32.7 50:47.3 0:57.7 29:36.8 1:40:00.6
54 STYLIANOS KARYDIS 32 183 21:00.5 3:07.6 49:53.6 0:39.3 25:24.1 1:40:05.4
55 ΒΑΓΓΈΛΗΣ ΡΑΪΤΣΙΟΣ 44 127 22:11.6 3:39.8 46:55.3 0:44.4 29:33.3 1:43:04.6
56 ΝΙΚΟΣ ΚΟΤΣΑΚΆΣ 32 141 Athens Triathlon Team 14:48.9 2:49.7 50:27.0 1:33.1 33:25.8 1:43:04.8
57 ΙΩΆΝΝΗΣ ΠΑΤΟΎΡΑΣ 45 128 22:33.8 2:50.2 49:35.3 1:09.1 30:18.8 1:46:27.4
58 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΙΟΝΤΟΣ 43 137 21:41.4 3:43.6 49:51.1 0:44.5 30:27.6 1:46:28.3
59 LUCY FAIS 27 188 Red Star Triathlon 19:52.9 3:04.0 49:31.3 1:28.5 34:11.7 1:48:08.5
60 XENOFON LOURANTOS 63 174 Athens Triathlon Team 21:14.4 3:15.0 47:34.9 1:25.1 34:56.2 1:48:25.7
61 ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ 35 120 22:22.7 3:24.4 49:41.6 2:12.5 32:31.4 1:50:12.7
DNF VAGGELIS GKOGKOS 41 186 ΣΥΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 17:04.3 2:33.0
DQ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΣΕΛΑΣ 35 113 21:53.3 3:02.6 29:51.3 0:57.6 23:59.0 1:19:44.0
DNS ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΙΓΓΟΣ 43 126 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 43 130
DNS ΑΡΗΣ ΝΟΤΗΣ 36 132 ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ
DNS ΠΑΡΑΣΚΕΥΆΣ ΝΙΚΟΛΆΟΥ 40 134 Ανεξάρτητος
DNS ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΥΡΑΣ 54 136 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
DNS ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΚΙΜΑΝΕΤΖΗΣ 36 142
DNS ΘΕΜΗΣ ΖΥΓΟΥΜΗΣ 41 145 alex endurance gang
DNS ΘΕΌΔΩΡΟΣ ΖΑΧΑΡΙΆΣ 43 146 0
DNS ΑΝΔΡΈΑΣ ΕΥΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ 43 148 Σύλλογος δρομέων υγείας Ελευσίνας
DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΣΕΤΗΣ 37 150
DNS ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ ΓΚΊΚΑΣ 37 152
DNS ΜΙΧΆΛΗΣ ΓΚΊΚΑΣ 35 153
DNS ANGELIKI STAMOU 41 161
DNS KONSTANTINOS MYRICLIS 39 166
DNS MICHALIS MOURTZIS 42 167 4M TRIATHLON TEAM
DNS ILIAS MARGARTIIS 33 171
DNS GIORGOS MANIATIS 48 172 ανεξαρτιτος
DNS ILIAS LIBERIS 37 175 KASIMIS TRAINING
DNS ZAFIRIS KAYIOPOULOS 48 181
DNS MARIOS KAYIOPOULOS 48 182 ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - SOLO BARS
DNS DIMITRIOS GOUMAS 50 185 FLYING GEESE TRIATHLON TEAM
DNS DIMITRIOS ELEFTHEROGLOU 28 189 ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ
DNS ELISAVET DARDAVESI 43 192
DNS KIRIAKI BINIARI 26 196 NS COACHING
DNS MILTIADIS BAVAS 27 197 Rafina Triathlon Club



TRIATHLON TEAM RELAY

Place Name Age Bib Number Team/Club SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Gun Time
1 ΕΟΤΡΙ ΕΛΛΗΝΙΚΉ ΟΜΟΣΠΟΝΔΊΑ 0 215 TRIATHLON HELLAS 11:54.1 1:06.7 33:24.8 0:27.1 20:50.2 1:07:43.0
ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΓΚΈΛΗΣ ΚΟΣΜΆΣ ΝΤΑΒΟΥΝΤΙΆΝ ΜΆΚΗΣ ΚΟΛΈΘΡΑΣ
2 LOS VATHROS LOS VATHROS 0 213 LOS VATHROS 14:28.8 0:57.3 34:15.9 0:26.2 20:43.2 1:10:51.5
ΟΛΥΜΠΙΑ ΜΠΟΛΩΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΡΑΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΡΧΑΝΙΩΤΗ
3 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΖΕΡΒΟΣ 0 208 SIFNOS TEAM 16:48.2 1:12.5 36:29.6 0:51.0 21:52.2 1:17:13.7
ΓΙΑΝΝΟΎΛΗΣ ΓΙΏΡΓΟΣ ΖΕΡΒΌΣ ΑΠΌΣΤΟΛΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΆΣΗΣ ΚΏΣΤΑΣ
4 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΑΜΑΚΗΣ 0 212 DHL EXPRESS TWO 14:29.9 1:15.8 37:13.2 0:45.3 24:34.7 1:18:19.0
ΣΦΕΤΣΑΣ ΔΕΡΜΕΤΖΙΔΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΗΣ
5 ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ ΤΣΌΛΗΣ 0 207 Α.Σ.ΔΙΆΠΛΑΣΗ 15:15.4 1:24.7 39:51.7 0:33.3 22:29.2 1:19:34.5
ΚΥΡΙΆΚΟΣ ΜΆΝΤΖΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ ΤΣΌΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ ΣΜΥΡΛΉΣ
6 ΗΛΙΑΣ ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ 0 236 DHL EXPRESS ONE 11:09.5 1:09.6 40:55.8 0:37.4 25:50.7 1:19:43.2
ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΚΑΡΑΤΖΟΓΙΑΝΝΗ
7 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΗΜΑΡΙΔΗΣ 0 210 ΔΗΜΑΡΙΔΗΣ 17:25.4 1:18.9 47:00.8 0:43.4 28:08.9 1:34:37.5
ΑΡΓΎΡΗΣ ΑΥΛΩΝΊΤΗΣ ΑΧΙΛΛΈΑΣ ΔΗΜΑΡΊΔΗΣ ΓΙΏΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΆΔΗΣ
8 THOMAS FILIPPOU 0 211 SPEEDY 20:24.3 N/A 46:49.1 1:13.8 34:04.1 1:42:31.4
IRENE SIOZOU THOMAS FILIPPOU THOMAS FILIPPOU
DNS ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΖΗΜΙΑΝΙΤΗΣ 0 237 SPECIALS
ΈΛΛΗ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΤΗΛΈΜΑΧΟΣ ΜΟΎΣΑΣ ΛΕΥΤΈΡΗΣ ΖΗΜΙΑΝΙΤΗΣ



AGE GROUPS

Female 29 and Under
Place Overall Plc Name Age bib Team/Club SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 59 LUCY FAIS 27 188 Red Star Triathlon 19:52.9 3:04.0 49:31.3 1:28.5 34:11.7 1:48:08.5
DNS DNS KIRIAKI BINIARI 26 196 NS COACHING


Female 30 to 39
Place Overall Plc Name Age bib Team/Club SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 24 ANGELA MARLAGOUTSOU 37 170 Argos track 14:13.4 1:25.0 40:02.7 0:47.3 23:38.3 1:20:06.9
2 42 ΡΑΝΙΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 39 154 16:25.9 2:29.2 46:12.2 0:32.5 24:51.7 1:30:31.6
3 50 ΝΤΟΡΙΝΑ ΤΡΙΤΣΙΜΠΙΔΑ 31 121 Los Vathros Triathlon Team 16:31.3 2:10.7 47:00.3 1:27.4 28:49.7 1:35:59.8


Female 40 to 49
Place Overall Plc Name Age bib Team/Club SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 37 ΠΑΓΩΝΑ-ΔΑΝΑΗ ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ 40 125 19:56.3 1:38.4 41:45.7 0:46.9 21:33.3 1:25:40.7
2 53 ΕΛΊΝΑ ΛΙΆΝΗ 42 138 Athens Triathlon Team 17:05.8 1:32.7 50:47.3 0:57.7 29:36.8 1:40:00.6
DNS DNS ANGELIKI STAMOU 41 161
DNS DNS ELISAVET DARDAVESI 43 192


Male 29 and Under
Place Overall Plc Name Age bib Team/Club SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 8 RENAUD BLANK 26 112 15:09.7 1:31.1 33:55.7 0:55.7 21:11.8 1:12:44.2
DNS DNS DIMITRIOS ELEFTHEROGLOU 28 189 ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ
DNS DNS MILTIADIS BAVAS 27 197 Rafina Triathlon Club


Male 30 to 39
Place Overall Plc Name Age bib Team/Club SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 1 ΜΑΝΟΎΣΟΣ ΔΑΜΟΡΆΚΗΣ 35 151 14:11.6 1:13.8 33:05.9 0:31.6 19:27.1 1:08:30.2
2 2 POLYDEYKIS CHANTZIARAS 34 195 Wind / NScoching 13:48.5 1:13.1 33:23.0 0:30.8 20:07.1 1:09:02.6
3 3 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΑΤΝΑΚΗΣ 33 117 NSCOACING 14:22.1 1:33.1 32:16.7 0:37.7 20:16.2 1:09:05.9
4 7 MINAS MALATOS 37 173 Cervelo Endurance Team 15:20.8 1:24.6 31:27.0 0:36.6 23:29.6 1:12:18.8
5 9 ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΚΟΥΛΑΚΗΣ 34 140 NS Coaching /Vodafone Running Team 12:01.4 1:14.4 37:28.7 0:36.0 21:32.0 1:12:52.7
6 10 CHRISTOS BATISTATOS 36 198 13:29.0 1:29.7 34:41.6 0:31.8 23:19.3 1:13:31.6
7 13 DIMITRIS KOURTIDIS 36 177 K-INSURANCE 17:39.3 1:33.5 33:45.3 0:45.2 20:48.7 1:14:32.2
8 14 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΙΑΠΑΣ 36 119 NSCOACHING 17:52.3 1:10.2 35:49.7 0:48.7 20:39.6 1:16:20.6
9 16 ΑΚΗΣ ΚΡΟΥΣΤΑΛΛΗΣ 33 139 ironauts triathlon club 16:55.1 1:39.1 36:20.4 0:45.9 22:15.2 1:17:55.9
10 17 KONSTANTINOS AGGELOPOULOS 37 199 0 14:17.4 2:08.0 40:18.7 0:22.4 21:08.4 1:18:15.1
11 19 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 35 131 18:49.5 2:04.5 35:26.1 0:40.5 21:46.0 1:18:46.8
12 26 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ 39 156 ΟΙ ΛΟΚΡΟΊ 16:55.8 1:53.4 38:10.2 0:39.0 23:04.6 1:20:43.2
13 27 LEONIDAS TRAPOTSIS 35 159 Athens Triathlon Team 16:22.2 1:33.9 39:07.5 0:52.2 22:58.6 1:20:54.5
14 35 ALEXANDROS XENOS-KOKOLETSIS 36 157 PlagiastoArni 14:15.4 2:23.7 42:45.1 2:01.2 23:01.6 1:24:27.1
15 36 KONSTANTINOS GKIAOURIS 34 187 Iptamenoi 14:33.0 2:04.0 38:43.1 0:53.5 28:18.4 1:24:32.2
16 41 ΝΙΚΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΎΛΛΟΥ 38 122 Solar-κκσκ 17:07.7 2:24.8 44:23.1 0:30.4 25:16.1 1:29:42.3
17 51 HARRIS SPILIAKOS 36 162 20:40.9 9:03.1 42:16.5 0:31.6 25:04.2 1:37:36.5
18 54 STYLIANOS KARYDIS 32 183 21:00.5 3:07.6 49:53.6 0:39.3 25:24.1 1:40:05.4
19 56 ΝΙΚΟΣ ΚΟΤΣΑΚΆΣ 32 141 Athens Triathlon Team 14:48.9 2:49.7 50:27.0 1:33.1 33:25.8 1:43:04.8
20 61 ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ 35 120 22:22.7 3:24.4 49:41.6 2:12.5 32:31.4 1:50:12.7
DNS DNS ΑΡΗΣ ΝΟΤΗΣ 36 132 ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ
DNS DNS ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΚΙΜΑΝΕΤΖΗΣ 36 142
DNS DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΣΕΤΗΣ 37 150
DNS DNS ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ ΓΚΊΚΑΣ 37 152
DNS DNS ΜΙΧΆΛΗΣ ΓΚΊΚΑΣ 35 153
DNS DNS KONSTANTINOS MYRICLIS 39 166
DNS DNS ILIAS MARGARTIIS 33 171
DNS DNS ILIAS LIBERIS 37 175 KASIMIS TRAINING
DQ DQ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΣΕΛΑΣ 35 113 21:53.3 3:02.6 29:51.3 0:57.6 23:59.0 1:19:44.0


Male 40 to 49
Place Overall Plc Name Age bib Team/Club SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 4 ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΒΙΖΥΡΑΚΗΣ 45 155 12:06.7 1:44.6 35:12.9 0:35.5 19:38.2 1:09:18.1
2 6 KONSTANTINOS KOSTIMPAS 44 178 Los Vathros 13:24.1 1:28.3 35:25.6 0:39.1 19:46.7 1:10:43.9
3 11 SOTIRIOS DEDES 42 191 NSC 15:39.2 1:33.9 34:36.1 0:50.8 20:51.9 1:13:32.1
4 12 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΟΓΛΟΥ 40 144 NSCOACHING 13:27.5 1:19.3 35:47.7 0:38.6 23:13.3 1:14:26.6
5 15 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 42 200 DHL EXPRESS 13:24.5 1:29.9 38:37.8 0:49.2 22:11.1 1:16:32.7
6 18 PANAGIOTIS KLOUTSINIOTIS 41 179 NS COACHING 16:15.5 1:31.5 35:59.6 1:19.5 23:36.4 1:18:42.7
7 20 THANOS STOUMPAS 40 160 NScoaching 15:02.2 1:14.6 40:08.1 0:32.5 22:08.8 1:19:06.4
8 21 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-ΣΠΥΡΙ ΤΖΟΥΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 48 123 ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 15:31.8 1:53.8 37:32.2 0:55.9 23:18.6 1:19:12.5
9 22 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 40 129 14:40.4 2:28.3 38:47.7 0:54.2 22:35.6 1:19:26.4
10 25 EMMANUEL LAMPROU 43 176 Los Vathros 17:06.9 1:28.9 37:21.8 0:50.9 23:48.0 1:20:36.7
11 28 MICHALIS MOISIADIS 41 168 4M TRIATHLON TEAM 17:46.7 1:54.4 38:41.1 0:53.7 22:02.8 1:21:18.9
12 29 HARIS CHRISTIDIS 42 194 16:53.7 1:53.3 35:58.9 0:51.3 25:54.2 1:21:31.7
13 30 NIKOLAOS PERISTERAS 43 165 NS COACHING 14:56.2 1:52.9 38:25.6 0:34.6 25:56.8 1:21:46.3
14 31 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 44 149 ΑΣ.ΠΑΛΜΟΣ 15:59.1 1:37.3 40:21.3 0:35.4 23:15.0 1:21:48.3
15 34 ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΝΗΣ 40 133 Α Π Σ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 22:45.4 1:44.9 38:20.7 0:40.0 19:52.1 1:23:23.2
16 38 ΠΕΤΡΟΣ ΜΗΤΣΙΟΥ 49 114 ΚΟΙΝΣΕΠ ΓΕΝΕΣΙΣ"" 15:13.2 2:32.3 39:48.0 1:07.7 27:06.1 1:25:47.6
17 45 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 46 143 LOS VATRHOS - MY ATHLETE 19:34.6 2:29.8 40:50.4 1:11.5 27:07.7 1:31:14.2
18 46 ΚΙΜΩΝ ΖΑΜΑΝΑΚΟΣ 42 147 20:58.4 2:29.3 39:49.8 1:07.6 27:31.2 1:31:56.4
19 48 NIKOLAOS DIMITROPOULOS 49 190 16:28.5 1:49.2 46:45.0 0:40.4 26:54.1 1:32:37.3
20 49 ΝΙΚΟΣ ΣΙΔΕΡΗΣ 49 124 19:24.3 2:22.2 44:31.1 1:37.0 27:48.8 1:35:43.6
21 55 ΒΑΓΓΈΛΗΣ ΡΑΪΤΣΙΟΣ 44 127 22:11.6 3:39.8 46:55.3 0:44.4 29:33.3 1:43:04.6
22 57 ΙΩΆΝΝΗΣ ΠΑΤΟΎΡΑΣ 45 128 22:33.8 2:50.2 49:35.3 1:09.1 30:18.8 1:46:27.4
23 58 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΙΟΝΤΟΣ 43 137 21:41.4 3:43.6 49:51.1 0:44.5 30:27.6 1:46:28.3
DNF DNF VAGGELIS GKOGKOS 41 186 ΣΥΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 17:04.3 2:33.0
DNS DNS ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΙΓΓΟΣ 43 126 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
DNS DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 43 130
DNS DNS ΠΑΡΑΣΚΕΥΆΣ ΝΙΚΟΛΆΟΥ 40 134 Ανεξάρτητος
DNS DNS ΘΕΜΗΣ ΖΥΓΟΥΜΗΣ 41 145 alex endurance gang
DNS DNS ΘΕΌΔΩΡΟΣ ΖΑΧΑΡΙΆΣ 43 146 0
DNS DNS ΑΝΔΡΈΑΣ ΕΥΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ 43 148 Σύλλογος δρομέων υγείας Ελευσίνας
DNS DNS MICHALIS MOURTZIS 42 167 4M TRIATHLON TEAM
DNS DNS GIORGOS MANIATIS 48 172 ανεξαρτιτος
DNS DNS ZAFIRIS KAYIOPOULOS 48 181
DNS DNS MARIOS KAYIOPOULOS 48 182 ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - SOLO BARS

Male 50 to 59
Place Overall Plc Name Age bib Team/Club SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 5 IOANNIS PSAROPOULOS 55 164 Ethnikos running team 14:24.7 1:22.4 33:19.5 0:36.3 20:05.3 1:09:48.5
2 23 LEONIDAS KALOGEROPOULOS 51 184 Los VATHROS 15:22.0 1:24.1 38:54.4 0:42.8 23:22.2 1:19:45.7
3 32 ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ 53 118 GOJI BERRY - PHYSIOMANUAL.GR TEAM 17:00.1 2:01.3 39:25.3 1:02.4 23:01.1 1:22:30.3
4 33 STELIOS MICHALOPOULOS 55 169 Holmes Place 16:51.6 1:51.8 37:14.8 1:11.4 25:33.6 1:22:43.4
5 43 K0NSTANTINOS KLAOUDATOS 52 180 Sunvalue Solar 24:43.5 2:11.8 40:25.5 1:04.3 22:06.6 1:30:31.8
6 44 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 51 111 18:42.4 2:38.8 42:19.7 0:39.0 26:35.2 1:30:55.3
7 52 THEO TSIRDIMOS 55 158 21:14.6 1:54.8 41:11.0 0:54.7 32:27.2 1:37:42.6
DNS DNS ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΥΡΑΣ 54 136 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
DNS DNS DIMITRIOS GOUMAS 50 185 FLYING GEESE TRIATHLON TEAM

Male 60 and Over
Place Overall Plc Name Age bib Team/Club SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 39 DIMITRIOS DANIIL 60 193 argos sec team 20:39.0 2:05.2 39:41.8 0:48.0 22:38.7 1:25:52.8
2 40 ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΓΑΡΙΏΤΗΣ 66 135 myathlete 16:23.6 1:53.1 41:05.7 1:28.7 25:36.4 1:26:27.7
3 47 NIKOLAOS RITSONIS 67 163 Los Vathros 19:38.5 2:52.6 43:13.1 2:05.5 24:15.3 1:32:05.2
4 60 XENOFON LOURANTOS 63 174 Athens Triathlon Team 21:14.4 3:15.0 47:34.9 1:25.1 34:56.2 1:48:25.7



SUPER SPRINT Triathlon


General Classification
Place Name Age Bib Number Team/Cub SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Gun Time
1 ΜΑΝΟΣ ΜΟΙΡΑΣ 32 321 Α.Σ ΤΡΙΑΘΛΟΝ ΧΑΛΚΙΔΑ(TriathlonChalk 4:59.1 1:17.3 15:36.8 0:35.1 11:08.7 33:37.3
2 STATHIS PANTELIS 35 400 NS Coaching - Top Cycles 6:33.5 1:02.5 15:18.6 0:23.3 13:00.6 36:18.7
3 PHILIPPOS CHRISTODOULOU 12 382 7:16.4 1:32.2 17:53.2 0:29.5 11:52.1 39:03.5
4 ΓΙΆΝΝΗΣ ΔΟΥΒΑΣ 35 354 Μεσσηνιακος 7:00.8 1:46.4 16:47.3 0:43.7 14:19.8 40:38.1
5 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΑΓΚΛΗΣ 38 348 7:03.4 1:53.5 17:49.1 0:56.1 13:24.1 41:06.4
6 ΒΑΓΓΈΛΗΣ ΑΓΓΕΛΌΠΟΥΛΟΣ 41 365 6:23.3 0:30.9 21:20.2 13:45.1 41:59.6
7 KIRIAKI BINIARI 26 383 NS COACHING 8:45.0 2:37.9 17:06.7 1:06.7 12:38.8 42:15.2
8 ΣΩΤΉΡΗΣ ΜΥΤΆΣ 45 319 7:14.3 1:59.8 18:13.7 1:00.1 14:14.2 42:42.3
9 DIONISIS EMMANOUIL 36 381 7:12.8 3:18.0 17:49.5 1:27.2 13:10.0 42:57.7
10 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗΣ 49 317 ΑΟ ΘΗΣΕΑΣ WORLD OF BIKE 9:49.6 2:54.2 16:28.2 0:56.7 14:15.2 44:24.1
11 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ 38 330 8:49.1 2:21.5 20:56.4 0:32.6 11:57.2 44:37.1
12 COSTAS IOANIDIS 38 378 9:00.6 2:31.6 19:14.9 0:42.3 13:11.9 44:41.5
13 ΣΤΑΥΡΟΣ ΖΑΚΗΣ 37 344 HLB Nutrition 7:13.1 3:13.7 19:09.3 1:11.2 21:31.7 52:19.1
14 DANAE ANTONOPOULOU 33 385 10:44.6 3:18.9 29:23.5 0:56.3 19:09.9 1:03:33.3
15 ΜΙΡΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ 34 386 14:04.6 29:22.1 0:56.0 19:10.5 1:03:33.3
DNF STAVROS KLAOUDATOS 12 366 Sunvalue Solar 7:19.8 1:31.9 18:53.8
DNS ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 44 315
DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΟΥΤΣΗΣ 32 316 ΣΔΥΜ
DNS ΝΙΝΑ ΜΑΡΚΟΥ 32 324 ΕΥΡΟΣ Κ.Ο.ΝΑΥΠΛΙΟΥ
DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΟΥΣΗΣ 30 337 ΚΑΟΥΣΗΣ
DNS ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΕΙΚΤΑΚΗΣ 39 355
DNS MAIRA KARANTZALI 58 375 Los Vathros



Female Finishers
Place Name Age Bib Number Team/Club SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Gun Time
1 KIRIAKI BINIARI 26 383 NS COACHING 8:45.0 2:37.9 17:06.7 1:06.7 12:38.8 42:15.2
2 DANAE ANTONOPOULOU 33 385 10:44.6 3:18.9 29:23.5 0:56.3 19:09.9 1:03:33.3
3 ΜΙΡΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ 34 386 14:04.6 29:22.1 0:56.0 19:10.5 1:03:33.3
DNS ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 44 315
DNS MAIRA KARNTZALI 58 318 Los Vathros
DNS ΝΙΝΑ ΜΑΡΚΟΥ 32 324 ΕΥΡΟΣ Κ.Ο.ΝΑΥΠΛΙΟΥ
DNS MAIRA KARANTZALI 58 375 Los Vathros


Male Finishers

Place Name Age Bib Number Team/Club SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Gun Time
1 ΜΑΝΟΣ ΜΟΙΡΑΣ 32 321 Α.Σ ΤΡΙΑΘΛΟΝ ΧΑΛΚΙΔΑ(TriathlonChalk 4:59.1 1:17.3 15:36.8 0:35.1 11:08.7 33:37.3
2 STATHIS PANTELIS 35 400 NS Coaching - Top Cycles 6:33.5 1:02.5 15:18.6 0:23.3 13:00.6 36:18.7
3 PHILIPPOS CHRISTODOULOU 12 382 7:16.4 1:32.2 17:53.2 0:29.5 11:52.1 39:03.5
4 ΓΙΆΝΝΗΣ ΔΟΥΒΑΣ 35 354 Μεσσηνιακος 7:00.8 1:46.4 16:47.3 0:43.7 14:19.8 40:38.1
5 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΑΓΚΛΗΣ 38 348 7:03.4 1:53.5 17:49.1 0:56.1 13:24.1 41:06.4
6 ΒΑΓΓΈΛΗΣ ΑΓΓΕΛΌΠΟΥΛΟΣ 41 365 6:23.3 0:30.9 21:20.2 13:45.1 41:59.6
7 ΣΩΤΉΡΗΣ ΜΥΤΆΣ 45 319 7:14.3 1:59.8 18:13.7 1:00.1 14:14.2 42:42.3
8 DIONISIS EMMANOUIL 36 381 7:12.8 3:18.0 17:49.5 1:27.2 13:10.0 42:57.7
9 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗΣ 49 317 ΑΟ ΘΗΣΕΑΣ WORLD OF BIKE 9:49.6 2:54.2 16:28.2 0:56.7 14:15.2 44:24.1
10 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ 38 330 8:49.1 2:21.5 20:56.4 0:32.6 11:57.2 44:37.1
11 COSTAS IOANIDIS 38 378 9:00.6 2:31.6 19:14.9 0:42.3 13:11.9 44:41.5
12 ΣΤΑΥΡΟΣ ΖΑΚΗΣ 37 344 HLB Nutrition 7:13.1 3:13.7 19:09.3 1:11.2 21:31.7 52:19.1
DNF STAVROS KLAOUDATOS 12 366 Sunvalue Solar 7:19.8 1:31.9 18:53.8
DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΟΥΤΣΗΣ 32 316 ΣΔΥΜ
DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΟΥΣΗΣ 30 337 ΚΑΟΥΣΗΣ
DNS ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΕΙΚΤΑΚΗΣ 39 355


ENERGY AQUATHLON

General Classification
Place Name Bib No Age Team/Club SWIM Time T1 Time RUN Time Gun Time
1 ΓΕΏΡΓΙΟΣ ΜΙΝΤΖΙΒΙΡΗΣ 322 35 Bike thirty volos 12:47.5 0:20.7 19:07.9 32:16.1
2 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΙΑΡΕΝΗ 209 24 11:03.8 0:30.2 22:32.8 34:06.8
3 ATHINA IOANNIDI 204 17 Palmos A.C. 12:54.4 0:21.6 21:53.1 35:09.2
4 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΤΡΑΟΥΡΑΣ 309 52 RED STAR TRIATHLON CLUB 14:36.9 0:55.5 22:22.1 37:54.6
5 ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΣΧΟΥ 323 20 ΣΑΚΑ 14:56.7 0:39.6 22:32.6 38:09.0
6 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΟΥΛΟΥΣΗΣ 325 22 16:56.9 0:54.8 22:13.2 40:05.0
7 ΕΛΕΝΑ ΚΑΒΑΛΙΕΡΑΤΟΥ 214 48 Tri racing team 16:14.8 0:29.6 23:45.3 40:29.8
8 ΔΑΝΑΗ-ΕΛΙΝΑ ΜΑΚΡΙΔΑΚΗ 312 32 ΜΠΑΟΥΛΑ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 14:00.9 0:26.4 26:45.7 41:13.1
9 ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΝΤΟΣ 320 44 ATHENS TRIATHLON TEAM 15:38.0 0:55.4 25:01.5 41:35.0
10 KONSTANTINOS BOTOPOULOS 377 50 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 16:47.5 2:31.7 22:46.4 42:05.7
11 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΜΠΕΛΑΣ 387 49 Ανεξαρτητος 19:25.9 n/a 23:56.0 43:22.0
12 ΕΙΡΗΝΗ ΣΑΚΕΛΛΗ 327 39 ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ 20:21.1 1:25.8 26:29.3 48:16.4
13 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ 308 23 20:04.9 1:19.7 29:51.2 51:15.8
14 ΕΛΕΟΝΩΡΑ ΛΙΝΑΡΔΗ 329 38 20:02.0 2:11.1 30:29.6 52:42.8
15 GIORGOS ALVANIDIS 376 28 4M TRIATHLON TEAM 22:46.9 2:13.3 30:00.4 55:00.6
DNS DIMITRIS KOURTIS 305 35 Athens Triathlon Team
DNS ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ 306 27 ανεξαρτητος
DNS ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΜΠΛΙΑΝΙΤΗΣ 307 33
DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΙΝΤΖΕΡΑΚΟΣ 310 21 royal crossfit
DNS ΗΡΩ ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΚΗ 314 46 παο
DNS ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΑΟΥ 326 19
DNS ΚΩΣΤΑΣ ΣΚΟΥΜΑΣ 328 23
DNS DIMITRIOS ELEFTHEROGLOU 379 28 ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ
DNS THANOS PILITSIS 380 45
DNS KONSTANTINOS KAPOKAKIS 384 28

Female Finishers
Place Name Bib No Age Team/Club SWIM Time T1 Time RUN Time Gun Time
1 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΙΑΡΕΝΗ 209 24 11:03.8 0:30.2 22:32.8 34:06.8
2 ATHINA IOANNIDI 204 17 Palmos A.C. 12:54.4 0:21.6 21:53.1 35:09.2
3 ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΣΧΟΥ 323 20 ΣΑΚΑ 14:56.7 0:39.6 22:32.6 38:09.0
4 ΕΛΕΝΑ ΚΑΒΑΛΙΕΡΑΤΟΥ 214 48 Tri racing team 16:14.8 0:29.6 23:45.3 40:29.8
5 ΔΑΝΑΗ-ΕΛΙΝΑ ΜΑΚΡΙΔΑΚΗ 312 32 ΜΠΑΟΥΛΑ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 14:00.9 0:26.4 26:45.7 41:13.1
6 ΕΙΡΗΝΗ ΣΑΚΕΛΛΗ 327 39 ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ 20:21.1 1:25.8 26:29.3 48:16.4
7 ΕΛΕΟΝΩΡΑ ΛΙΝΑΡΔΗ 329 38 20:02.0 2:11.1 30:29.6 52:42.8
DNS ΗΡΩ ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΚΗ 314 46 παο
DNS ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΑΟΥ 326 19

Male Finishers
Place Name Bib No Age Address Line 1 SWIM Time T1 Time RUN Time Gun Time
1 ΓΕΏΡΓΙΟΣ ΜΙΝΤΖΙΒΙΡΗΣ 322 35 Bike thirty volos 12:47.5 0:20.7 19:07.9 32:16.1
2 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΤΡΑΟΥΡΑΣ 309 52 RED STAR TRIATHLON CLUB 14:36.9 0:55.5 22:22.1 37:54.6
3 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΟΥΛΟΥΣΗΣ 325 22 16:56.9 0:54.8 22:13.2 40:05.0
4 ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΝΤΟΣ 320 44 ATHENS TRIATHLON TEAM 15:38.0 0:55.4 25:01.5 41:35.0
5 KONSTANTINOS BOTOPOULOS 377 50 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 16:47.5 2:31.7 22:46.4 42:05.7
6 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΜΠΕΛΑΣ 387 49 Ανεξαρτητος 19:25.9 n/a 23:56.0 43:22.0
7 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ 308 23 20:04.9 1:19.7 29:51.2 51:15.8
8 GIORGOS ALVANIDIS 376 28 4M TRIATHLON TEAM 22:46.9 2:13.3 30:00.4 55:00.6
DNS DIMITRIS KOURTIS 305 35 Athens Triathlon Team
DNS ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ 306 27 ανεξαρτητος
DNS ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΜΠΛΙΑΝΙΤΗΣ 307 33
DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΙΝΤΖΕΡΑΚΟΣ 310 21 royal crossfit
DNS ΚΩΣΤΑΣ ΣΚΟΥΜΑΣ 328 23
DNS DIMITRIOS ELEFTHEROGLOU 379 28 ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ
DNS THANOS PILITSIS 380 45
DNS KONSTANTINOS KAPOKAKIS 384 28

Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Σχόλια αναγνωστών
Garmin

Energy Races

Triathlon Hellas

DHL
Zone3
nutrinews

Το trinews.gr είναι ένα portal αφιερωμένο στο τρίαθλο, με ειδήσεις, αγώνες και άρθρα - Όροι Χρήσης - Επικοινωνία: info [at] trinews [dot] gr

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - FitnessPulse.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News