Αρχική Ενημέρωση Αγώνες Αποτελέσματα Άρθρα Προϊοντα & Υπηρεσίες Φωτογραφίες Βίντεο
High5 NSCoaching Kasimis Training X-treme Stores Top Cycles Triathlon
Αποτελέσματα
01 Οκτ 17 ← πίσω

Energy Triathlon Tolo 2017

Energy Triathlon Tolo 2017
October 01, 2017
TRIATHLON HELLAS

Ανεπίσημα Αποτελέσματα


Overall Results

OLYMPIC DISTANCE
Place Name Age Bib Number Team/Club SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Gun Time
1 KONSTANTINOS KOSTIMPAS 44 211 23:05.9 1:24.9 1:02:27.0 0:56.4 36:23.1 2:04:17.5
2 ΔΑΜΑΛΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 36 283 25:11.7 1:09.3 1:00:37.3 0:53.5 37:03.9 2:04:55.9
3 PANTELIS SARANTIS 44 223 KASSIMIS 23:55.7 1:37.6 1:01:52.4 0:41.7 37:47.9 2:05:55.5
4 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 34 244 TRT 21:49.6 1:11.1 1:02:45.1 0:51.4 39:43.3 2:06:20.7
5 MINAS MALATOS 37 214 Cervelo Endurance Team 27:10.9 N/A 57:07.0 0:49.5 41:39.8 2:06:47.4
6 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΠΕΝΕΚΟΣ 42 254 kasimistraining 32:11.7 3:08.5 59:29.3 1:07.8 34:14.5 2:10:11.9
7 ΜΑΝΟΎΣΟΣ ΒΑΡΔΟΥΛΆΚΗΣ 41 231 26:27.4 N/A 1:06:44.7 0:49.4 37:24.8 2:11:26.6
8 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΟΓΛΟΥ 40 242 NScoaching 23:18.6 1:09.2 1:03:37.9 0:36.6 43:10.3 2:11:52.8
9 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΠΕΓΚΟΣ 20 253 Α.Σ. ΝΗΡΗΙΔΑ 26:43.3 1:31.7 1:03:23.0 0:55.0 39:35.4 2:12:08.5
10 PANAGIOTIS TSIAPAS 36 227 NSCOACHING 29:50.3 1:25.1 1:02:29.8 0:51.7 38:02.3 2:12:39.4
11 YIANNIS KARYOFYLLIS 38 209 trt 27:49.7 1:32.0 1:03:09.4 1:01.9 39:21.8 2:12:54.9
12 MILTIADIS BAVAS 27 202 Rafina Triathlon Club 29:19.5 1:26.3 1:04:34.0 0:28.3 38:11.1 2:13:59.3
13 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΡΩΤΑΣ 46 264 RED STAR TRIATHLON CLUB 25:50.5 1:46.3 1:01:58.7 0:44.5 43:48.5 2:14:08.7
14 DIMITRIS STAMATIOU 42 226 DHL EXPRESS 23:14.7 1:13.8 1:08:38.5 0:59.5 40:50.0 2:14:56.8
15 ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ ΚΟΤΑΡΊΔΗΣ 37 247 NS COACHING 26:41.6 1:13.8 1:05:37.9 0:53.9 41:18.0 2:15:45.3
16 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΛΟΡΕΝΤΖΟΣ 33 249 27:27.5 N/A 1:07:17.2 1:18.1 40:07.3 2:16:10.1
17 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΡΑΤΣΗΣ 55 268 LOS VATHROS 32:55.3 1:05.3 1:01:35.4 0:43.7 40:45.8 2:17:05.6
18 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΥΡΕΓΓΕΛΑΣ 36 265 23:52.4 1:42.2 1:07:01.0 0:57.6 44:32.5 2:18:06.0
19 VASSILIS PREVEZIANOS 51 221 TRI RACING TEAM 29:10.2 1:41.9 1:02:59.1 1:29.1 43:09.7 2:18:30.3
20 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΦΛΙΔΗΣ 41 257 30:07.4 1:43.7 1:09:21.1 0:38.2 36:50.5 2:18:41.1
21 ANGELA MARLAGOUTSOU 37 216 Argos track 24:02.9 1:04.5 1:08:45.6 0:41.6 44:41.0 2:19:15.8
22 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-ΣΠΥΡΙ ΤΖΟΥΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 48 266 ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 27:35.1 2:30.6 1:05:05.8 1:09.8 44:19.3 2:20:40.8
23 ΗΛΙΑΣ ΖΑΡΟΚΩΣΤΑΣ 24 241 ROMAS PRO TRAINING 34:49.4 1:15.8 1:03:57.6 0:46.6 40:44.1 2:21:33.6
24 ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ 33 248 23:40.0 2:05.1 1:11:24.2 0:37.4 44:36.6 2:22:23.4
25 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ 55 230 TRI RACING TEAM 32:00.1 3:01.2 1:03:18.3 1:05.7 43:46.5 2:23:12.0
26 FRANK NUTTEBAUM 47 217 GR CYCLING 30:41.6 2:02.9 1:05:37.1 1:22.6 43:53.5 2:23:37.9
27 ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΡΕΒΕΖΙΑΝΟΣ 54 260 Tri racing team 29:09.3 1:47.3 1:03:32.8 1:44.4 48:20.7 2:24:34.6
28 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 40 259 26:55.3 2:45.3 1:10:21.7 1:06.2 43:42.6 2:24:51.3
29 ATHANASIOS PAFOS 47 218 myathlete 30:51.4 2:20.8 1:09:17.0 0:52.5 41:32.5 2:24:54.3
30 ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ ΒΈΡΓΑΣ 29 232 25:47.2 2:17.8 1:09:08.2 0:58.5 47:02.7 2:25:14.5
31 GEORGE PAPAIOANNOU 55 219 27:54.7 2:20.6 1:11:23.9 0:56.1 42:45.5 2:25:20.9
32 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΥΡΑΣ 54 250 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 32:45.8 2:24.4 1:03:48.1 1:53.8 46:57.9 2:27:50.2
33 NASOS KALDELIS 32 208 Romas Pro Training 33:16.6 1:40.2 1:07:37.3 0:51.3 46:17.5 2:29:43.0
34 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΑΠΑΡΗ 26 288 RED STAR TRIATHLON CLUB 22:44.1 0:58.6 1:18:17.1 0:47.1 47:35.5 2:30:22.6
35 GEORGE SCHINAS 42 224 RedStar 34:09.9 1:10.7 1:06:26.1 1:29.0 47:33.5 2:30:49.5
36 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 46 243 LOS VATHROS 30:11.4 1:42.2 1:09:36.4 1:23.5 48:21.7 2:31:15.3
37 GEORGE CHONTZOPOULOS 35 203 RED STAR TRIATHLON CLUB 29:21.1 2:28.1 1:14:31.9 1:07.0 45:23.3 2:32:51.7
38 ΙΖΑΜΠΕΛΛΑ ΚΑΨΟΥΡΟΥ 31 246 NS COACHING 28:14.7 1:24.0 1:15:48.5 0:56.2 47:15.1 2:33:38.6
39 NIKOLAOS MARGELOS 36 215 32:21.3 2:24.0 1:16:07.3 0:42.5 43:03.3 2:34:38.5
40 ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΡΙΣΗΣ 39 269 Tri racing team 40:01.5 1:40.6 1:12:19.9 1:31.9 39:20.8 2:34:55.0
41 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ 52 239 ΣΔΥΑ 34:34.8 2:42.2 1:14:35.2 1:25.2 43:00.9 2:36:18.5
42 HARRIS SPILIAKOS 36 225 34:30.4 2:06.3 1:15:04.4 0:41.2 45:06.7 2:37:29.2
43 ΣΤΑΘΗΣ ΔΑΒΙΤΙΔΗΣ 40 238 trias 30:32.9 3:07.7 1:09:00.8 1:06.2 53:50.4 2:37:38.3
44 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΙΖΕΤΑΣ 49 255 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 37:18.3 2:41.1 1:10:53.4 1:26.4 48:02.9 2:40:22.1
45 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ 19 258 33:29.8 3:03.2 1:15:04.4 1:29.7 48:50.1 2:41:57.3
46 ΡΑΝΙΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 38 235 28:21.2 2:29.3 1:23:37.1 0:53.8 46:38.8 2:42:00.5
47 DIMITRIOS KIRITSIS 41 210 32:06.0 3:44.0 1:18:47.6 1:03.1 46:37.6 2:42:18.6
48 ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΖΟΥΛΗΣ 46 286 34:14.9 3:42.1 1:24:55.1 0:50.7 40:35.1 2:43:18.1
49 JIM VANDEKAS 47 228 BCC - Beaches Cycling Club 30:40.1 2:50.6 1:11:12.7 N/A 59:16.8 2:44:00.3
50 IOANNIS DEDES 34 204 29:54.4 2:59.9 1:20:24.4 0:59.6 49:47.1 2:44:05.5
51 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥΜΑΝΙΔΗΣ 56 267 35:21.9 2:00.7 1:16:37.0 1:13.7 48:56.8 2:44:10.3
52 ΑΘΑΝΆΣΙΟΣ ΧΑΤΉΡΑΣ 30 270 35:06.4 2:21.2 2:11:48.1 2:49:15.8
53 ΝΙΚΟΣ ΓΕΡΑΡΔΗΣ 26 233 34:27.2 3:39.8 1:12:36.0 3:36.6 56:53.0 2:51:12.7
54 PANAGIOTIS AMPERTOS 53 201 47:33.0 3:46.6 1:11:00.3 1:13.4 48:20.5 2:51:53.9
55 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΥΤΡΑΣ 48 251 GRE.A.T 39:11.5 3:12.8 1:18:18.8 1:58.1 49:29.6 2:52:11.0
56 FOTIS PAPAKANELLOS 30 220 Greece 29:18.6 2:59.4 1:24:24.5 1:14.5 55:09.6 2:53:06.8
57 ΚΈΛΛΥ ΖΑΡΆΝΗ 42 240 Minas Malatos 40:54.1 2:31.7 1:28:46.0 1:27.6 56:28.6 3:10:08.2
DNS KOSTAS GALANOS 43 205 Bootcamp Etoliko
DNS DIMITRIOS GOUMAS 50 206 FLYING GEESE TRIATHLON TEAM
DNS MARTIN HARGAS 41 207 Trencin Bratislava Slovakia
DNS ANGELO KOUTROUBIS 36 212 Ανεξάρτητος
DNS GEORGIOS LOUKAS 43 213 Ορειβατικός Σπατων
DNS XRISTOS ZAFEIRIS 39 229
DNS ΑΛΕΞΗΣ ΓΕΡΑΣΗΣ 48 234
DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΙΑΟΥΡΗΣ 34 236 ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ
DNS ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ ΓΚΊΚΑΣ 37 237
DNS ΚΗΡΎΚΟΣ ΚΑΡΤΕΛΙΆΣ 36 245 Triers
DNS ΓΕΏΡΓΙΟΣ ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ 37 252 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ
DNS ΣΠΥΡΟΣ ΝΤΙΛΗΣ 45 256
DNS ΝΙΚΟΣ ΡΙΓΓΟΣ 43 261
DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΟΥΤΣΗΣ 29 263 ΣΔΥΜ



RELAY
Place Name Age Bib Number Team/Club SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Gun Time
1 ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΛΆΜΠΡΟΣ 0 277 ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ 20:30.6 0:47.8 58:49.2 0:32.2 38:02.8 1:58:42.8
2 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 0 274 ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 23:10.0 1:02.4 59:21.5 0:29.0 36:46.6 2:00:49.5
3 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 0 278 25:18.1 0:54.7 1:03:28.7 0:33.7 39:23.4 2:09:38.8
4 ΣΑΚΕΛΛΗΣ ΒΑΓΓΈΛΗΣ 0 273 VOS 26:28.1 1:05.7 59:42.0 0:35.5 44:09.4 2:12:00.8
5 KARAMANIS PARIS 0 276 28:11.9 0:51.0 1:10:58.3 0:50.2 35:49.2 2:16:40.8
6 PAPANGELIS NIKOS 0 271 Fast mixed team 28:06.4 0:43.4 59:16.8 0:20.5 48:49.0 2:17:16.3
7 ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 0 280 23:07.9 1:30.9 1:11:43.3 0:45.5 47:38.3 2:24:46.2
8 ΤΣΌΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ 0 279 Α.Σ.Διάπλαση 28:00.1 0:57.6 1:12:08.2 0:29.1 43:48.2 2:25:23.3
9 ΧΡΗΣΤΆΚΟΣ ΒΑΣΊΛΗΣ 0 275 NEREIDA Triathlon Sportsclub 33:37.1 1:21.7 1:18:21.7 0:47.3 53:52.3 2:48:00.3
10 ZIAKAS PANAGIOTIS 0 272 THE LAST 51:38.8 1:33.2 1:17:22.4 N/A 38:09.1 2:48:43.6



OLYMPIC DISTANCE


Female Finishers
Place Name Age Bib Number Team/Club SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Gun Time
1 ANGELA MARLAGOUTSOU 37 216 Argos track 24:02.9 1:05.2 1:08:44.9 0:41.6 44:41.0 2:19:15.8
2 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΑΠΑΡΗ 26 288 RED STAR TRIATHLON CLUB 22:44.1 0:58.8 1:18:15.8 0:48.2 47:35.5 2:30:22.6
3 ΙΖΑΜΠΕΛΛΑ ΚΑΨΟΥΡΟΥ 31 246 NS COACHING 28:14.7 1:24.7 1:15:47.2 0:56.8 47:15.1 2:33:38.6
4 ΡΑΝΙΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 38 235 28:21.2 2:29.1 1:23:37.1 0:54.0 46:38.8 2:42:00.5
5 ΚΈΛΛΥ ΖΑΡΆΝΗ 42 240 Minas Malatos 40:54.1 2:31.8 1:28:45.5 1:28.1 56:28.6 3:10:08.2


Male Finishers

Place Name Age Bib Number Team/Club SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Gun Time
1 KONSTANTINOS KOSTIMPAS 44 211 23:05.9 1:25.0 1:02:26.2 0:57.2 36:23.1 2:04:17.5
2 ΔΑΜΑΛΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 36 283 25:11.7 1:09.6 1:00:36.1 0:54.3 37:03.9 2:04:55.9
3 PANTELIS SARANTIS 44 223 KASSIMIS 23:55.7 1:38.1 1:01:51.5 0:42.1 37:47.9 2:05:55.5
4 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 34 244 TRT 21:49.6 1:11.1 1:02:44.2 0:52.4 39:43.3 2:06:20.7
5 MINAS MALATOS 37 214 Cervelo Endurance Team 27:10.9 N/A 57:06.4 0:50.2 41:39.8 2:06:47.4
6 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΠΕΝΕΚΟΣ 42 254 kasimistraining 32:11.7 3:08.5 59:29.0 1:08.0 34:14.5 2:10:11.9
7 ΜΑΝΟΎΣΟΣ ΒΑΡΔΟΥΛΆΚΗΣ 41 231 26:27.4 1:33.8 1:05:10.4 0:49.9 37:24.8 2:11:26.6
8 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΟΓΛΟΥ 40 242 NScoaching 23:18.6 1:09.3 1:03:36.7 0:37.6 43:10.3 2:11:52.8
9 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΠΕΓΚΟΣ 20 253 Α.Σ. ΝΗΡΗΙΔΑ 26:43.3 1:31.8 1:03:22.6 0:55.3 39:35.4 2:12:08.5
10 PANAGIOTIS TSIAPAS 36 227 NSCOACHING 29:50.3 1:25.2 1:02:31.8 0:49.5 38:02.3 2:12:39.4
11 YIANNIS KARYOFYLLIS 38 209 trt 27:49.7 1:32.1 1:03:09.2 1:02.0 39:21.8 2:12:54.9
12 MILTIADIS BAVAS 27 202 Rafina Triathlon Club 29:19.5 1:26.9 1:04:32.3 0:29.3 38:11.1 2:13:59.3
13 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΡΩΤΑΣ 46 264 RED STAR TRIATHLON CLUB 25:50.5 1:47.0 1:01:55.8 0:46.6 43:48.5 2:14:08.7
14 DIMITRIS STAMATIOU 42 226 DHL EXPRESS 23:14.7 1:13.8 1:08:38.1 0:59.9 40:50.0 2:14:56.8
15 ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ ΚΟΤΑΡΊΔΗΣ 37 247 NS COACHING 26:41.6 1:13.8 1:05:37.9 0:53.9 41:18.0 2:15:45.3
16 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΛΟΡΕΝΤΖΟΣ 33 249 27:27.5 1:39.4 1:05:37.5 1:18.3 40:07.3 2:16:10.1
17 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΡΑΤΣΗΣ 55 268 LOS VATHROS 32:55.3 1:05.4 1:01:34.9 0:44.1 40:45.8 2:17:05.6
18 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΥΡΕΓΓΕΛΑΣ 36 265 23:52.4 1:42.2 1:07:01.0 0:57.6 44:32.5 2:18:06.0
19 VASSILIS PREVEZIANOS 51 221 TRI RACING TEAM 29:10.2 1:41.9 1:02:59.1 1:29.1 43:09.7 2:18:30.3
20 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΦΛΙΔΗΣ 41 257 30:07.4 1:43.7 1:09:21.1 0:38.2 36:50.5 2:18:41.1
21 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-ΣΠΥΡΙ ΤΖΟΥΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 48 266 ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 27:35.1 2:30.6 1:05:05.8 1:09.8 44:19.3 2:20:40.8
22 ΗΛΙΑΣ ΖΑΡΟΚΩΣΤΑΣ 24 241 ROMAS PRO TRAINING 34:49.4 1:15.8 1:03:57.6 0:46.6 40:44.1 2:21:33.6
23 ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ 33 248 23:40.0 2:05.1 1:11:24.2 0:37.4 44:36.6 2:22:23.4
24 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ 55 230 TRI RACING TEAM 32:00.1 3:01.2 1:03:18.3 1:05.7 43:46.5 2:23:12.0
25 FRANK NUTTEBAUM 47 217 GR CYCLING 30:41.6 2:02.9 1:05:37.1 1:22.6 43:53.5 2:23:37.9
26 ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΡΕΒΕΖΙΑΝΟΣ 54 260 Tri racing team 29:09.3 1:47.3 1:03:32.8 1:44.4 48:20.7 2:24:34.6
27 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 40 259 26:55.3 2:45.3 1:10:21.7 1:06.2 43:42.6 2:24:51.3
28 ATHANASIOS PAFOS 47 218 myathlete 30:51.4 2:20.8 1:09:17.0 0:52.5 41:32.5 2:24:54.3
29 ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ ΒΈΡΓΑΣ 29 232 25:47.2 2:17.8 1:09:08.2 0:58.5 47:02.7 2:25:14.5
30 GEORGE PAPAIOANNOU 55 219 27:54.7 2:20.6 1:11:23.9 0:56.1 42:45.5 2:25:20.9
31 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΥΡΑΣ 54 250 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 32:45.8 2:24.4 1:03:48.1 1:53.8 46:57.9 2:27:50.2
32 NASOS KALDELIS 32 208 Romas Pro Training 33:16.6 1:40.2 1:07:37.3 0:51.3 46:17.5 2:29:43.0
33 GEORGE SCHINAS 42 224 RedStar 34:09.9 1:10.7 1:06:26.1 1:29.0 47:33.5 2:30:49.5
34 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 46 243 LOS VATHROS 30:11.4 1:42.2 1:09:36.4 1:23.5 48:21.7 2:31:15.3
35 GEORGE CHONTZOPOULOS 35 203 RED STAR TRIATHLON CLUB 29:21.1 2:28.1 1:14:31.9 1:07.0 45:23.3 2:32:51.7
36 NIKOLAOS MARGELOS 36 215 32:21.3 2:24.0 1:16:07.3 0:42.5 43:03.3 2:34:38.5
37 ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΡΙΣΗΣ 39 269 Tri racing team 40:01.5 1:40.6 1:12:19.9 1:31.9 39:20.8 2:34:55.0
38 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ 52 239 ΣΔΥΑ 34:34.8 2:42.2 1:14:35.2 1:25.2 43:00.9 2:36:18.5
39 HARRIS SPILIAKOS 36 225 34:30.4 2:06.3 1:15:04.4 0:41.2 45:06.7 2:37:29.2
40 ΣΤΑΘΗΣ ΔΑΒΙΤΙΔΗΣ 40 238 trias 30:32.9 3:07.7 1:09:00.8 1:06.2 53:50.4 2:37:38.3
41 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΙΖΕΤΑΣ 49 255 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 37:18.3 2:41.1 1:10:53.4 1:26.4 48:02.9 2:40:22.1
42 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ 19 258 33:29.8 3:03.2 1:15:04.4 1:29.7 48:50.1 2:41:57.3
43 DIMITRIOS KIRITSIS 41 210 32:06.0 3:44.0 1:18:47.6 1:03.1 46:37.6 2:42:18.6
44 ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΖΟΥΛΗΣ 46 286 34:14.9 3:42.1 1:24:55.1 0:50.7 40:35.1 2:43:18.1
45 JIM VANDEKAS 47 228 BCC - Beaches Cycling Club 30:40.1 2:50.6 1:11:12.7 N/A 59:16.8 2:44:00.3
46 IOANNIS DEDES 34 204 29:54.4 2:59.9 1:20:24.4 0:59.6 49:47.1 2:44:05.5
47 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥΜΑΝΙΔΗΣ 56 267 35:21.9 2:00.7 1:16:37.0 1:13.7 48:56.8 2:44:10.3
48 ΑΘΑΝΆΣΙΟΣ ΧΑΤΉΡΑΣ 30 270 35:06.4 2:21.2 2:11:48.1 2:49:15.8
49 ΝΙΚΟΣ ΓΕΡΑΡΔΗΣ 26 233 34:27.2 3:39.8 1:12:36.0 3:36.6 56:53.0 2:51:12.7
50 PANAGIOTIS AMPERTOS 53 201 47:33.0 3:46.6 1:11:00.3 1:13.4 48:20.5 2:51:53.9
51 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΥΤΡΑΣ 48 251 GRE.A.T 39:11.5 3:12.8 1:18:18.8 1:58.1 49:29.6 2:52:11.0
52 FOTIS PAPAKANELLOS 30 220 Greece 29:18.6 2:59.4 1:24:24.5 1:14.5 55:09.6 2:53:06.8
DNS KOSTAS GALANOS 43 205 Bootcamp Etoliko
DNS DIMITRIOS GOUMAS 50 206 FLYING GEESE TRIATHLON TEAM
DNS MARTIN HARGAS 41 207 Trencin Bratislava Slovakia
DNS ANGELO KOUTROUBIS 36 212 Ανεξάρτητος
DNS GEORGIOS LOUKAS 43 213 Ορειβατικός Σπατων
DNS XRISTOS ZAFEIRIS 39 229
DNS ΑΛΕΞΗΣ ΓΕΡΑΣΗΣ 48 234
DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΙΑΟΥΡΗΣ 34 236 ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ
DNS ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ ΓΚΊΚΑΣ 37 237
DNS ΚΗΡΎΚΟΣ ΚΑΡΤΕΛΙΆΣ 36 245 Triers
DNS ΓΕΏΡΓΙΟΣ ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ 37 252 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ
DNS ΣΠΥΡΟΣ ΝΤΙΛΗΣ 45 256
DNS ΝΙΚΟΣ ΡΙΓΓΟΣ 43 261
DNS ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΟΥΤΣΗΣ 32 262
DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΟΥΤΣΗΣ 29 263 ΣΔΥΜ


Age Group Results
Olympic Triathlon


Female 29 and Under
Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 35 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΑΠΑΡΗ 26 288 RED STAR TRIATHLON CLUB 22:44.1 0:58.8 1:18:15.8 0:48.2 47:35.5 2:30:22.6



Female 30 to 39
Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 22 ANGELA MARLAGOUTSOU 37 216 Argos track 24:02.9 1:05.2 1:08:44.9 0:41.6 44:41.0 2:19:15.8
2 39 ΙΖΑΜΠΕΛΛΑ ΚΑΨΟΥΡΟΥ 31 246 NS COACHING 28:14.7 1:24.7 1:15:47.2 0:56.8 47:15.1 2:33:38.6
3 47 ΡΑΝΙΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 38 235 28:21.2 2:29.1 1:23:37.1 0:54.0 46:38.8 2:42:00.5



Female 40 to 49
Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 57 ΚΈΛΛΥ ΖΑΡΆΝΗ 42 240 Minas Malatos 40:54.1 2:31.8 1:28:45.5 1:28.1 56:28.6 3:10:08.2



Male 29 and Under
Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 9 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΠΕΓΚΟΣ 20 253 Α.Σ. ΝΗΡΗΙΔΑ 26:43.3 1:31.8 1:03:22.6 0:55.3 39:35.4 2:12:08.5
2 12 MILTIADIS BAVAS 27 202 Rafina Triathlon Club 29:19.5 1:26.9 1:04:32.3 0:29.3 38:11.1 2:13:59.3
3 24 ΗΛΙΑΣ ΖΑΡΟΚΩΣΤΑΣ 24 241 ROMAS PRO TRAINING 34:49.4 1:15.9 1:03:54.4 0:49.7 40:44.1 2:21:33.6
4 31 ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ ΒΈΡΓΑΣ 29 232 25:47.2 2:18.5 1:09:07.1 0:58.8 47:02.7 2:25:14.5
5 46 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ 19 258 33:29.8 3:03.4 1:15:01.7 1:32.3 48:50.1 2:41:57.3
6 53 ΝΙΚΟΣ ΓΕΡΑΡΔΗΣ 26 233 34:27.2 3:40.4 1:12:34.6 3:37.3 56:53.0 2:51:12.7
DNS DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΟΥΤΣΗΣ 29 263 ΣΔΥΜ



Male 30 to 39
Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 2 ΔΑΜΑΛΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 36 283 25:11.7 1:09.6 1:00:36.1 0:54.3 37:03.9 2:04:55.9
2 4 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 34 244 TRT 21:49.6 1:11.1 1:02:44.2 0:52.4 39:43.3 2:06:20.7
3 5 MINAS MALATOS 37 214 Cervelo Endurance Team 27:10.9 N/A 57:06.4 0:50.2 41:39.8 2:06:47.4
4 10 PANAGIOTIS TSIAPAS 36 227 NSCOACHING 29:50.3 1:25.2 1:02:31.8 0:49.5 38:02.3 2:12:39.4
5 11 YIANNIS KARYOFYLLIS 38 209 trt 27:49.7 1:32.1 1:03:09.2 1:02.0 39:21.8 2:12:54.9
6 15 ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ ΚΟΤΑΡΊΔΗΣ 37 247 NS COACHING 26:41.6 1:13.8 1:05:37.9 0:53.9 41:18.0 2:15:45.3
7 16 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΛΟΡΕΝΤΖΟΣ 33 249 27:27.5 1:39.4 1:05:37.5 1:18.3 40:07.3 2:16:10.1
8 19 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΥΡΕΓΓΕΛΑΣ 36 265 23:52.4 1:42.9 1:06:59.6 0:58.4 44:32.5 2:18:06.0
9 25 ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ 33 248 23:40.0 2:05.1 1:11:24.2 0:37.4 44:36.6 2:22:23.4
10 34 NASOS KALDELIS 32 208 Romas Pro Training 33:16.6 1:40.6 1:07:36.6 0:51.5 46:17.5 2:29:43.0
11 38 GEORGE CHONTZOPOULOS 35 203 RED STAR TRIATHLON CLUB 29:21.1 2:28.1 1:14:31.7 1:07.2 45:23.3 2:32:51.7
12 40 NIKOLAOS MARGELOS 36 215 32:21.3 2:24.2 1:16:07.1 0:42.5 43:03.3 2:34:38.5
13 41 ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΡΙΣΗΣ 39 269 Tri racing team 40:01.5 1:40.6 1:12:19.9 1:31.9 39:20.8 2:34:55.0
14 43 HARRIS SPILIAKOS 36 225 34:30.4 2:06.7 1:15:03.7 0:41.5 45:06.7 2:37:29.2
15 50 IOANNIS DEDES 34 204 29:54.4 3:00.4 1:20:22.9 1:00.5 49:47.1 2:44:05.5
16 52 ΑΘΑΝΆΣΙΟΣ ΧΑΤΉΡΑΣ 30 270 35:06.4 2:21.6 N/A N/A 2:11:47.7 2:49:15.8
17 56 FOTIS PAPAKANELLOS 30 220 Greece 29:18.6 2:59.5 1:24:23.2 1:15.8 55:09.6 2:53:06.8
DNS DNS ANGELO KOUTROUBIS 36 212 Ανεξάρτητος
DNS DNS XRISTOS ZAFEIRIS 39 229
DNS DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΙΑΟΥΡΗΣ 34 236 ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ
DNS DNS ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ ΓΚΊΚΑΣ 37 237
DNS DNS ΚΗΡΎΚΟΣ ΚΑΡΤΕΛΙΆΣ 36 245 Triers
DNS DNS ΓΕΏΡΓΙΟΣ ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ 37 252 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ
DNS DNS ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΟΥΤΣΗΣ 32 262



Male 40 to 49
Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 1 KONSTANTINOS KOSTIMPAS 44 211 23:05.9 1:25.0 1:02:26.2 0:57.2 36:23.1 2:04:17.5
2 3 PANTELIS SARANTIS 44 223 KASSIMIS 23:55.7 1:38.1 1:01:51.5 0:42.1 37:47.9 2:05:55.5
3 6 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΠΕΝΕΚΟΣ 42 254 kasimistraining 32:11.7 3:08.5 59:29.0 1:08.0 34:14.5 2:10:11.9
4 7 ΜΑΝΟΎΣΟΣ ΒΑΡΔΟΥΛΆΚΗΣ 41 231 26:27.4 1:33.8 1:05:10.4 0:49.9 37:24.8 2:11:26.6
5 8 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΟΓΛΟΥ 40 242 NScoaching 23:18.6 1:09.3 1:03:36.7 0:37.6 43:10.3 2:11:52.8
6 13 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΡΩΤΑΣ 46 264 RED STAR TRIATHLON CLUB 25:50.5 1:47.0 1:01:55.8 0:46.6 43:48.5 2:14:08.7
7 14 DIMITRIS STAMATIOU 42 226 DHL EXPRESS 23:14.7 1:13.8 1:08:38.1 0:59.9 40:50.0 2:14:56.8
8 21 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΦΛΙΔΗΣ 41 257 30:07.4 1:43.6 1:09:21.2 0:38.2 36:50.5 2:18:41.1
9 23 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-ΣΠΥΡΙ ΤΖΟΥΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 48 266 ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 27:35.1 2:31.4 1:05:04.1 1:10.8 44:19.3 2:20:40.8
10 27 FRANK NUTTEBAUM 47 217 GR CYCLING 30:41.6 2:03.2 1:05:36.7 1:22.7 43:53.5 2:23:37.9
11 29 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 40 259 26:55.3 2:46.0 1:10:20.7 1:06.6 43:42.6 2:24:51.3
12 30 ATHANASIOS PAFOS 47 218 myathlete 30:51.4 2:20.9 1:09:16.7 0:52.7 41:32.5 2:24:54.3
13 35 GEORGE SCHINAS 42 224 RedStar 34:09.9 1:22.8 1:06:13.5 1:29.7 47:33.5 2:30:49.5
14 36 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 46 243 LOS VATHROS 30:11.4 1:42.2 1:09:36.2 1:23.7 48:21.7 2:31:15.3
15 43 ΣΤΑΘΗΣ ΔΑΒΙΤΙΔΗΣ 40 238 trias 30:32.9 3:07.8 1:09:00.7 1:06.4 53:50.4 2:37:38.3
16 44 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΙΖΕΤΑΣ 49 255 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 37:18.3 2:41.5 1:10:52.6 1:26.7 48:02.9 2:40:22.1
17 47 DIMITRIOS KIRITSIS 41 210 32:06.0 3:44.0 1:18:47.3 1:03.5 46:37.6 2:42:18.6
18 48 ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΖΟΥΛΗΣ 46 286 34:14.9 3:42.1 1:24:55.1 0:50.7 40:35.1 2:43:18.1
19 49 JIM VANDEKAS 47 228 BCC - Beaches Cycling Club 30:40.1 2:50.6 1:09:13.4 1:59.3 59:16.8 2:44:00.3
20 55 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΥΤΡΑΣ 48 251 GRE.A.T 39:11.5 3:13.0 1:18:18.0 1:58.7 49:29.6 2:52:11.0
DNS DNS KOSTAS GALANOS 43 205 Bootcamp Etoliko
DNS DNS MARTIN HARGAS 41 207 Trencin Bratislava Slovakia
DNS DNS GEORGIOS LOUKAS 43 213 Ορειβατικός Σπατων
DNS DNS ΑΛΕΞΗΣ ΓΕΡΑΣΗΣ 48 234
DNS DNS ΣΠΥΡΟΣ ΝΤΙΛΗΣ 45 256
DNS DNS ΝΙΚΟΣ ΡΙΓΓΟΣ 43 261



Male 50 to 59
Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 17 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΡΑΤΣΗΣ 55 268 LOS VATHROS 32:55.3 1:05.4 1:01:34.9 0:44.1 40:45.8 2:17:05.6
2 20 VASSILIS PREVEZIANOS 51 221 TRI RACING TEAM 29:10.2 1:40.8 1:02:59.8 1:29.5 43:09.7 2:18:30.3
3 26 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ 55 230 TRI RACING TEAM 32:00.1 3:01.2 1:03:18.1 1:05.9 43:46.5 2:23:12.0
4 28 ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΡΕΒΕΖΙΑΝΟΣ 54 260 Tri racing team 29:09.3 1:47.4 1:03:31.6 1:45.4 48:20.7 2:24:34.6
5 32 GEORGE PAPAIOANNOU 55 219 27:54.7 2:20.6 1:11:23.5 0:56.4 42:45.5 2:25:20.9
6 33 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΥΡΑΣ 54 250 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 32:45.8 2:24.5 1:03:47.4 1:54.5 46:57.9 2:27:50.2
7 42 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ 52 239 ΣΔΥΑ 34:34.8 2:42.8 1:14:34.5 1:25.4 43:00.9 2:36:18.5
8 51 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥΜΑΝΙΔΗΣ 56 267 35:21.9 2:01.5 1:16:35.8 1:14.1 48:56.8 2:44:10.3
9 54 PANAGIOTIS AMPERTOS 53 201 47:33.0 3:47.1 1:10:58.0 1:15.2 48:20.5 2:51:53.9
DNS DNS DIMITRIOS GOUMAS 50 206 FLYING GEESE TRIATHLON TEAM


Energy Triathlon Tolo 2017 Super Sprint Triathlon
Overall Results

Place Name Age Bib Number Team/Club SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Gun Time
1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 28 347 A. IΣΜΑΗΛΟΣ Α.Ε. 5:09.0 0:46.5 16:50.8 0:20.8 10:02.9 33:10.2
2 GEORGIOS DANIIL 22 313 5:09.9 0:46.1 16:49.5 0:22.7 10:48.2 33:56.6
3 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 19 368 NS COACHING- Γ.Α.Σ. ΙΛΙΣΟΣ 5:44.2 0:45.9 17:05.6 0:26.2 10:54.4 34:56.5
4 LOUIS WOODGATE 15 334 N.O.KY. 5:19.0 0:53.2 17:24.5 0:23.6 13:21.3 37:21.8
5 CHRISTOS BATISTATOS 36 308 6:04.5 1:09.4 17:53.8 0:31.5 13:42.0 39:21.5
6 ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΊΟΥ 24 390 NS coaching 5:13.9 1:04.1 20:19.7 0:38.7 13:02.7 40:19.2
7 GEORGIOS SILIGARDOS 42 332 Indipendente 7:32.6 1:14.4 19:00.3 0:40.4 13:08.2 41:36.0
8 ΧΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ 14 397 Ν.Ο.ΚΥ. 7:40.4 0:50.9 19:44.7 0:31.5 13:04.1 41:51.9
9 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΡΝΟΚΟΥΡΟΣ 13 338 Ν.Ο.ΚΥ. 6:58.3 1:34.2 19:42.2 0:24.5 13:12.6 41:51.9
10 ROBYN WOODGATE 14 333 Ν.Ο.ΚΥ. 6:05.1 1:07.4 21:04.2 0:25.2 13:48.4 42:30.5
11 ΒΑΣΊΛΗΣ ΤΌΤΣΙΚΑΣ 31 395 Myathlete 7:28.7 1:26.7 20:02.9 0:56.5 12:45.7 42:40.7
12 ΛΟΥΤΣΙΑΝ ΙΓΝΑΤ 12 351 Ν.Ο.ΚΥ. 6:59.1 1:15.4 20:01.4 0:44.3 15:07.5 44:07.8
13 ΈΛΛΗΝΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ 15 336 NEREIDA triathlon sportsclub 6:47.8 1:05.2 20:36.4 0:25.8 15:26.2 44:21.7
14 DIMITRIOS DANIIL 60 312 argos sec 9:27.8 1:33.9 19:33.0 0:47.6 13:04.1 44:26.5
15 ΚΩΣΤΑΣ ΓΚΙΑΟΥΡΗΣ 34 287 6:45.5 1:42.9 19:45.9 0:58.8 15:29.4 44:42.6
16 ΝΙΝΑ ΜΑΡΚΟΥ 32 367 ΕΥΡΟΣ Κ.Ο.ΝΑΥΠΛΙΟΥ 8:51.9 1:16.5 20:54.5 0:29.8 13:20.3 44:53.1
17 LEONIDAS PILIOURAS 25 329 11:27.9 N/A N/A N/A 33:30.4 44:58.3
18 NIOVI KOUVARA 13 320 saronic triathlon club 7:18.0 1:12.5 20:42.7 0:33.0 15:23.0 45:09.2
19 ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ ΜΗΤΡΟΠΑΠΑ 13 369 RED STAR TRIATHLON CLUB 7:13.6 1:03.1 22:03.7 0:27.4 14:21.2 45:09.3
20 ΕΥΑ ΤΟΔΕ 13 394 Ν.Ο.ΚΥ. 7:02.1 1:19.1 21:58.8 0:30.5 14:58.0 45:48.7
21 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΛΑΟΥΔΑΤΟΣ 12 359 SUNVALUE 8:57.7 1:24.1 21:24.9 0:35.3 13:39.2 46:01.3
22 ΚΩΣΤΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ 28 392 nscoaching / ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ 9:34.9 2:00.5 18:51.6 0:52.9 14:46.9 46:07.0
23 CHRISTOS LAMPROU 34 322 CBteam 8:30.7 1:45.9 20:14.9 0:48.3 14:47.5 46:07.4
24 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΛΑΟΥΔΑΤΟΣ 52 358 SUNVALUE 11:39.5 1:52.8 19:05.4 0:59.7 12:47.7 46:25.2
25 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 12 399 8:00.7 1:23.6 23:19.3 0:30.4 13:21.0 46:35.1
26 ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΓΑΪΤΑΝΗ 15 342 Ν.Ο.ΚΥ. 6:58.2 1:17.5 20:50.1 0:25.7 17:09.7 46:41.3
27 ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΝΕΤΣΗ 12 353 RED STAR 6:19.2 1:10.2 23:47.7 0:27.4 15:31.2 47:15.8
28 LIANA CHASIOTI 31 310 Trt 8:50.7 1:23.7 20:48.6 1:39.4 15:03.8 47:46.4
29 APOSTOLOS PAPANOTIS 29 328 8:38.9 2:00.8 20:19.2 1:01.8 15:52.2 47:53.0
30 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΔΑΡΔΑΒΕΣΗ 43 345 9:41.4 1:28.3 19:21.5 0:56.7 16:32.2 48:00.3
31 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓΓΕΛΙΝΑΣ 13 335 Ν.Ο.ΚΥ. 8:52.3 1:18.2 23:03.8 0:30.0 14:42.6 48:27.1
32 ΕΜΙΛΥ ΒΑΛΜΑ 13 340 Red Star Triathlon Club 6:43.3 1:11.1 23:24.9 0:26.5 16:43.7 48:29.7
33 ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΠΑΝΤΕΛΙΔΑΚΗ 14 380 RED STAR TRIATHLON CLUB 6:47.1 1:20.6 23:13.0 0:48.6 16:20.5 48:30.1
34 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ 36 363 8:43.2 1:45.9 22:20.5 0:45.6 15:12.1 48:47.5
35 ΣΤΑΎΡΟΣ ΣΜΥΡΛΉΣ 49 388 9:04.2 1:42.9 21:04.5 1:43.7 15:51.0 49:26.5
36 ΖΑΓΚΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 38 343 8:56.0 2:17.7 21:50.7 0:57.7 15:54.4 49:56.7
37 ΣΩΤΉΡΗΣ ΜΥΤΆΣ 45 374 9:03.1 1:35.1 21:55.5 0:42.0 16:58.2 50:14.0
38 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΑΓΙΩΚΟΣ 47 372 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 9:20.5 1:39.2 22:43.7 0:51.7 16:01.0 50:36.2
39 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΟΣΚΟΠΗΣ 14 360 Ν.Ο.ΚΥ. 9:08.9 1:33.8 22:32.7 0:40.9 16:44.6 50:41.1
40 ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΟΣΜΑΣ 16 361 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 10:13.5 1:35.2 21:10.2 0:39.2 17:04.6 50:42.7
41 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΥΔΑΣ 39 362 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 13:55.2 2:09.5 20:42.3 1:04.2 13:31.5 51:22.9
42 ΓΙΏΡΓΟΣ ΖΏΡΗΣ 33 350 Ανεξάρτητος 9:30.9 4:23.4 25:10.2 0:55.1 12:15.9 52:15.8
43 ΆΓΓΕΛΟΣ ΣΤΡΑΤΆΚΗΣ 29 393 9:12.0 2:05.1 25:04.7 0:43.3 15:33.7 52:38.9
44 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΣΑΛΗΣ 37 396 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 9:14.4 2:22.8 23:50.7 0:49.2 17:09.6 53:26.9
45 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ 38 364 10:31.7 2:24.9 25:22.2 0:37.2 14:52.3 53:48.4
46 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΛΑΣΚΑΣ 48 376 FREE RUNNERS 11:24.8 2:33.7 22:53.7 1:34.9 15:57.0 54:24.3
47 ΜΑΛΕΝΑ ΚΑΚΟΥΤΗ 14 352 N.O.KY. 8:14.8 1:22.3 26:29.5 0:30.9 18:44.9 55:22.7
48 FOTIS DIMOPOULOS 26 314 9:06.6 2:19.7 25:27.8 1:15.9 17:56.0 56:06.2
49 PANAGIOTIS BILIANIS 25 309 11:27.3 2:45.9 26:58.0 0:49.6 14:24.0 56:25.1
50 ΕΙΡΗΝΗ ΜΟΥΣΤΟΥ 13 371 Red Star 8:18.0 1:47.7 27:39.4 0:38.1 18:18.4 56:41.8
51 ΨΑΡΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 36 398 11:34.4 4:42.1 24:48.0 0:55.2 15:05.4 57:05.3
52 ALKI ANTONOPOULOU 30 306 9:11.7 2:15.3 28:10.7 1:02.3 17:02.3 57:42.6
53 ΕΛΕΝΗ ΑΥΔΟΥΣΗ 31 339 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 9:49.7 2:12.6 26:47.8 0:44.3 18:38.1 58:12.7
54 ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΜΟΥΣΑΣ 47 370 ΑΣ. ΠΑΜΜΑΧΟΝ 9:49.5 3:24.4 26:46.1 0:41.1 17:52.0 58:33.3
55 ΙΩΆΝΝΗΣ ΒΕΡΓΙΝΆΔΗΣ 38 341 9:53.9 4:55.2 27:04.8 0:59.7 15:42.1 58:35.9
56 ΕΛΊΖΑ ΣΑΡΑΝΤΈΑ 29 387 9:53.4 4:55.4 27:04.5 1:00.8 15:41.7 58:36.0
57 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΟΤΟΠΟΥΛΟΣ 33 377 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 10:11.7 2:15.0 26:23.8 0:50.3 19:32.6 59:13.6
58 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΠΑΝΟΥ 32 389 ΚΟΝ ΕΥΡΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 11:14.9 2:04.2 27:17.6 0:49.9 18:44.2 1:00:11.0
59 STELIOS ARGYROPOULOS GRIZANO 32 307 9:57.7 3:15.9 25:46.1 1:33.1 20:12.0 1:00:44.9
60 GIORGOS MANIATIS 48 323 13:07.1 2:27.8 25:29.7 1:57.9 17:58.2 1:01:00.9
61 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΖΗΜΙΑΝΙΤΗΣ 38 349 15:03.2 3:32.2 27:50.5 0:35.6 14:04.5 1:01:06.2
62 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΕΙΚΤΑΚΗΣ 39 346 10:51.8 4:04.2 25:23.0 1:24.7 20:06.1 1:01:50.1
63 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΤΟΥΡΑΣ 45 384 11:38.4 2:26.5 27:36.2 0:33.9 20:33.7 1:02:48.7
64 ORFEAS RASOULIS 34 331 14:06.2 2:19.6 25:03.1 0:59.4 22:16.7 1:04:45.2
65 ΚΑΨΟΥΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 36 284 12:59.2 2:19.0 33:29.5 0:49.6 20:14.7 1:09:52.2
66 DANAE ANTONOPOULOU 33 305 12:17.3 2:54.1 35:54.7 0:49.8 20:34.1 1:12:30.2
67 ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΠΙΡΗΣ 31 373 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 18:07.4 2:28.3 27:19.3 2:12.3 24:49.9 1:14:57.4
68 MARKOS DIMITRIO PAFOS 11 326 myathlete 13:19.9 5:14.7 31:17.0 1:22.6 28:28.0 1:19:42.5
69 PHILIP PAFOS 14 325 13:01.1 6:20.1 40:14.8 1:05.0 31:09.3 1:31:50.5
DNF STATHIS PANTELIS 35 327 NS Coaching 7:52.9 0:53.3 18:42.9 0:27.2
DNF ΤΑΣΟΣ ΚΙΝΤΗΣ 28 357 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
DNF ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΝΟΥ 38 379 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
DQ ΚΩΣΤΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ 36 391 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 13:25.1 2:20.8 16:16.3 1:05.8 16:04.7 49:13.0
DNS ΜΑRIOS CHRONIS 43 311
DNS DIAMANTIS FILINIS 41 315
DNS ASIMINA GAITANI 36 316
DNS ALEXANDRA KALTAKI 22 317 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
DNS MARILOU KAZAMARIOTI 16 318 as palmos
DNS ELENI KOROLI 52 319 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
DNS PAVLOS KRIKELIS 31 321
DNS ANTONIS MITSAKOS 32 324
DNS EPAMEINONDAS PSARROS 59 330 APOLLON
DNS ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΑΝΔΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ 41 337
DNS ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΏΤΗΣ 43 344
DNS ΘΕΜΗΣ ΔΗΜΟΥΛΗΣ 17 348
DNS ΝΙΚΟΣ ΚΑΠΛΑΝΗΣ 42 354 ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ
DNS ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΜΠΕΡΗΣ 47 355 NIK Team
DNS ΘΩΜΑΣ ΚΑΤΡΑΟΥΡΑΣ 11 356 RED STAR TRIATHLON CLUB
DNS ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΝΙΑΤΗΣ 48 365 Ανεξαρτητοσ
DNS ΑΙΝΤΑ ΜΑΝΩΛΙΚΑΚΗ 36 366
DNS ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΛΌΓΟΣ 32 375 school of calisthenics
DNS ΜΠΙΛΙΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 25 378
DNS ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 29 381 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
DNS ΈΛΛΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΎΛΟΥ 36 382
DNS ΕΛΙΣΣΆΒΕΤ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΥ 44 383
DNS ΞΕΝΙΑ ΠΛΑΓΟΥ 37 385
DNS ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΡΩΤΑ 13 386 RED STAR TRIATHLON CLUB
DNS ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΙΛΙΩΤΗΣ 34 401 VILIOTIS RACING



Female Finishers
Place Name Age Bib Number Team/Club SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Gun Time
1 ROBYN WOODGATE 14 333 Ν.Ο.ΚΥ. 6:05.1 1:07.4 21:04.2 0:25.2 13:48.4 42:30.5
2 ΝΙΝΑ ΜΑΡΚΟΥ 32 367 ΕΥΡΟΣ Κ.Ο.ΝΑΥΠΛΙΟΥ 8:51.9 1:16.5 20:54.5 0:29.8 13:20.3 44:53.1
3 NIOVI KOUVARA 13 320 saronic triathlon club 7:18.0 1:12.5 20:42.7 0:33.0 15:23.0 45:09.2
4 ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ ΜΗΤΡΟΠΑΠΑ 13 369 RED STAR TRIATHLON CLUB 7:13.6 1:03.1 22:03.7 0:27.4 14:21.2 45:09.3
5 ΕΥΑ ΤΟΔΕ 13 394 Ν.Ο.ΚΥ. 7:02.1 1:19.1 21:58.8 0:30.5 14:58.0 45:48.7
6 ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΓΑΪΤΑΝΗ 15 342 Ν.Ο.ΚΥ. 6:58.2 1:17.5 20:50.1 0:25.7 17:09.7 46:41.3
7 ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΝΕΤΣΗ 12 353 RED STAR 6:19.2 1:10.2 23:47.7 0:27.4 15:31.2 47:15.8
8 LIANA CHASIOTI 31 310 Trt 8:50.7 1:23.7 20:48.6 1:39.4 15:03.8 47:46.4
9 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΔΑΡΔΑΒΕΣΗ 43 345 9:41.4 1:28.3 19:21.5 0:56.7 16:32.2 48:00.3
10 ΕΜΙΛΥ ΒΑΛΜΑ 13 340 Red Star Triathlon Club 6:43.3 1:11.1 23:24.9 0:26.5 16:43.7 48:29.7
11 ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΠΑΝΤΕΛΙΔΑΚΗ 14 380 RED STAR TRIATHLON CLUB 6:47.1 1:20.6 23:13.0 0:48.6 16:20.5 48:30.1
12 ΜΑΛΕΝΑ ΚΑΚΟΥΤΗ 14 352 N.O.KY. 8:14.8 1:22.3 26:29.5 0:30.9 18:44.9 55:22.7
13 ΕΙΡΗΝΗ ΜΟΥΣΤΟΥ 13 371 Red Star 8:18.0 1:47.7 27:39.4 0:38.1 18:18.4 56:41.8
14 ALKI ANTONOPOULOU 30 306 9:11.7 2:15.3 28:10.7 1:02.3 17:02.3 57:42.6
15 ΕΛΕΝΗ ΑΥΔΟΥΣΗ 31 339 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 9:49.7 2:12.6 26:47.8 0:44.3 18:38.1 58:12.7
16 ΕΛΊΖΑ ΣΑΡΑΝΤΈΑ 29 387 9:53.4 4:55.4 27:04.5 1:00.8 15:41.7 58:36.0
17 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΠΑΝΟΥ 32 389 ΚΟΝ ΕΥΡΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 11:14.9 2:04.2 27:17.6 0:49.9 18:44.2 1:00:11.0
18 ΚΑΨΟΥΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 36 284 12:59.2 2:19.0 33:29.5 0:49.6 20:14.7 1:09:52.2
19 DANAE ANTONOPOULOU 33 305 12:17.3 2:54.1 35:54.7 0:49.8 20:34.1 1:12:30.2
DNS ASIMINA GAITANI 36 316
DNS ALEXANDRA KALTAKI 22 317 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
DNS MARILOU KAZAMARIOTI 16 318 as palmos
DNS ELENI KOROLI 52 319 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
DNS ΑΙΝΤΑ ΜΑΝΩΛΙΚΑΚΗ 36 366
DNS ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 29 381 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
DNS ΈΛΛΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΎΛΟΥ 36 382
DNS ΕΛΙΣΣΆΒΕΤ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΥ 44 383
DNS ΞΕΝΙΑ ΠΛΑΓΟΥ 37 385
DNS ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΡΩΤΑ 13 386 RED STAR TRIATHLON CLUB



Male Finishers

Place Name Age Bib Number Team/Club SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Gun Time
1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 28 347 A. IΣΜΑΗΛΟΣ Α.Ε. 5:09.0 0:46.5 16:50.8 0:20.8 10:02.9 33:10.2
2 GEORGIOS DANIIL 22 313 5:09.9 0:46.1 16:49.5 0:22.7 10:48.2 33:56.6
3 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 19 368 NS COACHING- Γ.Α.Σ. ΙΛΙΣΟΣ 5:44.2 0:45.9 17:05.6 0:26.2 10:54.4 34:56.5
4 LOUIS WOODGATE 15 334 N.O.KY. 5:19.0 0:53.2 17:24.5 0:23.6 13:21.3 37:21.8
5 CHRISTOS BATISTATOS 36 308 6:04.5 1:09.4 17:53.8 0:31.5 13:42.0 39:21.5
6 ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΊΟΥ 24 390 NS coaching 5:13.9 1:04.1 20:19.7 0:38.7 13:02.7 40:19.2
7 GEORGIOS SILIGARDOS 42 332 Indipendente 7:32.6 1:14.4 19:00.3 0:40.4 13:08.2 41:36.0
8 ΧΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ 14 397 Ν.Ο.ΚΥ. 7:40.4 0:50.9 19:44.7 0:31.5 13:04.1 41:51.9
9 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΡΝΟΚΟΥΡΟΣ 13 338 Ν.Ο.ΚΥ. 6:58.3 1:34.2 19:42.2 0:24.5 13:12.6 41:51.9
10 ΒΑΣΊΛΗΣ ΤΌΤΣΙΚΑΣ 31 395 Myathlete 7:28.7 1:26.7 20:02.9 0:56.5 12:45.7 42:40.7
11 ΛΟΥΤΣΙΑΝ ΙΓΝΑΤ 12 351 Ν.Ο.ΚΥ. 6:59.1 1:15.4 20:01.4 0:44.3 15:07.5 44:07.8
12 ΈΛΛΗΝΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ 15 336 NEREIDA triathlon sportsclub 6:47.8 1:05.2 20:36.4 0:25.8 15:26.2 44:21.7
13 DIMITRIOS DANIIL 60 312 argos sec 9:27.8 1:33.9 19:33.0 0:47.6 13:04.1 44:26.5
14 ΚΩΣΤΑΣ ΓΚΙΑΟΥΡΗΣ 34 287 6:45.5 1:42.9 19:45.9 0:58.8 15:29.4 44:42.6
15 LEONIDAS PILIOURAS 25 329 11:27.9 n/a n/a n/a 33:30.4 44:58.3
16 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΛΑΟΥΔΑΤΟΣ 12 359 SUNVALUE 8:57.7 1:24.1 21:24.9 0:35.3 13:39.2 46:01.3
17 ΚΩΣΤΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ 28 392 nscoaching / ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ 9:34.9 2:00.5 18:51.6 0:52.9 14:46.9 46:07.0
18 CHRISTOS LAMPROU 34 322 CBteam 8:30.7 1:45.9 20:14.9 0:48.3 14:47.5 46:07.4
19 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΛΑΟΥΔΑΤΟΣ 52 358 SUNVALUE 11:39.5 1:52.8 19:05.4 0:59.7 12:47.7 46:25.2
20 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 12 399 8:00.7 1:23.6 23:19.3 0:30.4 13:21.0 46:35.1
21 APOSTOLOS PAPANOTIS 29 328 8:38.9 2:00.8 20:19.2 1:01.8 15:52.2 47:53.0
22 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓΓΕΛΙΝΑΣ 13 335 Ν.Ο.ΚΥ. 8:52.3 1:18.2 23:03.8 0:30.0 14:42.6 48:27.1
23 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ 36 363 8:43.2 1:45.9 22:20.5 0:45.6 15:12.1 48:47.5
24 ΣΤΑΎΡΟΣ ΣΜΥΡΛΉΣ 49 388 9:04.2 1:42.9 21:04.5 1:43.7 15:51.0 49:26.5
25 ΖΑΓΚΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 38 343 8:56.0 2:17.7 21:50.7 0:57.7 15:54.4 49:56.7
26 ΣΩΤΉΡΗΣ ΜΥΤΆΣ 45 374 9:03.1 1:35.1 21:55.5 0:42.0 16:58.2 50:14.0
27 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΑΓΙΩΚΟΣ 47 372 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 9:20.5 1:39.2 22:43.7 0:51.7 16:01.0 50:36.2
28 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΟΣΚΟΠΗΣ 14 360 Ν.Ο.ΚΥ. 9:08.9 1:33.8 22:32.7 0:40.9 16:44.6 50:41.1
29 ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΟΣΜΑΣ 16 361 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 10:13.5 1:35.2 21:10.2 0:39.2 17:04.6 50:42.7
30 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΥΔΑΣ 39 362 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 13:55.2 2:09.5 20:42.3 1:04.2 13:31.5 51:22.9
31 ΓΙΏΡΓΟΣ ΖΏΡΗΣ 33 350 Ανεξάρτητος 9:30.9 4:23.4 25:10.2 0:55.1 12:15.9 52:15.8
32 ΆΓΓΕΛΟΣ ΣΤΡΑΤΆΚΗΣ 29 393 9:12.0 2:05.1 25:04.7 0:43.3 15:33.7 52:38.9
33 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΣΑΛΗΣ 37 396 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 9:14.4 2:22.8 23:50.7 0:49.2 17:09.6 53:26.9
34 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ 38 364 10:31.7 2:24.9 25:22.2 0:37.2 14:52.3 53:48.4
35 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΛΑΣΚΑΣ 48 376 FREE RUNNERS 11:24.8 2:33.7 22:53.7 1:34.9 15:57.0 54:24.3
36 FOTIS DIMOPOULOS 26 314 9:06.6 2:19.7 25:27.8 1:15.9 17:56.0 56:06.2
37 PANAGIOTIS BILIANIS 25 309 11:27.3 2:45.9 26:58.0 0:49.6 14:24.0 56:25.1
38 ΨΑΡΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 36 398 11:34.4 4:42.1 24:48.0 0:55.2 15:05.4 57:05.3
39 ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΜΟΥΣΑΣ 47 370 ΑΣ. ΠΑΜΜΑΧΟΝ 9:49.5 3:24.4 26:46.1 0:41.1 17:52.0 58:33.3
40 ΙΩΆΝΝΗΣ ΒΕΡΓΙΝΆΔΗΣ 38 341 9:53.9 4:55.2 27:04.8 0:59.7 15:42.1 58:35.9
41 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΟΤΟΠΟΥΛΟΣ 33 377 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 10:11.7 2:15.0 26:23.8 0:50.3 19:32.6 59:13.6
42 STELIOS ARGYROPOULOS GRIZANO 32 307 9:57.7 3:15.9 25:46.1 1:33.1 20:12.0 1:00:44.9
43 GIORGOS MANIATIS 48 323 13:07.1 2:27.8 25:29.7 1:57.9 17:58.2 1:01:00.9
44 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΖΗΜΙΑΝΙΤΗΣ 38 349 15:03.2 3:32.2 27:50.5 0:35.6 14:04.5 1:01:06.2
45 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΕΙΚΤΑΚΗΣ 39 346 10:51.8 4:04.2 25:23.0 1:24.7 20:06.1 1:01:50.1
46 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΤΟΥΡΑΣ 45 384 11:38.4 2:26.5 27:36.2 0:33.9 20:33.7 1:02:48.7
47 ORFEAS RASOULIS 34 331 14:06.2 2:19.6 25:03.1 0:59.4 22:16.7 1:04:45.2
48 ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΠΙΡΗΣ 31 373 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 18:07.4 2:28.3 27:19.3 2:12.3 24:49.9 1:14:57.4
49 MARKOS DIMITRIO PAFOS 11 326 myathlete 13:19.9 5:14.7 31:17.0 1:22.6 28:28.0 1:19:42.5
50 PHILIP PAFOS 14 325 13:01.1 6:20.1 40:14.8 1:05.0 31:09.3 1:31:50.5
DNF STATHIS PANTELIS 35 327 NS Coaching 7:52.9 0:53.3 18:42.9 0:27.2
DNF ΤΑΣΟΣ ΚΙΝΤΗΣ 28 357 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
DNF ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΝΟΥ 38 379 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
DQ ΚΩΣΤΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ 36 391 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 13:25.1 2:20.8 16:16.3 1:05.8 16:04.7 49:13.0
DNS ΜΑRIOS CHRONIS 43 311
DNS DIAMANTIS FILINIS 41 315
DNS PAVLOS KRIKELIS 31 321
DNS ANTONIS MITSAKOS 32 324
DNS EPAMEINONDAS PSARROS 59 330 APOLLON
DNS ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΑΝΔΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ 41 337
DNS ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΏΤΗΣ 43 344
DNS ΘΕΜΗΣ ΔΗΜΟΥΛΗΣ 17 348
DNS ΝΙΚΟΣ ΚΑΠΛΑΝΗΣ 42 354 ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ
DNS ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΜΠΕΡΗΣ 47 355 NIK Team
DNS ΘΩΜΑΣ ΚΑΤΡΑΟΥΡΑΣ 11 356 RED STAR TRIATHLON CLUB
DNS ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΝΙΑΤΗΣ 48 365 Ανεξαρτητοσ
DNS ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΛΌΓΟΣ 32 375 school of calisthenics
DNS ΜΠΙΛΙΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 25 378
DNS ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΙΛΙΩΤΗΣ 34 401 VILIOTIS RACING



Energy Triathlon Tolo 2017 Super Sprint Triathlon
Age Group Results



Female 13 and Under
Place Overall Plc Name Age bib Team/Club SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 18 NIOVI KOUVARA 13 320 saronic triathlon club 7:18.0 1:12.5 20:42.7 0:33.0 15:23.0 45:09.2
2 19 ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ ΜΗΤΡΟΠΑΠΑ 13 369 RED STAR TRIATHLON CLUB 7:13.6 1:03.1 22:03.7 0:27.4 14:21.2 45:09.3
3 20 ΕΥΑ ΤΟΔΕ 13 394 Ν.Ο.ΚΥ. 7:02.1 1:19.1 21:58.8 0:30.5 14:58.0 45:48.7
4 27 ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΝΕΤΣΗ 12 353 RED STAR 6:19.2 1:10.2 23:47.7 0:27.4 15:31.2 47:15.8
5 32 ΕΜΙΛΥ ΒΑΛΜΑ 13 340 Red Star Triathlon Club 6:43.3 1:11.1 23:24.9 0:26.5 16:43.7 48:29.7
6 50 ΕΙΡΗΝΗ ΜΟΥΣΤΟΥ 13 371 Red Star 8:18.0 1:47.7 27:39.4 0:38.1 18:18.4 56:41.8
DNS DNS ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΡΩΤΑ 13 386 RED STAR TRIATHLON CLUB



Female 14 to 15
Place Overall Plc Name Age bib Team/Club SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 10 ROBYN WOODGATE 14 333 Ν.Ο.ΚΥ. 6:05.1 1:07.4 21:04.2 0:25.2 13:48.4 42:30.5
2 26 ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΓΑΪΤΑΝΗ 15 342 Ν.Ο.ΚΥ. 6:58.2 1:17.5 20:50.1 0:25.7 17:09.7 46:41.3
3 33 ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΠΑΝΤΕΛΙΔΑΚΗ 14 380 RED STAR TRIATHLON CLUB 6:47.1 1:20.6 23:13.0 0:48.6 16:20.5 48:30.1
4 47 ΜΑΛΕΝΑ ΚΑΚΟΥΤΗ 14 352 N.O.KY. 8:14.8 1:22.3 26:29.5 0:30.9 18:44.9 55:22.7



Female 16 and Over
Place Overall Plc Name Age bib Team/Club SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 16 ΝΙΝΑ ΜΑΡΚΟΥ 32 367 ΕΥΡΟΣ Κ.Ο.ΝΑΥΠΛΙΟΥ 8:51.9 1:16.5 20:54.5 0:29.8 13:20.3 44:53.1
2 28 LIANA CHASIOTI 31 310 Trt 8:50.7 1:23.7 20:48.6 1:39.4 15:03.8 47:46.4
3 30 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΔΑΡΔΑΒΕΣΗ 43 345 9:41.4 1:28.3 19:21.5 0:56.7 16:32.2 48:00.3
4 52 ALKI ANTONOPOULOU 30 306 9:11.7 2:15.3 28:10.7 1:02.3 17:02.3 57:42.6
5 53 ΕΛΕΝΗ ΑΥΔΟΥΣΗ 31 339 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 9:49.7 2:12.6 26:47.8 0:44.3 18:38.1 58:12.7
6 56 ΕΛΊΖΑ ΣΑΡΑΝΤΈΑ 29 387 9:53.4 4:55.4 27:04.5 1:00.8 15:41.7 58:36.0
7 58 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΠΑΝΟΥ 32 389 ΚΟΝ ΕΥΡΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 11:14.9 2:04.2 27:17.6 0:49.9 18:44.2 1:00:11.0
8 65 ΚΑΨΟΥΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 36 284 12:59.2 2:19.0 33:29.5 0:49.6 20:14.7 1:09:52.2
9 66 DANAE ANTONOPOULOU 33 305 12:17.3 2:54.1 35:54.7 0:49.8 20:34.1 1:12:30.2
DNS DNS ASIMINA GAITANI 36 316
DNS DNS ALEXANDRA KALTAKI 22 317 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
DNS DNS MARILOU KAZAMARIOTI 16 318 as palmos
DNS DNS ELENI KOROLI 52 319 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
DNS DNS ΑΙΝΤΑ ΜΑΝΩΛΙΚΑΚΗ 36 366
DNS DNS ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 29 381 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
DNS DNS ΈΛΛΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΎΛΟΥ 36 382
DNS DNS ΕΛΙΣΣΆΒΕΤ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΥ 44 383
DNS DNS ΞΕΝΙΑ ΠΛΑΓΟΥ 37 385


Male 13 and Under
Place Overall Plc Name Age bib Team/Club SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 9 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΡΝΟΚΟΥΡΟΣ 13 338 Ν.Ο.ΚΥ. 6:58.3 1:34.2 19:42.2 0:24.5 13:12.6 41:51.9
2 12 ΛΟΥΤΣΙΑΝ ΙΓΝΑΤ 12 351 Ν.Ο.ΚΥ. 6:59.1 1:15.4 20:01.4 0:44.3 15:07.5 44:07.8
3 21 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΛΑΟΥΔΑΤΟΣ 12 359 SUNVALUE 8:57.7 1:24.1 21:24.9 0:35.3 13:39.2 46:01.3
4 25 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 12 399 8:00.7 1:23.6 23:19.3 0:30.4 13:21.0 46:35.1
5 31 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓΓΕΛΙΝΑΣ 13 335 Ν.Ο.ΚΥ. 8:52.3 1:18.2 23:03.8 0:30.0 14:42.6 48:27.1
6 68 MARKOS DIMITRIO PAFOS 11 326 myathlete 13:19.9 5:14.7 31:17.0 1:22.6 28:28.0 1:19:42.5
DNS DNS ΘΩΜΑΣ ΚΑΤΡΑΟΥΡΑΣ 11 356 RED STAR TRIATHLON CLUB


Male 14 to 15
Place Overall Plc Name Age bib Team/Club SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 4 LOUIS WOODGATE 15 334 N.O.KY. 5:19.0 0:53.2 17:24.5 0:23.6 13:21.3 37:21.8
2 8 ΧΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ 14 397 Ν.Ο.ΚΥ. 7:40.4 0:50.9 19:44.7 0:31.5 13:04.1 41:51.9
3 13 ΈΛΛΗΝΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ 15 336 NEREIDA triathlon sportsclub 6:47.8 1:05.2 20:36.4 0:25.8 15:26.2 44:21.7
4 39 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΟΣΚΟΠΗΣ 14 360 Ν.Ο.ΚΥ. 9:08.9 1:33.8 22:32.7 0:40.9 16:44.6 50:41.1
5 69 PHILIP PAFOS 14 325 13:01.1 6:20.1 40:14.8 1:05.0 31:09.3 1:31:50.5



Male 16 and Over
Place Overall Plc Name Age bib Team/Club SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 28 347 A. IΣΜΑΗΛΟΣ Α.Ε. 5:09.0 0:46.5 16:50.8 0:20.8 10:02.9 33:10.2
2 2 GEORGIOS DANIIL 22 313 5:09.9 0:46.1 16:49.5 0:22.7 10:48.2 33:56.6
3 3 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 19 368 NS COACHING- Γ.Α.Σ. ΙΛΙΣΟΣ 5:44.2 0:45.9 17:05.6 0:26.2 10:54.4 34:56.5
4 5 CHRISTOS BATISTATOS 36 308 6:04.5 1:09.4 17:53.8 0:31.5 13:42.0 39:21.5
5 6 ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΊΟΥ 24 390 NS coaching 5:13.9 1:04.1 20:19.7 0:38.7 13:02.7 40:19.2
6 7 GEORGIOS SILIGARDOS 42 332 Indipendente 7:32.6 1:14.4 19:00.3 0:40.4 13:08.2 41:36.0
7 11 ΒΑΣΊΛΗΣ ΤΌΤΣΙΚΑΣ 31 395 Myathlete 7:28.7 1:26.7 20:02.9 0:56.5 12:45.7 42:40.7
8 14 DIMITRIOS DANIIL 60 312 argos sec 9:27.8 1:33.9 19:33.0 0:47.6 13:04.1 44:26.5
9 15 ΚΩΣΤΑΣ ΓΚΙΑΟΥΡΗΣ 34 287 6:45.5 1:42.9 19:45.9 0:58.8 15:29.4 44:42.6
10 17 LEONIDAS PILIOURAS 25 329 11:27.9 33:30.4 44:58.3
11 22 ΚΩΣΤΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ 28 392 nscoaching / ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ 9:34.9 2:00.5 18:51.6 0:52.9 14:46.9 46:07.0
12 23 CHRISTOS LAMPROU 34 322 CBteam 8:30.7 1:45.9 20:14.9 0:48.3 14:47.5 46:07.4
13 24 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΛΑΟΥΔΑΤΟΣ 52 358 SUNVALUE 11:39.5 1:52.8 19:05.4 0:59.7 12:47.7 46:25.2
14 29 APOSTOLOS PAPANOTIS 29 328 8:38.9 2:00.8 20:19.2 1:01.8 15:52.2 47:53.0
15 34 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ 36 363 8:43.2 1:45.9 22:20.5 0:45.6 15:12.1 48:47.5
16 35 ΣΤΑΎΡΟΣ ΣΜΥΡΛΉΣ 49 388 9:04.2 1:42.9 21:04.5 1:43.7 15:51.0 49:26.5
17 36 ΖΑΓΚΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 38 343 8:56.0 2:17.7 21:50.7 0:57.7 15:54.4 49:56.7
18 37 ΣΩΤΉΡΗΣ ΜΥΤΆΣ 45 374 9:03.1 1:35.1 21:55.5 0:42.0 16:58.2 50:14.0
19 38 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΑΓΙΩΚΟΣ 47 372 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 9:20.5 1:39.2 22:43.7 0:51.7 16:01.0 50:36.2
20 40 ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΟΣΜΑΣ 16 361 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 10:13.5 1:35.2 21:10.2 0:39.2 17:04.6 50:42.7
21 41 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΥΔΑΣ 39 362 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 13:55.2 2:09.5 20:42.3 1:04.2 13:31.5 51:22.9
22 42 ΓΙΏΡΓΟΣ ΖΏΡΗΣ 33 350 Ανεξάρτητος 9:30.9 4:23.4 25:10.2 0:55.1 12:15.9 52:15.8
23 43 ΆΓΓΕΛΟΣ ΣΤΡΑΤΆΚΗΣ 29 393 9:12.0 2:05.1 25:04.7 0:43.3 15:33.7 52:38.9
24 44 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΣΑΛΗΣ 37 396 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 9:14.4 2:22.8 23:50.7 0:49.2 17:09.6 53:26.9
25 45 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ 38 364 10:31.7 2:24.9 25:22.2 0:37.2 14:52.3 53:48.4
26 46 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΛΑΣΚΑΣ 48 376 FREE RUNNERS 11:24.8 2:33.7 22:53.7 1:34.9 15:57.0 54:24.3
27 48 FOTIS DIMOPOULOS 26 314 9:06.6 2:19.7 25:27.8 1:15.9 17:56.0 56:06.2
28 49 PANAGIOTIS BILIANIS 25 309 11:27.3 2:45.9 26:58.0 0:49.6 14:24.0 56:25.1
29 51 ΨΑΡΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 36 398 11:34.4 4:42.1 24:48.0 0:55.2 15:05.4 57:05.3
30 54 ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΜΟΥΣΑΣ 47 370 ΑΣ. ΠΑΜΜΑΧΟΝ 9:49.5 3:24.4 26:46.1 0:41.1 17:52.0 58:33.3
31 55 ΙΩΆΝΝΗΣ ΒΕΡΓΙΝΆΔΗΣ 38 341 9:53.9 4:55.2 27:04.8 0:59.7 15:42.1 58:35.9
32 57 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΟΤΟΠΟΥΛΟΣ 33 377 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 10:11.7 2:15.0 26:23.8 0:50.3 19:32.6 59:13.6
33 59 STELIOS ARGYROPOULOS GRIZANO 32 307 9:57.7 3:15.9 25:46.1 1:33.1 20:12.0 1:00:44.9
34 60 GIORGOS MANIATIS 48 323 13:07.1 2:27.8 25:29.7 1:57.9 17:58.2 1:01:00.9
35 61 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΖΗΜΙΑΝΙΤΗΣ 38 349 15:03.2 3:32.2 27:50.5 0:35.6 14:04.5 1:01:06.2
36 62 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΕΙΚΤΑΚΗΣ 39 346 10:51.8 4:04.2 25:23.0 1:24.7 20:06.1 1:01:50.1
37 63 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΤΟΥΡΑΣ 45 384 11:38.4 2:26.5 27:36.2 0:33.9 20:33.7 1:02:48.7
38 64 ORFEAS RASOULIS 34 331 14:06.2 2:19.6 25:03.1 0:59.4 22:16.7 1:04:45.2
39 67 ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΠΙΡΗΣ 31 373 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 18:07.4 2:28.3 27:19.3 2:12.3 24:49.9 1:14:57.4
DNF DNF STATHIS PANTELIS 35 327 NS Coaching 7:52.9 0:53.3 18:42.9 0:27.2
DNF Drop ΤΑΣΟΣ ΚΙΝΤΗΣ 28 357 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
DNF Drop ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΝΟΥ 38 379 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
DQ DQ ΚΩΣΤΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ 36 391 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 13:25.1 2:20.8 16:16.3 1:05.8 16:04.7 49:13.0
DNS DNS ΜΑRIOS CHRONIS 43 311
DNS DNS DIAMANTIS FILINIS 41 315
DNS DNS PAVLOS KRIKELIS 31 321
DNS DNS ANTONIS MITSAKOS 32 324
DNS DNS EPAMEINONDAS PSARROS 59 330 APOLLON
DNS DNS ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΑΝΔΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ 41 337
DNS DNS ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΏΤΗΣ 43 344
DNS DNS ΘΕΜΗΣ ΔΗΜΟΥΛΗΣ 17 348
DNS DNS ΝΙΚΟΣ ΚΑΠΛΑΝΗΣ 42 354 ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ
DNS DNS ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΜΠΕΡΗΣ 47 355 NIK Team
DNS DNS ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΝΙΑΤΗΣ 48 365 Ανεξαρτητοσ
DNS DNS ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΛΌΓΟΣ 32 375 school of calisthenics
DNS DNS ΜΠΙΛΙΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 25 378
DNS DNS ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΙΛΙΩΤΗΣ 34 401 VILIOTIS RACING



Energy Triathlon Tolo 2017 Kids Triathlon
Overall Results

Place Name Age Bib Number Team/Club SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Gun Time
1 THOMAS KATRAOURAS 11 131 RED STAR 2:37.9 1:20.3 7:38.3 0:24.3 4:22.4 16:23.4
2 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΡΝΟΚΟΥΡΟΣ 10 291 3:11.0 1:12.4 7:21.6 0:31.8 4:14.4 16:31.5
3 ΣΤΕΛΛΑ ΡΩΤΑ 9 76 RED STAR TRIATHLON CLUB 3:17.9 1:11.4 8:46.7 0:34.3 5:12.2 19:02.7
4 ΑΜΑΝΤΑ ΓΚΕΛΗ 11 190 Red Star Triathlon Club 3:03.5 1:12.9 8:30.3 0:25.1 5:50.7 19:02.7
5 ΗΛΙΑΝΑ ΚΑΚΟΥΤΗ 9 292 3:32.4 1:24.0 10:04.6 0:24.5 4:44.7 20:10.4
6 ΣΟΦΙΑ ΤΖΑΚΙΑ 9 151 N.O.KY. 3:38.6 1:30.7 9:14.4 0:28.6 5:45.9 20:38.4
7 ΝΑΥΣΙΚΑ ΣΚΟΤΑΔΗ 9 14 N.O.KY. 3:56.8 1:20.8 9:29.1 0:35.6 5:22.7 20:45.1
8 ΓΕΩΡΓΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 13 281 3:00.9 2:24.3 9:07.3 0:30.7 6:22.6 21:26.0
9 ΜΑΡΘΑ ΣΚΟΤΑΔΗ 10 40 N.O.KY. 3:56.2 N/A 10:39.2 0:35.5 6:30.9 21:41.9
10 ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΚΑΝΕΤΣΗ 10 194 RED STAR 3:32.2 1:28.9 9:34.0 0:37.6 7:03.0 22:15.8
11 ΦΥΤΗΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 11 285 4:33.4 3:27.9 10:23.4 0:33.7 6:15.4 25:14.0
12 ΠΑΥΛΟΣ ΜΟΥΣΤΟΣ 9 78 Red Star 4:01.3 1:14.9 13:25.2 0:28.0 6:14.8 25:24.3
13 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 10 79 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 5:32.2 2:30.7 11:13.6 N/A 6:29.3 25:45.9
14 HUGH GOULSON 9 144 4:00.5 N/A 15:22.5 0:42.3 5:50.0 25:55.4
15 ΒΑΛΙΑ ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ 8 188 N.O.KY. 4:22.6 1:27.2 13:17.3 0:27.7 6:26.1 26:01.1
16 ΜΗΝΑΣ ΚΑΨΑΝΗΣ 11 195 4:40.8 2:08.7 12:32.2 0:36.3 6:03.8 26:02.0
17 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΚΟΤΑΔΗΣ 7 293 5:50.2 2:15.3 14:54.5 0:36.5 6:17.9 29:54.7
18 CONSTANCE GOULSON 8 121 5:32.3 2:34.4 16:33.2 0:28.0 6:08.8 31:16.9
DNF ΠΕΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 14 282
DNS ΜΑΡΙΟΣ ΜΕΣΟΛΩΡΑΣ 11 67 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
DNS GIORGOS KATHOPOULIS 8 128
DNS ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΡΝΟΚΟΥΡΟΣ 10 189 Ν.Ο.ΚΥ.
DNS ΗΛΙΑΝΑ ΚΑΚΟΥΤΗ 9 193 N.O.KY.
DNS ΜΑΡΙΒΑ ΚΟΛΟΣΚΟΠΗ 11 199 Ν.Ο.ΚΥ.
DNS FILIPPOS TSIAPAS 12 301 Iptamnoi



Energy Triathlon Tolo 2017 Kids Triathlon
Age Group Results



Female 9 and Under
Place Overall Plc Name Age bib Team/Club SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Gun Time
1 3 ΣΤΕΛΛΑ ΡΩΤΑ 9 76 RED STAR TRIATHLON CLUB 3:17.9 1:11.4 8:46.7 0:34.3 5:12.2 19:02.7
2 5 ΗΛΙΑΝΑ ΚΑΚΟΥΤΗ 9 292 3:32.4 1:24.0 10:04.6 0:24.5 4:44.7 20:10.4
3 6 ΣΟΦΙΑ ΤΖΑΚΙΑ 9 151 N.O.KY. 3:38.6 1:30.7 9:14.4 0:28.6 5:45.9 20:38.4
4 7 ΝΑΥΣΙΚΑ ΣΚΟΤΑΔΗ 9 14 N.O.KY. 3:56.8 1:20.8 9:29.1 0:35.6 5:22.7 20:45.1
5 15 ΒΑΛΙΑ ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ 8 188 N.O.KY. 4:22.6 1:27.2 13:17.3 0:27.7 6:26.1 26:01.1
6 18 CONSTANCE GOULSON 8 121 5:32.3 2:34.4 16:33.2 0:28.0 6:08.8 31:16.9


Female 10 to 11
Place Overall Plc Name Age bib Team/Club SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 4 ΑΜΑΝΤΑ ΓΚΕΛΗ 11 190 Red Star Triathlon Club 3:03.5 1:12.9 8:30.3 0:25.1 5:50.7 19:02.7
2 9 ΜΑΡΘΑ ΣΚΟΤΑΔΗ 10 40 N.O.KY. 3:56.2 n/a 10:39.2 0:35.5 6:30.9 21:41.9
3 10 ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΚΑΝΕΤΣΗ 10 194 RED STAR 3:32.2 1:28.9 9:34.0 0:37.6 7:03.0 22:15.8
DNS DNS ΜΑΡΙΒΑ ΚΟΛΟΣΚΟΠΗ 11 199 Ν.Ο.ΚΥ.


Male 9 and Under
Place Overall Plc Name Age bib Team/Club SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 12 ΠΑΥΛΟΣ ΜΟΥΣΤΟΣ 9 78 Red Star 4:01.3 1:14.9 13:25.2 0:28.0 6:14.8 25:24.3
2 14 HUGH GOULSON 9 144 4:00.5 n/a 15:22.5 0:42.3 5:50.0 25:55.4
3 17 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΚΟΤΑΔΗΣ 7 293 5:50.2 2:15.3 14:54.5 0:36.5 6:17.9 29:54.7
DNS DNS GIORGOS KATHOPOULIS 8 128


Male 10 to 11
Place Overall Plc Name Age bib Team/Club SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 1 THOMAS KATRAOURAS 11 131 Red star 2:37.9 1:20.3 7:38.3 0:24.3 4:22.4 16:23.4
2 2 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΡΝΟΚΟΥΡΟΣ 10 291 3:11.0 1:12.4 7:21.6 0:31.8 4:14.4 16:31.5
3 11 ΦΥΤΗΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 11 285 4:33.4 3:27.9 10:23.4 0:33.7 6:15.4 25:14.0
4 13 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 10 79 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 5:32.2 2:30.7 11:13.6 n/a 6:29.3 25:45.9
5 16 ΜΗΝΑΣ ΚΑΨΑΝΗΣ 11 195 4:40.8 2:08.7 12:32.2 0:36.3 6:03.8 26:02.0
DNS DNS ΜΑΡΙΟΣ ΜΕΣΟΛΩΡΑΣ 11 67 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ


Male 12 and Over
Place Overall Plc Name Age bib Team/Club SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 8 ΓΕΩΡΓΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 13 281 3:00.9 2:24.3 9:07.3 0:30.7 6:22.6 21:26.0
DNF Drop ΠΕΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 14 282
DNS DNS FILIPPOS TSIAPAS 12 301 Iptamnoi




AQUATHLON
Overall Results


Place Name Bib No Age Team/Club SWIM Time T1 Time RUN Time Gun Time
1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 124 28 A. IΣΜΑΗΛΟΣ Α.Ε. 8:52.1 0:26.3 10:00.8 19:19.2
2 GEORGIOS DANIIL 103 32 Thiseas 8:54.0 0:27.9 10:53.3 20:15.2
3 ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΊΟΥ 143 24 NS coaching 9:03.2 0:28.1 10:45.4 20:16.9
4 ANTONIS FOKAIDIS 104 28 8:56.5 1:14.9 13:52.9 24:04.4
5 AFRODITE GIARENI 106 24 10:04.6 0:56.3 13:27.8 24:28.8
6 ANTONIOS KATRAOURAS 110 52 Red star 12:13.7 1:14.1 12:40.6 26:08.5
7 ANASTASIA GIARENI 107 29 10:29.9 1:03.0 14:39.8 26:12.8
8 ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΣΧΟΥ 136 20 13:21.7 1:02.0 13:03.2 27:27.0
9 ΕΛΕΝΑ ΚΑΒΑΛΙΕΡΑΤΟΥ 127 48 Tri racing team 13:49.1 0:54.7 13:36.4 28:20.3
10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΑΚΗΣ 123 30 13:46.4 1:49.4 13:39.7 29:15.6
11 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΚΕΛΗΣ 149 13 RED STAR TRIATHLON 10:30.4 0:43.9 18:02.3 29:16.7
12 ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΑΝΌΣ 148 37 14:30.8 1:36.4 13:59.6 30:07.0
13 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΛΕΒΙΤΗΣ 142 16 Ν.Ο ΝΑΥΠΛΙΟΥ 11:17.0 1:45.7 17:56.1 30:58.8
14 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ 133 44 15:00.9 1:16.0 15:09.8 31:26.8
15 ΝΙΚΟΣ ΒΟΥΡΛΕΤΣΗΣ 120 15 Ν.Ο ΝΑΥΠΛΙΟΥ 10:55.5 N/A 20:33.4 31:29.0
16 CHRISTINA MITROPOULOU 111 43 14:34.1 1:13.5 15:44.3 31:32.0
17 ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΟΥΒΑΣ 125 35 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 14:39.2 1:11.6 16:45.1 32:36.0
18 ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ 118 42 Π.Α.Ο.Κ. 15:30.4 0:47.5 16:21.7 32:39.7
19 IRINI SAKELLI 114 39 Iptamnoi 16:12.7 1:24.3 15:21.4 32:58.6
20 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΓΙΑΣ 145 46 18:12.6 1:12.3 13:36.0 33:01.0
21 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΑΚΟΥΣΗΣ 129 32 16:23.6 1:56.2 15:09.1 33:29.0
22 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΛΕΒΙΤΗΣ 134 14 Ν.Ο ΝΑΥΠΛΙΟΥ 13:20.0 2:16.3 18:27.1 34:03.5
23 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΣΟΛΑΚΟΥ 146 13 Ν.Ο ΝΑΥΠΛΙΟΥ 13:43.3 0:46.4 19:36.3 34:06.1
24 DIMITRIOS ROUMELIOTIS 113 42 18:30.7 1:11.4 15:03.1 34:45.2
25 ΚΑΤΕΡΊΝΑ ΕΞΩΜΑΝΊΔΗ 126 43 17:18.3 1:12.1 16:59.9 35:30.4
26 DIONISIS ROKOMAS 112 46 ANEXARTITOS 19:51.9 1:58.2 14:29.7 36:19.9
27 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 140 43 Σ.Δ.Ύ. ΆΘΗΝΩΝ 22:15.8 2:02.6 14:50.6 39:09.1
28 ΑΝΑΣΤΆΣΙΟΣ ΟΙΚΟΝΌΜΟΥ 138 46 20:13.3 2:19.1 20:01.5 42:34.0
29 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΑΡΟΥΔΑΣ 135 46 25:50.2 2:08.4 18:15.3 46:13.9
30 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΚΟΝΣΟΛΑΚΗΣ 132 30 27:01.6 1:40.9 20:22.6 49:05.2
DNS DRAGANA CEJOVIC 102 50 0
DNS EIRINI GIANNARI 105 25
DNS EKATERINA IAKOVLEVA 108 42
DNS ARISTIDES KATHOPOULIS 109 40
DNS TASOS SKANDALAKIS 115 35
DNS GEORGE TRIKALIOTIS 116 40 ΑΓΕΥΣ
DNS GEORGIOS VLAHAKIS 117 45 Kourkorikis croup
DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ 119 35
DNS ΗΛΊΑΣ ΔΑΜΑΝΑΚΙΣ 122 22
DNS ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΓΙΑΝΤΗΣ 130 15 Ν.Ο ΝΑΥΠΛΙΟΥ
DNS ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΟΥΛΟΥΣΗΣ 137 22
DNS ΧΡΗΣΤΟΣ/CHRISTO ΠΑΛΆΣΚΑΣ/PALASKAS 139 48 Free Runners
DNS ΜΑΡΙΆΝΝΑ ΡΆΛΛΗ 141 34 One Step Beyond Endurance Team
DNS ΔΗΜΟΚΡΑΤΗΣ ΤΑΤΑΝΗΣ 444 29 ΑΧΑΣΤΟΙ
DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΟΥΚΑΤΟΣ 147 45 Γ.Σ.ΤΥΡΟΥ
DNS ΝΤΕΝΙΖ ΔΗΜΑΚΗ 150 40 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ
DNS ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ 200 36 ENERGY RACES



Kids Aquathlon
Place Name Bib No Age Team/Club SWIM Time T1 Time RUN Time Gun Time
1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ 191 12 Ν.Ο ΝΑΥΠΛΙΟΥ 2:37.5 1:35.9 4:20.8 8:34.2
2 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΕΛΙΩΤΗΣ 101 10 Ν.Ο ΝΑΥΠΛΙΟΥ 3:20.7 1:08.4 4:37.2 9:06.4
3 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΤΡΗΣ 88 12 Ν.Ο ΝΑΥΠΛΙΟΥ 3:04.2 0:48.0 5:15.6 9:07.9
4 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΥΤΡΗΣ 87 11 Ν.Ο ΝΑΥΠΛΙΟΥ 3:20.4 1:11.6 5:45.9 10:17.9
5 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ 192 10 Ν.Ο ΝΑΥΠΛΙΟΥ 3:30.5 1:45.4 5:35.9 10:51.9
6 ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΒΟΥΡΛΕΤΣΗ 94 10 Ν.Ο ΝΑΥΠΛΙΟΥ 4:25.6 1:18.1 5:09.8 10:53.6
7 ANTHIA ROUMELIOTI 93 10 4:07.2 1:12.1 6:09.1 11:28.5
8 ΟΛΓΑ ΚΟΥΤΡΗ 86 9 Ν.Ο ΝΑΥΠΛΙΟΥ 4:00.6 1:14.3 6:32.8 11:47.8
9 ΜΕΛΙΝΑ ΜΑΝΩΛΗ 24 11 Ν.Ο ΝΑΥΠΛΙΟΥ 4:19.0 1:55.7 6:02.9 12:17.7
DNS ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΡΑΦΑΗΛΙΔΗΣ 35 10 Ν.Ο ΝΑΥΠΛΙΟΥ


Female Finishers
Place Name Bib No Age Team/Club SWIM Time T1 Time RUN Time Gun Time
1 AFRODITE GIARENI 106 24 10:04.6 0:56.3 13:27.8 24:28.8
2 ANASTASIA GIARENI 107 29 10:29.9 1:03.0 14:39.8 26:12.8
3 ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΣΧΟΥ 136 20 13:21.7 1:02.0 13:03.2 27:27.0
4 ΕΛΕΝΑ ΚΑΒΑΛΙΕΡΑΤΟΥ 127 48 Tri racing team 13:49.1 0:54.7 13:36.4 28:20.3
5 CHRISTINA MITROPOULOU 111 43 14:34.1 1:13.5 15:44.3 31:32.0
6 IRINI SAKELLI 114 39 Iptamnoi 16:12.7 1:24.3 15:21.4 32:58.6
7 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΣΟΛΑΚΟΥ 146 13 Ν.Ο ΝΑΥΠΛΙΟΥ 13:43.3 0:46.4 19:36.3 34:06.1
8 ΚΑΤΕΡΊΝΑ ΕΞΩΜΑΝΊΔΗ 126 43 17:18.3 1:12.1 16:59.9 35:30.4
DNS DRAGANA CEJOVIC 102 50 0
DNS EIRINI GIANNARI 105 25
DNS EKATERINA IAKOVLEVA 108 42
DNS ΜΑΡΙΆΝΝΑ ΡΆΛΛΗ 141 34 One Step Beyond Endurance Team
DNS ΝΤΕΝΙΖ ΔΗΜΑΚΗ 150 40 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ



Male Finishers

Place Name Bib No Age Team/Club SWIM Time T1 Time RUN Time Gun Time
1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 124 28 A. IΣΜΑΗΛΟΣ Α.Ε. 8:52.1 0:26.3 10:00.8 19:19.2
2 GEORGIOS DANIIL 103 32 Thiseas 8:54.0 0:27.9 10:53.3 20:15.2
3 ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΊΟΥ 143 24 NS coaching 9:03.2 0:28.1 10:45.4 20:16.9
4 ANTONIS FOKAIDIS 104 28 8:56.5 1:14.9 13:52.9 24:04.4
5 ANTONIOS KATRAOURAS 110 52 Red star 12:13.7 1:14.1 12:40.6 26:08.5
6 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΑΚΗΣ 123 30 13:46.4 1:49.4 13:39.7 29:15.6
7 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΚΕΛΗΣ 149 13 RED STAR TRIATHLON 10:30.4 0:43.9 18:02.3 29:16.7
8 ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΑΝΌΣ 148 37 14:30.8 1:36.4 13:59.6 30:07.0
9 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΛΕΒΙΤΗΣ 142 16 Ν.Ο ΝΑΥΠΛΙΟΥ 11:17.0 1:45.7 17:56.1 30:58.8
10 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ 133 44 15:00.9 1:16.0 15:09.8 31:26.8
11 ΝΙΚΟΣ ΒΟΥΡΛΕΤΣΗΣ 120 15 Ν.Ο ΝΑΥΠΛΙΟΥ 10:55.5 N/A 20:33.4 31:29.0
12 ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΟΥΒΑΣ 125 35 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 14:39.2 1:11.6 16:45.1 32:36.0
13 ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ 118 42 Π.Α.Ο.Κ. 15:30.4 0:47.5 16:21.7 32:39.7
14 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΓΙΑΣ 145 46 18:12.6 1:12.3 13:36.0 33:01.0
15 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΑΚΟΥΣΗΣ 129 32 16:23.6 1:56.2 15:09.1 33:29.0
16 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΛΕΒΙΤΗΣ 134 14 Ν.Ο ΝΑΥΠΛΙΟΥ 13:20.0 2:16.3 18:27.1 34:03.5
17 DIMITRIOS ROUMELIOTIS 113 42 18:30.7 1:11.4 15:03.1 34:45.2
18 DIONISIS ROKOMAS 112 46 ANEXARTITOS 19:51.9 1:58.2 14:29.7 36:19.9
19 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 140 43 Σ.Δ.Ύ. ΆΘΗΝΩΝ 22:15.8 2:02.6 14:50.6 39:09.1
20 ΑΝΑΣΤΆΣΙΟΣ ΟΙΚΟΝΌΜΟΥ 138 46 20:13.3 2:19.1 20:01.5 42:34.0
21 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΑΡΟΥΔΑΣ 135 46 25:50.2 2:08.4 18:15.3 46:13.9
22 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΚΟΝΣΟΛΑΚΗΣ 132 30 27:01.6 1:40.9 20:22.6 49:05.2
DNS ARISTIDES KATHOPOULIS 109 40
DNS TASOS SKANDALAKIS 115 35
DNS GEORGE TRIKALIOTIS 116 40 ΑΓΕΥΣ
DNS GEORGIOS VLAHAKIS 117 45 Kourkorikis croup
DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ 119 35
DNS ΗΛΊΑΣ ΔΑΜΑΝΑΚΙΣ 122 22
DNS ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΓΙΑΝΤΗΣ 130 15 Ν.Ο ΝΑΥΠΛΙΟΥ
DNS ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΟΥΛΟΥΣΗΣ 137 22
DNS ΧΡΗΣΤΟΣ/CHRISTO ΠΑΛΆΣΚΑΣ/PALASKAS 139 48 Free Runners
DNS ΔΗΜΟΚΡΑΤΗΣ ΤΑΤΑΝΗΣ 444 29 ΑΧΑΣΤΟΙ
DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΟΥΚΑΤΟΣ 147 45 Γ.Σ.ΤΥΡΟΥ
DNS ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ 200 36 ENERGY RACES



Energy Triathlon Tolo 2017 Kids Aquathlon
Age Group Results


Female 9 and Under
Place Overall Plc Name Age Bib Number Team/Club SWIM Time T1 Time RUN Time Gun Time
1 8 ΟΛΓΑ ΚΟΥΤΡΗ 9 86 Ν.Ο ΝΑΥΠΛΙΟΥ 4:00.6 1:14.3 6:32.8 11:47.8



Female 10 to 11
Place Overall Plc Name Age Bib Number Team/Club SWIM Time T1 Time RUN Time Gun Time
1 6 ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΒΟΥΡΛΕΤΣΗ 10 94 Ν.Ο ΝΑΥΠΛΙΟΥ 4:25.6 1:18.1 5:09.8 10:53.6
2 7 ANTHIA ROUMELIOTI 10 93 4:07.2 1:12.1 6:09.1 11:28.5
3 9 ΜΕΛΙΝΑ ΜΑΝΩΛΗ 11 24 Ν.Ο ΝΑΥΠΛΙΟΥ 4:19.0 1:55.7 6:02.9 12:17.7



Male 10 to 11
Place Overall Plc Name Age Bib Number Team/Club SWIM Time T1 Time RUN Time Gun Time
1 2 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΕΛΙΩΤΗΣ 10 101 Ν.Ο ΝΑΥΠΛΙΟΥ 3:20.7 1:08.4 4:37.2 9:06.4
2 4 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΥΤΡΗΣ 11 87 Ν.Ο ΝΑΥΠΛΙΟΥ 3:20.4 1:11.6 5:45.9 10:17.9
3 5 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ 10 192 Ν.Ο ΝΑΥΠΛΙΟΥ 3:30.5 1:45.4 5:35.9 10:51.9
DNS DNS ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΡΑΦΑΗΛΙΔΗΣ 10 35 Ν.Ο ΝΑΥΠΛΙΟΥ



Male 12 and Over
Place Overall Plc Name Age Bib Number Team/Club SWIM Time T1 Time RUN Time Gun Time
1 1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ 12 191 Ν.Ο ΝΑΥΠΛΙΟΥ 2:37.5 1:35.9 4:20.8 8:34.2
2 3 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΤΡΗΣ 12 88 Ν.Ο ΝΑΥΠΛΙΟΥ 3:04.2 0:48.0 5:15.6 9:07.9

Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Σχόλια αναγνωστών
Triathon1

Garmin

Energy Races

Triathlon Hellas

DHL
Zone3
nutrinews

Το trinews.gr είναι ένα portal αφιερωμένο στο τρίαθλο, με ειδήσεις, αγώνες και άρθρα - Όροι Χρήσης - Επικοινωνία: info [at] trinews [dot] gr

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - FitnessPulse.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News