Αρχική Ενημέρωση Αγώνες Αποτελέσματα Άρθρα Προϊοντα & Υπηρεσίες Φωτογραφίες Βίντεο
High5 NSCoaching Kasimis Training X-treme Stores Top Cycles Triathlon
Αποτελέσματα
18 Σεπ 17 ← πίσω

Epidavros Triathlon 2017

Epidavros Triathlon
17/9/2017






Endurance


1 11 ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΒΙΖΥΡΑΚΗΣ M M ENDU 40-44 06:17:33 00:31:45 00:01:19 03:07:10 02:04:32 00:32:45
2 12 ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ M M ENDU 35-39 Red star tri 06:56:59 00:44:15 00:03:15 03:35:17 02:17:56 00:16:14
3 10 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΡΛΑΓΚΟΥΤΣΟΣ M M ENDU 40-44 06:57:24 00:42:00 00:01:00 03:25:34 02:32:15 00:16:32
4 8 ILIAS TZARTZOS M M ENDU 25-29 HT 07:03:38 00:45:43 00:02:11 03:32:33 02:23:39 00:19:30
5 13 ΜΑΡΚΟΣ ΚΑΛΑΒΡΙΑΣ M M ENDU 45-49 07:28:09 00:38:28 03:48:48 : 02:32:28 00:28:23
6 7 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΥ M M ENDU 45-49 07:28:26 00:46:10 00:01:41 03:41:43 02:30:13 00:28:37
7 6 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΡΡΕΣ M M ENDU 40-44 Krommidas Co 07:28:39 00:39:14 00:01:56 03:46:12 02:33:40 00:27:35
8 5 ΓΙΩΡΓΟΣ ΘΩΜΑΙΔΗΣ M M ENDU 40-44 KASIMIS TRAI 07:37:01 00:42:33 00:01:55 03:48:29 02:31:14 00:32:48
9 3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΠΑΧΗΣ M M ENDU 50-54 ΙΚΑΡΟΣ 07:51:44 : 04:55:00 : : 02:56:44
10 2 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΤΟΝΤΟΣ M M ENDU 30-34 07:59:01 00:45:41 00:01:27 04:01:42 : 03:10:10
11 9 MICHAIL KOSTARAS M M ENDU 50-54 08:44:16 00:47:08 00:02:18 04:20:37 : 03:34:11
- 1 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΛΗΣ M M ENDU 30-34 Π. Α. Σ. 04:29:28 00:39:55 00:01:27 03:48:05 : :
- 4 ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ M M ENDU 40-44 05:06:10 00:40:00 00:02:29 04:23:40 : :
- 364 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΛΑΒΟΣ M M ENDU 35-39 04:48:33 00:46:00 00:01:39 04:00:53 : :


Standard


1 45 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΣΟΥΒΑΤΖΟΓΛΟΥ M M STD 25-29 ΑΕ ΚΕΡ� 02:30:19 00:23:00 00:00:47 01:28:56 00:00:29 00:37:04
2 55 GEORGE ALYFANTIS M M STD 35-39 02:32:19 00:23:19 00:00:30 01:29:33 00:00:28 00:38:26
3 44 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΕΚΟΣ M M STD 45-49 ΠΑΛΜΟΣ 02:50:58 00:27:50 00:01:04 01:38:07 00:01:15 00:42:41
4 331 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΑΤΝΑΚΗΣ M M STD 30-34 02:51:09 00:31:11 00:01:16 01:37:06 00:00:31 00:41:03
5 315 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΗΤΡΟΠΑΠΑΣ M M STD 35-39 Α.Σ. ΝΗ� 02:54:27 00:29:56 00:00:56 01:41:00 00:01:41 00:40:52
6 59 MINAS MALATOS M M STD 35-39 Cervelo Endu 02:59:08 00:31:58 00:00:57 01:34:11 00:00:48 00:51:12
7 63 ΚΩΣΤΑΣ ΜΟΥΡΙΚΗΣ M M STD 45-49 03:02:01 00:32:00 00:01:04 01:42:02 00:00:57 00:45:57
8 67 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΟΓΛΟΥ M M STD 40-44 03:06:09 00:27:51 00:00:50 01:46:27 00:00:38 00:50:20
9 47 ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ M M STD 40-44 03:09:27 00:33:58 00:01:53 01:46:32 00:00:50 00:46:13
10 22 NICKOS MOSCHIS M M STD 40-44 Apollon Tria 03:10:04 00:33:24 00:01:12 01:45:31 00:00:53 00:49:02
11 26 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΙΑΠΑΣ M M STD 35-39 NSCOACHING 03:10:40 00:36:53 00:01:04 01:47:08 00:00:56 00:44:37
12 17 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΠΟΥΡΙΔΗΣ M M STD 45-49 03:11:13 00:35:33 00:02:04 01:46:27 00:01:12 00:45:55
13 33 ΣΠΥΡΟΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ M M STD 45-49 NS COACHING 03:11:34 00:32:32 00:01:23 01:51:44 00:00:52 00:45:00
14 50 KONSTANTINOS THEODOROPOULOS M M STD 40-44 AS Palmos 03:13:43 00:33:36 00:01:09 01:49:23 00:01:21 00:48:12
15 61 ΑΛΕΞΗΣ ΓΕΡΑΣΗΣ M M STD 45-49 03:14:45 00:31:20 00:01:19 01:54:02 00:01:01 00:47:01
16 49 ΗΛΙΑΣ ΖΑΡΟΚΩΣΤΑΣ M M STD 18-24 03:14:54 00:42:15 00:00:55 01:43:28 00:01:03 00:47:11
17 18 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΝΕΤΣΗΣ M M STD 40-44 RED STAR TRI 03:15:09 00:33:53 00:01:29 01:49:58 00:01:26 00:48:21
18 37 GEORGIOS MICHELAKIS M M STD 45-49 NS COACHING 03:15:53 00:36:11 00:01:07 01:49:44 00:01:07 00:47:43
19 56 ΑΝΤΖΕΛΑ ΜΑΡΛΑΓΚΟΎΤΣΟΥ F F STD 35-39 03:16:27 00:29:23 00:00:42 01:54:00 00:00:43 00:51:36
20 363 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ M M STD 40-44 03:16:34 00:32:25 01:55:13 : 00:01:27 00:47:27
21 28 SOTIRIS MARANIS M M STD 45-49 RED STAR TRI 03:17:03 00:32:16 00:02:05 01:52:20 00:01:06 00:49:14
22 24 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΙΛΛΗΣ M M STD 40-44 my athlete 03:17:36 00:31:49 00:02:12 01:56:45 00:00:18 00:46:29
23 330 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ M M STD 55-59 03:21:22 00:38:32 00:02:37 01:47:56 00:01:04 00:51:12
24 23 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΟΥΣΚΟΣ M M STD 30-34 03:21:25 00:37:25 00:01:34 01:47:36 00:01:07 00:53:40
25 43 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ M M STD 35-39 03:25:32 00:34:15 00:00:53 01:59:54 00:00:49 00:49:39
26 52 ΠΑΝΟΣ ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ M M STD 30-34 03:25:50 00:37:17 00:02:26 01:57:05 00:01:17 00:47:42
27 38 SPIROS KOULOUMBIS M M STD 50-54 Ωκεαν� 03:26:23 00:35:11 00:01:21 01:58:02 00:01:29 00:50:20
28 58 PANAGIOTIS SOUKIOUROGLOU M M STD 45-49 None 03:27:18 00:31:57 00:02:36 01:57:44 00:02:03 00:52:55
29 34 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΖΟΥΤΖΟΠΟΥΛΟΣ M M STD 45-49 ΚΟΡΙΝΘ 03:27:22 00:34:44 00:02:06 01:54:41 00:01:58 00:53:51
30 35 ΤΑΣΟΣ ΧΑΤΖΗΣ M M STD 50-54 03:28:32 00:38:43 00:01:41 01:51:35 00:02:27 00:54:05
31 29 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ M M STD 45-49 03:30:49 00:37:43 00:01:20 01:58:14 00:01:15 00:52:14
32 60 GIORGOS SOULIS M M STD 40-44 Win4youth 03:31:13 00:38:50 00:00:45 01:52:52 00:01:07 00:57:36
33 66 ΒΑΣΙΛΗΣ ΝΤΟΥΚΑΣ M M STD 50-54 03:31:59 00:37:26 00:01:39 02:00:33 00:01:33 00:50:46
34 46 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΥΡΑΣ M M STD 50-54 ΠΔΣ ΟΔ� 03:32:11 00:38:51 00:02:06 01:51:19 00:02:35 00:57:17
35 36 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΜΕΛΙΝΟΣ M M STD 45-49 03:33:13 00:36:43 00:02:18 02:03:22 00:01:27 00:49:21
36 32 ΤΖΕΝΝΥ ΚΑΜΑΡΑΔΟΥ F F STD 40-44 03:33:13 00:39:57 00:01:11 01:55:59 00:00:49 00:55:14
37 40 ATHANASIOS PAFOS M M STD 45-49 myathlete 03:34:01 00:37:35 00:01:46 01:56:37 00:01:07 00:56:54
38 41 ADRIANOS KOMBOPOULOS M M STD 50-54 CGS 03:35:38 00:31:19 00:02:09 02:03:19 00:01:44 00:57:05
39 53 ΜΑΝΘΟΣ ΚΩΣΤΑΚΟΣ M M STD 30-34 03:41:45 00:38:38 00:02:59 02:06:14 00:01:28 00:52:24
40 368 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΑΛΤΕΖΟΣ M M STD 18-24 ΣΠΑΡΤΙ 03:41:45 00:36:47 00:02:15 02:08:54 00:01:21 00:52:24
41 64 ΜΑΡΙΝΕΤΤΑ ΚΑΤΣΟΥΠΑ F F STD 45-49 03:43:02 00:39:24 02:03:48 00:02:01 01:12:59 01:03:37
42 27 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ M M STD 45-49 RED STAR TRI 03:44:16 00:39:03 00:02:22 02:09:04 00:04:03 00:49:43
43 346 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΧΟΙΝΙΑΣ M M STD 40-44 03:45:33 00:43:13 00:00:58 02:06:15 00:01:31 00:53:34
44 30 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΟΡΑΗ F F STD 40-44 WIND 03:48:17 00:37:19 00:01:23 02:15:13 00:52:57 00:01:22
45 16 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ M M STD 45-49 LOS VATHROS 03:50:31 00:38:34 00:01:33 02:07:37 00:01:34 01:01:11
46 338 ΙΩΣΗΦ ΒΑΓΓΕΡ M M STD 50-54 03:52:33 00:34:52 00:01:35 02:09:10 00:01:50 01:05:04
47 51 ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΕΒΕΝΤΗΣ M M STD 30-34 Chaidari is 03:55:39 00:42:29 00:01:55 02:05:36 00:01:20 01:04:17
48 31 STATHIS TALIATOUDAS M M STD 35-39 WIND 03:57:45 00:43:23 00:02:15 02:13:00 00:01:34 00:57:31
49 65 STELIOS TZANETIS M M STD 25-29 03:58:56 00:50:50 00:03:54 02:09:30 00:02:08 00:52:32
50 54 MARILENE MIKHAEL F F STD 45-49 RED STAR TRI 04:05:11 00:38:46 00:03:12 02:21:43 00:00:29 01:00:58
51 48 MIHALIS KYPRIOTIS M M STD 55-59 Anexartitos 04:10:06 00:38:07 00:04:03 02:25:20 00:01:01 01:01:33
52 310 GEORGE CHONTZOPOULOS M M STD 35-39 RES STAR TRI 04:21:21 00:36:36 00:02:58 02:24:20 00:01:39 01:15:47
53 62 FOTIS PAPAKANELLOS M M STD 30-34 04:21:23 00:36:44 00:02:26 02:29:44 00:01:45 01:10:41
54 21 ΑΡΗΣ ΝΟΤΗΣ M M STD 35-39 ΑΣΚΛΗΠ 04:29:31 00:34:36 00:01:35 02:22:37 00:02:23 01:28:18
- 309 JEAN-PAUL MICHEL M M STD 50-54 00:47:23 00:43:26 00:03:57 : : :


Sprint

1 124 GEORGIOS DANIIL M M SPR 30-34 01:02:14 00:09:01 00:00:29 00:32:55 00:00:29 00:19:17
2 122 ΣΠΥΡΟΣ ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ M M SPR 18-24 Three Hearts 01:03:50 00:10:28 00:00:27 00:33:07 00:00:25 00:19:20
3 100 NIKOLAOS SIMANTIRAS M M SPR 25-29 SWIMMINGCLUB 01:07:03 00:08:28 00:00:54 00:34:16 00:00:35 00:22:48
4 156 RENAUD BLANC M M SPR 25-29 Athens triat 01:07:38 00:12:02 00:00:49 00:33:34 00:00:47 00:20:22
5 114 ΣΠΥΡΟΣ ΓΚΟΤΖΙΑΣ M M SPR 25-29 Athens Triat 01:09:25 00:11:03 00:35:38 00:00:32 : 00:22:12
6 164 STYLIANOS ANDREADIS M M SPR 50-54 Athens triat 01:09:48 00:11:00 00:00:37 00:34:52 00:00:45 00:22:32
7 155 CHRIS BATISTATOS M M SPR 35-39 01:11:33 00:11:03 00:00:50 00:34:55 00:00:35 00:24:09
8 154 MICHALIS KARAMPASIS M M SPR 30-34 IRONAUTS 01:14:40 00:11:30 00:01:20 00:38:23 00:00:56 00:22:28
9 133 ΝΙΚΗ ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΥ F F SPR 18-24 ΑΣ ΝΗΡ� 01:15:17 00:12:29 00:00:38 00:38:42 00:00:34 00:22:52
10 105 EVANGELOS CHARATSIS M M SPR 55-59 LOS VATHROS 01:15:46 00:15:00 00:00:37 00:36:50 00:00:42 00:22:34
11 162 KONSTANTINOS AGGELOPOULOS M M SPR 35-39 01:16:13 00:11:40 00:01:57 00:40:49 00:00:29 00:21:17
12 77 VASILEIOS KORKONDEILAS M M SPR 40-44 01:16:29 00:10:54 00:01:25 00:40:46 00:00:55 00:22:27
13 131 ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΟΤΣΙΚΑΣ M M SPR 30-34 Myathlette 01:16:36 00:12:38 00:01:04 00:38:34 00:00:49 00:23:29
14 335 CHRIS PAPAVASSILIOU M M SPR 18-24 ATP TRIANING 01:16:43 00:13:26 00:00:44 00:41:08 00:00:41 00:20:43
15 20 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΠΕΓΚΟΣ M M SPR 18-24 Α.Σ. ΝΗ� 01:17:00 00:13:17 00:00:51 00:35:50 00:00:57 00:26:03
16 104 ΗΛΙΑΣ ΒΛΑΧΟΣ M M SPR 18-24 Α.Σ. ΝΗ� 01:17:38 00:12:23 00:00:53 00:40:19 00:00:45 00:23:15
17 172 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΣΕΤΗΣ M M SPR 35-39 01:17:55 00:13:07 00:00:52 00:40:43 00:00:44 00:22:27
18 132 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΙΚΟΛΟΥΔΗΣ M M SPR 50-54 01:17:57 00:13:46 00:01:26 00:36:37 00:01:09 00:24:57
19 166 ΣΩΤΗΡΗΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ M M SPR 35-39 01:18:06 00:12:19 00:01:11 00:39:59 00:01:34 00:23:01
20 137 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΡΑΝΙΩΤΗΣ M M SPR 30-34 ΣΠΟΚ Ε� 01:18:09 00:12:01 00:00:56 : 00:39:53 00:25:09
21 153 ΑΚΗΣ ΚΡΟΥΣΤΑΛΛΗΣ M M SPR 40-44 ironauts tri 01:18:10 00:14:17 00:01:04 00:38:39 00:01:13 00:22:55
22 152 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ M M SPR 18-24 ΝηρηΙδ 01:18:16 00:14:44 00:37:35 : 00:00:54 00:25:02
23 134 ΘΑΝΟΣ ΣΤΟΥΜΠΑΣ M M SPR 40-44 NScoaching 01:18:26 00:12:57 00:00:40 00:39:24 00:00:45 00:24:39
24 341 HARIS CHRISTIDIS M M SPR 40-44 01:18:41 00:13:26 00:01:11 00:38:33 00:24:22 00:01:08
25 57 ELENI STASINOPOULOU F F SPR 18-24 Orange Shop 01:18:42 00:10:55 00:45:26 : 00:00:44 00:21:36
26 95 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ M M SPR 40-44 01:19:04 00:12:33 00:01:00 00:41:21 00:00:55 00:23:13
27 174 GEORGES KFOURY M M SPR 30-34 Cervelo Endu 01:19:08 00:12:41 00:01:37 00:40:17 00:01:20 00:23:11
28 145 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ M M SPR 30-34 Πυκνή � 01:19:41 00:13:19 00:01:23 00:38:36 00:01:08 00:25:14
29 136 ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΝΗΣ M M SPR 40-44 01:20:57 00:20:37 00:01:15 00:38:11 00:00:53 00:19:59
30 352 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΥΜΩΝΑΚΟΣ M M SPR 30-34 01:22:51 00:10:40 00:01:51 00:40:50 00:01:21 00:28:07
31 88 KONSTANTINOS KLAOUDATOS M M SPR 50-54 Sunvalue Sol 01:23:32 00:19:39 00:01:10 00:38:27 00:01:03 00:23:11
32 42 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΗΣ M M SPR 45-49 01:23:51 00:11:46 00:01:02 00:41:54 00:01:01 00:28:07
33 72 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ M M SPR 25-29 01:24:03 00:15:09 00:01:27 00:39:50 00:00:40 00:26:55
34 112 ΦΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΣ M M SPR 45-49 01:24:03 00:13:18 00:01:51 00:40:08 00:02:06 00:26:39
35 151 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΟΥΡΣΟΣ M M SPR 25-29 Α.Σ. ΝΗ� 01:24:42 00:15:21 00:01:38 00:42:06 00:00:49 00:24:47
36 126 ΝΕΦΕΛΗ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ F F SPR 18-24 01:24:48 00:16:24 00:01:35 00:44:49 00:01:00 00:20:57
37 25 CHRISTOS LAMPROU M M SPR 30-34 Argos track 01:24:54 00:14:41 00:01:01 00:41:21 00:00:55 00:26:54
38 108 KONSTANTINOS STAVROU M M SPR 25-29 nscoaching/ 01:25:52 00:17:04 00:01:25 00:40:35 00:00:47 00:25:59
39 73 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΣ M M SPR 25-29 01:25:56 00:15:28 00:02:31 00:42:36 00:00:40 00:24:39
40 171 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΜΙΩΤΑΚΗΣ M M SPR 35-39 ΑΝΕΜΟΣ 01:26:28 00:16:42 00:01:12 00:41:36 00:01:11 00:25:45
41 334 ΘΩΜΑΣ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ M M SPR 55-59 ATP TRIANING 01:26:29 00:15:48 00:00:45 00:41:52 00:00:40 00:27:22
42 135 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΙΤΣΩΝΗΣ M M SPR 60+ LOS VATHROS 01:26:56 00:16:04 00:02:04 00:45:45 00:02:35 00:20:26
43 91 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΚΟΤΖΙΑ F F SPR 25-29 NSCOACHING 01:27:03 00:10:50 00:01:04 00:46:40 00:00:48 00:27:40
44 90 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΩΣΚΟΛΟΣ M M SPR 25-29 NSCOACHING 01:27:24 00:15:28 00:01:42 00:45:36 00:00:30 00:24:07
45 168 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΑΡΡΟΥΝΙΑΤΗΣ M M SPR 25-29 Πυκνή � 01:27:26 00:13:21 00:01:21 00:49:02 00:00:47 00:22:53
46 139 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥΛΟΓΛΟΥ M M SPR 40-44 ΠΕΠΑ 01:27:30 00:14:35 00:02:34 00:41:21 00:01:17 00:27:41
47 130 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΡΟΚΟΣ M M SPR 50-54 Myathlette 01:28:02 00:15:48 00:02:07 00:43:25 00:01:21 00:25:19
48 82 ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗΣ M M SPR 45-49 01:28:02 00:17:11 00:00:51 00:44:19 00:00:57 00:24:41
49 85 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ M M SPR 30-34 SCHOOL OF CA 01:28:03 00:12:52 00:00:37 00:43:34 00:29:35 00:01:22
50 103 ΓΕΩΡΓΙΟΣ DIMITROPOULOS M M SPR 40-44 O+ 01:28:18 00:15:56 00:01:50 00:45:06 00:00:59 00:24:25
51 165 KONSTANTINOS GKIAOURIS M M SPR 30-34 IPTAMENOI 01:28:21 00:11:52 00:01:52 00:41:23 00:01:25 00:31:47
52 142 KOSTAS GALANOS M M SPR 40-44 Bootcamp Eto 01:28:25 00:17:38 00:01:54 00:42:54 00:00:49 00:25:07
53 149 ΣΑΒΒΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΙΩΤΗΣ M M SPR 45-49 MERIDA GRIGO 01:28:40 00:15:34 00:00:50 00:45:54 00:01:00 00:25:20
54 84 DIMITRIOS PETEINOS M M SPR 50-54 myathlete 01:29:02 00:18:31 00:02:02 00:41:40 00:01:50 00:24:57
55 158 ELISAVET DARDAVESI F F SPR 40-44 01:29:06 00:16:03 00:01:11 00:41:05 00:01:04 00:29:40
56 87 ATHENA PSEFTOUDI F F SPR 45-49 independent 01:29:26 00:15:06 00:01:54 00:44:13 00:01:03 00:27:08
57 141 ΙΖΑΜΠΕΛΛΑ ΚΑΨΟΥΡΟΥ F F SPR 30-34 NS COACHING 01:30:01 : 00:14:40 00:47:42 00:00:54 00:01:14
58 97 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΛΟΥΚΑ F F SPR 25-29 01:30:09 00:12:06 00:02:07 00:47:47 00:00:51 00:27:15
59 160 NIKOS ARKOLAKIS M M SPR 40-44 01:30:14 00:20:01 00:02:31 00:42:34 00:01:57 00:23:08
60 110 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ M M SPR 45-49 CHALKIDA TRI 01:30:18 00:13:59 00:01:14 00:45:20 00:01:11 00:28:31
61 115 ΟΥΡΑΝΙΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ F F SPR 35-39 01:31:08 00:13:55 00:01:57 00:48:09 00:00:58 00:26:07
62 81 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΣΑΓΚΟΓΕΩΡΓΑΣ M M SPR 40-44 01:31:38 00:12:43 00:01:27 00:47:00 00:01:03 00:29:23
63 173 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ M M SPR 45-49 01:31:49 00:14:32 00:02:20 00:46:53 00:00:47 00:27:15
64 118 ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΛΥΚΙΔΗΣ M M SPR 35-39 01:31:54 00:15:30 00:01:25 00:42:33 00:01:05 00:31:18
65 140 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΙΔΑΛΗΣ M M SPR 35-39 ΠΥΚΝΗ � 01:32:01 00:13:06 00:01:40 00:48:09 00:00:40 00:28:24
66 94 ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ ΓΟΥΛΑΝΔΡΗΣ M M SPR 50-54 NEW LIFE 01:32:05 00:18:21 00:01:55 00:42:35 00:01:11 00:28:01
67 121 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΑΟΥΜ M M SPR 40-44 01:32:10 00:11:34 00:03:06 00:46:39 00:01:16 00:29:32
68 98 LAZAROS GALONIS M M SPR 50-54 CB suiming t 01:32:25 00:14:40 00:01:29 00:45:52 00:01:12 00:29:10
69 143 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΠΟΥΛΙΟΣ M M SPR 40-44 ΟΜΙΛΟΣ 01:32:27 00:12:50 00:02:54 00:48:25 00:01:34 00:26:42
70 146 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ M M SPR 40-44 01:32:43 00:15:54 00:02:07 00:44:47 00:01:22 00:28:31
71 39 ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΩΣΤΑΡΕΛΛΟΣ M M SPR 35-39 Outdoor Game 01:32:49 00:17:04 00:03:27 00:46:42 00:01:41 00:23:52
72 107 VASSILIS PRIMIKIRIS M M SPR 30-34 01:32:49 00:15:51 00:50:04 : 00:00:42 00:26:11
73 101 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ M M SPR 18-24 RED STAR TRI 01:33:09 00:15:52 00:03:27 00:44:14 00:02:28 00:27:06
74 127 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΣΑΜΙΩΤΗΣ M M SPR 50-54 BUDO CENTER 01:33:17 00:17:15 00:01:59 00:44:05 00:00:36 00:29:21
75 123 DORINA TRITSIMPIDA F F SPR 30-34 01:33:31 00:13:42 00:01:48 00:47:21 00:00:37 00:30:00
76 163 VAGGELIS AGGELOPOULOS M M SPR 40-44 01:35:21 00:12:24 00:02:16 00:49:44 00:01:17 00:29:37
77 75 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΠΟΥΝΤΑΛΑΣ M M SPR 30-34 ΠΑΓΩΜΕ 01:35:56 00:15:33 00:03:02 00:46:24 00:01:12 00:29:42
78 128 APOSTOLIS TOURKABIS M M SPR 40-44 01:37:23 00:17:43 00:02:11 00:40:44 00:01:30 00:35:13
79 336 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΜΠΕΡΤΟΣ M M SPR 50-54 01:38:23 00:22:57 00:03:39 00:41:19 00:02:09 00:28:18
80 76 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ M M SPR 30-34 ΠΑΓΩΜΕ 01:38:29 00:18:38 00:02:35 00:48:53 00:00:47 00:27:33
81 74 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ M M SPR 35-39 01:38:56 00:23:29 00:02:48 00:45:03 00:00:59 00:26:35
82 159 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΚΟΥΜΑΣ M M SPR 50-54 FLYING GEESE 01:39:07 00:16:36 00:05:18 00:47:03 00:01:27 00:28:40
83 157 KALLIOPI ZARANI F F SPR 40-44 MINAS MALATO 01:39:39 00:19:21 00:01:30 00:49:21 00:01:39 00:27:46
84 119 EVAN BONORIS M M SPR 35-39 01:39:40 00:19:12 00:02:42 00:47:14 00:00:43 00:29:47
85 93 ΧΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ M M SPR 50-54 Ανεξαρ 01:40:26 00:19:04 00:02:42 00:47:07 00:01:28 00:30:03
86 117 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΥΣΙΚΟΣ M M SPR 40-44 01:41:19 00:23:49 00:48:25 : 00:01:40 00:27:24
87 102 ΛΙΟΥΝΤΜΙΛΑ ΚΙΡΠΟΤΙΝ F F SPR 50-54 Red Star Tri 01:41:30 00:16:00 00:03:25 00:50:30 00:03:00 00:28:34
88 144 ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΤΣΙΑΟΥΣΗ F F SPR 45-49 ΟΜΙΛΟΣ 01:41:30 00:14:05 00:02:11 00:53:29 00:01:14 00:30:28
89 354 ΘΟΔΩΡΗΣ ΤΣΙΡΔΗΜΟΣ M M SPR 55-59 01:41:48 00:18:49 00:01:35 00:44:07 00:01:35 00:35:40
90 111 ΦΕΙΔΙΑΣ ΚΑΝΕΛΛΑΚΗΣ M M SPR 40-44 01:42:42 00:17:11 00:01:45 00:53:04 00:01:28 00:29:12
91 147 ΣΟΦΙΑ ΚΑΜΑΡΕΤΑ F F SPR 35-39 #weswim 01:42:55 00:15:41 00:03:36 00:53:32 00:01:33 00:28:30
92 79 ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΤΟΥΛΗΣ M M SPR 35-39 PRIMAL Cross 01:44:29 00:18:30 00:02:18 00:54:42 00:01:05 00:27:51
93 148 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΑΧΙΝΙΔΗΣ M M SPR 35-39 Team Blazusi 01:47:33 00:15:02 00:02:08 00:53:27 00:01:16 00:35:38
94 170 ΙΟΥΛΙΑ ΚΑΡΒΟΥΝΗ F F SPR 40-44 01:47:34 00:16:23 00:03:33 00:57:13 00:01:49 00:28:35
95 83 ΣΕΒΗΡΑ ΑΛΕΒΙΖΑΚΗ F F SPR 35-39 01:48:42 00:15:01 00:01:50 00:58:24 00:01:19 00:32:05
96 175 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ M M SPR 45-49 01:49:35 00:15:01 00:02:07 00:46:50 00:01:57 00:43:38
97 129 ΗΛΙΑΣ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ M M SPR 30-34 GRIGORIOU BI 01:53:08 00:21:09 00:03:10 00:49:09 00:01:53 00:37:45
98 125 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΕΣΤΕΚΟΓΛΟΥ M M SPR 60+ 01:56:39 00:22:55 00:04:40 00:50:35 00:02:26 00:36:02
99 99 KONSTANTINOS LOGOTHETIS M M SPR 45-49 01:58:10 00:19:27 00:03:42 00:57:56 00:03:48 00:33:15
100 150 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΝΙΑΤΗΣ M M SPR 45-49 02:04:24 00:23:44 00:02:42 00:58:38 00:02:53 00:36:26
101 138 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΤΖΑΣ M M SPR 35-39 ΠοδηλΑ 02:04:29 00:21:52 00:03:48 00:55:33 00:01:20 00:41:54
102 78 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ M M SPR 60+ ΣΔΥΑ 02:08:00 00:23:18 00:03:00 01:07:11 00:02:03 00:32:26



Endurance Relay

1 15 ΓΙΑΝΝΗΣ-ΓΙΑΝΝΗΣ-ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΕΒΕΙΔΙΩΤΗΣ-ΔΡΥΜΩΝΑΚΟΣ-ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ M M ENDU- RELAY 06:06:55 00:29:02 00:00:30 03:13:31 01:57:59 00:25:51
2 14 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΜΙΧΑΛΗΣ ΞΙΑΡΧΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ-ΜΠΑΓΚΟΣ M M ENDU- RELAY 07:18:33 00:57:13 00:01:00 04:19:53 : 02:00:25



Standard Relay

1 344 ΧΡΗΣΤΟΣ-ΒΑΓΓΕΛΗΣ-ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ-ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΒΛΑΧΟΣ M M STD- RELAY 02:37:16 00:28:43 00:00:28 01:32:48 00:00:21 00:34:54
2 316 ΕΥΓΕΝΙΑ-ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΟΥΛΜΕΤΗ-ΜΙΧΟΣ M M STD- RELAY Α.Σ. ΝΗ� 02:38:30 00:27:56 00:01:17 01:28:42 00:00:23 00:40:09
3 71 ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΑΝΤΩΝΗΣ-ΘΑΝΟΣ ΚΑΠΟΜΠΑΣΗ-ΛΑΘΟΥΡΑΣ-ΛΙΑΣΚΟΣ M M STD- RELAY TOP GYM 03:10:58 00:23:33 00:00:27 01:53:09 00:00:31 00:53:16
4 375 ΟΣΚΑΡ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΟΥΡΓΚΑΛ-ΑΝΔΡΗΣ M M STD- RELAY Α.Σ. ΝΗ� 03:18:53 00:29:56 00:00:25 01:59:36 00:00:42 00:48:11
5 68 ΑΛΚΜΗΝΗ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-ΗΛΙΑΣ ΜΟΝΔΑΝΟΥ-ΑΛΥΦΑΝΤΑΚΗΣ-ΜΟΥΣΤΟΣ M M STD- RELAY RED STAR TRI 03:19:14 : : : : 03:19:14
6 69 ΔΗΜΗΤΡΗΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΣΕΡΒΗΣ-ΠΕΡΒΑΝΑΣ-ΔΗΜΑΣ M M STD- RELAY Rockets 03:22:22 00:27:48 00:00:44 01:56:54 00:00:31 00:56:23
7 70 ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΣΤΑΘΗΣ ΤΟΥΡΚΑΜΠΗΣ-ΠΑΝΤΕΛΗΣ M M STD- RELAY NS COACHING 03:45:32 00:32:19 00:00:40 02:27:03 00:00:28 00:45:00



Sprint Relay

1 186 ΠΕΤΡΟΣ-ΠΕΤΡΟΣ-ΝΙΚΟΣ(TEAM) ΓΚΑΖΩΝΗΣ-ΓΚΑΖΩΝΗΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ M M SPR- RELAY myathlete 01:05:40 00:15:14 00:01:16 00:31:51 00:00:24 00:16:53
2 176 ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΛΕΩΝΙΔΑΣ-ΤΑΣΟΣ ΚΟΤΤΗΣ-ΠΑΠΑΛΕΩΝΙΔΑΣ-ΡΟΔΙΤΗΣ M M SPR- RELAY BODYEVOLUTIO 01:11:20 : 00:12:18 00:39:28 00:00:29 00:00:51
3 181 ΘΟΔΩΡΗΣ-ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ-ΘΟΔΩΡΗΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ M M SPR- RELAY 01:18:39 00:13:25 00:00:30 00:40:08 00:00:25 00:24:09
4 180 ΕΛΙΝΑ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΤΣΟΚΑΛΗ-ΓΚΕΡΓΚΟ-ΧΑΤΖΗΚΑΝΕΛΛΟΣ M M SPR- RELAY Outdoor Game 01:20:35 00:14:58 00:00:34 00:37:16 00:26:31 00:01:14
5 185 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΓΙΑΝΝΗΣ-ΚΟΛΟΚΟΥΤΣΑΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ-ΛΙΒΑΘΙΝΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ(TEAM) M M SPR- RELAY ΑΡΑΧΩΝ 01:22:20 00:13:10 00:00:35 00:41:41 00:00:32 00:26:20
6 179 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ-ΙΓΝΑΤΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ-ΣΑΧΙΝΙΔΗΣ-ΑΘΗΝΑΙΔΗΣ M M SPR- RELAY ΟΙ ΠΡΟ� 01:22:35 00:18:19 00:00:49 00:33:40 00:00:27 00:29:17
7 183 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΚΥΡΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΟΛΗΣ-ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ-ΣΜΥΡΛΗΣ M M SPR- RELAY 01:23:37 00:13:03 00:00:48 00:45:34 00:00:25 00:23:45
8 213 ΣΩΚΡΑΤΗΣ-ΣΩΚΡΑΤΗΣ-ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΠΑΠΑΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ M M SPR- RELAY 01:44:58 00:13:11 00:00:42 01:03:11 00:00:36 00:27:15
9 178 ANASTASIOS-ANDREAS-ANTONIOS OIKONOMOU-PAPADOPOULOS-MAROUDAS M M SPR- RELAY 02:03:29 00:20:29 00:00:49 01:14:09 00:00:38 00:27:23



Super Sprint

1 254 MARILOU KAZAMARIOTI F F SUSPR 16-17 as palmos 00:32:42 00:06:12 00:00:32 00:19:57 00:00:31 00:05:28
2 251 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ M M SUSPR 18-24 NS coaching 00:37:09 00:05:33 00:00:58 00:19:16 00:00:45 00:10:35
3 106 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΚΟΥΝΤΑΣ M M SUSPR 45-49 ΙΩΝΑΣ 00:37:43 00:06:24 00:00:40 00:18:34 00:00:34 00:11:30
4 253 ΜΑΝΟΣ ΜΟΙΡΑΣ M M SUSPR 30-34 TRIATHLONCHA 00:38:22 00:05:51 00:00:38 00:18:44 00:00:38 00:12:29
5 353 ΧΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠOΥΛΟΣ M M SUSPR 14-15 00:40:59 00:21:54 00:29:58 00:19:33 00:00:35 00:12:46
6 248 KATERINA SAPARI F F SUSPR 25-29 RED STAR TRI 00:41:41 00:06:27 00:00:46 00:20:38 00:00:39 00:13:09
7 195 ΕΛΛΗΝΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ M M SUSPR 14-15 Α.Σ. ΝΗ� 00:43:00 00:07:05 00:01:06 00:20:27 00:00:37 00:13:44
8 260 DIMITRIS GKELIS M M SUSPR 12-13 RED STAR TRI 00:43:12 00:29:13 : : 00:12:35 00:01:23
9 238 STAVROS KLAOUDATOS M M SUSPR 12-13 Sunvalue Sol 00:43:20 00:08:46 00:00:48 00:20:09 00:00:28 00:13:06
10 240 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ M M SUSPR 12-13 00:44:10 00:08:23 00:00:52 00:21:47 00:00:33 00:12:32
11 239 ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΝΕΤΣΗ F F SUSPR 12-13 RED STAR TRI 00:44:49 00:06:50 00:00:44 00:22:12 00:00:28 00:14:32
12 250 CHRISTINA ROTA F F SUSPR 12-13 RED STAR TRI 00:44:49 00:06:54 00:00:37 00:21:12 00:00:34 00:15:31
13 259 ΑΙΜΙΛΙΑ ΒΑΛΜΑ F F SUSPR 12-13 RED STAR TRI 00:45:02 00:12:14 00:08:07 00:22:59 00:00:31 00:01:08
14 263 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΜΒΑΚΙΔΗΣ M M SUSPR 40-44 CREDO S VICT 00:45:24 00:07:33 00:01:00 00:19:17 00:01:05 00:16:27
15 242 STEFANIA PANTELIDAKI F F SUSPR 14-15 RED STAR TRI 00:46:11 00:07:03 00:01:05 00:21:58 00:00:57 00:15:06
16 264 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΡΑΠΤΗ F F SUSPR 14-15 Saronic tria 00:46:54 00:09:20 00:01:16 00:21:44 00:00:33 00:13:59
17 257 ΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ M M SUSPR 35-39 00:47:01 00:10:09 00:02:00 00:21:11 00:00:33 00:13:06
18 272 ΒΟΥΛΑ ΒΛΑΧΟΥ F F SUSPR 12-13 Saronic tria 00:49:54 00:09:52 00:01:04 00:24:18 00:00:32 00:14:07
19 241 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΒΑΡΙΩΤΗΣ M M SUSPR 40-44 00:50:16 00:09:55 00:02:34 00:20:24 00:01:11 00:16:09
20 252 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΣΑΛΗΣ M M SUSPR 35-39 ΑΓΕΥΣ 00:51:09 00:09:20 00:02:21 00:21:51 00:01:26 00:16:08
21 262 ΕΙΡΗΝΗ ΜΟΥΣΤΟΥ F F SUSPR 12-13 00:51:39 00:08:45 00:01:12 00:24:52 00:00:39 00:16:10
22 332 ΜΗΝΑΣ ΚΟΥΤΕΝΤΑΚΗΣ M M SUSPR 45-49 00:52:00 00:09:20 00:02:51 00:23:57 00:00:42 00:15:08
23 271 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΝΙΑΤΗ F F SUSPR 14-15 Saronic tria 00:54:31 00:11:30 00:00:57 00:23:06 00:00:40 00:18:15
24 267 ΝΙΚΟΣ ΜΟΣΧΟΦΙΑΝΝΗΣ M M SUSPR 12-13 Saronic tria 00:58:03 00:08:30 00:01:15 00:26:05 00:00:54 00:21:18
25 337 ΣΩΤΗΡΗΣ ΣΠΥΡΕΤΟΣ M M SUSPR 50-54 00:58:16 00:11:24 00:02:37 00:24:08 00:01:18 00:18:47
26 258 ΣΤΑΥΡΟΣ ΖΑΚΗΣ M M SUSPR 35-39 HBL Llife 00:58:31 00:09:20 00:02:43 00:23:13 00:01:33 00:21:41
27 255 ΕΛΕΑΝΝΑ ΓΛΥΚΑ F F SUSPR 40-44 RED STAR TRI 00:59:52 00:12:37 00:02:03 00:26:33 00:01:31 00:17:05
28 275 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ F F SUSPR 18-24 NEREIDA tria 01:00:03 00:09:50 00:01:20 00:26:23 00:00:38 00:21:51
29 247 ΜΑRIA CHAVARIOTI F F SUSPR 40-44 NScoaching 01:01:26 00:10:34 00:01:54 00:27:25 00:01:02 00:20:29
30 167 IOANNIS PAPADOPOULOS M M SUSPR 12-13 01:07:22 00:10:37 00:01:52 00:28:31 00:01:01 00:25:19
31 246 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΟΡΟΤΟΣ M M SUSPR 45-49 01:08:00 00:11:22 00:03:17 00:30:01 00:01:00 00:22:18
32 256 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΕΤΑΞΑΣ M M SUSPR 40-44 RED STAR TRI 01:09:05 00:13:41 00:03:05 00:28:00 00:22:41 00:01:35
33 244 FILIPPOSCHRISTOS PAFOS M M SUSPR 14-15 myathlete 01:13:42 00:11:31 00:04:46 00:30:16 00:00:53 00:26:14
34 243 RUTH LIGGOU F F SUSPR 40-44 myathlete 01:14:07 00:15:03 00:02:43 00:31:30 00:00:50 00:23:59
35 245 MARKOSDIMITRIOS PAFOS M M SUSPR 12-13 myathlete 01:14:07 00:12:06 00:32:45 : 00:00:56 00:28:19



Aquathlon

1 96 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΚΟΥΝΤΑΣ M M AQ 45-49 ΙΩΝΑΣ 00:32:34 00:10:40 00:00:59 00:20:54
2 188 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΝΤΖΙΒΙΡΗΣ M M AQ 35-39 Bike thirty 00:32:58 00:11:07 00:02:29 00:19:21
3 197 KATERINA SAPARI F F AQ 25-29 RED STAR TRI 00:35:31 00:10:50 00:01:01 00:23:40
4 190 ΠΛΑΤΩΝ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ M M AQ 18-24 ΗΛΥΣΙΑ 00:37:05 00:10:49 00:01:06 00:25:10
5 212 ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΜΥΡΛΗΣ M M AQ 45-49 00:37:22 00:15:26 00:01:37 00:20:18
6 199 ΕΛΕΝΑ ΚΑΒΑΛΙΕΡΑΤΟΥ F F AQ 45-49 00:38:38 00:13:34 00:01:24 00:23:38
7 189 ΔΑΝΑΗ-ΕΛΙΝΑ ΜΑΚΡΙΔΑΚΗ F F AQ 30-34 ΜΠΑΟΥΛ 00:38:43 00:11:42 00:01:05 00:25:55
8 302 ΕΙΡΗΝΗ ΣΑΚΕΛΛΗ F F AQ 35-39 ΙπτΑμε 00:39:55 00:16:53 00:01:38 00:21:22
9 203 ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΝΤΟΣ M M AQ 40-44 00:40:35 00:13:44 00:01:11 00:25:38
10 191 ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ M M AQ 25-29 00:40:36 00:13:13 00:01:34 00:25:48
11 305 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΚΟΤΖΙΑ F F AQ 18-24 00:40:51 00:11:46 00:27:47 00:01:17
12 196 ΣΠΥΡΟΣ ΣΚΑΡΕΑΣ M M AQ 40-44 00:40:58 00:14:49 00:24:55 00:01:13
13 205 DESPOINA PERMACHOU F F AQ 35-39 00:41:07 00:16:04 00:01:36 00:23:26
14 211 ΝΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ M M AQ 50-54 ΠΑΤΡΑ 00:41:23 00:13:03 00:02:04 00:26:15
15 304 ΦΕΝΝΗ ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΑΤΙΟΥ F F AQ 55-59 RED STAR TRI 00:42:55 00:18:30 00:01:52 00:22:33
16 206 KOSTAS TOGIAS M M AQ 45-49 00:43:10 00:17:33 00:01:35 00:24:01
17 369 ΟΛΥΜΠΙΑ ΜΠΟΛΩΣΗ F F AQ 30-34 00:43:16 00:12:32 00:01:37 00:29:06
18 200 ERI MANTZOYRANI F F AQ 55-59 RED STAR TRI 00:44:38 00:16:04 00:01:43 00:26:50
19 192 ΜΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ M M AQ 35-39 OUTDOOR GAME 00:45:15 00:15:43 00:01:23 00:28:08
20 204 ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΚΑΠΙΤΣΙΜΑΔΗΣ M M AQ 50-54 00:46:53 00:15:28 00:01:26 00:29:58
21 202 ZOI KARAMPASIAODU F F AQ 30-34 WIN 4 YOUTH 00:47:01 00:17:01 00:02:07 00:27:52
22 209 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ M M AQ 40-44 00:49:44 00:19:39 00:01:22 00:28:42
23 210 FILIPPO BELLONI M M AQ 40-44 00:49:45 00:15:43 00:01:58 00:32:02
24 198 ΙΟΥΔΗΘ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ M M AQ 40-44 00:53:27 00:22:07 00:03:20 00:27:59
25 207 STELLA SIASIOU F F AQ 18-24 00:55:11 00:21:53 00:02:01 00:31:17
26 339 ΛΙΑ ΖΗΚΑ F F AQ 45-49 Red Star 00:55:22 00:17:27 00:01:40 00:36:14
27 314 ΜΥΡΣΙΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ F F AQ 25-29 Outdoor game 01:04:00 00:22:49 00:03:28 00:37:42
28 347 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΕΒΑΣ M M AQ 30-34 ΙΩΝΑΣ 01:22:51 00:22:57 00:03:45 00:56:08


Kids Aquathlon

1 370 AMANDA GKELI F F-KIDS-AQ 10-11 RED STAR TRI 00:11:14 00:05:47 00:00:35
2 228 ΛΟΥΚΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ F F-KIDS-AQ 12-13 00:11:22 00:05:53 00:00:36
3 268 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΡΑΠΤΗΣ M M-KIDS-AQ 10-11 Saronic tria 00:11:48 00:05:10 00:00:43
4 219 STELLA ROTA F F-KIDS-AQ 16-17 RED STAR TRI 00:11:53 00:05:34 00:01:13
5 218 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΚΑΡΕΑΣ M M-KIDS-AQ 10-11 00:12:03 00:05:58 00:00:54
6 224 ΣΠΥΡΟΣ ΚΑΤΣΙΛΕΡΟΣ M M-KIDS-AQ 10-11 00:12:21 00:05:49 00:00:47
7 215 GEORGE KOULOUMBIS M M-KIDS-AQ 10-11 Ωκεαν� 00:13:03 00:06:25 00:00:55
8 222 ΠΑΥΛΟΣ ΜΟΥΣΤΟΣ M M-KIDS-AQ 16-17 00:13:10 00:06:10 00:00:56
9 214 ΜΑΡΙΑΕΛΕΝΗ ΚΑΝΕΤΣΗ F F-KIDS-AQ 16-17 RED STAR TRI 00:13:15 00:06:45 00:00:46
10 326 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΚΟΛΕΜΗΣ M M-KIDS-AQ 12-13 Α.Σ. ΝΗ� 00:13:31 00:06:29 00:00:42
11 226 ΟΛΓΑ ΜΑΚΡΗ F F-KIDS-AQ 10-11 00:13:32 00:05:56 00:00:50
12 266 ΒΟΥΛΑ ΡΑΠΤΗ F F-KIDS-AQ 10-11 Saronic tria 00:13:36 00:06:36 00:00:41
13 236 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ F F-KIDS-AQ 14-15 00:13:40 00:06:41 00:01:19
14 342 PHILOLAOS CHRISTIDIS M M-KIDS-AQ 16-17 00:13:44 00:06:11 00:00:53
15 343 GEORGIOS SAMANTAS M M-KIDS-AQ 16-17 00:14:42 00:06:49 00:01:05
16 349 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΟΥΛΟΥΜΠΗ F F-KIDS-AQ 16-17 00:14:43 00:06:24 00:01:12
17 329 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΟΥΜΟΥΤΣΗ F F-KIDS-AQ 10-11 Α.Σ. ΝΗ� 00:14:47 00:06:50 00:01:03
18 365 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΜΠΟΠΟΥΛΟΣ M M-KIDS-AQ 16-17 00:14:57 00:06:41 00:00:54
19 348 ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΚΟΥΛΟΥΜΠΗ F F-KIDS-AQ 16-17 00:15:07 00:07:13 00:00:44
20 269 ΜΕΛΙΝΑ ΚΛΑΔΟΥ F F-KIDS-AQ 16-17 Saronic tria 00:15:25 00:06:52 00:01:07
21 223 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ-ΜΑΡΙΑ ΝΑΟΥΜ F F-KIDS-AQ 16-17 00:15:29 00:07:03 00:01:03
22 270 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΕΡΑΜΥΔΑΣ M M-KIDS-AQ 10-11 Saronic tria 00:15:30 00:07:00 00:01:03
23 237 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ F F-KIDS-AQ 14-15 00:15:42 00:08:20 00:01:15
24 321 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΟΥΖΑΚΙΩΤΗΣ M M-KIDS-AQ 16-17 Α.Σ. ΝΗ� 00:16:13 00:06:23 00:01:45
25 216 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΚΑΝΕΛΛΑΚΗ F F-KIDS-AQ 10-11 00:16:13 00:06:53 00:01:09
26 323 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΟΝΤΟΥ F F-KIDS-AQ 16-17 Α.Σ. ΝΗ� 00:16:20 00:06:44 00:01:31
27 355 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ M M-KIDS-AQ 10-11 00:17:06 00:09:08 00:01:39
28 229 ΜΕΛΙΝΑ ΚΟΥΒΑΡΑ F F-KIDS-AQ 16-17 Saronic tria 00:17:08 00:07:21 00:01:00
29 366 ΜΙΧΑΗΛ ΠΙΤΣΙΑΚΟΣ M M-KIDS-AQ 10-11 00:17:16 00:06:45 00:01:12
30 232 ΜΑΡΙΟΣ ΚΕΡΑΜΥΔΑΣ M M-KIDS-AQ 10-11 Saronic tria 00:17:47 00:06:26 00:01:27
31 362 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΙΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ M M-KIDS-AQ 16-17 Α.Σ. ΝΗ� 00:17:52 00:07:09 00:01:33
32 221 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΟΛΗΣ M M-KIDS-AQ 10-11 00:18:09 00:06:55 00:01:17
33 327 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΚΟΛΕΜΗ F F-KIDS-AQ 16-17 Α.Σ. ΝΗ� 00:18:25 00:09:05 00:00:39
34 324 ΑΡΙΑΔΝΗ ΑΝΔΡΗ F F-KIDS-AQ 16-17 Α.Σ. ΝΗ� 00:18:40 00:08:18 00:00:42
35 357 ΜΑΡΙΑΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΞΥΠΟΛΙΑ F F-KIDS-AQ 16-17 00:18:40 00:07:34 00:00:58
36 227 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ M M-KIDS-AQ 10-11 ΓΑΣ Χο� 00:18:47 00:09:50 00:01:48
37 230 ΜΗΤΡΩΚΑ ΣΥΜΩΝΗ F F-KIDS-AQ 10-11 Saronic tria 00:19:04 00:08:22 00:01:14
38 233 ΜΑΡΙΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΑΣ M M-KIDS-AQ 10-11 Saronic tria 00:27:51 00:27:51 00:38:10
39 322 ΜΑΡΙΟΣ ΜΟΥΖΑΚΙΩΤΗΣ M M-KIDS-AQ 16-17 Α.Σ. ΝΗ� 00:19:44 00:08:26 00:02:07
40 231 ΜΗΤΡΩΚΑ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ F F-KIDS-AQ 12-13 Saronic tria 00:19:49 00:09:42 00:01:11
41 217 ΘΑΡΡΙΝΟΣ ΜΠΙΛΛΗΣ M M-KIDS-AQ 16-17 my athlete 00:19:49 00:11:08 00:02:12
42 235 ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΑΡΙΝΗ F F-KIDS-AQ 16-17 Saronic tria 00:20:02 00:10:42 00:01:22
43 234 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΠΙΣΣΙΑ F F-KIDS-AQ 10-11 Saronic tria 00:20:11 00:09:58 00:01:39
44 325 ΜΑΡΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥ F F-KIDS-AQ 16-17 Α.Σ. ΝΗ� 00:20:55 00:12:07 00:01:15
45 225 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΕΚΑΣ M M-KIDS-AQ 10-11 00:22:13 00:11:40 00:01:31
46 328 ΕΛΕΝΑ ΜΠΕΒΑΡΔΟΥ F F-KIDS-AQ 16-17 Α.Σ. ΝΗ� 00:23:15 00:12:17 00:01:33


Swim 1500m

1 307 LAMPROS KAROUNTZOS M M3 30-39 Iptamenoi Ar 00:20:39 00:20:39
2 260 DIMITRIS GKELIS M UM15 RED STAR TRI 00:20:39 00:20:39
3 311 LEON TAYLOR M M4 40-49 00:20:41 00:20:41
4 283 HARRISIS TZANAVARAS M M4 40-49 CREDO S VICT 00:21:02 00:21:02
5 77 VASILEIOS KORKONDEILAS M M4 40-49 00:21:26 00:21:26
6 250 CHRISTINA ROTA F UF15 RED STAR TRI 00:21:27 00:21:27
7 239 ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΝΕΤΣΗ F UF15 RED STAR TRI 00:21:34 00:21:34
8 279 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΡΙΒΥΖΑΣ M M4 40-49 NAOK 00:21:48 00:21:48
9 286 KONSTANTINOS PERVANAS M M4 40-49 00:22:11 00:22:11
10 41 ADRIANOS KOMBOPOULOS M M5 50-59 CGS 00:22:52 00:22:52
11 360 ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΟΥΝΕΛΗ F F1 -39 00:22:52 00:22:52
12 280 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΟΥΓΙΑΣ M M3 30-39 THREE HEARTS 00:23:12 00:23:12
13 284 ΜΑΡΙΝΑ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ F F1 -39 00:23:19 00:23:19
14 259 ΑΙΜΙΛΙΑ ΒΑΛΜΑ F UF15 RED STAR TRI 00:23:29 00:23:29
15 261 AMANDA GKELI F UF15 RED STAR TRI 00:23:32 00:23:32
16 242 STEFANIA PANTELIDAKI F UF15 RED STAR TRI 00:23:33 00:23:33
17 274 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΗΣ M M4 40-49 ΑΓΕΥΣ 00:23:39 00:23:39
18 211 ΝΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ M M5 50-59 ΠΑΤΡΑ 00:23:59 00:23:59
19 165 KONSTANTINOS GKIAOURIS M M3 30-39 IPTAMENOI 00:24:06 00:24:06
20 263 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΜΒΑΚΙΔΗΣ M M4 40-49 CREDO S VICT 00:24:44 00:24:44
21 277 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΕΜΕΝΕΓΑΣ M M4 40-49 ΙΠΤΑΜΕ 00:26:44 00:26:44
22 289 ΗΛΙΑΣ ΜΟΥΣΤΟΣ M M4 40-49 00:26:55 00:26:55
23 18 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΝΕΤΣΗΣ M M4 40-49 RED STAR TRI 00:27:03 00:27:03
24 17 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΠΟΥΡΙΔΗΣ M M4 40-49 00:28:44 00:28:44
25 98 LAZAROS GALONIS M M5 50-59 CB suiming t 00:28:45 00:28:45
26 135 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΙΣΤΩΝΗΣ M M6 60+ LOS VATHROS 00:29:38 00:29:38
27 52 ΠΑΝΟΣ ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ M M3 30-39 00:29:41 00:29:41
28 147 ΣΟΦΙΑ ΚΑΜΑΡΕΤΑ F F1 -39 #weswim 00:29:53 00:29:53
29 16 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ M M4 40-49 LOS VATHROS 00:30:02 00:30:02
30 281 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ M M5 50-59 THREE HEARTS 00:30:47 00:30:47
31 102 ΛΙΟΥΝΤΜΙΛΑ ΚΙΡΠΟΤΙΝ F F5 50-59 Red Star Tri 00:30:49 00:30:49
32 48 MIHALIS KYPRIOTIS M M5 50-59 Anexartitos 00:30:51 00:30:51
33 54 MARILENE MIKHAEL F F4 40-49 RED STAR TRI 00:31:08 00:31:08
34 291 IOANNIS ZACHOS M M5 50-59 00:31:08 00:31:08
35 275 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ F F1 -39 NEREIDA tria 00:31:55 00:31:55
36 200 ERI MANTZOYRANI F F5 50-59 RED STAR TRI 00:31:56 00:31:56
37 359 ΑΝΤΩΝΙΑ ΚΟΥΛΟΥΡΑ F F4 40-49 00:32:33 00:32:33
38 224 ΣΠΥΡΟΣ ΚΑΤΣΙΛΕΡΟΣ M M4 40-49 00:33:16 00:33:16
39 339 ΛΙΑ ΖΗΚΑ F F4 40-49 Red Star 00:33:55 00:33:55
40 285 ΤΑΣΟΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ M M6 60+ 00:34:21 00:34:21
41 287 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΟΥΝΙΑΣ M M4 40-49 00:36:22 00:36:22
42 358 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΙΓΑΛΑΣ M M5 50-59 00:36:38 00:36:38
43 278 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΑΓΩΝΗ F F5 50-59 00:37:16 00:37:16
44 257 ΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ M M4 40-49 00:37:21 00:37:21
45 304 ΦΕΝΝΗ ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΑΤΙΟΥ F F5 50-59 RED STAR TRI 00:38:41 00:38:41
46 282 URSULA WEIHER F F6 60+ 00:40:25 00:40:25
47 294 ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΚΟΥΡΟΥ F F1 -39 Ιπτάμε 00:43:42 00:43:42
48 288 ELENI KOLOKOTRONI F F6 60+ 00:47:32 00:47:32
49 351 ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΔΡΥΜΩΝΑΚΟΥ F F6 60+ 00:56:05 00:56:05
50 350 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΡΥΜΩΝΑΚΟΣ M M6 60+ 00:56:05 00:56:05


Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Σχόλια αναγνωστών
Garmin

Energy Races

Triathlon Hellas

DHL
Zone3
nutrinews

Το trinews.gr είναι ένα portal αφιερωμένο στο τρίαθλο, με ειδήσεις, αγώνες και άρθρα - Όροι Χρήσης - Επικοινωνία: info [at] trinews [dot] gr

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - FitnessPulse.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News