Αρχική Ενημέρωση Αγώνες Αποτελέσματα Άρθρα Προϊοντα & Υπηρεσίες Φωτογραφίες Βίντεο
High5 NSCoaching Kasimis Training X-treme Stores Top Cycles Triathlon
Αποτελέσματα
10 Σεπ 17 ← πίσω

Energy Swim Heraion Lake 2017

Energy Swim Heraion Lake 2017

September 10, 2017
Results by TRIATHLON HELLAS


Overall Finish List

Energy Swim 1,5k (exact distance 1.650m)
Place Name Team Bib No Age Age Group Place Gun Time
1 ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΊΟΥ NS coaching 49 24 1 M 20-29 21:08.3
2 ΣΠΎΡΟΣ ΜΠΕΛΛΟΣ 45 37 1 M 30-39 23:40.4
3 DIMITRIS GKELIS RED STAR TRIATHLON CLUB 6 13 1 M 1-19 24:19.0
4 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ NS COACHING 43 19 2 M 1-19 24:34.5
5 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Chalandri Triathlon 32 34 2 M 30-39 25:18.0
6 ΙΩΆΝΝΗΣ ΚΟΝΟΜΌΔΗΣ Ναυταθλητικός Όμιλος Λουτρακίου και 37 24 2 M 20-29 25:37.4
7 ΧΡΉΣΤΟΣ ΤΡΙΒΥΖΆΣ NAOK 50 44 1 M 40-49 25:46.5
8 ΑΡΤΈΜΗΣ ΔΑΡΖΈΝΤΑΣ Παναθηνα'ι'κός 26 37 3 M 30-39 25:49.3
9 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 135 44 2 M 40-49 25:51.9
10 GEORGIOS POLITIS 14 55 1 M 50-59 25:55.2
11 ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΤΡΑΝΤΣΙΩΤΗ 34 13 1 F 1-19 26:10.4
12 ΔΑΝΑΗ-ΕΛΙΝΑ ΜΑΚΡΙΔΑΚΗ ΜΠΑΟΥΛΑ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 42 32 1 F 30-39 26:37.0
13 EMILY VALMA RED STAR TRIATHLON 16 13 2 F 1-19 27:33.6
14 AMANDA GKELI RED STAR TRIATHLON CLUB 5 11 3 F 1-19 27:34.7
15 ΧΡΉΣΤΟΣ ΑΣΗΜΑΚΌΠΟΥΛΟΣ Racer X 19 44 3 M 40-49 28:00.3
16 HEIKE POLITI 13 48 1 F 40-49 28:34.5
17 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ ΙΩΝάΣ ΑμεΑ 38 54 2 M 50-59 30:04.6
18 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 136 28 3 M 20-29 31:30.5
19 GEORGIOS PAPALEXIS 12 51 3 M 50-59 31:40.7
20 ΒΑΣΙΛΙΚΉ ΚΟΝΟΜΌΔΗ 36 23 1 F 20-29 32:44.4
21 ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΜΠΟΥΡΓΙΩΤΗΣ IRONAUTS 47 49 4 M 40-49 32:59.4
22 ΝΙΚΟΛΑΣ ΦΙΛΙΠΠΊΔΗΣ Racer x 53 19 3 M 1-19 33:55.3
23 ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΣ Ανεξαρτητος 46 55 4 M 50-59 34:46.0
24 KYRIAKOS-ROMANO ALEXANDRAKIS Racer x 1 17 4 M 1-19 35:24.5
25 MARIOS PSOUNIS 15 38 4 M 30-39 36:47.8
26 DIMITRIOS KANAKAKIS ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 8 44 5 M 40-49 37:02.6
27 ΛΟΥΚΑΣ ΔΡΕΛΛΑΣ ΤΡΑΧΙΝΑ 29 29 4 M 20-29 38:04.2
28 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ IRONAUTS 39 59 5 M 50-59 38:08.9
29 DIMITRIOS GOUMAS FLYING GEESE TRIATHLON TEAM 7 50 6 M 50-59 38:24.5
30 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΙΒΑΘΗΝΟΣ 137 58 7 M 50-59 38:32.1
31 ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΟΤΑΠΑΣΙΔΟΥ 133 52 1 F 50-59 39:20.9
32 DRAGANA CEJOVIC 0 3 50 2 F 50-59 39:27.2
33 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΕΡΜΑΧΟΥ 134 37 2 F 30-39 39:44.8
34 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΖΟΥΜΠΟΥΡΛΗΣ 30 30 5 M 30-39 39:45.3
35 FILIPPO BELLONI 2 41 6 M 40-49 40:05.0
36 ΔΗΜ?ΤΡΗΣ ΔΟΎΝΙΑΣ 28 43 7 M 40-49 47:42.6
37 ΕΛΕΝΑ ΓΑΝΤΖΟΥ 22 26 2 F 20-29 53:52.2
38 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΕΒΑΣ ΙΩΝάΣ ΑμεΑ 51 34 6 M 30-39 54:26.5
39 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΛΑΧΟΣ 21 42 8 M 40-49 55:39.6
40 RENATE POLITI 131 81 1 F 60-99 1:11:18.1
41 ΣΥΜΕΏΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΊΔΗΣ 41 51 8 M 50-59 1:19:39.5
DNS ΜΑΡΊΑ ΑΛΑΜΑΝΉ ΝΑΘΑΝΑΗΛΊΔΟΥ Άλμπατρος Ηλιούπολης 18 16
DNS GIULIA EMMOLO 4 26
DNS TRIANTAFYLLIA MANOLIOUDAKI 10 31
DNS ΕΦΗ ΓΕΩΡΓΑΝΤΉ 24 43
DNS ΕΛΕΝΑ ΚΑΒΑΛΙΕΡΑΤΟΥ Tri racing team 31 48
DNS MIXALHS KONTIZAS 9 22
DNS ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ 17 26
DNS MARKO MICIC 11 36
DNS ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΙΑΣ ermis aigialeias 25 37
DNS ΝΊΚΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΌΠΟΥΛΟΣ ΙΩΝάΣ ΑμεΑ 27 31
DNS ΝΩΝΤΑΣ ΚΑΤΣΙΦΗΣ 35 33
DNS ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΛΛΟΣ 44 32
DNS ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΚΟΥΝΤΑΣ ΙΩΝάΣ ΑμεΑ 23 46
DNS ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΣ #WESWIM 40 42
DNS ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΦΑΚΙΝΟΣ 52 44
DNS ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 20 57
DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΑΡΙΑΔΝΗ 48 53

 

 

 

Energy Swim 3k (exact distance 3.300m)
Place Name Team Bib No Age Age Group Place Gun Time
1 ALEXANDROS PAPALEXIS 65 16 1 M 1-19 47:05.5
2 ΝΙΚΌΛΑΟΣ ΛΙΑΡΆΚΟΣ ΟΠΑΝΑΘΛΟΝ 86 39 1 M 30-39 48:56.5
3 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΟΠΑΝΑΘΛΟΝ 94 40 1 M 40-49 50:17.6
4 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΑΒΕΡΩΝΑΣ 76 31 2 M 30-39 51:56.7
5 ΓΙΏΡΓΟΣ ΚΥΠΡΙΆΔΗΣ Apollon Triathlon Rodos 84 35 3 M 30-39 52:21.3
6 ΛΆΜΠΡΟΣ ΙΣΡΑΕΛΙΆΝ Ανεξάρτητος 117 47 2 M 40-49 53:15.8
7 ΑΛΕΞΊΑ ΒΡΆΚΑ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ (ΝΟΒ) 74 14 1 F 1-19 53:17.1
8 ANASTASIOS BERDELIS NS coaching 56 32 4 M 30-39 53:43.0
9 ΜΑΡΙΑ ΤΑΜΠΑΞΗ Παναθηναικος 95 14 2 F 1-19 53:49.0
10 MARIOS THEODOSIS GRAND RESORT ARAXOVITIKA 68 28 1 M 20-29 53:51.5
11 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΤΡΑΝΤΣΙΩΤΗΣ 81 49 3 M 40-49 54:50.9
12 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ BALTIZA IRON 80 16 2 M 1-19 56:09.3
13 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΤΣΟΥΜΑ Παναθηναικος 98 14 3 F 1-19 56:10.6
14 ARGYRO PAPALEXI 64 14 4 F 1-19 56:10.7
15 GEORGE TRIKALIOTIS ΑΓΕΥΣ 69 40 4 M 40-49 56:23.2
16 ΚΩΣΤΑΣ ΒΛΑΧΟΣ WESWIM 114 40 5 M 40-49 56:32.5
17 ΑΝΕΣΤΗΣ ΗΛΙΑΔΗΣ 78 25 2 M 20-29 56:43.2
18 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΤΡΙΒΕΣ Action Team Dais 82 54 1 M 50-59 57:04.4
19 ΓΕΏΡΓΙΟΣ ΜΠΌΜΠΟΛΗΣ 88 29 3 M 20-29 57:22.6
20 GIANNIS NOTARAS νηρεας γερακα 63 69 1 M 60-99 1:02:40.2
21 ANGELO KALOGEROPOULOS BALTIZA IRON 59 56 2 M 50-59 1:03:52.9
22 ΚΙΡΚΗ ΣΧΙΖΑ 138 37 1 F 30-39 1:04:01.3
23 ΣΠΥΡΟΣ ΛΙΑΡΔΑΚΗΣ 139 41 6 M 40-49 1:04:42.8
24 EDDY ALEXIOU ATP COACHING 54 58 3 M 50-59 1:05:50.3
25 LIANA CHASIOTI TRT 101 31 2 F 30-39 1:10:45.3
26 ΗΡΩ(ΑΡΓΥΡΩ) ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΚΗ Παο 87 46 1 F 40-49 1:11:26.5
27 PANAGIOTIS ZERVOGIANNIS 71 38 5 M 30-39 1:12:18.6
28 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ 85 43 7 M 40-49 1:15:33.2
29 ΓΕΩΡΓΊΑ ΔΡΌΣΟΥ Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ 77 37 3 F 30-39 1:15:48.3
30 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΙΚΕΛΗΣ 129 45 8 M 40-49 1:17:58.0
31 ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΥ 132 43 2 F 40-49 1:18:20.4
32 ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΜΥΡΛΗΣ 92 48 9 M 40-49 1:19:04.6
33 ERRIKA TZORTZI 130 32 4 F 30-39 1:21:57.8
34 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΖΟΥΛΗΣ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 97 46 10 M 40-49 1:23:47.5
35 ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΚΟΥΜΑΣ Flying Geese Triathlon Team 75 47 11 M 40-49 1:31:37.3
36 STATHIS TZOUVARAS wavesports.gr 70 47 12 M 40-49 1:32:20.4
37 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΚΑΜΠΟΥΝΑΣ 33 29 4 M 20-29 1:33:36.3
38 ΑΝΑΣΤΆΣΙΟΣ ΡΟΥΜΠΕΐΔΗΣ 91 53 4 M 50-59 2:11:27.4

DNS ANGIE GARGARETA Cgs 58 35
DNS ELENA KONOMODI 61 31
DNS ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΡΑΛΛΗ One Step Beyond Endurance Team 90 34
DNS ATHANASIOS KARAGIORGOS 60 35
DNS PANOS KOURIS 62 31
DNS ΝΊΚΟΣ ΚΟΥΡΛΙΟΎΡΟΣ #weswim 83 34
DNS YANNIS APOSTOLIDES 55 40
DNS NIKOS PERISTERAS NS COACHING 67 43
DNS ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΑΠΑΚΗΣ 72 49
DNS ΒΤΕΤΤΟΣ ΒΑΓΓΗΣ 73 40
DNS ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΟΓΛΟΥ nscoaching/opanathlon 79 40
DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 89 43
DNS ΣΠΎΡΟΣ ΤΖΑΤΖΑΝΗΣ 96 44
DNS PANAGIOTIS CHIOTAKAKOS 57 55
DNS PETROS PAPATHANASIOU 66 52
DNS ΑΛΕΧΑΝΔΡΟΣ ΣΤΑΘΑΤΟΣ ACTIONTEAM DAIS 93 55

 

 

 

Energy Swim 5k (exact distance 4.950m)
Place Name Team Bib No Age Age Group Place Gun Time
1 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΤΣΟΝΤΟΣ 125 27 1 M 1-29 1:05:06.3
2 HARRISIS TZANAVARAS CREDO S VICTORIA - PRO TRAINING 109 40 1 M 40-49 1:16:06.4
3 EVANGELOS BAKEAS 99 36 1 M 30-39 1:18:04.5
4 KATERINA POLITI Greece 107 50 1 F 50-99 1:18:41.7
5 ΧΡΉΣΤΟΣ ΝΤΌΚΟΣ Kalithea open water 122 49 2 M 40-49 1:21:09.6
6 ΧΡΙΣΤΊΝΑ ΓΟΝΊΔΗ 115 23 1 F 1-29 1:21:39.7
7 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΑΟΥΜ 121 43 3 M 40-49 1:22:48.4
8 ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΤΕΛΑΙΟΥ Ναυτικος ομιλος Παρου 124 32 1 F 30-39 1:22:54.3
9 ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΟΡΤΕΣΗΣ KALLITHEA OPEN WATER 119 39 2 M 30-39 1:26:17.9
10 KOSTAS DRAKONTAIDIS Greece 103 51 1 M 50-99 1:26:18.5
11 CHRISTINA-ESTEL VRAKA 110 23 2 F 1-29 1:30:38.8
12 ΘΕΜΗΣ ΖΥΓΟΥΜΗΣ alex endurance gang 116 41 4 M 40-49 1:35:28.7
13 ΣΟΦΙΑ ΠΑΝΟΥΣΗ KALLITHEA OPEN WATER 123 61 2 F 50-99 1:35:45.6
14 ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ ΒΈΡΓΑΣ 113 29 2 M 1-29 1:36:00.0
15 GEORGIOS TSOMIDIS 108 34 3 M 30-39 1:39:17.5
16 KONSTANTINOS EVGENEIADIS #WeSwim 104 35 4 M 30-39 1:41:07.0
17 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΑΔΙΤΗΣ 0 120 52 2 M 50-99 1:42:39.8
18 GIANNIS MANASAKIS 106 38 5 M 30-39 1:44:02.5
19 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΣΟΥΜΑΣ IRONKOUKOU 126 45 5 M 40-49 1:45:18.8
20 SARANTIS GENITSARELIS 105 39 6 M 30-39 1:50:38.8
21 ΚΩΣΤΑΣ ΧΟΝΔΡΟΜΗΤΡΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 127 44 6 M 40-49 1:51:10.0
22 ΠΑΝΑΓΙΏΤΑ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Credo s Victoria 112 43 1 F 40-49 2:00:08.2
23 ΗΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ 118 42 7 M 40-49 2:07:50.5

DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΧΟΡΌΖΟΓΛΟΥ 128 29
DNS NIKOS DIMTSAS 102 47
DNS ΚΥΡΙΑΚΌΣ ΑΓΙΑΝΝΟΓΛΟΥ 111 44
DNS KONSTANTINOS BOTOPOULOS ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 100 50




Age Group Results


Energy Swim 1,5k


Female 19 and Under

Place Name Team Bib Number Age Overall Gun Time
1 ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΤΡΑΝΤΣΙΩΤΗ 34 13 11 26:10.4
2 EMILY VALMA RED STAR TRIATHLON 16 13 13 27:33.6
3 AMANDA GKELI RED STAR TRIATHLON CLUB 5 11 14 27:34.7
DNS ΜΑΡΊΑ ΑΛΑΜΑΝΉ ΝΑΘΑΝΑΗΛΊΔΟΥ Άλμπατρος Ηλιούπολης 18 16


Female 20 to 29

Place Name Team Bib Number Age Overall Gun Time
1 ΒΑΣΙΛΙΚΉ ΚΟΝΟΜΌΔΗ 36 23 20 32:44.4
2 ΕΛΕΝΑ ΓΑΝΤΖΟΥ 22 26 37 53:52.2
DNS GIULIA EMMOLO 4 26


Female 30 to 39

Place Name Team Bib Number Age Overall Gun Time
1 ΔΑΝΑΗ-ΕΛΙΝΑ ΜΑΚΡΙΔΑΚΗ ΜΠΑΟΥΛΑ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 42 32 12 26:37.0
2 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΕΡΜΑΧΟΥ 134 37 33 39:44.8
DNS TRIANTAFYLLIA MANOLIOUDAKI 10 31


Female 40 to 49

Place Name Team Bib Number Age Overall Gun Time
1 HEIKE POLITI 13 48 16 28:34.5
DNS ΕΦΗ ΓΕΩΡΓΑΝΤΉ 24 43
DNS ΕΛΕΝΑ ΚΑΒΑΛΙΕΡΑΤΟΥ Tri racing team 31 48


Female 50 to 59

Place Name Team Bib Number Age Overall Gun Time
1 ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΟΤΑΠΑΣΙΔΟΥ 133 52 31 39:20.9
2 DRAGANA CEJOVIC 0 3 50 32 39:27.2


Female 60 and Over

Place Name Team Bib Number Age Overall Gun Time
1 RENATE POLITI 131 81 40 1:11:18.1


Male 19 and Under

Place Name Team Bib Number Age Overall Gun Time
1 DIMITRIS GKELIS RED STAR TRIATHLON CLUB 6 13 3 24:19.0
2 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ NS COACHING 43 19 4 24:34.5
3 ΝΙΚΟΛΑΣ ΦΙΛΙΠΠΊΔΗΣ Racer x 53 19 22 33:55.3
4 KYRIAKOS-ROMANO ALEXANDRAKIS Racer x 1 17 24 35:24.5


Male 20 to 29

Place Name Team Bib Number Age Overall Gun Time
1 ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΊΟΥ NS coaching 49 24 1 21:08.3
2 ΙΩΆΝΝΗΣ ΚΟΝΟΜΌΔΗΣ Ναυταθλητικός Όμιλος Λουτρακίου και 37 24 6 25:37.4
3 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 136 28 18 31:30.5
4 ΛΟΥΚΑΣ ΔΡΕΛΛΑΣ ΤΡΑΧΙΝΑ 29 29 27 38:04.2
DNS MIXALHS KONTIZAS 9 22
DNS ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ 17 26


Male 30 to 39

Place Name Team Bib Number Age Overall Gun Time
1 ΣΠΎΡΟΣ ΜΠΕΛΛΟΣ 45 37 2 23:40.4
2 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Chalandri Triathlon 32 34 5 25:18.0
3 ΑΡΤΈΜΗΣ ΔΑΡΖΈΝΤΑΣ Παναθηνα'ι'κός 26 37 8 25:49.3
4 MARIOS PSOUNIS 15 38 25 36:47.8
5 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΖΟΥΜΠΟΥΡΛΗΣ 30 30 34 39:45.3
6 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΕΒΑΣ ΙΩΝάΣ ΑμεΑ 51 34 38 54:26.5
DNS MARKO MICIC 11 36
DNS ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΙΑΣ ermis aigialeias 25 37
DNS ΝΊΚΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΌΠΟΥΛΟΣ ΙΩΝάΣ ΑμεΑ 27 31
DNS ΝΩΝΤΑΣ ΚΑΤΣΙΦΗΣ 35 33
DNS ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΛΛΟΣ 44 32


Male 40 to 49

Place Name Team Bib Number Age Overall Gun Time
1 ΧΡΉΣΤΟΣ ΤΡΙΒΥΖΆΣ NAOK 50 44 7 25:46.5
2 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 135 44 9 25:51.9
3 ΧΡΉΣΤΟΣ ΑΣΗΜΑΚΌΠΟΥΛΟΣ Racer X 19 44 15 28:00.3
4 ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΜΠΟΥΡΓΙΩΤΗΣ IRONAUTS 47 49 21 32:59.4
5 DIMITRIOS KANAKAKIS ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 8 44 26 37:02.6
6 FILIPPO BELLONI 2 41 35 40:05.0
7 ΔΗΜ?ΤΡΗΣ ΔΟΎΝΙΑΣ 28 43 36 47:42.6
8 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΛΑΧΟΣ 21 42 39 55:39.6
DNS ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΚΟΥΝΤΑΣ ΙΩΝάΣ ΑμεΑ 23 46
DNS ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΣ #WESWIM 40 42
DNS ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΦΑΚΙΝΟΣ 52 44


Male 50 to 59

Place Name Team Bib Number Age Overall Gun Time
1 GEORGIOS POLITIS 14 55 10 25:55.2
2 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ ΙΩΝάΣ ΑμεΑ 38 54 17 30:04.6
3 GEORGIOS PAPALEXIS 12 51 19 31:40.7
4 ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΣ Ανεξαρτητος 46 55 23 34:46.0
5 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ IRONAUTS 39 59 28 38:08.9
6 DIMITRIOS GOUMAS FLYING GEESE TRIATHLON TEAM 7 50 29 38:24.5
7 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΙΒΑΘΗΝΟΣ 137 58 30 38:32.1
8 ΣΥΜΕΏΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΊΔΗΣ 41 51 41 1:19:39.5
DNS ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 20 57
DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΑΡΙΑΔΝΗ 48 53



Energy Swim 3k


Female 19 and Under

Place Name Team Bib Number Age Overall Gun Time
1 ΑΛΕΞΊΑ ΒΡΆΚΑ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ (ΝΟΒ) 74 14 7 53:17.1
2 ΜΑΡΙΑ ΤΑΜΠΑΞΗ Παναθηναικος 95 14 9 53:49.0
3 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΤΣΟΥΜΑ Παναθηναικος 98 14 13 56:10.6
4 ARGYRO PAPALEXI 64 14 14 56:10.7


Female 30 to 39

Place Name Team Bib Number Age Overall Gun Time
1 ΚΙΡΚΗ ΣΧΙΖΑ 138 37 22 1:04:01.3
2 LIANA CHASIOTI TRT 101 31 25 1:10:45.3
3 ΓΕΩΡΓΊΑ ΔΡΌΣΟΥ Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ 77 37 29 1:15:48.3
4 ERRIKA TZORTZI 130 32 33 1:21:57.8
DNS ANGIE GARGARETA Cgs 58 35
DNS ELENA KONOMODI 61 31
DNS ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΡΑΛΛΗ One Step Beyond Endurance Team 90 34


Female 40 to 49

Place Name Team Bib Number Age Overall Gun Time
1 ΗΡΩ(ΑΡΓΥΡΩ) ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΚΗ Παο 87 46 26 1:11:26.5
2 ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΥ 132 43 31 1:18:20.4


Male 19 and Under

Place Name Team Bib Number Age Overall Gun Time
1 ALEXANDROS PAPALEXIS 65 16 1 47:05.5
2 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ BALTIZA IRON 80 16 12 56:09.3


Male 20 to 29

Place Name Team Bib Number Age Overall Gun Time
1 MARIOS THEODOSIS GRAND RESORT ARAXOVITIKA 68 28 10 53:51.5
2 ΑΝΕΣΤΗΣ ΗΛΙΑΔΗΣ 78 25 17 56:43.2
3 ΓΕΏΡΓΙΟΣ ΜΠΌΜΠΟΛΗΣ 88 29 19 57:22.6
4 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΚΑΜΠΟΥΝΑΣ 33 29 37 1:33:36.3


Male 30 to 39

Place Name Team Bib Number Age Overall Gun Time
1 ΝΙΚΌΛΑΟΣ ΛΙΑΡΆΚΟΣ ΟΠΑΝΑΘΛΟΝ 86 39 2 48:56.5
2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΑΒΕΡΩΝΑΣ 76 31 4 51:56.7
3 ΓΙΏΡΓΟΣ ΚΥΠΡΙΆΔΗΣ Apollon Triathlon Rodos 84 35 5 52:21.3
4 ANASTASIOS BERDELIS NS coaching 56 32 8 53:43.0
5 PANAGIOTIS ZERVOGIANNIS 71 38 27 1:12:18.6
DNS ATHANASIOS KARAGIORGOS 60 35
DNS PANOS KOURIS 62 31
DNS ΝΊΚΟΣ ΚΟΥΡΛΙΟΎΡΟΣ #weswim 83 34



Male 40 to 49

Place Name Team Bib Number Age Overall Gun Time
1 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΟΠΑΝΑΘΛΟΝ 94 40 3 50:17.6
2 ΛΆΜΠΡΟΣ ΙΣΡΑΕΛΙΆΝ Ανεξάρτητος 117 47 6 53:15.8
3 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΤΡΑΝΤΣΙΩΤΗΣ 81 49 11 54:50.9
4 GEORGE TRIKALIOTIS ΑΓΕΥΣ 69 40 15 56:23.2
5 ΚΩΣΤΑΣ ΒΛΑΧΟΣ WESWIM 114 40 16 56:32.5
6 ΣΠΥΡΟΣ ΛΙΑΡΔΑΚΗΣ 139 41 23 1:04:42.8
7 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ 85 43 28 1:15:33.2
8 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΙΚΕΛΗΣ 129 45 30 1:17:58.0
9 ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΜΥΡΛΗΣ 92 48 32 1:19:04.6
10 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΖΟΥΛΗΣ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 97 46 34 1:23:47.5
11 ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΚΟΥΜΑΣ Flying Geese Triathlon Team 75 47 35 1:31:37.3
12 STATHIS TZOUVARAS wavesports.gr 70 47 36 1:32:20.4
DNS YANNIS APOSTOLIDES 55 40
DNS NIKOS PERISTERAS NS COACHING 67 43
DNS ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΑΠΑΚΗΣ 72 49
DNS ΒΤΕΤΤΟΣ ΒΑΓΓΗΣ 73 40
DNS ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΟΓΛΟΥ nscoaching/opanathlon 79 40
DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 89 43
DNS ΣΠΎΡΟΣ ΤΖΑΤΖΑΝΗΣ 96 44


Male 50 to 59

Place Name Team Bib Number Age Overall Gun Time
1 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΤΡΙΒΕΣ Action Team Dais 82 54 18 57:04.4
2 ANGELO KALOGEROPOULOS BALTIZA IRON 59 56 21 1:03:52.9
3 EDDY ALEXIOU ATP COACHING 54 58 24 1:05:50.3
4 ΑΝΑΣΤΆΣΙΟΣ ΡΟΥΜΠΕΐΔΗΣ 91 53 38 2:11:27.4
DNS PANAGIOTIS CHIOTAKAKOS 57 55
DNS PETROS PAPATHANASIOU 66 52
DNS ΑΛΕΧΑΝΔΡΟΣ ΣΤΑΘΑΤΟΣ ACTIONTEAM DAIS 93 55


Male 60 and Over

Place Name Team Bib Number Age Overall Gun Time
1 GIANNIS NOTARAS νηρεας γερακα 63 69 20 1:02:40.2



Energy Swim 5k

Female 29 and Under

Place Name Team Bib Number Age Overall Gun Time
1 ΧΡΙΣΤΊΝΑ ΓΟΝΊΔΗ 115 23 6 1:21:39.7
2 CHRISTINA-ESTEL VRAKA 110 23 11 1:30:38.8


Female 30 to 39

Place Name Team Bib Number Age Overall Gun Time
1 ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΤΕΛΑΙΟΥ Ναυτικος ομιλος Παρου 124 32 8 1:22:54.3


Female 40 to 49

Place Name Team Bib Number Age Overall Gun Time
1 ΠΑΝΑΓΙΏΤΑ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Credo s Victoria 112 43 22 2:00:08.2


Female 50 and Over

Place Name Team Bib Number Age Overall Gun Time
1 KATERINA POLITI Greece 107 50 4 1:18:41.7
2 ΣΟΦΙΑ ΠΑΝΟΥΣΗ KALLITHEA OPEN WATER 123 61 13 1:35:45.6



Male 29 and Under

Place Name Team Bib Number Age Overall Gun Time
1 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΤΣΟΝΤΟΣ 125 27 1 1:05:06.3
2 ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ ΒΈΡΓΑΣ 113 29 14 1:36:00.0
DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΧΟΡΌΖΟΓΛΟΥ 128 29



Male 30 to 39

Place Name Team Bib Number Age Overall Gun Time
1 EVANGELOS BAKEAS 99 36 3 1:18:04.5
2 ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΟΡΤΕΣΗΣ KALLITHEA OPEN WATER 119 39 9 1:26:17.9
3 GEORGIOS TSOMIDIS 108 34 15 1:39:17.5
4 KONSTANTINOS EVGENEIADIS #WeSwim 104 35 16 1:41:07.0
5 GIANNIS MANASAKIS 106 38 18 1:44:02.5
6 SARANTIS GENITSARELIS 105 39 20 1:50:38.8



Male 40 to 49

Place Name Team Bib Number Age Overall Gun Time
1 HARRISIS TZANAVARAS CREDO S VICTORIA - PRO TRAINING 109 40 2 1:16:06.4
2 ΧΡΉΣΤΟΣ ΝΤΌΚΟΣ Kalithea open water 122 49 5 1:21:09.6
3 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΑΟΥΜ 121 43 7 1:22:48.4
4 ΘΕΜΗΣ ΖΥΓΟΥΜΗΣ alex endurance gang 116 41 12 1:35:28.7
5 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΣΟΥΜΑΣ IRONKOUKOU 126 45 19 1:45:18.8
6 ΚΩΣΤΑΣ ΧΟΝΔΡΟΜΗΤΡΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 127 44 21 1:51:10.0
7 ΗΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ 118 42 23 2:07:50.5
DNS NIKOS DIMTSAS 102 47
DNS ΚΥΡΙΑΚΌΣ ΑΓΙΑΝΝΟΓΛΟΥ 111 44



Male 50 and Over

Place Name Team Bib Number Age Overall Gun Time
1 KOSTAS DRAKONTAIDIS Greece 103 51 10 1:26:18.5
2 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΑΔΙΤΗΣ 0 120 52 17 1:42:39.8
DNS KONSTANTINOS BOTOPOULOS ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 100 50

 

Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Σχόλια αναγνωστών
Garmin

Energy Races

Triathlon Hellas

DHL
Zone3
nutrinews

Το trinews.gr είναι ένα portal αφιερωμένο στο τρίαθλο, με ειδήσεις, αγώνες και άρθρα - Όροι Χρήσης - Επικοινωνία: info [at] trinews [dot] gr

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - FitnessPulse.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News