Αρχική Ενημέρωση Αγώνες Αποτελέσματα Άρθρα Προϊοντα & Υπηρεσίες Φωτογραφίες Βίντεο
High5 NSCoaching Kasimis Training X-treme Stores Top Cycles Triathlon
Αποτελέσματα
27 Αυγ 17 ← πίσω

10ο Νάξαθλο - Naxathlon 2017

Naxathlon 2017 – 10ο Ναξαθλο, Αποτελέσματα
August 27, 2017

Results by TRIATHLON HELLAS



ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ


Olympic Distance
Place Name bib Team/Club Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Gun Time
1 ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΒΙΖΥΡΑΚΗΣ 18 44 22:04.4 0:50.9 1:14:19.8 0:29.6 44:06.8 2:21:51.6
2 ΠΟΛΥΔΕΎΚΗΣ ΧΑΝΤΖΙΆΡΑΣ 10 NScoaching 34 26:00.6 0:23.2 1:22:14.4 0:36.2 47:32.6 2:36:47.2
3 ΙΩΑΝΝΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 19 NS COACHING 40 25:16.6 1:00.3 1:24:01.9 0:12.8 54:33.8 2:45:05.5
4 ΣΠΥΡΟΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ 15 NS COACHING 47 30:43.5 1:11.7 1:28:27.3 0:44.6 51:16.4 2:52:23.7
5 ΑΛΈΞΗΣ ΓΕΡΆΣΗΣ 17 Krommidas coaching 48 31:43.9 1:06.8 1:36:56.3 0:49.4 54:35.0 3:05:11.6
6 POTTI ADRIANO 57 49 32:45.7 1:30.3 1:43:03.2 0:57.9 59:41.6 3:17:58.9
7 ΧΡΥΣΟΎΛΑ ΛΑΟΎΔΗ 16 Σεβάς Νάξου 40 41:47.8 2:09.9 1:43:34.8 0:56.2 59:30.7 3:27:59.5
8 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΖΕΤΖΕΛΟΣ 11 26 33:10.0 2:39.8 1:44:43.9 0:29.2 1:10:05.4 3:31:08.6
9 CHARALAMPOS NIKOLAOU 21 POLYECOGROUP 58 40:41.1 2:23.1 1:49:09.2 1:48.4 1:20:39.1 3:54:41.0
DNS ATHANASIOS KARAGIORGOS 20 35
DNS ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ ΣΤΑΥΡΙΑΝΌΣ 14 51
DNS ΧΡΉΣΤΟΣ ΣΤΕΡΓΙΑΤΟΣ 13 Α.Σ. ΛΕΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 43
DNS ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΡΙΑ ΤΖΑΜΑΚΟΥ 12 Α.Σ. ΛΕΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 35



Sprint Distance
Place Name Bib Number Team/Club Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Gun Time
1 GEORGE ALYFANTIS 22 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 38 10:55.0 0:27.0 35:35.6 0:24.6 22:33.3 1:09:55.7
2 ΝΙΚΟΣ ΤΣΙΓΩΝΙΑΣ 54 Paros Active 41 16:27.5 1:01.5 43:27.6 0:11.2 23:22.0 1:24:30.0
3 PAVLOS GOUDAS 24 41 19:59.3 2:53.1 37:12.2 0:55.8 29:21.0 1:30:21.6
4 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ 53 38 14:20.6 1:11.5 48:10.7 0:53.4 26:04.5 1:30:40.9
5 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ 56 41 17:37.4 3:49.8 39:49.7 1:16.5 29:27.9 1:32:01.5
6 THANASIS HILAJ 58 50 19:30.4 4:59.4 47:56.6 0:21.7 21:36.0 1:34:24.1
7 ΙΩΣΉΦ ΒΆΓΓΕΡ 34 52 18:35.1 1:49.8 45:56.3 0:56.9 29:48.1 1:37:06.4
8 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ 36 ΚΑΝΕΝΑΣ 35 17:28.8 1:31.7 46:27.0 0:39.1 31:55.4 1:38:02.2
9 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΙΑΣ 62 29 14:23.9 4:16.8 50:40.8 1:34.7 28:44.4 1:39:40.8
10 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ 45 42 14:23.4 1:15.2 56:10.8 0:53.3 27:09.1 1:39:51.9
11 STATHIS TALIATOUDAS 30 WIND 36 19:32.0 1:49.1 50:44.0 1:28.3 26:58.9 1:40:32.5
12 ΑΛΕΞΑΝΡΟΣ ΣΠΑΝΟΣ 64 17 20:08.6 2:08.2 46:32.2 0:28.4 33:15.1 1:42:32.7
13 ΧΡΙΣΤΊΝΑ ΚΟΡΑΉ 42 GS COACHING 43 17:44.0 0:59.0 53:02.5 1:04.7 29:57.2 1:42:47.5
14 NICK MALTEZOS 27 Π.Ο.Ν 48 16:53.8 4:50.0 49:07.4 1:11.4 31:58.0 1:44:00.7
15 BARBARA GIANNOULIS 23 56 18:31.4 5:45.0 48:13.4 1:57.6 30:54.9 1:45:22.6
16 ΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ 37 38 19:37.1 1:23.1 54:45.7 1:02.5 36:28.0 1:53:16.5
17 ΓΙΆΝΝΗΣ ΠΟΘΗΤΌΣ 50 Ανεξάρτητος 58 20:17.7 2:43.4 59:51.3 2:07.2 35:29.0 2:00:28.8
18 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΑΛΛΗΝΔΡΑΣ 35 ΑΕΠΕ 42 18:06.9 3:24.6 1:07:14.4 2:30.0 32:58.1 2:04:14.1
19 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 49 43 23:31.6 3:39.0 1:00:07.5 0:32.7 36:33.5 2:04:24.3
20 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΚΑΡΙΜΠΙΔΗΣ 61 24 29:21.9 5:16.6 1:02:59.7 1:23.5 28:27.8 2:07:29.7
21 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΥΤΡΑΣ 59 24 29:22.2 5:17.5 1:02:56.7 1:24.9 28:28.4 2:07:29.9
22 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΝΤΖΕΔΑΚΗΣ 60 24 29:31.1 5:35.8 1:11:08.1 0:31.2 36:43.4 2:23:29.8
DNF ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 38 CHALANDRI TRIATHLON TEAM 34 11:52.6 0:38.3
DNF ΛΙΑΝΑ ΧΑΣΙΩΤΗ 55 NS COACHING 31
* DQ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΠΑΝΟΣ 63 54 16:25.6 1:17.5 41:06.9 0:26.1 26:48.6 1:26:04.7
(#63 DSQ για ποδηλασία στο αντίθετο ρεύμα)

DNS DIMITRIS KARATHANOS 25 REA TEAM 43
DNS VASILEIOS KORKONDEILAS 26 43
DNS STERGIO OLSI 28 27
DNS EPAMEINONDAS PSARROS 29 APOLLON 59
DNS VASILEIOS VALERGAS 31 30
DNS KONSTANTINA ZYMVRAKAKI 32 ATHENS TRIATHLON TEAM 26
DNS ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ 33 AllTerrainRunners 47
DNS ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΟΎΣΟΣ 39 ΑΕΚ 14
DNS ΣΠΎΡΟΣ ΚΑΡΎΔΗΣ 40 Krommidas coaching 41
DNS ΘΩΜΆΣ ΚΌΓΙΑΣ 41 39
DNS ΜΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ 43 KROMMIDAS COACHING 50
DNS ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΛΙΑΠΑΚΗ 44 Krommidas Coaching 40
DNS ΠΕΤΡΟΣ ΜΗΤΣΙΟΥ 46 ΚΟΙΝΣΕΠ ΓΕΝΕΣΙΣ"" 49
DNS ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΝΤΑΝΗ 47 44
DNS ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ 48 57
DNS ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 51 ADIDAS RUNNERS ATHENS 48
DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΥΓΓΕΝΙΩΤΗ 52 32



Olympic Relay
Place Name Bib Number Team/Club Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Gun Time

1 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΝΙΟΣ 85 NAXOS TEAM 0 19:16.6 0:25.1 1:15:08.7 0:28.4 39:09.6 2:14:28.7
ΜΑΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΝΙΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ

2 ADONAKIS IOANNIS 88 REAL BIKE NAXOS 0 21:53.1 0:26.4 1:09:25.6 0:43.8 50:09.1 2:22:38.2
ADONAKIS IOANNIS CHRISTOFF GIANNOULIS MAKIS KARABINIS

3 ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΑΝΟΥΡΗΣ 73 LIFEGUARDS 0 30:18.1 0:36.7 1:20:28.4 0:48.2 54:33.9 2:46:45.4


Sprint Relay
Place Name Bib Number Team/Club Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Gun Time

1 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ 78 ENERGY RACES 0 12:30.2 0:27.1 35:27.8 0:23.5 21:06.9 1:09:55.6
ΔΗΜΟΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ

2 ΛΥΔΙΑ ΣΠΑΝΟΥ 72 0 13:30.5 0:19.9 41:09.6 0:19.9 22:19.3 1:17:39.4
ΛΥΔΙΑ ΣΠΑΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΙΛΙΟΣ

3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΚΑΡΎΔΑΣ 79 lifeguards 0 13:27.0 0:22.4 37:36.0 0:34.3 26:22.2 1:18:22.1
ΧΡΙΣΤΌΔΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΊΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΚΑΡΎΔΑΣ ΦΩΤΗΣ ΛΑΖΑΡΊΔΗΣ

4 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΡΟΥΣΟΣ 80 0 14:12.0 0:19.2 43:58.4 0:28.0 24:18.8 1:23:16.7
ΚΑΡΟΥΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΟΥΣΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΡΝΑΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

5 NΊΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΏΤΗΣ 77 0 10:50.4 0:20.9 48:57.9 0:51.3 23:20.9 1:24:21.6
ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΆΔΗΣ ΝΊΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΏΤΗΣ ΓΙΆΝΝΗΣ ΜΑΡΓΑΡΊΤΗΣ

6 WEISE DIRK 74 0 15:28.8 0:19.3 51:20.0 0:34.0 27:45.4 1:35:27.6
WEISE DIRK WEISE NIKOS BURGER PAUL

7 ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΚΩΝΙΑΤΗΣ 76 0 21:59.5 0:23.8 45:07.8 0:46.0 36:09.5 1:44:26.8
ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΚΩΝΙΑΤΗΣ ΡΕΝΟΣ ΤΣΕΛΑ ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ

DNS DIMITRIOS ELEFTHEROGLOU 75 ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ 0
ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΦΑΤΑ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ



ΗΛΙΚΙΑΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ


Olympic Distance

Women
Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 7 ΧΡΥΣΟΎΛΑ ΛΑΟΎΔΗ 16 Σεβάς Νάξου 40 41:47.8 2:09.9 1:43:34.8 0:56.2 59:30.7 3:27:59.5
DNS DNS ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΡΙΑ ΤΖΑΜΑΚΟΥ 12 Α.Σ. ΛΕΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 35

Male 39 and Under
Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 2 ΠΟΛΥΔΕΎΚΗΣ ΧΑΝΤΖΙΆΡΑΣ 10 NScoaching 34 26:00.6 0:23.2 1:22:14.4 0:36.2 47:32.6 2:36:47.2
2 8 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΖΕΤΖΕΛΟΣ 11 26 33:10.0 2:39.8 1:44:43.9 0:29.2 1:10:05.4 3:31:08.6
DNS DNS ATHANASIOS KARAGIORGOS 20 35


Male 40 and Over
Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 1 ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΒΙΖΥΡΑΚΗΣ 18 44 22:04.4 0:50.9 1:14:19.8 0:29.6 44:06.8 2:21:51.6
2 3 ΙΩΑΝΝΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 19 NS COACHING 40 25:16.6 1:00.3 1:24:01.9 0:12.8 54:33.8 2:45:05.5
3 4 ΣΠΥΡΟΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ 15 NS COACHING 47 30:43.5 1:11.7 1:28:27.3 0:44.6 51:16.4 2:52:23.7
4 5 ΑΛΈΞΗΣ ΓΕΡΆΣΗΣ 17 Krommidas coaching 48 31:43.9 1:06.8 1:36:56.3 0:49.4 54:35.0 3:05:11.6
5 6 POTTI ADRIANO 57 49 32:45.7 1:30.3 1:43:03.2 0:57.9 59:41.6 3:17:58.9
6 9 CHARALAMPOS NIKOLAOU 21 POLYECOGROUP 58 40:41.1 2:23.1 1:49:09.2 1:48.4 1:20:39.1 3:54:41.0
DNS DNS ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ ΣΤΑΥΡΙΑΝΌΣ 14 51
DNS DNS ΧΡΉΣΤΟΣ ΣΤΕΡΓΙΑΤΟΣ 13 Α.Σ. ΛΕΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 43



Sprint Distance

Women
Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 13 ΧΡΙΣΤΊΝΑ ΚΟΡΑΉ 42 GS COACHING 43 17:44.0 0:59.0 53:02.5 1:04.7 29:57.2 1:42:47.5
2 15 BARBARA GIANNOULIS 23 56 18:31.4 5:45.0 48:13.4 1:57.6 30:54.9 1:45:22.6
DNF DNF ΛΙΑΝΑ ΧΑΣΙΩΤΗ 55 NS COACHING 31
DNS DNS KONSTANTINA ZYMVRAKAKI 32 ATHENS TRIATHLON TEAM 26
DNS DNS ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΛΙΑΠΑΚΗ 44 Krommidas Coaching 40
DNS DNS ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΝΤΑΝΗ 47 44
DNS DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΥΓΓΕΝΙΩΤΗ 52 32


Male 39 and Under
Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 1 GEORGE ALYFANTIS 22 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 38 10:55.0 0:27.0 35:35.6 0:24.6 22:33.3 1:09:55.7
2 4 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ 53 38 14:20.6 1:11.5 48:10.7 0:53.4 26:04.5 1:30:40.9
3 8 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ 36 ΚΑΝΕΝΑΣ 35 17:28.8 1:31.7 46:27.0 0:39.1 31:55.4 1:38:02.2
4 9 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΙΑΣ 62 29 14:23.9 4:16.8 50:40.8 1:34.7 28:44.4 1:39:40.8
5 11 STATHIS TALIATOUDAS 30 WIND 36 19:32.0 1:49.1 50:44.0 1:28.3 26:58.9 1:40:32.5
6 12 ΑΛΕΞΑΝΡΟΣ ΣΠΑΝΟΣ 64 17 20:08.6 2:08.2 46:32.2 0:28.4 33:15.1 1:42:32.7
7 16 ΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ 37 38 19:37.1 1:23.1 54:45.7 1:02.5 36:28.0 1:53:16.5
8 20 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΚΑΡΙΜΠΙΔΗΣ 61 24 29:21.9 5:16.6 1:02:59.7 1:23.5 28:27.8 2:07:29.7
9 21 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΥΤΡΑΣ 59 24 29:22.2 5:17.5 1:02:56.7 1:24.9 28:28.4 2:07:29.9
10 22 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΝΤΖΕΔΑΚΗΣ 60 24 29:31.1 5:35.8 1:11:08.1 0:31.2 36:43.4 2:23:29.8
DNF DNF ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 38 CHALANDRI TRIATHLON TEAM 34 11:52.6 0:38.3
DNS DNS STERGIO OLSI 28 27
DNS DNS VASILEIOS VALERGAS 31 30
DNS DNS ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΟΎΣΟΣ 39 ΑΕΚ 14
DNS DNS ΘΩΜΆΣ ΚΌΓΙΑΣ 41 39


Male 40 and Over
Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 2 ΝΙΚΟΣ ΤΣΙΓΩΝΙΑΣ 54 Paros Active 41 16:27.5 1:01.5 43:27.6 0:11.2 23:22.0 1:24:30.0
2 3 PAVLOS GOUDAS 24 41 19:59.3 2:53.1 37:12.2 0:55.8 29:21.0 1:30:21.6
3 5 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ 56 41 17:37.4 3:49.8 39:49.7 1:16.5 29:27.9 1:32:01.5
4 6 THANASIS HILAJ 58 50 19:30.4 4:59.4 47:56.6 0:21.7 21:36.0 1:34:24.1
5 7 ΙΩΣΉΦ ΒΆΓΓΕΡ 34 52 18:35.1 1:49.8 45:56.3 0:56.9 29:48.1 1:37:06.4
6 10 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ 45 42 14:23.4 1:15.2 56:10.8 0:53.3 27:09.1 1:39:51.9
7 14 NICK MALTEZOS 27 Π.Ο.Ν 48 16:53.8 4:50.0 49:07.4 1:11.4 31:58.0 1:44:00.7
8 17 ΓΙΆΝΝΗΣ ΠΟΘΗΤΌΣ 50 Ανεξάρτητος 58 20:17.7 2:43.4 59:51.3 2:07.2 35:29.0 2:00:28.8
9 18 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΑΛΛΗΝΔΡΑΣ 35 ΑΕΠΕ 42 18:06.9 3:24.6 1:07:14.4 2:30.0 32:58.1 2:04:14.1
10 19 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 49 43 23:31.6 3:39.0 1:00:07.5 0:32.7 36:33.5 2:04:24.3
DQ DQ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΠΑΝΟΣ 63 54 16:25.6 1:17.5 41:06.9 0:26.1 26:48.6 1:26:04.7
(#63 DSQ για ποδηλασία στο αντίθετο ρεύμα)

DNS DNS DIMITRIS KARATHANOS 25 REA TEAM 43
DNS DNS VASILEIOS KORKONDEILAS 26 43
DNS DNS EPAMEINONDAS PSARROS 29 APOLLON 59
DNS DNS ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ 33 AllTerrainRunners 47
DNS DNS ΣΠΎΡΟΣ ΚΑΡΎΔΗΣ 40 Krommidas coaching 41
DNS DNS ΜΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ 43 KROMMIDAS COACHING 50
DNS DNS ΠΕΤΡΟΣ ΜΗΤΣΙΟΥ 46 ΚΟΙΝΣΕΠ ΓΕΝΕΣΙΣ"" 49
DNS DNS ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ 48 57
DNS DNS ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 51 ADIDAS RUNNERS ATHENS 48
DNS DNS ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΠΑΝΟΣ 65 54

Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Σχόλια αναγνωστών
Garmin

Energy Races

Triathlon Hellas

DHL
Zone3
nutrinews

Το trinews.gr είναι ένα portal αφιερωμένο στο τρίαθλο, με ειδήσεις, αγώνες και άρθρα - Όροι Χρήσης - Επικοινωνία: info [at] trinews [dot] gr

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - FitnessPulse.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News