Αρχική Ενημέρωση Αγώνες Αποτελέσματα Άρθρα Προϊοντα & Υπηρεσίες Φωτογραφίες Βίντεο
High5 NSCoaching Kasimis Training X-treme Stores Top Cycles Triathlon
Αποτελέσματα
30 Ιουλ 17 ← πίσω

Energy Duathlon Karpenissi 2017

Energy Duathlon Karpenissi 2017
July 30, 2017
Results by TRIATHLON HELLAS


Ανεπίσημα αποτελέσματα



DUATHLON LONG DISTANCE
Place Name Bib Number Team/Club Age RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Gun Time
1 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ 10 www.trinews.gr - Energy Races 36 39:36.0 1:13.0 1:27:14.7 1:03.1 24:07.3 2:33:14.2
2 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΙΚΟ 36 27 41:14.7 0:48.6 1:33:29.6 0:46.6 23:55.0 2:40:14.6
3 ATHANASIOS XATNAKIS 31 NSCoaching 33 44:42.9 1:19.8 1:29:05.9 0:50.1 25:32.4 2:41:31.3
4 DIMITRIOS ELEFTHERIOU 12 Dynafit Greece 32 41:32.1 0:55.6 1:36:58.7 1:05.5 23:51.5 2:44:23.6
5 ΝΤΕΝΙΖ ΔΗΜΑΚΗ 40 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 40 43:12.8 0:44.0 1:41:37.8 0:45.8 24:19.8 2:50:40.5
6 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗΣ 35 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΤΑΣ - DIELLAS 27 43:56.4 1:00.5 1:45:00.1 1:03.2 26:38.2 2:57:38.6
7 NIKOLAOS THOMOS 18 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 42 51:57.4 1:00.8 1:42:03.8 1:07.0 28:26.3 3:04:35.5
8 ΜΑΡΙΟΣ ΤΑΣΣΙΟΣ 41 Gre.a.t. 35 49:27.8 1:58.4 1:38:35.2 2:23.2 32:59.9 3:05:24.7
9 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΥΜΠΙΡΗΣ 32 Α.Ο. ΘΗΣΕΑΣ 44 48:07.7 1:12.6 1:43:13.6 1:25.4 31:34.8 3:05:34.2
10 ΣΠΥΡΟΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ 34 NS COACHING 47 53:09.0 1:10.6 1:50:31.3 1:21.2 29:44.3 3:15:56.4
11 ATHANASIOS PAFOS 16 myathlete 47 49:10.6 1:18.9 1:53:25.1 1:21.2 33:18.4 3:18:34.4
12 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥΜΑΝΙΔΗΣ 176 56 1:00:49.9 2:14.6 2:09:57.0 1:50.9 35:25.7 3:50:18.3
13 ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΤΣΙΟΥΤΣΙΟΣ 43 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΤΑΣ - DIELLAS 34 1:04:26.4 2:05.0 2:08:19.6 1:52.9 44:59.0 4:01:43.0
DNS EVANGELOS KORAKAS 13 Παναθηναικος 44
DNS DIMITRIS KOURTIDIS 14 K-INSURANCE 36
DNS PANAGIOTIS TSIAPAS 28 Nscoaching 36
DNS ΧΡΥΣΟΎΛΑ ΛΑΟΎΔΗ 33 Σεβάς Νάξου 40
DNS ΕΥΘΥΜΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 37 SOUGIOL TEAM + CLUB TRIATLON ALMANS 30
DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΟΥΤΣΗΣ 39 Sdym 29
DQ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΝΑΓΟΥΔΗΣ 177 37 1:00:52.3 2:13.2 1:25:27.6 1:09.9 41:25.2 3:11:08.4


DUATHLON SPRINTPlace Name Bib Number Team/Club Age RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Gun Time
1 ΑΠΌΣΤΟΛΟΣ ΧΡΥΣΑΦΕΛΗΣ 174 Ethicsport-Outdoorgames 36 10:52.8 0:56.6 40:56.4 0:45.8 12:39.5 1:06:11.3
2 GEORGIOS DANIIL 4 Thiseas 32 10:52.4 0:39.5 43:58.7 0:45.6 13:16.8 1:09:33.1
3 ADAM LESZKO 64 3Π 36 10:50.3 0:43.9 46:19.6 0:35.0 12:20.6 1:10:49.5
4 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 126 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 25 11:30.9 0:53.6 45:13.2 0:57.4 12:46.5 1:11:21.8
5 ΙΩΆΝΝΗΣ ΤΖΌΛΑΣ 158 ΆΣ ΠΑΛΜΟΣ 16 10:48.6 0:43.1 46:13.1 0:49.4 12:49.9 1:11:24.2
6 ΧΡΉΣΤΟΣ ΠΑΠΑΔΟΓΕΏΡΓΟΣ 141 North Outdoor Training 23 10:08.5 0:34.2 48:21.7 0:33.6 11:54.2 1:11:32.4
7 ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΝΗΣ 137 Α Π Σ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 40 10:28.9 0:57.5 48:58.1 1:06.7 12:38.6 1:14:09.9
8 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΑΣΠΡΟΥΔΗΣ 76 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΤΑΣ - DIELLAS 48 11:21.9 1:07.0 48:22.1 0:51.5 12:52.8 1:14:35.5
9 PANAGIOTIS KLOUTSINIOTIS 58 NS COACHING 41 12:53.4 0:48.8 46:34.9 0:53.0 14:58.0 1:16:08.3
10 ΗΛΙΑΣ ΚΑΡΑΛΗΣ 85 21 11:08.6 2:11.0 47:21.5 1:42.5 13:44.9 1:16:08.7
11 CONSTANTINOS ATHANASOPOULOS - SER 45 3Π 43 12:39.3 1:36.1 46:34.7 1:49.9 13:49.3 1:16:29.6
12 ΑΘΑΝΆΣΙΟΣ ΤΖΙΟΒΆΡΑΣ 154 28 12:25.0 0:58.2 48:13.7 0:52.4 14:26.7 1:16:56.1
13 NICKOS MOSCHIS 67 Apollon triathlon club Rhodes 41 12:40.7 0:55.0 47:38.5 0:43.3 15:21.6 1:17:19.3
14 ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΚΛΑΟΥΔΆΤΟΣ 90 Sunvalue Solar 52 11:49.7 1:07.2 50:42.7 1:03.2 14:28.3 1:19:11.3
15 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΛΙΟΝΑΚΗΣ 112 KASIMIS TRAINING 39 13:47.4 1:32.7 47:41.5 1:00.4 15:21.8 1:19:23.9
16 DIMITRI KONOMI 61 SDYP 46 11:31.1 1:37.3 52:36.8 1:52.6 13:34.6 1:21:12.6
17 ΘΑΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΗΣ 179 26 12:40.3 1:39.0 51:15.7 1:47.9 16:25.4 1:23:48.4
18 ΜΑΡΊΑ ΜΆΛΑΪ 114 Odlo / La Sportiva 28 11:18.2 1:33.5 55:49.3 1:26.2 14:07.0 1:24:14.4
19 ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΙΑΤΣΟΣ 101 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΌ Γ. Φ. Σ 54 14:04.7 1:23.0 52:31.4 1:06.9 16:19.4 1:25:25.6
20 ΘΆΝΟΣ ΣΚΌΝΔΡΑΣ 145 Α.Σ. Παλμός 30 13:44.4 1:40.0 52:55.1 1:13.1 16:58.4 1:26:31.1
21 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΟΥΛΑΣ 80 ALONIA KLONI 48 13:09.0 0:45.1 55:15.3 0:49.1 17:36.7 1:27:35.3
22 PANAGIOTIS MORFIS 65 POP patras 46 15:40.5 1:15.0 51:52.2 2:09.4 17:19.8 1:28:17.2
23 KOSTAS GALANOS 55 Boot camp Etoliko 43 13:39.5 1:50.4 55:35.6 1:09.3 17:05.3 1:29:20.3
24 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΙΚΟΒΙΩΤΗΣ 186 36 12:46.8 1:29.1 58:00.6 0:47.9 16:33.3 1:29:37.9
25 STATHIS TZOUVARAS 74 wavesports.gr 47 14:13.1 1:42.4 55:31.2 1:43.2 18:52.9 1:32:03.1
26 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΛΑΜΗΣ 115 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 41 12:23.9 2:05.2 1:00:46.3 0:50.1 16:02.8 1:32:08.5
27 KYRIAKI BINIARI 49 ns coaching 26 14:34.7 1:32.9 56:55.7 2:24.6 16:46.3 1:32:14.4
28 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΟΥΣΗΣ 81 ΚΑΟΥΣΗΣ 30 13:55.3 1:19.5 1:01:41.9 0:58.5 15:14.6 1:33:10.0
29 ΗΛΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 75 ΕΟΣ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 32 13:22.2 0:54.1 57:52.6 0:52.7 20:24.5 1:33:26.3
30 ΠΕΤΡΟΣ ΧΑΡΠΑΛΗΣ 173 Ble cycling club 55 14:47.9 1:26.6 57:32.7 1:38.0 18:35.9 1:34:01.2
31 ΜΙΧΆΛΗΣ ΚΑΡΑΤΕΓΟΣ 86 ΣΥΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 43 16:02.7 1:02.0 59:23.0 1:01.0 17:30.4 1:34:59.3
32 ΓΙΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗΣ 159 Α.Ο ΘΗΣΕΑΣ 49 15:42.2 1:36.3 56:19.4 1:37.7 20:10.0 1:35:25.9
33 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ 92 16 13:02.9 0:53.5 1:00:28.8 0:56.0 21:26.6 1:36:47.9
34 ΧΑΡΆΛΑΜΠΟΣ/CHAR ΜΆΝΔΡΟΣ/MANDROS 120 GREAT 46 16:15.6 2:09.5 58:56.3 2:08.1 19:54.4 1:39:24.1
35 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ 93 36 15:13.9 1:38.8 1:02:01.3 1:41.0 18:51.2 1:39:26.4
36 ΕΛΕΝΑ ΓΑΝΤΖΟΥ 79 26 17:05.9 0:46.8 1:01:56.6 0:46.6 20:18.8 1:40:55.0
37 ΦΏΤΙΟΣ ΜΟΥΡΤΆΣ 127 DFWM 34 14:49.8 0:47.2 1:05:39.7 0:48.0 20:27.5 1:42:32.5
38 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΡΗΣ 130 29 14:50.8 1:07.4 1:05:27.2 1:08.0 19:59.3 1:42:32.9
39 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΡΟΝΤΟΣ 77 OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 36 15:12.5 2:06.7 1:06:12.6 1:31.9 17:34.3 1:42:38.1
40 KONSTANTINOS EFTHYMIOU 51 ΣΔΥΑ 65 17:44.1 2:36.6 1:09:45.2 2:11.7 20:12.7 1:52:30.5
41 ΑΡΓΥΡΩ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 142 OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 25 17:07.1 0:55.3 1:22:51.0 0:52.7 19:06.9 2:00:53.1
DNF KYRIAKOS-ANGELO FANOS 52 0 23 12:29.2 0:57.3
DNS ALEXANDROS GIOTIS 57 43
DNS EFTHYMIOS PAPADOPOULOS 72 40
DNS LUCA TARABELLA 73 Ble Cycling Club 46
DNS ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ ΒΡΌΝΤΟΣ 78 ΣΔΥΡ 46
DNS ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΜΠΕΡΗΣ 88 NIK Team 47
DNS ΗΛΙΑΣ ΚΟΝΤΟΒΑΣ 91 Τραχινα 38
DNS ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΛΆΣΚΟΥ 96 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 29
DNS ΠΕΤΡΟΣ ΜΗΤΣΙΟΥ 121 ΚΟΙΝΣΕΠ ΓΕΝΕΣΙΣ 49
DNS ΑΝΑΣΤΆΣΙΟΣ ΜΠΑΡΜΠΈΡΗΣ 128 28
DNS ΝΙΚΟΣ ΝΙΚΟΒΙΩΤΗΣ 131 36
DNS ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ 144 Kasimis training 30
DNS ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΣΤΑΥΡΟΥ 151 My athlete 44




DUATHLON LONG RELAY
Place Name Bib Number Team/Club Age RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Gun Time
1 Ν. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – Π. ΓΚΑΖΩΝΗΣ 234 myathlete 0 38:27.6 0:42.1 1:15:18.4 0:47.3 21:10.1 2:16:25.7
2 Π/ ΣΤΑΘΟΥΛΑΣ - Λ. ΔΡΕΛΛΑΣ – Σ. ΠΕΧΑΣ  243 ΔΥΝΑΜΙΤΕΣ 0 39:36.6 0:45.8 1:40:50.8 0:40.1 21:58.9 2:43:52.5
3 Κ. ΡΕΤΣΗΣ Κ. - ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Π. 232  0 49:26.1 0:59.1 1:52:08.9 0:53.2 27:35.5 3:11:03.0
DNS  Κ.ΖΑΡΑΝΗ Σ. ΔΑΒΙΤΙΔΗΣ -  236 MARATHON CLUB 0
DNS Δ. ΠΑΝΌΠΟΥΛΟΣ – Σ. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ 237 ELEMENTS 0



DUATHLON SPRINT RELAY
Place Name Bib Number Team/Club Age RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Gun Time
1 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 293 ΥΓΕΙΑ Κ ΔΙΑΠΛΑΣΗ GYM 0 10:52.8 0:45.8 43:26.3 0:42.0 11:46.5 1:07:33.6
2 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ 273 ΟΙ ΛΟΚΡΟΊ 0 11:58.4 0:37.0 42:21.5 0:38.7 13:54.8 1:09:30.6
3 Μ. ΚΟΛΕΘΡΑΣ – Κ. ΝΤΑΒΟΥΝΤΙΑΝ 255 Ε.Ο.ΤΡΙ. 0 11:55.0 0:56.2 45:28.9 0:50.2 15:07.3 1:14:17.7
4 Δ. ΔΑΝΙΗΛ – Δ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 270 ARGOS SECURITY 0 12:42.8 1:02.4 50:38.1 0:44.0 14:07.4 1:19:14.8
5 Σ. ΙΣΑΡΙΩΤΟΥ – Α. ΠΑΠΑΪΩΆΝΝΟΥ 262 0 15:56.5 0:56.9 47:01.5 0:48.9 17:52.8 1:22:36.8
6 PEPITA-IDA MIGLIACCIO 267 ΕΜΕΊΣ_ΓΙΑ_ΤΟ_ΦΑΐ_ΕΡΧΌΜΑΣΤΕ 0 14:20.5 0:50.3 56:27.0 0:54.1 15:14.4 1:27:46.5
7 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΡΟΝΤΟΣ 228 0 14:29.0 0:56.2 53:35.2 0:53.7 23:01.6 1:32:55.9
8 Ι. ΦΑΠΠΑΣ – Ι. ΡΑΓΚΟΥΣΗ – Σ.ΠΑΥΛΑΤΟΥ 291 THE ROWING STONES 0 14:15.8 0:53.0 1:05:53.7 1:20.4 16:09.8 1:38:32.9
9 ΣΤΑΘΗΣ ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΣ 226 0 17:31.4 0:47.0 1:04:14.2 1:44.2 19:24.1 1:43:41.1


ENERGY RUN 10k
Place Name Bib Number Team/Club Gun Time
1 ΜΙΧΆΛΗΣ ΚΑΡΑΓΙΏΡΓΟΣ 1589 adidas Runners Athens 41:12.4
2 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 1165 Polias Runners 46:30.4
3 ΜΑΓΔΑ ΓΑΖΕΑ 800 WIND RUNNING TEAM 47:33.2
4 ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΙΑΝΓΚΟΣ 1205 50:17.4
5 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΟΥΡΑΖΑΝΗΣ 1034 51:44.7
6 STERGIOS KOUSKOURIDAS 973 CROSSFIT VOLOS 52:02.8
7 ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΟΛΟΚΑ 1000 Dynafit Greece 52:13.1
8 ΛΑΜΠΡΌΣ ΠΑΠΑΔΙΆΣ 1367 52:42.0
9 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ 1148 ΑΤΛΑΝΤΑΣ 52:42.2
10 ΣΠΥΡΟΣ ΚΕΧΡΙΜΠΑΡΗΣ 1398 52:58.0
11 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΫΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 1017 Γ.Ε.Α Running Team 53:51.2
12 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΣ 1371 Σ.Δ.Υ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 54:54.2
13 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1338 AEROBICMONSTER.CO.UK 55:43.4
14 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΟΥΡΓΟΥΛΗΣ 1061 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 57:28.6
15 ΧΡΉΣΤΟΣ ΚΟΝΤΟΚΏΣΤΑΣ 1147 58:59.8
16 ΚΩΣΤΑΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΣ 1288 59:23.9
17 ΣΤΑΜΑΤΊΑ ΝΟΎΛΑ 1306 1:00:58.1
18 ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ ΛΙΆΓΚΑΣ 1188 1:01:18.0
19 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΑΤΣΑΣ 1394 1:02:27.3
20 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ 1391 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:03:18.6
21 ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΊΟΥ 1343 1:03:57.5
22 ΑΝΤΏΝΗΣ ΒΟΓΙΑΤΖΉΣ 1027 0 1:05:22.3
23 ΣΠΥΡΟΣ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ 1401 1:06:33.9
24 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΥΖΗΡΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 1045 1:07:25.9
25 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ 1057 0 1:08:56.7
26 ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΛΙΑΣΚΆΚΗΣ 1223 Σ. Δ. Υ. Κοζάνη 1:09:37.3
27 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΛΗΝΑΣ 1078 1:10:15.2
28 ΑΘΑΝΆΣΙΟΣ ΣΓΟΥΡΌΠΟΥΛΟΣ 1389 ΣΑΠΠΑΖ 1:11:51.6
29 ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΚΛΑΔΗ 1146 Σ.Δ.Υ.ΑΘΗΝΩΝ 1:12:55.3
30 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΠΟΥΡΑ 1290 1:13:44.8
31 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΥΧΤΕΡΙΔΑΣ 1324 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣ 1:16:12.2
32 ΘΕΟΔΩΡΑ ΧΑΤΖΗ 1396 1:18:02.0
33 ΜΑΡΊΑ ΤΑΣΙΟΎΛΗ 1393 1:20:31.5
34 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑYΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 1425 1:22:11.1
DNS ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΝΙΑΚΗΣ 1285
DNS ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΙΩΤΗΣ 1427


FUN RUN 3k
Place Name Bib Number Team/Club Gun Time
1 ΑΘΑΝΆΣΙΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΆΝΝΗΣ 1599 Γ.Σ. ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 13:02.9
2 ΜΑΚΗΣ ΚΟΛΕΘΡΑΣ 1593 ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΣΠΟΡ ΕΡΑ ΣΠΟΡ 15:18.7
3 KONSTANTINOS KOPANOS 1552 18:41.1
4 ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΒΟΓΙΑΤΖΗ 1585 18:59.2
5 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΒΥΖΗΡΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 1587 19:24.0
6 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΥΖΗΡΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 1586 19:25.8
7 ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΟΛΟΛΩΤΣΙΟΣ 1724 19:54.8
8 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΑΧΑΚΗ 1668 19:55.3
9 ΓΙΟΥΛΗ ΦΥΤΙΛΗ 1669 YIOULIS RUNNING TEAM 22:22.3
10 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΒΑΞΕΒΑΝΗΣ 1582 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 22:45.3
11 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΤΣΑΔΟΥΡΟΥ 1591 23:37.6
12 ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΛΕΡΟΓΙΆΝΝΗΣ 1598 23:40.7
13 ΕΛΕΝΗ ΧΡΥΣΙΚΟΥ 1694 23:56.6
14 ΑΡΤΕΜΗΣ ΚΑΡΔΑΡΑ 1720 24:56.0
15 ΓΙΩΡΓΙΟΣ ΓΚΑΡΜΠΟΛΑΣ 1695 25:43.7
16 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ 1595 25:47.6
17 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΡΩΝΙΑΔΑΣ 1581 limeri city 25:54.8
18 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ 1596 25:55.3
19 ΝΑΤΑΛΙΑ ΣΤΕΡΟΠΟΎΛΟΥ 1666 26:28.6
20 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΤΕΡΟΠΟΥΛΟΥ 1645 ΑΠΣ ΚΑΡΠΕΝΉΣΙ 26:28.9
21 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΚΟΛΟΚΥΘΑ 1594 26:34.3
22 ΞΑΝΘΊΠΠΗ ΒΑΤΙΚΙΏΤΗ 1584 ΣΑΠΠΑΖ 27:31.7
23 ΒΑΓΓΈΛΗΣ ΜΠΟΎΤΑΣ 1600 28:34.4
24 ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΑ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ 1588 30:13.2
25 ΑΓΓΕΛΙΚΉ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΎΛΟΥ 1579 30:19.4
26 ΤΙΤΙΝΑ ΚΑΡΔΑΜΠΙΚΗ 1590 limeri city 32:34.0
27 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΡΟΛΥΜΠΟΣ 1717 33:46.0
28 ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΠΟΝΤΙΔΑ 1714 33:47.6
29 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΞΕΒΑΝΗΣ 1583 33:48.8
DNS ΣΤΑΎΡΟΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ 1691
DNS ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΤΑΣΙΟΣ 1693
DNS PHILIP LENTSCHI 1696


KIDS RUN 1k
Place Name Bib Number Team/Club Age RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Gun Time
1 ΜΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 1672 ΥΓΕΙΑ Κ ΔΙΑΠΛΑΣΗ GYM 15 2:48.9
2 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΟΥΡΓΟΥΛΗΣ 1678 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 13 3:06.8
3 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ 1002 14 3:07.1
4 ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 999 11 3:07.2
5 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΩΝΗΣ 1689 ΓΕΑ 11 3:11.8
6 ΓΙΆΝΝΗΣ ΖΏΡΖΟΣ 1683 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 12 3:14.2
7 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΖΗΚΙΔΗΣ 1617 12 3:23.0
8 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΤΣΙΡΩΝΗΣ 1316 NPRT 12 3:30.2
9 ΓΙΩΡΓΙΟΣ ΜΑΝΔΡΑΣ 1692 12 3:32.2
10 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΠΑΛΙΑΝΑ 1667 12 3:33.2
11 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΟΥΡΓΟΥΛΗΣ 1679 ΑΤΑΛΑΝΤΗ 12 3:34.0
12 ΈΛΕΝΑ ΚΑΤΣΆΡΟΥ 1684 9 3:34.4
13 ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ 1800 10 3:37.7
14 ΕΥΑ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ 1597 14 3:38.2
15 ΣΩΤΗΡΗΣ ΤΣΩΝΗΣ 1690 ΓΕΑ 8 3:40.1
16 ΘΑΝΑΣΗΣ ΤΣΙΠΕΤΟΣ 1160 7 3:41.8
17 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ 1682 9 3:47.5
18 ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΥΛΕΟΥΝΗΣ 983 ΣΔΥ- Ελευσίνας, sky women running t 9 3:48.2
19 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΛΕΡΟΓΙΑΝΝΗ 1611 10 3:54.5
20 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ 1727 11 3:56.9
21 ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΜΟΡΦΗ 1713 10 3:59.5
22 ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΩΣΤΗΣ 1799 9 4:00.8
23 DIMITRIS KOPANOS 1670 11 4:04.7
24 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΣΙΠΕΤΟΥ 1282 Great 10 4:06.8
25 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΙΠΕΤΟΣ 1168 8 4:10.8
26 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΟΥΡΓΟΥΛΗ 1712 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 9 4:15.0
27 ΣΠΥΡΟΣ ΝΤΖΑΝΗΣ 1390 8 4:15.3
28 ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΠΑΔΙΑΣ 1699 6 4:21.8
29 ΚΩΣΤΑΣ ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ 1674 7 4:25.1
30 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΡΙΑΝΤΦΥΛΛΑΚΗΣ 1748 11 4:26.2
31 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΙΛΙΚΑΣ 1388 10 4:29.6
32 ΛΥΔΙΑ ΒΑΞΕΒΑΝΗ 1673 GAS ILISOS 8 4:32.7
33 ΜΥΡΤΩ ΓΡΑΝΙΤΑ 1140 9 4:35.4
34 ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΚΟΛΟΚΥΘΑ 1728 12 4:47.1
35 ΛΟΥΚΑΣ ΚΟΛΟΜΤΣΑΣ 1395 8 4:49.9
36 ΦΩΤΙΟΣ ΒΟΝΟΡΤΑΣ 1580 7 4:54.1
37 ΘΑΝΟΣ ΦΑΚΙΤΣΑΣ 1446 11 4:58.3
38 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΩΣΤΟΡΡΙΖΟΥ 1289 0 9 5:01.4
39 ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΣΙΑΓΑΡΗΔΑΣ 1397 7 5:11.1
40 ΑΓΑΠΗ ΤΣΙΛΙΚΑ 1392 8 5:12.9
41 ΜΑΡΙΑ ΚΟΛΟΚΥΘΑ 1729 12 5:19.4
42 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΚΤΥΠΗ 1703 6 5:21.4
43 ΕΙΡΗΝΗ ΚΩΣΤΟΡΡΙΖΟΥ 1287 11 5:24.3
44 ΣΟΦΙΑ ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗ 1687 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 6 5:29.0
45 ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ 1734 10 5:30.3
46 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ 1743 8 5:32.9
47 ΦΑΙΔΡΑ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 1697 7 5:36.9
48 ΙΩΑΝΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ 1747 8 5:37.3
49 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΗΚΙΔΗΣ 1592 7 5:38.8
50 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ 945 5 5:38.9
51 ΜΑΡΙΑΝΤΑ ΓΑΛΑΝΟΥ 1701 5 5:46.2
52 ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 1698 4 5:56.3
53 ΝΑΤΑΛΙΑ ΚΑΛΑΝΤΖΗ 955 7 5:56.5
54 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΣΩΝΗ 2043 6 6:10.0
55 ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΓΑΛΑΝΟΣ 1700 8 6:20.1
56 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΔΑΜ 1671 YIOULIS RUNNING TEAM 11 6:22.1
57 ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 1681 5 6:38.3
58 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΦΑΚΙΤΣΑ 1458 7 6:39.0
59 ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΑΠΠΑΣ 1470 5 7:00.5
60 ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 1134 11 15:35.4
DNS ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΜΕΝΉΣ 1675 9
DNS ΓΡΗΓΌΡΗΣ ΓΕΜΕΝΉΣ 1676 11
DNS ΦΙΛΑΡΕΤΗ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑ 1680 5
DNS ΣΤΑΎΡΟΣ ΚΛΑΟΥΔΆΤΟΣ 1685 Sunvalue Solar 12
DNS ΜΑΡΙΝΑ ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗ 1686 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 9
DNS ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗΣ 1688 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 9



Energy Duathlon Karpenissi 2017
AGE GROUP RESULTS



DUATHLON LONG DISTANCE

Female 30 to 39
Place Overall Plc Name bib Team/Club Age RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Chip Time
DNS DNS ΕΥΘΥΜΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 37 SOUGIOL TEAM + CLUB TRIATLON ALMANS 30

Female 40 to 49
Place Overall Plc Name bib Team/Club Age RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Chip Time
1 5 ΝΤΕΝΙΖ ΔΗΜΑΚΗ 40 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 40 43:12.8 0:44.0 1:41:37.8 0:45.8 24:19.8 2:50:40.5
DNS DNS ΧΡΥΣΟΎΛΑ ΛΑΟΎΔΗ 33 Σεβάς Νάξου 40

Male 29 and Under
Place Overall Plc Name bib Team/Club Age RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Chip Time
1 2 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΙΚΟ 36 27 41:14.7 0:48.6 1:33:29.6 0:46.6 23:55.0 2:40:14.6
2 6 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗΣ 35 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΤΑΣ - DIELLAS 27 43:56.4 1:00.5 1:45:00.1 1:03.2 26:38.2 2:57:38.6
DNS DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΟΥΤΣΗΣ 39 Sdym 29

Male 30 to 39
Place Overall Plc Name bib Team/Club Age RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Chip Time
1 1 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ 10 www.trinews.gr - Energy Races 36 39:36.0 1:13.0 1:27:14.7 1:03.1 24:07.3 2:33:14.2
2 3 ATHANASIOS XATNAKIS 31 NSCoaching 33 44:42.9 1:19.8 1:29:05.9 0:50.1 25:32.4 2:41:31.3
3 4 DIMITRIOS ELEFTHERIOU 12 Dynafit Greece 32 41:32.1 0:55.6 1:36:58.7 1:05.5 23:51.5 2:44:23.6
4 8 ΜΑΡΙΟΣ ΤΑΣΣΙΟΣ 41 Gre.a.t. 35 49:27.8 1:58.4 1:38:35.2 2:23.2 32:59.9 3:05:24.7
5 13 ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΤΣΙΟΥΤΣΙΟΣ 43 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΤΑΣ - DIELLAS 34 1:04:26.4 2:05.0 2:08:19.6 1:52.9 44:59.0 4:01:43.0
DNS DNS DIMITRIS KOURTIDIS 14 K-INSURANCE 36
DNS DNS PANAGIOTIS TSIAPAS 28 Nscoaching 36
DQ DQ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΝΑΓΟΥΔΗΣ 177 37 1:00:52.3 2:13.2 1:25:27.6 1:09.9 41:25.2 3:11:08.4

Male 40 to 49
Place Overall Plc Name bib Team/Club Age RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Chip Time
1 7 NIKOLAOS THOMOS 18 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 42 51:57.4 1:00.8 1:42:03.8 1:07.0 28:26.3 3:04:35.5
2 9 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΥΜΠΙΡΗΣ 32 Α.Ο. ΘΗΣΕΑΣ 44 48:07.7 1:12.6 1:43:13.6 1:25.4 31:34.8 3:05:34.2
3 10 ΣΠΥΡΟΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ 34 NS COACHING 47 53:09.0 1:10.6 1:50:31.3 1:21.2 29:44.3 3:15:56.4
4 11 ATHANASIOS PAFOS 16 myathlete 47 49:10.6 1:18.9 1:53:25.1 1:21.2 33:18.4 3:18:34.4
DNS DNS EVANGELOS KORAKAS 13 Παναθηναικος 44

Male 50 to 59
Place Overall Plc Name bib Team/Club Age RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Chip Time
1 12 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥΜΑΝΙΔΗΣ 176 56 1:00:49.9 2:14.6 2:09:57.0 1:50.9 35:25.7 3:50:18.3



DUATHLON SPRINT


Female 20 to 29
Place Overall Plc Name bib Team/Club Age RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Chip Time
1 18 ΜΑΡΊΑ ΜΆΛΑΪ 114 Odlo / La Sportiva 28 11:18.2 1:33.5 55:49.3 1:26.2 14:07.0 1:24:14.4
2 27 KYRIAKI BINIARI 49 ns coaching 26 14:34.7 1:32.9 56:55.7 2:24.6 16:46.3 1:32:14.4
3 36 ΕΛΕΝΑ ΓΑΝΤΖΟΥ 79 26 17:05.9 0:46.8 1:01:56.6 0:46.6 20:18.8 1:40:55.0
4 41 ΑΡΓΥΡΩ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 142 OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 25 17:07.1 0:55.3 1:22:51.0 0:52.7 19:06.9 2:00:53.1
DNS DNS ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΛΆΣΚΟΥ 96 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 29

Male 19 and Under
Place Overall Plc Name bib Team/Club Age RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Chip Time
1 5 ΙΩΆΝΝΗΣ ΤΖΌΛΑΣ 158 ΆΣ ΠΑΛΜΟΣ 16 10:48.6 0:43.1 46:13.1 0:49.4 12:49.9 1:11:24.2
2 33 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ 92 16 13:02.9 0:53.5 1:00:28.8 0:56.0 21:26.6 1:36:47.9

Male 20 to 29
Place Overall Plc Name bib Team/Club Age RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Chip Time
1 4 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 126 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 25 11:30.9 0:53.6 45:13.2 0:57.4 12:46.5 1:11:21.8
2 6 ΧΡΉΣΤΟΣ ΠΑΠΑΔΟΓΕΏΡΓΟΣ 141 North Outdoor Training 23 10:08.5 0:34.2 48:21.7 0:33.6 11:54.2 1:11:32.4
3 10 ΗΛΙΑΣ ΚΑΡΑΛΗΣ 85 21 11:08.6 2:11.0 47:21.5 1:42.5 13:44.9 1:16:08.7
4 12 ΑΘΑΝΆΣΙΟΣ ΤΖΙΟΒΆΡΑΣ 154 28 12:25.0 0:58.2 48:13.7 0:52.4 14:26.7 1:16:56.1
5 17 ΘΑΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΗΣ 179 26 12:40.3 1:39.0 51:15.7 1:47.9 16:25.4 1:23:48.4
6 38 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΡΗΣ 130 29 14:50.8 1:07.4 1:05:27.2 1:08.0 19:59.3 1:42:32.9
DNF DNF KYRIAKOS-ANGELO FANOS 52 0 23 12:29.2 0:57.3
DNS DNS ΑΝΑΣΤΆΣΙΟΣ ΜΠΑΡΜΠΈΡΗΣ 128 28

Male 30 to 39
Place Overall Plc Name bib Team/Club Age RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Chip Time
1 1 ΑΠΌΣΤΟΛΟΣ ΧΡΥΣΑΦΕΛΗΣ 174 Ethicsport-Outdoorgames 36 10:52.8 0:56.6 40:56.4 0:45.8 12:39.5 1:06:11.3
2 2 GEORGIOS DANIIL 4 Thiseas 32 10:52.4 0:39.5 43:58.7 0:45.6 13:16.8 1:09:33.1
3 3 ADAM LESZKO 64 3Π 36 10:50.3 0:43.9 46:19.6 0:35.0 12:20.6 1:10:49.5
4 15 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΛΙΟΝΑΚΗΣ 112 KASIMIS TRAINING 39 13:47.4 1:32.7 47:41.5 1:00.4 15:21.8 1:19:23.9
5 20 ΘΆΝΟΣ ΣΚΌΝΔΡΑΣ 145 Α.Σ. Παλμός 30 13:44.4 1:40.0 52:55.1 1:13.1 16:58.4 1:26:31.1
6 24 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΙΚΟΒΙΩΤΗΣ 186 36 12:46.8 1:29.1 58:00.6 0:47.9 16:33.3 1:29:37.9
7 28 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΟΥΣΗΣ 81 ΚΑΟΥΣΗΣ 30 13:55.3 1:19.5 1:01:41.9 0:58.5 15:14.6 1:33:10.0
8 29 ΗΛΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 75 ΕΟΣ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 32 13:22.2 0:54.1 57:52.6 0:52.7 20:24.5 1:33:26.3
9 35 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ 93 36 15:13.9 1:38.8 1:02:01.3 1:41.0 18:51.2 1:39:26.4
10 37 ΦΏΤΙΟΣ ΜΟΥΡΤΆΣ 127 DFWM 34 14:49.8 0:47.2 1:05:39.7 0:48.0 20:27.5 1:42:32.5
11 39 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΡΟΝΤΟΣ 77 OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 36 15:12.5 2:06.7 1:06:12.6 1:31.9 17:34.3 1:42:38.1
DNS DNS ΗΛΙΑΣ ΚΟΝΤΟΒΑΣ 91 Τραχινα 38
DNS DNS ΝΙΚΟΣ ΝΙΚΟΒΙΩΤΗΣ 131 36
DNS DNS ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ 144 Kasimis training 30

Male 40 to 49
Place Overall Plc Name bib Team/Club Age RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Chip Time
1 7 ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΝΗΣ 137 Α Π Σ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 40 10:28.9 0:57.5 48:58.1 1:06.7 12:38.6 1:14:09.9
2 8 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΑΣΠΡΟΥΔΗΣ 76 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΤΑΣ - DIELLAS 48 11:21.9 1:07.0 48:22.1 0:51.5 12:52.8 1:14:35.5
3 9 PANAGIOTIS KLOUTSINIOTIS 58 NS COACHING 41 12:53.4 0:48.8 46:34.9 0:53.0 14:58.0 1:16:08.3
4 11 CONSTANTINOS ATHANASOPOULOS - SER 45 3Π 43 12:39.3 1:36.1 46:34.7 1:49.9 13:49.3 1:16:29.6
5 13 NICKOS MOSCHIS 67 Apollon triathlon club Rhodes 41 12:40.7 0:55.0 47:38.5 0:43.3 15:21.6 1:17:19.3
6 16 DIMITRI KONOMI 61 SDYP 46 11:31.1 1:37.3 52:36.8 1:52.6 13:34.6 1:21:12.6
7 21 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΟΥΛΑΣ 80 ALONIA KLONI 48 13:09.0 0:45.1 55:15.3 0:49.1 17:36.7 1:27:35.3
8 22 PANAGIOTIS MORFIS 65 POP patras 46 15:40.5 1:15.0 51:52.2 2:09.4 17:19.8 1:28:17.2
9 23 KOSTAS GALANOS 55 Boot camp Etoliko 43 13:39.5 1:50.4 55:35.6 1:09.3 17:05.3 1:29:20.3
10 25 STATHIS TZOUVARAS 74 wavesports.gr 47 14:13.1 1:42.4 55:31.2 1:43.2 18:52.9 1:32:03.1
11 26 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΛΑΜΗΣ 115 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 41 12:23.9 2:05.2 1:00:46.3 0:50.1 16:02.8 1:32:08.5
12 31 ΜΙΧΆΛΗΣ ΚΑΡΑΤΕΓΟΣ 86 ΣΥΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 43 16:02.7 1:02.0 59:23.0 1:01.0 17:30.4 1:34:59.3
13 32 ΓΙΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗΣ 159 Α.Ο ΘΗΣΕΑΣ 49 15:42.2 1:36.3 56:19.4 1:37.7 20:10.0 1:35:25.9
14 34 ΧΑΡΆΛΑΜΠΟΣ/CHAR ΜΆΝΔΡΟΣ/MANDROS 120 GREAT 46 16:15.6 2:09.5 58:56.3 2:08.1 19:54.4 1:39:24.1
DNS DNS ALEXANDROS GIOTIS 57 43
DNS DNS EFTHYMIOS PAPADOPOULOS 72 40
DNS DNS LUCA TARABELLA 73 Ble Cycling Club 46
DNS DNS ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ ΒΡΌΝΤΟΣ 78 ΣΔΥΡ 46
DNS DNS ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΜΠΕΡΗΣ 88 NIK Team 47
DNS DNS ΠΕΤΡΟΣ ΜΗΤΣΙΟΥ 121 ΚΟΙΝΣΕΠ ΓΕΝΕΣΙΣ"" 49
DNS DNS ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΣΤΑΥΡΟΥ 151 My athlete 44

Male 50 to 59
Place Overall Plc Name bib Team/Club Age RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Chip Time
1 14 ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΚΛΑΟΥΔΆΤΟΣ 90 Sunvalue Solar 52 11:49.7 1:07.2 50:42.7 1:03.2 14:28.3 1:19:11.3
2 19 ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΙΑΤΣΟΣ 101 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΌ Γ. Φ. Σ 54 14:04.7 1:23.0 52:31.4 1:06.9 16:19.4 1:25:25.6
3 30 ΠΕΤΡΟΣ ΧΑΡΠΑΛΗΣ 173 Ble cycling club 55 14:47.9 1:26.6 57:32.7 1:38.0 18:35.9 1:34:01.2

Male 60 and Over
Place Overall Plc Name bib Team/Club Age RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Chip Time
1 40 KONSTANTINOS EFTHYMIOU 51 ΣΔΥΑ 65 17:44.1 2:36.6 1:09:45.2 2:11.7 20:12.7 1:52:30.5



10K RUN WOMEN

Place Name Bib Number Team/Club Gun Time
1 ΜΑΓΔΑ ΓΑΖΕΑ 800 WIND RUNNING TEAM 47:33.2
2 ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΟΛΟΚΑ 1000 Dynafit Greece 52:13.1
3 ΣΤΑΜΑΤΊΑ ΝΟΎΛΑ 1306 1:00:58.1
4 ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΚΛΑΔΗ 1146 Σ.Δ.Υ.ΑΘΗΝΩΝ 1:12:55.3
5 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΠΟΥΡΑ 1290 1:13:44.8
6 ΘΕΟΔΩΡΑ ΧΑΤΖΗ 1396 1:18:02.0
7 ΜΑΡΊΑ ΤΑΣΙΟΎΛΗ 1393 1:20:31.5



10K RUN MEN

Place Name Bib Number Team/Club Gun Time
1 ΜΙΧΆΛΗΣ ΚΑΡΑΓΙΏΡΓΟΣ 1589 adidas Runners Athens 41:12.4
2 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 1165 Polias Runners 46:30.4
3 ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΙΑΝΓΚΟΣ 1205 50:17.4
4 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΟΥΡΑΖΑΝΗΣ 1034 51:44.7
5 STERGIOS KOUSKOURIDAS 973 CROSSFIT VOLOS 52:02.8
6 ΛΑΜΠΡΌΣ ΠΑΠΑΔΙΆΣ 1367 52:42.0
7 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ 1148 ΑΤΛΑΝΤΑΣ 52:42.2
8 ΣΠΥΡΟΣ ΚΕΧΡΙΜΠΑΡΗΣ 1398 52:58.0
9 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΫΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 1017 Γ.Ε.Α Running Team 53:51.2
10 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΣ 1371 Σ.Δ.Υ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 54:54.2
11 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1338 AEROBICMONSTER.CO.UK 55:43.4
12 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΟΥΡΓΟΥΛΗΣ 1061 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 57:28.6
13 ΧΡΉΣΤΟΣ ΚΟΝΤΟΚΏΣΤΑΣ 1147 58:59.8
14 ΚΩΣΤΑΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΣ 1288 59:23.9
15 ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ ΛΙΆΓΚΑΣ 1188 1:01:18.0
16 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΑΤΣΑΣ 1394 1:02:27.3
17 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ 1391 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:03:18.6
18 ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΊΟΥ 1343 1:03:57.5
19 ΑΝΤΏΝΗΣ ΒΟΓΙΑΤΖΉΣ 1027 0 1:05:22.3
20 ΣΠΥΡΟΣ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ 1401 1:06:33.9
21 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΥΖΗΡΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 1045 1:07:25.9
22 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ 1057 0 1:08:56.7
23 ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΛΙΑΣΚΆΚΗΣ 1223 Σ. Δ. Υ. Κοζάνη 1:09:37.3
24 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΛΗΝΑΣ 1078 1:10:15.2
25 ΑΘΑΝΆΣΙΟΣ ΣΓΟΥΡΌΠΟΥΛΟΣ 1389 ΣΑΠΠΑΖ 1:11:51.6
26 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΥΧΤΕΡΙΔΑΣ 1324 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣ 1:16:12.2
27 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑYΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 1425 1:22:11.1
DNS ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΝΙΑΚΗΣ 1285
DNS ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΙΩΤΗΣ 1427



3K RUN WOMEN
Place Name Bib Number Team/Club Gun Time
1 ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΒΟΓΙΑΤΖΗ 1585 18:59.2
2 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΑΧΑΚΗ 1668 19:55.3
3 ΓΙΟΥΛΗ ΦΥΤΙΛΗ 1669 YIOULIS RUNNING TEAM 22:22.3
4 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΤΣΑΔΟΥΡΟΥ 1591 23:37.6
5 ΕΛΕΝΗ ΧΡΥΣΙΚΟΥ 1694 23:56.6
6 ΑΡΤΕΜΗΣ ΚΑΡΔΑΡΑ 1720 24:56.0
7 ΝΑΤΑΛΙΑ ΣΤΕΡΟΠΟΎΛΟΥ 1666 26:28.6
8 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΤΕΡΟΠΟΥΛΟΥ 1645 ΑΠΣ ΚΑΡΠΕΝΉΣΙ 26:28.9
9 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΚΟΛΟΚΥΘΑ 1594 26:34.3
10 ΞΑΝΘΊΠΠΗ ΒΑΤΙΚΙΏΤΗ 1584 ΣΑΠΠΑΖ 27:31.7
11 ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΑ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ 1588 30:13.2
12 ΑΓΓΕΛΙΚΉ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΎΛΟΥ 1579 30:19.4
13 ΤΙΤΙΝΑ ΚΑΡΔΑΜΠΙΚΗ 1590 limeri city 32:34.0
14 ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΠΟΝΤΙΔΑ 1714 33:47.6


3K RUN MEN

Place Name Bib Number Team/Club Gun Time
1 ΑΘΑΝΆΣΙΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΆΝΝΗΣ 1599 Γ.Σ. ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 13:02.9
2 ΜΑΚΗΣ ΚΟΛΕΘΡΑΣ 1593 ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΣΠΟΡ ΕΡΑ ΣΠΟΡ 15:18.7
3 KONSTANTINOS KOPANOS 1552 18:41.1
4 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΒΥΖΗΡΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 1587 19:24.0
5 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΥΖΗΡΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 1586 19:25.8
6 ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΟΛΟΛΩΤΣΙΟΣ 1724 19:54.8
7 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΒΑΞΕΒΑΝΗΣ 1582 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 22:45.3
8 ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΛΕΡΟΓΙΆΝΝΗΣ 1598 23:40.7
9 ΓΙΩΡΓΙΟΣ ΓΚΑΡΜΠΟΛΑΣ 1695 25:43.7
10 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ 1595 25:47.6
11 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΡΩΝΙΑΔΑΣ 1581 limeri city 25:54.8
12 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ 1596 25:55.3
13 ΒΑΓΓΈΛΗΣ ΜΠΟΎΤΑΣ 1600 28:34.4
14 ΓΙΩΡΓΙΟΣ ΓΕΡΟΛΥΜΠΟΣ 1717 33:46.0
15 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΞΕΒΑΝΗΣ 1583 33:48.8
DNS ΣΤΑΎΡΟΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ 1691
DNS ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΤΑΣΙΟΣ 1693
DNS PHILIP LENTSCHI 1696




KIDS RUN 1K


Female 9 and Under
Place Overall Plc Name bib Team/Club Age Chip Time
1 12 ΈΛΕΝΑ ΚΑΤΣΆΡΟΥ 1684 9 3:34.4
2 26 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΟΥΡΓΟΥΛΗ 1712 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 9 4:15.0
3 32 ΛΥΔΙΑ ΒΑΞΕΒΑΝΗ 1673 GAS ILISOS 8 4:32.7
4 33 ΜΥΡΤΩ ΓΡΑΝΙΤΑ 1140 9 4:35.4
5 38 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΩΣΤΟΡΡΙΖΟΥ 1289 0 9 5:01.4
6 40 ΑΓΑΠΗ ΤΣΙΛΙΚΑ 1392 8 5:12.9
7 42 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΚΤΥΠΗ 1703 6 5:21.4
8 44 ΣΟΦΙΑ ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗ 1687 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 6 5:29.0
9 46 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ 1743 8 5:32.9
10 47 ΦΑΙΔΡΑ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 1697 7 5:36.9
11 48 ΙΩΑΝΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ 1747 8 5:37.3
12 51 ΜΑΡΙΑΝΤΑ ΓΑΛΑΝΟΥ 1701 5 5:46.2
13 52 ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 1698 4 5:56.3
14 53 ΝΑΤΑΛΙΑ ΚΑΛΑΝΤΖΗ 955 7 5:56.5
15 54 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΣΩΝΗ 2043 6 6:10.0
16 57 ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 1681 5 6:38.3
17 58 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΦΑΚΙΤΣΑ 1458 7 6:39.0
DNS DNS ΦΙΛΑΡΕΤΗ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑ 1680 5
DNS DNS ΜΑΡΙΝΑ ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗ 1686 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 9


Female 10 to 11
Place Overall Plc Name Age Team/Club Age Chip Time
1 19 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΛΕΡΟΓΙΑΝΝΗ 1611 10 3:54.5
2 21 ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΜΟΡΦΗ 1713 10 3:59.5
3 24 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΣΙΠΕΤΟΥ 1282 Great 10 4:06.8
4 43 ΕΙΡΗΝΗ ΚΩΣΤΟΡΡΙΖΟΥ 1287 11 5:24.3
5 56 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΔΑΜ 1671 YIOULIS RUNNING TEAM 11 6:22.1


Female 12 to 13
Place Overall Plc Name Age Team/Club Age Chip Time
1 10 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΠΑΛΙΑΝΑ 1667 12 3:33.2
2 34 ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΚΟΛΟΚΥΘΑ 1728 12 4:47.1
3 41 ΜΑΡΙΑ ΚΟΛΟΚΥΘΑ 1729 12 5:19.4


Female 14 to 15
Place Overall Plc Name Age Team/Club Age Chip Time
1 14 ΕΥΑ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ 1597 14 3:38.2


Male 9 and Under
Place Overall Plc Name Age Team/Club Age Chip Time
1 15 ΣΩΤΗΡΗΣ ΤΣΩΝΗΣ 1690 ΓΕΑ 8 3:40.1
2 16 ΘΑΝΑΣΗΣ ΤΣΙΠΕΤΟΣ 1160 7 3:41.8
3 17 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ 1682 9 3:47.5
4 18 ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΥΛΕΟΥΝΗΣ 983 ΣΔΥ- Ελευσίνας, sky women running t 9 3:48.2
5 22 ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΩΣΤΗΣ 1799 9 4:00.8
6 25 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΙΠΕΤΟΣ 1168 8 4:10.8
7 27 ΣΠΥΡΟΣ ΝΤΖΑΝΗΣ 1390 8 4:15.3
8 28 ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΠΑΔΙΑΣ 1699 6 4:21.8
9 29 ΚΩΣΤΑΣ ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ 1674 7 4:25.1
10 35 ΛΟΥΚΑΣ ΚΟΛΟΜΤΣΑΣ 1395 8 4:49.9
11 36 ΦΩΤΙΟΣ ΒΟΝΟΡΤΑΣ 1580 7 4:54.1
12 39 ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΣΙΑΓΑΡΗΔΑΣ 1397 7 5:11.1
13 49 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΗΚΙΔΗΣ 1592 7 5:38.8
14 50 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ 945 5 5:38.9
15 55 ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΓΑΛΑΝΟΣ 1700 8 6:20.1
16 59 ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΑΠΠΑΣ 1470 5 7:00.5
DNS DNS ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΜΕΝΉΣ 1675 9
DNS DNS ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗΣ 1688 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 9

Male 10 to 11
Place Overall Plc Name Age Team/Club Age Chip Time
1 4 ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 999 11 3:07.2
2 5 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΩΝΗΣ 1689 ΓΕΑ 11 3:11.8
3 13 ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ 1800 10 3:37.7
4 20 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ 1727 11 3:56.9
5 23 DIMITRIS KOPANOS 1670 11 4:04.7
6 30 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΡΙΑΝΤΦΥΛΛΑΚΗΣ 1748 11 4:26.2
7 31 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΙΛΙΚΑΣ 1388 10 4:29.6
8 37 ΘΑΝΟΣ ΦΑΚΙΤΣΑΣ 1446 11 4:58.3
9 45 ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ 1734 10 5:30.3
10 60 ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 1134 11 15:35.4
DNS DNS ΓΡΗΓΌΡΗΣ ΓΕΜΕΝΉΣ 1676 11


Male 12 to 13
Place Overall Plc Name Age Team/Club Age Chip Time
1 2 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΟΥΡΓΟΥΛΗΣ 1678 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 13 3:06.8
2 6 ΓΙΆΝΝΗΣ ΖΏΡΖΟΣ 1683 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 12 3:14.2
3 7 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΖΗΚΙΔΗΣ 1617 12 3:23.0
4 8 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΤΣΙΡΩΝΗΣ 1316 NPRT 12 3:30.2
5 9 ΓΙΩΡΓΙΟΣ ΜΑΝΔΡΑΣ 1692 12 3:32.2
6 11 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΟΥΡΓΟΥΛΗΣ 1679 ΑΤΑΛΑΝΤΗ 12 3:34.0
DNS DNS ΣΤΑΎΡΟΣ ΚΛΑΟΥΔΆΤΟΣ 1685 Sunvalue Solar 12



Male 14 to 15
Place Overall Plc Name Age Team/Club Age Chip Time
1 1 ΜΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 1672 ΥΓΕΙΑ Κ ΔΙΑΠΛΑΣΗ GYM 15 2:48.9
2 3 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ 1002 14 3:07.1

 

Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Σχόλια αναγνωστών
Garmin

Energy Races

Triathlon Hellas

DHL
Zone3
nutrinews

Το trinews.gr είναι ένα portal αφιερωμένο στο τρίαθλο, με ειδήσεις, αγώνες και άρθρα - Όροι Χρήσης - Επικοινωνία: info [at] trinews [dot] gr

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - FitnessPulse.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News