Αρχική Ενημέρωση Αγώνες Αποτελέσματα Άρθρα Προϊοντα & Υπηρεσίες Φωτογραφίες Βίντεο
High5 NSCoaching Kasimis Training X-treme Stores Top Cycles Triathlon
Αποτελέσματα
11 Ιουν 17 ← πίσω

Nafplio Energy Triathlon 2017

Nafplio Energy Triathlon 2017
June 11, 2017
TRIATHLON HELLAS


ΑΝΕΠΙΣΗΜΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ



OVERALL RESULTS



OLYMPIC DISTANCE TRIATHLON

Female Finishers
Place Name Bib Number Team/Club Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Gun Time
1 ANGELA MARLAGOUTSOU 246 Cbteam 37 26:02.6 1:03.7 1:15:45.6 0:50.7 48:18.6 2:32:01.3
2 ΛΙΑΝΑ ΧΑΣΙΩΤΗ 298 NS COACHING 31 31:24.2 1:48.0 1:19:05.4 1:27.2 45:01.4 2:38:46.4
3 DIANNE VATIS 256 RED STAR TRIATHLON CLUB 51 32:58.0 1:24.3 1:20:05.8 1:01.6 47:32.4 2:43:02.2
4 ΕΛΊΝΑ ΧΡΙΣΤΟΦΌΡΟΥ 227 Κύκλοτρον 53 33:28.2 3:00.4 1:21:15.1 3:17.6 56:50.4 2:57:51.8



Male Finishers

Place Name Bib Number Team/Club Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Gun Time
1 CHRISTOS GAREFIS 234 IEK DELTA 62 23:29.5 0:46.9 1:00:57.8 1:04.8 43:54.9 2:10:14.2 2min penalty
2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΣΤΙΜΠΑΣ 274 LOS VATHROS 44 24:11.7 1:19.7 1:05:07.2 1:18.6 39:20.0 2:11:17.5
3 ΑΛΚΗΣ ΚΑΦΩΡΟΣ 271 RED STAR 24 22:02.1 0:49.1 1:09:31.2 0:52.0 40:30.2 2:13:44.7
4 APOSTOLOS TEKOS 253 PALMOS 45 24:59.1 1:14.8 1:05:40.7 1:09.6 41:15.6 2:14:19.9
5 SOTIRIS DAMALAS 231 Argos tnf 36 27:36.2 1:04.8 1:06:42.1 0:52.5 39:08.8 2:15:24.4
6 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 269 CHALANDRI TRIATHLON 34 23:40.8 1:06.2 1:06:46.2 1:17.9 42:26.5 2:15:47.8 30sec
7 ΜΑΝΟΣ ΜΟΙΡΑΣ 282 triathlonchalkidateam/Α.Σ ΤΡΙΑΘΛΟΝ 32 21:09.8 0:48.8 1:08:24.7 0:51.0 45:42.5 2:16:57.1
8 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΙΚΟ 285 27 30:11.1 0:50.2 1:08:25.0 0:56.5 37:35.0 2:17:58.0
9 ILIAS LIBERIS 242 Kassimis Training 37 27:45.8 0:56.7 1:04:27.7 1:23.8 44:49.8 2:19:24.1
10 KYRIAKOS KORALLIS-NEONAKIS 238 HEC-ART 47 26:38.8 1:16.9 1:07:05.3 0:54.3 46:06.0 2:22:01.4
11 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΥΜΠΕΡΑΙΟΣ 277 ΜΑΣΩΝΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΜΕΣΩΓΕΙΩΝ 26 29:59.0 1:12.8 1:07:55.8 1:10.4 41:50.8 2:22:09.0
12 ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ ΚΟΤΑΡΊΔΗΣ 272 NS COACHING 37 29:09.6 0:45.9 1:09:13.1 0:53.7 42:51.0 2:22:53.5
13 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΑΝΑΘΙΩΤΗΣ 295 49 28:59.1 1:13.4 1:07:56.7 1:15.0 45:15.7 2:24:39.9
14 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ 305 MYATHLETE 35 36:07.8 2:16.9 1:04:50.5 2:17.9 39:44.4 2:25:17.6
15 DIMITRIS STAMATIOU 252 DHL EXPRESS 42 25:27.3 1:06.6 1:15:13.7 1:08.1 42:24.8 2:25:20.7
16 IAN GOULSON 235 Tyne Tri 46 30:27.5 1:10.7 1:08:18.0 1:07.7 44:16.8 2:25:20.9
17 GIORGOS DOUDALIS 23 TRIODIO 38 26:42.8 1:17.3 1:10:34.9 1:25.7 45:45.9 2:25:46.9
18 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΠΕΝΕΚΟΣ 283 kasimistraining 42 34:31.0 2:58.0 1:09:29.2 2:14.2 38:07.6 2:27:20.2
19 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΗΜΗΣΕΤΗΣ 265 37 30:12.1 1:21.8 1:14:40.1 0:49.6 40:22.6 2:27:26.4
20 GIORGOS SOULIS 251 Win4youth 40 33:31.3 0:56.0 1:07:30.6 1:08.3 44:41.5 2:27:48.0
21 ΣΩΤΗΡΗΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ 275 0 38 27:17.7 1:22.6 1:12:58.9 1:41.8 45:00.3 2:28:21.6
22 SOTIRIS MARANIS 245 RED STAR TRIAHLON CLUB / WIND 47 27:20.9 2:15.7 1:11:31.2 1:30.0 48:19.0 2:30:57.1
23 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΜΗΤΑΚΟΣ 281 CES training 49 27:31.9 1:43.0 1:11:40.3 1:43.2 48:37.8 2:31:16.4
24 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 289 CARDUUS BIKE 30 32:34.5 1:21.5 1:10:41.9 1:21.7 47:15.1 2:33:14.9
25 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΑΛΌΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 268 51 29:48.3 0:58.0 1:13:17.9 1:11.1 48:31.8 2:33:47.4
26 ΜΑΞΙΜΟΣ ΜΠΟΪΚΟ 286 30 33:11.3 1:00.4 1:14:23.1 0:42.9 45:17.0 2:34:34.9
27 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΛΑΒΟΣ 287 35 32:56.6 1:49.2 1:15:45.0 1:07.7 42:59.6 2:34:38.4
28 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΚΙΚΑΣ 264 37 33:10.6 1:53.6 1:16:14.2 1:53.4 43:33.9 2:36:45.8
29 GIANNIS MANASAKIS 244 38 30:56.8 1:52.8 1:18:03.1 1:11.7 44:59.2 2:37:03.8
30 MICHALIS MOISIADIS 247 4M TRIATHLON TEAM 41 37:45.0 1:21.1 1:11:16.5 2:03.1 44:53.5 2:37:19.3
31 ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΡΕΒΕΖΙΑΝΟΣ 292 tri racing team 54 32:50.8 1:19.4 1:12:33.3 1:18.2 47:34.2 2:37:36.1 2min
32 ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΡΓΥΡΑΚΟΣ 259 47 30:30.7 1:24.5 1:12:57.5 1:17.4 53:04.7 2:39:14.9
33 ΙΩΣΉΦ ΒΑΓΓΕΡ 260 52 32:33.7 2:10.9 1:12:05.9 1:49.5 50:48.8 2:39:28.9
34 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΜΑΚΡΗΣ 279 47 35:18.6 2:29.0 1:16:20.5 1:45.1 45:04.7 2:40:58.0
35 ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΣΠΑΧΉΣ 294 ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ 51 32:34.1 3:23.3 1:17:44.7 1:58.2 45:20.5 2:41:01.0
36 NIKOLAOS THOMOS 254 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 42 36:02.5 0:51.5 1:16:49.8 1:15.0 46:42.1 2:41:41.2
37 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΥΡΑΣ 278 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 54 35:31.9 2:10.4 1:11:57.1 2:11.9 49:59.0 2:41:50.4
38 ARIS NOTIS 249 ASKLHPIOS EPIDAUROU 0 29:45.0 1:46.3 1:20:20.3 2:14.4 48:11.5 2:42:17.5
39 ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 288 40 30:11.9 2:39.3 1:20:43.2 1:46.9 47:40.8 2:43:02.3
40 KEVAN BOOLES 229 57 33:11.7 1:27.9 1:14:07.9 1:17.2 52:59.4 2:43:04.3
41 VASILIS PREVEZIANOS 250 51 32:50.4 1:15.4 1:12:38.9 1:38.6 52:51.4 2:43:14.9 2min
42 VASILIS DOUKAS 232 51 33:04.2 1:37.5 1:19:07.2 1:24.1 51:41.1 2:46:54.2
43 MICHAIL KOSTARAS 239 Traveller 51 35:23.5 3:02.1 1:20:37.8 1:07.8 49:10.7 2:49:22.1
44 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΙΖΕΤΑΣ 284 Sportstraining Karagiannis 49 40:44.7 2:18.4 1:16:04.8 2:15.2 52:00.8 2:53:24.0
45 STEFANOS DRAGANIS 233 Athens Triathlon Team 45 35:22.4 3:13.5 1:21:16.0 1:06.4 52:30.1 2:53:28.6
46 ΘΑΝΟΣ ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ 266 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 52 35:33.2 3:44.1 1:27:02.1 1:14.1 46:52.1 2:54:25.8
47 GEORGIOS CHONTZOPOULOS 230 35 31:45.1 3:06.6 1:22:14.3 1:55.8 58:52.0 2:57:53.9
48 ΣΤΕΛΙΟΣ ΛΟΖΙΟΣ 276 43 39:36.2 5:13.9 1:27:01.4 1:54.0 45:18.1 2:59:03.8
49 MIHALIS KYPRIOTIS 240 N.A.O.Kerkyras 58 33:12.7 3:46.2 1:23:27.8 1:09.4 58:18.9 2:59:55.2
50 ΑΒΡΑΑΜ ΓΑΝΤΖΟΣ 263 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 24 36:06.3 3:03.5 1:24:26.6 2:06.5 55:33.6 3:01:16.6
51 XRISTOS ZAFEIRIS 257 39 39:14.6 1:58.9 1:23:22.5 2:57.6 54:20.1 3:01:53.9
52 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΥ 290 47 34:05.4 2:46.1 1:20:05.5 2:03.7 1:04:49.4 3:03:50.2
53 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥΜΑΝΙΔΗΣ 296 56 38:25.8 4:03.5 1:25:52.8 2:40.5 53:10.0 3:04:12.8
54 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΝΤΗΣ 280 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 49 35:12.1 5:15.8 1:19:53.8 3:34.0 1:07:08.5 3:11:04.4
55 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΣ 261 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 43 41:18.2 3:28.8 1:26:56.2 2:15.3 57:05.7 3:11:04.5
56 ΚΙΜΩΝΑΣ ΑΝΔΡΕΩΤΗΣ 258 32 35:07.5 2:45.6 1:28:46.7 2:17.3 1:03:34.6 3:12:32.0
57 ΘΑΝΟΣ ΠΛΑΤΗΣ 291 63 50:19.8 6:48.8 1:38:36.3 2:07.4 1:00:52.5 3:38:45.0
DNF MICHALIS MOURTZIS 248 4M TRIATHLON TEAM 38 30:19.5 2:13.2 1:13:10.8 1:58.7
DNS IOANNIS ANAGNOSTOU 228
DNS MARIOS KAYIOPOULOS 236 ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - SOLO BARS
DNS SPYRIDON KERKOULAS 237 ATHENS TRIATHLON TEAM
DNS GEORGE KYRIAZIDIS 241 NS COACHING - MYATHLETE
DNS MINAS MALATOS 243 Wind Running Team
DNS PETROS TZENERALIS 255 A.O. STYMFALIS
DNS ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΛΑΧΟΣ 262 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
DNS ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΚΑΓΙΟΠΟΥΛΟΣ 267 KRONOS NIKAIAS/ Solo bars
DNS ΑΘΑΝΆΣΙΟΣ ΚΑΡΑΓΙΏΡΓΟΣ 270
DNS ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 273 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
DNS ΠΑΝΟΣ ΡΩΤΑΣ 293 RED STAR TRIATHLON
DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΦΑΡΑΝΤΆΚΗΣ 297



Female Finishers
Place Name Bib Number Team/Club Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Gun Time
1 DENIZ DIMAKI 1 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 40 11:06.9 0:44.5 35:49.9 0:41.7 18:38.0 1:07:01.2
2 MARILOU KAZAMARIOTI 5 PALMOS 16 10:23.7 0:38.9 36:43.5 0:46.2 20:58.2 1:09:30.7
3 ΝΊΚΗ ΣΚΛΑΒΟΎΝΟΥ 152 ΑΣ Νηρηίδα 15 13:49.5 0:51.8 37:45.4 0:44.9 22:00.9 1:15:12.7
4 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΤΑΜΟΥ 158 41 13:50.1 1:05.9 36:25.3 1:16.2 23:25.3 1:16:02.9
5 KATERINA FILIPPIDOU 25 NS Coaching 32 14:10.7 1:25.4 38:39.5 1:04.3 21:32.3 1:16:52.3
6 ANASTASIA TOMBRA 72 46 16:56.8 1:09.2 38:41.4 0:56.9 21:27.0 1:19:11.4
7 ΙΖΑΜΠΕΛΛΑ ΚΑΨΟΥΡΟΥ 117 NS COACHING 31 15:25.1 1:08.0 38:45.7 1:00.6 23:03.0 1:19:22.4
8 ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΡΤΑΝΟΥ 113 27 18:33.6 1:46.4 40:02.5 1:29.6 22:30.2 1:24:22.5
9 KALLIOPI MATZOYNEA 48 MANIACS-SDYM 45 17:13.4 1:58.6 39:54.0 1:12.9 25:01.5 1:25:20.7
10 KATY TAVEIRA 71 myathelete 37 18:40.2 2:09.4 41:28.8 1:58.6 25:12.5 1:29:29.7
11 KATERINA METAXA 7 Red Star Triathlon Club 40 17:39.8 2:20.8 41:56.2 2:00.2 25:38.6 1:29:35.7
12 ΕΛΊΝΑ ΛΙΆΝΗ 123 Athens triathlon team 42 14:38.5 1:36.9 47:45.1 1:12.0 28:31.8 1:33:44.5
13 AGGELIKI ARGYROPAIDOU 17 34 22:12.5 2:33.5 45:03.2 2:19.5 26:04.8 1:38:13.6
14 GALIT WOLFENSOHN 78 47 19:18.9 2:23.5 49:47.1 1:21.7 28:17.4 1:41:08.8
15 CHRISTIE CHONTZOPOULOU 19 39 21:02.1 4:01.3 46:53.2 2:44.9 29:02.8 1:43:44.5
16 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΣΑΝΤΙΚΟΥ 151 23 17:24.1 3:57.0 1:11:52.2 1:58.0 30:56.8 2:06:08.3
DNS MIRELLA ALEXIOU 16 Athens Triathlon Team



Male Finishers

Place Name Bib Number Team/Club Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Gun Time
1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 3 A. Ismailos A.E. - Athens triathlon 28 9:33.3 0:31.7 31:59.5 0:28.1 17:27.9 1:00:00.7
2 GEORGE ALYFANTIS 2 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 38 9:41.7 0:34.6 31:14.4 0:43.1 18:15.4 1:00:29.4
3 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 4 NS Coaching-Γ.Α.Σ. ΙΛΙΣΟΣ 19 10:57.6 0:36.6 32:51.2 0:36.4 17:02.6 1:02:04.6
4 ΣΠΥΡΟΣ ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ 9 Three Hearts SuperBAR 22 10:25.5 0:35.5 30:54.2 0:32.0 19:57.0 1:02:24.4 1min
5 ΝΙΚΟΣ ΠΟΝΗΡΕΑΣ 6 N.O.KY. 17 11:18.8 0:51.2 34:35.5 0:43.7 18:16.9 1:05:46.3
6 IOANNIS PSAROPOULOS 63 Ethnikos running team 55 13:03.7 0:57.2 31:22.1 0:56.5 19:29.5 1:05:49.1
7 ΑΘΑΝΆΣΙΟΣ ΧΑΤΝΑΚΗΣ 181 NScoaching 33 13:41.7 1:20.5 31:51.4 0:56.9 18:59.8 1:06:50.5
8 ΜΑΡΙΟΣ ΤΣΕΡΕΝΤΖΟΥΛΙΑΣ 172 ΟΛΙΜΠΙΟΙ 27 13:17.9 0:53.1 34:36.1 0:53.7 18:11.2 1:07:52.2
9 LOUIS WOODGATE 8 NO.K.Y. 15 10:50.9 0:48.6 36:06.2 0:38.3 19:52.0 1:08:16.2
10 ΚΩΣΤΑΣ ΤΣΙΚΡΙΚΑΣ 173 trg συλογος δρομεων τρικαλων 36 14:00.3 0:48.5 33:39.1 0:45.5 19:54.4 1:09:08.0
11 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΛΑΚΗΣ 120 NS COACHING / VODAFONE RUNNING TEAM 34 10:45.7 0:53.5 35:10.4 0:52.7 21:28.9 1:09:11.3
12 THANOS STOUMPAS 70 NScoaching 40 12:59.2 0:48.9 35:17.7 0:48.0 20:45.9 1:10:39.8
13 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΗΣ 168 ΑΓΕΥΣ 40 12:40.6 0:51.6 35:25.3 0:51.0 20:55.9 1:10:44.6
14 ΣΤΡΆΤΟΣ ΜΑΡΓΑΡΏΝΗΣ 130 Athens triathlon team 31 14:36.1 0:47.5 34:55.0 0:42.8 19:45.5 1:10:47.1
15 ΘΕΟΛΌΓΟΣ ΜΑΛΑΧΙΆΣ 126 45 11:23.0 0:58.7 35:44.1 0:56.9 22:14.0 1:11:16.7
16 DIMITRIS PAPADATOS 55 39 14:29.9 0:54.9 34:52.3 0:40.7 20:36.0 1:11:33.9
17 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΡΑΤΣΗΣ 177 LOS VATHROS 55 17:04.1 0:36.6 32:12.9 1:17.2 20:40.8 1:11:51.8
18 ΒΑΣΊΛΗΣ ΤΌΤΣΙΚΑΣ 164 Myathlete 31 14:11.8 1:15.7 35:41.9 0:53.5 21:13.9 1:13:16.9
19 NICKOS MOSCHIS 50 Apollon Triathlon Club Rhodes 41 14:41.7 1:23.9 34:17.2 0:55.1 22:02.3 1:13:20.3
20 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ 92 legs of steel 28 13:46.9 1:54.3 35:55.8 0:56.3 20:59.7 1:13:33.2
21 ΣΕΜΙ ΡΟΣΙΕΡ 147 18 12:30.9 1:31.5 41:23.7 0:41.0 17:33.8 1:13:41.1
22 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΥΡΕΓΓΕΛΑΣ 160 36 12:41.3 1:16.8 36:16.3 1:05.4 22:25.8 1:13:45.8
23 ΠΕΤΡΟΣ ΜΠΟΥΡΝΕΛΗΣ 178 28 17:02.7 1:10.5 34:22.3 0:43.1 20:28.5 1:13:47.4
24 KONSTANTINOS KRANIOTIS 44 ΣΠΟΚ ΕΥΚΛΗΣ 30 13:01.2 1:13.0 37:26.9 0:48.7 21:23.6 1:13:53.6
25 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΝΕΤΣΗΣ 109 RED STAR TRIATHLON 42 14:26.8 1:52.7 35:42.6 1:08.9 21:02.1 1:14:13.2
26 ANGELO KOUTROUBIS 43 Ανεξάρτητος 36 15:11.4 1:10.2 34:54.0 1:22.8 22:17.5 1:14:56.0
27 CHRISTOS LAMBROU 45 Cbteam 34 15:47.0 1:13.0 35:18.1 0:57.4 21:51.1 1:15:06.8
28 TSIAPAS PANAGIOTIS 54 nscoaching 36 17:03.6 0:43.7 36:17.0 0:52.1 20:10.2 1:15:06.8
29 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΟΥΤΣΗΣ 148 ΣΔΥΜ 32 17:17.8 1:18.8 36:03.1 0:54.8 19:57.3 1:15:32.0
30 ΗΛΙΑΣ ΤΖΑΡΤΖΟΣ 162 HT 28 14:33.9 1:39.0 35:44.1 1:32.6 22:03.6 1:15:33.4
31 ILIAS GKARAVELAS 30 Athlokinisi track & cross 30 13:46.3 1:42.7 38:11.9 1:15.4 20:51.3 1:15:47.8
32 DIMITRIOS KARPETAS 41 Ν.Ο.Λ.Α.Θ. 39 12:09.3 1:24.9 37:51.3 1:01.7 23:50.5 1:16:17.8
33 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΙΓΓΟΣ 146 43 14:08.6 1:16.3 35:03.6 1:14.6 24:45.4 1:16:28.6
34 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΖΟΥΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 163 ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 48 14:40.3 1:49.5 35:35.0 1:30.2 22:57.0 1:16:32.2
35 SPYRIDON TZATZANIS 74 44 14:04.7 1:39.4 36:27.9 1:29.5 23:08.2 1:16:49.9
36 KONSTANTINOS ALEVIZOS 14 Kardamyla TTeam 32 14:37.5 1:50.1 37:06.7 1:34.9 21:53.4 1:17:02.8
37 DIMITRIOS DANIIL 10 ARGOS SEC TEAM 61 17:53.1 1:23.5 36:01.2 1:06.4 20:41.4 1:17:05.8
38 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΛΟΡΕΝΤΖΟΣ 125 33 15:22.6 1:41.0 36:29.3 1:17.1 22:22.9 1:17:13.0
39 KONSTANTINOS GKIAOURIS 31 ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ 34 12:58.4 1:34.0 36:45.9 1:12.2 24:53.7 1:17:24.4
40 EVANGELOS MAKRINOS 46 39 12:56.4 1:21.8 39:24.4 1:04.0 22:55.2 1:17:41.9
41 ΒΑΣΙΛΗΣ ΖΗΝΤΖΟΒΑΣ 102 Ανεξαρτητος 36 15:43.4 1:42.3 37:09.4 1:08.2 22:16.6 1:18:00.0
42 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΗΣ 175 athens triathon team 45 12:04.2 1:17.6 37:58.2 0:59.8 25:43.8 1:18:03.9
43 ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΚΑΤΣΙΚΌΠΟΥΛΟΣ 116 40 13:57.7 1:34.8 38:47.8 2:01.9 21:59.8 1:18:22.2
44 NASOS KALDELIS 37 RPT 32 16:29.5 0:54.9 36:51.4 0:51.9 23:15.6 1:18:23.5
45 KONSTANTINOS AGGELOPOULOS 12 37 13:46.6 2:17.7 39:56.4 0:51.5 21:36.1 1:18:28.4
46 GIORGOS PAPAIOANNOU 56 55 13:56.9 2:21.9 39:06.3 0:39.7 22:45.8 1:18:50.7
47 ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΝΗΣ 138 A Π Σ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 40 22:25.4 1:22.8 36:01.0 1:08.8 18:39.8 1:19:38.0
48 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 141 35 18:53.2 1:32.7 35:17.6 0:55.1 23:09.2 1:19:48.1
49 ΠΑΝΟΣ ΣΑΓΙΑΣ 149 legs of steel 27 15:54.2 1:49.4 36:29.7 1:15.7 24:22.4 1:19:51.7
50 EDDY ALEXIOU 15 AO ΘΗΣΕΑΣ 58 13:21.6 1:31.7 38:58.2 1:13.7 24:51.1 1:19:56.5
51 ΣΤΕΛΙΟΣ ΧΑΝΤΑΜΠΑΚΗΣ 100 37 20:49.7 1:52.8 n/a n/a n/a 1:20:19.0
52 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΙΟΥΜΠΡΗΣ 174 47 16:39.2 2:01.6 38:05.9 0:48.7 23:02.5 1:20:38.0
53 ΒΑΓΓΕΛΗ ΣΚΟΥΠΑΣ 153 BS 29 14:21.0 1:58.7 42:31.1 1:24.6 20:22.7 1:20:38.3
54 ΝΙΚΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΟΣ 301 37 17:04.6 2:10.9 38:03.3 1:45.3 21:36.6 1:20:40.9
55 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 108 LOS VATHROS 45 16:44.6 1:39.9 36:42.6 1:29.7 24:04.9 1:20:41.9
56 ΝΙΚΌΛΑΟΣ ΑΝΔΡΉΣ 81 Νηριήδα 40 16:53.3 1:32.6 38:22.8 0:58.1 23:00.5 1:20:47.4
57 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΠΕΓΚΟΣ 132 ΑΣ ΝΗΡΗΙΔΑ 20 16:14.3 2:56.0 38:05.0 1:20.7 22:15.2 1:20:51.5
58 ΗΛΊΑΣ ΤΖΑΒΙΔΌΠΟΥΛΟΣ 161 43 17:59.5 1:52.5 38:47.3 0:55.6 21:24.9 1:20:59.9
59 ΣΑΒΒΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΙΩΤΗΣ 94 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 45 16:57.9 0:46.7 39:12.7 1:16.0 23:18.5 1:21:31.9
60 PANAGIOTIS DODOS 22 31 17:15.3 2:39.3 36:40.9 1:23.7 23:46.3 1:21:45.7
61 ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΚΑΛΙΑΜΟΥΤΟΣ 107 33 15:15.8 1:34.7 38:00.2 1:00.7 26:10.2 1:22:01.9
62 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΤΣΑΓΚΟΓΕΩΡΓΑΣ 169 SWIMMINGCLUB.GR 42 13:03.5 1:33.8 40:26.1 1:04.5 26:02.3 1:22:10.4
63 ΜΑΝΟΣ ΒΛΑΣΗΣ 89 ΝΟΒ 46 13:07.2 2:25.9 41:20.9 0:51.1 24:32.7 1:22:18.0
64 SERHIY ZAVADSKYY 79 49 15:40.4 3:01.3 41:20.3 0:51.4 21:45.4 1:22:39.0
65 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 103 35 19:04.5 2:39.1 40:03.3 1:08.0 19:51.1 1:22:46.0
66 MARTIN HARGAS 35 Private Bratislava Slovakia 41 15:51.3 2:51.7 42:01.8 0:57.4 21:15.9 1:22:58.3
67 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΛΑΟΥΔΑΤΟΣ 118 sunvalue solar 52 20:58.0 1:25.5 38:22.3 1:09.0 21:15.5 1:23:10.6
68 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΑΟΥΜ 136 43 12:06.5 2:54.1 42:08.5 1:13.9 24:48.8 1:23:12.0
69 VAGGELIS GOGOS 32 ΣΥΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 41 14:43.4 1:48.5 41:19.9 0:52.0 24:33.0 1:23:17.0
70 ΧΑΡΗΣ ΣΠΗΛΙΑΚΟΣ 155 36 n/a n/a n/a n/a 1:23:28.0 1:23:28.0
71 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ 95 ΚΑΝΕΝΑΣ 35 18:24.4 1:45.8 35:48.9 1:15.3 26:30.8 1:23:45.4
72 KOSTAS GALANOS 28 Bootcamp Etolikou 43 18:47.8 2:17.8 39:00.7 1:08.5 23:00.5 1:24:15.4
73 THEODOROS PROKOS 62 myathlete 54 19:17.1 2:21.2 38:29.1 1:42.2 22:32.1 1:24:22.0
74 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΔΗΜΟΥΛΗΣ 101 17 16:00.2 3:18.5 43:42.7 1:04.5 20:21.7 1:24:27.8
75 ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΌΠΟΥΛΟΣ 157 Νηριηδα 24 22:44.3 0:59.6 36:04.0 1:08.6 23:33.1 1:24:29.8
76 ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΩΤΑΣ 104 Track&Cross 30 23:05.3 3:09.4 44:27.9 1:51.6 11:56.3 1:24:30.6
77 ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ ΒΛΑΧΌΠΟΥΛΟΣ 90 45 16:35.4 1:58.2 39:58.6 1:16.3 25:03.4 1:24:52.0
78 DIMITRIS ADRAKTAS 11 DELTA running team 45 17:37.1 2:04.1 40:38.5 1:08.5 23:37.8 1:25:06.2
79 ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΜΑΝΣΟΛΑΣ 129 50 18:17.7 2:05.1 41:58.9 1:21.4 21:36.0 1:25:19.1
80 DIMITRIOS PETEINOS 59 myathlete 53 19:59.7 2:29.4 39:18.7 2:00.2 21:37.0 1:25:25.2
81 DIMITRIS KARATHANOS 40 REA TEAM 56 16:24.1 1:32.5 38:46.7 1:12.1 27:33.6 1:25:29.2
82 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΚΟΝΤΟΣ 119 Track & Cross 48 18:23.8 2:31.1 39:27.7 0:51.1 24:17.8 1:25:31.7
83 ΔΩΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ 82 43 18:30.1 2:02.1 39:40.0 1:17.0 24:31.6 1:26:01.0
84 ACHILLEAS KASFIKIS 42 Athens Triathlon Team 38 14:20.5 1:26.2 41:36.0 1:46.0 26:57.9 1:26:06.7
85 VAGGELIS AGGELOPOULOS 13 41 13:17.8 2:56.4 44:01.5 1:11.4 25:03.6 1:26:30.9
86 ΙΩΆΝΝΗΣ ΚΑΡΑΒΕΡΒΈΡΗΣ 110 42 21:34.7 1:59.6 37:39.8 1:15.8 24:34.7 1:27:04.9
87 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΛΕΤΣΑΣ 135 ΤΡΙΑΘΛΟΝ ΧΑΛΚΙΔΑ 51 19:00.4 2:36.3 41:09.5 1:03.5 23:44.0 1:27:33.8
88 BASILEIOS TZOULIS 75 ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 46 17:29.1 2:24.4 46:10.2 n/a n/a 1:27:42.4
89 ΓΙΩΡΓΟΣ ΗΛΙΑΔΗΣ 105 52 14:47.6 2:09.9 43:47.3 0:53.4 26:11.2 1:27:49.5
90 GEORGE SCHINAS 67 Red start triathlon Club 42 22:19.3 1:26.2 36:48.3 1:28.5 25:49.0 1:27:51.4
91 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΙΡΑΚΟΣ 133 35 19:09.7 2:14.9 38:05.6 1:33.8 27:39.2 1:28:43.3
92 STATHIS TZOUVARAS 76 wavesports.gr 47 21:39.9 2:37.1 39:48.6 1:47.0 22:52.9 1:28:45.7
93 ΑΡΓΥΡΗΣ ΒΛΑΧΟΥΤΣΙΚΟΣ 91 ΕΦΙΠΟ 60 18:21.4 1:46.7 42:24.3 1:38.3 24:43.5 1:28:54.4
94 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΤΟΥΡΚΑΜΠΗΣ 166 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40 21:40.7 2:30.9 35:17.9 2:00.1 27:40.1 1:29:09.9
95 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥΡΚΑΜΠΗΣ 165 NS COACHING 42 17:46.4 1:39.4 39:17.7 1:39.5 28:49.8 1:29:13.0
96 ΣΤΑΎΡΟΣ ΣΜΥΡΛΉΣ 154 48 18:31.6 1:59.3 38:48.7 3:35.2 26:48.3 1:29:43.3
97 PANAGIOTIS DIMITROPOULOS 21 Ανεξαρτητος 52 24:51.7 1:34.3 39:26.0 0:53.5 23:03.5 1:29:49.1
98 FALK SCH?NFELDER 68 60 19:51.9 1:30.5 41:13.1 2:06.6 25:13.7 1:29:56.1
99 ΛΕΟΝΆΡΔΟΣ ΓΟΥΛΑΝΔΡΉΣ 98 COMPRESSPORT 53 18:49.9 2:45.2 41:03.2 2:02.9 25:33.1 1:30:14.4
100 ΧΑΡΗΣ ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ 145 34 19:25.4 2:54.5 40:02.6 2:10.2 26:48.7 1:31:21.6
101 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ 121 44 20:33.2 1:45.5 42:19.1 1:10.0 25:38.7 1:31:26.6
102 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΚΟΥΜΑΣ 97 FLYING GEESE RUNNING TEΑM 50 17:06.6 6:17.6 42:33.3 1:41.6 23:55.4 1:31:34.8
103 DIMITRIOS KANAKAKIS 38 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 44 15:57.4 1:31.8 43:39.9 1:25.2 29:12.9 1:31:47.4
104 NASOS EVAGELOU 24 CROSSFIT CHALANDRI 37 18:33.0 4:05.5 43:32.7 1:50.3 24:27.7 1:32:29.4
105 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΣΑΛΗΣ 170 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 37 17:12.6 3:24.7 42:44.3 2:18.9 27:07.2 1:32:47.8
106 ΝΙΚΟΣ ΛΑΓΟΣ 122 37 18:01.7 2:54.2 44:30.7 1:06.6 26:18.2 1:32:51.6
107 NIKITAS OIKONOMOU 53 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 68 21:15.0 2:29.2 43:55.1 1:44.1 23:50.0 1:33:13.7
108 ΗΛΙΑΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 156 40 22:33.5 1:34.1 40:21.1 1:04.0 27:43.8 1:33:16.6
109 ΧΑΡΆΛΑΜΠΟΣ ΝΤΆΣΣΗΣ 139 Tri Racing Team 35 15:25.6 2:08.7 44:38.6 1:58.0 29:13.1 1:33:24.2
110 ΦΩΤΗΣ ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ 99 44 16:48.7 4:03.8 41:22.1 2:19.4 29:19.0 1:33:53.1
111 ΧΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 83 hapotri - ανεξαρτητος 52 20:26.9 2:50.2 43:06.8 1:16.7 26:40.8 1:34:21.6
112 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 84 GRAND RESORT ARAXOVITIKA 28 15:29.5 2:59.9 47:28.9 1:04.4 27:46.9 1:34:49.9
113 IOANNIS DEDES 20 34 15:32.1 3:42.5 51:14.8 1:24.7 23:27.9 1:35:22.3
114 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΛΙΤΣΑΣ 124 ΑΤΟΜΙΚΗ 53 16:45.4 2:27.6 44:27.6 1:18.7 32:14.0 1:37:13.5
115 ΑΓΙΣ ΠΙΣΤΙΟΛΑΣ 144 47 19:16.3 3:18.5 43:21.7 2:12.8 29:49.5 1:37:59.1
116 ΒΑΣΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 137 61 20:12.0 2:24.2 45:23.2 0:52.4 29:11.8 1:38:03.9
117 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΜΠΟΚΑΣ 300 54 22:47.0 2:03.2 44:06.6 1:42.0 27:55.2 1:38:34.1
118 ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 180 49 23:28.2 3:27.5 45:21.6 1:21.4 25:31.3 1:39:10.1
119 KONSTANTINOS SPYROU 69 38 21:38.1 3:34.1 48:01.8 1:00.3 26:17.5 1:40:32.0
120 ΣΠΥΡΟΣ ΝΤΙΛΗΣ 140 45 19:38.2 3:06.8 42:23.8 1:43.7 34:07.7 1:41:00.4
121 ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ ΑΗΔΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 80 40 20:58.4 2:24.5 47:11.4 1:21.8 29:21.0 1:41:17.3
122 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΤΟΥΡΑΣ 143 45 21:48.9 2:22.2 45:15.2 1:46.8 30:44.7 1:41:57.9
123 ΓΙΆΝΝΗΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ 150 ΟΛΥΜΠΙΟΙ. Trt 46 24:59.8 1:37.0 44:48.9 1:23.1 30:13.2 1:43:02.3
124 GEORGIOS MANIATIS 47 anexartitos 48 25:24.6 2:26.5 45:01.6 1:57.4 28:13.0 1:43:03.3
125 NIKOLAS GALANIS 27 TVD Holland/SDYP 65 20:54.8 2:03.2 46:07.9 2:34.6 32:27.6 1:44:08.3
126 ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ ΜΠΊΡΗΣ 134 37 20:34.9 2:22.4 49:46.0 1:37.3 30:27.4 1:44:48.1
127 ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΜΑΛΤΈΖΟΣ 128 29 22:53.0 2:12.0 52:57.9 1:10.1 26:20.5 1:45:33.8
128 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 179 32 19:13.4 3:27.5 50:20.1 4:48.8 30:03.2 1:47:53.1
129 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΡΑΚΑΝΗΣ 111 STEFMAR 49 20:11.1 3:55.8 50:03.2 2:48.6 32:52.0 1:49:50.8
130 Unknown Partic. 302 302 21:44.9 5:07.5 50:17.3 1:04.4 31:39.3 1:49:53.6
131 ΠΑΡΗΣ ΚΑΖΑΝΗΣ 304 35 20:29.9 2:56.4 51:15.2 1:04.8 37:28.6 1:53:15.1
132 ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΚΑΛΑΤΖΗΣ 106 23 17:25.3 4:20.9 1:11:27.1 1:58.1 30:57.2 2:06:08.8
133 NIKOS PLYTAS 60 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 51 22:35.6 n/a n/a n/a 1:57:31.2 2:20:06.8
134 ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΤΣΕΒΆΣ 171 ΙΩΝάΣ ΑμεΑ 34 22:11.6 5:47.9 57:52.8 2:59.2 53:33.3 2:22:25.0
DNF ΗΛΙΑΣ ΤΡΕΝΤΟΥ 167 ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ/KOUNOUPIS Training Gro 36 18:58.0 1:17.2
DNF PANTELIS MOTITIS 51 Kahoupa 20 16:41.7
DQ ALEXIS SAKELLARIOU 66 42 12:11.9 1:52.9 36:22.1 1:09.2 11:31.5 1:03:07.8
DQ ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ ΒΈΡΓΑΣ 87 29 13:17.2 2:02.8 37:37.6 1:31.8 11:56.1 1:06:25.8
DQ GEORGIOS GIOULOS 29 47 17:42.2 2:46.2 42:13.2 1:51.6 12:32.0 1:17:05.3
DNS VASSILIS BROUZAS 18
DNS KLEANTHIS GRAMMATAS 33 HOLMES
DNS KAROLOS HANIKIAN 34 Kahoupa
DNS MICHEL JEAN PAUL 36
DNS PARIS KARAMANIS 39 saronic triathlon club
DNS JOHNNY MODIANO 49
DNS HIOUREAS NIKOLAOS 52 SDYM
DNS GEORGE PARZIGKAS 57 Greece
DNS NIKOS PERISTERAS 58 Ns Coaching
DNS VASILIS PREVEZIANOS 61 TRI RACING TEAM
DNS SPIROS RAZIS 64
DNS NIKOLAOS RITSONIS 65 Los Vathros
DNS ΤΗΕΟ TSIRDIMOS 73
DNS YIANNIS VIDRAS 77 Avra Triathlon
DNS ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΥΓΕΡΗΣ 85 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
DNS ΣΤΈΛΙΟΣ ΒΆΣΙΛΑΣ 86 NS Coaching
DNS ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΙΛΙΩΤΗΣ 88 viliotis racing
DNS ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ 93
DNS ΜΑΡΙΟΣ ΓΚΑΤΖΙΑΣ 96 Ns coaching
DNS ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ 112 NS COACHING
DNS ΣΤΑΜΆΤΗΣ ΚΑΣΤΟΡΗΣ 114 swimmingshop.gr
DNS ΒΑΣΊΛΕΙΟΣ ΚΑΤΣΙΚΕΡΌΣ 115
DNS ΘΟΔΩΡΗΣ ΜΑΛΤΕΖΟΣ 127 spartan runners
DNS ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΕΤΑΛΛΗΝΟΣ 131 Κανεις
DNS ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣ 142
DNS ΚΩΣΤΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ 159 NS COACHING
DNS ΜΙΧΆΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ 176 Goji berry team- physiomanual .gr



OLYMPIC DISTANCE RELAY TRIATHLON
Place Name Bib Number Team/Club SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Gun Time
1 PANTELIS AIVATIDIS 222 O.F.N.IONIA 19:49.7 0:36.2 59:38.8 0:40.7 35:54.2 1:56:39.8 PANTELIS AIVATIDIS KIRIAZOPOULOS NIKOS GIORGOS VLAHOS
2 AIMILIANOS KOMNINOS 224 IPTAMENOI 20:35.1 0:41.9 1:00:28.2 n/a 37:47.6 1:59:33.0 KOMNINOS AIMILIANOS KONTOGIANOPOULOS XRISTOS MANOLIS DIMITRIS
3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ 225 FROGS 24:46.9 0:41.1 1:10:58.4 0:40.0 40:41.1 2:17:47.7 ΔΑΜΙΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΝΗΣΕΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
4 MIKE PANTELIDAKIS 226 RED STAR TRIATHLON CLUB 26:48.0 1:00.1 1:06:38.1 1:02.0 46:27.7 2:21:56.2 STEFFI PANTELIDAKI MIKE PANTELIDAKIS MIKE PANTELIDAKIS
5 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ-ΠΑΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 218 26:49.9 0:47.4 1:10:27.7 0:44.3 43:32.6 2:22:22.1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΑΛΙΕΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΛΚΟΥΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
6 SUSIE DIAMANTI 223 IPTAMENOI 30:24.3 1:14.9 1:06:22.6 0:43.2 46:10.4 2:24:55.6 DIAMANTI SUSIE VAFEA ARKOUDI AGGELIKI KLEISIARI MATA
7 ΜΑΡΙΟΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ 220 GRAND RESORT ARAXOVITIKA 24:07.2 0:38.1 1:13:25.0 0:55.5 46:00.8 2:25:06.8 ΜΑΡΙΟΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΙΒΑΘΙΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ
8 SPIROS ZAFIROULIS 221 MAGEIA AC 26:00.2 0:48.2 1:15:35.0 0:51.1 47:44.5 2:30:59.1 ZAFIROULIS SPIROS RAPTIS GEORGIOS PAPALYMPERIS PANTELIS
9 ΧΑΡΗΣ ΚΑΝΔΗΛΩΡΟΣ 219 ΤΡΙ.ΓΟ.ΝΑ. (Τριαθλητές Γονείς ΝΑΟΚ) 35:22.6 n/a 1:42:09.7 n/a 54:18.5 3:11:50.8 ΚΑΝΔΗΛΩΡΟΣ ΧΑΡΗΣ ΡΕΝΤΙΦΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ



SPRINT RELAY TRIATHLON
Place Name Bib Number Team/Club SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Gun Time
1 ΝΙΚΟΣ ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ 188 ΟΑΚΑ ΒΟΧ 9:51.6 0:33.5 30:01.5 0:38.1 17:54.9 58:59.8 ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΠΕΤΑΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΖΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
2 CHRISTOFOROS DIMAKIS 195 HATCHIKO 8:38.3 0:28.8 31:25.4 0:39.2 19:41.2 1:00:53.0 DIMAKIS CHRISTOFOROS DIMAKIS ATHANASIOS DIMAKIS CHRISTOFOROS
3 ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ 216 ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ 10:47.1 0:42.7 31:11.2 0:57.1 18:15.2 1:01:53.5 ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΙΩΣΗΦ ΔΑΛΕΖΙΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ
4 ΚΆΛΛΙΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΎΛΟΥ 207 Super Girls 12:33.8 0:43.6 35:12.1 0:52.7 19:52.5 1:09:14.8 ΣΈΒΗ ΑΛΕΞΆ ΚΆΛΛΙΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΎΛΟΥ ΝΊΝΑ ΜΆΡΚΟΥ
5 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΑΡΑΝΤΙΛΗΣ 213 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 16:21.3 0:53.2 32:09.4 0:50.5 20:07.3 1:10:21.9 ΠΑΝΑΓΙΩΤΌΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΑΡΑΝΤΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΚΟΡΠΟΛΗΘΡΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
6 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΡΟΛΥΜΠΟΣ 187 Ε.Ο.ΤΡΙ. 15:08.8 0:47.8 33:49.7 0:57.3 20:08.0 1:10:51.8 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΡΟΛΥΜΠΟΣ ΚΟΣΜΑΣ ΝΤΑΒΟΥΤΙΑΝ ΜΑΚΗΣ ΚΟΛΕΘΡΑΣ
7 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΑΚΕΛΛΗΣ 196 S ATTACK 12:13.3 0:40.9 34:49.0 0:43.9 25:07.3 1:13:34.5 ΣΑΚΕΛΛΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΑΚΕΛΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
8 ΚΩΣΤΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ 209 PURANGERS 12:32.0 0:33.6 34:39.3 0:41.1 25:12.8 1:13:39.0 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΜΠΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΟΚΚΙΝΟΣ
9 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΒΛΑΧΟΣ 211 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 19:30.6 0:41.1 32:05.7 0:46.2 21:08.1 1:14:12.0 ΑΒΔΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΒΛΑΧΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
10 ΖΕΡΙΚΙΩΤΗΣ ΦΡΑΓΚΟΛΙΑΣ 186 ARGOS SECURITY 12:39.0 0:39.9 41:12.4 0:47.2 19:51.0 1:15:09.7 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΖΕΡΙΚΙΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΦΡΑΓΚΟΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
11 ΓΙΏΡΓΟΣ ΓΚΟΎΝΤΑΣ 200 ΙΩΝάΣ ΑμεΑ 2 10:53.2 1:18.8 42:04.3 0:52.9 21:03.3 1:16:12.8 ΓΙΏΡΓΟΣ ΓΚΟΎΝΤΑΣ ΗΛΊΑΣ ΑΡΚΟΥΔΈΑΣ ΓΙΏΡΓΟΣ ΓΚΟΎΝΤΑΣ
12 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΝΑΣΤΟΣ 193 13:54.1 0:46.7 35:26.5 0:45.4 26:07.5 1:17:00.4 ΜΕΛΕΤΗΣ ΟΖΙΝΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΝΑΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΖΕΜΠΕΛΙΚΟΣ
13 FOTIS KONSTANTELLOS 185 17:54.5 0:54.2 35:02.4 1:22.4 22:38.2 1:17:51.9 DIMITRIS KARONIS FOTIS KONSTANTELLOS FOTIS KALOGRIDIS
14 GREGORY KALYVAS 201 NIKI ATHINON 12:51.7 0:44.1 43:08.2 0:41.3 21:03.2 1:18:28.8 ΚΟΥΚΟΥΛΕΤΣΟΥ ΔΑΝΑΗ ΚΑΛΥΒΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΠΕΤΡΕΛΗΣ ΝΙΚΟΣ
15 ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗΣ 183 17:07.3 0:42.1 37:56.4 1:31.1 23:13.2 1:20:30.3 ΣΕΒΗΡΑ ΑΛΕΒΙΖΑΚΗ ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗΣ ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗΣ
16 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΑΝΤΖΑΒΙΝΑΤΟΣ 197 ΜΑΝΤΖΑΒΙΝΑΤΟΣ 17:11.5 1:54.8 34:52.1 0:56.0 26:30.8 1:21:25.3 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΑΝΤΖΑΒΙΝΑΤΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΑΝΤΖΑΒΙΝΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΟΥΒΙΩΤΗΣ
17 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΘΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 214 13:49.4 0:40.5 40:41.0 1:30.5 25:33.0 1:22:14.5 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΕΜΕΝΑΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΘΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΘΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
18 ΝΊΚΟΣ ΧΡΙΣΤΌΠΟΥΛΟΣ 191 Spartans 17:56.1 0:49.6 39:49.6 1:06.9 24:07.6 1:23:50.0 ΝΊΚΟΣ ΧΡΙΣΤΌΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΌΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΌΠΟΥΛΟΣ ΙΩΆΝΝΗΣ ΠΟΛΥΖΩΓΟΠΟΥΛΟΣ
19 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΜΠΕΡΗΣ 208 NIK Team 15:36.5 1:08.1 40:28.8 1:12.4 26:11.1 1:24:37.1 ΒΛΑΝΤΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΜΠΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΜΠΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
20 ΗΛΙΑΣ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 204 MERIDA 19:21.2 0:52.6 37:25.7 0:48.8 27:05.2 1:25:33.7 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΧΙΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
21 ΡΟΚΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 212 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 16:45.7 0:50.2 43:24.8 0:49.0 23:46.4 1:25:36.2 ΡΟΚΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΟΦΟΎ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΡΗΣ ΛΥΡΙΤΗΣ
22 ΙΟΥΔΗΘ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 182 23:39.4 0:47.0 37:57.5 0:57.5 25:36.5 1:28:58.1 ΙΟΥΔΗΘ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ ΧΑΡΜΠΑΛΗΣ ΙΟΥΔΗΘ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
23 ANNIKA ALEXOPOULOU 192 Nikos 20:01.4 1:21.3 46:00.4 1:11.9 21:43.9 1:30:19.1 ANNIKA ALEXOPOULOU DAVID O'NEILL ANNIKA ALEXOPOULOU
24 ΘΟΔΩΡΉΣ ΣΥΡΕΓΓΈΛΑΣ 217 Wellness spot triathlon team 23:19.5 0:49.5 45:11.2 0:46.8 22:15.0 1:32:22.3 ΘΟΔΩΡΉΣ ΣΥΡΕΓΓΈΛΑΣ ΦΑΝΉ ΔΉΜΑ ΓΙΆΝΝΗΣ ΔΉΜΑΣ
25 IOANNIS - MARIN PASTRIKOS 206 23:04.2 2:21.3 43:36.9 0:53.1 22:32.5 1:32:28.2 PASTRIKOS IOANNIS PASTRIKOS IOANNIS DELHS GEORGIOS
26 THOMAS FILIPPOU 26 Tropedo 15:28.4 1:25.3 42:30.9 1:17.8 33:15.7 1:33:58.2 THOMAS FILIPPOU SIOGOU IRENE
27 KAROLOS HANIKIAN 189 Kahoupa 16:41.6 6:18.6 41:53.0 2:16.2 27:36.5 1:34:46.1 KAROLOS HANIKIAN KAROLOS HANIKIAN DIMITRIOS MANSOUR
28 ΓΙΏΡΓΟΣ ΓΚΟΎΝΤΑΣ 198 ΙΩΝάΣ ΑμεΑ 1 10:53.3 1:17.6 55:34.9 0:59.9 27:29.8 1:36:15.6 ΓΙΏΡΓΟΣ ΓΚΟΎΝΤΑΣ ΜΑΡΊΑ ΜΙΧΑΛΟΠΟΎΛΟΥ ΒΙΚΥ ΣΠΥΡΟΥ
29 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΙΠΕΡΟΣ 210 16:27.5 0:48.8 51:35.4 1:37.2 26:52.7 1:37:21.8 ΝΙΚΌΛΑΟΣ ΠΙΠΕΡΟΣ ΜΑΡΊΑ ΧΡΙΣΤΊΝΑ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΊΑ ΧΡΙΣΤΊΝΑ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ
30 ΕΛΕΝΗ ΜΠΡΕΓΙΑΝΝΗ 184 TOP ACTION HYPERGYM 20:02.7 0:43.8 57:11.9 0:46.3 21:04.8 1:39:49.7 ΜΠΡΕΓΙΑΝΝΗ ΕΛΈΝΗ ΣΠΎΡΟΣ ΜΆΚΡΗΣ ΛΕΠΕΝΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΑ
31 PINELOPI KOMNINOU 205 IPTAMENOI 11:51.1 1:52.4 54:42.1 0:59.3 33:08.6 1:42:33.6 KOMNINOU PINELOPI KOTSIOPOULOU EYAGGELIA MANOU STELLA SOTIRIA
32 ΓΙΏΡΓΟΣ ΓΚΟΎΝΤΑΣ 199 ΙΩΝάΣ ΑμεΑ 3 32:15.2 0:56.3 52:12.8 0:46.6 24:50.9 1:51:02.0 ΑΡΙΣΤΟΤΈΛΗΣ ΝΙΚΌΛΑΣ ΑΝΤΏΝΗΣ ΠΑΠΠΆΣ ΑΡΙΣΤΟΤΈΛΗΣ ΝΙΚΌΛΑΣ
DQ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 299 17:02.7 0:48.5 41:19.1 1:24.3 13:28.9 1:14:03.7 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΡΗΣ ΚΑΓΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΡΥΣΑΦΗΣ
DNS ALEXIS GERASIS 194
DNS LOS VATHROS LOS VATHROS 190 LOS VATHROS
DNS ΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ 202 Α.Ο ΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ
DNS ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΚΑΛΥΒΑΣ 203 ΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ
DNS ΣΠΥΡΟΣ ΜΑΚΡΗΣ 215 TOP ACTION



AQUATHLON 1+5k

Female Finishers
Place Name Bib Number Team/Club Age SWIM Time T2 Time RUN Time Gun Time
1 KATERINA SAPARI 401 RED STAR TRIATHLON 10:54.2 0:37.0 22:04.2 33:35.5
2 ΕΥΑ ΜΠΕΚΑ 321 11:50.2 0:47.6 23:01.9 35:39.8
3 ΕΛΕΝΑ ΚΑΒΑΛΙΕΡΑΤΟΥ 413 TRT 14:27.2 0:55.7 22:14.4 37:37.4
4 ΟΥΡΑΝΙΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 425 15:07.1 1:15.5 23:39.2 40:01.9
5 ZOI ARGIROPAIDOU 447 16:56.6 1:44.8 22:25.6 41:07.1
6 ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΑ ΓΡΗΓΟΡΊΟΥ 420 19:28.2 2:15.6 24:05.1 45:49.0
7 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΛΙΒΑΝΟΥ 402 20:44.7 3:45.0 25:28.3 49:58.1
8 EVDOKIA SAKKA 435 16:54.0 1:51.4 32:43.8 51:29.2
9 ΜΑΡΙΑ ΤΑΓΚΑΛΟΥ 387 22:20.9 2:37.0 29:51.3 54:49.3
DNS ANNIKA ALEXOPOULOU 449 Clapham Runners/Efklis
DNS ANGIE GARGARETA 445
DNS ΓΙΟΥΛΗ ΑΡΧΑΝΙΩΤΗ 428
DNS ΙΟΥΔΗΘ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 424
DNS ΑΡΤΕΜΙΣ ΛΑΓΟΥΔΑΚΗ-ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ 406
DNS ΦΕΝΝΗ ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 378 RED STAR TRIATHLON

Male Finishers
Place Name Bib Number Team/Club Age SWIM Time T2 Time RUN Time Gun Time
1 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 390 NC coaching 9:07.4 0:33.8 17:50.7 27:32.1
2 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΒΔΑΣ 400 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 10:45.7 0:32.0 16:44.6 28:02.3
3 ΓΙΏΡΓΟΣ ΓΚΟΎΝΤΑΣ 421 ΙΩΝάΣ 10:53.1 0:34.5 19:50.7 31:18.3
4 ΙΩΆΝΝΗΣ ΤΖΌΛΑΣ 384 ΆΣ ΠΑΛΜΟΣ 11:09.2 0:43.5 20:23.1 32:15.9
5 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ 381 Σ.Κ ΡΟΗ 10:37.1 0:50.9 21:46.1 33:14.2
6 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΟΥΛΟΥΣΗΣ 399 13:45.1 0:52.5 18:49.5 33:27.2
7 ΑΠΌΣΤΟΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΌΠΟΥΛΟΣ 389 ΝΟΠΑΤΡΩΝ 11:15.0 0:52.1 21:21.0 33:28.2
8 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ 375 11:10.2 0:51.9 21:28.4 33:30.5
9 ΝΙΚΟΣ ΝΤΑΛΛΑΣ 397 Κοινοπολιτεία Αμβρακικού 13:15.2 1:31.9 19:34.6 34:21.8
10 GIORGOS TSELIKAS 432 11:57.8 1:19.1 21:19.8 34:36.8
11 ΓΙΏΡΓΟΣ ΣΤΑΜΑΤΌΠΟΥΛΟΣ 388 Παλμός 11:20.6 0:32.2 22:54.5 34:47.3
12 ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 427 14:13.4 1:26.4 19:22.1 35:02.0
13 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΥΓΟΜΑΛΑΣ 416 12:59.5 1:18.2 21:29.5 35:47.3
14 ΗΛΙΑΣ ΔΑΜΑΝΑΚΗΣ 419 11:21.5 2:11.6 23:34.9 37:08.1
15 ΛΟΥΚΑΣ ΛΙΑΜΤΣΙΑΣ 403 SWIMMING CLUB 13:13.6 1:24.1 22:58.5 37:36.3
16 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΡΒΑΝΑΣ 394 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 11:59.5 0:55.3 25:19.3 38:14.3
17 THEMISTOKLIS PAPAMELETIOU 437 12:48.6 1:50.7 24:04.1 38:43.4
18 ΘΕΌΔΩΡΟΣ ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΊΟΥ 380 14:57.7 1:19.7 22:58.8 39:16.2
19 ΘΟΔΩΡΗΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 396 13:56.8 1:29.4 23:55.8 39:22.0
20 MICHAEL ANTONAKOPOULOS 448 14:14.6 1:33.2 23:43.9 39:31.8
21 KONSTANTINOS DESTOUNIS 446 15:05.3 2:07.9 23:15.5 40:28.8
22 ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ 418 SwimmingClub.gr 16:41.9 1:22.2 22:57.5 41:01.7
23 ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΚΟΥΜΑΣ 422 FLYING GEESE TRIATHLON TEAM 18:41.7 2:08.7 21:28.2 42:18.7
24 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΟΒΑΣ 423 GG coaching 14:44.2 1:00.6 26:52.4 42:37.2
25 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ 404 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 20:26.9 1:52.1 20:49.6 43:08.7
26 IOANNIS KAPETANSTRATAKIS 443 16:54.3 0:52.3 25:58.1 43:44.8
27 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 376 16:49.1 1:50.8 25:12.5 43:52.6
28 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΦΥΛΙΑΣ 395 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 17:46.4 1:14.8 25:29.7 44:30.9
29 ΔΗΜΟΚΡΆΤΗΣ ΤΑΤΆΝΗΣ 386 18:09.2 3:03.2 24:38.5 45:51.0
30 IOANNIS TSIRKAS 431 SDYP 15:51.0 2:11.9 28:40.0 46:43.0
31 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ 407 17:57.2 1:53.1 27:03.5 46:53.8
32 ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΕΤΑΛΗΣ 393 12:54.7 2:19.3 32:36.2 47:50.2
33 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΜΜΩΝΑΣ 377 Σ.Δ.Υ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 23:06.8 3:09.0 22:18.9 48:34.7
34 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΡΙΜΗΣ 383 21:01.5 1:46.4 26:25.5 49:13.4
35 ANTONIS MITSAKOS 438 18:25.0 1:25.2 31:44.7 51:35.0
36 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΒΑΚΛΗΣ 414 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 26:10.6 2:19.4 23:49.6 52:19.7
37 NIKOLAOS KOLOKOUTSAS 441 GRAND RESORT ARAXOVITIKA 23:12.4 2:24.0 27:29.9 53:06.4
38 ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ ΑΡΓΥΡΊΟΥ 429 0 25:33.2 3:00.3 25:47.8 54:21.3
39 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 412 26:35.7 2:32.7 27:15.6 56:24.1
DNS CHRIS HERRING 444
DNS ARISTIDES KATHOPOULIS 442
DNS ATHANASIOS KOTZAKARIS 440 NO TEAM
DNS GEORGE KOUROUNAKOS 439 snails
DNS NIKOLAOS RITSONIS 436 Los Vathros
DNS NIKOLAOS SKARMOUTSOS 434
DNS ADREAS TSELIKAS 433
DNS ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 430 ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ!
DNS ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΑΒΑΘΟΓΛΟΥ 426 GG coaching
DNS ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ 417 ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ
DNS ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΘΥΜΗΣ 415
DNS ΓΕΏΡΓΙΟΣ ΚΑΣΤΕΛΛΆΝΟΣ 411
DNS ΜΑΡΙΟΣ ΚΕΣΙΔΗΣ 410
DNS ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΟΚΚΑΣ 409 Ιπταμενοι
DNS ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ 408 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
DNS ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ 405
DNS ΗΛΙΑΣ ΜΠΟΥΡΓΙΩΤΗΣ 398 ΔΡΟΜΕΙΣ ΔΑΣΟΥΣ Ν.Φ
DNS ΑΡΤΕΜΙΟΣ ΡΟΥΣΟΥΝΕΛΟΣ 392
DNS ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΖΑΝΕΤΑΚΟΣ 385 ΔΡΟΜΕΙΣ ΓΥΘΕΙΟΥ
DNS ΑΝΤΏΝΗΣ ΤΡΙΠΌΔΗΣ 382 ΟΛΥΜΠΙΑΚΌΣ
DNS ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΤΖΗΙΑΚΩΒΟΥ 379
DQ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ 391 18:55.3 1:23.6 12:55.4 33:14.3



SUPER SPRINT AQUATHLON

Female Finishers
Place Name Bib Number Team/Club Age SWIM Time T2 Time RUN Time Gun Time
1 ROBYN WOODGATE 491 Ν.Ο.ΚΥ. 14 5:05.0 0:31.5 10:10.7 15:47.3
2 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΑΠΑΡΗ 373 RED STAR TRIATHLON CLUB 26 4:52.2 0:35.4 10:51.8 16:19.5
3 APOLLONIA MITROPAPA 495 Red star 13 5:30.9 0:21.3 10:30.9 16:23.2
4 ΝΙΟΒΗ ΚΟΥΒΑΡΑ 474 SARONIC TRIATHLON CLUB 13 5:56.7 0:32.7 10:15.4 16:45.0
5 ΕΥΑ ΤΟΔΕ 455 Ν.Ο.ΚΥ. 13 5:12.3 0:32.3 12:10.3 17:55.0
6 ΑΘΗΝΑ ΡΕΝΤΙΦΗ 461 ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ 13 5:15.5 1:04.0 11:51.1 18:10.7
7 ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΓΑΪΤΑΝΗ 483 Ν.Ο.ΚΥ. 15 5:12.5 0:33.0 12:42.1 18:27.6
8 ΒΟΥΛΑ ΒΛΑΧΟΥ 484 SARONIC TRIATHLON CLUB 13 7:34.3 0:42.4 11:10.7 19:27.5
9 ΑΝΤΩΝΙΑ ΝΤΡΟΥΛΙΑ 466 15 5:20.6 0:34.0 14:09.9 20:04.6
10 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΡΑΠΤΗ 464 SARONIC TRIATHLON CLUB 14 7:42.4 0:39.9 12:30.3 20:52.7
11 ΑΝΝΑ ΡΕΝΤΙΦΗ 372 15 6:44.3 1:14.2 14:25.2 22:23.8
12 ΒΑΣΩ ΡΟΥΣΣΑ 460 TRG 25 10:17.8 0:49.6 12:39.4 23:46.9
13 LINDA KARAKITSOU 496 15 8:06.5 1:09.0 14:38.6 23:54.1
14 MΑΡΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 472 36 7:28.1 1:59.8 16:40.4 26:08.4
15 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΥΡΙΟΥ 457 ΕΥΡΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 15 7:31.0 1:24.9 18:13.0 27:08.9
16 ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΑ ΤΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ 456 NEREIDA sportsclub 19 7:43.1 0:43.0 20:25.0 28:51.2
17 ΜΑΡΙΝΑ ΓΚΟΓΚΟΥ 482 Ανεξαρτητη 33 13:08.4 1:16.8 16:14.9 30:40.2
18 ΕΙΡΗΝΗ ΦΑΚΙΝΟΥ 453 44 19:11.7 2:54.2 19:17.9 41:23.9
DNS ELENA SCARLATOU 492 Holmes Place
DNS ΑΓΓΕΛΙΚΉ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΎΛΟΥ 489
DNS ΝΙΝΑ ΜΑΡΚΟΥ 470 ΕΥΡΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
DNS ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΡΛΑΝΤΗ 469 Ν.Ο.ΚΥ.
DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΑ ΡΑΥΤΟΓΙΆΝΝΗ 463


Male Finishers
Place Name Bib Number Team/Club Age SWIM Time T2 Time RUN Time Gun Time
1 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 458 NS coaching 24 3:52.0 0:26.3 8:39.4 12:57.8
2 ΝΙΚΟΣ ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ 473 23 3:56.9 0:31.1 10:53.3 15:21.4
3 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΡΝΟΚΟΥΡΟΣ 487 Ν.Ο.ΚΥ. 13 5:28.0 0:24.5 9:55.1 15:47.7
4 PANTELIS MOTITIS 494 Kahoupa 24 4:21.7 0:57.1 11:08.6 16:27.5
5 ΛΟΥΤΣΙΑΝ ΙΓΝΑΤ 479 Ν.Ο.ΚΥ. 12 5:56.7 0:40.6 10:07.5 16:44.9
6 NIKOS HIOUREAS 498 Aneksartitos 31 6:27.5 0:41.5 10:09.5 17:18.6
7 ΧΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ 452 N.O.KY. 14 6:13.2 0:35.1 10:49.9 17:38.3
8 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 450 14 6:23.3 0:37.8 10:46.9 17:48.1
9 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 451 12 5:57.9 0:43.8 11:07.5 17:49.3
10 ΓΙΏΡΓΟΣ ΈΛΛΗΝΑΣ ΑΝΔΡΈΟΥ 488 ΝΗΡΗΙΔΑ 15 5:51.4 0:39.1 11:29.4 18:00.0
11 ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ ΒΙΔΆΛΗΣ 485 36 5:21.4 1:15.3 12:36.9 19:13.8
12 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓΓΕΛΙΝΑΣ 490 Ν.Ο.ΚΥ. 13 7:28.1 0:38.8 11:29.9 19:36.9
13 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΟΣΚΟΠΗΣ 475 N.O.KY. 14 7:12.8 0:31.1 11:54.3 19:38.3
14 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΡΔΑΚΑΣ 486 Αγωγη/Αργης 20 7:03.1 0:58.6 13:16.5 21:18.4
15 ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΟΚΚΑΣ 477 Ιπταμενοι 16 7:17.6 1:27.7 13:12.7 21:58.0
16 ΝΙΚΟΣ ΜΟΣΧΟΓΙΑΝΝΗΣ 468 SARONIC TRIATHLON CLUB 12 6:51.1 0:51.1 15:04.7 22:47.0
17 ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΟΚΚΟΣΗΣ 476 AllTerrainRunners 24 8:38.9 1:34.4 13:19.0 23:32.3
18 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΜΥΡΝΙΩΤΑΚΗΣ 459 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ-ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 46 10:01.4 1:14.9 12:38.1 23:54.5
19 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 478 13 8:25.9 1:27.0 14:47.3 24:40.2
20 ΓΙΆΝΝΗΣ ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ 454 Αγωγή 43 8:27.8 0:41.2 15:41.4 24:50.4
21 IASONAS KANDILOROS 497 12 7:43.3 1:42.0 15:49.5 25:15.0
22 ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΠΑΠΠΑΣ 465 45 7:35.8 1:28.5 16:24.5 25:28.8
23 KONSTANTINOS GOLEMIS 374 13 8:31.4 0:51.1 19:28.1 28:50.7
24 ΦΩΤΟΔΟΤΗΣ ΜΑΛΑΜΑΣ 471 47 12:16.4 2:30.2 19:07.2 33:53.9
DNS CONSTANTINOS GOLEMIS 499 NHRHIDA
DNS HIOUREAS NIKOLAOS 493 SDYM
DNS ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 481
DNS ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΘΥΜΗΣ 480
DNS ΒΑΓΓΈΛΗΣ ΜΠΟΎΤΑΣ 467



KIDS AQUATHLON

Female Finishers
Place Name Bib Number Team/Club Age SWIM Time T2 Time RUN Time Gun Time
1 ΑΜΑΝΤΑ ΓΚΕΛΗ 513 Red Star Triathlon Club 11 1:57.6 0:27.4 4:39.6 7:04.7
2 MARIA STOUMPA 507 10 2:19.8 0:37.0 4:44.7 7:41.6
3 ΕΥΑΓΓΕΛΊΑ ΘΕΟΔΏΡΟΥ 514 10 2:32.3 0:41.1 4:34.0 7:47.6
4 ΣΟΦΙΑ ΤΖΑΚΙΑ 531 Ν.Ο.ΚΥ. 9 2:42.1 0:45.1 4:43.2 8:10.5
5 ΒΟΥΛΑ ΡΑΠΤΗ 526 SARONIC TRIATHLON CLUB 11 2:55.8 0:28.3 5:10.7 8:35.0
6 DANAI TZATZANI 508 10 2:27.9 0:57.8 5:22.5 8:48.3
7 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΑΡΙΑ ΝΑΟΥΜ 523 10 2:49.2 0:54.3 5:10.1 8:53.7
8 ΚΟΛΟΣΚΌΠΗ ΜΑΡΙΒΆ 522 N.O.KY. 11 2:59.9 0:59.9 4:58.1 8:58.0
9 ΜΕΛΙΝΑ ΚΛΑΔΟΥ 518 SARONIC TRIATHLON CLUB 10 3:30.3 0:47.8 5:15.5 9:33.7
ΕΣ 10 PAVLINA KARAKITSOU 506 12 2:51.6 1:04.7 5:38.4 9:34.8
11 TIJANA TZATZANI 509 9 2:47.9 1:30.9 5:22.1 9:41.1
12 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΟΥΜΟΥΤΣΗ 520 Νηρηίδα 11 3:21.0 0:39.3 6:12.4 10:12.8
13 EVAGGELIA GOLEMI 503 NHRHIDA 11 3:24.7 0:24.6 6:29.5 10:18.8
14 ΒΑΛΙΑ ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ 511 Ν.Ο.ΚΥ. 8 4:14.3 0:44.6 5:50.9 10:49.9
15 ΜΕΛΙΝΑ ΚΟΥΒΑΡΑ 519 SARONIC TRIATLON CLUB 10 5:17.5 0:35.4 5:16.6 11:09.5
16 CONSTANCE GOULSON 504 8 4:17.3 1:44.4 5:31.2 11:33.0
17 ΔΈΣΠΟΙΝΑ ΚΑΤΣΑΡΟΎ 516 ΝΗΡΗΙΔΑ 11 4:12.1 0:34.2 6:57.6 11:44.0
DNF ΑΡΙΑΔΝΗ ΑΝΔΡΕΑ 536 8 5:51.0
DNS ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ 525 διδυμα



Male Finishers
Place Name Bib Number Team/Club Age SWIM Time T2 Time RUN Time Gun Time
1 MAXIMOS AIVATIDIS 501 O.F.N.IONIA 10 2:00.8 0:29.4 4:19.2 6:49.6
2 ΓΙΏΡΓΟΣ ΑΡΝΌΚΟΥΡΟΣ 512 N.O.KY. 10 2:27.9 0:36.3 3:52.6 6:56.9
ΕΣ 3 ΘΑΝΟΣ ΤΕΚΟΣ 530 PALMOS 12 2:05.2 0:42.4 4:19.7 7:07.4
4 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΕΛΙΩΤΗΣ 534 ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 10 2:12.3 0:52.0 4:34.9 7:39.4
5 ΓΡΗΓΌΡΗΣ ΡΑΠΤΗΣ 527 SARONIC TRIATHLON CLUB 11 2:53.3 0:33.4 4:21.8 7:48.6
6 ΕΦΡΑΙΜ ΝΤΡΟΥΛΙΑΣ 524 11 2:50.1 0:48.7 4:49.8 8:28.7
7 HUGH GOULSON 505 9 2:38.3 1:03.8 4:49.2 8:31.4
ΕΣ 8 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 538 12 3:21.4 1:10.9 4:08.2 8:40.5
9 FILIPOS AIVATIDIS 502 8 3:07.6 0:50.0 4:54.5 8:52.3
10 ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 539 10 3:15.6 1:07.4 4:52.4 9:15.6
11 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΤΣΙΑΠΑΣ 537 10 3:06.2 0:57.6 5:23.5 9:27.4
12 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΕΡΑΜΥΔΑΣ 517 SARONIC TRIATHLON CLUB 10 3:43.5 1:03.3 5:26.4 10:13.2
13 ΣΠΥΡΟΣ ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 515 11 4:05.9 0:59.7 5:09.2 10:14.8
14 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 535 9 4:02.6 2:07.3 5:58.1 12:08.2
ΕΣ 15 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΛΑΜΑΣ 521 12 3:44.5 1:29.1 8:32.0 13:45.7
DNS ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 510 ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ!
DNS ΝΙΚΟΣ ΣΤΑΘΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 528 ΚΛΕΦΤΑΚΙΑ
DNS ΑΝΤΡΕΑΣ ΤΕΚΟΣ 529 PALMOS
DNS ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΙΡΔΗΜΟΣ 532
DNS ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΧΑΤΖΗΙΑΚΩΒΟΥ 533 Κολωνου



AGE GROUP RESULTS



OLYMPIC DISTANCE TRIATHLON


Female 30 to 39
Place Overall Plc Name bib Team/Club Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 24 ANGELA MARLAGOUTSOU 246 Cbteam 37 26:02.6 1:03.7 1:15:45.6 0:50.7 48:18.6 2:32:01.3
2 33 ΛΙΑΝΑ ΧΑΣΙΩΤΗ 298 nscoaching 31 31:24.2 1:48.0 1:19:05.4 1:27.2 45:01.4 2:38:46.4


Female 50 to 59
Place Overall Plc Name bib Team/Club Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 41 DIANNE VATIS 256 RED STAR TRIATHLON CLUB 51 32:58.0 1:24.3 1:20:05.8 1:01.6 47:32.4 2:43:02.2
2 50 ΕΛΊΝΑ ΧΡΙΣΤΟΦΌΡΟΥ 227 Κύκλοτρον 53 33:28.2 3:00.4 1:21:15.1 3:17.6 56:50.4 2:57:51.8


Male No Age Provided
Place Overall Plc Name bib Team/Club Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 40 ARIS NOTIS 249 ASKLHPIOS EPIDAUROU 0 29:45.0 1:46.3 1:20:20.3 2:14.4 48:11.5 2:42:17.5


Male 29 and Under
Place Overall Plc Name bib Team/Club Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 3 ΑΛΚΗΣ ΚΑΦΩΡΟΣ 271 RED STAR 24 22:02.1 0:49.1 1:09:31.2 0:52.0 40:30.2 2:13:44.7
2 8 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΙΚΟ 285 27 30:11.1 0:50.2 1:08:25.0 0:56.5 37:35.0 2:17:58.0
3 11 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΥΜΠΕΡΑΙΟΣ 277 ΜΑΣΩΝΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΜΕΣΩΓΕΙΩΝ 26 29:59.0 1:12.8 1:07:55.8 1:10.4 41:50.8 2:22:09.0
4 54 ΑΒΡΑΑΜ ΓΑΝΤΖΟΣ 263 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 24 36:06.3 3:03.5 1:24:26.6 2:06.5 55:33.6 3:01:16.6


Male 30 to 39
Place Overall Plc Name bib Team/Club Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 5 SOTIRIS DAMALAS 231 Argos tnf 36 27:36.2 1:04.8 1:06:42.1 0:52.5 39:08.8 2:15:24.4
2 6 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 269 CHALANDRI TRIATHLON 34 23:40.8 1:06.2 1:06:46.2 1:17.9 42:26.5 2:15:47.8 30 sec penalty
3 7 ΜΑΝΟΣ ΜΟΙΡΑΣ 282 triathlonchalkidateam/Α.Σ ΤΡΙΑΘΛΟΝ 32 21:09.8 0:48.8 1:08:24.7 0:51.0 45:42.5 2:16:57.1
4 9 ILIAS LIBERIS 242 Kassimis Training 37 27:45.8 0:56.7 1:04:27.7 1:23.8 44:49.8 2:19:24.1
5 12 ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ ΚΟΤΑΡΊΔΗΣ 272 NS COACHING 37 29:09.6 0:45.9 1:09:13.1 0:53.7 42:51.0 2:22:53.5
6 14 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ 305 MYATHLETE 35 36:07.8 2:16.9 1:04:50.5 2:17.9 39:44.4 2:25:17.6
7 17 GIORGOS DOUDALIS 23 TRIODIO 38 26:42.8 1:17.3 1:10:34.9 1:25.7 45:45.9 2:25:46.9
8 19 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΗΜΗΣΕΤΗΣ 265 37 30:12.1 1:21.8 1:14:40.1 0:49.6 40:22.6 2:27:26.4
9 21 ΣΩΤΗΡΗΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ 275 38 27:17.7 1:22.6 1:12:58.9 1:41.8 45:00.3 2:28:21.6
10 25 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 289 CARDUUS BIKE 30 32:34.5 1:21.5 1:10:41.9 1:21.7 47:15.1 2:33:14.9
11 27 ΜΑΞΙΜΟΣ ΜΠΟΪΚΟ 286 30 33:11.3 1:00.4 1:14:23.1 0:42.9 45:17.0 2:34:34.9
12 28 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΛΑΒΟΣ 287 35 32:56.6 1:49.2 1:15:45.0 1:07.7 42:59.6 2:34:38.4
13 29 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΚΙΚΑΣ 264 37 33:10.6 1:53.6 1:16:14.2 1:53.4 43:33.9 2:36:45.8
14 30 GIANNIS MANASAKIS 244 38 30:56.8 1:52.8 1:18:03.1 1:11.7 44:59.2 2:37:03.8
15 51 GEORGIOS CHONTZOPOULOS 230 35 31:45.1 3:06.6 1:22:14.3 1:55.8 58:52.0 2:57:53.9
16 55 XRISTOS ZAFEIRIS 257 39 39:14.6 1:58.9 1:23:22.5 2:57.6 54:20.1 3:01:53.9
17 60 ΚΙΜΩΝΑΣ ΑΝΔΡΕΩΤΗΣ 258 32 35:07.5 2:45.6 1:28:46.7 2:17.3 1:03:34.6 3:12:32.0
DNF DNF MICHALIS MOURTZIS 248 4M TRIATHLON TEAM 38 30:19.5 2:13.2 1:13:10.8 1:58.7
DNS DNS IOANNIS ANAGNOSTOU 228
DNS DNS GEORGE KYRIAZIDIS 241 NS COACHING - MYATHLETE
DNS DNS MINAS MALATOS 243 Wind Running Team
DNS DNS PETROS TZENERALIS 255 A.O. STYMFALIS
DNS DNS ΑΘΑΝΆΣΙΟΣ ΚΑΡΑΓΙΏΡΓΟΣ 270
DNS DNS ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 273 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
DNS DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΦΑΡΑΝΤΆΚΗΣ 297


Male 40 to 49
Place Overall Plc Name bib Team/Club Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΣΤΙΜΠΑΣ 274 LOS VATHROS 44 24:11.7 1:19.7 1:05:07.2 1:18.6 39:20.0 2:11:17.5
2 4 APOSTOLOS TEKOS 253 PALMOS 45 24:59.1 1:14.8 1:05:40.7 1:09.6 41:15.6 2:14:19.9
3 10 KYRIAKOS KORALLIS-NEONAKIS 238 HEC-ART 47 26:38.8 1:16.9 1:07:05.3 0:54.3 46:06.0 2:22:01.4
4 13 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΑΝΑΘΙΩΤΗΣ 295 49 28:59.1 1:13.4 1:07:56.7 1:15.0 45:15.7 2:24:39.9
5 15 DIMITRIS STAMATIOU 252 DHL EXPRESS 42 25:27.3 1:06.6 1:15:13.7 1:08.1 42:24.8 2:25:20.7
6 16 IAN GOULSON 235 Tyne Tri 46 30:27.5 1:10.7 1:08:18.0 1:07.7 44:16.8 2:25:20.9
7 18 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΠΕΝΕΚΟΣ 283 kasimistraining 42 34:31.0 2:58.0 1:09:29.2 2:14.2 38:07.6 2:27:20.2
8 20 GIORGOS SOULIS 251 Win4youth 40 33:31.3 0:56.0 1:07:30.6 1:08.3 44:41.5 2:27:48.0
9 22 SOTIRIS MARANIS 245 RED STAR TRIAHLON CLUB / WIND 47 27:20.9 2:15.7 1:11:31.2 1:30.0 48:19.0 2:30:57.1
10 23 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΜΗΤΑΚΟΣ 281 CES training 49 27:31.9 1:43.0 1:11:40.3 1:43.2 48:37.8 2:31:16.4
11 31 MICHALIS MOISIADIS 247 4M TRIATHLON TEAM 41 37:45.0 1:21.1 1:11:16.5 2:03.1 44:53.5 2:37:19.3
12 34 ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΡΓΥΡΑΚΟΣ 259 47 30:30.7 1:24.5 1:12:57.5 1:17.4 53:04.7 2:39:14.9
13 36 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΜΑΚΡΗΣ 279 47 35:18.6 2:29.0 1:16:20.5 1:45.1 45:04.7 2:40:58.0
14 38 NIKOLAOS THOMOS 254 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 42 36:02.5 0:51.5 1:16:49.8 1:15.0 46:42.1 2:41:41.2
15 42 ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 288 40 30:11.9 2:39.3 1:20:43.2 1:46.9 47:40.8 2:43:02.3
16 47 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΙΖΕΤΑΣ 284 Sportstraining Karagiannis 49 40:44.7 2:18.4 1:16:04.8 2:15.2 52:00.8 2:53:24.0
17 48 STEFANOS DRAGANIS 233 Athens Triathlon Team 45 35:22.4 3:13.5 1:21:16.0 1:06.4 52:30.1 2:53:28.6
18 52 ΣΤΕΛΙΟΣ ΛΟΖΙΟΣ 276 43 39:36.2 5:13.9 1:27:01.4 1:54.0 45:18.1 2:59:03.8
19 56 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΥ 290 47 34:05.4 2:46.1 1:20:05.5 2:03.7 1:04:49.4 3:03:50.2
20 58 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΝΤΗΣ 280 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 49 35:12.1 5:15.8 1:19:53.8 3:34.0 1:07:08.5 3:11:04.4
21 59 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΣ 261 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 43 41:18.2 3:28.8 1:26:56.2 2:15.3 57:05.7 3:11:04.5
DNS DNS MARIOS KAYIOPOULOS 236 ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - SOLO BARS
DNS DNS SPYRIDON KERKOULAS 237 ATHENS TRIATHLON TEAM
DNS DNS ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΚΑΓΙΟΠΟΥΛΟΣ 267 KRONOS NIKAIAS/ Solo bars
DNS DNS ΠΑΝΟΣ ΡΩΤΑΣ 293 RED STAR TRIATHLON


Male 50 to 59
Place Overall Plc Name bib Team/Club Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 26 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΑΛΌΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 268 51 29:48.3 0:58.0 1:13:17.9 1:11.1 48:31.8 2:33:47.4
2 32 ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΡΕΒΕΖΙΑΝΟΣ 292 tri racing team 54 32:50.8 1:19.4 1:12:33.3 1:18.2 47:34.2 2:37:36.1 2min penalty
3 35 ΙΩΣΉΦ ΒΑΓΓΕΡ 260 52 32:33.7 2:10.9 1:12:05.9 1:49.5 50:48.8 2:39:28.9
4 37 ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΣΠΑΧΉΣ 294 ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ 51 32:34.1 3:23.3 1:17:44.7 1:58.2 45:20.5 2:41:01.0
5 39 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΥΡΑΣ 278 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 54 35:31.9 2:10.4 1:11:57.1 2:11.9 49:59.0 2:41:50.4
6 43 KEVAN BOOLES 229 57 33:11.7 1:27.9 1:14:07.9 1:17.2 52:59.4 2:43:04.3
7 44 VASILIS PREVEZIANOS 250 51 32:50.4 1:15.4 1:12:38.9 1:38.6 52:51.4 2:43:14.9 2min penalty
8 45 VASILIS DOUKAS 232 51 33:04.2 1:37.5 1:19:07.2 1:24.1 51:41.1 2:46:54.2
9 46 MICHAIL KOSTARAS 239 Traveller 51 35:23.5 3:02.1 1:20:37.8 1:07.8 49:10.7 2:49:22.1
10 49 ΘΑΝΟΣ ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ 266 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 52 35:33.2 3:44.1 1:27:02.1 1:14.1 46:52.1 2:54:25.8
11 53 MIHALIS KYPRIOTIS 240 N.A.O.Kerkyras 58 33:12.7 3:46.2 1:23:27.8 1:09.4 58:18.9 2:59:55.2
12 57 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥΜΑΝΙΔΗΣ 296 56 38:25.8 4:03.5 1:25:52.8 2:40.5 53:10.0 3:04:12.8
DNS DNS ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΛΑΧΟΣ 262 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ


Male 60 and Over
Place Overall Plc Name bib Team/Club Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 1 CHRISTOS GAREFIS 234 IEK DELTA 62 23:29.5 0:46.9 1:00:57.8 1:04.8 43:54.9 2:10:14.2 2min penalty
2 61 ΘΑΝΟΣ ΠΛΑΤΗΣ 291 0 63 50:19.8 6:48.8 1:38:36.3 2:07.4 1:00:52.5 3:38:45.0



SPRINT TRIATHLON


Female 19 and Under
Place Overall Plc Name bib Team/Club Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 13 MARILOU KAZAMARIOTI 5 PALMOS 16 10:23.7 0:38.9 36:43.5 0:46.2 20:58.2 1:09:30.7
2 31 ΝΊΚΗ ΣΚΛΑΒΟΎΝΟΥ 152 ΑΣ Νηρηίδα 15 13:49.5 0:51.8 37:45.4 0:44.9 22:00.9 1:15:12.7


Female 20 to 29
Place Overall Plc Name bib Team/Club Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 81 ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΡΤΑΝΟΥ 113 27 18:33.6 1:46.4 40:02.5 1:29.6 22:30.2 1:24:22.5
2 147 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΣΑΝΤΙΚΟΥ 151 23 17:24.1 3:57.0 1:11:52.2 1:58.0 30:56.8 2:06:08.3
DNS DNS MIRELLA ALEXIOU 16 Athens Triathlon Team


Female 30 to 39
Place Overall Plc Name bib Team/Club Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 40 KATERINA FILIPPIDOU 25 NS Coaching 32 14:10.7 1:25.4 38:39.5 1:04.3 21:32.3 1:16:52.3
2 53 ΙΖΑΜΠΕΛΛΑ ΚΑΨΟΥΡΟΥ 117 NS COACHING 31 15:25.1 1:08.0 38:45.7 1:00.6 23:03.0 1:19:22.4
3 105 KATY TAVEIRA 71 myathelete 37 18:40.2 2:09.4 41:28.8 1:58.6 25:12.5 1:29:29.7
4 129 AGGELIKI ARGYROPAIDOU 17 34 22:12.5 2:33.5 45:03.2 2:19.5 26:04.8 1:38:13.6
5 139 CHRISTIE CHONTZOPOULOU 19 39 21:02.1 4:01.3 46:53.2 2:44.9 29:02.8 1:43:44.5


Female 40 to 49
Place Overall Plc Name bib Team/Club Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 8 DENIZ DIMAKI 1 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 40 11:06.9 0:44.5 35:49.9 0:41.7 18:38.0 1:07:01.2
2 35 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΤΑΜΟΥ 158 41 13:50.1 1:05.9 36:25.3 1:16.2 23:25.3 1:16:02.9
3 52 ANASTASIA TOMBRA 72 46 16:56.8 1:09.2 38:41.4 0:56.9 21:27.0 1:19:11.4
4 88 KALLIOPI MATZOYNEA 48 MANIACS-SDYM 45 17:13.4 1:58.6 39:54.0 1:12.9 25:01.5 1:25:20.7
5 106 KATERINA METAXA 7 Red Star Triathlon Club 40 17:39.8 2:20.8 41:56.2 2:00.2 25:38.6 1:29:35.7
6 121 ΕΛΊΝΑ ΛΙΆΝΗ 123 Athens triathlon team 42 14:38.5 1:36.9 47:45.1 1:12.0 28:31.8 1:33:44.5
7 134 GALIT WOLFENSOHN 78 47 19:18.9 2:23.5 49:47.1 1:21.7 28:17.4 1:41:08.8


Male No Age Provided
Place Overall Plc Name Team/Club Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 145 Unknown Partic. 302 302 21:44.9 5:07.5 50:17.3 1:04.4 31:39.3 1:49:53.6


Male 19 and Under
Place Overall Plc Name bib Team/Club Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 3 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 4 NS Coaching-Γ.Α.Σ. ΙΛΙΣΟΣ 19 10:57.6 0:36.6 32:51.2 0:36.4 17:02.6 1:02:04.6
2 5 ΝΙΚΟΣ ΠΟΝΗΡΕΑΣ 6 N.O.KY. 17 11:18.8 0:51.2 34:35.5 0:43.7 18:16.9 1:05:46.3
3 10 LOUIS WOODGATE 8 NO.K.Y. 15 10:50.9 0:48.6 36:06.2 0:38.3 19:52.0 1:08:16.2
4 23 ΣΕΜΙ ΡΟΣΙΕΡ 147 18 12:30.9 1:31.5 41:23.7 0:41.0 17:33.8 1:13:41.1
5 82 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΔΗΜΟΥΛΗΣ 101 17 16:00.2 3:18.5 43:42.7 1:04.5 20:21.7 1:24:27.8

Male 20 to 29
Place Overall Plc Name bib Team/Club Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 3 A. Ismailos A.E. - Athens triathlon 28 9:33.3 0:31.7 31:59.5 0:28.1 17:27.9 1:00:00.7
2 4 ΣΠΥΡΟΣ ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ 9 Three Hearts SuperBAR 22 10:25.5 0:35.5 30:54.2 0:32.0 19:57.0 1:02:24.4 1min penalty
3 9 ΜΑΡΙΟΣ ΤΣΕΡΕΝΤΖΟΥΛΙΑΣ 172 ΟΛΙΜΠΙΟΙ 27 13:17.9 0:53.1 34:36.1 0:53.7 18:11.2 1:07:52.2
4 22 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ 92 legs of steel 28 13:46.9 1:54.3 35:55.8 0:56.3 20:59.7 1:13:33.2
5 25 ΠΕΤΡΟΣ ΜΠΟΥΡΝΕΛΗΣ 178 28 17:02.7 1:10.5 34:22.3 0:43.1 20:28.5 1:13:47.4
6 33 ΗΛΙΑΣ ΤΖΑΡΤΖΟΣ 162 HT 28 14:33.9 1:39.0 35:44.1 1:32.6 22:03.6 1:15:33.4
7 56 ΠΑΝΟΣ ΣΑΓΙΑΣ 149 legs of steel 27 15:54.2 1:49.4 36:29.7 1:15.7 24:22.4 1:19:51.7
8 60 ΒΑΓΓΕΛΗ ΣΚΟΥΠΑΣ 153 BS 29 14:21.0 1:58.7 42:31.1 1:24.6 20:22.7 1:20:38.3
9 64 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΠΕΓΚΟΣ 132 ΑΣ ΝΗΡΗΙΔΑ 20 16:14.3 2:56.0 38:05.0 1:20.7 22:15.2 1:20:51.5
10 83 ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΌΠΟΥΛΟΣ 157 Νηριηδα 24 22:44.3 0:59.6 36:04.0 1:08.6 23:33.1 1:24:29.8
11 124 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 84 GRAND RESORT ARAXOVITIKA 28 15:29.5 2:59.9 47:28.9 1:04.4 27:46.9 1:34:49.9
12 142 ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΜΑΛΤΈΖΟΣ 128 29 22:53.0 2:12.0 52:57.9 1:10.1 26:20.5 1:45:33.8
13 148 ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΚΑΛΑΤΖΗΣ 106 23 17:25.3 4:20.9 1:11:27.1 1:58.1 30:57.2 2:06:08.8
DNF DNF PANTELIS MOTITIS 51 Kahoupa 20 16:41.7
DQ DQ ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ ΒΈΡΓΑΣ 87 29 13:17.2 2:02.8 37:37.6 1:31.8 11:56.1 1:06:25.8
DNS DNS HIOUREAS NIKOLAOS 52 SDYM
DNS DNS ΣΤΈΛΙΟΣ ΒΆΣΙΛΑΣ 86 NS Coaching
DNS DNS ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ 112 NS COACHING
DNS DNS ΘΟΔΩΡΗΣ ΜΑΛΤΕΖΟΣ 127 spartan runners
DNS DNS ΚΩΣΤΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ 159 NS COACHING
DNS DNS ΣΤΑΜΆΤΗΣ ΚΑΣΤΟΡΗΣ 114 swimmingshop.gr


Male 30 to 39
Place Overall Plc Name bib Team/Club Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 2 GEORGE ALYFANTIS 2 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 38 9:41.7 0:34.6 31:14.4 0:43.1 18:15.4 1:00:29.4
2 7 ΑΘΑΝΆΣΙΟΣ ΧΑΤΝΑΚΗΣ 181 NScoaching 33 13:41.7 1:20.5 31:51.4 0:56.9 18:59.8 1:06:50.5
3 11 ΚΩΣΤΑΣ ΤΣΙΚΡΙΚΑΣ 173 trg συλογος δρομεων τρικαλων 36 14:00.3 0:48.5 33:39.1 0:45.5 19:54.4 1:09:08.0
4 12 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΛΑΚΗΣ 120 NS COACHING / VODAFONE RUNNING TEAM 34 10:45.7 0:53.5 35:10.4 0:52.7 21:28.9 1:09:11.3
5 16 ΣΤΡΆΤΟΣ ΜΑΡΓΑΡΏΝΗΣ 130 Athens triathlon team 31 14:36.1 0:47.5 34:55.0 0:42.8 19:45.5 1:10:47.1
6 18 DIMITRIS PAPADATOS 55 39 14:29.9 0:54.9 34:52.3 0:40.7 20:36.0 1:11:33.9
7 20 ΒΑΣΊΛΗΣ ΤΌΤΣΙΚΑΣ 164 Myathlete 31 14:11.8 1:15.7 35:41.9 0:53.5 21:13.9 1:13:16.9
8 24 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΥΡΕΓΓΕΛΑΣ 160 36 12:41.3 1:16.8 36:16.3 1:05.4 22:25.8 1:13:45.8
9 26 KONSTANTINOS KRANIOTIS 44 ΣΠΟΚ ΕΥΚΛΗΣ 30 13:01.2 1:13.0 37:26.9 0:48.7 21:23.6 1:13:53.6
10 28 ANGELO KOUTROUBIS 43 Ανεξάρτητος 36 15:11.4 1:10.2 34:54.0 1:22.8 22:17.5 1:14:56.0
11 29 CHRISTOS LAMBROU 45 Cbteam 34 15:47.0 1:13.0 35:18.1 0:57.4 21:51.1 1:15:06.8
12 30 TSIAPAS PANAGIOTIS 54 nscoaching 36 17:03.6 0:43.7 36:17.0 0:52.1 20:10.2 1:15:06.8
13 32 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΟΥΤΣΗΣ 148 ΣΔΥΜ 32 17:17.8 1:18.8 36:03.1 0:54.8 19:57.3 1:15:32.0
14 34 ILIAS GKARAVELAS 30 Athlokinisi track & cross 30 13:46.3 1:42.7 38:11.9 1:15.4 20:51.3 1:15:47.8
15 36 DIMITRIOS KARPETAS 41 Ν.Ο.Λ.Α.Θ. 39 12:09.3 1:24.9 37:51.3 1:01.7 23:50.5 1:16:17.8
16 41 KONSTANTINOS ALEVIZOS 14 Kardamyla TTeam 32 14:37.5 1:50.1 37:06.7 1:34.9 21:53.4 1:17:02.8
17 43 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΛΟΡΕΝΤΖΟΣ 125 33 15:22.6 1:41.0 36:29.3 1:17.1 22:22.9 1:17:13.0
18 44 KONSTANTINOS GKIAOURIS 31 ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ 34 12:58.4 1:34.0 36:45.9 1:12.2 24:53.7 1:17:24.4
19 45 EVANGELOS MAKRINOS 46 39 12:56.4 1:21.8 39:24.4 1:04.0 22:55.2 1:17:41.9
20 46 ΒΑΣΙΛΗΣ ΖΗΝΤΖΟΒΑΣ 102 Ανεξαρτητος 36 15:43.4 1:42.3 37:09.4 1:08.2 22:16.6 1:18:00.0
21 49 NASOS KALDELIS 37 RPT 32 16:29.5 0:54.9 36:51.4 0:51.9 23:15.6 1:18:23.5
22 50 KONSTANTINOS AGGELOPOULOS 12 37 13:46.6 2:17.7 39:56.4 0:51.5 21:36.1 1:18:28.4
23 55 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 141 35 18:53.2 1:32.7 35:17.6 0:55.1 23:09.2 1:19:48.1
24 58 ΣΤΕΛΙΟΣ ΧΑΝΤΑΜΠΑΚΗΣ 100 37 20:49.7 1:52.8 n/a n/a n/a 1:20:19.0
25 61 ΝΙΚΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΟΣ 301 37 17:04.6 2:10.9 38:03.3 1:45.3 21:36.6 1:20:40.9
26 67 PANAGIOTIS DODOS 22 31 17:15.3 2:39.3 36:40.9 1:23.7 23:46.3 1:21:45.7
27 68 ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΚΑΛΙΑΜΟΥΤΟΣ 107 33 15:15.8 1:34.7 38:00.2 1:00.7 26:10.2 1:22:01.9
28 72 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 103 35 19:04.5 2:39.1 40:03.3 1:08.0 19:51.1 1:22:46.0
29 77 ΧΑΡΗΣ ΣΠΗΛΙΑΚΟΣ 155 36 n/a n/a n/a n/a 1:23:28.0 1:23:28.0
30 78 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ 95 ΚΑΝΕΝΑΣ 35 18:24.4 1:45.8 35:48.9 1:15.3 26:30.8 1:23:45.4
31 84 ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΩΤΑΣ 104 Track&Cross 30 23:05.3 3:09.4 44:27.9 1:51.6 11:56.3 1:24:30.6
32 93 ACHILLEAS KASFIKIS 42 Athens Triathlon Team 38 14:20.5 1:26.2 41:36.0 1:46.0 26:57.9 1:26:06.7
33 100 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΙΡΑΚΟΣ 133 35 19:09.7 2:14.9 38:05.6 1:33.8 27:39.2 1:28:43.3
34 111 ΧΑΡΗΣ ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ 145 34 19:25.4 2:54.5 40:02.6 2:10.2 26:48.7 1:31:21.6
35 115 NASOS EVAGELOU 24 CROSSFIT CHALANDRI 37 18:33.0 4:05.5 43:32.7 1:50.3 24:27.7 1:32:29.4
36 116 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΣΑΛΗΣ 170 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 37 17:12.6 3:24.7 42:44.3 2:18.9 27:07.2 1:32:47.8
37 117 ΝΙΚΟΣ ΛΑΓΟΣ 122 37 18:01.7 2:54.2 44:30.7 1:06.6 26:18.2 1:32:51.6
38 120 ΧΑΡΆΛΑΜΠΟΣ ΝΤΆΣΣΗΣ 139 Tri Racing Team 35 15:25.6 2:08.7 44:38.6 1:58.0 29:13.1 1:33:24.2
39 125 IOANNIS DEDES 20 34 15:32.1 3:42.5 51:14.8 1:24.7 23:27.9 1:35:22.3
40 132 KONSTANTINOS SPYROU 69 38 21:38.1 3:34.1 48:01.8 1:00.3 26:17.5 1:40:32.0
41 141 ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ ΜΠΊΡΗΣ 134 37 20:34.9 2:22.4 49:46.0 1:37.3 30:27.4 1:44:48.1
42 143 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 179 32 19:13.4 3:27.5 50:20.1 4:48.8 30:03.2 1:47:53.1
43 146 ΠΑΡΗΣ ΚΑΖΑΝΗΣ 304 35 20:29.9 2:56.4 51:15.2 1:04.8 37:28.6 1:53:15.1
44 150 ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΤΣΕΒΆΣ 171 ΙΩΝάΣ ΑμεΑ 34 22:11.6 5:47.9 57:52.8 2:59.2 53:33.3 2:22:25.0
DNF DNF ΗΛΙΑΣ ΤΡΕΝΤΟΥ 167 ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ/KOUNOUPIS Training Gro 36 18:58.0 1:17.2
DNS DNS PARIS KARAMANIS 39 saronic triathlon club
DNS DNS GEORGE PARZIGKAS 57 Greece
DNS DNS ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΙΛΙΩΤΗΣ 88 viliotis racing
DNS DNS ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ 93
DNS DNS ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΕΤΑΛΛΗΝΟΣ 131 Κανεις


Male 40 to 49
Place Overall Plc Name bib Team/Club Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 14 THANOS STOUMPAS 70 NScoaching 40 12:59.2 0:48.9 35:17.7 0:48.0 20:45.9 1:10:39.8
2 15 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΗΣ 168 ΑΓΕΥΣ 40 12:40.6 0:51.6 35:25.3 0:51.0 20:55.9 1:10:44.6
3 17 ΘΕΟΛΌΓΟΣ ΜΑΛΑΧΙΆΣ 126 45 11:23.0 0:58.7 35:44.1 0:56.9 22:14.0 1:11:16.7
4 21 NICKOS MOSCHIS 50 Apollon Triathlon Club Rhodes 41 14:41.7 1:23.9 34:17.2 0:55.1 22:02.3 1:13:20.3
5 27 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΝΕΤΣΗΣ 109 RED STAR TRIATHLON 42 14:26.8 1:52.7 35:42.6 1:08.9 21:02.1 1:14:13.2
6 37 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΙΓΓΟΣ 146 43 14:08.6 1:16.3 35:03.6 1:14.6 24:45.4 1:16:28.6
7 38 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΖΟΥΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 163 ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 48 14:40.3 1:49.5 35:35.0 1:30.2 22:57.0 1:16:32.2
8 39 SPYRIDON TZATZANIS 74 44 14:04.7 1:39.4 36:27.9 1:29.5 23:08.2 1:16:49.9
9 47 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΗΣ 175 athens triathon team 45 12:04.2 1:17.6 37:58.2 0:59.8 25:43.8 1:18:03.9
10 48 ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΚΑΤΣΙΚΌΠΟΥΛΟΣ 116 40 13:57.7 1:34.8 38:47.8 2:01.9 21:59.8 1:18:22.2
11 54 ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΝΗΣ 138 A Π Σ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 40 22:25.4 1:22.8 36:01.0 1:08.8 18:39.8 1:19:38.0
12 59 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΙΟΥΜΠΡΗΣ 174 47 16:39.2 2:01.6 38:05.9 0:48.7 23:02.5 1:20:38.0
13 62 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 108 LOS VATHROS 45 16:44.6 1:39.9 36:42.6 1:29.7 24:04.9 1:20:41.9
14 63 ΝΙΚΌΛΑΟΣ ΑΝΔΡΉΣ 81 Νηριήδα 40 16:53.3 1:32.6 38:22.8 0:58.1 23:00.5 1:20:47.4
15 65 ΗΛΊΑΣ ΤΖΑΒΙΔΌΠΟΥΛΟΣ 161 43 17:59.5 1:52.5 38:47.3 0:55.6 21:24.9 1:20:59.9
16 66 ΣΑΒΒΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΙΩΤΗΣ 94 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 45 16:57.9 0:46.7 39:12.7 1:16.0 23:18.5 1:21:31.9
17 69 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΤΣΑΓΚΟΓΕΩΡΓΑΣ 169 SWIMMINGCLUB.GR 42 13:03.5 1:33.8 40:26.1 1:04.5 26:02.3 1:22:10.4
18 70 ΜΑΝΟΣ ΒΛΑΣΗΣ 89 ΝΟΒ 46 13:07.2 2:25.9 41:20.9 0:51.1 24:32.7 1:22:18.0
19 71 SERHIY ZAVADSKYY 79 49 15:40.4 3:01.3 41:20.3 0:51.4 21:45.4 1:22:39.0
20 73 MARTIN HARGAS 35 Private Bratislava Slovakia 41 15:51.3 2:51.7 42:01.8 0:57.4 21:15.9 1:22:58.3
21 75 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΑΟΥΜ 136 43 12:06.5 2:54.1 42:08.5 1:13.9 24:48.8 1:23:12.0
22 76 VAGGELIS GOGOS 32 ΣΥΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 41 14:43.4 1:48.5 41:19.9 0:52.0 24:33.0 1:23:17.0
23 79 KOSTAS GALANOS 28 Bootcamp Etolikou 43 18:47.8 2:17.8 39:00.7 1:08.5 23:00.5 1:24:15.4
24 85 ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ ΒΛΑΧΌΠΟΥΛΟΣ 90 45 16:35.4 1:58.2 39:58.6 1:16.3 25:03.4 1:24:52.0
25 86 DIMITRIS ADRAKTAS 11 DELTA running team 45 17:37.1 2:04.1 40:38.5 1:08.5 23:37.8 1:25:06.2
26 91 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΚΟΝΤΟΣ 119 Track & Cross 48 18:23.8 2:31.1 39:27.7 0:51.1 24:17.8 1:25:31.7
27 92 ΔΩΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ 82 43 18:30.1 2:02.1 39:40.0 1:17.0 24:31.6 1:26:01.0
28 94 VAGGELIS AGGELOPOULOS 13 41 13:17.8 2:56.4 44:01.5 1:11.4 25:03.6 1:26:30.9
29 95 ΙΩΆΝΝΗΣ ΚΑΡΑΒΕΡΒΈΡΗΣ 110 42 21:34.7 1:59.6 37:39.8 1:15.8 24:34.7 1:27:04.9
30 97 BASILEIOS TZOULIS 75 ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 46 17:29.1 2:24.4 46:10.2 n/a n/a 1:27:42.4
31 99 GEORGE SCHINAS 67 Red start triathlon Club 42 22:19.3 1:26.2 36:48.3 1:28.5 25:49.0 1:27:51.4
32 101 STATHIS TZOUVARAS 76 wavesports.gr 47 21:39.9 2:37.1 39:48.6 1:47.0 22:52.9 1:28:45.7
33 103 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΤΟΥΡΚΑΜΠΗΣ 166 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40 21:40.7 2:30.9 35:17.9 2:00.1 27:40.1 1:29:09.9
34 104 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥΡΚΑΜΠΗΣ 165 NS COACHING 42 17:46.4 1:39.4 39:17.7 1:39.5 28:49.8 1:29:13.0
35 107 ΣΤΑΎΡΟΣ ΣΜΥΡΛΉΣ 154 48 18:31.6 1:59.3 38:48.7 3:35.2 26:48.3 1:29:43.3
36 112 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ 121 44 20:33.2 1:45.5 42:19.1 1:10.0 25:38.7 1:31:26.6
37 114 DIMITRIOS KANAKAKIS 38 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 44 15:57.4 1:31.8 43:39.9 1:25.2 29:12.9 1:31:47.4
38 119 ΗΛΙΑΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 156 40 22:33.5 1:34.1 40:21.1 1:04.0 27:43.8 1:33:16.6
39 122 ΦΩΤΗΣ ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ 99 44 16:48.7 4:03.8 41:22.1 2:19.4 29:19.0 1:33:53.1
40 127 ΑΓΙΣ ΠΙΣΤΙΟΛΑΣ 144 47 19:16.3 3:18.5 43:21.7 2:12.8 29:49.5 1:37:59.1
41 131 ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 180 49 23:28.2 3:27.5 45:21.6 1:21.4 25:31.3 1:39:10.1
42 133 ΣΠΥΡΟΣ ΝΤΙΛΗΣ 140 45 19:38.2 3:06.8 42:23.8 1:43.7 34:07.7 1:41:00.4
43 135 ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ ΑΗΔΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 80 40 20:58.4 2:24.5 47:11.4 1:21.8 29:21.0 1:41:17.3
44 136 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΤΟΥΡΑΣ 143 45 21:48.9 2:22.2 45:15.2 1:46.8 30:44.7 1:41:57.9
45 137 ΓΙΆΝΝΗΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ 150 ΟΛΥΜΠΙΟΙ. Trt 46 24:59.8 1:37.0 44:48.9 1:23.1 30:13.2 1:43:02.3
46 138 GEORGIOS MANIATIS 47 anexartitos 48 25:24.6 2:26.5 45:01.6 1:57.4 28:13.0 1:43:03.3
47 144 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΡΑΚΑΝΗΣ 111 STEFMAR 49 20:11.1 3:55.8 50:03.2 2:48.6 32:52.0 1:49:50.8
DQ DQ ALEXIS SAKELLARIOU 66 42 12:11.9 1:52.9 36:22.1 1:09.2 11:31.5 1:03:07.8 DQ
DQ DQ GEORGIOS GIOULOS 29 47 17:42.2 2:46.2 42:13.2 1:51.6 12:32.0 1:17:05.3 DQ
DNS DNS VASSILIS BROUZAS 18
DNS DNS KLEANTHIS GRAMMATAS 33 HOLMES
DNS DNS NIKOS PERISTERAS 58 Ns Coaching
DNS DNS SPIROS RAZIS 64
DNS DNS YIANNIS VIDRAS 77 Avra Triathlon
DNS DNS ΜΑΡΙΟΣ ΓΚΑΤΖΙΑΣ 96 Ns coaching
DNS DNS ΒΑΣΊΛΕΙΟΣ ΚΑΤΣΙΚΕΡΌΣ 115
DNS DNS ΜΙΧΆΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ 176 Goji berry team- physiomanual .gr


Male 50 to 59
Place Overall Plc Name bib Team/Club Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 6 IOANNIS PSAROPOULOS 63 Ethnikos running team 55 13:03.7 0:57.2 31:22.1 0:56.5 19:29.5 1:05:49.1
2 19 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΡΑΤΣΗΣ 177 LOS VATHROS 55 17:04.1 0:36.6 32:12.9 1:17.2 20:40.8 1:11:51.8
3 51 GIORGOS PAPAIOANNOU 56 55 13:56.9 2:21.9 39:06.3 0:39.7 22:45.8 1:18:50.7
4 57 EDDY ALEXIOU 15 AO ΘΗΣΕΑΣ 58 13:21.6 1:31.7 38:58.2 1:13.7 24:51.1 1:19:56.5
5 74 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΛΑΟΥΔΑΤΟΣ 118 sunvalue solar 52 20:58.0 1:25.5 38:22.3 1:09.0 21:15.5 1:23:10.6
6 80 THEODOROS PROKOS 62 myathlete 54 19:17.1 2:21.2 38:29.1 1:42.2 22:32.1 1:24:22.0
7 87 ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΜΑΝΣΟΛΑΣ 129 50 18:17.7 2:05.1 41:58.9 1:21.4 21:36.0 1:25:19.1
8 89 DIMITRIOS PETEINOS 59 myathlete 53 19:59.7 2:29.4 39:18.7 2:00.2 21:37.0 1:25:25.2
9 90 DIMITRIS KARATHANOS 40 REA TEAM 56 16:24.1 1:32.5 38:46.7 1:12.1 27:33.6 1:25:29.2
10 96 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΛΕΤΣΑΣ 135 ΤΡΙΑΘΛΟΝ ΧΑΛΚΙΔΑ 51 19:00.4 2:36.3 41:09.5 1:03.5 23:44.0 1:27:33.8
11 98 ΓΙΩΡΓΟΣ ΗΛΙΑΔΗΣ 105 52 14:47.6 2:09.9 43:47.3 0:53.4 26:11.2 1:27:49.5
12 108 PANAGIOTIS DIMITROPOULOS 21 Ανεξαρτητος 52 24:51.7 1:34.3 39:26.0 0:53.5 23:03.5 1:29:49.1
13 110 ΛΕΟΝΆΡΔΟΣ ΓΟΥΛΑΝΔΡΉΣ 98 COMPRESSPORT 53 18:49.9 2:45.2 41:03.2 2:02.9 25:33.1 1:30:14.4
14 113 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΚΟΥΜΑΣ 97 FLYING GEESE RUNNING TEΑM 50 17:06.6 6:17.6 42:33.3 1:41.6 23:55.4 1:31:34.8
15 123 ΧΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 83 hapotri - ανεξαρτητος 52 20:26.9 2:50.2 43:06.8 1:16.7 26:40.8 1:34:21.6
16 126 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΛΙΤΣΑΣ 124 ΑΤΟΜΙΚΗ 53 16:45.4 2:27.6 44:27.6 1:18.7 32:14.0 1:37:13.5
17 130 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΜΠΟΚΑΣ 300 54 22:47.0 2:03.2 44:06.6 1:42.0 27:55.2 1:38:34.1
18 149 NIKOS PLYTAS 60 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 51 22:35.6 n/a n/a n/a 1:57:31.2 2:20:06.8
DNS DNS KAROLOS HANIKIAN 34 Kahoupa
DNS DNS MICHEL JEAN PAUL 36
DNS DNS JOHNNY MODIANO 49
DNS DNS VASILIS PREVEZIANOS 61 TRI RACING TEAM
DNS DNS ΤΗΕΟ TSIRDIMOS 73
DNS DNS ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΥΓΕΡΗΣ 85 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
DNS DNS ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣ 142


Male 60 and Over
Place Overall Plc Name bib Team/Club Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 42 DIMITRIOS DANIIL 10 ARGOS SEC TEAM 61 17:53.1 1:23.5 36:01.2 1:06.4 20:41.4 1:17:05.8
2 102 ΑΡΓΥΡΗΣ ΒΛΑΧΟΥΤΣΙΚΟΣ 91 ΕΦΙΠΟ 60 18:21.4 1:46.7 42:24.3 1:38.3 24:43.5 1:28:54.4
3 109 FALK SCH?NFELDER 68 60 19:51.9 1:30.5 41:13.1 2:06.6 25:13.7 1:29:56.1
4 118 NIKITAS OIKONOMOU 53 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 68 21:15.0 2:29.2 43:55.1 1:44.1 23:50.0 1:33:13.7
5 128 ΒΑΣΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 137 61 20:12.0 2:24.2 45:23.2 0:52.4 29:11.8 1:38:03.9
6 140 NIKOLAS GALANIS 27 TVD Holland/SDYP 65 20:54.8 2:03.2 46:07.9 2:34.6 32:27.6 1:44:08.3
DNS DNS NIKOLAOS RITSONIS 65 Los Vathros
DNS DNS JOHNNY MODIANO 49




Super Sprint Aquathlon


Female 12 to 13
Place Overall Plc Name bib Team/Club Age SWIM Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 6 APOLLONIA MITROPAPA 495 Red star 13 5:30.9 0:21.3 10:30.9 16:23.2
2 9 ΝΙΟΒΗ ΚΟΥΒΑΡΑ 474 SARONIC TRIATHLON CLUB 13 5:56.7 0:32.7 10:15.4 16:45.0
3 14 ΕΥΑ ΤΟΔΕ 455 Ν.Ο.ΚΥ. 13 5:12.3 0:32.3 12:10.3 17:55.0
4 16 ΑΘΗΝΑ ΡΕΝΤΙΦΗ 461 ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ 13 5:15.5 1:04.0 11:51.1 18:10.7
5 19 ΒΟΥΛΑ ΒΛΑΧΟΥ 484 SARONIC TRIATHLON CLUB 13 7:34.3 0:42.4 11:10.7 19:27.5
DNS DNS ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΡΛΑΝΤΗ 469 Ν.Ο.ΚΥ.


Female 14 to 15
Place Overall Plc Name bib Team/Club Age SWIM Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 3 ROBYN WOODGATE 491 Ν.Ο.ΚΥ. 14 5:05.0 0:31.5 10:10.7 15:47.3
2 17 ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΓΑΪΤΑΝΗ 483 Ν.Ο.ΚΥ. 15 5:12.5 0:33.0 12:42.1 18:27.6
3 22 ΑΝΤΩΝΙΑ ΝΤΡΟΥΛΙΑ 466 15 5:20.6 0:34.0 14:09.9 20:04.6
4 23 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΡΑΠΤΗ 464 SARONIC TRIATHLON CLUB 14 7:42.4 0:39.9 12:30.3 20:52.7
5 26 ΑΝΝΑ ΡΕΝΤΙΦΗ 372 15 6:44.3 1:14.2 14:25.2 22:23.8
6 30 LINDA KARAKITSOU 496 15 8:06.5 1:09.0 14:38.6 23:54.1
7 37 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΥΡΙΟΥ 457 ΕΥΡΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 15 7:31.0 1:24.9 18:13.0 27:08.9


Female 16 and Over
Place Overall Plc Name bib Team/Club Age SWIM Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 5 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΑΠΑΡΗ 373 RED STAR TRIATHLON CLUB 26 4:52.2 0:35.4 10:51.8 16:19.5
2 29 ΒΑΣΩ ΡΟΥΣΣΑ 460 TRG 25 10:17.8 0:49.6 12:39.4 23:46.9
3 36 MΑΡΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 472 36 7:28.1 1:59.8 16:40.4 26:08.4
4 39 ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΑ ΤΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ 456 NEREIDA sportsclub 19 7:43.1 0:43.0 20:25.0 28:51.2
5 40 ΜΑΡΙΝΑ ΓΚΟΓΚΟΥ 482 Ανεξαρτητη 33 13:08.4 1:16.8 16:14.9 30:40.2
6 42 ΕΙΡΗΝΗ ΦΑΚΙΝΟΥ 453 44 19:11.7 2:54.2 19:17.9 41:23.9
DNS DNS ELENA SCARLATOU 492 Holmes Place
DNS DNS ΑΓΓΕΛΙΚΉ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΎΛΟΥ 489
DNS DNS ΝΙΝΑ ΜΑΡΚΟΥ 470 ΕΥΡΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
DNS DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΑ ΡΑΥΤΟΓΙΆΝΝΗ 463


Male 12 to 13
Place Overall Plc Name bib Team/Club Age SWIM Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 4 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΡΝΟΚΟΥΡΟΣ 487 Ν.Ο.ΚΥ. 13 5:28.0 0:24.5 9:55.1 15:47.7
2 8 ΛΟΥΤΣΙΑΝ ΙΓΝΑΤ 479 Ν.Ο.ΚΥ. 12 5:56.7 0:40.6 10:07.5 16:44.9
3 13 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 451 12 5:57.9 0:43.8 11:07.5 17:49.3
4 20 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓΓΕΛΙΝΑΣ 490 Ν.Ο.ΚΥ. 13 7:28.1 0:38.8 11:29.9 19:36.9
5 27 ΝΙΚΟΣ ΜΟΣΧΟΓΙΑΝΝΗΣ 468 SARONIC TRIATHLON CLUB 12 6:51.1 0:51.1 15:04.7 22:47.0
6 32 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 478 13 8:25.9 1:27.0 14:47.3 24:40.2
7 34 IASONAS KANDILOROS 497 12 7:43.3 1:42.0 15:49.5 25:15.0
8 38 KONSTANTINOS GOLEMIS 374 13 8:31.4 0:51.1 19:28.1 28:50.7


Male 14 to 15
Place Overall Plc Name bib Team/Club Age SWIM Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 11 ΧΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ 452 N.O.KY. 14 6:13.2 0:35.1 10:49.9 17:38.3
2 12 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 450 14 6:23.3 0:37.8 10:46.9 17:48.1
3 15 ΓΙΏΡΓΟΣ ΈΛΛΗΝΑΣ ΑΝΔΡΈΟΥ 488 ΝΗΡΗΙΔΑ 15 5:51.4 0:39.1 11:29.4 18:00.0
4 21 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΟΣΚΟΠΗΣ 475 N.O.KY. 14 7:12.8 0:31.1 11:54.3 19:38.3
DNS DNS ΒΑΓΓΈΛΗΣ ΜΠΟΎΤΑΣ 467


Male 16 and Over
Place Overall Plc Name bib Team/Club Age SWIM Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 1 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 458 NS coaching 24 3:52.0 0:26.3 8:39.4 12:57.8
2 2 ΝΙΚΟΣ ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ 473 23 3:56.9 0:31.1 10:53.3 15:21.4
3 7 PANTELIS MOTITIS 494 Kahoupa 24 4:21.7 0:57.1 11:08.6 16:27.5
4 10 NIKOS HIOUREAS 498 Aneksartitos 31 6:27.5 0:41.5 10:09.5 17:18.6
5 18 ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ ΒΙΔΆΛΗΣ 485 36 5:21.4 1:15.3 12:36.9 19:13.8
6 24 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΡΔΑΚΑΣ 486 Αγωγη/Αργης 20 7:03.1 0:58.6 13:16.5 21:18.4
7 25 ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΟΚΚΑΣ 477 Ιπταμενοι 16 7:17.6 1:27.7 13:12.7 21:58.0
8 28 ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΟΚΚΟΣΗΣ 476 AllTerrainRunners 24 8:38.9 1:34.4 13:19.0 23:32.3
9 31 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΜΥΡΝΙΩΤΑΚΗΣ 459 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ-ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 46 10:01.4 1:14.9 12:38.1 23:54.5
10 33 ΓΙΆΝΝΗΣ ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ 454 Αγωγή 43 8:27.8 0:41.2 15:41.4 24:50.4
11 35 ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΠΑΠΠΑΣ 465 45 7:35.8 1:28.5 16:24.5 25:28.8
12 41 ΦΩΤΟΔΟΤΗΣ ΜΑΛΑΜΑΣ 471 47 12:16.4 2:30.2 19:07.2 33:53.9
DNS DNS HIOUREAS NIKOLAOS 493 SDYM
DNS DNS ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 481
DNS DNS ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΘΥΜΗΣ 480



Kids Aquathlon


Female 8 to 9
Place Overall Plc Name bib Team/Club Age SWIM Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 9 ΣΟΦΙΑ ΤΖΑΚΙΑ 531 Ν.Ο.ΚΥ. 9 2:42.1 0:45.1 4:43.2 8:10.5
2 22 TIJANA TZATZANI 509 9 2:47.9 1:30.9 5:22.1 9:41.1
3 27 ΒΑΛΙΑ ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ 511 Ν.Ο.ΚΥ. 8 4:14.3 0:44.6 5:50.9 10:49.9
4 29 CONSTANCE GOULSON 504 8 4:17.3 1:44.4 5:31.2 11:33.0
DNF DNF ΑΡΙΑΔΝΗ ΑΝΔΡΕΑ 536 8 5:51.0
DNS DNS ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ 525 διδυμα


Female 10 to 11
Place Overall Plc Name bib Team/Club Age SWIM Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 3 ΑΜΑΝΤΑ ΓΚΕΛΗ 513 Red Star Triathlon Club 11 1:57.6 0:27.4 4:39.6 7:04.7
2 6 MARIA STOUMPA 507 10 2:19.8 0:37.0 4:44.7 7:41.6
3 7 ΕΥΑΓΓΕΛΊΑ ΘΕΟΔΏΡΟΥ 514 10 2:32.3 0:41.1 4:34.0 7:47.6
4 12 ΒΟΥΛΑ ΡΑΠΤΗ 526 SARONIC TRIATHLON CLUB 11 2:55.8 0:28.3 5:10.7 8:35.0
5 14 DANAI TZATZANI 508 10 2:27.9 0:57.8 5:22.5 8:48.3
6 16 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΑΡΙΑ ΝΑΟΥΜ 523 10 2:49.2 0:54.3 5:10.1 8:53.7
7 17 ΚΟΛΟΣΚΌΠΗ ΜΑΡΙΒΆ 522 N.O.KY. 11 2:59.9 0:59.9 4:58.1 8:58.0
8 20 ΜΕΛΙΝΑ ΚΛΑΔΟΥ 518 SARONIC TRIATHLON CLUB 10 3:30.3 0:47.8 5:15.5 9:33.7
9 23 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΟΥΜΟΥΤΣΗ 520 Νηρηίδα 11 3:21.0 0:39.3 6:12.4 10:12.8
10 26 EVAGGELIA GOLEMI 503 NHRHIDA 11 3:24.7 0:24.6 6:29.5 10:18.8
11 28 ΜΕΛΙΝΑ ΚΟΥΒΑΡΑ 519 SARONIC TRIATLON CLUB 10 5:17.5 0:35.4 5:16.6 11:09.5
12 30 ΔΈΣΠΟΙΝΑ ΚΑΤΣΑΡΟΎ 516 ΝΗΡΗΙΔΑ 11 4:12.1 0:34.2 6:57.6 11:44.0


Female 12 and Over ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ
Place Overall Plc Name bib Team/Club Age SWIM Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 21 PAVLINA KARAKITSOU 506 12 2:51.6 1:04.7 5:38.4 9:34.8



Male 8 to 9
Place Overall Plc Name bib Team/Club Age SWIM Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 11 HUGH GOULSON 505 9 2:38.3 1:03.8 4:49.2 8:31.4
2 15 FILIPOS AIVATIDIS 502 8 3:07.6 0:50.0 4:54.5 8:52.3
3 31 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 535 9 4:02.6 2:07.3 5:58.1 12:08.2
DNS DNS ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 510 ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ!
DNS DNS ΝΙΚΟΣ ΣΤΑΘΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 528 ΚΛΕΦΤΑΚΙΑ
DNS DNS ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΙΡΔΗΜΟΣ 532
DNS DNS ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΧΑΤΖΗΙΑΚΩΒΟΥ 533 Κολωνου


Male 10 to 11
Place Overall Plc Name bib Team/Club Age SWIM Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 1 MAXIMOS AIVATIDIS 501 O.F.N.IONIA 10 2:00.8 0:29.4 4:19.2 6:49.6
2 2 ΓΙΏΡΓΟΣ ΑΡΝΌΚΟΥΡΟΣ 512 N.O.KY. 10 2:27.9 0:36.3 3:52.6 6:56.9
3 5 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΕΛΙΩΤΗΣ 534 ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 10 2:12.3 0:52.0 4:34.9 7:39.4
4 8 ΓΡΗΓΌΡΗΣ ΡΑΠΤΗΣ 527 SARONIC TRIATHLON CLUB 11 2:53.3 0:33.4 4:21.8 7:48.6
5 10 ΕΦΡΑΙΜ ΝΤΡΟΥΛΙΑΣ 524 11 2:50.1 0:48.7 4:49.8 8:28.7
6 18 ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 539 10 3:15.6 1:07.4 4:52.4 9:15.6
7 19 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΤΣΙΑΠΑΣ 537 10 3:06.2 0:57.6 5:23.5 9:27.4
8 24 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΕΡΑΜΥΔΑΣ 517 SARONIC TRIATHLON CLUB 10 3:43.5 1:03.3 5:26.4 10:13.2
9 25 ΣΠΥΡΟΣ ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 515 11 4:05.9 0:59.7 5:09.2 10:14.8
DNS DNS ΑΝΤΡΕΑΣ ΤΕΚΟΣ 529 PALMOS


Male 12 and Over ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ
Place Overall Plc Name bib Team/Club Age SWIM Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 4 ΘΑΝΟΣ ΤΕΚΟΣ 530 PALMOS 12 2:05.2 0:42.4 4:19.7 7:07.4
2 13 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 538 12 3:21.4 1:10.9 4:08.2 8:40.5
3 32 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΛΑΜΑΣ 521 12 3:44.5 1:29.1 8:32.0 13:45.7

Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Σχόλια αναγνωστών
Triathon1

Garmin

Energy Races

Triathlon Hellas

DHL
Zone3
nutrinews

Το trinews.gr είναι ένα portal αφιερωμένο στο τρίαθλο, με ειδήσεις, αγώνες και άρθρα - Όροι Χρήσης - Επικοινωνία: info [at] trinews [dot] gr

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - FitnessPulse.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News