Αρχική Ενημέρωση Αγώνες Αποτελέσματα Άρθρα Προϊοντα & Υπηρεσίες Φωτογραφίες Βίντεο
High5 NSCoaching Kasimis Training X-treme Stores Top Cycles Triathlon
Αποτελέσματα
23 Απρ 17 ← πίσω

Energy Triathlon Attiki – Kalamos Multisport Festival 2017

ENERGY TRIATHLON ATTIKI
Kalamos Multisport Festival 2017
TRIATHLON HELLAS
April 23, 2017

Ανεπίσημα αποτελέσματα


ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ


SEMI LONG DISTANCE TRIATHLON
Place Name Bib Number Address Line 1 Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Gun Time
1 CHRISTOS RAFAILIDIS 46 NSCOACHING 37 28:55.0 2:11.1 1:37:43.9 0:59.5 1:06:07.9 3:15:57.6
2 ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΖΑΧΙΛΑΣ 24 NS COACHING 32 27:35.3 1:26.0 1:44:25.9 0:39.2 1:06:33.0 3:20:39.5
3 STAMATIOS ROMAS 19 Romas Pro Training 43 30:42.4 1:30.8 1:47:32.5 1:18.5 1:01:39.8 3:22:44.2
4 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΟΥΣΤΑΚΗΣ 30 NScoaching #moustache_team 28 31:46.1 2:13.5 1:45:52.0 0:42.0 1:04:12.4 3:24:46.2
5 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΣΤΙΜΠΑΣ 29 44 26:23.8 2:43.7 1:48:34.4 1:07.4 1:08:13.1 3:27:02.6
6 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 28 tri racing team 34 26:27.8 1:58.2 1:47:25.8 1:26.2 1:11:44.4 3:29:02.5
7 MINAS MALATOS 14 Wind running team 37 30:35.8 2:25.1 1:38:10.1 0:55.5 1:19:06.0 3:31:12.7
8 ILIAS LIBERIS 43 Kasimis Training 37 30:38.6 2:05.3 1:43:50.3 1:06.6 1:13:51.9 3:31:32.8
9 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ 22 33 30:23.2 2:32.7 1:53:12.5 1:19.2 1:05:49.2 3:33:17.0
10 NIKOS KATSIOS 11 32 32:15.6 3:50.1 1:55:31.3 1:13.4 1:05:37.3 3:38:27.9
11 ELEFTHERIOS DIMOS 7 Nscoaching 24 28:04.6 1:59.3 1:50:37.5 1:14.7 1:16:54.0 3:38:50.2
12 ΣΤΡΆΤΟΣ ΜΑΡΓΑΡΏΝΗΣ 64 Athens triathlon team 31 30:11.5 1:36.1 1:54:13.4 1:03.4 1:12:22.3 3:39:26.9
13 LEFTERIS FATES 37 Derekas Endurance Coaching 31 36:35.3 2:25.9 1:50:56.1 0:43.8 1:09:28.9 3:40:10.1
14 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΑΛΙΟΥΚΗΣ 63 ALEX ENDURANCE GANG 29 33:33.8 1:51.6 1:55:37.1 0:45.2 1:08:39.7 3:40:27.4
15 YORGOS KASTRITSEAS 9 44 29:15.8 1:55.3 1:58:49.5 1:03.7 1:10:26.7 3:41:31.2
16 GEORGE KYRIAZIDIS 13 NS COACHING 36 39:42.3 5:52.5 1:47:58.9 2:02.4 1:06:59.3 3:42:35.6
17 YIANNIS KARYOFYLLIS 8 tri racing team 38 34:57.3 2:39.9 1:51:50.6 1:17.7 1:12:00.5 3:42:46.3
18 GIORGOS DOUDALIS 36 TRIODIO 38 29:32.6 3:02.2 1:55:31.3 1:40.2 1:13:02.6 3:42:49.2
19 ΜΑΝΟΣ ΜΟΙΡΑΣ 66 TRIATHLONCHALKIDA TEAM/ΒΜΧΧ NUTRISI 32 22:55.5 2:00.9 1:50:41.6 0:55.4 1:29:18.6 3:45:52.2
20 ALEXANDROS RALLIS 47 cycleland-azor caffee 37 35:47.3 2:08.4 1:48:58.1 1:13.8 1:18:01.4 3:46:09.1
21 ΗΛΙΑΣ ΖΑΡΟΚΩΣΤΑΣ 23 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ. Σ 24 36:47.1 2:35.1 1:53:30.4 0:43.0 1:15:01.2 3:48:37.0
22 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΠΟΥΡΙΔΗΣ 26 49 34:09.7 3:54.9 1:54:49.0 1:18.5 1:15:51.7 3:50:04.0
23 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΟΓΛΟΥ 25 40 28:10.3 4:06.5 1:59:49.1 1:29.4 1:19:34.5 3:53:10.0
24 SOTIRIS MARANIS 16 RED STAR TRIATHLON / WIND HELLAS 47 29:42.2 4:05.7 1:57:49.7 1:38.7 1:20:03.2 3:53:19.6
25 SPYRIDON FOTSIS 38 Iron team 36 35:12.6 5:19.6 2:03:18.9 2:31.2 1:09:08.5 3:55:30.9
26 ΑΛΕΞΗΣ ΓΕΡΑΣΗΣ 56 48 31:33.0 2:48.3 2:05:52.9 1:08.7 1:14:44.9 3:56:08.0
27 ΑΝΤΩΝΗΣ ΒΑΡΣΑΜΗΣ 54 49 30:14.5 2:56.6 2:01:20.1 0:50.6 1:21:45.3 3:57:07.2
28 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ 52 Συλ. Αθλ. Λοκρίδας ΝΙΚΕΑΣ 39 35:12.6 2:27.6 2:04:07.9 1:05.3 1:14:20.6 3:57:14.3
29 SPYRIDON KERKOULAS 42 ATHENS TRIATHLON TEAM 44 35:17.3 4:45.2 2:01:53.3 1:40.5 1:14:11.1 3:57:47.6
30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΙΑΚΟΣ 62 Α.Σ. <> 38 48:04.6 2:23.0 1:55:00.3 1:13:00.4 3:58:26.2
31 ΝΙΚΌΛΑΟΣ ΚΑΡΑΤΖΟΓΙΆΝΝΗΣ 60 Red star 28 28:27.0 1:50.9 2:05:41.6 1:23.7 1:21:49.9 3:59:13.2
32 NICKOS MOSCHIS 17 Apollon Triathlon Club Rhodes 41 36:31.6 4:37.2 1:55:24.4 1:47.3 1:25:45.6 4:04:06.2
33 ΣΠΥΡΊΔΩΝ ΜΕΝΤΖΆΣ 65 43 35:22.0 4:34.1 1:56:58.5 1:49.7 1:25:58.0 4:04:42.6
34 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΥΛΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 31 Γατόπαρδοι 37 35:39.4 2:12:59.5 1:17:09.2 4:05:48.2
35 CONSTANTINOS VRATSIKIDIS 20 52 33:53.6 4:29.4 1:59:44.3 2:48.5 1:25:40.0 4:06:36.0
36 GIORGOS SOULIS 48 Win4youth 40 49:58.7 2:49.7 1:53:56.2 1:22:30.2 4:09:15.0
37 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 67 41 32:48.1 4:15.5 2:05:48.1 1:58.8 1:25:18.4 4:10:09.1
38 GIANNIS MANASAKIS 15 38 31:41.4 4:27.3 2:18:48.0 2:35.3 1:19:46.8 4:17:19.1
39 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΚΟΥΡΗΣ 59 38 31:59.8 6:57.6 2:13:51.2 3:18.5 1:23:30.9 4:19:38.2
40 ZAFEIRIOS PAPADIMITRIOU 44 40 31:25.2 4:50.4 2:15:07.1 2:07.8 1:28:48.2 4:22:19.0
41 ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΜΑΡΑΔΟΥ 27 41 40:07.8 2:45.1 2:13:50.0 1:43.3 1:26:12.2 4:24:38.6
42 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 21 42 46 44:04.6 3:36.0 2:05:55.3 1:28.2 1:31:08.9 4:26:13.0
43 ΑΝΔΡΈΑΣ ΠΑΠΑΚΛΕΟΒΟΎΛΟΥ 33 #TriathlonSuperTechTeam 40 41:48.8 6:46.3 2:08:19.5 2:05.9 1:33:31.3 4:32:31.9
44 PETROS TZENERALIS 50 A.O.STIMFALIS 34 48:52.8 4:44.9 2:04:15.5 0:59.6 1:34:43.8 4:33:36.7
45 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 53 Τρεξιματίες 38 35:24.5 4:27.3 2:24:05.4 1:15.7 1:28:38.3 4:33:51.4
46 SYLVIA KONSTANTINIDOU 12 52 41:35.9 5:07.7 2:37:29.4 3:22.5 1:33:23.5 5:00:59.2
47 SAKIS KAZANIS 41 Adidas Runners 40 1:11:09.2 2:18:12.3 2:37.4 1:37:22.8 5:09:21.9
48 KONSTADINOS TRIANTAFILLOU 49 triathlon chalkida team 46 41:16.8 5:49.3 2:18:22.5 3:02.0 2:03:57.3 5:12:28.0
49 ΑΝΤΩΝΗΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ 69 ΣΑΦΑΝΣ. / Top cycles 40 45:41.6 5:22.2 2:23:40.8 2:29.3 1:55:28.7 5:12:42.8
50 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ 68 Συλλογος μαραθωνοδρομων λαρισας 31 52:38.3 5:41.5 2:45:42.9 2:31.6 1:33:40.6 5:20:15.0
DNS NESTORAS KATSIOS 10 TRIODIO 37
DNS GEORGE PARZIGKAS 18 Greece 43
DNS ΧΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 32 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑ 62
DNS THANOS DIMAKIS 34 NS coaching 38
DNS THANASIS DIMITRIADIS 35 34
DNS GIANNIS KARANGELIS 39 29
DNS MARINETTA KATSOUPA 40 RED STAR 48
DNS GIORGOS PAPAIOANNOU 45 55
DNS XRISTOS ZAFEIRIS 51 39
DNS ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΛΑΧΟΣ 55 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 50
DNS ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ 57 52
DNS ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΓΙΟΠΟΥΛΟΣ 58 SOLO BARS 48
DNS ΙΩΣΗΦ ΚΟΛΛΙΑΣ 61 49
DNS KONSTANTINOS MOURIKIS 406 49



SPRINT DISTANCE TRIATHLON
Place Name Bib Number Address Line 1 Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Gun Time
1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 137 athens triathlon team / ismailos 28 9:31.0 1:19.8 43:03.5 0:19.8 19:00.2 1:13:14.4
2 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 146 Γ.Α.Σ. ΙΛΙΣΟΣ- NS COACHING 19 10:55.5 1:20.7 42:05.8 0:24.7 19:03.6 1:13:50.3
3 ΜΑΝΟΎΣΟΣ ΔΑΜΟΡΆΚΗΣ 134 35 12:28.0 1:47.1 39:57.4 0:43.0 20:01.1 1:14:56.7
4 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΝΤΖΙΒΙΡΗΣ 224 BIKE THIRTY VOLOS 35 10:48.9 1:07.7 41:54.4 1:01.2 20:45.3 1:15:37.6
5 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΙΚΟ 151 27 14:35.3 1:14.1 44:06.2 0:32.6 19:47.3 1:20:15.6
6 ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 155 Ανεξαρτητος 41 15:00.8 2:57.0 41:12.3 1:11.9 21:43.4 1:22:05.6
7 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΥΜΠΕΡΑΙΟΣ 219 26 13:57.3 1:59.4 43:24.9 1:32.1 21:51.4 1:22:45.4
8 KYRIAKOS KORALLIS-NEONAKIS 109 HECART-TRT 47 14:20.6 1:57.1 41:55.9 1:15.5 23:28.5 1:22:57.8
9 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΡΑΤΣΗΣ 165 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 55 18:21.7 41:55.6 1:27.9 22:07.9 1:23:53.3
10 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΗΣ 245 ΑΓΕΥΣ 40 12:34.0 1:42.9 46:01.7 0:41.2 23:00.9 1:24:00.9
11 ΧΡΉΣΤΟΣ ΜΠΑΤΙΣΤΆΤΟΣ 150 36 11:53.0 2:09.3 44:07.8 1:00.8 24:52.8 1:24:03.9
12 ΘΑΝΟΣ ΜΠΑΚΑΤΣΙΑΣ 149 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 43 12:47.2 1:55.3 44:44.8 1:19.1 23:48.8 1:24:35.5
13 CHRISTOS LAMPROU 181 CBteam 34 15:51.8 2:07.2 42:53.2 0:50.1 23:03.6 1:24:45.9
14 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 159 DHL EXPRESS 42 12:51.7 2:20.5 45:56.4 0:57.7 22:44.5 1:24:50.9
15 THANOS STOUMPAS 126 Ns coaching 40 13:18.4 1:55.6 45:41.3 0:35.5 23:47.8 1:25:18.8
16 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΜΗΤΑΚΟΣ 223 49 13:26.4 1:53.6 45:14.9 0:59.1 24:42.8 1:26:17.0
17 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΥΡΕΓΓΕΛΑΣ 244 36 14:30.2 2:16.5 44:22.8 1:24.1 24:02.2 1:26:36.0
18 DIMOS PERISTERAS 186 NSC 42 16:36.7 43:07.6 1:30.4 25:38.2 1:26:53.1
19 ΣΤΈΛΙΟΣ ΒΆΣΙΛΑΣ 132 NS Coaching 33 13:59.7 1:57.7 46:29.9 1:03.3 23:33.7 1:27:04.5
20 EMMANUEL LAMPROU 110 ATP training 43 14:32.8 1:52.3 45:45.8 0:53.7 24:26.3 1:27:31.1
21 ΠΕΤΡΟΣ ΜΠΟΥΡΝΕΛΗΣ 153 AO ΜΥΚΟΝΟΥ 28 17:17.9 2:21.6 44:40.4 0:35.9 22:37.0 1:27:33.0
22 ΑΝΔΡΕΑΣ ΞΥΛΟΓΑΛΑΣ 71 37 15:23.4 2:15.2 45:32.5 0:52.0 23:31.9 1:27:35.3
23 ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΣΑΟΥΤΟΣ 246 EPSA Pink Lemonade 52 15:24.9 2:02.3 45:14.3 0:52.5 24:09.5 1:27:43.7
24 LEONIDAS KALOGEROPOULOS 106 51 13:43.5 2:07.8 47:04.3 0:39.0 24:11.5 1:27:46.3
25 KONSTANTINOS KRANIOTIS 178 ΣΠΟΚ ΕΥΚΛΗΣ 30 13:31.4 2:05.4 47:51.0 0:50.9 23:33.6 1:27:52.4
26 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΤΖΗΙΑΚΩΒΟΥ 166 47 13:19.5 2:52.2 46:40.4 1:08.4 24:24.3 1:28:24.9
27 ΘΕΟΦΆΝΗΣ ΚΌΛΛΙΑΣ 213 30 16:47.1 2:08.8 45:30.0 1:03.9 22:55.1 1:28:25.1
28 ΣΕΜΙ ΡΟΣΙΕΡ 239 18 14:44.0 1:59.2 49:51.5 0:58.1 21:03.9 1:28:36.9
29 AGGELIKI MARLAGKOUTSOU 183 CBteam 37 13:28.1 1:57.9 46:39.6 1:27.2 25:07.6 1:28:40.5
30 KONSTANTINOS LOGARAS 113 38 15:28.4 2:33.0 46:07.4 1:20.6 23:26.7 1:28:56.4
31 ΜΑΞΙΜΟΣ ΜΠΟΙΚΟ 227 Σπαρτιατες 30 16:23.4 2:00.3 47:15.6 1:00.7 22:51.0 1:29:31.1
32 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 214 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 42 18:17.4 2:36.5 45:26.0 1:07.0 22:23.3 1:29:50.5
33 LAZAROS PREVEZANOS 121 tri racing team 54 15:54.5 2:16.4 46:14.7 1:01.8 25:28.4 1:30:55.9
34 ΑΛΕΞΗΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ 240 42 13:15.2 4:38.2 47:33.4 1:27.9 24:03.2 1:30:58.1
35 ΝΊΚΗ ΣΚΛΑΒΟΎΝΟΥ 242 ΑΣ ΝΗΡΗΙΔΑ 15 15:50.7 1:50.7 48:25.1 0:40.6 24:23.6 1:31:10.8
36 ΗΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 233 42 16:15.5 3:05.7 46:58.5 1:32.9 23:31.4 1:31:24.2
37 GRETA LYMBERPOULOU 182 ATHENS TRIATHLON TEAM 47 14:34.2 2:13.4 46:23.6 1:17.5 27:02.4 1:31:31.2
38 GEORGES KFOYRY 82 22 13:48.2 3:38.4 47:51.9 1:32.4 24:41.3 1:31:32.4
39 ΘΩΜΑΣ ΤΣΑΚΑΓΙΑΝΝΗΣ 70 ATP TRAINING 49 14:28.4 3:33.8 48:51.2 1:16.3 24:14.8 1:32:24.7
40 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΤΑΜΟΥ 243 41 14:56.4 2:08.0 49:10.7 1:30.9 24:54.6 1:32:40.7
41 LIANA CHASIOTI 6 TRT 31 18:54.5 48:53.3 1:30.7 23:30.9 1:32:49.5
42 ΙΩΑΝΝΗΣ / IOANN ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ / DERMIT 136 SWIMMINGCLUB.GR 44 15:23.0 2:59.7 48:41.3 1:31.6 24:13.8 1:32:49.7
43 NIKOS PERISTERAS 185 NS COACHING 43 16:02.7 2:36.6 47:41.7 1:04.2 25:34.1 1:32:59.6
44 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 215 43 15:53.1 3:06.6 48:53.6 1:18.5 24:06.2 1:33:18.3
45 ΤΟΛΗΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 143 Ns coaching 48 15:42.6 2:19.9 46:35.8 1:46.9 26:57.1 1:33:22.5
46 ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΑΜΟΥΡΛΟΓΛΟΥ 196 Snails running team 37 12:23.4 1:57.1 49:49.7 2:11.4 27:10.1 1:33:32.0
47 ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΜΠΟΥΛΟΎΤΑΣ 152 22 16:58.3 1:40.1 50:04.4 1:04.0 23:54.2 1:33:41.2
48 EDDY ALEXIOU 167 0 58 13:42.7 2:41.5 48:34.9 0:54.2 27:53.1 1:33:46.5
49 ΙΖΑΜΠΕΛΛΑ ΚΑΨΟΥΡΟΥ 212 NS COACHING 31 15:57.8 1:50.6 49:17.1 1:19.1 25:36.3 1:34:01.1
50 ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΚΟΠΑΝΆΣ 141 Chaidari Is Running 40 15:56.9 3:12.2 47:55.0 1:54.0 25:31.3 1:34:29.5
51 ΓΕΏΡΓΙΟΣ ΚΟΥΜΠΟΥΡΗΣ 142 Σ.Δ.Υ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ 40 17:55.7 2:18.2 48:03.1 1:23.8 24:50.6 1:34:31.6
52 ΚΏΣΤΑΣ ΧΑΡΑΜΉΣ 164 Athens Triathlon Team 59 15:50.0 2:25.9 48:41.1 1:19.8 26:23.5 1:34:40.6
53 ΓΙΏΡΓΟΣ ΠΑΠΑΪΩΆΝΝΟΥ 235 55 15:19.9 3:16.1 50:45.6 1:02.7 24:23.2 1:34:47.6
54 PANOS PAPANGELIS 119 34 18:22.0 1:56.3 48:57.1 0:59.8 24:36.7 1:34:52.1
55 SARANTIS GENITSARELIS 170 39 16:46.9 3:30.2 43:41.5 1:35.4 29:53.7 1:35:27.8
56 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 138 MY ATHLETE 46 17:58.1 2:57.2 47:19.9 1:47.1 26:27.3 1:36:29.7
57 ATHANASIOS PAFOS 117 Myathlete 47 19:00.9 3:37.7 48:49.5 1:56.0 23:08.6 1:36:32.8
58 BASILEIOS PIPERHS 120 Myathlete 49 17:58.7 3:26.2 49:04.1 1:43.7 24:20.3 1:36:33.1
59 ΤΑΣΟΣ ΧΑΤΖΗΣ 250 52 19:07.2 2:24.5 45:42.0 1:27.2 28:01.6 1:36:42.7
60 EVA ROUMELIOTI 123 Credo S Victoria 42 18:04.9 2:00.1 49:21.4 1:55.6 25:22.8 1:36:45.1
61 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ 162 38 16:46.3 2:34.0 52:03.5 0:59.0 25:12.4 1:37:35.3
62 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΤΣΑΓΚΟΓΕΩΡΓΑΣ 163 SWIMMINGCLUB.GR 42 13:37.0 3:04.7 51:16.0 1:21.3 28:23.9 1:37:43.2
63 ZAVADSKYY SERHIY 124 49 20:16.1 53:17.8 1:04.2 23:17.3 1:37:55.6
64 GEORGIOS DIMITROPOULOS 103 41 17:16.1 3:57.2 50:51.2 1:12.4 24:45.8 1:38:02.8
65 THEMIS ZIGOUMIS 194 41 14:44.0 3:49.5 49:59.7 2:05.1 27:29.6 1:38:08.1
66 YIANNIS VIDRAS 127 Avra Triathlon Team 41 19:32.2 49:21.1 2:22.8 27:10.1 1:38:26.3
67 ATHINA ADAOU 101 42 16:26.9 2:02.0 50:10.8 1:32.2 28:38.7 1:38:50.7
68 ASTERIOS LITHOURGIDIS 112 39 16:28.0 3:20.0 51:30.7 2:02.6 26:31.5 1:39:53.0
69 ΝΊΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΌΠΟΥΛΟΣ 198 Α.Κ. Μπακούλα 40 17:01.2 3:47.5 51:06.1 2:15.0 25:45.9 1:39:55.9
70 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΙΑΚΑΣ 157 S_R_T 48 19:34.7 2:06.1 49:07.8 2:03.3 27:34.7 1:40:26.7
71 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΔΑΡΔΑΒΕΣΗ 135 43 18:49.9 2:32.9 49:39.0 1:00.0 29:10.9 1:41:12.9
72 ΝΑΟΥΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 200 43 12:18.8 3:46.6 54:42.6 1:20.8 29:04.0 1:41:13.0
73 ΔΏΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΆΔΗΣ 130 43 18:20.6 3:34.8 50:52.4 1:14.6 27:45.1 1:41:47.7
74 POLYDOROS KONSTANTINIDES 108 Greece 37 14:58.0 3:25.5 53:06.3 1:08.7 29:09.0 1:41:47.7
75 ANTONIS VAFEIADAKIS 192 30 15:32.4 5:21.3 55:26.4 0:43.3 24:48.8 1:41:52.3
76 ΜΑΝΣΟΛΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 145 50 16:22.4 3:53.0 55:11.1 1:54.2 25:14.6 1:42:35.4
77 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΑΡΑΤΣΙΩΤΗΣ 156 BIKE TRACKS 35 18:33.0 4:12.9 50:27.1 1:49.3 28:03.4 1:43:05.9
78 XENI KEIVANIDOU 107 39 18:15.4 4:49.8 50:25.7 2:28.7 27:07.7 1:43:07.5
79 ACHILLEAS KASFIKIS 175 Athens Triathlon Team 38 14:53.3 3:01.2 54:09.3 1:45.2 29:38.7 1:43:27.9
80 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΜΕΛΙΝΟΣ 131 48 15:55.8 5:06.7 56:37.4 1:17.7 24:34.7 1:43:32.5
81 THEODOROS SOUFIS 125 NSCoaching 37 16:26.9 2:42.3 53:13.7 1:19.0 30:05.6 1:43:47.7
82 MIRELLA ALEXIOU 168 Athens Triathlon Team 24 15:41.5 2:35.9 58:25.0 1:26.1 26:39.3 1:44:48.1
83 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΣΑΜΙΩΤΗΣ 241 BUDO CENTER 51 19:54.3 2:25.0 51:29.6 1:14.3 30:14.5 1:45:17.9
84 ΝΙΚΟΣ ΜΠΟΥΝΙΑΛΕΤΟΣ 230 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 40 19:22.2 4:20.5 55:42.8 2:13.4 23:48.1 1:45:27.1
85 ARHS NOTIS 184 ASKLHPIOS EPIDAUROU 36 15:59.1 2:44.1 49:59.5 1:59.6 34:46.8 1:45:29.2
86 ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ ΜΠΟΪΚΟ 228 19 17:28.1 2:28.8 58:23.4 0:31.5 27:41.4 1:46:33.4
87 MIHALIS KYPRIOTIS 180 N.A.O.Kerkyras 58 17:09.6 3:31.6 54:11.8 1:03.2 30:53.4 1:46:49.8
88 PEGGY ROUGOU 122 Adidas Runners Athens 31 16:54.7 2:47.5 57:23.4 0:45.9 28:58.5 1:46:50.1
89 ARISTIDES KATHOPOULIS 176 40 20:35.1 3:54.1 29:01.4 29:17.1 24:24.2 1:47:12.1
90 ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΡΤΑΝΟΥ 140 27 20:07.7 3:09.5 55:24.0 1:40.2 27:12.0 1:47:33.6
91 DIMITRIOS PETEINOS 187 myathlete 53 20:22.6 6:01.5 53:00.0 3:07.8 25:04.3 1:47:36.3
92 FOTIS PAPAKANELLOS 118 Greece 30 14:50.4 4:08.1 55:56.7 1:47.2 32:32.1 1:49:14.8
93 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥΡΚΑΜΠΗΣ 160 NS COACHING 42 18:56.4 3:46.4 54:50.0 1:49.6 29:53.9 1:49:16.4
94 ΝΊΚΟΣ ΧΑΡΊΛΑΣ 249 CEEREHAB 42 13:43.9 3:11.3 1:01:01.3 0:49.8 30:45.1 1:49:31.7
95 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΕΤΑΞΑ 222 Red star 40 18:19.6 4:21.6 56:05.6 2:45.6 28:22.8 1:49:55.3
96 PANAGIOTIS DODOS 104 31 23:18.0 4:42.0 50:54.0 2:02.4 29:30.8 1:50:27.3
97 ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΝΗΣ 231 Α Π Σ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 40 21:39.7 3:01.3 1:02:54.4 1:24.9 21:30.7 1:50:31.2
98 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ 216 44 22:42.9 3:52.5 55:34.7 1:19.9 27:24.6 1:50:54.7
99 NIKITAS OIKONOMOU 116 68 24:47.9 4:19.0 53:44.9 2:58.7 25:40.8 1:51:31.6
100 XENOFON LOURANTOS 114 Athens Triathlon Team 63 19:01.9 4:13.1 55:03.7 2:06.5 31:14.3 1:51:39.7
101 COSTAS IOANIDIS 105 38 20:25.8 3:35.9 56:58.7 1:44.8 28:54.8 1:51:40.2
102 DIMITRIOS KANAKAKIS 172 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 44 18:14.6 3:32.6 56:51.9 1:54.8 32:47.1 1:53:21.3
103 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΤΟΥΡΚΑΜΠΗΣ 161 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40 28:47.7 6:28.5 46:43.7 1:54.1 29:42.2 1:53:36.3
104 ΕΛΙΝΑ ΛΙΑΝΗ 217 Triathlon Athens Team 39 15:50.5 3:27.6 1:06:17.8 1:14.2 29:10.6 1:56:00.9
105 ΓΕΩΡΓΊΑ ΔΡΌΣΟΥ 204 Π.Δ.Σ.Οδυσσέας 37 18:40.9 3:15.9 1:03:36.0 1:35.3 29:12.7 1:56:21.0
106 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΛΙΤΣΑΣ 218 53 18:16.7 4:24.2 58:09.1 1:12.0 35:49.4 1:57:51.6
107 PAVLOS ANATSOUTSOLAS 102 49 28:44.4 3:20.2 53:54.8 1:36.8 30:31.8 1:58:08.2
108 ΦΩΤΕΙΝΗ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 209 37 20:04.4 5:28.3 1:01:23.7 1:52.5 30:08.7 1:58:57.8
109 ΦΩΤΗΣ ΜΠΟΥΓΙΑΤΙΏΤΗΣ 229 44 18:09.4 7:33.2 1:04:20.7 1:29.8 28:28.7 2:00:01.9
110 ΑΡΊΩΝ ΜΈΜΟΣ 147 39 21:42.2 4:02.2 1:01:33.7 1:45.8 31:05.8 2:00:09.9
111 ΒΙΚΥ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ 129 Weswim 45 23:53.2 4:54.4 1:01:33.0 1:55.9 29:49.6 2:02:06.3
112 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΑΥΡΟΓΕΩΡΓΗΣ 221 44 18:47.8 5:42.3 1:02:24.4 1:41.0 33:41.9 2:02:17.6
113 VASSILIS MENEKLIS 115 39 25:21.5 8:02.1 1:02:42.0 2:04.5 25:59.0 2:04:09.2
114 ΟΡΦΈΑΣ ΡΑΣΟΎΛΗΣ 238 34 29:55.9 2:43.9 56:12.3 1:52.0 33:51.1 2:04:35.3
115 ΝΙΚΟΛΑΣ ΓΑΛΑΝΗΣ 133 ΣΔΥΠ/ΤVD Holland 65 23:20.4 3:17.0 1:00:33.1 1:47.8 37:33.6 2:06:32.0
116 ΑΙΝΤΑ ΜΑΝΩΛΙΚΑΚΗ 144 36 21:39.4 4:32.9 58:32.0 2:19.0 39:46.2 2:06:49.7
117 ΒΕΝΕΤΣΙΑΝΑ ΜΗΤΣΑΚΟΥ 148 BIKE TRACKS 31 23:06.8 6:29.6 59:52.6 3:19.6 34:58.3 2:07:47.0
118 SOFIA KAMARETA 171 37 17:36.3 8:02.4 1:09:09.9 2:05.6 31:55.1 2:08:49.5
119 ΤΖΟΒΆΝΑ ΝΤΆΚΟΥΡΗ 154 38 22:14.7 4:44.7 1:04:17.7 2:23.7 35:17.3 2:08:58.3
120 EMILIOS TSANGARIS 191 35 24:09.2 8:37.7 1:01:21.6 3:35.2 33:31.0 2:11:14.8
121 ΓΕΏΡΓΙΟΣ ΣΙΔΗΡΌΠΟΥΛΟΣ 158 33 35:14.9 5:58.8 1:02:18.2 1:51.1 28:08.5 2:13:31.6
122 ΑΘΑΝΆΣΙΟΣ ΕΞΑΡΧΟΣ 205 53 31:04.0 4:46.3 1:10:15.0 1:21.8 32:09.0 2:19:36.2
123 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΡΑΚΑΝΗΣ 139 STEFMAR 49 21:57.5 7:29.0 1:08:44.8 3:19.4 39:35.4 2:21:06.2
124 ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ 247 RED STAR TRIATHLON 36 19:58.2 9:56.9 1:09:42.7 3:25.4 38:57.7 2:22:01.1
125 ΛΟΥΣΥ ΦΑΙΣ 248 27 19:57.3 10:01.9 1:09:57.5 3:06.5 39:12.4 2:22:15.8
DNF VASILIS DOUKAS 169 51 17:52.9
DNS PANOS LIARDAKIS 111 NS Coaching 45
DNS IOANNIS YOUNIS 128 37
DNS ATHANASIOS KARAGIORGOS 173 35
DNS STELIOS KARYDIS 174 32
DNS ATHANASIOS KATSIGIANNIS 177 49
DNS VLASSIS KRIKOS 179 36
DNS ATHENA PSEFTOUDIS 188 independent 48
DNS DIMITRIOS SOIS 189 LOS BATHROS 38
DNS STATHIS TALIATOUDAS 190 WIND 36
DNS OLGA VELLI 193 athens triathlon team 31
DNS ΑΝΑΣΤΑΣΊΑ ΑΛΕΞΆΚΗ 195 27
DNS ΒΑΣΊΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 197 43
DNS ΑΝΑΣΤΆΣΙΟΣ ΑΦΡΆΤΗΣ 199 TriathlonChalkida Team 36
DNS ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΚΕΡΛΕΣ 201 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 36
DNS ΚΛΕΆΝΘΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΆΣ 202 Ανεξάρτητος 45
DNS ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΗΜΗΣΕΤΗΣ 203 37
DNS ΧΡΉΣΤΟΣ ΖΑΧΑΡΌΠΟΥΛΟΣ 206 19
DNS ΚΟΛΟΜΒΟΣ ΗΛΙΑΣ 207 44
DNS ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 208 22
DNS ΓΕΏΡΓΙΟΣ ΚΑΖΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 210 21
DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΟΥΣΗΣ 211 30
DNS ΓΙΏΡΓΟΣ ΛΥΡΑΣ 220 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 54
DNS ΓΙΏΡΓΟΣ ΜΠΙΚΑΣ 225 17
DNS ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΛΕΤΣΑΣ 226 CHALKIDA TRIATHLON 51
DNS ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΛΌΓΟΣ 232 32
DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 234 43
DNS ΣΑΡΑΝΤΗΣ/SARANT ΠΑΤΡΙΝΟΣ/PATRINOS 236 39
DNS ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΡΙΜΙΚΙΡΗΣ 237 33
DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΤΣΟΥΜΑΣ 323 43
DNS CHRISTINA CORAI 407 WIND 44
DNS ΑΛΚΗΣ ΚΑΦΩΡΟΣ 408 RED STAR TRIATHLON 24
DNS ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΓΑΡΙΏΤΗΣ 409 myathlet 66
DNS ΜΑΓΔΑ ΠΑΛΛΙΔΟΥ 410 GFG 45
DNS ΠΟΛΥΔΕΎΚΗΣ ΧΑΝΤΖΙΆΡΑΣ 411 Wind running team / NScoaching 34



ENERGY AQUATHLON
Place Name Bib Number Address Line 1 Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Gun Time
1 ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΊΟΥ 271 N.S. coaching 24 10:04.9 0:50.2 20:09.0 31:04.1
2 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΚΟΥΝΤΑΣ 300 ΙΩΝΑΣ 46 11:39.6 1:06.1 21:35.4 34:21.1
3 KATERINA SAPARI 259 RED START TRIATHLON CLUB 26 11:07.0 1:11.5 22:50.5 35:09.1
4 ΜΑΡΙΟΣ/MARIOS ΚΕΣΙΔΗΣ/KESIDIS 304 0 21 12:24.7 2:04.8 21:54.6 36:24.1
5 ATHINA IOANNIDI 279 A.Σ. Παλμος 17 10:53.0 2:43.2 23:26.4 37:02.7
6 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΟΥΛΟΥΣΗΣ 313 40 15:29.4 1:54.4 20:46.7 38:10.6
7 ΓΙΏΡΓΟΣ ΤΣΟΥΚΑΛΆΣ 320 Σ.Κ ΡΟΗ 21 12:05.6 1:10.9 25:45.5 39:02.1
8 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ 267 KAΛΛΙΣΤΟΣ 38 16:05.4 1:21.6 21:54.7 39:21.7
9 ΒΑΣΙΛΙΚΉ ΜΑΡΊΑ ΤΣΑΚΑΚΟΥ 318 27 11:51.8 1:30.8 26:06.9 39:29.5
10 ΗΛΙΑΣ ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ 299 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ. Track n cross 30 14:58.5 2:43.5 21:49.7 39:31.8
11 ΜΗΝΆΣ ΝΕΣΤΟΡΊΔΗΣ 314 21 15:39.6 1:26.1 23:04.7 40:10.5
12 ΣΑΣΑ ΣΥΛΛΑΙΔΟΠΟΥΛΟΥ 272 44 16:19.9 24:12.1 40:32.0
13 ΔΑΝΑΗ ΑΡΒΑΝΙΤΗ 260 36 13:46.6 1:58.5 24:56.3 40:41.5
14 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΑΡΒΑΝΙΤΗ 295 39 12:36.1 1:58.8 26:21.3 40:56.2
15 ΛΟΥΚΑΣ ΛΙΑΜΤΣΙΑΣ 263 SWIMMING CLUB 43 14:51.3 0:26.3 25:59.0 41:16.6
16 ΡΕΒΕΚΑ ΚΟΥΤΣΗ 262 45 14:46.0 2:07.4 24:28.5 41:22.0
17 ΚΏΣΤΑΣ ΖΑΡΚΆΔΑΣ 301 0 27 16:10.3 2:16.2 23:00.9 41:27.6
18 ΧΑΤΖΗΙΑΚΩΒΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 292 44 12:18.0 2:11.3 27:27.0 41:56.4
19 NIKOS KOURLIOUROS 258 #WeSwim 34 12:12.7 2:00.3 27:38.5 41:51.5
20 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΟΥΛΟΥΣΗΣ 312 25 15:56.6 2:12.9 24:53.3 43:02.9
21 THEMIS KANELLIAS 280 40 13:51.9 2:42.4 27:01.4 43:35.8
22 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ 268 52 14:40.2 3:51.8 25:48.5 44:20.6
23 ΓΙΏΡΓΟΣ ΦΟΎΓΙΑΣ 322 THREE HEARTS SUPER BAR 39 13:55.6 3:03.4 27:21.5 44:20.6
24 JULIE ARCHANIOTI 275 43 18:23.7 1:21.0 25:19.7 45:04.5
25 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΙΝΤΖΕΡΑΚΟΣ 308 royal crossfit 21 17:03.6 1:33.7 27:09.5 45:46.9
26 ΟΥΡΑΝΙΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 298 39 16:58.3 3:47.2 25:45.9 46:31.5
27 ΓΙΏΡΓΟΣ ΚΑΣΤΕΛΛΆΝΟΣ 302 21 15:22.2 4:47.9 26:23.9 46:34.0
28 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΚΟΥΜΗΣ 316 21 18:34.6 0:32.8 28:21.3 47:28.8
29 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ 324 28 17:08.3 4:30.5 27:07.9 48:46.8
30 IOANNIS KAPETANSTRATAKIS 281 31 20:00.6 2:09.4 26:56.9 49:07.1
31 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ 265 46 23:18.9 3:09.1 23:49.0 50:17.1
32 ΑΠΌΣΤΟΛΟΣ ΛΑΜΠΡΌΠΟΥΛΟΣ 306 44 18:27.2 3:57.4 28:25.3 50:49.9
33 DIMITRIOS GOUMAS 254 FLYING GEESE 50 18:45.9 32:09.6 50:55.6
34 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 293 ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ! 39 21:25.7 0:31.2 31:12.1 53:09.0
35 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΙΛΙΩΤΗΣ 297 ATFA 34 26:09.0 2:37.1 24:42.5 53:28.6
36 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΡΟΥΤΑΣ 261 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 31 22:45.6 3:08.2 28:14.3 54:08.1
37 ANNIKA ALEXOPOULOU 251 Clapham Runners/Ευκλ?ς 42 23:25.4 4:29.6 26:49.0 54:44.1
38 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΒΟΥΡΔΑΚΟΣ 269 40 21:59.5 3:47.3 29:55.6 55:42.5
39 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΝΙΑΣ 264 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 39 29:30.1 1:25.0 25:02.1 55:57.3
40 GIORGOS SPYROU 286 ΣΑΠΠΑΖ 46 26:32.1 30:15.1 57:28.9
41 AIMAN KALALOUE 255 47 25:52.6 2:55.9 29:59.5 58:48.0
42 ΕΡΗ ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗ 310 RED STAR TRIATHLON CLUB 55 18:19.4 5:03.2 35:37.0 58:59.7
43 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΤΖΑΝΕΤΑΚΗ 273 0 44 26:14.9 2:47.8 30:07.5 59:10.3
44 ΧΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 294 hapotri - ανεξαρτητος 52 25:22.6 5:30.0 29:30.7 1:00:23.4
DNS GIORGOS FIRFILIONIS 252 42
DNS MAGDALINH GOUMA 253 FLYING GEESE 41
DNS DIMITRIS KATSOULIS 256 S.D.Y.P. 76
DNS PANOS KOURIS 257 31
DNS ΜΑΡΙΑ ΝΤΑΛΑΚΑ 266 adidas Runners Athens 32
DNS ΕΥΗ ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ 270 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 35
DNS MARIA ALEXANDROPOULOU 274 44
DNS TZOVANNA FIRFILIONI 276 43
DNS ANGIE GARGARETA 277 35
DNS KLEANTHIS GKOUNTELIAS 278 40
DNS LAMPRINI KARAGEORGI 282 MOUNTAIN-SPORTS 42
DNS STAVROS MENTOS 283 TREFLE 44
DNS IOANNA MOSCHOU 284 20
DNS NIKOS PAPAIOANNOU 285 25
DNS KOSTAS STAVROU 287 NS COACHING 28
DNS KONSTANTINOS TSOULAKIDIS 288 26
DNS EVI ZACHARIA 289 marathon club 40
DNS ΜΑΡΊΑ ΑΓΓΕΛΕΤΑΚΗ 290 Ατομικο 60
DNS ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ 291 ΑΙΓΑΛΕΩ 46
DNS ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΙΔΑΛΗΣ 296 36
DNS ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΤΡΑΝΤΣΙΩΤΗΣ 303 49
DNS ΝΙΚΟΣ ΚΟΡΕΤΣΗΣ 305 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 37
DNS ΕΛΕΟΝΩΡΑ ΛΙΝΑΡΔΗ 307 40
DNS ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ 309 Track&Cross 23
DNS ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΙΡΠΙΛΗΣ 311 Adidas runners athens 36
DNS ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 315 Σ.Δ.Ύ.ΆΘΗΝΩΝ 43
DNS ΕΛΕΝΗ ΣΤΡΟΥΜΠΟΥ 317 48
DNS ΔΗΜΗΤΡΑ-ΤΑΡΣΗ ΤΣΑΠΑΤΣΑΡΗ 319 33
DNS ΓΙΆΝΝΗΣ ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ 321 43
DNS ΒΙΚΥ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ 401 Weswim 45
DNS ΠΕΤΡΟΣ ΑΡΜΑΤΑΣ 402 17
DNS ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΑΡΜΕΛΙΝΟΣ 403 13
DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΡΜΕΛΙΝΟΣ 404 11
DNS ΗΛΙΑΣ ΚΑΒΑΛΑΡΗΣ 405 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 32



RELAY SEMI LONG DISTANCE
Place Name Bib Number Address Line 1 SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Gun Time

1 CHARA SKOULARIKI 1 ENERGY RACES POWER TEAM
ΓΙΏΡΓΟΣ ΔΑΝΙΗΛ ΣΩΤΉΡΗΣ ΝΤΟΎΝΗΣ ΧΑΡΆ ΣΚΟΥΛΑΡΊΚΗ
21:40.2 1:05.1 1:33:40.3 0:32.3 1:09:30.7 3:06:28.8

2 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ 2 SWIMMINGSHOP.GR
ΚΑΣΤΟΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΣΟΥΒΑΤΖΟΓΛΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
21:44.3 1:15.6 1:36:10.0 1:14:00.0 3:12:50.0

3 ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 5 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΗΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΤΕΝΑΣ
36:05.7 1:24.6 1:48:43.0 0:42.5 1:08:53.1 3:35:49.0

4 MIKE PANTELIDAKIS 4 RED STAR TRIATHLON CLUB
ΠΑΝΤΕΛΙΔΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΠΑΝΤΕΛΙΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΙΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
3:39:08.0 3:39:08.0

5 STATHIS TZOUVARAS 3 PETRAKIS-TZOUVARAS
SPIROS PETRAKIS STATHIS TZOUVARAS STATHIS TZOUVARAS
27:31.6 1:52.3 2:10:01.2 2:12.7  1:45:24.2 4:27:02.1



RELAY SPRINT DISTANCE

Place Name Bib Number Address Line 1
SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Gun Time

1 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΑΝΙΗΛ 83 ARGOS SECURITY
ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΑΝΙΗΛ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΑΝΙΗΛ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΑΝΙΗΛ
12:52.9 1:05.9 39:42.9 1:27.3 21:32.8 1:16:42.0

2 DAVIDE XYNOMILAKIS 98 ΚΟΥΚΟΥΡΟΥΚΟΥ
ΠΟΛΥΔΕΥΚΗΣ ΧΑΝΤΖΙΑΡΑΣ ΞΥΝΟΜΗΛΆΚΗΣ ΝΤΆΒΙΝΤΕ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΊΟΥ ΓΙΏΡΓΟΣ
12:28.0 1:02.9 43:57.2 0:58.4 20:53.6 1:19:20.3


3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΚΑΛΗΣ 84 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΔΑΜΙΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
13:17.5 1:28.5 42:39.3 0:43.4 21:33.8 1:19:42.8



4 ΗΛΙΑΣ ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ 100 DHL EXPRESS
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΚΕΛΗΣ ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΑΡΑΤΖΟΓΙΑΝΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
12:04.8 1:19.7 46:46.5 0:49.5 25:10.9 1:26:11.6

5 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ 90 ΠΥΚΝΗ ΒΛΑΣΤΗΣΗ
ΒΙΔΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
14:28.9 1:20.9 46:52.6 1:01.9 23:37.9 1:27:22.4


6 VASSILIS KLETSAS 93 ΚΩ-ΒΑΣ-ΑΛ
11:51.4 1:09.8 49:50.1 0:58.9 26:10.0 1:30:00.4

7 ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 88 ΠΑΛΜΟΣ ΑΣ
ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΣΚΟΝΔΡΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΣΚΟΝΔΡΑΣ
13:21.9 1:02.6 48:40.8 0:36.2 28:38.8 1:32:20.5

8 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΟΥΣΗΣ 86 ΚΑΟΥΣΗΣ
ΚΑΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΟΥΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
16:25.8 53:32.0 0:51.3 22:41.4 1:33:30.8

9 ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗΣ 97 NUVENTI TRIATHLON
ΣΕΒΗΡΑ ΑΛΕΒΙΖΑΚΗ ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗΣ ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗΣ
18:10.3 1:22.5 47:47.8 2:15.7 24:22.7 1:33:59.2

10 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ 95 ΛΕΜΠΕΣΗΣ
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
14:54.9 1:33.6 56:10.7 0:59.6 26:00.1 1:39:39.0

11 ΓΕΡΆΣΙΜΟΣ ΛΟΥΚΈΡΗΣ 89 ΔΑΪΣ ACTION TEAM
ΛΟΥΚΕΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΛΟΥΚΕΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΔΗΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
15:02.1 3:26.9 50:05.6 1:25.6 29:40.0 1:39:40.3

12 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 99 BARPHONE
ΘΩΜΑΣ ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
17:33.2 1:41.9 58:11.6 1:01.1 24:20.5 1:42:48.4

13 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΒΟΣΝΙΑΔΗΣ 94 ΒΟΣΝΙΑΔΗΣ
ΗΛΙΑΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΒΟΣΝΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΙΑΚΑΣ
16:20.3 1:31.8 51:45.6 0:54.1 32:19.8 1:42:51.7

14 ΙΩΝΑΣ TEAM1 96 ΙΩΝΑΣ 1
ΔΙΑΜΑΝΤΌΠΟΥΛΟΣ ΝΊΚΟΣ ΓΙΏΡΓΟΣ ΖΟΥΜΠΟΥΡΛΉΣ ΔΙΑΜΑΝΤΌΠΟΥΛΟΣ ΝΊΚΟΣ
23:41.6 1:28.3 56:43.9 0:29.2 36:54.1 1:59:17.2

15 ΙΩΝΑΣ TEAM2 92 ΙΩΝΑΣ 2
ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΤΣΕΒΆΣ ΠΑΠΠΆΣ ΑΝΤΏΝΗΣ ΜΑΡΊΑ ΜΙΧΑΛΟΠΟΎΛΟΥ
27:32.1 3:00.5 1:04:19.3 0:28.9 28:22.4 2:03:43.3


16 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 87 ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
ΛΙΝΑ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
29:12.1 1:55.5 1:03:29.2 3:27.2 31:10.5 2:09:14.6


DNS IOANNIS MARIOLAS 85 MARIOLAS.GR 40
DNS ΝΙΚΌΛΑΟΣ ΠΑΠΑΡΊΖΟΣ 91 PAREJA KHAKI 40
DNS ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΑΝΤΖΑΒΙΝΑΤΟΣ 412 ΜΑΝΤΖΑΒΙΝΑΤΟΣ 40
DNS ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ-ΝΕΚΤ ΣΤΟΙΧΕΙΌΣ 413 ΣΤΟΙΧΕΙΌΣ 40



ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΑΝΔΡΩΝ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ

SEMI LONG DISTANCE TRIATHLON

Female Finishers
Place Name Bib Team Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Gun Time
1 ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΜΑΡΑΔΟΥ 27 41 40:07.8 2:45.1 2:13:50.0 1:43.3 1:26:12.2 4:24:38.6
2 SYLVIA KONSTANTINIDOU 12 52 41:35.9 5:07.7 2:37:29.4 3:22.5 1:33:23.5 5:00:59.2
DNS MARINETTA KATSOUPA 40 RED STAR 48



Male Finishers

Place Name Bib Team Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Gun Time
1 CHRISTOS RAFAILIDIS 46 NS COACHING 37 28:55.0 2:11.1 1:37:43.9 0:59.5 1:06:07.9 3:15:57.6
2 ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΖΑΧΙΛΑΣ 24 NS COACHING 32 27:35.3 1:26.0 1:44:25.9 0:39.2 1:06:33.0 3:20:39.5
3 STAMATIOS ROMAS 19 Romas Pro Training 43 30:42.4 1:30.8 1:47:32.5 1:18.5 1:01:39.8 3:22:44.2
4 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΟΥΣΤΑΚΗΣ 30 NScoaching #moustache_team 28 31:46.1 2:13.5 1:45:52.0 0:42.0 1:04:12.4 3:24:46.2
5 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΣΤΙΜΠΑΣ 29 44 26:23.8 2:43.7 1:48:34.4 1:07.4 1:08:13.1 3:27:02.6
6 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 28 tri racing team 34 26:27.8 1:58.2 1:47:25.8 1:26.2 1:11:44.4 3:29:02.5
7 MINAS MALATOS 14 Wind running team 37 30:35.8 2:25.1 1:38:10.1 0:55.5 1:19:06.0 3:31:12.7
8 ILIAS LIBERIS 43 Kasimis Training 37 30:38.6 2:05.3 1:43:50.3 1:06.6 1:13:51.9 3:31:32.8
9 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ 22 33 30:23.2 2:32.7 1:53:12.5 1:19.2 1:05:49.2 3:33:17.0
10 NIKOS KATSIOS 11 32 32:15.6 3:50.1 1:55:31.3 1:13.4 1:05:37.3 3:38:27.9
11 ELEFTHERIOS DIMOS 7 Nscoaching 24 28:04.6 1:59.3 1:50:37.5 1:14.7 1:16:54.0 3:38:50.2
12 ΣΤΡΆΤΟΣ ΜΑΡΓΑΡΏΝΗΣ 64 Athens triathlon team 31 30:11.5 1:36.1 1:54:13.4 1:03.4 1:12:22.3 3:39:26.9
13 LEFTERIS FATES 37 Derekas Endurance Coaching 31 36:35.3 2:25.9 1:50:56.1 0:43.8 1:09:28.9 3:40:10.1
14 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΑΛΙΟΥΚΗΣ 63 ALEX ENDURANCE GANG 29 33:33.8 1:51.6 1:55:37.1 0:45.2 1:08:39.7 3:40:27.4
15 YORGOS KASTRITSEAS 9 44 29:15.8 1:55.3 1:58:49.5 1:03.7 1:10:26.7 3:41:31.2
16 GEORGE KYRIAZIDIS 13 NS COACHING 36 39:42.3 5:52.5 1:47:58.9 2:02.4 1:06:59.3 3:42:35.6
17 YIANNIS KARYOFYLLIS 8 tri racing team 38 34:57.3 2:39.9 1:51:50.6 1:17.7 1:12:00.5 3:42:46.3
18 GIORGOS DOUDALIS 36 TRIODIO 38 29:32.6 3:02.2 1:55:31.3 1:40.2 1:13:02.6 3:42:49.2
19 ΜΑΝΟΣ ΜΟΙΡΑΣ 66 TRIATHLONCHALKIDA TEAM/ΒΜΧΧ NUTRISI 32 22:55.5 2:00.9 1:50:41.6 0:55.4 1:29:18.6 3:45:52.2
20 ALEXANDROS RALLIS 47 cycleland-azor caffee 37 35:47.3 2:08.4 1:48:58.1 1:13.8 1:18:01.4 3:46:09.1
21 ΗΛΙΑΣ ΖΑΡΟΚΩΣΤΑΣ 23 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ. Σ 24 36:47.1 2:35.1 1:53:30.4 0:43.0 1:15:01.2 3:48:37.0
22 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΠΟΥΡΙΔΗΣ 26 49 34:09.7 3:54.9 1:54:49.0 1:18.5 1:15:51.7 3:50:04.0
23 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΟΓΛΟΥ 25 40 28:10.3 4:06.5 1:59:49.1 1:29.4 1:19:34.5 3:53:10.0
24 SOTIRIS MARANIS 16 RED STAR TRIATHLON / WIND HELLAS 47 29:42.2 4:05.7 1:57:49.7 1:38.7 1:20:03.2 3:53:19.6
25 SPYRIDON FOTSIS 38 Iron team 36 35:12.6 5:19.6 2:03:18.9 2:31.2 1:09:08.5 3:55:30.9
26 ΑΛΕΞΗΣ ΓΕΡΑΣΗΣ 56 48 31:33.0 2:48.3 2:05:52.9 1:08.7 1:14:44.9 3:56:08.0
27 ΑΝΤΩΝΗΣ ΒΑΡΣΑΜΗΣ 54 49 30:14.5 2:56.6 2:01:20.1 0:50.6 1:21:45.3 3:57:07.2
28 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ 52 Συλ. Αθλ. Λοκρίδας ΝΙΚΕΑΣ 39 35:12.6 2:27.6 2:04:07.9 1:05.3 1:14:20.6 3:57:14.3
29 SPYRIDON KERKOULAS 42 ATHENS TRIATHLON TEAM 44 35:17.3 4:45.2 2:01:53.3 1:40.5 1:14:11.1 3:57:47.6
30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΙΑΚΟΣ 62 Α.Σ. <> 38 48:04.6 2:23.0 1:55:00.3 1:13:00.6 3:58:26.2
31 ΝΙΚΌΛΑΟΣ ΚΑΡΑΤΖΟΓΙΆΝΝΗΣ 60 Red star 28 28:27.0 1:50.9 2:05:41.6 1:23.7 1:21:49.9 3:59:13.2
32 NICKOS MOSCHIS 17 Apollon Triathlon Club Rhodes 41 36:31.6 4:37.2 1:55:24.4 1:47.3 1:25:45.6 4:04:06.2
33 ΣΠΥΡΊΔΩΝ ΜΕΝΤΖΆΣ 65 43 35:22.0 4:34.1 1:56:58.5 1:49.7 1:25:58.0 4:04:42.6
34 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΥΛΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 31 Γατόπαρδοι 37 35:39.4 2:12:59.5 1:17:09.2 4:05:48.2
35 CONSTANTINOS VRATSIKIDIS 20 52 33:53.6 4:29.4 1:59:44.3 2:48.5 1:25:40.0 4:06:36.0
36 GIORGOS SOULIS 48 Win4youth 40 49:58.7 2:49.7 1:53:56.2 1:22:30.2 4:09:15.0
37 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 67 41 32:48.1 4:15.5 2:05:48.1 1:58.8 1:25:18.4 4:10:09.1
38 GIANNIS MANASAKIS 15 38 31:41.4 4:27.3 2:18:48.0 2:35.3 1:19:46.8 4:17:19.1
39 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΚΟΥΡΗΣ 59 38 31:59.8 6:57.6 2:13:51.2 3:18.5 1:23:30.9 4:19:38.2
40 ZAFEIRIOS PAPADIMITRIOU 44 40 31:25.2 4:50.4 2:15:07.1 2:07.8 1:28:48.2 4:22:19.0
41 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 21 42 46 44:04.6 3:36.0 2:05:55.3 1:28.2 1:31:08.9 4:26:13.0
42 ΑΝΔΡΈΑΣ ΠΑΠΑΚΛΕΟΒΟΎΛΟΥ 33 #TriathlonSuperTechTeam 40 41:48.8 6:46.3 2:08:19.5 2:05.9 1:33:31.3 4:32:31.9
43 PETROS TZENERALIS 50 A.O.STIMFALIS 34 48:52.8 4:44.9 2:04:15.5 0:59.6 1:34:43.8 4:33:36.7
44 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 53 Τρεξιματίες 38 35:24.5 4:27.3 2:24:05.4 1:15.7 1:28:38.3 4:33:51.4
45 SAKIS KAZANIS 41 Adidas Runners 40 1:11:09.2 2:18:12.3 2:37.4 1:37:22.8 5:09:21.9
46 KONSTADINOS TRIANTAFILLOU 49 triathlon chalkida team 46 41:16.8 5:49.3 2:18:22.5 3:02.0 2:03:57.3 5:12:28.0
47 ΑΝΤΩΝΗΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ 69 ΣΑΦΑΝΣ. / Top cycles 40 45:41.6 5:22.2 2:23:40.8 2:29.3 1:55:28.7 5:12:42.8
48 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ 68 Συλλογος μαραθωνοδρομων λαρισας 31 52:38.3 5:41.5 2:45:42.9 2:31.6 1:33:40.6 5:20:15.0
DNS NESTORAS KATSIOS 10 TRIODIO 37
DNS GEORGE PARZIGKAS 18 Greece 43
DNS ΧΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 32 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑ 62
DNS THANOS DIMAKIS 34 NS coaching 38
DNS THANASIS DIMITRIADIS 35 34
DNS GIANNIS KARANGELIS 39 29
DNS GIORGOS PAPAIOANNOU 45 55
DNS XRISTOS ZAFEIRIS 51 39
DNS ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΛΑΧΟΣ 55 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 50
DNS ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ 57 52
DNS ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΓΙΟΠΟΥΛΟΣ 58 SOLO BARS 48
DNS ΙΩΣΗΦ ΚΟΛΛΙΑΣ 61 49
DNS KONSTANTINOS MOURIKIS 406 49



SPRINT DISTANCE TRIATHLON

Female Finishers
Place Name Bib Number Address Line 1 Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Gun Time
1 AGGELIKI MARLAGKOUTSOU 183 CBteam 37 13:28.1 1:57.9 46:39.6 1:27.2 25:07.6 1:28:40.5
2 ΝΊΚΗ ΣΚΛΑΒΟΎΝΟΥ 242 ΑΣ ΝΗΡΗΙΔΑ 15 15:50.7 1:50.7 48:25.1 0:40.6 24:23.6 1:31:10.8
3 GRETA LYMBERPOULOU 182 ATHENS TRIATHLON TEAM 47 14:34.2 2:13.4 46:23.6 1:17.5 27:02.4 1:31:31.2
4 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΤΑΜΟΥ 243 41 14:56.4 2:08.0 49:10.7 1:30.9 24:54.6 1:32:40.7
5 LIANA CHASIOTI 6 TRT 31 18:54.5 48:53.3 1:30.7 23:30.9 1:32:49.5
6 ΙΖΑΜΠΕΛΛΑ ΚΑΨΟΥΡΟΥ 212 NS COACHING 31 15:57.8 1:50.6 49:17.1 1:19.1 25:36.3 1:34:01.1
7 EVA ROUMELIOTI 123 Credo S Victoria 42 18:04.9 2:00.1 49:21.4 1:55.6 25:22.8 1:36:45.1
8 ATHINA ADAOU 101 42 16:26.9 2:02.0 50:10.8 1:32.2 28:38.7 1:38:50.7
9 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΔΑΡΔΑΒΕΣΗ 135 43 18:49.9 2:32.9 49:39.0 1:00.0 29:10.9 1:41:12.9
10 XENI KEIVANIDOU 107 39 18:15.4 4:49.8 50:25.7 2:28.7 27:07.7 1:43:07.5
11 MIRELLA ALEXIOU 168 Athens Triathlon Team 24 15:41.5 2:35.9 58:25.0 1:26.1 26:39.3 1:44:48.1
12 PEGGY ROUGOU 122 Adidas Runners Athens 31 16:54.7 2:47.5 57:23.4 0:45.9 28:58.5 1:46:50.1
13 ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΡΤΑΝΟΥ 140 27 20:07.7 3:09.5 55:24.0 1:40.2 27:12.0 1:47:33.6
14 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΕΤΑΞΑ 222 Red star 40 18:19.6 4:21.6 56:05.6 2:45.6 28:22.8 1:49:55.3
15 ΕΛΙΝΑ ΛΙΑΝΗ 217 Triathlon Athens Team 39 15:50.5 3:27.6 1:06:17.8 1:14.2 29:10.6 1:56:00.9
16 ΓΕΩΡΓΊΑ ΔΡΌΣΟΥ 204 Π.Δ.Σ.Οδυσσέας 37 18:40.9 3:15.9 1:03:36.0 1:35.3 29:12.7 1:56:21.0
17 ΦΩΤΕΙΝΗ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 209 37 20:04.4 5:28.3 1:01:23.7 1:52.5 30:08.7 1:58:57.8
18 ΒΙΚΥ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ 129 Weswim 45 23:53.2 4:54.4 1:01:33.0 1:55.9 29:49.6 2:02:06.3
19 ΑΙΝΤΑ ΜΑΝΩΛΙΚΑΚΗ 144 36 21:39.4 4:32.9 58:32.0 2:19.0 39:46.2 2:06:49.7
20 ΒΕΝΕΤΣΙΑΝΑ ΜΗΤΣΑΚΟΥ 148 BIKE TRACKS 31 23:06.8 6:29.6 59:52.6 3:19.6 34:58.3 2:07:47.0
21 SOFIA KAMARETA 171 37 17:36.3 8:02.4 1:09:09.9 2:05.6 31:55.1 2:08:49.5
22 ΤΖΟΒΆΝΑ ΝΤΆΚΟΥΡΗ 154 38 22:14.7 4:44.7 1:04:17.7 2:23.7 35:17.3 2:08:58.3
23 ΛΟΥΣΥ ΦΑΙΣ 248 27 19:57.3 10:01.9 1:09:57.5 3:06.5 39:12.4 2:22:15.8
DNS ATHENA PSEFTOUDIS 188 independent 48
DNS OLGA VELLI 193 athens triathlon team 31
DNS ΑΝΑΣΤΑΣΊΑ ΑΛΕΞΆΚΗ 195 27
DNS CHRISTINA CORAI 407 WIND 44
DNS ΜΑΓΔΑ ΠΑΛΛΙΔΟΥ 410 GFG 45


Male Finishers

Place Name Bib Number Address Line 1 Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Gun Time
1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 137 athens triathlon team / ismailos 28 9:31.0 1:19.8 43:03.5 0:19.8 19:00.2 1:13:14.4
2 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 146 Γ.Α.Σ. ΙΛΙΣΟΣ- NS COACHING 19 10:55.5 1:20.7 42:05.8 0:24.7 19:03.6 1:13:50.3
3 ΜΑΝΟΎΣΟΣ ΔΑΜΟΡΆΚΗΣ 134 35 12:28.0 1:47.1 39:57.4 0:43.0 20:01.1 1:14:56.7
4 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΝΤΖΙΒΙΡΗΣ 224 BIKE THIRTY VOLOS 35 10:48.9 1:07.7 41:54.4 1:01.2 20:45.3 1:15:37.6
5 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΙΚΟ 151 27 14:35.3 1:14.1 44:06.2 0:32.6 19:47.3 1:20:15.6
6 ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 155 Ανεξαρτητος 41 15:00.8 2:57.0 41:12.3 1:11.9 21:43.4 1:22:05.6
7 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΥΜΠΕΡΑΙΟΣ 219 26 13:57.3 1:59.4 43:24.9 1:32.1 21:51.4 1:22:45.4
8 KYRIAKOS KORALLIS-NEONAKIS 109 HECART-TRT 47 14:20.6 1:57.1 41:55.9 1:15.5 23:28.5 1:22:57.8
9 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΡΑΤΣΗΣ 165 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 55 18:21.7 41:55.6 1:27.9 22:07.9 1:23:53.3
10 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΗΣ 245 ΑΓΕΥΣ 40 12:34.0 1:42.9 46:01.7 0:41.2 23:00.9 1:24:00.9
11 ΧΡΉΣΤΟΣ ΜΠΑΤΙΣΤΆΤΟΣ 150 36 11:53.0 2:09.3 44:07.8 1:00.8 24:52.8 1:24:03.9
12 ΘΑΝΟΣ ΜΠΑΚΑΤΣΙΑΣ 149 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 43 12:47.2 1:55.3 44:44.8 1:19.1 23:48.8 1:24:35.5
13 CHRISTOS LAMPROU 181 CBteam 34 15:51.8 2:07.2 42:53.2 0:50.1 23:03.6 1:24:45.9
14 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 159 DHL EXPRESS 42 12:51.7 2:20.5 45:56.4 0:57.7 22:44.5 1:24:50.9
15 THANOS STOUMPAS 126 Ns coaching 40 13:18.4 1:55.6 45:41.3 0:35.5 23:47.8 1:25:18.8
16 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΜΗΤΑΚΟΣ 223 49 13:26.4 1:53.6 45:14.9 0:59.1 24:42.8 1:26:17.0
17 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΥΡΕΓΓΕΛΑΣ 244 36 14:30.2 2:16.5 44:22.8 1:24.1 24:02.2 1:26:36.0
18 DIMOS PERISTERAS 186 NSC 42 16:36.7 43:07.6 1:30.4 25:38.2 1:26:53.1
19 ΣΤΈΛΙΟΣ ΒΆΣΙΛΑΣ 132 NS Coaching 33 13:59.7 1:57.7 46:29.9 1:03.3 23:33.7 1:27:04.5
20 EMMANUEL LAMPROU 110 ATP training 43 14:32.8 1:52.3 45:45.8 0:53.7 24:26.3 1:27:31.1
21 ΠΕΤΡΟΣ ΜΠΟΥΡΝΕΛΗΣ 153 AO ΜΥΚΟΝΟΥ 28 17:17.9 2:21.6 44:40.4 0:35.9 22:37.0 1:27:33.0
22 ΑΝΔΡΕΑΣ ΞΥΛΟΓΑΛΑΣ 71 37 15:23.4 2:15.2 45:32.5 0:52.0 23:31.9 1:27:35.3
23 ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΣΑΟΥΤΟΣ 246 EPSA Pink Lemonade 52 15:24.9 2:02.3 45:14.3 0:52.5 24:09.5 1:27:43.7
24 LEONIDAS KALOGEROPOULOS 106 51 13:43.5 2:07.8 47:04.3 0:39.0 24:11.5 1:27:46.3
25 KONSTANTINOS KRANIOTIS 178 ΣΠΟΚ ΕΥΚΛΗΣ 30 13:31.4 2:05.4 47:51.0 0:50.9 23:33.6 1:27:52.4
26 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΤΖΗΙΑΚΩΒΟΥ 166 47 13:19.5 2:52.2 46:40.4 1:08.4 24:24.3 1:28:24.9
27 ΘΕΟΦΆΝΗΣ ΚΌΛΛΙΑΣ 213 30 16:47.1 2:08.8 45:30.0 1:03.9 22:55.1 1:28:25.1
28 ΣΕΜΙ ΡΟΣΙΕΡ 239 18 14:44.0 1:59.2 49:51.5 0:58.1 21:03.9 1:28:36.9
29 KONSTANTINOS LOGARAS 113 38 15:28.4 2:33.0 46:07.4 1:20.6 23:26.7 1:28:56.4
30 ΜΑΞΙΜΟΣ ΜΠΟΙΚΟ 227 Σπαρτιατες 30 16:23.4 2:00.3 47:15.6 1:00.7 22:51.0 1:29:31.1
31 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 214 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 42 18:17.4 2:36.5 45:26.0 1:07.0 22:23.3 1:29:50.5
32 LAZAROS PREVEZANOS 121 tri racing team 54 15:54.5 2:16.4 46:14.7 1:01.8 25:28.4 1:30:55.9
33 ΑΛΕΞΗΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ 240 42 13:15.2 4:38.2 47:33.4 1:27.9 24:03.2 1:30:58.1
34 ΗΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 233 42 16:15.5 3:05.7 46:58.5 1:32.9 23:31.4 1:31:24.2
35 GEORGES KFOYRY 82 22 13:48.2 3:38.4 47:51.9 1:32.4 24:41.3 1:31:32.4
36 ΘΩΜΑΣ ΤΣΑΚΑΓΙΑΝΝΗΣ 70 ATP TRAINING 49 14:28.4 3:33.8 48:51.2 1:16.3 24:14.8 1:32:24.7
37 ΙΩΑΝΝΗΣ / IOANN ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ / DERMIT 136 SWIMMINGCLUB.GR 44 15:23.0 2:59.7 48:41.3 1:31.6 24:13.8 1:32:49.7
38 NIKOS PERISTERAS 185 NS COACHING 43 16:02.7 2:36.6 47:41.7 1:04.2 25:34.1 1:32:59.6
39 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 215 43 15:53.1 3:06.6 48:53.6 1:18.5 24:06.2 1:33:18.3
40 ΤΟΛΗΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 143 Ns coaching 48 15:42.6 2:19.9 46:35.8 1:46.9 26:57.1 1:33:22.5
41 ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΑΜΟΥΡΛΟΓΛΟΥ 196 Snails running team 37 12:23.4 1:57.1 49:49.7 2:11.4 27:10.1 1:33:32.0
42 ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΜΠΟΥΛΟΎΤΑΣ 152 22 16:58.3 1:40.1 50:04.4 1:04.0 23:54.2 1:33:41.2
43 EDDY ALEXIOU 167 0 58 13:42.7 2:41.5 48:34.9 0:54.2 27:53.1 1:33:46.5
44 ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΚΟΠΑΝΆΣ 141 Chaidari Is Running 40 15:56.9 3:12.2 47:55.0 1:54.0 25:31.3 1:34:29.5
45 ΓΕΏΡΓΙΟΣ ΚΟΥΜΠΟΥΡΗΣ 142 Σ.Δ.Υ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ 40 17:55.7 2:18.2 48:03.1 1:23.8 24:50.6 1:34:31.6
46 ΚΏΣΤΑΣ ΧΑΡΑΜΉΣ 164 Athens Triathlon Team 59 15:50.0 2:25.9 48:41.1 1:19.8 26:23.5 1:34:40.6
47 ΓΙΏΡΓΟΣ ΠΑΠΑΪΩΆΝΝΟΥ 235 55 15:19.9 3:16.1 50:45.6 1:02.7 24:23.2 1:34:47.6
48 PANOS PAPANGELIS 119 34 18:22.0 1:56.3 48:57.1 0:59.8 24:36.7 1:34:52.1
49 SARANTIS GENITSARELIS 170 39 16:46.9 3:30.2 43:41.5 1:35.4 29:53.7 1:35:27.8
50 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 138 MY ATHLETE 46 17:58.1 2:57.2 47:19.9 1:47.1 26:27.3 1:36:29.7
51 ATHANASIOS PAFOS 117 Myathlete 47 19:00.9 3:37.7 48:49.5 1:56.0 23:08.6 1:36:32.8
52 BASILEIOS PIPERHS 120 Myathlete 49 17:58.7 3:26.2 49:04.1 1:43.7 24:20.3 1:36:33.1
53 ΤΑΣΟΣ ΧΑΤΖΗΣ 250 52 19:07.2 2:24.5 45:42.0 1:27.2 28:01.6 1:36:42.7
54 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ 162 38 16:46.3 2:34.0 52:03.5 0:59.0 25:12.4 1:37:35.3
55 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΤΣΑΓΚΟΓΕΩΡΓΑΣ 163 SWIMMINGCLUB.GR 42 13:37.0 3:04.7 51:16.0 1:21.3 28:23.9 1:37:43.2
56 ZAVADSKYY SERHIY 124 49 20:16.1 53:17.8 1:04.2 23:17.3 1:37:55.6
57 GEORGIOS DIMITROPOULOS 103 41 17:16.1 3:57.2 50:51.2 1:12.4 24:45.8 1:38:02.8
58 THEMIS ZIGOUMIS 194 41 14:44.0 3:49.5 49:59.7 2:05.1 27:29.6 1:38:08.1
59 YIANNIS VIDRAS 127 Avra Triathlon Team 41 19:32.2 49:21.1 2:22.8 27:10.1 1:38:26.3
60 ASTERIOS LITHOURGIDIS 112 39 16:28.0 3:20.0 51:30.7 2:02.6 26:31.5 1:39:53.0
61 ΝΊΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΌΠΟΥΛΟΣ 198 Α.Κ. Μπακούλα 40 17:01.2 3:47.5 51:06.1 2:15.0 25:45.9 1:39:55.9
62 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΙΑΚΑΣ 157 S_R_T 48 19:34.7 2:06.1 49:07.8 2:03.3 27:34.7 1:40:26.7
63 ΝΑΟΥΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 200 43 12:18.8 3:46.6 54:42.6 1:20.8 29:04.0 1:41:13.0
64 ΔΏΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΆΔΗΣ 130 43 18:20.6 3:34.8 50:52.4 1:14.6 27:45.1 1:41:47.7
65 POLYDOROS KONSTANTINIDES 108 Greece 37 14:58.0 3:25.5 53:06.3 1:08.7 29:09.0 1:41:47.7
66 ANTONIS VAFEIADAKIS 192 30 15:32.4 5:21.3 55:26.4 0:43.3 24:48.8 1:41:52.3
67 ΜΑΝΣΟΛΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 145 50 16:22.4 3:53.0 55:11.1 1:54.2 25:14.6 1:42:35.4
68 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΑΡΑΤΣΙΩΤΗΣ 156 BIKE TRACKS 35 18:33.0 4:12.9 50:27.1 1:49.3 28:03.4 1:43:05.9
69 ACHILLEAS KASFIKIS 175 Athens Triathlon Team 38 14:53.3 3:01.2 54:09.3 1:45.2 29:38.7 1:43:27.9
70 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΜΕΛΙΝΟΣ 131 48 15:55.8 5:06.7 56:37.4 1:17.7 24:34.7 1:43:32.5
71 THEODOROS SOUFIS 125 NSCoaching 37 16:26.9 2:42.3 53:13.7 1:19.0 30:05.6 1:43:47.7
72 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΣΑΜΙΩΤΗΣ 241 BUDO CENTER 51 19:54.3 2:25.0 51:29.6 1:14.3 30:14.5 1:45:17.9
73 ΝΙΚΟΣ ΜΠΟΥΝΙΑΛΕΤΟΣ 230 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 40 19:22.2 4:20.5 55:42.8 2:13.4 23:48.1 1:45:27.1
74 ARHS NOTIS 184 ASKLHPIOS EPIDAUROU 36 15:59.1 2:44.1 49:59.5 1:59.6 34:46.8 1:45:29.2
75 ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ ΜΠΟΪΚΟ 228 19 17:28.1 2:28.8 58:23.4 0:31.5 27:41.4 1:46:33.4
76 MIHALIS KYPRIOTIS 180 N.A.O.Kerkyras 58 17:09.6 3:31.6 54:11.8 1:03.2 30:53.4 1:46:49.8
77 ARISTIDES KATHOPOULIS 176 40 20:35.1 3:54.1 29:01.4 29:17.1 24:24.2 1:47:12.1
78 DIMITRIOS PETEINOS 187 myathlete 53 20:22.6 6:01.5 53:00.0 3:07.8 25:04.3 1:47:36.3
79 FOTIS PAPAKANELLOS 118 Greece 30 14:50.4 4:08.1 55:56.7 1:47.2 32:32.1 1:49:14.8
80 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥΡΚΑΜΠΗΣ 160 NS COACHING 42 18:56.4 3:46.4 54:50.0 1:49.6 29:53.9 1:49:16.4
81 ΝΊΚΟΣ ΧΑΡΊΛΑΣ 249 CEEREHAB 42 13:43.9 3:11.3 1:01:01.3 0:49.8 30:45.1 1:49:31.7
82 PANAGIOTIS DODOS 104 31 23:18.0 4:42.0 50:54.0 2:02.4 29:30.8 1:50:27.3
83 ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΝΗΣ 231 Α Π Σ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 40 21:39.7 3:01.3 1:02:54.4 1:24.9 21:30.7 1:50:31.2
84 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ 216 44 22:42.9 3:52.5 55:34.7 1:19.9 27:24.6 1:50:54.7
85 NIKITAS OIKONOMOU 116 68 24:47.9 4:19.0 53:44.9 2:58.7 25:40.8 1:51:31.6
86 XENOFON LOURANTOS 114 Athens Triathlon Team 63 19:01.9 4:13.1 55:03.7 2:06.5 31:14.3 1:51:39.7
87 COSTAS IOANIDIS 105 38 20:25.8 3:35.9 56:58.7 1:44.8 28:54.8 1:51:40.2
88 DIMITRIOS KANAKAKIS 172 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 44 18:14.6 3:32.6 56:51.9 1:54.8 32:47.1 1:53:21.3
89 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΤΟΥΡΚΑΜΠΗΣ 161 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40 28:47.7 6:28.5 46:43.7 1:54.1 29:42.2 1:53:36.3
90 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΛΙΤΣΑΣ 218 53 18:16.7 4:24.2 58:09.1 1:12.0 35:49.4 1:57:51.6
91 PAVLOS ANATSOUTSOLAS 102 49 28:44.4 3:20.2 53:54.8 1:36.8 30:31.8 1:58:08.2
92 ΦΩΤΗΣ ΜΠΟΥΓΙΑΤΙΏΤΗΣ 229 44 18:09.4 7:33.2 1:04:20.7 1:29.8 28:28.7 2:00:01.9
93 ΑΡΊΩΝ ΜΈΜΟΣ 147 39 21:42.2 4:02.2 1:01:33.7 1:45.8 31:05.8 2:00:09.9
94 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΑΥΡΟΓΕΩΡΓΗΣ 221 44 18:47.8 5:42.3 1:02:24.4 1:41.0 33:41.9 2:02:17.6
95 VASSILIS MENEKLIS 115 39 25:21.5 8:02.1 1:02:42.0 2:04.5 25:59.0 2:04:09.2
96 ΟΡΦΈΑΣ ΡΑΣΟΎΛΗΣ 238 34 29:55.9 2:43.9 56:12.3 1:52.0 33:51.1 2:04:35.3
97 ΝΙΚΟΛΑΣ ΓΑΛΑΝΗΣ 133 ΣΔΥΠ/ΤVD Holland 65 23:20.4 3:17.0 1:00:33.1 1:47.8 37:33.6 2:06:32.0
98 EMILIOS TSANGARIS 191 35 24:09.2 8:37.7 1:01:21.6 3:35.2 33:31.0 2:11:14.8
99 ΓΕΏΡΓΙΟΣ ΣΙΔΗΡΌΠΟΥΛΟΣ 158 33 35:14.9 5:58.8 1:02:18.2 1:51.1 28:08.5 2:13:31.6
100 ΑΘΑΝΆΣΙΟΣ ΕΞΑΡΧΟΣ 205 53 31:04.0 4:46.3 1:10:15.0 1:21.8 32:09.0 2:19:36.2
101 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΡΑΚΑΝΗΣ 139 STEFMAR 49 21:57.5 7:29.0 1:08:44.8 3:19.4 39:35.4 2:21:06.2
102 ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ 247 RED STAR TRIATHLON 36 19:58.2 9:56.9 1:09:42.7 3:25.4 38:57.7 2:22:01.1
DNF VASILIS DOUKAS 169 51 17:52.9
DNS PANOS LIARDAKIS 111 NS Coaching 45
DNS IOANNIS YOUNIS 128 37
DNS ATHANASIOS KARAGIORGOS 173 35
DNS STELIOS KARYDIS 174 32
DNS ATHANASIOS KATSIGIANNIS 177 49
DNS VLASSIS KRIKOS 179 36
DNS DIMITRIOS SOIS 189 LOS BATHROS 38
DNS STATHIS TALIATOUDAS 190 WIND 36
DNS ΒΑΣΊΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 197 43
DNS ΑΝΑΣΤΆΣΙΟΣ ΑΦΡΆΤΗΣ 199 TriathlonChalkida Team 36
DNS ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΚΕΡΛΕΣ 201 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 36
DNS ΚΛΕΆΝΘΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΆΣ 202 Ανεξάρτητος 45
DNS ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΗΜΗΣΕΤΗΣ 203 37
DNS ΧΡΉΣΤΟΣ ΖΑΧΑΡΌΠΟΥΛΟΣ 206 19
DNS ΚΟΛΟΜΒΟΣ ΗΛΙΑΣ 207 44
DNS ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 208 22
DNS ΓΕΏΡΓΙΟΣ ΚΑΖΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 210 21
DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΟΥΣΗΣ 211 30
DNS ΓΙΏΡΓΟΣ ΛΥΡΑΣ 220 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 54
DNS ΓΙΏΡΓΟΣ ΜΠΙΚΑΣ 225 17
DNS ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΛΕΤΣΑΣ 226 CHALKIDA TRIATHLON 51
DNS ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΛΌΓΟΣ 232 32
DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 234 43
DNS ΣΑΡΑΝΤΗΣ/SARANT ΠΑΤΡΙΝΟΣ/PATRINOS 236 39
DNS ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΡΙΜΙΚΙΡΗΣ 237 33
DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΤΣΟΥΜΑΣ 323 43
DNS ΑΛΚΗΣ ΚΑΦΩΡΟΣ 408 RED STAR TRIATHLON 24
DNS ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΓΑΡΙΏΤΗΣ 409 myathlet 66
DNS ΠΟΛΥΔΕΎΚΗΣ ΧΑΝΤΖΙΆΡΑΣ 411 Wind running team / NScoaching 34



ENERGY AQUATHLON

Female Finishers
Place Name Bib Number Address Line 1 Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Gun Time
1 KATERINA SAPARI 259 RED START TRIATHLON CLUB 26 11:07.0 1:11.5 22:50.5 35:09.1
2 ATHINA IOANNIDI 279 A.Σ. Παλμος 17 10:53.0 2:43.2 23:26.4 37:02.7
3 ΒΑΣΙΛΙΚΉ ΜΑΡΊΑ ΤΣΑΚΑΚΟΥ 318 27 11:51.8 1:30.8 26:06.9 39:29.5
4 ΣΑΣΑ ΣΥΛΛΑΙΔΟΠΟΥΛΟΥ 272 44 16:19.9 24:12.1 40:32.0
5 ΔΑΝΑΗ ΑΡΒΑΝΙΤΗ 260 36 13:46.6 1:58.5 24:56.3 40:41.5
6 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΑΡΒΑΝΙΤΗ 295 39 12:36.1 1:58.8 26:21.3 40:56.2
7 ΡΕΒΕΚΑ ΚΟΥΤΣΗ 262 45 14:46.0 2:07.4 24:28.5 41:22.0
8 JULIE ARCHANIOTI 275 43 18:23.7 1:21.0 25:19.7 45:04.5
9 ΟΥΡΑΝΙΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 298 39 16:58.3 3:47.2 25:45.9 46:31.5
10 ANNIKA ALEXOPOULOU 251 Clapham Runners/Ευκλ?ς 42 23:25.4 4:29.6 26:49.0 54:44.1
11 ΕΡΗ ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗ 310 RED STAR TRIATHLON CLUB 55 18:19.4 5:03.2 35:37.0 58:59.7
12 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΤΖΑΝΕΤΑΚΗ 273 0 44 26:14.9 2:47.8 30:07.5 59:10.3
DNS MAGDALINH GOUMA 253 FLYING GEESE 41
DNS ΜΑΡΙΑ ΝΤΑΛΑΚΑ 266 adidas Runners Athens 32
DNS ΕΥΗ ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ 270 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 35
DNS MARIA ALEXANDROPOULOU 274 44
DNS TZOVANNA FIRFILIONI 276 43
DNS ANGIE GARGARETA 277 35
DNS LAMPRINI KARAGEORGI 282 MOUNTAIN-SPORTS 42
DNS IOANNA MOSCHOU 284 20
DNS EVI ZACHARIA 289 marathon club 40
DNS ΜΑΡΊΑ ΑΓΓΕΛΕΤΑΚΗ 290 Ατομικο 60
DNS ΕΛΕΟΝΩΡΑ ΛΙΝΑΡΔΗ 307 40
DNS ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ 309 Track&Cross 23
DNS ΕΛΕΝΗ ΣΤΡΟΥΜΠΟΥ 317 48
DNS ΔΗΜΗΤΡΑ-ΤΑΡΣΗ ΤΣΑΠΑΤΣΑΡΗ 319 33
DNS ΒΙΚΥ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ 401 Weswim 45



Male Finishers

Place Name Bib Number Address Line 1 Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Gun Time
1 ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΊΟΥ 271 N.S. coaching 24 10:04.9 0:50.2 20:09.0 31:04.1
2 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΚΟΥΝΤΑΣ 300 ΙΩΝΑΣ 46 11:39.6 1:06.1 21:35.4 34:21.1
3 ΜΑΡΙΟΣ/MARIOS ΚΕΣΙΔΗΣ/KESIDIS 304 0 21 12:24.7 2:04.8 21:54.6 36:24.1
4 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΟΥΛΟΥΣΗΣ 313 40 15:29.4 1:54.4 20:46.7 38:10.6
5 ΓΙΏΡΓΟΣ ΤΣΟΥΚΑΛΆΣ 320 Σ.Κ ΡΟΗ 21 12:05.6 1:10.9 25:45.5 39:02.1
6 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ 267 KAΛΛΙΣΤΟΣ 38 16:05.4 1:21.6 21:54.7 39:21.7
7 ΗΛΙΑΣ ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ 299 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ. Track n cross 30 14:58.5 2:43.5 21:49.7 39:31.8
8 ΜΗΝΆΣ ΝΕΣΤΟΡΊΔΗΣ 314 21 15:39.6 1:26.1 23:04.7 40:10.5
9 ΛΟΥΚΑΣ ΛΙΑΜΤΣΙΑΣ 263 SWIMMING CLUB 43 14:51.3 0:26.3 25:59.0 41:16.6
10 ΚΏΣΤΑΣ ΖΑΡΚΆΔΑΣ 301 0 27 16:10.3 2:16.2 23:00.9 41:27.6
11 ΧΑΤΖΗΙΑΚΩΒΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 292 44 12:18.0 2:11.3 27:27.0 41:56.4
12 NIKOS KOURLIOUROS 258 #WeSwim 34 12:12.7 2:00.3 27:38.5 41:51.5
13 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΟΥΛΟΥΣΗΣ 312 25 15:56.6 2:12.9 24:53.3 43:02.9
14 THEMIS KANELLIAS 280 40 13:51.9 2:42.4 27:01.4 43:35.8
15 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ 268 52 14:40.2 3:51.8 25:48.5 44:20.6
16 ΓΙΏΡΓΟΣ ΦΟΎΓΙΑΣ 322 THREE HEARTS SUPER BAR 39 13:55.6 3:03.4 27:21.5 44:20.6
17 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΙΝΤΖΕΡΑΚΟΣ 308 royal crossfit 21 17:03.6 1:33.7 27:09.5 45:46.9
18 ΓΙΏΡΓΟΣ ΚΑΣΤΕΛΛΆΝΟΣ 302 21 15:22.2 4:47.9 26:23.9 46:34.0
19 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΚΟΥΜΗΣ 316 21 18:34.6 0:32.8 28:21.3 47:28.8
20 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ 324 28 17:08.3 4:30.5 27:07.9 48:46.8
21 IOANNIS KAPETANSTRATAKIS 281 31 20:00.6 2:09.4 26:56.9 49:07.1
22 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ 265 46 23:18.9 3:09.1 23:49.0 50:17.1
23 ΑΠΌΣΤΟΛΟΣ ΛΑΜΠΡΌΠΟΥΛΟΣ 306 44 18:27.2 3:57.4 28:25.3 50:49.9
24 DIMITRIOS GOUMAS 254 FLYING GEESE 50 18:45.9 32:09.6 50:55.6
25 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 293 ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ! 39 21:25.7 0:31.2 31:12.1 53:09.0
26 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΙΛΙΩΤΗΣ 297 ATFA 34 26:09.0 2:37.1 24:42.5 53:28.6
27 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΡΟΥΤΑΣ 261 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 31 22:45.6 3:08.2 28:14.3 54:08.1
28 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΒΟΥΡΔΑΚΟΣ 269 40 21:59.5 3:47.3 29:55.6 55:42.5
29 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΝΙΑΣ 264 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 39 29:30.1 1:25.0 25:02.1 55:57.3
30 GIORGOS SPYROU 286 ΣΑΠΠΑΖ 46 26:32.1 0:45.2 30:15.1 57:28.9
31 AIMAN KALALOUE 255 47 25:52.6 2:55.9 29:59.5 58:48.0
32 ΧΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 294 hapotri - ανεξαρτητος 52 25:22.6 5:30.0 29:30.7 1:00:23.4
DNS GIORGOS FIRFILIONIS 252 42
DNS DIMITRIS KATSOULIS 256 S.D.Y.P. 76
DNS PANOS KOURIS 257 31
DNS KLEANTHIS GKOUNTELIAS 278 40
DNS STAVROS MENTOS 283 TREFLE 44
DNS NIKOS PAPAIOANNOU 285 25
DNS KOSTAS STAVROU 287 NS COACHING 28
DNS KONSTANTINOS TSOULAKIDIS 288 26
DNS ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ 291 ΑΙΓΑΛΕΩ 46
DNS ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΙΔΑΛΗΣ 296 36
DNS ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΤΡΑΝΤΣΙΩΤΗΣ 303 49
DNS ΝΙΚΟΣ ΚΟΡΕΤΣΗΣ 305 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 37
DNS ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΙΡΠΙΛΗΣ 311 Adidas runners athens 36
DNS ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 315 Σ.Δ.Ύ.ΆΘΗΝΩΝ 43
DNS ΓΙΆΝΝΗΣ ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ 321 43
DNS ΠΕΤΡΟΣ ΑΡΜΑΤΑΣ 402 17
DNS ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΑΡΜΕΛΙΝΟΣ 403 13
DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΡΜΕΛΙΝΟΣ 404 11
DNS ΗΛΙΑΣ ΚΑΒΑΛΑΡΗΣ 405 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 32


AGE GROUPS

SEMI LONG DISTANCE TRIATHLON

Female 40 to 49
Place Overall* Plc Name BIB TEAM Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 1 ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΜΑΡΑΔΟΥ 27 41 40:07.8 2:45.1 2:13:50.0 1:43.3 1:26:12.2 4:24:38.6
DNS DNS MARINETTA KATSOUPA 40 RED STAR 48


Female 50 to 59
Place Overall* Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 2 SYLVIA KONSTANTINIDOU 12 52 41:35.9 5:07.7 2:37:29.4 3:22.5 1:33:23.5 5:00:59.2


Male 29 and Under
Place Overall* Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 4 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΟΥΣΤΑΚΗΣ 30 NScoaching #moustache_team 28 31:46.1 2:13.5 1:45:52.0 0:42.0 1:04:12.4 3:24:46.2
2 11 ELEFTHERIOS DIMOS 7 Nscoaching 24 28:04.6 1:59.3 1:50:37.5 1:14.7 1:16:54.0 3:38:50.2
3 14 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΑΛΙΟΥΚΗΣ 63 ALEX ENDURANCE GANG 29 33:33.8 1:51.6 1:55:37.1 0:45.2 1:08:39.7 3:40:27.4
4 21 ΗΛΙΑΣ ΖΑΡΟΚΩΣΤΑΣ 23 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ. Σ 24 36:47.1 2:35.1 1:53:30.4 0:43.0 1:15:01.2 3:48:37.0
5 31 ΝΙΚΌΛΑΟΣ ΚΑΡΑΤΖΟΓΙΆΝΝΗΣ 60 Red star 28 28:27.0 1:50.9 2:05:41.6 1:23.7 1:21:49.9 3:59:13.2
DNS DNS GIANNIS KARANGELIS 39 29


Male 30 to 39
Place Overall* Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 1 CHRISTOS RAFAILIDIS 46 NSCOACHING 37 28:55.0 2:11.1 1:37:43.9 0:59.5 1:06:07.9 3:15:57.6
2 2 ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΖΑΧΙΛΑΣ 24 NS COACHING 32 27:35.3 1:26.0 1:44:25.9 0:39.2 1:06:33.0 3:20:39.5
3 6 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 28 tri racing team 34 26:27.8 1:58.2 1:47:25.8 1:26.2 1:11:44.4 3:29:02.5
4 7 MINAS MALATOS 14 Wind running team 37 30:35.8 2:25.1 1:38:10.1 0:55.5 1:19:06.0 3:31:12.7
5 8 ILIAS LIBERIS 43 Kasimis Training 37 30:38.6 2:05.3 1:43:50.3 1:06.6 1:13:51.9 3:31:32.8
6 9 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ 22 33 30:23.2 2:32.7 1:53:12.5 1:19.2 1:05:49.2 3:33:17.0
7 10 NIKOS KATSIOS 11 32 32:15.6 3:50.1 1:55:31.3 1:13.4 1:05:37.3 3:38:27.9
8 12 ΣΤΡΆΤΟΣ ΜΑΡΓΑΡΏΝΗΣ 64 Athens triathlon team 31 30:11.5 1:36.1 1:54:13.4 1:03.4 1:12:22.3 3:39:26.9
9 13 LEFTERIS FATES 37 Derekas Endurance Coaching 31 36:35.3 2:25.9 1:50:56.1 0:43.8 1:09:28.9 3:40:10.1
10 16 GEORGE KYRIAZIDIS 13 NS COACHING 36 39:42.3 5:52.5 1:47:58.9 2:02.4 1:06:59.3 3:42:35.6
11 17 YIANNIS KARYOFYLLIS 8 tri racing team 38 34:57.3 2:39.9 1:51:50.6 1:17.7 1:12:00.5 3:42:46.3
12 18 GIORGOS DOUDALIS 36 TRIODIO 38 29:32.6 3:02.2 1:55:31.3 1:40.2 1:13:02.6 3:42:49.2
13 19 ΜΑΝΟΣ ΜΟΙΡΑΣ 66 TRIATHLONCHALKIDA TEAM/ΒΜΧΧ NUTRISI 32 22:55.5 2:00.9 1:50:41.6 0:55.4 1:29:18.6 3:45:52.2
14 20 ALEXANDROS RALLIS 47 cycleland-azor caffee 37 35:47.3 2:08.4 1:48:58.1 1:13.8 1:18:01.4 3:46:09.1
15 25 SPYRIDON FOTSIS 38 Iron team 36 35:12.6 5:19.6 2:03:18.9 2:31.2 1:09:08.5 3:55:30.9
16 28 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ 52 Συλ. Αθλ. Λοκρίδας ΝΙΚΕΑΣ 39 35:12.6 2:27.6 2:04:07.9 1:05.3 1:14:20.6 3:57:14.3
17 30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΙΑΚΟΣ 62 Α.Σ. <> 38 48:04.6 2:23.0 1:55:00.3 1:13:00.6 3:58:26.2
18 34 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΥΛΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 31 Γατόπαρδοι 37 35:39.4 2:12:59.5 1:17:09.2 4:05:48.2
19 38 GIANNIS MANASAKIS 15 38 31:41.4 4:27.3 2:18:48.0 2:35.3 1:19:46.8 4:17:19.1
20 39 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΚΟΥΡΗΣ 59 38 31:59.8 6:57.6 2:13:51.2 3:18.5 1:23:30.9 4:19:38.2
21 43 PETROS TZENERALIS 50 A.O.STIMFALIS 34 48:52.8 4:44.9 2:04:15.5 0:59.6 1:34:43.8 4:33:36.7
22 44 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 53 Τρεξιματίες 38 35:24.5 4:27.3 2:24:05.4 1:15.7 1:28:38.3 4:33:51.4
23 48 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ 68 Συλλογος μαραθωνοδρομων λαρισας 31 52:38.3 5:41.5 2:45:42.9 2:31.6 1:33:40.6 5:20:15.0
DNS DNS NESTORAS KATSIOS 10 TRIODIO 37
DNS DNS THANOS DIMAKIS 34 NS coaching 38
DNS DNS THANASIS DIMITRIADIS 35 34
DNS DNS XRISTOS ZAFEIRIS 51 39


Male 40 to 49
Place Overall* Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 3 STAMATIOS ROMAS 19 Romas Pro Training 43 30:42.4 1:30.8 1:47:32.5 1:18.5 1:01:39.8 3:22:44.2
2 5 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΣΤΙΜΠΑΣ 29 44 26:23.8 2:43.7 1:48:34.4 1:07.4 1:08:13.1 3:27:02.6
3 15 YORGOS KASTRITSEAS 9 44 29:15.8 1:55.3 1:58:49.5 1:03.7 1:10:26.7 3:41:31.2
4 22 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΠΟΥΡΙΔΗΣ 26 49 34:09.7 3:54.9 1:54:49.0 1:18.5 1:15:51.7 3:50:04.0
5 23 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΟΓΛΟΥ 25 40 28:10.3 4:06.5 1:59:49.1 1:29.4 1:19:34.5 3:53:10.0
6 24 SOTIRIS MARANIS 16 RED STAR TRIATHLON / WIND HELLAS 47 29:42.2 4:05.7 1:57:49.7 1:38.7 1:20:03.2 3:53:19.6
7 26 ΑΛΕΞΗΣ ΓΕΡΑΣΗΣ 56 48 31:33.0 2:48.3 2:05:52.9 1:08.7 1:14:44.9 3:56:08.0
8 27 ΑΝΤΩΝΗΣ ΒΑΡΣΑΜΗΣ 54 49 30:14.5 2:56.6 2:01:20.1 0:50.6 1:21:45.3 3:57:07.2
9 29 SPYRIDON KERKOULAS 42 ATHENS TRIATHLON TEAM 44 35:17.3 4:45.2 2:01:53.3 1:40.5 1:14:11.1 3:57:47.6
10 32 NICKOS MOSCHIS 17 Apollon Triathlon Club Rhodes 41 36:31.6 4:37.2 1:55:24.4 1:47.3 1:25:45.6 4:04:06.2
11 33 ΣΠΥΡΊΔΩΝ ΜΕΝΤΖΆΣ 65 43 35:22.0 4:34.1 1:56:58.5 1:49.7 1:25:58.0 4:04:42.6
12 36 GIORGOS SOULIS 48 Win4youth 40 49:58.7 2:49.7 1:53:56.2 1:22:30.2 4:09:15.0
13 37 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 67 41 32:48.1 4:15.5 2:05:48.1 1:58.8 1:25:18.4 4:10:09.1
14 40 ZAFEIRIOS PAPADIMITRIOU 44 40 31:25.2 4:50.4 2:15:07.1 2:07.8 1:28:48.2 4:22:19.0
15 41 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 21 42 46 44:04.6 3:36.0 2:05:55.3 1:28.2 1:31:08.9 4:26:13.0
16 42 ΑΝΔΡΈΑΣ ΠΑΠΑΚΛΕΟΒΟΎΛΟΥ 33 #TriathlonSuperTechTeam 40 41:48.8 6:46.3 2:08:19.5 2:05.9 1:33:31.3 4:32:31.9
17 45 SAKIS KAZANIS 41 Adidas Runners 40 1:11:09.2 2:18:12.3 2:37.4 1:37:22.8 5:09:21.9
18 46 KONSTADINOS TRIANTAFILLOU 49 triathlon chalkida team 46 41:16.8 5:49.3 2:18:22.5 3:02.0 2:03:57.3 5:12:28.0
19 47 ΑΝΤΩΝΗΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ 69 ΣΑΦΑΝΣ. / Top cycles 40 45:41.6 5:22.2 2:23:40.8 2:29.3 1:55:28.7 5:12:42.8
DNS DNS GEORGE PARZIGKAS 18 Greece 43
DNS DNS ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΓΙΟΠΟΥΛΟΣ 58 SOLO BARS 48
DNS DNS ΙΩΣΗΦ ΚΟΛΛΙΑΣ 61 49
DNS DNS KONSTANTINOS MOURIKIS 406 49


Male 50 to 59
Place Overall* Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 35 CONSTANTINOS VRATSIKIDIS 20 52 33:53.6 4:29.4 1:59:44.3 2:48.5 1:25:40.0 4:06:36.0
DNS DNS GIORGOS PAPAIOANNOU 45 55
DNS DNS ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΛΑΧΟΣ 55 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 50
DNS DNS ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ 57 52


Male 60 and Over
Place Overall* Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
DNS DNS ΧΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 32 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑ 62



SPRINT DISTANCE TRIATHLON


Female 19 and Under
Place Overall* Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 2 ΝΊΚΗ ΣΚΛΑΒΟΎΝΟΥ 242 ΑΣ ΝΗΡΗΙΔΑ 15 15:50.7 1:50.7 48:25.1 0:40.6 24:23.6 1:31:10.8


Female 20 to 29
Place Overall* Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 11 MIRELLA ALEXIOU 168 Athens Triathlon Team 24 15:41.5 2:35.9 58:25.0 1:26.1 26:39.3 1:44:48.1
2 13 ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΡΤΑΝΟΥ 140 27 20:07.7 3:09.5 55:24.0 1:40.2 27:12.0 1:47:33.6
3 23 ΛΟΥΣΥ ΦΑΙΣ 248 27 19:57.3 10:01.9 1:09:57.5 3:06.5 39:12.4 2:22:15.8
DNS DNS ΑΝΑΣΤΑΣΊΑ ΑΛΕΞΆΚΗ 195 27

Female 30 to 39
Place Overall* Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 1 AGGELIKI MARLAGKOUTSOU 183 CBteam 37 13:28.1 1:57.9 46:39.6 1:27.2 25:07.6 1:28:40.5
2 5 LIANA CHASIOTI 6 TRT 31 18:54.5 48:53.3 1:30.7 23:30.9 1:32:49.5
3 6 ΙΖΑΜΠΕΛΛΑ ΚΑΨΟΥΡΟΥ 212 NS COACHING 31 15:57.8 1:50.6 49:17.1 1:19.1 25:36.3 1:34:01.1
4 10 XENI KEIVANIDOU 107 39 18:15.4 4:49.8 50:25.7 2:28.7 27:07.7 1:43:07.5
5 12 PEGGY ROUGOU 122 Adidas Runners Athens 31 16:54.7 2:47.5 57:23.4 0:45.9 28:58.5 1:46:50.1
6 15 ΕΛΙΝΑ ΛΙΑΝΗ 217 Triathlon Athens Team 39 15:50.5 3:27.6 1:06:17.8 1:14.2 29:10.6 1:56:00.9
7 16 ΓΕΩΡΓΊΑ ΔΡΌΣΟΥ 204 Π.Δ.Σ.Οδυσσέας 37 18:40.9 3:15.9 1:03:36.0 1:35.3 29:12.7 1:56:21.0
8 17 ΦΩΤΕΙΝΗ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 209 37 20:04.4 5:28.3 1:01:23.7 1:52.5 30:08.7 1:58:57.8
9 19 ΑΙΝΤΑ ΜΑΝΩΛΙΚΑΚΗ 144 36 21:39.4 4:32.9 58:32.0 2:19.0 39:46.2 2:06:49.7
10 20 ΒΕΝΕΤΣΙΑΝΑ ΜΗΤΣΑΚΟΥ 148 BIKE TRACKS 31 23:06.8 6:29.6 59:52.6 3:19.6 34:58.3 2:07:47.0
11 21 SOFIA KAMARETA 171 37 17:36.3 8:02.4 1:09:09.9 2:05.6 31:55.1 2:08:49.5
12 22 ΤΖΟΒΆΝΑ ΝΤΆΚΟΥΡΗ 154 38 22:14.7 4:44.7 1:04:17.7 2:23.7 35:17.3 2:08:58.3
DNS DNS OLGA VELLI 193 athens triathlon team 31


Female 40 to 49
Place Overall* Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 3 GRETA LYMBERPOULOU 182 ATHENS TRIATHLON TEAM 47 14:34.2 2:13.4 46:23.6 1:17.5 27:02.4 1:31:31.2
2 4 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΤΑΜΟΥ 243 41 14:56.4 2:08.0 49:10.7 1:30.9 24:54.6 1:32:40.7
3 7 EVA ROUMELIOTI 123 Credo S Victoria 42 18:04.9 2:00.1 49:21.4 1:55.6 25:22.8 1:36:45.1
4 8 ATHINA ADAOU 101 42 16:26.9 2:02.0 50:10.8 1:32.2 28:38.7 1:38:50.7
5 9 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΔΑΡΔΑΒΕΣΗ 135 43 18:49.9 2:32.9 49:39.0 1:00.0 29:10.9 1:41:12.9
6 14 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΕΤΑΞΑ 222 Red star 40 18:19.6 4:21.6 56:05.6 2:45.6 28:22.8 1:49:55.3
7 18 ΒΙΚΥ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ 129 Weswim 45 23:53.2 4:54.4 1:01:33.0 1:55.9 29:49.6 2:02:06.3
DNS DNS ATHENA PSEFTOUDIS 188 independent 48
DNS DNS CHRISTINA CORAI 407 WIND 44
DNS DNS ΜΑΓΔΑ ΠΑΛΛΙΔΟΥ 410 GFG 45


Male 19 and Under
Place Overall* Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 2 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 146 Γ.Α.Σ. ΙΛΙΣΟΣ- NS COACHING 19 10:55.5 1:20.7 42:05.8 0:24.7 19:03.6 1:13:50.3
2 28 ΣΕΜΙ ΡΟΣΙΕΡ 239 18 14:44.0 1:59.2 49:51.5 0:58.1 21:03.9 1:28:36.9
3 75 ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ ΜΠΟΪΚΟ 228 19 17:28.1 2:28.8 58:23.4 0:31.5 27:41.4 1:46:33.4
DNS DNS ΧΡΉΣΤΟΣ ΖΑΧΑΡΌΠΟΥΛΟΣ 206 19
DNS DNS ΓΙΏΡΓΟΣ ΜΠΙΚΑΣ 225 17


Male 20 to 29
Place Overall* Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 137 athens triathlon team / ismailos 28 9:31.0 1:19.8 43:03.5 0:19.8 19:00.2 1:13:14.4
2 5 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΙΚΟ 151 27 14:35.3 1:14.1 44:06.2 0:32.6 19:47.3 1:20:15.6
3 7 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΥΜΠΕΡΑΙΟΣ 219 26 13:57.3 1:59.4 43:24.9 1:32.1 21:51.4 1:22:45.4
4 21 ΠΕΤΡΟΣ ΜΠΟΥΡΝΕΛΗΣ 153 AO ΜΥΚΟΝΟΥ 28 17:17.9 2:21.6 44:40.4 0:35.9 22:37.0 1:27:33.0
5 35 GEORGES KFOYRY 82 22 13:48.2 3:38.4 47:51.9 1:32.4 24:41.3 1:31:32.4
6 42 ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΜΠΟΥΛΟΎΤΑΣ 152 22 16:58.3 1:40.1 50:04.4 1:04.0 23:54.2 1:33:41.2
DNS DNS ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 208 22
DNS DNS ΓΕΏΡΓΙΟΣ ΚΑΖΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 210 21
DNS DNS ΑΛΚΗΣ ΚΑΦΩΡΟΣ 408 RED STAR TRIATHLON 24


Male 30 to 39
Place Overall* Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 3 ΜΑΝΟΎΣΟΣ ΔΑΜΟΡΆΚΗΣ 134 35 12:28.0 1:47.1 39:57.4 0:43.0 20:01.1 1:14:56.7
2 4 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΝΤΖΙΒΙΡΗΣ 224 BIKE THIRTY VOLOS 35 10:48.9 1:07.7 41:54.4 1:01.2 20:45.3 1:15:37.6
3 11 ΧΡΉΣΤΟΣ ΜΠΑΤΙΣΤΆΤΟΣ 150 36 11:53.0 2:09.3 44:07.8 1:00.8 24:52.8 1:24:03.9
4 13 CHRISTOS LAMPROU 181 CBteam 34 15:51.8 2:07.2 42:53.2 0:50.1 23:03.6 1:24:45.9
5 17 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΥΡΕΓΓΕΛΑΣ 244 36 14:30.2 2:16.5 44:22.8 1:24.1 24:02.2 1:26:36.0
6 19 ΣΤΈΛΙΟΣ ΒΆΣΙΛΑΣ 132 NS Coaching 33 13:59.7 1:57.7 46:29.9 1:03.3 23:33.7 1:27:04.5
7 22 ΑΝΔΡΕΑΣ ΞΥΛΟΓΑΛΑΣ 71 37 15:23.4 2:15.2 45:32.5 0:52.0 23:31.9 1:27:35.3
8 25 KONSTANTINOS KRANIOTIS 178 ΣΠΟΚ ΕΥΚΛΗΣ 30 13:31.4 2:05.4 47:51.0 0:50.9 23:33.6 1:27:52.4
9 27 ΘΕΟΦΆΝΗΣ ΚΌΛΛΙΑΣ 213 30 16:47.1 2:08.8 45:30.0 1:03.9 22:55.1 1:28:25.1
10 29 KONSTANTINOS LOGARAS 113 38 15:28.4 2:33.0 46:07.4 1:20.6 23:26.7 1:28:56.4
11 30 ΜΑΞΙΜΟΣ ΜΠΟΙΚΟ 227 Σπαρτιατες 30 16:23.4 2:00.3 47:15.6 1:00.7 22:51.0 1:29:31.1
12 41 ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΑΜΟΥΡΛΟΓΛΟΥ 196 Snails running team 37 12:23.4 1:57.1 49:49.7 2:11.4 27:10.1 1:33:32.0
13 48 PANOS PAPANGELIS 119 34 18:22.0 1:56.3 48:57.1 0:59.8 24:36.7 1:34:52.1
14 49 SARANTIS GENITSARELIS 170 39 16:46.9 3:30.2 43:41.5 1:35.4 29:53.7 1:35:27.8
15 54 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ 162 38 16:46.3 2:34.0 52:03.5 0:59.0 25:12.4 1:37:35.3
16 60 ASTERIOS LITHOURGIDIS 112 39 16:28.0 3:20.0 51:30.7 2:02.6 26:31.5 1:39:53.0
17 65 POLYDOROS KONSTANTINIDES 108 Greece 37 14:58.0 3:25.5 53:06.3 1:08.7 29:09.0 1:41:47.7
18 66 ANTONIS VAFEIADAKIS 192 30 15:32.4 5:21.3 55:26.4 0:43.3 24:48.8 1:41:52.3
19 68 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΑΡΑΤΣΙΩΤΗΣ 156 BIKE TRACKS 35 18:33.0 4:12.9 50:27.1 1:49.3 28:03.4 1:43:05.9
20 69 ACHILLEAS KASFIKIS 175 Athens Triathlon Team 38 14:53.3 3:01.2 54:09.3 1:45.2 29:38.7 1:43:27.9
21 71 THEODOROS SOUFIS 125 NSCoaching 37 16:26.9 2:42.3 53:13.7 1:19.0 30:05.6 1:43:47.7
22 74 ARHS NOTIS 184 ASKLHPIOS EPIDAUROU 36 15:59.1 2:44.1 49:59.5 1:59.6 34:46.8 1:45:29.2
23 79 FOTIS PAPAKANELLOS 118 Greece 30 14:50.4 4:08.1 55:56.7 1:47.2 32:32.1 1:49:14.8
24 82 PANAGIOTIS DODOS 104 31 23:18.0 4:42.0 50:54.0 2:02.4 29:30.8 1:50:27.3
25 87 COSTAS IOANIDIS 105 38 20:25.8 3:35.9 56:58.7 1:44.8 28:54.8 1:51:40.2
26 93 ΑΡΊΩΝ ΜΈΜΟΣ 147 39 21:42.2 4:02.2 1:01:33.7 1:45.8 31:05.8 2:00:09.9
27 95 VASSILIS MENEKLIS 115 39 25:21.5 8:02.1 1:02:42.0 2:04.5 25:59.0 2:04:09.2
28 96 ΟΡΦΈΑΣ ΡΑΣΟΎΛΗΣ 238 34 29:55.9 2:43.9 56:12.3 1:52.0 33:51.1 2:04:35.3
29 98 EMILIOS TSANGARIS 191 35 24:09.2 8:37.7 1:01:21.6 3:35.2 33:31.0 2:11:14.8
30 99 ΓΕΏΡΓΙΟΣ ΣΙΔΗΡΌΠΟΥΛΟΣ 158 33 35:14.9 5:58.8 1:02:18.2 1:51.1 28:08.5 2:13:31.6
31 102 ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ 247 RED STAR TRIATHLON 36 19:58.2 9:56.9 1:09:42.7 3:25.4 38:57.7 2:22:01.1
DNS DNS IOANNIS YOUNIS 128 37
DNS DNS ATHANASIOS KARAGIORGOS 173 35
DNS DNS STELIOS KARYDIS 174 32
DNS DNS VLASSIS KRIKOS 179 36
DNS DNS DIMITRIOS SOIS 189 LOS BATHROS 38
DNS DNS STATHIS TALIATOUDAS 190 WIND 36
DNS DNS ΑΝΑΣΤΆΣΙΟΣ ΑΦΡΆΤΗΣ 199 TriathlonChalkida Team 36
DNS DNS ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΚΕΡΛΕΣ 201 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 36
DNS DNS ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΗΜΗΣΕΤΗΣ 203 37
DNS DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΟΥΣΗΣ 211 30
DNS DNS ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΛΌΓΟΣ 232 32
DNS DNS ΣΑΡΑΝΤΗΣ/SARANT ΠΑΤΡΙΝΟΣ/PATRINOS 236 39
DNS DNS ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΡΙΜΙΚΙΡΗΣ 237 33
DNS DNS ΠΟΛΥΔΕΎΚΗΣ ΧΑΝΤΖΙΆΡΑΣ 411 Wind running team / NScoaching 34


Male 40 to 49
Place Overall* Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 6 ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 155 Ανεξαρτητος 41 15:00.8 2:57.0 41:12.3 1:11.9 21:43.4 1:22:05.6
2 8 KYRIAKOS KORALLIS-NEONAKIS 109 HECART-TRT 47 14:20.6 1:57.1 41:55.9 1:15.5 23:28.5 1:22:57.8
3 10 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΗΣ 245 ΑΓΕΥΣ 40 12:34.0 1:42.9 46:01.7 0:41.2 23:00.9 1:24:00.9
4 12 ΘΑΝΟΣ ΜΠΑΚΑΤΣΙΑΣ 149 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 43 12:47.2 1:55.3 44:44.8 1:19.1 23:48.8 1:24:35.5
5 14 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 159 DHL EXPRESS 42 12:51.7 2:20.5 45:56.4 0:57.7 22:44.5 1:24:50.9
6 15 THANOS STOUMPAS 126 Ns coaching 40 13:18.4 1:55.6 45:41.3 0:35.5 23:47.8 1:25:18.8
7 16 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΜΗΤΑΚΟΣ 223 49 13:26.4 1:53.6 45:14.9 0:59.1 24:42.8 1:26:17.0
8 18 DIMOS PERISTERAS 186 NSC 42 16:36.7 43:07.6 1:30.4 25:38.2 1:26:53.1
9 20 EMMANUEL LAMPROU 110 ATP training 43 14:32.8 1:52.3 45:45.8 0:53.7 24:26.3 1:27:31.1
10 26 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΤΖΗΙΑΚΩΒΟΥ 166 47 13:19.5 2:52.2 46:40.4 1:08.4 24:24.3 1:28:24.9
11 31 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 214 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 42 18:17.4 2:36.5 45:26.0 1:07.0 22:23.3 1:29:50.5
12 33 ΑΛΕΞΗΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ 240 42 13:15.2 4:38.2 47:33.4 1:27.9 24:03.2 1:30:58.1
13 34 ΗΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 233 42 16:15.5 3:05.7 46:58.5 1:32.9 23:31.4 1:31:24.2
14 36 ΘΩΜΑΣ ΤΣΑΚΑΓΙΑΝΝΗΣ 70 ATP TRAINING 49 14:28.4 3:33.8 48:51.2 1:16.3 24:14.8 1:32:24.7
15 37 ΙΩΑΝΝΗΣ / IOANN ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ / DERMIT 136 SWIMMINGCLUB.GR 44 15:23.0 2:59.7 48:41.3 1:31.6 24:13.8 1:32:49.7
16 38 NIKOS PERISTERAS 185 NS COACHING 43 16:02.7 2:36.6 47:41.7 1:04.2 25:34.1 1:32:59.6
17 39 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 215 43 15:53.1 3:06.6 48:53.6 1:18.5 24:06.2 1:33:18.3
18 40 ΤΟΛΗΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 143 Ns coaching 48 15:42.6 2:19.9 46:35.8 1:46.9 26:57.1 1:33:22.5
19 44 ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΚΟΠΑΝΆΣ 141 Chaidari Is Running 40 15:56.9 3:12.2 47:55.0 1:54.0 25:31.3 1:34:29.5
20 45 ΓΕΏΡΓΙΟΣ ΚΟΥΜΠΟΥΡΗΣ 142 Σ.Δ.Υ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ 40 17:55.7 2:18.2 48:03.1 1:23.8 24:50.6 1:34:31.6
21 50 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 138 MY ATHLETE 46 17:58.1 2:57.2 47:19.9 1:47.1 26:27.3 1:36:29.7
22 51 ATHANASIOS PAFOS 117 Myathlete 47 19:00.9 3:37.7 48:49.5 1:56.0 23:08.6 1:36:32.8
23 52 BASILEIOS PIPERHS 120 Myathlete 49 17:58.7 3:26.2 49:04.1 1:43.7 24:20.3 1:36:33.1
24 55 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΤΣΑΓΚΟΓΕΩΡΓΑΣ 163 SWIMMINGCLUB.GR 42 13:37.0 3:04.7 51:16.0 1:21.3 28:23.9 1:37:43.2
25 56 ZAVADSKYY SERHIY 124 49 20:16.1 53:17.8 1:04.2 23:17.3 1:37:55.6
26 57 GEORGIOS DIMITROPOULOS 103 41 17:16.1 3:57.2 50:51.2 1:12.4 24:45.8 1:38:02.8
27 58 THEMIS ZIGOUMIS 194 41 14:44.0 3:49.5 49:59.7 2:05.1 27:29.6 1:38:08.1
28 59 YIANNIS VIDRAS 127 Avra Triathlon Team 41 19:32.2 49:21.1 2:22.8 27:10.1 1:38:26.3
29 61 ΝΊΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΌΠΟΥΛΟΣ 198 Α.Κ. Μπακούλα 40 17:01.2 3:47.5 51:06.1 2:15.0 25:45.9 1:39:55.9
30 62 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΙΑΚΑΣ 157 S_R_T 48 19:34.7 2:06.1 49:07.8 2:03.3 27:34.7 1:40:26.7
31 63 ΝΑΟΥΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 200 43 12:18.8 3:46.6 54:42.6 1:20.8 29:04.0 1:41:13.0
32 64 ΔΏΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΆΔΗΣ 130 43 18:20.6 3:34.8 50:52.4 1:14.6 27:45.1 1:41:47.7
33 70 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΜΕΛΙΝΟΣ 131 48 15:55.8 5:06.7 56:37.4 1:17.7 24:34.7 1:43:32.5
34 73 ΝΙΚΟΣ ΜΠΟΥΝΙΑΛΕΤΟΣ 230 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 40 19:22.2 4:20.5 55:42.8 2:13.4 23:48.1 1:45:27.1
35 77 ARISTIDES KATHOPOULIS 176 40 20:35.1 3:54.1 29:01.4 29:17.1 24:24.2 1:47:12.1
36 80 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥΡΚΑΜΠΗΣ 160 NS COACHING 42 18:56.4 3:46.4 54:50.0 1:49.6 29:53.9 1:49:16.4
37 81 ΝΊΚΟΣ ΧΑΡΊΛΑΣ 249 CEEREHAB 42 13:43.9 3:11.3 1:01:01.3 0:49.8 30:45.1 1:49:31.7
38 83 ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΝΗΣ 231 Α Π Σ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 40 21:39.7 3:01.3 1:02:54.4 1:24.9 21:30.7 1:50:31.2
39 84 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ 216 44 22:42.9 3:52.5 55:34.7 1:19.9 27:24.6 1:50:54.7
40 88 DIMITRIOS KANAKAKIS 172 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 44 18:14.6 3:32.6 56:51.9 1:54.8 32:47.1 1:53:21.3
41 89 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΤΟΥΡΚΑΜΠΗΣ 161 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40 28:47.7 6:28.5 46:43.7 1:54.1 29:42.2 1:53:36.3
42 91 PAVLOS ANATSOUTSOLAS 102 49 28:44.4 3:20.2 53:54.8 1:36.8 30:31.8 1:58:08.2
43 92 ΦΩΤΗΣ ΜΠΟΥΓΙΑΤΙΏΤΗΣ 229 44 18:09.4 7:33.2 1:04:20.7 1:29.8 28:28.7 2:00:01.9
44 94 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΑΥΡΟΓΕΩΡΓΗΣ 221 44 18:47.8 5:42.3 1:02:24.4 1:41.0 33:41.9 2:02:17.6
45 101 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΡΑΚΑΝΗΣ 139 STEFMAR 49 21:57.5 7:29.0 1:08:44.8 3:19.4 39:35.4 2:21:06.2
DNS DNS PANOS LIARDAKIS 111 NS Coaching 45
DNS DNS ATHANASIOS KATSIGIANNIS 177 49
DNS DNS ΒΑΣΊΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 197 43
DNS DNS ΚΛΕΆΝΘΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΆΣ 202 Ανεξάρτητος 45
DNS DNS ΚΟΛΟΜΒΟΣ ΗΛΙΑΣ 207 44
DNS DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 234 43
DNS DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΤΣΟΥΜΑΣ 323 43


Male 50 to 59
Place Overall* Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 9 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΡΑΤΣΗΣ 165 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 55 18:21.7 41:55.6 1:27.9 22:07.9 1:23:53.3
2 23 ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΣΑΟΥΤΟΣ 246 EPSA Pink Lemonade 52 15:24.9 2:02.3 45:14.3 0:52.5 24:09.5 1:27:43.7
3 24 LEONIDAS KALOGEROPOULOS 106 51 13:43.5 2:07.8 47:04.3 0:39.0 24:11.5 1:27:46.3
4 32 LAZAROS PREVEZANOS 121 tri racing team 54 15:54.5 2:16.4 46:14.7 1:01.8 25:28.4 1:30:55.9
5 43 EDDY ALEXIOU 167 0 58 13:42.7 2:41.5 48:34.9 0:54.2 27:53.1 1:33:46.5
6 46 ΚΏΣΤΑΣ ΧΑΡΑΜΉΣ 164 Athens Triathlon Team 59 15:50.0 2:25.9 48:41.1 1:19.8 26:23.5 1:34:40.6
7 47 ΓΙΏΡΓΟΣ ΠΑΠΑΪΩΆΝΝΟΥ 235 55 15:19.9 3:16.1 50:45.6 1:02.7 24:23.2 1:34:47.6
8 53 ΤΑΣΟΣ ΧΑΤΖΗΣ 250 52 19:07.2 2:24.5 45:42.0 1:27.2 28:01.6 1:36:42.7
9 67 ΜΑΝΣΟΛΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 145 50 16:22.4 3:53.0 55:11.1 1:54.2 25:14.6 1:42:35.4
10 72 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΣΑΜΙΩΤΗΣ 241 BUDO CENTER 51 19:54.3 2:25.0 51:29.6 1:14.3 30:14.5 1:45:17.9
11 76 MIHALIS KYPRIOTIS 180 N.A.O.Kerkyras 58 17:09.6 3:31.6 54:11.8 1:03.2 30:53.4 1:46:49.8
12 78 DIMITRIOS PETEINOS 187 myathlete 53 20:22.6 6:01.5 53:00.0 3:07.8 25:04.3 1:47:36.3
13 90 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΛΙΤΣΑΣ 218 53 18:16.7 4:24.2 58:09.1 1:12.0 35:49.4 1:57:51.6
14 100 ΑΘΑΝΆΣΙΟΣ ΕΞΑΡΧΟΣ 205 53 31:04.0 4:46.3 1:10:15.0 1:21.8 32:09.0 2:19:36.2
DNF DNF VASILIS DOUKAS 169 51 17:52.9
DNS DNS ΓΙΏΡΓΟΣ ΛΥΡΑΣ 220 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 54
DNS DNS ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΛΕΤΣΑΣ 226 CHALKIDA TRIATHLON 51


Male 60 and Over
Place Overall* Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 85 NIKITAS OIKONOMOU 116 68 24:47.9 4:19.0 53:44.9 2:58.7 25:40.8 1:51:31.6
2 86 XENOFON LOURANTOS 114 Athens Triathlon Team 63 19:01.9 4:13.1 55:03.7 2:06.5 31:14.3 1:51:39.7
3 97 ΝΙΚΟΛΑΣ ΓΑΛΑΝΗΣ 133 ΣΔΥΠ/ΤVD Holland 65 23:20.4 3:17.0 1:00:33.1 1:47.8 37:33.6 2:06:32.0
DNS DNS ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΓΑΡΙΏΤΗΣ 409 myathlet 66

Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Σχόλια αναγνωστών
Garmin

Energy Races

Triathlon Hellas

DHL
Zone3
nutrinews

Το trinews.gr είναι ένα portal αφιερωμένο στο τρίαθλο, με ειδήσεις, αγώνες και άρθρα - Όροι Χρήσης - Επικοινωνία: info [at] trinews [dot] gr

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - FitnessPulse.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News