Αρχική Ενημέρωση Αγώνες Αποτελέσματα Άρθρα Εξοπλισμός Φωτογραφίες Βίντεο
High5 NSCoaching Kasimis Training X-treme Stores Top Cycles Triathlon
Αποτελέσματα
12 Μάρ 17 ← πίσω

Δίαθλο Αρχαίας Ολυμπίας & Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ε/Ν – Π/Κ - ΠΠ/ΠΚ 2017

Δίαθλο Αρχαίας Ολυμπίας
& Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Διάθλου Ε/Ν , Π/Κ , ΠΠ/ΠΚ 2017



Ανεπίσημα αποτελέσματα

Olympia duathlon 2017
March 12, 2017
TRIATHLON HELLAS


GENERAL MEN – WOMEN

Place Name Bib Team/Club Age RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Gun Time
1 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ 3 TRINEWS.GR - ΑΟ ΘΗΣΕΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 36 17:30.2 0:25.3 28:46.3 0:45.4 9:44.6 57:12.0
2 ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ ΜΠΕΝΕΚΟΣ 156 Lounge 42 18:13.1 1:04.8 30:47.9 0:48.5 10:37.0 1:01:31.5
3 CHRIS POURNARAS 139 Lounge 30 20:35.0 1:05.0 29:48.6 0:25.4 11:18.1 1:03:12.2
4 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ/DIMIT ΔΗΜΗΣΕΤΗΣ/DIMISETIS 123 37 18:52.7 0:27.1 33:38.0 0:23.5 11:00.8 1:04:22.3
5 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ 40 Συλλογος δρομεων ι.π Μεσολογγιου 28 19:43.5 0:09.8 33:59.0 0:15.0 11:26.1 1:05:33.7
6 ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΣ ΚΕΦΆΛΑΣ 65 31 20:32.9 0:43.7 31:30.8 0:53.7 12:21.8 1:06:03.0
7 ΠΈΤΡΟΣ ΜΠΟΥΡΝΈΛΗΣ 95 AO Μυκόνου 28 21:15.5 0:48.1 31:16.8 0:30.2 12:40.5 1:06:31.2
8 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΟΥΤΣΗΣ 14 ΣΔΥΜ 32 20:20.0 0:36.3 33:31.3 0:39.2 11:59.3 1:07:06.2
9 ΚΩΣΤΑΣ ΔΡΑΚΟΝΤΑΕΙΔΗΣ 240 50 20:58.3 0:45.2 32:15.4 0:41.3 12:43.5 1:07:24.0
10 ΣΩΤΗΡΗΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ 80 38 20:54.7 0:59.1 32:22.7 0:52.1 12:32.6 1:07:41.4
11 ΓΙΆΝΝΗΣ ΚΑΡΑΛΗΣ 155 33 20:45.5 0:24.8 33:08.3 0:25.9 13:27.7 1:08:12.4
12 KOSTAS STAVROU 110 ns coaching 28 21:05.2 0:50.2 33:04.4 0:34.7 12:46.8 1:08:21.5
13 ΜΑΡΙΛΟΥ ΚΑΖΑΜΑΡΙΩΤΗ 182 ΠΑΛΜΟΣ.Α.Σ 16 21:14.4 0:39.8 33:54.8 0:22.7 12:11.0 1:08:23.0
14 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΥΜΠΙΡΗΣ 135 Α.Ο. ΘΗΣΕΑΣ 44 20:34.0 0:49.1 33:49.3 0:54.0 12:38.1 1:08:44.7
15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΚΡΑΝΙΏΤΗΣ 109 ΣΠΟΚ ΕΥΚΛΗΣ 30 21:53.5 0:48.0 34:47.2 0:34.0 12:41.0 1:10:43.9
16 KATERINA FILIPPIDOU 86 32 21:53.0 0:51.1 34:42.3 0:45.8 12:38.8 1:10:51.3
17 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΟΥΣΔΑΣ 60 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΠΥΡΓΟΥ 44 23:11.6 0:38.2 32:09.3 0:42.7 14:11.6 1:10:53.6
18 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ 36 38 21:46.8 0:40.2 35:36.9 0:26.2 13:17.6 1:11:47.9
19 DIANNE VATIS 39 Red Star Triathlon Club 51 22:35.0 0:41.9 35:08.5 0:38.9 13:30.0 1:12:34.5
20 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΛΑΧΟΣ 166 Φιλαθλητικος 44 23:11.7 0:39.7 34:17.0 0:38.8 14:18.7 1:13:06.1
21 ΙΩΆΝΝΗΣ ΣΙΓΆΛΑΣ 180 16 21:13.1 0:31.8 37:21.4 0:26.2 14:12.1 1:13:44.9
22 MANOS ASPRADAKIS 117 44 23:50.9 1:03.5 34:59.7 0:41.7 14:25.4 1:15:01.4
23 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣ 179 50 22:42.7 1:01.6 36:16.7 0:55.3 14:57.2 1:15:53.6
24 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΜΑΝΤΖΟΥΝΕΑ 241 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 44 23:30.9 1:01.7 36:47.4 0:35.7 14:16.6 1:16:12.5
25 ΧΡΉΣΤΟΣ ΣΙΑΔΗΜΑΣ 152 34 22:19.8 1:00.3 37:51.2 0:42.5 14:52.3 1:16:46.2
26 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΚΌΛΦΗΣ 175 38 24:13.7 1:20.4 35:34.4 0:58.4 14:39.1 1:16:46.3
27 KATHERINA POLITI 121 50 23:23.9 0:26.8 38:57.5 0:20.3 14:01.8 1:17:10.5
28 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 132 Ανεξαρτητος 52 23:23.3 0:41.8 38:46.0 0:37.0 14:11.4 1:17:39.7
29 ΙΖΑΜΠΕΛΛΑ ΚΑΨΟΥΡΟΥ 63 NS COACHING 31 24:25.6 0:52.6 37:10.9 0:36.0 14:41.1 1:17:46.4
30 HARALAMBOS SIRADAKIS 167 52 23:55.7 1:01.3 39:54.4 0:36.0 13:59.6 1:19:27.1
31 ΑΝΔΡΈΑΣ ΤΡΥΦΩΝΌΠΟΥΛΟΣ 103 Φιλαθλητικός 41 24:09.8 1:23.6 38:00.7 0:49.3 15:17.4 1:19:41.0
32 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΠΑΝΤΟΥΝΑΣ 96 Φιλαθλητικος Ο.Π. 35 27:09.0 1:05.7 33:32.3 0:32.2 17:22.2 1:19:41.7
33 ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΠΑΠΠΑΣ 29 46 25:19.8 0:46.9 38:48.2 0:40.1 15:30.9 1:21:06.0
34 ΓΙΏΡΓΟΣ ΤΣΊΡΤΣΗΣ 178 Χιλιομόδι Κορινθίας 54 25:27.9 0:43.3 40:13.9 0:30.4 15:21.1 1:22:16.8
35 ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 177 56 24:07.8 0:53.1 43:03.7 0:29.3 13:59.4 1:22:33.4
36 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΜΠΟΛΑΣ 55 ΟΡΣΙΠΠΟΣ ΜΕΓΑΡΩΝ 54 27:12.1 1:07.4 40:36.4 0:24.9 17:07.2 1:26:28.1
37 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΣΙΡΔΗΜΟΣ 107 55 27:25.8 1:26.3 38:21.0 1:24.8 18:17.2 1:26:55.2
38 ΠΑΝΑΓΙΏΤΑ ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ 105 SARONIC TRIATHLON CLUB 36 28:50.1 1:09.1 41:53.2 0:36.2 18:06.2 1:30:35.1
39 ΜΕΛΤΈΜ ΑΧΜΈΤ 191 Θησεα Ζωγράφου 19 28:46.2 1:07.3 42:39.7 0:57.7 17:55.2 1:31:26.2
40 ANOUCK BEINKERINK 260 42 29:31.9 0:50.5 42:33.5 0:49.6 18:30.2 1:32:15.9
DNS ΗΛΙΑΣ ΤΖΑΡΤΖΟΣ 12 HT 28
DNS ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ ΤΣΙΑΠΑΣ 31 Nscoaching 36
DNS ΕΛΠΙΔΑ ΓΙΩΤΗ 41 ARTA DANCE STUDIO 54
DNS ΚΏΣΤΑΣ ΜΠΑΡΜΠΟΎΤΗΣ 43 Δρομείς Άρτας-Diellas 27
DNS ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ 73 Red Star Triathlon 49
DNS ΦΩΤΕΙΝΗ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 92 37
DNS ΣΟΦΟΚΛΉΣ ΤΣΙΟΎΤΣΙΟΣ 101 34
DNS NIKOLAOS GIANNAKOPOULOS 104 Marathon Team Greece 48
DNS ΠΕΡΙΚΛΉΣ ΑΣΠΡΟΎΔΗΣ 106 Δρομείς Άρτας-Diellas 48
DNS ΑΛΈΞΗΣ ΜΆΡΗ 108 Σύλλογος δρομέων και περιπατητών Ψα 37
DNS ΠΈΤΡΟΣ ΤΖΕΝΕΡΆΛΗΣ 111 A.O. STIMFALIS 34
DNS ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 112 MY ATHLETE 46
DNS ΗΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 113 42
DNS THOMAS TSAKAGIANNIS 137 ATP TRAIING 49
DNS ΑΧΙΛΛΈΑΣ ΚΑΣΦΊΚΗΣ 141 Athens Triathlon Team 38
DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΚΑΤΣΙΚΌΠΟΥΛΟΣ 145 40
DNS MANOUSOS PSARADELIS 154 31
DNS ΠΑΡΗΣ ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ 174 SARONIC TRIATHLON CLUB 35



TEAM RELAYS
Place Name Bib Team/Club Age RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Gun Time
1 ΜΑΡΙΝΟΣ ΤΣΟΥΚΑΣ / ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΣΟΥΡΑΣ 258 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 40 19:35.4 0:25.0 34:31.3 0:27.4 10:23.7 1:05:23.0
2 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ / ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 236 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 30 19:51.0 0:29.6 34:29.3 0:36.1 10:35.1 1:06:01.3
3 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ / ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 253 ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ FITNESS CLUB ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 40 22:56.9 0:31.3 33:22.9 0:24.8 12:55.3 1:10:11.3
4 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΥΦΟΣ / ΚΩΝ. ΛΑΔΑΣ 235 KOYFOS RACING TEAM 17 24:03.9 0:36.0 31:39.5 0:26.6 13:57.7 1:10:43.8
5 ΜΑΚΗΣ ΚΟΛΈΘΡΑΣ / ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΡΟΛΥΜΠΟΣ 255 TRIATHLON HELLAS 40 19:57.5 0:27.5 39:30.4 0:36.9 11:22.4 1:11:54.9
6 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΥΡΑ / ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 256 ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ FITNESS CLUB ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 40 22:51.6 0:59.8 35:10.1 0:28.4 12:42.5 1:12:12.6
7 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ / ΣΙΣΣΥ 261 ΠΟΛΙΤΗΣ 40 24:59.1 0:36.7 33:03.6 0:34.3 13:21.3 1:12:35.2
8 ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ / ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 237 39 25:22.2 0:29.4 39:21.7 0:32.1 12:51.0 1:18:36.6
9 ΒΙΚΥ ΣΠΎΡΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΈΛΑ / ΠΟΝΤΊΔΑ-ΓΕΡΟΛΎΜΠΟΥ 254 TRIATHLON HELLAS 40 27:17.0 0:29.2 41:09.1 0:37.3 15:51.1 1:25:23.9
10 ΡΑΦΑΗΝΤΙΝΑ ΠΑΤΡΙΚΕΛΛΗ / ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΟΡΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ 239 ADIDAS RUNNERS ATHENS 40 20:29.7 0:43.5 56:45.9 0:26.9 11:10.1 1:29:36.1
DNS ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΤΖΕΜΟΣ 251 ΤΖΕΜΟΣ 40
DNS dimitris kokkinakis 252 kokkinakis 40
DNS Απόστολος Τσόλης 257 Φίλοι Ποδηλάτου Ήλιδας 40
DQ Γιαννης Τριπυλας 259 Π.Ο.Πατρων 40 22:17.1 0:31.8 30:31.0 1:39.1 12:15.1 1:07:14.4


JUNIOR MEN
Place Name Bib Team/Club Age RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Gun Time
1 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 189 Γ.Α.Σ. ΙΛΙΣΟΣ - NS COACHING 19 17:03.0 0:21.3 30:00.3 0:21.3 9:40.3 57:26.4
2 ΝΊΚΟΣ ΠΟΝΗΡΈΑΣ 181 Ναυταθλητικός Όμιλος Κυπαρισσίας 17 18:12.3 0:31.4 31:16.5 0:32.7 11:08.5 1:01:41.5
3 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΠΠΑΣ 183 ΓΑΣ ΙΛΙΣΌΣ 19 20:08.9 0:29.1 35:41.7 0:20.5 12:26.4 1:09:06.8
DNF ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΒΔΑΣ 185 Γας Ιλισος 17
DNS ΗΛΊΑΣ ΒΕΛΉΣ 184 Ναυταθλητικός Όμιλος Κυπαρισσίας 16



YOUTH
Place Name Bib Team/Club Age RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Gun Time
1 LOUIS WOODGATE 228 Ναυταθλητικός Όμιλος Κυπαρισσίας 15 9:48.7 0:20.0 16:03.4 0:23.7 5:59.4 32:35.3
2 PETHERIOTIS ATHANASIOS 203 ΑΕ.ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 15 10:20.3 0:33.2 17:53.5 0:35.7 5:43.8 35:06.7
3 ΧΑΡΆΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΌΠΟΥΛΟΣ 225 Ναυταθλητικός Όμιλος Κυπαρισσίας 14 11:11.8 0:18.1 17:57.0 0:17.3 6:16.8 36:01.2
4 ΝΙΟΒΗ ΚΟΥΒΑΡΑ 220 SARONIC TRIATHLON CLUB 13 11:11.4 0:20.4 17:56.7 0:25.3 7:01.3 36:55.3
5 ΛΟΥΤΣΙΆΝ ΙΓΚΝΆΤ 219 Ναυταθλητικός Όμιλος Κυπαρισσίας 12 11:12.0 0:26.1 19:16.8 0:19.3 6:19.7 37:34.1
6 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΠΑΣ 217 ΓΑΣ ΙΛΙΣΌΣ 15 11:33.8 0:40.0 19:03.7 0:25.0 6:04.6 37:47.2
7 ΟΔΥΣΣΈΑΣ ΑΓΓΕΛΙΝΆΣ 227 Ναυταθλητικός Όμιλος Κυπαρισσίας 13 11:33.7 0:25.7 19:18.8 0:17.8 6:20.6 37:56.8
8 ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ ΜΗΤΡΟΠΑΠΑ 238 Red Star Triathlon Club 13 12:00.7 0:20.8 19:18.1 0:20.0 6:21.4 38:21.2
9 ROBYN WOODGATE 221 Ναυταθλητικός Όμιλος Κυπαρισσίας 14 12:00.7 0:31.3 18:46.6 0:21.8 6:49.2 38:29.7
10 ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΑΡΝΌΚΟΥΡΟΣ 226 Ναυταθλητικός Όμιλος Κυπαρισσίας 13 12:18.0 0:20.5 18:36.6 0:17.9 7:28.3 39:01.4
11 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΡΑΠΤΗ 218 SARONIC TRIATHLON CLUB 14 13:04.0 n/a 19:09.0 0:37.0 7:23.0 40:13.0
12 ΠΗΝΕΛΌΠΗ ΓΑΪΤΆΝΗ 231 Ναυταθλητικός Όμιλος Κυπαρισσίας 15 13:18.6 0:24.7 18:02.2 0:33.4 7:56.2 40:15.3
13 ΒΑΣΙΛΙΚΉ ΣΟΦΊΑ ΓΕΩΡΓΙΆΔΟΥ 232 Θησέας Ζωγράφου 13 12:40.3 0:31.7 19:38.5 0:24.9 7:37.4 40:53.0
14 ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ ΚΟΛΟΣΚΌΠΗΣ 223 Ναυταθλητικός Όμιλος Κυπαρισσίας 14 12:37.2 0:26.5 20:57.8 0:23.2 7:19.0 41:43.9
15 ΕΎΑ ΤΌΔΕ 230 Ναυταθλητικός Όμιλος Κυπαρισσίας 13 13:45.6 0:22.6 19:48.1 0:24.6 7:28.0 41:49.1
16 ΒΟΥΛΑ ΒΛΑΧΟΥ 224 SARONIC TRIATHLON CLUB 13 12:42.5 0:25.2 22:20.7 0:25.3 7:26.5 43:20.3
17 ΜΑΛΈΝΑ ΚΑΚΟΎΤΗ 229 Ναυταθλητικός Όμιλος Κυπαρισσίας 14 13:26.6 0:26.0 21:10.7 0:23.2 9:35.6 45:02.3
18 ΙΩΆΝΝΑ ΜΑΡΛΑΝΤΉ 216 Ναυταθλητικός Όμιλος Κυπαρισσίας 13 14:38.1 0:28.7 24:21.8 0:24.7 8:06.9 48:00.3
19 ΝΙΚΟΣ ΜΟΣΧΟΓΙΑΝΝΗΣ 214 SARONIC TRIATHLON CLUB 12 15:07.5 0:31.4 30:01.0 0:43.2 8:59.3 55:22.6
20 AIMILIA VALMA 215 Red Star Triathlon Club 13 13:18.0 0:23.9 n/a n/a 1:08:32.1 1:22:14.0
DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΤΖΕΝΕΡΆΛΗΣ 213 ΑΟ ΣΤΥΜΦΑΛΙΣ 15



KIDS
Place Name Bib Team/Club Age RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Gun Time
1 ΓΙΏΡΓΟΣ ΑΡΝΌΚΟΥΡΟΣ 204 Ναυταθλητικός Όμιλος Κυπαρισσίας 10 5:50.3 0:23.9 13:40.3 n/a 6:08.8 26:03.4
2 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΡΑΠΤΗΣ 201 SARONIC TRIATHLON CLUB 11 n/a n/a n/a n/a 28:49.0 28:49.0
3 ΒΟΥΛΑ ΡΑΠΤΗ 205 SARONIC TRIATHLON CLUB 11 7:10.1 0:26.0 14:55.7 0:20.5 8:35.0 31:27.5
4 ΜΕΛΙΝΑ ΚΛΑΔΟΥ 211 SARONIC TRIATHLON CLUB 10 7:10.0 0:29.3 14:53.6 0:19.4 8:40.6 31:33.0
5 ΣΟΦΊΑ ΤΖΆΚΙΑ 206 Ναυταθλητικός Όμιλος Κυπαρισσίας 9 6:27.4 0:30.5 16:00.3 0:26.5 8:22.5 31:47.4
6 ΝΑΥΣΙΚΆ ΣΚΟΤΆΔΗ 202 Ναυταθλητικός Όμιλος Κυπαρισσία 9 6:33.4 0:36.5 15:49.9 0:25.4 8:22.4 31:47.8
7 ΜΑΡΙΒΆ ΚΟΛΟΣΚΌΠΗ 207 Ναυταθλητικός Όμιλος Κυπαρισσίας 11 6:33.8 0:35.0 15:24.3 0:34.0 9:22.8 32:30.0
8 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΙΡΔΗΜΟΣ 212 ΓΑΣ ΙΛΙΣΌΣ 8 7:31.1 0:30.0 15:52.9 0:29.7 9:20.6 33:44.4
9 ΜΆΡΘΑ ΣΚΟΤΆΔΗ 208 Ναυταθλητικός Όμιλος Κυπαρισσίας 10 8:13.6 0:30.4 16:57.5 0:25.8 9:49.2 35:56.7
10 ΒΆΛΙΑ ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΎΛΟΥ 210 Ναυταθλητικός Όμιλος Κυπαρισσίας 8 8:40.3 0:42.0 19:32.9 0:21.2 9:34.1 38:50.7
11 ΗΛΙΆΝΑ ΚΑΚΟΎΤΗ 198 Ναυταθλητικός Όμιλος Κυπαρισσίας 9 6:03.2 0:20.2 23:31.3 1:23.2 13:37.2 44:55.3
DNS ΑΙΜΊΛΙΟΣ ΒΕΛΉΣ 209 Ναυταθλητικός Όμιλος Κυπαρισσίας 11



ΗΛΙΚΙΑΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ AGE GROUP



Male 29 and Under

Place Overall Plc Name Age RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Chip Time
1 5 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ 40 Συλλογος δρομεων ι.π Μεσολογγιου 28 19:43.5 0:09.8 33:59.0 0:15.0 11:26.1 1:05:33.7
2 7 ΠΈΤΡΟΣ ΜΠΟΥΡΝΈΛΗΣ 95 AO Μυκόνου 28 21:15.5 0:48.1 31:16.8 0:30.2 12:40.5 1:06:31.2
3 12 KOSTAS STAVROU 110 ns coaching 28 21:05.2 0:50.2 33:04.4 0:34.7 12:46.8 1:08:21.5
4 21 ΙΩΆΝΝΗΣ ΣΙΓΆΛΑΣ 180 16 21:13.1 0:31.8 37:21.4 0:26.2 14:12.1 1:13:44.9
DNS DNS ΗΛΙΑΣ ΤΖΑΡΤΖΟΣ 12 HT 28
DNS DNS ΚΏΣΤΑΣ ΜΠΑΡΜΠΟΎΤΗΣ 43 Δρομείς Άρτας-Diellas 27


Male 30 to 39
Place Overall Plc Name Age RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Chip Time
1 1 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ 3 TRINEWS.GR - ΑΟ ΘΗΣΕΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 36 17:30.2 0:25.3 28:46.3 0:45.4 9:44.6 57:12.0
2 3 CHRIS POURNARAS 139 Lounge 30 20:35.0 1:05.0 29:48.6 0:25.4 11:18.1 1:03:12.2
3 4 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ/DIMIT ΔΗΜΗΣΕΤΗΣ/DIMISETIS 123 37 18:52.7 0:27.1 33:38.0 0:23.5 11:00.8 1:04:22.3
4 6 ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΣ ΚΕΦΆΛΑΣ 65 31 20:32.9 0:43.7 31:30.8 0:53.7 12:21.8 1:06:03.0
5 8 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΟΥΤΣΗΣ 14 ΣΔΥΜ 32 20:20.0 0:36.3 33:31.3 0:39.2 11:59.3 1:07:06.2
6 10 ΣΩΤΗΡΗΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ 80 0 38 20:54.7 0:59.1 32:22.7 0:52.1 12:32.6 1:07:41.4
7 11 ΓΙΆΝΝΗΣ ΚΑΡΑΛΗΣ 155 33 20:45.5 0:24.8 33:08.3 0:25.9 13:27.7 1:08:12.4
8 15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΚΡΑΝΙΏΤΗΣ 109 ΣΠΟΚ ΕΥΚΛΗΣ 30 21:53.5 0:48.0 34:47.2 0:34.0 12:41.0 1:10:43.9
9 18 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ 36 38 21:46.8 0:40.2 35:36.9 0:26.2 13:17.6 1:11:47.9
10 25 ΧΡΉΣΤΟΣ ΣΙΑΔΗΜΑΣ 152 34 22:19.8 1:00.3 37:51.2 0:42.5 14:52.3 1:16:46.2
11 26 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΚΌΛΦΗΣ 175 38 24:13.7 1:20.4 35:34.4 0:58.4 14:39.1 1:16:46.3
12 32 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΠΑΝΤΟΥΝΑΣ 96 Φιλαθλητικος Ο.Π. 35 27:09.0 1:05.7 33:32.3 0:32.2 17:22.2 1:19:41.7
DNS DNS ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ ΤΣΙΑΠΑΣ 31 Nscoaching 36
DNS DNS ΣΟΦΟΚΛΉΣ ΤΣΙΟΎΤΣΙΟΣ 101 34
DNS DNS ΑΛΈΞΗΣ ΜΆΡΗ 108 Σύλλογος δρομέων και περιπατητών Ψα 37
DNS DNS ΠΈΤΡΟΣ ΤΖΕΝΕΡΆΛΗΣ 111 A.O. STIMFALIS 34
DNS DNS ΑΧΙΛΛΈΑΣ ΚΑΣΦΊΚΗΣ 141 Athens Triathlon Team 38
DNS DNS MANOUSOS PSARADELIS 154 31
DNS DNS ΠΑΡΗΣ ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ 174 SARONIC TRIATHLON CLUB 35


Male 40 to 49
Place Overall Plc Name Age RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Chip Time
1 2 ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ ΜΠΕΝΕΚΟΣ 156 Lounge 42 18:13.1 1:04.8 30:47.9 0:48.5 10:37.0 1:01:31.5
2 14 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΥΜΠΙΡΗΣ 135 Α.Ο. ΘΗΣΕΑΣ 44 20:34.0 0:49.1 33:49.3 0:54.0 12:38.1 1:08:44.7
3 17 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΟΥΣΔΑΣ 60 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΠΥΡΓΟΥ 44 23:11.6 0:38.2 32:09.3 0:42.7 14:11.6 1:10:53.6
4 20 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΛΑΧΟΣ 166 Φιλαθλητικος 44 23:11.7 0:39.7 34:17.0 0:38.8 14:18.7 1:13:06.1
5 22 MANOS ASPRADAKIS 117 44 23:50.9 1:03.5 34:59.7 0:41.7 14:25.4 1:15:01.4
6 31 ΑΝΔΡΈΑΣ ΤΡΥΦΩΝΌΠΟΥΛΟΣ 103 Φιλαθλητικός 41 24:09.8 1:23.6 38:00.7 0:49.3 15:17.4 1:19:41.0
7 33 ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΠΑΠΠΑΣ 29 46 25:19.8 0:46.9 38:48.2 0:40.1 15:30.9 1:21:06.0
DNS DNS ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ 73 Red Star Triathlon 49
DNS DNS NIKOLAOS GIANNAKOPOULOS 104 Marathon Team Greece 48
DNS DNS ΠΕΡΙΚΛΉΣ ΑΣΠΡΟΎΔΗΣ 106 Δρομείς Άρτας-Diellas 48
DNS DNS ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 112 MY ATHLETE 46
DNS DNS ΗΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 113 42
DNS DNS THOMAS TSAKAGIANNIS 137 ATP TRAIING 49
DNS DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΚΑΤΣΙΚΌΠΟΥΛΟΣ 145 40


Male 50 to 59
Place Overall Plc Name Age RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Chip Time
1 9 ΚΩΣΤΑΣ ΔΡΑΚΟΝΤΑΕΙΔΗΣ 240 50 20:58.3 0:45.2 32:15.4 0:41.3 12:43.5 1:07:24.0
2 23 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣ 179 50 22:42.7 1:01.6 36:16.7 0:55.3 14:57.2 1:15:53.6
3 28 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 132 Ανεξαρτητος 52 23:23.3 0:41.8 38:46.0 0:37.0 14:11.4 1:17:39.7
4 30 HARALAMBOS SIRADAKIS 167 52 23:55.7 1:01.3 39:54.4 0:36.0 13:59.6 1:19:27.1
5 34 ΓΙΏΡΓΟΣ ΤΣΊΡΤΣΗΣ 178 Χιλιομόδι Κορινθίας 54 25:27.9 0:43.3 40:13.9 0:30.4 15:21.1 1:22:16.8
6 35 ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 177 56 24:07.8 0:53.1 43:03.7 0:29.3 13:59.4 1:22:33.4
7 36 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΜΠΟΛΑΣ 55 ΟΡΣΙΠΠΟΣ ΜΕΓΑΡΩΝ 54 27:12.1 1:07.4 40:36.4 0:24.9 17:07.2 1:26:28.1
8 37 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΣΙΡΔΗΜΟΣ 107 55 27:25.8 1:26.3 38:21.0 1:24.8 18:17.2 1:26:55.2


Female 30 to 39
Place Overall Plc Name Age RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Chip Time
1 16 KATERINA FILIPPIDOU 86 32 21:53.0 0:51.1 34:42.3 0:45.8 12:38.8 1:10:51.3
2 29 ΙΖΑΜΠΕΛΛΑ ΚΑΨΟΥΡΟΥ 63 NS COACHING 31 24:25.6 0:52.6 37:10.9 0:36.0 14:41.1 1:17:46.4
3 38 ΠΑΝΑΓΙΏΤΑ ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ 105 SARONIC TRIATHLON CLUB 36 28:50.1 1:09.1 41:53.2 0:36.2 18:06.2 1:30:35.1
DNS DNS ΦΩΤΕΙΝΗ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 92 37


Female 40 to 49
Place Overall Plc Name Age RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Chip Time
1 24 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΜΑΝΤΖΟΥΝΕΑ 241 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 44 23:30.9 1:01.7 36:47.4 0:35.7 14:16.6 1:16:12.5
2 40 ANOUCK BEINKERINK 260 42 29:31.9 0:50.5 42:33.5 0:49.6 18:30.2 1:32:15.9


Female 50 to 59
Place Overall Plc Name Age RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Chip Time
1 19 DIANNE VATIS 39 Red Star Triathlon Club 51 22:35.0 0:41.9 35:08.5 0:38.9 13:30.0 1:12:34.5
2 27 KATHERINA POLITI 121 50 23:23.9 0:26.8 38:57.5 0:20.3 14:01.8 1:17:10.5
DNS DNS ΕΛΠΙΔΑ ΓΙΩΤΗ 41 ARTA DANCE STUDIO 54



ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε/Ν , Π/Κ , ΠΠ/ΠΚ 2017

JUNIOR

Female 16 to 19 - Νεάνιδες
Place Overall Plc Name Age RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Chip Time
1 13 ΜΑΡΙΛΟΥ ΚΑΖΑΜΑΡΙΩΤΗ 182 ΠΑΛΜΟΣ.Α.Σ 16 21:14.4 0:39.8 33:54.8 0:22.7 12:11.0 1:08:23.0
2 39 ΜΕΛΤΈΜ ΑΧΜΈΤ 191 Θησεα Ζωγράφου 19 28:46.2 1:07.3 42:39.7 0:57.7 17:55.2 1:31:26.2

Male 16 to 19 - Έφηβοι
Place Overall Plc Name Age RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Chip Time
1 1 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 189 Γ.Α.Σ. ΙΛΙΣΟΣ - NS COACHING 19 17:03.0 0:21.3 30:00.3 0:21.3 9:40.3 57:26.4
2 2 ΝΊΚΟΣ ΠΟΝΗΡΈΑΣ 181 Ναυταθλητικός Όμιλος Κυπαρισσίας 17 18:12.3 0:31.4 31:16.5 0:32.7 11:08.5 1:01:41.5
3 3 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΠΠΑΣ 183 ΓΑΣ ΙΛΙΣΌΣ 19 20:08.9 0:29.1 35:41.7 0:20.5 12:26.4 1:09:06.8
DNF Drop ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΒΔΑΣ 185 Γας Ιλισος 17
DNS DNS ΗΛΊΑΣ ΒΕΛΉΣ 184 Ναυταθλητικός Όμιλος Κυπαρισσίας 16


YOUTH


Male 12 to 13 - Παίδες Β
Place Overall Plc Name Age RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Chip Time
1 5 ΛΟΥΤΣΙΆΝ ΙΓΚΝΆΤ 219 Ναυταθλητικός Όμιλος Κυπαρισσίας 12 11:12.0 0:26.1 19:16.8 0:19.3 6:19.7 37:34.1
2 7 ΟΔΥΣΣΈΑΣ ΑΓΓΕΛΙΝΆΣ 227 Ναυταθλητικός Όμιλος Κυπαρισσίας 13 11:33.7 0:25.7 19:18.8 0:17.8 6:20.6 37:56.8
3 10 ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΑΡΝΌΚΟΥΡΟΣ 226 Ναυταθλητικός Όμιλος Κυπαρισσίας 13 12:18.0 0:20.5 18:36.6 0:17.9 7:28.3 39:01.4
4 19 ΝΙΚΟΣ ΜΟΣΧΟΓΙΑΝΝΗΣ 214 SARONIC TRIATHLON CLUB 12 15:07.5 0:31.4 30:01.0 0:43.2 8:59.3 55:22.6


Male 14 to 15 - Παίδες Α
Place Overall Plc Name Age RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Chip Time
1 1 LOUIS WOODGATE 228 Ναυταθλητικός Όμιλος Κυπαρισσίας 15 9:48.7 0:20.0 16:03.4 0:23.7 5:59.4 32:35.3
2 2 PETHERIOTIS ATHANASIOS 203 ΑΕ.ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 15 10:20.3 0:33.2 17:53.5 0:35.7 5:43.8 35:06.7
3 3 ΧΑΡΆΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΌΠΟΥΛΟΣ 225 Ναυταθλητικός Όμιλος Κυπαρισσίας 14 11:11.8 0:18.1 17:57.0 0:17.3 6:16.8 36:01.2
4 6 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΠΑΣ 217 ΓΑΣ ΙΛΙΣΌΣ 15 11:33.8 0:40.0 19:03.7 0:25.0 6:04.6 37:47.2
5 14 ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ ΚΟΛΟΣΚΌΠΗΣ 223 Ναυταθλητικός Όμιλος Κυπαρισσίας 14 12:37.2 0:26.5 20:57.8 0:23.2 7:19.0 41:43.9
DNS DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΤΖΕΝΕΡΆΛΗΣ 213 ΑΟ ΣΤΥΜΦΑΛΙΣ 15


Female 12 to 13 - Κορασίδες Β
Place Overall Plc Name Age RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Chip Time
1 4 ΝΙΟΒΗ ΚΟΥΒΑΡΑ 220 SARONIC TRIATHLON CLUB 13 11:11.4 0:20.4 17:56.7 0:25.3 7:01.3 36:55.3
2 8 ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ ΜΗΤΡΟΠΑΠΑ 238 Red Star Triathlon Club 13 12:00.7 0:20.8 19:18.1 0:20.0 6:21.4 38:21.2
3 13 ΒΑΣΙΛΙΚΉ ΣΟΦΊΑ ΓΕΩΡΓΙΆΔΟΥ 232 Θησέας Ζωγράφου 13 12:40.3 0:31.7 19:38.5 0:24.9 7:37.4 40:53.0
4 15 ΕΎΑ ΤΌΔΕ 230 Ναυταθλητικός Όμιλος Κυπαρισσίας 13 13:45.6 0:22.6 19:48.1 0:24.6 7:28.0 41:49.1
5 16 ΒΟΥΛΑ ΒΛΑΧΟΥ 224 SARONIC TRIATHLON CLUB 13 12:42.5 0:25.2 22:20.7 0:25.3 7:26.5 43:20.3
6 18 ΙΩΆΝΝΑ ΜΑΡΛΑΝΤΉ 216 Ναυταθλητικός Όμιλος Κυπαρισσίας 13 14:38.1 0:28.7 24:21.8 0:24.7 8:06.9 48:00.3
7 20 AIMILIA VALMA 215 Red Star Triathlon Club 13 13:18.0 0:23.9 1:08:32.1 1:22:14.0


Female 14 to 15 - Κορασίδες Α
Place Overall Plc Name Age RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Chip Time
1 9 ROBYN WOODGATE 221 Ναυταθλητικός Όμιλος Κυπαρισσίας 14 12:00.7 0:31.3 18:46.6 0:21.8 6:49.2 38:29.7
2 11 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΡΑΠΤΗ 218 SARONIC TRIATHLON CLUB 14 13:04.0 n/a 19:09.0 0:37.0 7:23.0 40:13.0
3 12 ΠΗΝΕΛΌΠΗ ΓΑΪΤΆΝΗ 231 Ναυταθλητικός Όμιλος Κυπαρισσίας 15 13:18.6 0:24.7 18:02.2 0:33.4 7:56.2 40:15.3
4 17 ΜΑΛΈΝΑ ΚΑΚΟΎΤΗ 229 Ναυταθλητικός Όμιλος Κυπαρισσίας 14 13:26.6 0:26.0 21:10.7 0:23.2 9:35.6 45:02.3


KIDS

Male 8 to 9 - Παμπαίδες Β
Place Overall Plc Name Age RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Chip Time
1 8 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΙΡΔΗΜΟΣ 212 ΓΑΣ ΙΛΙΣΌΣ 8 7:31.1 0:30.0 15:52.9 0:29.7 9:20.6 33:44.4

Male 10 to 11 - Παμπαίδες Α
Place Overall Plc Name Age RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Chip Time
1 1 ΓΙΏΡΓΟΣ ΑΡΝΌΚΟΥΡΟΣ 204 Ναυταθλητικός Όμιλος Κυπαρισσίας 10 5:50.3 0:23.9 13:40.3 n/a 6:08.8 26:03.4
2 2 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΡΑΠΤΗΣ 201 SARONIC TRIATHLON CLUB 11 n/a n/a n/a n/a 28:49.0 28:49.0
DNS DNS ΑΙΜΊΛΙΟΣ ΒΕΛΉΣ 209 Ναυταθλητικός Όμιλος Κυπαρισσίας 11

Female 8 to 9 - Παγκορασίδες Β
Place Overall Plc Name Age RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Chip Time
1 5 ΣΟΦΊΑ ΤΖΆΚΙΑ 206 Ναυταθλητικός Όμιλος Κυπαρισσίας 9 6:27.4 0:30.5 16:00.3 0:26.5 8:22.5 31:47.4
2 6 ΝΑΥΣΙΚΆ ΣΚΟΤΆΔΗ 202 Ναυταθλητικός Όμιλος Κυπαρισσία 9 6:33.4 0:36.5 15:49.9 0:25.4 8:22.4 31:47.8
3 10 ΒΆΛΙΑ ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΎΛΟΥ 210 Ναυταθλητικός Όμιλος Κυπαρισσίας 8 8:40.3 0:42.0 19:32.9 0:21.2 9:34.1 38:50.7
4 11 ΗΛΙΆΝΑ ΚΑΚΟΎΤΗ 198 Ναυταθλητικός Όμιλος Κυπαρισσίας 9 6:03.2 0:20.2 23:31.3 1:23.2 13:37.2 44:55.3

Female 10 to 11 - Παγκορασίες Α
Place Overall Plc Name Age RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Chip Time
1 3 ΒΟΥΛΑ ΡΑΠΤΗ 205 SARONIC TRIATHLON CLUB 11 7:10.1 0:26.0 14:55.7 0:20.5 8:35.0 31:27.5
2 4 ΜΕΛΙΝΑ ΚΛΑΔΟΥ 211 SARONIC TRIATHLON CLUB 10 7:10.0 0:29.3 14:53.6 0:19.4 8:40.6 31:33.0
3 7 ΜΑΡΙΒΆ ΚΟΛΟΣΚΌΠΗ 207 Ναυταθλητικός Όμιλος Κυπαρισσίας 11 6:33.8 0:35.0 15:24.3 0:34.0 9:22.8 32:30.0
4 9 ΜΆΡΘΑ ΣΚΟΤΆΔΗ 208 Ναυταθλητικός Όμιλος Κυπαρισσίας 10 8:13.6 0:30.4 16:57.5 0:25.8 9:49.2 35:56.7

Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Σχόλια αναγνωστών
Energy Duathlon Karpenissi

Garmin

Energy Races

Triathlon Hellas

DHL
Zone3
nutrinews

Το trinews.gr είναι ένα portal αφιερωμένο στο τρίαθλο, με ειδήσεις, αγώνες και άρθρα - Όροι Χρήσης - Επικοινωνία: info [at] trinews [dot] gr

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - FitnessPulse.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News