Αρχική Ενημέρωση Αγώνες Αποτελέσματα Άρθρα Προϊοντα & Υπηρεσίες Φωτογραφίες Βίντεο
High5 NSCoaching Kasimis Training X-treme Stores Top Cycles Triathlon
Αποτελέσματα
12 Φεβ 17 ← πίσω

Energy Duathlon Championship & Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Διάθλου 2017

Energy Duathlon Championship & Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Διάθλου 2017
Λουτράκι 12 Φεβρουαρίου 2017


Ανεπίσημα αποτελέσματα


ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΙΑΘΛΟΥ 2017


ELITE MEN

Place Name Bib Number Address Line 1 Age RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Gun Time

1 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΣΟΥΒΑΤΖΟΓΛΟΥ 2 Α.Ε. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 29 17:35.1 0:43.8 31:27.1 0:25.2 9:40.4 59:51.7
2 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ 1 Α.Ο. ΘΗΣΕΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 36 16:59.9 0:35.2 32:41.1 0:25.9 9:30.1 1:00:12.4
3 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 4 Γ.Α.Σ. ΙΛΙΣΣΌΣ 19 17:31.6 0:38.7 35:17.5 0:26.7 9:22.3 1:03:17.0
4 STAMATIOS ROMAS 5 Α.Ο. ΘΗΣΕΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 43 17:49.5 0:58.6 34:42.9 0:48.3 9:52.9 1:04:12.5
5 DAVIDE XYNOMILAKIS 26 Α.Ε. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 35 19:10.0 0:58.3 33:54.2 0:38.6 10:29.7 1:05:10.9
6 ΑΛΚΗΣ ΚΑΦΩΡΟΣ 6 Α.Ε. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 24 18:08.3 0:41.2 35:47.0 0:29.2 10:27.0 1:05:32.9
7 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΚΟΤΖΙΑΣ 13 Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 28 18:36.3 0:40.9 35:51.3 0:27.2 11:02.1 1:06:37.9
8 ΝΙΚΌΛΑΟΣ ΠΟΝΗΡΈΑΣ 8 ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΌΣ ΌΜΙΛΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΊΑΣ 17 18:23.8 0:59.1 36:40.0 0:33.6 10:25.6 1:07:02.3
9 ΗΛΙΑΣ ΖΑΡΟΚΩΣΤΑΣ 22 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 24 20:34.8 0:53.4 37:29.4 0:50.8 11:08.9 1:10:57.4
10 NIKIPHOROS KOURIS 30 Α.Ο. ΘΗΣΕΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 43 20:12.2 0:57.3 37:38.2 0:29.5 12:02.6 1:11:19.9
11 MICHAEL CHINTZIADIS 32 RED STAR TRIATHON CLUB 31 20:11.4 1:06.8 38:20.9 0:43.5 11:28.3 1:11:51.2
12 ΠΑΝΤΕΛΉΣ ΑΦΡΟΥΔΆΚΗΣ 25 Γ.Α.Σ. ΙΛΙΣΣΌΣ 36 18:22.7 1:44.1 41:19.7 1:14.2 9:59.6 1:12:40.5
13 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΥΜΠΙΡΗΣ 20 Α.Ο. ΘΗΣΕΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 44 20:37.3 1:12.3 38:32.8 1:08.3 11:37.1 1:13:08.1
14 ΝΙΚΟΣ ΚΑΡΑΤΖΟΓΙΑΝΝΗΣ 21 RED STAR TRIATHON CLUB 28 20:10.2 0:56.0 41:32.1 0:44.9 11:08.4 1:14:31.8
15 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 7 Α.Ο. ΘΗΣΕΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 37 21:32.0 1:14.0 39:18.7 0:44.1 11:56.6 1:14:45.6
16 LOUIS WOODGATE 9 ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΌΣ ΌΜΙΛΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΊΑΣ 15 20:32.3 0:39.7 40:42.6 0:26.7 12:40.0 1:15:01.5
17 MIKE PANTELIDAKIS 27 RED STAR TRIATHON CLUB 51 21:47.1 1:27.2 38:41.8 1:04.4 12:16.8 1:15:17.5
18 KONSTANTINOS KRANIOTIS 34 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 30 22:00.1 1:09.0 40:44.7 0:44.9 11:35.5 1:16:14.5
19 NIKIFOROS ANDRIOPOULOS 33 RED STAR TRIATHON CLUB 36 22:10.3 1:18.8 40:19.0 0:55.3 12:00.8 1:16:44.4
20 SOTIRIS MARANIS 28 RED STAR TRIATHON CLUB 47 22:15.9 1:40.6 40:23.3 1:21.5 11:54.3 1:17:35.7
21 ΛΟΥΚΑΣ ΔΡΕΛΛΑΣ 23 Α.Ο. ΘΗΣΕΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 29 24:38.9 1:12.7 39:02.2 1:17.6 13:32.3 1:19:43.9
22 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ 24 RED STAR TRIATHON CLUB 49 22:03.0 1:31.5 44:16.1 2:40.3 14:01.9 1:24:33.0
23 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗΣ 18 Α.Ο. ΘΗΣΕΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 49 24:39.5 2:32.6 45:54.1 1:20.7 14:37.1 1:29:04.1
DNS ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΑΝΙΗΛ 3 Α.Ο. ΘΗΣΕΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 32
DNS ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 29 Γ.Α.Σ. ΙΛΙΣΣΌΣ 47
DNS MANOUSOS DAMORAKIS 31 Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 35


ELITE WOMEN

Place Name Bib Number Address Line 1 Age RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Gun Time
1 ΝΤΕΝΙΖ ΔΗΜΑΚΗ 10 Γ.Α.Σ. ΙΛΙΣΣΌΣ 40 19:05.5 0:47.1 39:24.7 0:40.9 10:24.6 1:10:22.9
2 ΣΑΜΠΡΙΝΑ ΤΒΙΣΣ 16 Α.Ο. ΘΗΣΕΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 45 21:29.8 1:13.5 37:52.1 1:01.0 11:27.8 1:13:04.4
3 ΜΑΡΙΛΟΥ ΚΑΖΑΜΑΡΙΩΤΗ 11 Α.Σ ΠΑΛΜΟΣ 16 21:44.7 0:58.9 44:18.3 0:35.7 11:53.2 1:19:31.0
4 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΜΑΝΤΖΟΥΝΕΑ 17 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 45 24:45.0 1:08.3 44:42.9 0:43.7 13:39.6 1:24:59.8
5 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΊΔΟΥ ΣΎΛΒΙΑ 15 Γ.Α.Σ. ΙΛΙΣΣΌΣ 52 26:12.5 1:17.6 52:09.2 0:54.4 13:43.5 1:34:17.4
DNS ΧΑΡΑ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗ 12 Α.Ο. ΘΗΣΕΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 29
DNS ΡΑΦΑΗΝΤΊΝΑ ΠΑΤΡΙΚΈΛΛΗ 14 RED STAR TRIATHON CLUB 25


AGE GROUP Energy Duathlon Championship

Female Finishers

Place Name Bib Team Age RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Gun Time
1 PAGONA-DANAE SAKELLARI 147 HOLMES PLACE 40 20:06.4 1:22.0 42:25.6 0:56.3 11:37.1 1:16:27.5
2 KATERINA SAPARI 148 RED STAR TRIATHLON CLUB 26 21:33.3 1:17.9 41:30.0 0:43.1 12:21.3 1:17:25.7
3 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΜΠΡΑ 159 46 21:56.6 1:12.3 42:16.2 0:44.9 12:07.5 1:18:17.7
4 DIANNE VATIS 151 RED STAR TRIATHLON CLUB 51 23:46.9 1:09.1 41:51.7 0:41.2 12:46.2 1:20:15.3
5 EVA ROUMELIOTI 146 Credo S Victoria 42 23:59.2 1:18.3 44:09.3 0:58.5 12:28.0 1:22:53.5
6 KIRIAKI - MARIA BINIARI 142 Ns Coaching 26 24:46.3 0:50.5 45:25.6 0:37.8 13:04.1 1:24:44.5
7 EIRINI KARPATHIOU 143 Marathon Club 27 22:36.1 1:19.1 49:46.3 1:06.3 12:52.8 1:27:40.7
8 KATY TAVEIRA 150 myathlete 37 26:59.7 0:00.4 50:06.6 0:50.5 14:49.6 1:32:46.9
9 ELENI STAGAKI 149 Σύλλογος δρομέων υγείας χανιων 36 25:05.9 1:16.5 50:55.7 1:36.2 14:35.1 1:33:29.6
10 ΕΛΠΙΔΑ ΓΙΩΤΗ 153 ARTA DANCE STUDIO 54 25:11.6 1:15.1 55:42.7 1:11.4 14:28.5 1:37:49.4
11 ΜΑΡΙΑ ΜΠΑΚΙΡΤΖΟΓΛΟΥ 157 27 30:40.6 1:25.6 52:03.2 0:48.7 17:26.5 1:42:24.6
12 ΛΙΝΑ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ 158 50 34:01.6 2:53.0 1:40:20.2 2:17:15.0
DNS MIRELLA ALEXIOU 141 24
DNS MARINETTA KATSOUPA 144 RED STAR 48
DNS ATHENA PSEFTOUDI 145 indepndent 48
DNS ΜΕΛΤΈΜ ΑΧΜΈΤ 152 RomasProTraining 19
DNS ΟΛΓΑ ΓΚΟΓΚΟΥ 154 41
DNS ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΟΡΑΗ 155 44
DNS ΠΕΠΊΤΑ-ΊΝΤΑ ΜΙΛΙΆΤΣΟ 156 33



Male Finishers

Place Name Bib Team Age RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Gun Time
1 ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΖΑΧΙΛΑΣ 89 NS COACHING 32 18:42.5 0:44.5 33:59.8 0:26.4 10:03.1 1:03:56.5
2 ΧΡΗΣΤΟΣ ΡΑΦΑΗΛΙΔΗΣ 133 Nscoaching 39 19:12.1 0:44.6 33:24.8 0:30.8 10:47.7 1:04:40.1
3 ΠΟΛΥΔΕΎΚΗΣ ΧΑΝΤΖΙΆΡΑΣ 134 NScoaching / Windrunningteam 34 19:12.7 1:05.9 33:06.0 0:29.4 10:46.0 1:04:40.2
4 NESTORAS KATSIOS 50 TRIODIO 37 18:41.2 1:05.8 35:46.7 10:39.8 1:06:13.5
5 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΟΥΣΤΑΚΗΣ 168 NScoaching 28 19:41.8 0:48.3 34:56.9 0:32.1 10:21.4 1:06:20.7
6 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΤΑΓΑΝΑΣ 83 GIATAGANAS 34 19:41.6 1:04.3 34:40.2 0:47.8 10:14.9 1:06:28.8
7 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ 102 MYATHLETE 36 20:06.0 1:25.4 33:58.1 0:49.7 10:52.6 1:07:11.9
8 ΤΑΣΟΣ ΚΑΒΑΛΙΕΡΑΤΟΣ 94 mountain-sports/aek 42 20:29.3 1:25.1 33:17.0 1:11.4 11:10.3 1:07:33.2
9 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΑΣΠΡΟΥΔΗΣ 79 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΤΑΣ-DIELLAS 48 19:11.3 1:18.4 37:03.6 0:40.5 10:27.1 1:08:41.1
10 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΙΣΔΑΣ 114 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 44 19:48.7 1:07.9 36:19.7 1:02.5 11:23.8 1:09:42.8
11 ΣΤΡΑΤΟΣ ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ 165 Athens triathlon team 31 20:39.1 0:48.7 37:41.0 0:33.8 10:49.4 1:10:32.1
12 PANAGIOTIS TSIAPAS 71 Nscoaching 36 20:25.0 1:00.1 37:33.2 0:31.2 11:08.0 1:10:37.8
13 PANAGIOTIS KLOUTSINIOTIS 52 Ns Coaching 41 21:47.0 0:54.2 36:18.0 0:37.7 11:11.2 1:10:48.2
14 ΠΑΝΟΣ ΡΩΤΑΣ 124 RED STAR TRIATHLON 46 20:30.0 1:37.0 36:42.5 0:41.9 11:28.4 1:11:00.0
15 ΝΙΚΟΣ ΛΑΜΠΡΟΥ 161 Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ 47 20:51.0 1:17.3 37:03.1 0:43.9 11:33.7 1:11:29.2
16 ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ ΚΟΤΑΡΊΔΗΣ 100 NS COACHING 37 21:48.2 0:55.8 36:53.1 0:32.9 11:23.3 1:11:33.4
17 ΕΛΕΥΘΈΡΙΟΣ ΔΉΜΟΣ 87 #moustache_team 24 22:25.6 1:11.1 35:42.1 0:53.4 11:27.1 1:11:39.5
18 EVANGELOS CHARATSIS 38 INDEPENDENT 55 21:08.1 1:08.1 36:41.6 0:51.1 11:56.0 1:11:45.0
19 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΗΜΗΣΕΤΗΣ 85 37 18:52.8 0:53.5 41:16.4 0:28.0 10:20.5 1:11:51.3
20 GEORGIOS MICHELAKIS 56 NS Coaching 47 21:18.8 1:01.5 37:27.2 0:48.1 11:47.8 1:12:23.6
21 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗΣ 169 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΤΑΣ-DIELLAS 27 19:11.8 1:16.4 41:34.0 0:47.0 10:12.6 1:13:02.0
22 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 76 ΥΓΕΙΑ & ΔΙΑΠΛΑΣΗ GYM 51 21:21.8 1:57.7 36:53.5 1:19.7 11:42.6 1:13:15.5
23 ΠΈΤΡΟΣ ΜΠΟΥΡΝΈΛΗΣ 115 AO Μυκόνου 28 22:28.8 1:33.8 37:07.1 0:38.5 11:51.5 1:13:39.8
24 MICHALIS MOISIADIS 58 4M TRIATHLON TEAM 41 21:50.4 1:17.4 37:35.2 1:24.0 11:55.2 1:14:02.4
25 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΣ 119 NSC 42 23:14.4 1:14.9 35:31.6 0:48.0 13:23.1 1:14:12.1
26 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΟΥΤΣΗΣ 19 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 33 20:27.9 1:04.5 40:55.8 0:41.8 11:32.4 1:14:42.7
27 ΣΩΤΗΡΗΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ 162 0 38 20:59.7 1:38.7 39:58.3 0:47.3 11:55.1 1:15:19.3
28 THANOS STOUMPAS 68 NS COACHING 40 20:57.5 1:01.8 40:48.8 0:33.1 12:00.1 1:15:21.5
29 NIKOLAOS GIANNAKOPOULOS 44 48 21:13.9 1:38.7 39:48.0 1:03.3 11:38.4 1:15:22.5
30 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 129 DHL EXPRESS 42 22:00.0 1:02.2 39:43.9 0:42.0 12:03.1 1:15:31.5
31 NICKOS MOSCHIS 59 Apollon Triathlon Club Rhodes 41 23:17.5 1:16.0 37:52.3 0:43.6 12:41.7 1:15:51.3
32 ATHANASIOS PAFOS 62 Myathlete 47 21:37.5 1:23.3 40:19.4 0:49.9 11:48.9 1:15:59.3
33 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ 77 Αll Terain Runners 47 22:30.5 1:25.7 39:33.4 0:51.4 11:47.4 1:16:08.6
34 ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 90 35 21:11.1 1:29.1 41:04.3 1:14.3 11:22.1 1:16:21.0
35 ΗΛΙΑΣ ΤΖΑΡΤΖΟΣ 171 28 21:55.2 1:39.3 39:16.0 1:22.9 12:11.1 1:16:24.8
36 EMMANUEL LAMPROU 54 ATP Training 43 23:25.5 1:19.4 38:53.6 0:48.5 12:58.6 1:17:25.8
37 NIKOLAOS NIKOLOUDIS 61 Skag Team 52 24:38.1 1:16.2 37:22.2 0:38.2 13:35.9 1:17:30.8
38 NIKOS PERISTERAS 66 Nscoaching 43 23:35.0 1:17.3 39:07.6 0:48.3 13:01.7 1:17:50.0
39 MIKE ZORBAS 72 NS COACHING 36 21:31.0 1:44.2 42:30.7 1:24.2 11:27.7 1:18:37.9
40 ΤΑΣΟΣ ΧΑΤΖΗΣ 136 52 24:43.7 1:19.5 37:20.1 1:37.0 13:48.9 1:18:49.3
41 PARIS KARAMANIS 48 35 23:23.8 1:13.7 42:16.8 0:59.3 11:59.5 1:19:53.2
42 ΠΕΤΡΟΣ ΤΖΕΝΕΡΑΛΗΣ 131 AO STIMFALIS 34 22:15.4 1:20.2 40:08.8 1:01.3 15:29.2 1:20:15.1
43 ΒΑΣΊΛΗΣ ΜΠΑΣΙΟΎΡΑΣ 170 NS COACHING 28 25:42.7 1:23.6 39:56.4 0:41.2 12:47.0 1:20:31.0
44 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΡΟΚΟΣ 122 myathlete 54 23:29.5 1:41.4 41:49.7 0:55.4 12:47.5 1:20:43.5
45 ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΚΑΤΣΙΚΌΠΟΥΛΟΣ 99 40 23:10.2 1:28.6 43:26.2 0:40.4 12:06.5 1:20:52.0
46 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΚΟΛΦΗΣ 84 38 24:40.3 1:09.2 41:30.2 0:53.8 12:54.2 1:21:08.0
47 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣ 118 50 23:06.8 1:39.9 41:55.4 1:27.4 13:13.4 1:21:23.0
48 PANOS PAPANGELIS 64 34 23:45.4 1:14.7 43:21.9 0:49.4 12:37.0 1:21:48.5
49 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΙΚΑΚΟΣ 91 ALPHA CYCLING TEAM 48 25:15.4 1:13.1 40:42.6 0:53.6 13:53.4 1:21:58.3
50 JOHNNY MODIANO 57 60 24:34.7 1:47.0 41:29.6 1:11.0 13:26.4 1:22:28.8
51 KONSTANTINOS KLAOUDATOS 51 52 20:49.1 2:38.4 46:05.1 1:08.2 12:10.8 1:22:51.8
52 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 97 MY ATHLETE 46 24:44.8 1:52.5 42:32.7 0:55.9 13:16.4 1:23:22.5
53 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΙΑΔΗΜΑΣ 126 34 23:18.1 1:44.7 45:23.8 0:43.7 12:31.8 1:23:42.3
54 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 130 ADIDAS RUNNERS ATHENS 48 24:26.2 1:05.0 44:47.7 0:57.1 12:33.1 1:23:49.3
55 NASOS KALDELIS 46 Romas Pro Training 32 25:14.2 1:20.5 42:22.0 0:47.4 14:18.8 1:24:03.0
56 ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΨΑΡΑΔΕΛΗΣ 140 31 24:23.6 1:16.8 44:10.7 1:05.8 13:22.4 1:24:19.4
57 CHARILAOS KAPSALIS 47 RED STAR TRIATHLON CLUB 47 24:36.4 2:13.8 42:46.1 1:30.6 13:30.6 1:24:37.6
58 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΟΥΣΗΣ 98 30 21:59.6 1:21.5 48:44.0 0:42.0 11:52.7 1:24:39.9
59 ΣΤΑΘΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ 138 CREDO S VICTORIA 42 26:02.6 1:26.1 41:59.6 0:56.7 14:29.4 1:24:54.5
60 EDDY ALEXIOU 35 58 26:30.8 1:15.5 42:07.8 1:06.0 14:02.7 1:25:03.0
61 APOSTOLIS TOURKAMPIS 70 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40 26:59.1 1:47.5 39:23.6 1:08.2 16:16.4 1:25:35.0
62 STELIOS KALATZIS 45 42 24:23.6 2:46.8 46:10.8 1:43.7 12:51.1 1:27:56.2
63 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΛΟΡΕΝΤΖΟΣ 163 33 25:14.5 1:20.7 46:50.6 0:55.8 13:45.2 1:28:07.0
64 ATHANASIOS KATSIGIANNIS 49 49 1:28:29.0 1:28:29.0
65 ΚΊΜΩΝ ΖΑΜΑΝΆΚΟΣ 88 42 27:10.4 1:38.7 43:50.3 0:55.6 15:16.4 1:28:51.5
66 GEORGE SCHINAS 67 42 23:58.4 1:31.5 48:45.7 1:04.4 14:10.0 1:29:30.2
67 ΣΠΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ 93 37 24:13.2 0:52.8 51:19.3 0:36.2 13:10.5 1:30:12.1
68 ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ 173 46 25:29.8 2:27.0 45:19.7 2:44.7 14:29.0 1:30:30.3
69 ΗΛΙΑΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 128 40 26:26.7 1:02.7 46:44.3 0:40.6 15:38.8 1:30:33.2
70 ELLIN KOUVARAS 53 44 27:00.2 1:08.6 49:57.7 0:38.7 14:03.4 1:32:48.8
71 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΧΜΠΑΖ 125 37 26:23.0 1:03.2 48:43.3 0:47.1 16:20.1 1:33:16.8
72 ΑΡΓΥΡΗΣ ΒΛΑΧΟΥΤΣΙΚΟΣ 81 ΕΦΙΠΟ 59 26:15.0 1:59.4 48:49.3 1:35.1 14:40.8 1:33:19.8
73 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΣΙΡΔΗΜΟΣ 172 54 28:48.1 1:34.1 45:07.0 1:35.8 16:38.2 1:33:43.5
74 ΕΥΆΓΓΕΛΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΌΠΟΥΛΟΣ 75 53 27:11.0 2:15.8 48:12.3 1:24.8 14:48.9 1:33:52.8
75 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΡΑΓΚΟΥΛΙΑΣ 164 59 27:08.6 2:16.1 49:03.4 1:52.4 15:36.7 1:35:57.4
76 JOHN ARSENIS 37 28 27:19.8 1:38.4 52:55.1 1:24.8 16:39.2 1:39:57.6
77 ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ ΑΜΟΥΡΓΙΑΝΟΣ 74 28 27:22.2 1:36.8 52:58.3 1:20.5 16:40.7 1:39:58.7
78 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 127 ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 49 28:45.3 4:59.9 51:59.0 1:35.0 15:40.0 1:42:59.3
79 KONSTANTINOS EFTHYMIOU 42 ΣΔΥΑ 65 29:03.5 2:33.9 54:18.2 1:27.0 15:49.8 1:43:12.6
80 ΝΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΕΑΣ 160 DEREKAS ENDURANCE COACHING 61 30:06.6 2:44.5 51:59.2 1:40.3 17:49.3 1:44:20.1
81 ΒΑΣΊΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 78 43 32:52.6 3:22.2 56:03.0 2:23.9 18:38.4 1:53:20.3

DQ ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΝΗΣ 116 Α.Π.Σ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 40 20:08.6 1:25.6 38:17.8 0:51.9 11:07.2 1:11:51.2
DQ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΙΠΕΡΗΣ 120 ΤΕΛΜΙΣΟΣ 49 23:13.6 1:40.9 29:32.5 5:27.4 13:29.2 1:13:23.9
DQ ΝΙΚΟΛΑΣ ΓΑΛΑΝΗΣ 82 ΣΔΥΠ/ΤVD Holland 65 30:30.9 1:15.4 35:20.8 0:45.3 17:59.1 1:25:51.7
DQ EFSTATHIOS TALIATOUDAS 69 WIND Running Team 36 20:50.4 1:48.6 32:44.2


DNS PAVLOS ANATSOUTSOLAS 36 49
DNS MARIOS DASKALOU 39 35
DNS THANOS DIMAKIS 40 NS coaching 38
DNS THANASIS DIMITRIADIS 41 34
DNS THANOS FOUNTAS 43 43
DNS ARMANDOS LINARDOS 55 RED STAR 37
DNS MICHALIS MOURTZIS 60 4M TRIATHLON TEAM 42
DNS GREG PAP 63 trilife.gr 31
DNS DIMITRIS PAPAVASSILIOU 65 40
DNS ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ 73 23
DNS ΣΤΈΛΙΟΣ ΒΆΣΙΛΑΣ 80 NS Coaching 33
DNS ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 86 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 52
DNS ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ 92 45
DNS ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΓΙΟΠΟΥΛΟΣ 95 ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 48
DNS ΛΑΖΑΡΟΣ ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ 96 33
DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ 101 36
DNS ΙΩΆΝΝΗΣ ΠΑΠΑΔΆΚΗΣ 117 39
DNS ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟΛΑΤΣΙΔΗΣ 121 Α.Κ.Ο.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 57
DNS ΝΊΚΟΣ ΦΥΤΕΡΛΕΣ 123 Nscoaching 41
DNS ΚΏΣΤΑΣ ΦΑΚΑΖΗΣ 132 NS COACHING 40
DNS ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ 135 PHYSIOMANUAL.GR - GOJI BERRY TEAM. 53
DNS ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΟΥΓΙΟΥΡΗΣ 137 Outdoor Games Running Team 40
DNS ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΩΡΑΊΤΗΣ 139 46
DNS ΗΛΙΑΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ 166 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 39
DNS ΜΑΝΟΣ ΜΟΙΡΑΣ 167 ΤΡΙΑΘΛΟΝ ΧΑΛΚΙΔΑ 32



Female 19 and Under
Place Overall Plc Name bib Team Age RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Chip Time
DNS DNS ΜΕΛΤΈΜ ΑΧΜΈΤ 152 RomasProTraining 19


Female 20 to 29
Place Overall Plc Name Age RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Chip Time
1 37 KATERINA SAPARI 148 RED STAR TRIATHLON CLUB 26 21:33.3 1:17.9 41:30.0 0:43.1 12:21.3 1:17:25.7
2 64 KIRIAKI - MARIA BINIARI 142 Ns Coaching 26 24:46.3 0:50.5 45:25.6 0:37.8 13:04.1 1:24:44.5
3 68 EIRINI KARPATHIOU 143 Marathon Club 27 22:36.1 1:19.1 49:46.3 1:06.3 12:52.8 1:27:40.7
4 88 ΜΑΡΙΑ ΜΠΑΚΙΡΤΖΟΓΛΟΥ 157 27 30:40.6 1:25.6 52:03.2 0:48.7 17:26.5 1:42:24.6
DNS DNS MIRELLA ALEXIOU 141 24


Female 30 to 39
Place Overall Plc Name Age RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Chip Time
1 77 KATY TAVEIRA 150 myathlete 37 26:59.7 0:00.4 50:06.6 0:50.5 14:49.6 1:32:46.9
2 81 ELENI STAGAKI 149 Σύλλογος δρομέων υγείας χανιων 36 25:05.9 1:16.5 50:55.7 1:36.2 14:35.1 1:33:29.6
DNS DNS ΠΕΠΊΤΑ-ΊΝΤΑ ΜΙΛΙΆΤΣΟ 156 33


Female 40 to 49
Place Overall Plc Name Age RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Chip Time
1 36 PAGONA-DANAE SAKELLARI 147 HOLMES PLACE 40 20:06.4 1:22.0 42:25.6 0:56.3 11:37.1 1:16:27.5
2 41 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΜΠΡΑ 159 46 21:56.6 1:12.3 42:16.2 0:44.9 12:07.5 1:18:17.7
3 56 EVA ROUMELIOTI 146 Credo S Victoria 42 23:59.2 1:18.3 44:09.3 0:58.5 12:28.0 1:22:53.5
DNS DNS MARINETTA KATSOUPA 144 RED STAR 48
DNS DNS ATHENA PSEFTOUDI 145 indepndent 48
DNS DNS ΟΛΓΑ ΓΚΟΓΚΟΥ 154 41
DNS DNS ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΟΡΑΗ 155 44


Female 50 to 59
Place Overall Plc Name Age RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Chip Time
1 46 DIANNE VATIS 151 RED STAR TRIATHLON CLUB 51 23:46.9 1:09.1 41:51.7 0:41.2 12:46.2 1:20:15.3
2 85 ΕΛΠΙΔΑ ΓΙΩΤΗ 153 ARTA DANCE STUDIO 54 25:11.6 1:15.1 55:42.7 1:11.4 14:28.5 1:37:49.4
3 93 ΛΙΝΑ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ 158 50 34:01.6 2:53.0 1:40:20.2 2:17:15.0


Male 20 to 29
Place Overall Plc Name Age RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Chip Time
1 5 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΟΥΣΤΑΚΗΣ 168 NScoaching 28 19:41.8 0:48.3 34:56.9 0:32.1 10:21.4 1:06:20.7
2 17 ΕΛΕΥΘΈΡΙΟΣ ΔΉΜΟΣ 87 #moustache_team 24 22:25.6 1:11.1 35:42.1 0:53.4 11:27.1 1:11:39.5
3 21 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗΣ 169 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΤΑΣ-DIELLAS 27 19:11.8 1:16.4 41:34.0 0:47.0 10:12.6 1:13:02.0
4 23 ΠΈΤΡΟΣ ΜΠΟΥΡΝΈΛΗΣ 115 AO Μυκόνου 28 22:28.8 1:33.8 37:07.1 0:38.5 11:51.5 1:13:39.8
5 35 ΗΛΙΑΣ ΤΖΑΡΤΖΟΣ 171 28 21:55.2 1:39.3 39:16.0 1:22.9 12:11.1 1:16:24.8
6 47 ΒΑΣΊΛΗΣ ΜΠΑΣΙΟΎΡΑΣ 170 NS COACHING 28 25:42.7 1:23.6 39:56.4 0:41.2 12:47.0 1:20:31.0
7 86 JOHN ARSENIS 37 28 27:19.8 1:38.4 52:55.1 1:24.8 16:39.2 1:39:57.6
8 87 ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ ΑΜΟΥΡΓΙΑΝΟΣ 74 28 27:22.2 1:36.8 52:58.3 1:20.5 16:40.7 1:39:58.7
DNS DNS ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ 73 23


Male 30 to 39
Place Overall Plc Name Age RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Chip Time
1 1 ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΖΑΧΙΛΑΣ 89 NS COACHING 32 18:42.5 0:44.5 33:59.8 0:26.4 10:03.1 1:03:56.5
2 2 ΧΡΗΣΤΟΣ ΡΑΦΑΗΛΙΔΗΣ 133 Nscoaching 39 19:12.1 0:44.6 33:24.8 0:30.8 10:47.7 1:04:40.1
3 3 ΠΟΛΥΔΕΎΚΗΣ ΧΑΝΤΖΙΆΡΑΣ 134 NScoaching / Windrunningteam 34 19:12.7 1:05.9 33:06.0 0:29.4 10:46.0 1:04:40.2
4 4 NESTORAS KATSIOS 50 TRIODIO 37 18:41.2 1:05.8 35:46.7 10:39.8 1:06:13.5
5 6 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΤΑΓΑΝΑΣ 83 GIATAGANAS 34 19:41.6 1:04.3 34:40.2 0:47.8 10:14.9 1:06:28.8
6 7 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ 102 MYATHLETE 36 20:06.0 1:25.4 33:58.1 0:49.7 10:52.6 1:07:11.9
7 11 ΣΤΡΑΤΟΣ ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ 165 Athens triathlon team 31 20:39.1 0:48.7 37:41.0 0:33.8 10:49.4 1:10:32.1
8 12 PANAGIOTIS TSIAPAS 71 Nscoaching 36 20:25.0 1:00.1 37:33.2 0:31.2 11:08.0 1:10:37.8
9 16 ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ ΚΟΤΑΡΊΔΗΣ 100 NS COACHING 37 21:48.2 0:55.8 36:53.1 0:32.9 11:23.3 1:11:33.4
10 19 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΗΜΗΣΕΤΗΣ 85 37 18:52.8 0:53.5 41:16.4 0:28.0 10:20.5 1:11:51.3
11 26 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΟΥΤΣΗΣ 19 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 33 20:27.9 1:04.5 40:55.8 0:41.8 11:32.4 1:14:42.7
12 27 ΣΩΤΗΡΗΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ 162 0 38 20:59.7 1:38.7 39:58.3 0:47.3 11:55.1 1:15:19.3
13 34 ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 90 35 21:11.1 1:29.1 41:04.3 1:14.3 11:22.1 1:16:21.0
14 42 MIKE ZORBAS 72 NS COACHING 36 21:31.0 1:44.2 42:30.7 1:24.2 11:27.7 1:18:37.9
15 44 PARIS KARAMANIS 48 35 23:23.8 1:13.7 42:16.8 0:59.3 11:59.5 1:19:53.2
16 45 ΠΕΤΡΟΣ ΤΖΕΝΕΡΑΛΗΣ 131 AO STIMFALIS 34 22:15.4 1:20.2 40:08.8 1:01.3 15:29.2 1:20:15.1
17 50 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΚΟΛΦΗΣ 84 38 24:40.3 1:09.2 41:30.2 0:53.8 12:54.2 1:21:08.0
18 52 PANOS PAPANGELIS 64 34 23:45.4 1:14.7 43:21.9 0:49.4 12:37.0 1:21:48.5
19 58 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΙΑΔΗΜΑΣ 126 34 23:18.1 1:44.7 45:23.8 0:43.7 12:31.8 1:23:42.3
20 60 NASOS KALDELIS 46 Romas Pro Training 32 25:14.2 1:20.5 42:22.0 0:47.4 14:18.8 1:24:03.0
21 61 ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΨΑΡΑΔΕΛΗΣ 140 31 24:23.6 1:16.8 44:10.7 1:05.8 13:22.4 1:24:19.4
22 63 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΟΥΣΗΣ 98 30 21:59.6 1:21.5 48:44.0 0:42.0 11:52.7 1:24:39.9
23 70 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΛΟΡΕΝΤΖΟΣ 163 33 25:14.5 1:20.7 46:50.6 0:55.8 13:45.2 1:28:07.0
24 74 ΣΠΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ 93 37 24:13.2 0:52.8 51:19.3 0:36.2 13:10.5 1:30:12.1
25 79 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΧΜΠΑΖ 125 37 26:23.0 1:03.2 48:43.3 0:47.1 16:20.1 1:33:16.8
DNS DNS MARIOS DASKALOU 39 35
DNS DNS THANOS DIMAKIS 40 NS coaching 38
DNS DNS THANASIS DIMITRIADIS 41 34
DNS DNS ARMANDOS LINARDOS 55 RED STAR 37
DNS DNS GREG PAP 63 trilife.gr 31
DNS DNS ΣΤΈΛΙΟΣ ΒΆΣΙΛΑΣ 80 NS Coaching 33
DNS DNS ΛΑΖΑΡΟΣ ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ 96 33
DNS DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ 101 36
DNS DNS ΙΩΆΝΝΗΣ ΠΑΠΑΔΆΚΗΣ 117 39
DNS DNS ΗΛΙΑΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ 166 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 39
DNS DNS ΜΑΝΟΣ ΜΟΙΡΑΣ 167 ΤΡΙΑΘΛΟΝ ΧΑΛΚΙΔΑ 32
DQ DNF EFSTATHIOS TALIATOUDAS 69 WIND Running Team 36 20:50.4 1:48.6 32:44.2



Male 40 to 49
Place Overall Plc Name Age RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Chip Time
1 8 ΤΑΣΟΣ ΚΑΒΑΛΙΕΡΑΤΟΣ 94 mountain-sports/aek 42 20:29.3 1:25.1 33:17.0 1:11.4 11:10.3 1:07:33.2
2 9 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΑΣΠΡΟΥΔΗΣ 79 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΤΑΣ-DIELLAS 48 19:11.3 1:18.4 37:03.6 0:40.5 10:27.1 1:08:41.1
3 10 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΙΣΔΑΣ 114 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 44 19:48.7 1:07.9 36:19.7 1:02.5 11:23.8 1:09:42.8
4 13 PANAGIOTIS KLOUTSINIOTIS 52 Ns Coaching 41 21:47.0 0:54.2 36:18.0 0:37.7 11:11.2 1:10:48.2
5 14 ΠΑΝΟΣ ΡΩΤΑΣ 124 RED STAR TRIATHLON 46 20:30.0 1:37.0 36:42.5 0:41.9 11:28.4 1:11:00.0
6 15 ΝΙΚΟΣ ΛΑΜΠΡΟΥ 161 Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ 47 20:51.0 1:17.3 37:03.1 0:43.9 11:33.7 1:11:29.2
7 20 GEORGIOS MICHELAKIS 56 NS Coaching 47 21:18.8 1:01.5 37:27.2 0:48.1 11:47.8 1:12:23.6
8 24 MICHALIS MOISIADIS 58 4M TRIATHLON TEAM 41 21:50.4 1:17.4 37:35.2 1:24.0 11:55.2 1:14:02.4
9 25 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΣ 119 NSC 42 23:14.4 1:14.9 35:31.6 0:48.0 13:23.1 1:14:12.1
10 28 THANOS STOUMPAS 68 NS COACHING 40 20:57.5 1:01.8 40:48.8 0:33.1 12:00.1 1:15:21.5
11 29 NIKOLAOS GIANNAKOPOULOS 44 48 21:13.9 1:38.7 39:48.0 1:03.3 11:38.4 1:15:22.5
12 30 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 129 DHL EXPRESS 42 22:00.0 1:02.2 39:43.9 0:42.0 12:03.1 1:15:31.5
13 31 NICKOS MOSCHIS 59 Apollon Triathlon Club Rhodes 41 23:17.5 1:16.0 37:52.3 0:43.6 12:41.7 1:15:51.3
14 32 ATHANASIOS PAFOS 62 Myathlete 47 21:37.5 1:23.3 40:19.4 0:49.9 11:48.9 1:15:59.3
15 33 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ 77 Αll Terain Runners 47 22:30.5 1:25.7 39:33.4 0:51.4 11:47.4 1:16:08.6
16 38 EMMANUEL LAMPROU 54 ATP Training 43 23:25.5 1:19.4 38:53.6 0:48.5 12:58.6 1:17:25.8
17 40 NIKOS PERISTERAS 66 Nscoaching 43 23:35.0 1:17.3 39:07.6 0:48.3 13:01.7 1:17:50.0
18 49 ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΚΑΤΣΙΚΌΠΟΥΛΟΣ 99 40 23:10.2 1:28.6 43:26.2 0:40.4 12:06.5 1:20:52.0
19 53 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΙΚΑΚΟΣ 91 ALPHA CYCLING TEAM 48 25:15.4 1:13.1 40:42.6 0:53.6 13:53.4 1:21:58.3
20 57 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 97 MY ATHLETE 46 24:44.8 1:52.5 42:32.7 0:55.9 13:16.4 1:23:22.5
21 59 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 130 ADIDAS RUNNERS ATHENS 48 24:26.2 1:05.0 44:47.7 0:57.1 12:33.1 1:23:49.3
22 62 CHARILAOS KAPSALIS 47 RED STAR TRIATHLON CLUB 47 24:36.4 2:13.8 42:46.1 1:30.6 13:30.6 1:24:37.6
23 65 ΣΤΑΘΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ 138 CREDO S VICTORIA 42 26:02.6 1:26.1 41:59.6 0:56.7 14:29.4 1:24:54.5
24 67 APOSTOLIS TOURKAMPIS 70 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40 26:59.1 1:47.5 39:23.6 1:08.2 16:16.4 1:25:35.0
25 69 STELIOS KALATZIS 45 42 24:23.6 2:46.8 46:10.8 1:43.7 12:51.1 1:27:56.2
26 71 ATHANASIOS KATSIGIANNIS 49 49 1:28:29.0 1:28:29.0
27 72 ΚΊΜΩΝ ΖΑΜΑΝΆΚΟΣ 88 42 27:10.4 1:38.7 43:50.3 0:55.6 15:16.4 1:28:51.5
28 73 GEORGE SCHINAS 67 42 23:58.4 1:31.5 48:45.7 1:04.4 14:10.0 1:29:30.2
29 75 ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ 173 46 25:29.8 2:27.0 45:19.7 2:44.7 14:29.0 1:30:30.3
30 76 ΗΛΙΑΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 128 40 26:26.7 1:02.7 46:44.3 0:40.6 15:38.8 1:30:33.2
31 78 ELLIN KOUVARAS 53 44 27:00.2 1:08.6 49:57.7 0:38.7 14:03.4 1:32:48.8
32 89 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 127 ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 49 28:45.3 4:59.9 51:59.0 1:35.0 15:40.0 1:42:59.3
33 92 ΒΑΣΊΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 78 43 32:52.6 3:22.2 56:03.0 2:23.9 18:38.4 1:53:20.3
DNS DNS PAVLOS ANATSOUTSOLAS 36 49
DNS DNS THANOS FOUNTAS 43 43
DNS DNS MICHALIS MOURTZIS 60 4M TRIATHLON TEAM 42
DNS DNS DIMITRIS PAPAVASSILIOU 65 40
DNS DNS ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ 92 45
DNS DNS ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΓΙΟΠΟΥΛΟΣ 95 ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 48
DNS DNS ΝΊΚΟΣ ΦΥΤΕΡΛΕΣ 123 Nscoaching 41
DNS DNS ΚΏΣΤΑΣ ΦΑΚΑΖΗΣ 132 NS COACHING 40
DNS DNS ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΟΥΓΙΟΥΡΗΣ 137 Outdoor Games Running Team 40
DNS DNS ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΩΡΑΊΤΗΣ 139 46
DQ DQ ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΝΗΣ 116 Α.Π.Σ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 40 20:08.6 1:25.6 38:17.8 0:51.9 11:07.2 1:11:51.2
DQ DQ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΙΠΕΡΗΣ 120 ΤΕΛΜΙΣΟΣ 49 23:13.6 1:40.9 29:32.5 5:27.4 13:29.2 1:13:23.9


Male 50 to 59
Place Overall Plc Name Age RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Chip Time
1 18 EVANGELOS CHARATSIS 38 INDEPENDENT 55 21:08.1 1:08.1 36:41.6 0:51.1 11:56.0 1:11:45.0
2 22 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 76 ΥΓΕΙΑ & ΔΙΑΠΛΑΣΗ GYM 51 21:21.8 1:57.7 36:53.5 1:19.7 11:42.6 1:13:15.5
3 39 NIKOLAOS NIKOLOUDIS 61 Skag Team 52 24:38.1 1:16.2 37:22.2 0:38.2 13:35.9 1:17:30.8
4 43 ΤΑΣΟΣ ΧΑΤΖΗΣ 136 52 24:43.7 1:19.5 37:20.1 1:37.0 13:48.9 1:18:49.3
5 48 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΡΟΚΟΣ 122 myathlete 54 23:29.5 1:41.4 41:49.7 0:55.4 12:47.5 1:20:43.5
6 51 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣ 118 50 23:06.8 1:39.9 41:55.4 1:27.4 13:13.4 1:21:23.0
7 55 KONSTANTINOS KLAOUDATOS 51 52 20:49.1 2:38.4 46:05.1 1:08.2 12:10.8 1:22:51.8
8 66 EDDY ALEXIOU 35 58 26:30.8 1:15.5 42:07.8 1:06.0 14:02.7 1:25:03.0
9 80 ΑΡΓΥΡΗΣ ΒΛΑΧΟΥΤΣΙΚΟΣ 81 ΕΦΙΠΟ 59 26:15.0 1:59.4 48:49.3 1:35.1 14:40.8 1:33:19.8
10 82 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΣΙΡΔΗΜΟΣ 172 54 28:48.1 1:34.1 45:07.0 1:35.8 16:38.2 1:33:43.5
11 83 ΕΥΆΓΓΕΛΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΌΠΟΥΛΟΣ 75 53 27:11.0 2:15.8 48:12.3 1:24.8 14:48.9 1:33:52.8
12 84 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΡΑΓΚΟΥΛΙΑΣ 164 59 27:08.6 2:16.1 49:03.4 1:52.4 15:36.7 1:35:57.4
DNS DNS ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 86 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 52
DNS DNS ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟΛΑΤΣΙΔΗΣ 121 Α.Κ.Ο.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 57
DNS DNS ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ 135 PHYSIOMANUAL.GR - GOJI BERRY TEAM. 53


Male 60 and Over
Place Overall Plc Name Age RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Chip Time
1 54 JOHNNY MODIANO 57 60 24:34.7 1:47.0 41:29.6 1:11.0 13:26.4 1:22:28.8
2 90 KONSTANTINOS EFTHYMIOU 42 ΣΔΥΑ 65 29:03.5 2:33.9 54:18.2 1:27.0 15:49.8 1:43:12.6
3 91 ΝΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΕΑΣ 160 DEREKAS ENDURANCE COACHING 61 30:06.6 2:44.5 51:59.2 1:40.3 17:49.3 1:44:20.1
DQ DQ ΝΙΚΟΛΑΣ ΓΑΛΑΝΗΣ 82 ΣΔΥΠ/ΤVD Holland 65 30:30.9 1:15.4 35:20.8 0:45.3 17:59.1 1:25:51.7





TEAM RELAY  Energy Duathlon Championship

Place Name Bib Number Address Line 1 Age RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Gun Time
1 ΜΑΛΑΤΟΣ ΜΗΝΑΣ - ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΑΛΕΚΤΟΣ 194 Wind Running Team 40 16:26.9 0:48.2 30:34.9 0:30.5 8:47.7 57:08.4
2 AIVATIDIS PANTELIS - ΚΩΣΤΑΣ ΔΡΟΣΟΣ 192 O.F.N.IONIA 40 16:27.4 0:53.9 31:36.7 0:32.9 8:35.0 58:06.0
3 ΣΚΟΥΛΑΡΊΚΗ ΧΑΡΆ - ΣΩΤΗΡΗΣ ΔΟΥΝΗΣ 193 ENERGY RACES 40 20:41.9 1:11.2 32:40.9 0:35.5 10:57.4 1:06:07.1
4 ΒΛΑΧΟΣ ΑΚΗΣ - ΑΓΓΕΛΕΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  TEAM SUPATHLON -HSSA 190 Hellenic Surf & SUP Asocciation 40 22:00.6 0:54.0 37:11.9 1:12:39.2 1:12:39.2
5 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 186 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ALL TERRAIN SPORTS ΜΕΣΟ 40 23:32.0 0:46.8 40:50.5 0:24.9 12:26.6 1:18:01.1
6 ΣΑΚΕΛΛΗ ΕΙΡΉΝΗ - ΣΑΚΈΛΛΗΣ ΒΑΓΓΈΛΗΣ 187 NScoaching 40 26:04.8 0:51.3 36:41.5 0:29.7 14:00.0 1:18:07.4
7 ΣΕΒΗΡΑ ΑΛΕΒΙΖΑΚΗ - ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗΣ 196 NUVENTI TRIATHLON 40 25:36.3 1:00.2 42:23.1 1:49.6 12:16.5 1:23:05.8
8 ARGYRIADIS PARASKEVAS - ARGYRIADIS VASILIOS - VIAZIS PETROS 188 Argyriadis power team 40 27:32.4 0:58.9 38:29.6 0:37.1 16:08.4 1:23:46.7
9 ΔΑΓΚΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 199 Runners & Bikers Nea Makri club 40 25:40.0 1:18.7 43:57.3 0:42.3 12:30.5 1:24:09.0
10 ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΚΑΡΑΤΖΟΓΙΑΝΝΗ - ΗΛΙΑΣ ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ - ΕΛΙΖΑ ΛΑΤΤΑ 195 DHL EXPRESS 40 24:50.8 0:55.2 42:48.7 0:33.4 15:16.0 1:24:24.3
11 TOUTSIDIS ANASTASIOS - TOURKAMPIS GEORGE 197 NS COACHING 40 32:59.3 1:25.8 42:05.1 0:58.2 15:55.9 1:33:24.5
12 ΑΘΗΝΑ ΡΑΦΑΗΛΙΔΟΥ - ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΤΟΥΜΑΝΗΣ 200 FIFTYPLUS 40 32:16.2 1:24.9 40:36.7 1:03.7 18:39.7 1:34:01.4
DNS SILIDIS YIANNIS 185 40
DNS BELITSIS SOTIRIS 189 40
DNS ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΣΗΦ 191 NEVER GIVE UP 40
DNS ΜΑΝΤΖΑΒΙΝΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 198 40



Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Σχόλια αναγνωστών
Triathon1

Garmin

Energy Races

Triathlon Hellas

DHL
Zone3
nutrinews

Το trinews.gr είναι ένα portal αφιερωμένο στο τρίαθλο, με ειδήσεις, αγώνες και άρθρα - Όροι Χρήσης - Επικοινωνία: info [at] trinews [dot] gr

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - FitnessPulse.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News