Αρχική Ενημέρωση Αγώνες Αποτελέσματα Άρθρα Προϊοντα & Υπηρεσίες Φωτογραφίες Βίντεο
High5 NSCoaching Kasimis Training X-treme Stores Top Cycles Triathlon
Αποτελέσματα
14 Φεβ 16 ← πίσω

Energy Duathlon Attiki & Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Διάθλου 2016

Energy Duathlon, Attiki & Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Διάθλου 2016

Energy Duathlon & National Championship 2016 NC Men
6k run - 20k bike - 3k run
February 14, 2016
Results by Energy Races Energy Races www.energyraces.gr


Ανεπίσημα/Προσωρινά Αποτελέσματα


Δείτε/κατεβάστε σε μορφή pdf τα αποτελέσματα από τους επόμενους συνδέσμους

youth (Κατηγορίες Παίδων Α- Β / Παγκορασίδων Α-Β)

kids (Κατηγορίες Παμπαίδων Α-Β / Παγκορασίδων Α-Β)

AGE-GROUP Categories

Team RELAYS

elite-women (Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Γυναικών)

elite-men (Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών)

 

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - ΑΝΔΡΕΣ
Place Name Bib Number Address Line 1 Age Gun Time RUN1 Rnk RUN1 Time T1 Rnk T1 Time T1 Pace BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN2 Rnk RUN2 Time Chip Time
1 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ 1 Α.Ο. ΘΗΣΕΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 34 1:03:32.9 1 20:15.3 2 0:35.9 3 31:38.6 5 0:38.0 2 10:24.9 1:03:32.9
2 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΣΟΥΒΑΤΖΟΓΛΟΥ 2 Γ.Α.Σ. ΙΛΙΣΟΣ 27 1:03:47.1 5 21:32.4 7 0:43.3 1 30:14.4 7 0:40.0 4 10:36.8 1:03:47.1
3 ΠΕΤΡΟΣ ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ 13 ΑΕ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 24 1:04:10.2 2 20:26.7 1 0:34.6 6 32:37.9 1 0:28.4 1 10:02.4 1:04:10.2
4 ΠΕΤΡΟΣ ΓΚΑΖΩΝΗΣ 16 Α.Ο. ΘΗΣΕΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 25 1:06:32.8 9 22:13.6 17 1:13.1 2 30:53.8 14 0:53.2 10 11:18.8 1:06:32.8
5 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΡΏΜΑΣ 5 Α.Ο. ΘΗΣΕΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 42 1:06:49.4 3 21:01.8 16 1:01.1 9 33:28.0 8 0:41.8 3 10:36.6 1:06:49.4
6 ΣΠΥΡΟΣ ΓΚΟΤΖΙΑΣ 4 Α.Ο ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 26 1:06:51.7 6 21:33.3 3 0:37.9 7 33:04.1 3 0:37.0 7 10:59.3 1:06:51.7
7 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΛΥΦΑΝΤΗΣ 3 Γ.Α.Σ. ΙΛΙΣΟΣ 36 1:06:54.1 12 22:26.2 9 0:44.1 4 32:16.4 10 0:42.0 5 10:45.2 1:06:54.1
8 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΣΣΕΝΑΣ 8 Α.Ο. ΘΗΣΕΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 37 1:07:04.5 4 21:31.4 6 0:42.6 8 33:13.5 9 0:41.8 6 10:55.0 1:07:04.5
9 ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΔΑΜΟΡΑΚΗΣ 12 Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 33 1:07:54.8 10 22:18.1 13 0:54.2 5 32:19.4 6 0:38.2 12 11:44.7 1:07:54.8
10 ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΟΜΙΚΟΣ 23 ΑΝΕΜΟΣ ΧΑΝΙΩΝ 27 1:08:29.9 8 21:45.7 4 0:40.1 10 34:28.0 2 0:33.3 8 11:02.6 1:08:29.9
11 ΑΛΚΗΣ ΚΑΦΩΡΟΣ 7 ΑΕ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 22 1:08:54.4 7 21:34.6 5 0:42.3 11 34:37.3 11 0:43.9 9 11:16.0 1:08:54.4
12 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 6 Γ.Α.Σ. ΙΛΙΣΟΣ 17 1:15:09.0 15 23:15.5 10 0:45.8 13 37:51.0 13 0:44.9 13 12:31.6 1:15:09.0
13 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΦΡΟΥΔΑΚΗΣ 15 Γ.Α.Σ ΙΛΙΣΟΣ 35 1:15:21.0 13 22:30.0 12 0:52.9 15 39:44.5 12 0:44.3 11 11:29.2 1:15:21.0
14 ΝΙΚΟΣ ΠΟΝΗΡΈΑΣ 25 Ν.Ο. Κυπαρισσίας 15 1:17:03.4 16 23:59.7 15 1:00.1 12 37:37.1 16 0:54.4 16 13:31.9 1:17:03.4
15 ΓΙΏΡΓΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΈΑΣ 18 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 42 1:17:56.4 17 25:24.2 11 0:48.7 14 38:01.5 15 0:53.8 14 12:48.1 1:17:56.4
16 ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΑΝΕΦ 26 Ν.Ο. Κυπαρισσίας 15 1:20:28.6 14 23:01.0 14 0:59.6 19 42:40.6 4 0:37.2 15 13:10.1 1:20:28.6
17 ΝΙΚΗΦΌΡΟΣ ΑΝΔΡΙΌΠΟΥΛΟΣ 24 Red Star Triathlon 34 1:24:00.1 18 27:30.0 19 1:27.1 16 40:06.0 17 1:03.1 17 13:53.7 1:24:00.1
18 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗΣ 14 Α.Ο. ΘΗΣΕΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 47 1:31:41.7 19 30:43.0 20 1:34.5 17 40:26.6 19 1:46.4 18 17:11.1 1:31:41.7
19 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ 10 ΑΕ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 29 1:31:42.0 20 31:23.3 18 1:14.4 18 40:28.0 18 1:18.2 19 17:17.9 1:31:42.0
20 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ 90 Ν.Ο. Κυπαρισσίας 46 1:33:50.0 N/A N/A N/A N/A 1:33:50.0
DNF ΝΤΑΒΙΝΤΕ ΞΥΝΟΜΙΛΑΚΗΣ 9 Γ.Α.Σ. ΙΛΙΣΟΣ 33 11 22:21.2 8 0:43.6


ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – ΑΝΔΡΕΣ - ΠΑΡΑΤΡΙΑΘΛΟΝ
1 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ 10 ΑΕ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 29 1:31:42.0 20 31:23.3 18 1:14.4 18 40:28.0 18 1:18.2 19 17:17.9 1:31:42.0


ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - ΓΥΝΑΙΚΕΣ
Place Name Bib Number Address Line 1 Age Chip Time RUN1 Rnk RUN1 Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN2 Rnk RUN2 Time Gun Time
1 ΝΤΕΝΙΖ ΔΗΜΑΚΗ 11 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 38 1:14:17.2 1 23:00.0 1 0:47.9 2 37:55.9 1 0:39.0 1 11:54.2 1:14:17.2
2 ΧΑΡΑ ΣΚΟΥΛΑΡΊΚΗ 20 Α.Ο. ΘΗΣΕΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 27 1:18:11.8 2 25:12.8 4 1:22.3 3 37:59.2 4 0:58.3 2 12:39.1 1:18:11.8
3 ΣΑΜΠΡΙΝΑ ΤΒΙΣΣ 22 Α.Ο. ΘΗΣΕΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 43 1:19:08.9 3 25:56.3 5 1:25.2 1 37:48.3 3 0:52.4 3 13:06.4 1:19:08.9
4 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΚΟΤΖΙΑ 17 ΑΕ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 23 1:30:14.4 4 29:21.1 3 1:18.4 4 44:00.4 5 0:59.0 5 14:35.4 1:30:14.4
5 ΜΑΡΙΑ ΣΑΜΠΑΝΙΔΟΥ 19 RED STAR TRIATHLON 44 1:33:30.9 6 31:33.3 2 1:05.2 5 44:23.3 2 0:50.5 6 15:38.5 1:33:30.9
6 ΣΥΛΒΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ 21 Γ.Α.Σ. ΙΛΙΣΟΣ 50 1:35:43.4 5 31:18.3 6 1:43.9 6 47:15.8 6 1:15.7 4 14:09.6 1:35:43.4


ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
Place Overall* Plc Name Age
1 2 ΗΛΙΑΝΑ ΚΑΚΟΥΤΗ 9 105 Ν.Ο. Κυπαρισσίας 23:03.8
2 4 ΣΤΕΛΛΑ ΡΩΤΑ 8 115 RED STAR 24:34.1
3 5 ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΚΑΝΕΤΣΗ 8 88 RED STAR TRIATHLON 26:40.9
4 6 ΣΟΦΙΑ ΤΖΑΚΗ 9 118 Ν.Ο. Κυπαρισσίας 27:07.4
5 7 ΝΑΥΣΙΚΑ ΣΚΟΤΑΔΗ 9 116 Ν.Ο. Κυπαρισσίας 27:16.4
6 8 ΜΑΡΘΑ ΣΚΟΤΑΔΗ 9 117 Ν.Ο. Κυπαρισσίας 32:09.9


ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
Place Overall* Plc Name Age
1 1 ΑΜΑΝΤΑ ΓΚΕΛΗ ΑΜΑΝΤΑ 10 101 RED STAR 22:37.9
2 3 ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΝΕΤΣΗ 10 87 RED STAR TRIATHLON 24:17.3


ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β
Place Overall* Plc Name Age
1 1 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΡΝΟΚΟΥΡΟΣ 9 124 Ν.Ο. Κυπαρισσίας 20:03.3


ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Α
Place Overall* Plc Name Age
1 2 ΛΟΥΤΣΙΑΝ ΙΓΝΑΤ 11 103 Ν.Ο. Κυπαρισσίας 25:49.9
2 3 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 10 86 29:03.9


ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
Place Overall* Plc Name Age
1 1 ROBIN WOODGATE 13 100 Ν.Ο. Κυπαρισσίας 35:27.2
2 2 ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ ΜΗΤΡΟΠΑΠΑ 12 112 RED STAR 35:51.9
3 3 ΜΑΛΕΝΑ ΚΑΚΟΥΤΗ 13 104 Ν.Ο. Κυπαρισσίας 39:18.7
4 4 ΝΙΚΗ ΚΥΛΙΚΑ 12 109 ΠΡΟΟΔΟΣ 40:16.7
5 5 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΡΩΤΑ 12 114 RED STAR 40:47.0
6 6 ΕΜΙΛΥ ΒΑΛΜΑ 12 123 RED STAR 42:38.7
7 7 ΕΥΑ ΤΟΔΕ 13 119 Ν.Ο. Κυπαρισσίας 44:29.5
8 8 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗ 12 111 RED STAR 49:15.5


ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – ΠΑΙΔΕΣ Β
Place Overall* Plc Name Age
1 1 ΠΥΡΡΟΣ ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ 13 99 ΠΡΟΟΔΟΣ 35:10.2
2 3 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΡΝΟΚΟΥΡΟΣ 13 97 Ν.Ο. Κυπαρισσίας 35:55.7
3 4 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΚΕΛΗΣ 12 102 RED STAR 38:04.6
4 5 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓΕΛΛΙΝΑΣ 13 98 Ν.Ο. Κυπαρισσίας 40:16.6
5 6 ΧΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ 13 89 Ν.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 43:57.0
6 7 ΛΕΥΤΕΡΣΗ ΤΡΑΥΛΟΣ 13 120 RED STAR 1:12:29.9


ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – ΠΑΙΔΕΣ Β
Place Overall* Plc Name Age
1 2 ΗΛΙΑΣ ΚΥΛΙΚΑΣ 15 110 ΠΡΟΟΔΟΣ 35:27.6



ENERGY DUATHLON AGE GROUP – ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Place Name Bib Number Address Line 1 Age Gun Time RUN1 Rnk RUN1 Time T1 Rnk T1 Time T1 Pace BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN2 Rnk RUN2 Time Chip Time
1 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΕΡΑΜΙΔΑ 182 ATHENS TRIATHLON TEAM 40 1:22:36.2 1 26:51.4 1 0:57.7 1 40:14.8 1 0:50.7 1 13:41.4 1:22:36.2
2 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ 208 34 1:26:36.3 3 28:35.3 2 1:09.2 2 41:17.9 4 1:14.1 3 14:19.6 1:26:36.3
3 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΑΠΑΡΗ 217 RED STAR 24 1:28:00.6 2 26:52.4 4 1:22.5 4 44:30.6 5 1:16.0 2 13:58.8 1:28:00.6
4 CHRISTINA CORAI 128 42 1:28:26.4 4 28:47.2 3 1:10.6 3 42:29.8 3 1:12.3 6 14:46.3 1:28:26.4
5 ΕΥΑΓΓΕΛΊΑ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ 216 Credo S Victoria 40 1:33:46.7 5 29:50.6 9 1:41.1 5 46:20.4 7 1:32.3 4 14:22.1 1:33:46.7
6 MIRELLA ALEXIOU 126 22 1:39:16.8 7 31:39.0 5 1:23.6 9 50:10.2 8 1:37.7 5 14:26.2 1:39:16.8
7 ΜΑΡΙΑ ΜΠΑΚΙΡΤΖΟΓΛΟΥ 205 25 1:40:03.4 8 32:59.3 7 1:28.2 7 46:45.8 2 1:04.1 9 17:45.8 1:40:03.4
8 ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΑΝΩΛΑΚΗ 197 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 33 1:41:23.0 6 30:52.7 10 1:47.7 10 50:26.8 9 1:42.5 7 16:33.1 1:41:23.0
9 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ 160 40 1:44:21.1 9 33:41.6 11 2:34.2 8 48:12.3 11 2:46.4 8 17:06.5 1:44:21.1
10 ΕΛΕΝΑ ΓΑΝΤΖΟΥ 169 24 1:47:13.7 10 34:27.6 6 1:27.9 11 51:48.4 6 1:27.0 10 18:02.7 1:47:13.7
11 ΖΩΗ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ 199 Α.Ο.Θησέας Ζωγράφου 18 1:47:48.7 12 37:50.3 12 3:02.0 6 46:28.5 10 2:00.1 11 18:27.6 1:47:48.7
12 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΧΛΗ 229 Myathlete 47 1:57:50.8 11 36:09.9 8 1:33.5 12 57:00.5 12 2:55.2 12 20:11.6 1:57:50.8
DNS ΜΕΛΤΕΜ ΑΧΜΕΤ 165 Thrakas Ippeas 17

ENERGY DUATHLON AGE GROUP – ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΑΝΔΡΩΝ
Place Name Bib Number Address Line 1 Age Gun Time RUN1 Rnk RUN1 Time T1 Rnk T1 Time T1 Pace BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN2 Rnk RUN2 Time Chip Time
1 ΠΑΡΗΣ ΠΡΑΣΙΝΟΣ 213 Age group (30-39) 34 1:08:33.8 3 23:14.0 2 0:43.0 1 31:44.5 6 0:48.6 6 12:03.6 1:08:33.8
2 ΠΟΛΥΔΕΎΚΗΣ ΧΑΝΤΖΙΑΡΑΣ 226 NScoaching 32 1:08:58.8 1 22:53.9 1 0:43.0 6 33:06.3 1 0:42.0 2 11:33.4 1:08:58.8
3 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΧΡΥΣΑΦΕΛΗΣ 232 ΖAROU ZONE 35 1:09:32.1 2 23:00.2 18 1:03.7 5 32:53.3 41 1:10.6 1 11:24.1 1:09:32.1
4 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΚΡΥΠΟΥΛΙΑΣ 193 44 1:10:26.6 6 23:44.0 3 0:50.2 4 32:47.0 9 0:51.0 7 12:14.3 1:10:26.6
5 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΑΚΗΣ 172 36 1:10:41.9 4 23:32.9 8 0:57.5 7 33:39.6 3 0:45.8 3 11:45.8 1:10:41.9
6 ΛΑΖΑΡΟΣ ΨΩΜΌΠΟΥΛΟΣ 233 33 1:11:06.5 8 24:08.5 16 1:02.6 3 32:12.9 15 0:55.6 16 12:46.8 1:11:06.5
7 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΔΕΔΕΣ 171 40 1:11:51.0 7 24:00.2 20 1:05.6 8 33:59.5 5 0:47.5 5 11:58.1 1:11:51.0
8 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΟΥΣΤΑΚΗΣ 204 NSCOACHING 26 1:11:57.8 5 23:42.0 7 0:56.2 10 34:38.3 7 0:49.1 4 11:52.1 1:11:57.8
9 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΒΑΛΙΕΡΑΤΟΣ 177 WWW.MOUNTAINSPORTS.GR 40 1:13:48.3 17 24:59.3 34 1:15.5 9 34:15.2 22 1:01.9 8 12:16.2 1:13:48.3
10 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 161 ΥΓΕΙΑ Κ ΔΙΑΠΛΑΣΗ GYM 50 1:15:02.5 11 24:28.8 28 1:12.2 11 35:39.2 32 1:05.6 13 12:36.6 1:15:02.5
11 ΣΠΥΡΟΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ 201 NS COACHING 45 1:15:35.2 20 25:19.0 6 0:54.5 13 35:53.0 18 0:56.6 11 12:31.9 1:15:35.2
12 MINAS MALATOS 140 Cycling Academy 35 1:16:09.1 36 27:22.6 31 1:14.4 2 32:04.1 35 1:08.2 46 14:19.6 1:16:09.1
13 ΗΛΙΑΣ ΖΑΡΟΚΩΣΤΑΣ 176 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 22 1:17:02.0 18 25:14.0 4 0:52.6 15 36:22.2 30 1:05.3 30 13:27.8 1:17:02.0
14 GEORGIOS MITROPAPAS 142 RED STAR TRIATHLON GROUP 45 1:17:21.1 9 24:11.1 12 0:59.8 35 38:58.3 12 0:54.1 10 12:17.6 1:17:21.1
15 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΡΥΟΦΎΛΛΗΣ 180 36 1:17:57.8 12 24:29.6 10 0:59.3 29 38:22.6 16 0:55.7 23 13:10.4 1:17:57.8
16 ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΡΙΣΗΣ 228 37 1:18:10.2 10 24:26.9 48 1:28.7 28 38:15.3 52 1:20.2 14 12:38.8 1:18:10.2
17 EVANGELOS ZAROUCHLIOTIS 159 zarouzone 35 1:18:10.4 21 25:45.9 19 1:04.1 18 36:55.3 10 0:51.6 35 13:33.2 1:18:10.4
18 ALEXANDROS RALLIS 150 35 1:18:22.5 23 26:04.0 15 1:02.3 17 36:39.9 33 1:06.1 34 13:30.1 1:18:22.5
19 EVANGELOS CHARATSIS 127 BETA 53 1:18:27.8 26 26:26.8 43 1:26.3 12 35:43.6 60 1:26.1 27 13:24.8 1:18:27.8
20 ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ ΚΟΤΑΡΊΔΗΣ 184 NS COACHING 36 1:18:46.4 32 26:49.2 11 0:59.7 19 37:04.0 11 0:52.2 21 13:01.1 1:18:46.4
21 ΝΙΚΟΣ ΛΑΜΠΡΟΥ 190 www.epiplo-lamprou.gr 45 1:18:46.8 35 26:58.8 49 1:29.4 16 36:28.5 17 0:56.1 18 12:53.9 1:18:46.8
22 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 95 35 1:18:46.9 27 26:29.0 22 1:07.0 22 37:24.7 24 1:03.8 15 12:42.3 1:18:46.9
23 ΓΕΏΡΓΙΟΣ ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ 202 45 1:19:11.6 41 27:44.0 30 1:13.9 14 35:57.8 14 0:54.4 26 13:21.3 1:19:11.6
24 ΠΡΕΒΕΖΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 167 50 1:19:24.7 25 26:21.5 24 1:08.8 26 37:59.2 23 1:02.6 17 12:52.4 1:19:24.7
25 ΝΙΚΟΣ ΓΑΖΕΤΑΣ 168 ns coaching 24 1:19:35.2 22 25:56.8 69 1:44.0 23 37:31.8 62 1:27.3 19 12:55.2 1:19:35.2
26 ΜΑΝΟΣ ΜΟΙΡΑΣ 203 TRIATHLON CHALKIDA TEAM 31 1:19:38.1 29 26:36.6 41 1:23.7 20 37:08.5 26 1:04.0 28 13:25.1 1:19:38.1
27 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΚΌΛΛΙΑΣ 183 28 1:19:45.6 13 24:44.0 46 1:27.9 34 38:53.2 40 1:10.4 33 13:30.0 1:19:45.6
28 KOSTAS FAKAZIS 130 Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ 38 1:19:59.1 34 26:57.6 44 1:27.2 21 37:20.6 43 1:14.9 20 12:58.7 1:19:59.1
29 ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΡΕΒΕΖΙΑΝΟΣ 214 52 1:20:23.0 28 26:36.2 21 1:06.7 24 37:45.5 38 1:09.1 37 13:45.4 1:20:23.0
30 ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΝΗΣ 206 Α.Π.Σ. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 38 1:20:49.1 24 26:14.0 37 1:19.6 27 38:10.7 50 1:20.0 36 13:44.7 1:20:49.1
31 PANAGIOTIS KISKIRAS 137 KROMMIDAS CS 26 1:21:23.5 31 26:47.4 23 1:07.7 32 38:38.9 8 0:49.5 41 13:59.8 1:21:23.5
32 MENELAOS KOKKINOS 138 32 1:22:01.8 19 25:14.0 55 1:32.9 49 41:37.9 51 1:20.2 9 12:16.6 1:22:01.8
33 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΓΩΝΗΣ 207 NS COACHING 26 1:22:01.9 43 27:59.2 38 1:20.3 25 37:47.0 13 0:54.4 42 14:00.7 1:22:01.9
34 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΣΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ 222 ποσειδωνας λαυρεωτικης 40 1:22:19.0 N/A N/A N/A N/A 91 1:08:02.5 42 1:11.5 22 13:05.0 1:22:19.0
35 ΣΤΥΛΙΑΝΌΣ ΒΑΣΙΛΑΣ 166 NS Coaching 31 1:23:02.5 42 27:47.5 35 1:16.7 37 39:19.0 54 1:20.8 25 13:18.5 1:23:02.5
36 GEORGES KFOURY 136 30 1:23:04.1 15 24:54.0 71 1:46.5 53 41:51.8 75 1:56.6 12 12:35.0 1:23:04.1
37 ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΓΑΡΙΏΤΗΣ 200 Myathlet 64 1:23:45.5 58 28:50.7 33 1:15.3 30 38:23.2 48 1:19.0 39 13:57.2 1:23:45.5
38 SAVVAS GIANNITSIOTIS 132 cugino 44 1:23:50.4 16 24:54.0 77 2:00.1 46 41:18.2 27 1:04.1 51 14:34.0 1:23:50.4
39 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΛΛΗΣ 195 ποσειδωνας λαυρεωτικης 33 1:24:27.1 44 28:09.9 29 1:13.4 36 38:58.6 20 0:59.5 59 15:05.4 1:24:27.1
40 MICHALIS MOISIADIS 143 4M FITNESS TEAM 40 1:24:36.3 50 28:31.9 26 1:11.0 33 38:41.5 59 1:24.8 55 14:46.9 1:24:36.3
41 ΝΑΣΟΣ ΚΑΛΔΈΛΗΣ 178 RPT 31 1:24:38.9 49 28:28.8 64 1:39.6 31 38:29.8 46 1:17.0 53 14:43.5 1:24:38.9
42 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ 162 All Terrain Runners 45 1:25:15.9 30 26:44.0 61 1:36.7 56 42:07.7 65 1:29.5 24 13:17.8 1:25:15.9
43 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΙΠΕΡΗΣ 210 ΜΙΛΤΙΑΔΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 47 1:25:28.8 55 28:44.0 52 1:32.4 40 40:10.8 28 1:04.1 40 13:57.3 1:25:28.8
44 MANOUSOS PSARADELIS 148 30 1:26:39.4 51 28:32.0 81 2:05.3 39 40:10.4 58 1:22.5 48 14:28.9 1:26:39.4
45 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 220 DHL EXPRESS 40 1:26:46.1 33 26:53.0 32 1:14.8 55 42:04.0 39 1:10.0 63 15:24.1 1:26:46.1
46 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΩΣΚΟΛΟΣ 224 NScoaching 26 1:26:54.1 40 27:40.1 14 1:00.4 67 44:00.1 2 0:45.1 31 13:28.3 1:26:54.1
47 ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΩΤΕΙΝΟΣ 225 maskot 46 1:27:06.7 53 28:33.2 56 1:33.1 54 41:55.8 47 1:17.7 38 13:46.8 1:27:06.7
48 ΜΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ 187 KROMMIDAS COACHING 49 1:27:48.4 67 30:20.8 27 1:11.4 38 39:57.1 21 1:01.0 61 15:18.0 1:27:48.4
49 ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΩΣΤΑΡΕΛΛΟΣ 188 ΦΛΟΓΑ-Lepanto Nαυπάκτου 33 1:27:51.9 14 24:53.6 90 3:25.2 66 43:56.7 82 2:07.0 32 13:29.2 1:27:51.9
50 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΟΥΤΣΗΣ 91 31 1:27:51.9 37 27:25.8 70 1:46.3 60 43:08.1 63 1:28.4 43 14:03.1 1:27:51.9
51 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΡΑΝΙΩΤΗΣ 185 28 1:27:56.5 39 27:38.1 39 1:22.1 62 43:25.1 25 1:03.9 47 14:27.1 1:27:56.5
52 THANOS FOUNDAS 131 41 1:28:17.9 48 28:26.4 79 2:02.8 51 41:49.5 53 1:20.5 52 14:38.6 1:28:17.9
53 ΒΑΣΙΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ 223 KROMMIDAS COACHING 45 1:28:23.1 61 29:29.0 50 1:29.6 48 41:24.3 69 1:31.1 49 14:28.9 1:28:23.1
54 ΚΙΜΩΝ ΚΑΛΟΓΛΟΥ 179 Myathlete 51 1:28:56.9 38 27:36.6 17 1:03.6 64 43:38.2 29 1:04.8 64 15:33.4 1:28:56.9
55 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣ 209 48 1:29:09.8 47 28:21.3 83 2:09.1 52 41:51.2 71 1:41.0 60 15:07.1 1:29:09.8
56 THOMAS TSAKAGIANNIS 157 abvvie running team 47 1:30:23.3 56 28:44.0 63 1:39.1 63 43:30.0 76 1:56.7 50 14:33.4 1:30:23.3
57 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΕΙΡΑΔΑΚΗΣ 218 50 1:30:27.2 54 28:34.1 9 0:58.5 73 45:14.8 70 1:33.6 44 14:06.1 1:30:27.2
58 EFSTATHIOS TALIATOUDAS 155 34 1:30:29.5 45 28:10.9 60 1:36.4 72 44:50.0 31 1:05.4 54 14:46.7 1:30:29.5
59 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΦΡΑΤΗΣ 164 34 1:31:03.8 57 28:44.0 57 1:34.4 61 43:14.8 49 1:19.3 73 16:11.2 1:31:03.8
60 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΣ 93 41 1:31:20.3 64 29:53.7 74 1:50.7 57 42:13.2 67 1:29.7 69 15:52.8 1:31:20.3
61 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΙΟΥΜΠΡΗΣ 221 45 1:31:26.9 59 29:05.5 25 1:09.8 70 44:26.3 56 1:21.6 62 15:23.5 1:31:26.9
62 THEODOROS SOUFIS 152 NS Coaching 35 1:31:32.6 73 30:54.6 62 1:38.6 50 41:43.4 68 1:31.1 68 15:44.7 1:31:32.6
63 EDDY ALEXIOU 125 AO ΘΗΣΕΑΣ 56 1:31:42.4 74 31:04.2 45 1:27.6 43 40:46.0 88 2:23.6 70 16:00.8 1:31:42.4
64 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΕΝΤΟΥΡΑΣ 94 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 48 1:31:59.3 62 29:29.3 40 1:23.3 68 44:11.7 55 1:21.2 65 15:33.7 1:31:59.3
65 IOANNIS STRATOS 153 38 1:32:16.1 65 30:10.3 53 1:32.4 69 44:23.2 57 1:22.3 56 14:47.6 1:32:16.1
66 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 231 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 37 1:33:01.2 71 30:46.3 73 1:48.3 59 43:02.1 72 1:46.9 66 15:37.5 1:33:01.2
67 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΔΗΜΟΣ 173 22 1:33:34.0 68 30:34.0 54 1:32.9 44 41:03.3 64 1:29.4 87 18:54.3 1:33:34.0
68 ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΡΑΓΙΑΤΗΣ 212 37 1:33:39.3 81 32:52.2 75 1:51.4 47 41:18.6 74 1:52.3 67 15:44.6 1:33:39.3
69 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ 181 47 1:33:55.7 80 32:42.9 51 1:31.3 42 40:30.7 79 2:02.8 81 17:07.7 1:33:55.7
70 MICHALIS MOURTZIS 145 4M FITNESS TEAM 40 1:34:22.3 52 28:32.3 36 1:17.2 85 48:31.5 34 1:07.3 57 14:53.8 1:34:22.3
71 STELIOS KALATZIS 134 40 1:34:36.3 75 31:14.0 67 1:41.6 71 44:33.3 83 2:08.2 58 14:59.1 1:34:36.3
72 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ 211 33 1:35:03.0 70 30:34.1 5 0:53.9 75 45:46.0 4 0:46.2 79 17:02.6 1:35:03.0
73 ΓΕΏΡΓΙΟΣ ΜΑΛΙΑΡΗΣ 194 Cugino team 38 1:36:21.6 63 29:30.3 89 3:23.6 82 47:11.0 77 1:57.3 45 14:19.1 1:36:21.6
74 KONSTANTINOS GKANATSIOS 133 32 1:36:34.0 60 29:15.5 58 1:35.2 84 48:23.0 44 1:15.1 71 16:05.0 1:36:34.0
75 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΣΑΜΙΩΤΗΣ 96 49 1:36:42.4 69 30:34.0 68 1:43.5 77 46:31.9 19 0:57.7 77 16:55.2 1:36:42.4
76 ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ ΛΙΑΡΔΑΚΗΣ 191 NS Coaching 43 1:37:28.7 79 32:16.8 47 1:28.0 76 45:57.0 45 1:16.9 76 16:29.8 1:37:28.7
77 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΛΟΥΚΕΡΗΣ 192 ActionTeamDais 44 1:37:38.4 46 28:19.2 84 2:26.3 87 51:18.4 85 2:08.9 29 13:25.4 1:37:38.4
78 MARINOS SYRIGOS 154 41 1:37:55.9 84 34:43.2 82 2:06.0 45 41:08.5 90 2:44.9 83 17:13.3 1:37:55.9
79 KONSTANTINOS KATRODAVLIS 135 PEARL IZUMI GR 42 1:38:07.1 77 31:44.0 80 2:04.8 74 45:21.0 73 1:50.3 80 17:06.9 1:38:07.1
80 SPIROS RAZIS 151 45 1:38:53.5 78 32:10.6 42 1:24.6 83 47:27.3 61 1:26.4 75 16:24.4 1:38:53.5
81 ΨΑΡΑΔΕΛΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ 196 36 1:39:24.3 66 30:16.6 88 3:22.7 79 46:43.9 91 2:51.6 72 16:09.3 1:39:24.3
82 ΗΛΙΑΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ 198 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 40 1:40:11.6 88 37:51.8 86 2:52.2 41 40:10.8 81 2:06.6 82 17:09.9 1:40:11.6
83 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΤΑΘΑΤΟΣ 219 ΔΑΙΣ 53 1:40:56.2 72 30:51.4 87 3:19.7 81 46:49.1 89 2:32.9 84 17:22.9 1:40:56.2
84 ANTONIS PATERAS 147 43 1:43:01.3 89 38:19.4 59 1:36.0 58 42:13.7 66 1:29.6 88 19:22.5 1:43:01.3
85 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΛΗΣ 230 MY ATHLETE 45 1:43:18.4 76 31:42.8 13 0:59.8 88 52:25.5 36 1:08.5 78 17:01.6 1:43:18.4
86 SOTIRIS MARANIS 141 WIND team 45 1:43:51.4 85 35:09.5 76 1:53.2 80 46:47.8 84 2:08.3 85 17:52.4 1:43:51.4
87 STEFANOS VYZIKIDIS 158 32 1:45:11.1 82 32:52.6 65 1:40.4 86 51:15.6 37 1:08.7 86 18:13.6 1:45:11.1
88 GEORGE TOURKAMPIS 156 NS Coaching 40 1:45:51.5 87 35:38.9 78 2:01.7 78 46:35.8 80 2:04.7 89 19:30.1 1:45:51.5
89 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΡΑΠΤΗΣ 215 myAthlete 38 1:46:51.3 83 33:35.0 85 2:26.5 89 52:32.4 78 2:02.0 74 16:15.3 1:46:51.3
90 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ 163 42 1:50:46.6 90 41:07.2 66 1:40.4 65 43:56.2 86 2:09.3 91 21:53.3 1:50:46.6
91 IOANNIS DIRAKIS 129 40 2:05:32.2 86 35:19.9 72 1:47.8 90 1:04:36.1 87 2:12.5 90 21:35.7 2:05:32.2
DNS ILIAS LIBERIS 139 35
DNS ANDREAS MOSCHOS 144 MoraitisRun 56
DNS MIKE PANTELIDAKIS 146 ATHENS TRIATHLON TEAM 50
DNS GEORGIOS RALLIS 149 WIND RUNNING TEAM 45
DNS ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΑΝΙΗΛ 170 ARGOS SECURITY RUNNING TEAM 58
DNS ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΡΑΓΩΝΑΣ 174 55
DNS ΦΩΤΗΣ ΕΞΑΡΧΟΥ 175 Kasimis Training 38
DNS ΤΌΛΗΣ ΚΩΣΤΌΠΟΥΛΟΣ 189 ns coaching 46
DNS ΚΩΣΤΑΣ ΧΑΡΑΜΗΣ 227 Athens Triathlon Team 57
DSQ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ 186 MyAthlete 34 1:12:10.3 23:44.4 1:40.7 33:56.4 0:56.6 DSQ 11:52.0 1:12:10.3



ENERGY DUATHLON AGE GROUPS - KATATAΞΗ ΗΛΙΚΙΑΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ


Female 19 and Under
Place Overall* Plc Name bib Team/Club Age Gun Time RUN1 Rnk RUN1 Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN2 Rnk RUN2 Time Chip Time
1 11 ΖΩΗ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ 199 Α.Ο.Θησέας Ζωγράφου 18 1:47:48.7 1 37:50.3 1 3:02.0 1 46:28.5 1 2:00.1 1 18:27.6 1:47:48.7


Female 20 to 29
Place Overall* Plc Name Age RUN1 Rnk RUN1 Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN2 Rnk RUN2 Time Chip Time
1 3 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΑΠΑΡΗ 217 RED STAR 24 1:28:00.6 1 26:52.4 1 1:22.5 1 44:30.6 2 1:16.0 1 13:58.8 1:28:00.6
2 6 MIRELLA ALEXIOU 126 22 1:39:16.8 2 31:39.0 2 1:23.6 3 50:10.2 4 1:37.7 2 14:26.2 1:39:16.8
3 7 ΜΑΡΙΑ ΜΠΑΚΙΡΤΖΟΓΛΟΥ 205 25 1:40:03.4 3 32:59.3 4 1:28.2 2 46:45.8 1 1:04.1 3 17:45.8 1:40:03.4
4 10 ΕΛΕΝΑ ΓΑΝΤΖΟΥ 169 24 1:47:13.7 4 34:27.6 3 1:27.9 4 51:48.4 3 1:27.0 4 18:02.7 1:47:13.7


Female 30 to 39
Place Overall* Plc Name Age RUN1 Rnk RUN1 Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN2 Rnk RUN2 Time Chip Time
1 2 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ 208 34 1:26:36.3 1 28:35.3 1 1:09.2 1 41:17.9 1 1:14.1 1 14:19.6 1:26:36.3
2 8 ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΑΝΩΛΑΚΗ 197 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 33 1:41:23.0 2 30:52.7 2 1:47.7 2 50:26.8 2 1:42.5 2 16:33.1 1:41:23.0


Female 40 to 49
Place Overall* Plc Name Age RUN1 Rnk RUN1 Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN2 Rnk RUN2 Time Chip Time
1 1 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΕΡΑΜΙΔΑ 182 ATHENS TRIATHLON TEAM 40 1:22:36.2 1 26:51.4 1 0:57.7 1 40:14.8 1 0:50.7 1 13:41.4 1:22:36.2
2 4 CHRISTINA CORAI 128 42 1:28:26.4 2 28:47.2 2 1:10.6 2 42:29.8 2 1:12.3 3 14:46.3 1:28:26.4
3 5 ΕΥΑΓΓΕΛΊΑ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ 216 Credo S Victoria 40 1:33:46.7 3 29:50.6 4 1:41.1 3 46:20.4 3 1:32.3 2 14:22.1 1:33:46.7
4 9 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ 160 40 1:44:21.1 4 33:41.6 5 2:34.2 4 48:12.3 4 2:46.4 4 17:06.5 1:44:21.1
5 12 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΧΛΗ 229 Myathlete 47 1:57:50.8 5 36:09.9 3 1:33.5 5 57:00.5 5 2:55.2 5 20:11.6 1:57:50.8


Male 20 to 29
Place Overall* Plc Name Age RUN1 Rnk RUN1 Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN2 Rnk RUN2 Time Chip Time
1 8 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΟΥΣΤΑΚΗΣ 204 NSCOACHING 26 1:11:57.8 1 23:42.0 2 0:56.2 1 34:38.3 2 0:49.1 1 11:52.1 1:11:57.8
2 13 ΗΛΙΑΣ ΖΑΡΟΚΩΣΤΑΣ 176 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 22 1:17:02.0 3 25:14.0 1 0:52.6 2 36:22.2 6 1:05.3 3 13:27.8 1:17:02.0
3 25 ΝΙΚΟΣ ΓΑΖΕΤΑΣ 168 ns coaching 24 1:19:35.2 4 25:56.8 9 1:44.0 3 37:31.8 8 1:27.3 2 12:55.2 1:19:35.2
4 27 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΚΌΛΛΙΑΣ 183 28 1:19:45.6 2 24:44.0 7 1:27.9 6 38:53.2 7 1:10.4 5 13:30.0 1:19:45.6
5 31 PANAGIOTIS KISKIRAS 137 KROMMIDAS CS 26 1:21:23.5 5 26:47.4 4 1:07.7 5 38:38.9 3 0:49.5 6 13:59.8 1:21:23.5
6 33 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΓΩΝΗΣ 207 NS COACHING 26 1:22:01.9 8 27:59.2 5 1:20.3 4 37:47.0 4 0:54.4 7 14:00.7 1:22:01.9
7 46 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΩΣΚΟΛΟΣ 224 NScoaching 26 1:26:54.1 7 27:40.1 3 1:00.4 9 44:00.1 1 0:45.1 4 13:28.3 1:26:54.1
8 51 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΡΑΝΙΩΤΗΣ 185 28 1:27:56.5 6 27:38.1 6 1:22.1 8 43:25.1 5 1:03.9 8 14:27.1 1:27:56.5
9 67 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΔΗΜΟΣ 173 22 1:33:34.0 9 30:34.0 8 1:32.9 7 41:03.3 9 1:29.4 9 18:54.3 1:33:34.0


Male 30 to 39
Place Overall* Plc Name Age RUN1 Rnk RUN1 Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN2 Rnk RUN2 Time Chip Time
1 1 ΠΑΡΗΣ ΠΡΑΣΙΝΟΣ 213 Age group (30-39) 34 1:08:33.8 3 23:14.0 2 0:43.0 1 31:44.5 4 0:48.6 4 12:03.6 1:08:33.8
2 2 ΠΟΛΥΔΕΎΚΗΣ ΧΑΝΤΖΙΑΡΑΣ 226 NScoaching 32 1:08:58.8 1 22:53.9 1 0:43.0 5 33:06.3 1 0:42.0 2 11:33.4 1:08:58.8
3 3 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΧΡΥΣΑΦΕΛΗΣ 232 ΖAROU ZONE 35 1:09:32.1 2 23:00.2 9 1:03.7 4 32:53.3 17 1:10.6 1 11:24.1 1:09:32.1
4 5 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΑΚΗΣ 172 36 1:10:41.9 4 23:32.9 4 0:57.5 6 33:39.6 2 0:45.8 3 11:45.8 1:10:41.9
5 6 ΛΑΖΑΡΟΣ ΨΩΜΌΠΟΥΛΟΣ 233 33 1:11:06.5 6 24:08.5 8 1:02.6 3 32:12.9 7 0:55.6 9 12:46.8 1:11:06.5
6 12 MINAS MALATOS 140 Cycling Academy 35 1:16:09.1 19 27:22.6 13 1:14.4 2 32:04.1 15 1:08.2 21 14:19.6 1:16:09.1
7 15 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΡΥΟΦΎΛΛΗΣ 180 36 1:17:57.8 8 24:29.6 5 0:59.3 16 38:22.6 8 0:55.7 12 13:10.4 1:17:57.8
8 16 ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΡΙΣΗΣ 228 37 1:18:10.2 7 24:26.9 18 1:28.7 15 38:15.3 24 1:20.2 7 12:38.8 1:18:10.2
9 17 EVANGELOS ZAROUCHLIOTIS 159 zarouzone 35 1:18:10.4 12 25:45.9 10 1:04.1 9 36:55.3 5 0:51.6 17 13:33.2 1:18:10.4
10 18 ALEXANDROS RALLIS 150 35 1:18:22.5 13 26:04.0 7 1:02.3 8 36:39.9 14 1:06.1 16 13:30.1 1:18:22.5
11 20 ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ ΚΟΤΑΡΊΔΗΣ 184 NS COACHING 36 1:18:46.4 17 26:49.2 6 0:59.7 10 37:04.0 6 0:52.2 11 13:01.1 1:18:46.4
12 22 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 95 35 1:18:46.9 15 26:29.0 11 1:07.0 13 37:24.7 11 1:03.8 8 12:42.3 1:18:46.9
13 26 ΜΑΝΟΣ ΜΟΙΡΑΣ 203 TRIATHLON CHALKIDA TEAM 31 1:19:38.1 16 26:36.6 16 1:23.7 11 37:08.5 12 1:04.0 14 13:25.1 1:19:38.1
14 28 KOSTAS FAKAZIS 130 Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ 38 1:19:59.1 18 26:57.6 17 1:27.2 12 37:20.6 18 1:14.9 10 12:58.7 1:19:59.1
15 30 ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΝΗΣ 206 Α.Π.Σ. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 38 1:20:49.1 14 26:14.0 15 1:19.6 14 38:10.7 22 1:20.0 18 13:44.7 1:20:49.1
16 32 MENELAOS KOKKINOS 138 32 1:22:01.8 11 25:14.0 20 1:32.9 22 41:37.9 23 1:20.2 5 12:16.6 1:22:01.8
17 35 ΣΤΥΛΙΑΝΌΣ ΒΑΣΙΛΑΣ 166 NS Coaching 31 1:23:02.5 21 27:47.5 14 1:16.7 19 39:19.0 25 1:20.8 13 13:18.5 1:23:02.5
18 36 GEORGES KFOURY 136 30 1:23:04.1 10 24:54.0 29 1:46.5 24 41:51.8 32 1:56.6 6 12:35.0 1:23:04.1
19 39 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΛΛΗΣ 195 ποσειδωνας λαυρεωτικης 33 1:24:27.1 22 28:09.9 12 1:13.4 18 38:58.6 10 0:59.5 26 15:05.4 1:24:27.1
20 41 ΝΑΣΟΣ ΚΑΛΔΈΛΗΣ 178 RPT 31 1:24:38.9 24 28:28.8 25 1:39.6 17 38:29.8 20 1:17.0 23 14:43.5 1:24:38.9
21 44 MANOUSOS PSARADELIS 148 30 1:26:39.4 25 28:32.0 32 2:05.3 20 40:10.4 27 1:22.5 22 14:28.9 1:26:39.4
22 49 ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΩΣΤΑΡΕΛΛΟΣ 188 ΦΛΟΓΑ-Lepanto Nαυπάκτου 33 1:27:51.9 9 24:53.6 36 3:25.2 28 43:56.7 35 2:07.0 15 13:29.2 1:27:51.9
23 50 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΟΥΤΣΗΣ 91 31 1:27:51.9 20 27:25.8 28 1:46.3 26 43:08.1 28 1:28.4 19 14:03.1 1:27:51.9
24 58 EFSTATHIOS TALIATOUDAS 155 34 1:30:29.5 23 28:10.9 23 1:36.4 30 44:50.0 13 1:05.4 24 14:46.7 1:30:29.5
25 59 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΦΡΑΤΗΣ 164 34 1:31:03.8 26 28:44.0 21 1:34.4 27 43:14.8 21 1:19.3 32 16:11.2 1:31:03.8
26 62 THEODOROS SOUFIS 152 NS Coaching 35 1:31:32.6 33 30:54.6 24 1:38.6 23 41:43.4 29 1:31.1 29 15:44.7 1:31:32.6
27 65 IOANNIS STRATOS 153 38 1:32:16.1 29 30:10.3 19 1:32.4 29 44:23.2 26 1:22.3 25 14:47.6 1:32:16.1
28 66 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 231 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 37 1:33:01.2 32 30:46.3 30 1:48.3 25 43:02.1 30 1:46.9 27 15:37.5 1:33:01.2
29 68 ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΡΑΓΙΑΤΗΣ 212 37 1:33:39.3 34 32:52.2 31 1:51.4 21 41:18.6 31 1:52.3 28 15:44.6 1:33:39.3
30 72 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ 211 33 1:35:03.0 31 30:34.1 3 0:53.9 31 45:46.0 3 0:46.2 34 17:02.6 1:35:03.0
31 73 ΓΕΏΡΓΙΟΣ ΜΑΛΙΑΡΗΣ 194 Cugino team 38 1:36:21.6 28 29:30.3 35 3:23.6 33 47:11.0 33 1:57.3 20 14:19.1 1:36:21.6
32 74 KONSTANTINOS GKANATSIOS 133 32 1:36:34.0 27 29:15.5 22 1:35.2 34 48:23.0 19 1:15.1 30 16:05.0 1:36:34.0
33 81 ΨΑΡΑΔΕΛΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ 196 36 1:39:24.3 30 30:16.6 34 3:22.7 32 46:43.9 36 2:51.6 31 16:09.3 1:39:24.3
34 87 STEFANOS VYZIKIDIS 158 32 1:45:11.1 35 32:52.6 26 1:40.4 35 51:15.6 16 1:08.7 35 18:13.6 1:45:11.1
35 89 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΡΑΠΤΗΣ 215 myAthlete 38 1:46:51.3 36 33:35.0 33 2:26.5 36 52:32.4 34 2:02.0 33 16:15.3 1:46:51.3
DSQ DSQ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ 186 MyAthlete 34 1:12:10.3 5 23:44.4 27 1:40.7 7 33:56.4 9 0:56.6 DQ 11:52.0 1:12:10.3


Male 40 to 49
Place Overall* Plc Name Age RUN1 Rnk RUN1 Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN2 Rnk RUN2 Time Chip Time
1 4 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΚΡΥΠΟΥΛΙΑΣ 193 44 1:10:26.6 1 23:44.0 1 0:50.2 1 32:47.0 2 0:51.0 2 12:14.3 1:10:26.6
2 7 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΔΕΔΕΣ 171 40 1:11:51.0 2 24:00.2 5 1:05.6 2 33:59.5 1 0:47.5 1 11:58.1 1:11:51.0
3 9 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΒΑΛΙΕΡΑΤΟΣ 177 WWW.MOUNTAINSPORTS.GR 40 1:13:48.3 5 24:59.3 11 1:15.5 3 34:15.2 9 1:01.9 3 12:16.2 1:13:48.3
4 11 ΣΠΥΡΟΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ 201 NS COACHING 45 1:15:35.2 6 25:19.0 2 0:54.5 4 35:53.0 6 0:56.6 5 12:31.9 1:15:35.2
5 14 GEORGIOS MITROPAPAS 142 RED STAR TRIATHLON GROUP 45 1:17:21.1 3 24:11.1 3 0:59.8 8 38:58.3 3 0:54.1 4 12:17.6 1:17:21.1
6 21 ΝΙΚΟΣ ΛΑΜΠΡΟΥ 190 www.epiplo-lamprou.gr 45 1:18:46.8 9 26:58.8 16 1:29.4 6 36:28.5 5 0:56.1 6 12:53.9 1:18:46.8
7 23 ΓΕΏΡΓΙΟΣ ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ 202 45 1:19:11.6 10 27:44.0 9 1:13.9 5 35:57.8 4 0:54.4 9 13:21.3 1:19:11.6
8 34 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΣΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ 222 ποσειδωνας λαυρεωτικης 40 1:22:19.0 38 1:08:02.5 15 1:11.5 7 13:05.0 1:22:19.0
9 38 SAVVAS GIANNITSIOTIS 132 cugino 44 1:23:50.4 4 24:54.0 30 2:00.1 14 41:18.2 10 1:04.1 15 14:34.0 1:23:50.4
10 40 MICHALIS MOISIADIS 143 4M FITNESS TEAM 40 1:24:36.3 14 28:31.9 7 1:11.0 7 38:41.5 21 1:24.8 17 14:46.9 1:24:36.3
11 42 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ 162 All Terrain Runners 45 1:25:15.9 7 26:44.0 22 1:36.7 20 42:07.7 23 1:29.5 8 13:17.8 1:25:15.9
12 43 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΙΠΕΡΗΣ 210 ΜΙΛΤΙΑΔΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 47 1:25:28.8 18 28:44.0 19 1:32.4 10 40:10.8 11 1:04.1 12 13:57.3 1:25:28.8
13 45 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 220 DHL EXPRESS 40 1:26:46.1 8 26:53.0 10 1:14.8 19 42:04.0 14 1:10.0 23 15:24.1 1:26:46.1
14 47 ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΩΤΕΙΝΟΣ 225 maskot 46 1:27:06.7 16 28:33.2 20 1:33.1 18 41:55.8 17 1:17.7 11 13:46.8 1:27:06.7
15 48 ΜΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ 187 KROMMIDAS COACHING 49 1:27:48.4 23 30:20.8 8 1:11.4 9 39:57.1 8 1:01.0 21 15:18.0 1:27:48.4
16 52 THANOS FOUNDAS 131 41 1:28:17.9 13 28:26.4 32 2:02.8 16 41:49.5 18 1:20.5 16 14:38.6 1:28:17.9
17 53 ΒΑΣΙΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ 223 KROMMIDAS COACHING 45 1:28:23.1 20 29:29.0 17 1:29.6 15 41:24.3 26 1:31.1 13 14:28.9 1:28:23.1
18 55 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣ 209 48 1:29:09.8 12 28:21.3 35 2:09.1 17 41:51.2 27 1:41.0 20 15:07.1 1:29:09.8
19 56 THOMAS TSAKAGIANNIS 157 abvvie running team 47 1:30:23.3 17 28:44.0 23 1:39.1 23 43:30.0 29 1:56.7 14 14:33.4 1:30:23.3
20 60 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΣ 93 41 1:31:20.3 22 29:53.7 28 1:50.7 21 42:13.2 25 1:29.7 25 15:52.8 1:31:20.3
21 61 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΙΟΥΜΠΡΗΣ 221 45 1:31:26.9 19 29:05.5 6 1:09.8 26 44:26.3 20 1:21.6 22 15:23.5 1:31:26.9
22 64 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΕΝΤΟΥΡΑΣ 94 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 48 1:31:59.3 21 29:29.3 13 1:23.3 25 44:11.7 19 1:21.2 24 15:33.7 1:31:59.3
23 69 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ 181 47 1:33:55.7 30 32:42.9 18 1:31.3 12 40:30.7 30 2:02.8 31 17:07.7 1:33:55.7
24 70 MICHALIS MOURTZIS 145 4M FITNESS TEAM 40 1:34:22.3 15 28:32.3 12 1:17.2 34 48:31.5 12 1:07.3 18 14:53.8 1:34:22.3
25 71 STELIOS KALATZIS 134 40 1:34:36.3 25 31:14.0 25 1:41.6 27 44:33.3 33 2:08.2 19 14:59.1 1:34:36.3
26 75 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΣΑΜΙΩΤΗΣ 96 49 1:36:42.4 24 30:34.0 26 1:43.5 30 46:31.9 7 0:57.7 28 16:55.2 1:36:42.4
27 76 ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ ΛΙΑΡΔΑΚΗΣ 191 NS Coaching 43 1:37:28.7 29 32:16.8 15 1:28.0 29 45:57.0 16 1:16.9 27 16:29.8 1:37:28.7
28 77 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΛΟΥΚΕΡΗΣ 192 ActionTeamDais 44 1:37:38.4 11 28:19.2 36 2:26.3 35 51:18.4 35 2:08.9 10 13:25.4 1:37:38.4
29 78 MARINOS SYRIGOS 154 41 1:37:55.9 31 34:43.2 34 2:06.0 13 41:08.5 38 2:44.9 33 17:13.3 1:37:55.9
30 79 KONSTANTINOS KATRODAVLIS 135 PEARL IZUMI GR 42 1:38:07.1 27 31:44.0 33 2:04.8 28 45:21.0 28 1:50.3 30 17:06.9 1:38:07.1
31 80 SPIROS RAZIS 151 45 1:38:53.5 28 32:10.6 14 1:24.6 33 47:27.3 22 1:26.4 26 16:24.4 1:38:53.5
32 82 ΗΛΙΑΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ 198 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 40 1:40:11.6 35 37:51.8 37 2:52.2 11 40:10.8 32 2:06.6 32 17:09.9 1:40:11.6
33 84 ANTONIS PATERAS 147 43 1:43:01.3 36 38:19.4 21 1:36.0 22 42:13.7 24 1:29.6 35 19:22.5 1:43:01.3
34 85 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΛΗΣ 230 MY ATHLETE 45 1:43:18.4 26 31:42.8 4 0:59.8 36 52:25.5 13 1:08.5 29 17:01.6 1:43:18.4
35 86 SOTIRIS MARANIS 141 WIND team 45 1:43:51.4 32 35:09.5 29 1:53.2 32 46:47.8 34 2:08.3 34 17:52.4 1:43:51.4
36 88 GEORGE TOURKAMPIS 156 NS Coaching 40 1:45:51.5 34 35:38.9 31 2:01.7 31 46:35.8 31 2:04.7 36 19:30.1 1:45:51.5
37 90 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ 163 42 1:50:46.6 37 41:07.2 24 1:40.4 24 43:56.2 36 2:09.3 38 21:53.3 1:50:46.6
38 91 IOANNIS DIRAKIS 129 40 2:05:32.2 33 35:19.9 27 1:47.8 37 1:04:36.1 37 2:12.5 37 21:35.7 2:05:32.2


Male 50 to 59
Place Overall* Plc Name Age RUN1 Rnk RUN1 Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN2 Rnk RUN2 Time Chip Time
1 10 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 161 ΥΓΕΙΑ Κ ΔΙΑΠΛΑΣΗ GYM 50 1:15:02.5 1 24:28.8 5 1:12.2 1 35:39.2 3 1:05.6 1 12:36.6 1:15:02.5
2 19 EVANGELOS CHARATSIS 127 BETA 53 1:18:27.8 3 26:26.8 6 1:26.3 2 35:43.6 5 1:26.1 3 13:24.8 1:18:27.8
3 24 ΠΡΕΒΕΖΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 167 50 1:19:24.7 2 26:21.5 4 1:08.8 4 37:59.2 1 1:02.6 2 12:52.4 1:19:24.7
4 29 ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΡΕΒΕΖΙΑΝΟΣ 214 52 1:20:23.0 4 26:36.2 3 1:06.7 3 37:45.5 4 1:09.1 4 13:45.4 1:20:23.0
5 54 ΚΙΜΩΝ ΚΑΛΟΓΛΟΥ 179 Myathlete 51 1:28:56.9 5 27:36.6 2 1:03.6 6 43:38.2 2 1:04.8 6 15:33.4 1:28:56.9
6 57 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΕΙΡΑΔΑΚΗΣ 218 50 1:30:27.2 6 28:34.1 1 0:58.5 7 45:14.8 6 1:33.6 5 14:06.1 1:30:27.2
7 63 EDDY ALEXIOU 125 AO ΘΗΣΕΑΣ 56 1:31:42.4 8 31:04.2 7 1:27.6 5 40:46.0 7 2:23.6 7 16:00.8 1:31:42.4
8 83 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΤΑΘΑΤΟΣ 219 ΔΑΙΣ 53 1:40:56.2 7 30:51.4 8 3:19.7 8 46:49.1 8 2:32.9 8 17:22.9 1:40:56.2


Male 60 and Over
Place Overall* Plc Name Age RUN1 Rnk RUN1 Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN2 Rnk RUN2 Time Chip Time
1 37 ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΓΑΡΙΏΤΗΣ 200 Myathlete 64 1:23:45.5 1 28:50.7 1 1:15.3 1 38:23.2 1 1:19.0 1 13:57.2 1:23:45.5




ENERGY DUATHLON RELAYS

ΑΜΙΓΩΣ ΓΥΝΑΙΚΕΙΕΣ ΟΜΑΔΕΣ
Place Bib Number Address Line 1 Captain Gun Time RUN1 Rnk RUN1 Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN2 Rnk RUN2 Time Chip Time
1 238 RED STAR TRIATHLON CLUB DIANNE VATIS 1:26:50.9 1 30:03.3 3 0:59.4 2 40:27.6 2 0:48.3 1 14:32.1 1:26:50.9 Katerina Metaxa Dianne Vatis Katerina Metaxa
2 247 ΜΠΟΥΤΟΎΡΗ ΦΩΤΕΙΝΉ ΜΠΟΥΤΟΎΡΗ 1:38:16.9 3 40:02.0 1 0:46.9 1 39:03.4 1 0:46.4 2 17:38.1 1:38:16.9 ΕΙΡΗΝΗ ΦΑΚΙΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΠΟΥΤΟΥΡΗ ΛΙΝΑ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ
3 249 NUVENTI TRIATHLON ΣΤΕΛΙΟΣ ΧΑΣΙΚΟΣ 1:39:54.8 2 35:50.2 2 0:50.2 3 43:41.5 3 1:02.2 3 18:30.5 1:39:54.8 Kαφωρου Ηρω Φωστηνη Μαρια Κωτση Ευανθια


ΟΜΑΔΕΣ ΑΝΔΡΩΝ/ΜΙΚΤΕΣ
Place Bib Number Address Line 1 Captain Gun Time RUN1 Rnk RUN1 Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN2 Rnk RUN2 Time Chip Time
1 243 AMSTEL FREE 1 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΣΑΓΓΕΛΗΣ 1:08:18.7 1 24:47.7 11 1:05.7 1 29:43.7 2 0:42.0 1 11:59.4 1:08:18.7 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΣΑΓΓΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΛΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΣΑΓΓΕΛΗΣ
2 92 Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ 1:14:40.9 2 25:13.1 1 0:48.8 3 35:29.8 7 0:47.7 2 12:21.3 1:14:40.9 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΟΥΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ
3 250 ZOI ΖΩΉ ΧΑΡΟΎΠΑ 1:17:03.6 5 28:06.3 2 0:50.3 2 33:19.7 6 0:44.9 4 14:02.3 1:17:03.6 Ζωή Χαρούπα Μιχάλης Παπασάββας Ζωή Χαρούπα
4 242 SUPERS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΓΓΕΛΕΤΟΣ 1:18:39.7 3 26:50.7 5 0:56.3 5 37:19.0 5 0:44.6 3 12:49.0 1:18:39.7 ΒΛΑΧΟΣ ΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΕΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΛΑΧΟΣ ΑΚΗΣ
5 236 ΝΤΟΥΜΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΤΟΥΜΑΝΗΣ 1:23:54.7 4 27:10.6 9 1:00.3 4 36:56.0 9 0:56.2 12 17:51.4 1:23:54.7 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΡΟΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΤΟΥΜΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑ ΡΑΦΑΗΛΙΔΟΥ
6 239 NOVA ΝΟΤΙΑΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 1:24:55.6 10 30:41.5 3 0:52.1 6 37:55.3 1 0:41.2 7 14:45.4 1:24:55.6 ΒΑΙΟΣ ΠΟΣΟΤΙΔΗΣ ΝΟΤΙΑΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΙΟΣ ΠΟΣΟΤΙΔΗΣ
7 245 DHL EXPRESS ΗΛΙΑΣ ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ 1:25:47.9 8 29:22.1 4 0:53.1 7 38:06.5 8 0:50.1 10 16:35.9 1:25:47.9 ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΚΑΡΑΤΖΟΓΙΑΝΝΗ ΗΛΙΑΣ ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΕΛΙΖΑ ΛΑΤΤΑ
8 237 AN-XR-TT 303 HARRIS NTASSIS 1:26:15.1 7 29:13.2 6 0:59.0 9 41:06.2 4 0:43.8 5 14:12.9 1:26:15.1 Dionysis Arvanitakis Harris Ntassis Dionysis Arvanitakis
9 248 ΓΑΛΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ ΓΑΛΑΝΗΣ 1:32:31.0 9 30:33.1 13 1:14.2 11 44:10.1 12 1:06.9 8 15:26.5 1:32:31.0 Αργυρης Βλαχουτσικος Νικολας Γαλανης Αργυρης Βλαχουτσικος
10 246 3Μ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 1:32:49.3 6 28:15.4 7 0:59.3 13 48:17.5 3 0:43.4 6 14:33.6 1:32:49.3 Δημητρης Δρακόπουλος Αναστασιος Κωνσταντινιδης Δημήτρης Δρακόπουλος
11 240 SKAN SPYRIDON SKIADOPOULOS 1:33:16.4 11 33:19.6 8 1:00.3 10 41:19.5 10 1:02.7 9 16:34.1 1:33:16.4 SKIADOPOULOS SPYRIDON ANTONOPOULOS DIMITRIOS SKIADOPOULOS SPYRIDON
12 244 ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ 1:40:54.2 12 36:05.5 10 1:00.5 12 45:20.1 11 1:06.0 11 17:21.9 1:40:54.2 ΠΑΠΑΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
13 241 ΔΗΜΗΤΡΑ_TEAM ΕΛΊΝΑ ΦΑΚΙΟΛ' 1:42:07.8 13 38:51.3 12 1:07.4 8 40:59.2 13 1:12.3 13 19:57.3 1:42:07.8 Ελίνα Φακιολά Θέμης Ζυγούμης Ελίνα Φακιολά

Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Σχόλια αναγνωστών
Garmin FR family

Energy Races

Triathlon Hellas

nutrinews

Το trinews.gr είναι ένα portal αφιερωμένο στο τρίαθλο, με ειδήσεις, αγώνες και άρθρα - Όροι Χρήσης - Επικοινωνία: info [at] trinews [dot] gr

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - FitnessPulse.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News