Αρχική Ενημέρωση Αγώνες Αποτελέσματα Άρθρα Προϊοντα & Υπηρεσίες Φωτογραφίες Βίντεο
High5 NSCoaching Kasimis Training X-treme Stores Top Cycles Triathlon
Αποτελέσματα
10 Ιουν 12 ← πίσω

Ορεινό τρίαθλο Λάδωνα

2ος αγώνας ADVENTURE CUP 2012 ( X-EVENT )

RANK            BIB            ΟΝΟΜΑ            ΕΠΩΝΥΜΟ            Gender            Cat            SWIM            T1            BIKE            T2            Run            Finish - Σύνολο

1            15            ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ            ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ            Male            A3            0:08:59            0:00:54            1:17:53            0:00:12            0:37:22            2:05:20

2            47            ΛΕΩΝΙΔΑΣ            ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ            Male            A3            0:10:07            0:01:27            1:22:23            0:00:33            0:37:30            2:12:00

3            3            ΑΝΔΡΕΑΣ            ΓΡΙΒΑΣ            Male            A1            0:07:42            0:01:38            1:19:36            0:00:36            0:47:09            2:16:41

4            27            ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ            ΚΑΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ            Male            A2            0:14:41            0:01:44            1:20:44            0:00:42            0:42:57            2:20:48

5            19            ΛΑΖΑΡΟΣ            ΨΩΜΟΠΟΥΛΟΣ            Male            A1            0:09:02            0:01:20            1:25:14            0:00:05            0:46:19            2:22:00

6            25            ΙΩΑΝΝΗΣ            ΑΒΟΥΡΗΣ            Male            A2            0:10:49            0:01:31            1:31:52            0:00:46            0:40:45            2:25:43

7            31            ΘΟΔΩΡΗΣ            ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ            Male            A4            0:20:08                        1:26:03            0:01:03            0:42:57            2:30:11

8            13            ΠΑΡΙΣ            ΒΕΝΕΤΗΣ            Male            A1            0:12:16            0:07:02            1:24:07            0:03:25            0:46:04            2:32:54

9            9            ΕΥΓΕΝΙΑ            ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΥ            Female            TEAM            0:16:33                        1:31:49            0:00:16            0:45:58            2:34:36

9            9            ΜΑΡΚΟΣ             ΜΠΟΥΡΝΙΑΣ            Male            TEAM

10            44            ΚΩΣΤΑΣ            ΔΡΑΚΟΝΤΑΕΙΔΗΣ            Male            A3            0:10:36            0:01:11            1:34:03            0:00:39            0:48:09            2:34:38

11            24            ΙΩΑΝΝΗΣ            ΣΟΥΠΟΣ            Male            A2            0:10:54            0:01:45            1:35:36            0:00:55            0:48:25            2:37:35

12            22            ΚΩΣΤΑΣ            ΞΥΛΑΡΔΙΣΤΟΣ            Male            A2            0:11:03            0:04:15            1:37:51            0:00:28            0:45:06            2:38:43

13            21            ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ            ΜΠΙΛΛΗΣ            Male            A2            0:10:48            0:03:22            1:37:39            0:01:46            0:46:12            2:39:47

14            10            ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ            ΛΑΜΠΡΟΣ            Male            A2            0:13:16            1:40:02                        0:01:21            0:46:19            2:40:58

15            14            ΠΕΡΙΚΛΗΣ            ΡΟΥΒΑΛΗΣ            Male            A2            0:10:34            0:02:58            1:39:50            0:00:48            0:51:18            2:45:28

16            34            ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ            ΜΙΚΕΣ            Male            A2            0:13:22            0:03:41            1:34:29            0:01:38            0:52:18            2:45:28

17            30            ΜΙΧΑΗΛΟΣ            ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ            Male            A1            0:09:45            0:01:44            1:41:48            0:00:15            0:52:48            2:46:20

18            17            ΙΩΑΝΝΗΣ            ΚΟΚΚΙΝΗΣ            Male            TEAM            0:12:30            0:00:06            1:48:01            0:00:09            0:48:03            2:48:49

18            17            ΓΙΩΡΓΟΣ            ΚΟΚΚΙΝΗΣ            Male            TEAM

19            50            ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ            ΣΑΡΗΣ            Male            A2            0:08:30            0:02:15            1:46:30            0:02:04            0:51:57            2:51:16

20            12            ΑΝΤΩΝΗΣ            ΚΟΥΡΤΗΣ            Male            A4            0:10:30            0:10:10            1:34:30            0:03:08            0:53:24            2:51:42

21            49            ΣΑΒΒΑΣ            ΑΓΓΕΛΑΤΟΣ            Male            A4            0:13:45            0:06:50            1:34:37            0:03:08            0:53:27            2:51:47

22            28            ΒΑΣΙΛΗΣ            ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ            Male            A2            0:11:17            0:03:34            1:42:31            0:03:18            0:52:45            2:53:25

23            18            ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ            ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ            Male            A2            0:14:20            0:05:29            1:47:43            0:02:17            0:55:05            3:04:54

24            6            ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ            ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ            Male            A2            0:13:23                        1:52:04            0:04:20            0:55:57            3:05:44

25            35            ΧΡΗΣΤΟΣ            ΚΑΤΣΙΡΟΠΟΥΛΟΣ            Male            A2            0:16:01            0:03:22            1:55:38            0:00:05            0:54:19            3:09:25

26            43            ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ            ΣΑΠΟΥΝΑΚΗΣ            Male            TEAM            0:14:42            0:00:00            1:48:18            0:00:07            1:08:59            3:12:06

26            43            ALEX            ΣΑΠΟΥΝΑΚΗ            Female            TEAM

26            43            ΕΛΙΣΑΒΕΤ            ΑΝΝΙΝΟΥ            Female            TEAM

27            33            ΣΠΥΡΙΔΩΝ            ΚΟΥΛΗΣ            Male            A4            0:16:02            0:06:16            1:58:07            0:00:11            0:53:45            3:14:21

28            2            ΓΙΑΝΝΗΣ            ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ            Male            A1            0:11:58            0:03:06            1:47:53            0:01:16            1:14:12            3:18:25

29            26            ΝΙΚΟΛΑΟΣ            ΚΑΚΚΟΣ            Male            A2            0:11:19            0:03:50            1:57:18            0:02:42            1:05:35            3:20:44

30            16            ΑΘΗΝΑ            ΧΟΡΤΗ            Female            TEAM            0:13:24                        2:08:12            0:00:03            0:59:51            3:21:30

30            16            ΒΙΒΗ            ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥΛΗ            Female            TEAM

31            4            ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ            ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ            Male            A3            0:17:14            0:06:07            1:57:46            0:04:20            0:57:25            3:22:52

32            42            ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ            ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ            Male            A3            0:17:12            0:06:49            2:01:51                        0:59:35            3:25:27

33            48            ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ            ΑΝΑΓΝΩΠΟΥΛΟΣ            Male            A3            0:19:48            0:04:38            2:19:51            0:03:14            1:13:39            4:01:10

34            8            ΚΩΣΤΑΣ            ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ            Male            TEAM            0:17:13            0:05:19            2:46:40            0:00:04            1:04:09            4:13:25

34            8            ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ            ΝΤΕΛΜΕΚΟΥΡΑ            Female            TEAM

35            32            ΓΑΒΡΙΗΛ            ΛΟΥΚΕΡΗΣ            Male            A2            0:15:03            0:05:04            1:56:19            0:45:08            1:13:29            4:15:03

36            7            ΙΟΡΔΑΝΗΣ            ΚΑΝΑΡΙΔΗΣ            Male            A1            0:19:49            0:09:55            2:52:31            0:14:35            DNF            DNF

Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Σχόλια αναγνωστών
Triathlon Hellas

nutrinews

Το trinews.gr είναι ένα portal αφιερωμένο στο τρίαθλο, με ειδήσεις, αγώνες και άρθρα - Όροι Χρήσης - Επικοινωνία: info [at] trinews [dot] gr

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - FitnessPulse.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News