Αρχική Ενημέρωση Αγώνες Αποτελέσματα Άρθρα Προϊοντα & Υπηρεσίες Φωτογραφίες Βίντεο
High5 NSCoaching Kasimis Training X-treme Stores Top Cycles Triathlon
Αποτελέσματα
27 Μαϊ 12 ← πίσω

1st Argoman Triathlon

Individual Overall Fast

Rank   Rank   Rank   Bib      Name  Surname        Cat      Sex      Swim   Τ1       Bike     Τ2       Run     Total Time

Total   Sex      Cat

1          1          1          86       ΣΠΥΡΟΣ         ΓΚΟΤΖΙΑΣ      M1      Α          00:09:47        00:00:37        00:28:56        00:00:19        00:21:37        01:01:18

2          2          2          69       ΜΙΧΑΛΗΣ       ΣΟΥΓΙΟΛΤΖΟΓΛΟΥ    M1      Α          00:11:10        00:00:20        00:30:38        00:00:14        00:21:53        01:04:17

3          3          1          27       ΓΙΑΝΝΗΣ        ΨΑΡΕΛΗΣ       M4      Α          00:12:05        00:00:49        00:29:13        00:00:24        00:22:16        01:04:50

4          4          1          100     ΧΡΗΣΤΟΣ       ΓΑΡΕΦΗΣ       M6      Α          00:11:12        00:00:46        00:29:15        00:00:43        00:24:06        01:06:04

5          5          1          74       ΝΙΚΟΛΑΣ        ΦΡΑΓΓΟΓΙΑΝΝΗΣ      M2      Α          00:12:24        00:01:18        00:29:14        00:00:25        00:23:33        01:06:56

6          6          2          14       ΒΑΣΙΛΗΣ        ΚΑΥΚΟΠΟΥΛΟΣ        M4      Α          00:13:28        00:01:21        00:29:34        00:00:47        00:22:08        01:07:19

7          7          1          80       ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΡΡΗΣ          M3      Α          00:12:22        00:00:55        00:30:22        00:00:29        00:26:30        01:10:40

8          8          2          59       ΚΩΣΤΑΣ         ΤΣΙΚΡΙΚΑΣ    M2      Α          00:13:25        00:01:21        00:32:34        00:00:50        00:25:04        01:13:16

9          9          3          99       ΧΡΗΣΤΟΣ       ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ       M1      Α          00:18:32        00:02:46        00:30:25        00:00:11        00:21:58        01:13:54

10       10       4          125     ΓΙΩΡΓΟΣ         ΦΑΙΤΑΖΟΓΛΟΥ           M1      Α          00:11:55        00:00:25        00:34:28        00:00:24        00:26:44        01:13:57

11       1          1          19       ΒΙΟΛΕΤΑ        ΔΙΑΛΕΤΑΡΑ    F2        Γ          00:13:10        00:01:11        00:34:35        00:00:30        00:25:41        01:15:09

12       11       3          72       ΝΙΚΟΛΑΟΣ     ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ M2      Α          00:15:06        00:02:30        00:34:58        00:01:15        00:21:42        01:15:33

13       12       5          97       ΤΙΜΟΣ            ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ       M1      Α          00:11:30        00:01:26        00:34:10        00:00:13        00:28:36        01:15:58

14       13       6          38       ΔΗΜΗΤΡΗΣ   ΛΕΚΚΑΣ         M1      Α                                                                      01:15:58

15       14       2          41       ΔΗΜΗΤΡΗΣ   ΠΑΠΑΤΣΑΚΩΝΑΣ      M3      Α          00:17:06        00:01:37        00:33:59        00:00:15        00:23:46        01:16:44

16       15       4          15       ΒΑΣΙΛΗΣ        ΖΗΝΤΖΟΒΑΣ   M2      Α          00:14:14        00:01:34        00:35:34        00:00:34        00:26:35        01:18:34

17       16       5          112     ΑΝΤΩΝΗΣ      ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΣ        M2      Α          00:15:25        00:02:12        00:31:24        00:00:42        00:29:02        01:18:46

18       17       3          20       ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ   ΚΟΜΜΑΤΑΣ   M3      Α          00:12:39        00:01:26        00:34:56        00:00:54        00:29:00        01:18:56

19       2          1          45       ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ     ΓΚΟΤΖΙΑ         F1        Γ          00:11:08        00:00:58        00:37:59        00:00:48        00:28:03        01:18:57

20       18       3          96       ΤΑΣΟΣ            ΤΣΙΟΛΑΚΗΣ   M4      Α          00:15:25        00:01:34        00:37:22        00:00:46        00:24:34        01:19:42

21       19       6          25       ΓΙΑΝΝΗΣ        ΟΡΦΑΝΟΣ      M2      Α          00:16:33        00:02:09        00:35:22        00:00:23        00:26:28        01:20:57

22       20       7          40       ΔΗΜΗΤΡΗΣ   ΤΑΜΠΑΚΙΩΤΗΣ         M2      Α          00:14:29        00:00:56        00:37:56        00:01:07        00:29:12        01:23:42

23       21       7          5          ΑΛΚΗΣ            ΦΑΚΙΡΗΣ       M1      Α          00:12:38        00:02:54        00:36:18        00:00:34        00:31:39        01:24:06

24       22       8          113     ΣΤΑΘΗΣ         ΦΙΤΣΙΑΛΟΣ    M2      Α          00:14:50        00:01:28        00:38:29        00:00:16        00:29:17        01:24:22

25       23       9          55       ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ       ΝΤΑΦΑΛΙΑΣ   M2      Α          00:19:23        00:01:39        00:35:19        00:00:36        00:27:52        01:24:51

26       24       10       29       ΓΙΩΡΓΟΣ         ΡΑΠΤΗΣ         M2      Α          00:16:11        00:01:00        00:38:49        00:00:43        00:28:11        01:24:57

27       25       8          56       ΚΩΣΤΑΣ         ΣΠΥΡΟΥ         M1      Α          00:16:23        00:02:16        00:37:27        00:00:10        00:28:46        01:25:04

28       26       4          109     ΧΡΗΣΤΟΣ       ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ  M4      Α          00:14:33        00:01:31        00:37:03        00:01:28        00:30:36        01:25:13

29       27       5          12       ΒΑΓΓΕΛΗΣ      ΔΙΒΑΝΗΣ        M4      Α          00:20:31        00:02:31        00:32:42        00:01:07        00:28:54        01:25:48

30       28       9          46       ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ   ΓΑΛΑΝΗΣ       M1      Α          00:12:37        00:02:47        00:37:21        00:00:38        00:33:53        01:27:18

31       29       11       81       ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ      M2      Α          00:11:52        00:02:34        00:38:50        00:00:27        00:33:42        01:27:26

32       30       12       33       ΓΡΗΓΟΡΗΣ     ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΙΔΗΣ    M2      Α          00:16:21        00:01:36        00:38:35        00:00:16        00:30:46        01:27:35

33       3          2          21       ΓΕΩΡΓΙΑ         ΡΟΖΙ    F2        Γ          00:12:31        00:03:11        00:39:40        00:00:26        00:31:53        01:27:44

34       31       10       4          ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ            ΣΧΟΡΤΣΙΑΝΙΤΗΣ       M1      Α          00:22:34        00:04:13        00:34:41        00:00:37        00:26:42            01:28:50

35       32       4          3          ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ M3      Α          00:18:23        00:01:03        00:38:06        00:00:49        00:31:08        01:29:31

36       33       13       10       ΑΡΗΣ  ΚΑΡΑΜΠΕΡΗΣ           M2      Α          00:24:13        00:02:53        00:34:28        00:00:45        00:27:25        01:29:46

37       34       11       8          ΑΝΤΩΝΗΣ      ΚΛΙΜΗΣ         M1      Α          00:19:41        00:03:24        00:35:18        00:01:21        00:30:03        01:29:48

38       35       1          44       ΔΙΟΝΥΣΗΣ     ΑΝΔΡΙΟΛΑΤΟΣ          M5      Α          00:17:22        00:02:49        00:37:15        00:01:19        00:31:21        01:30:08

39       4          1          34       ΔΗΜΗΤΡΑ      ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΥ          F3        Γ          00:16:51        00:01:43        00:37:30        00:00:56        00:33:34        01:30:37

40       36       6          43       ΔΗΜΗΤΡΗΣ   ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ M4      Α          00:15:32        00:02:39        00:41:38        00:00:36        00:30:24        01:30:51

41       37       12       18       ΜΑΡΙΟΣ          ΒΕΤΣΙΚΑΣ      M1      Α          00:18:07        00:01:41        00:42:37        00:00:09        00:28:26        01:31:01

42       38       14       95       ΤΑΣΟΣ            ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ M2      Α          00:14:44        00:00:52        00:36:59        00:00:51        00:37:33        01:31:01

43       39       2          42       ΔΗΜΗΤΡΗΣ   ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ           M5      Α          00:22:14        00:02:40        00:38:19        00:01:10        00:27:03        01:31:28

44       40       13       48       ΘΑΝΑΣΗΣ       ΒΕΡΜΠΗΣ      M1      Α          00:18:37        00:01:43        00:40:11        00:01:08        00:30:18        01:31:59

45       5          3          2          HELENE          PASCOLI         F2        Γ          00:16:38        00:02:56        00:41:26        00:01:02        00:31:01        01:33:05

46       41       15       75       ΝΙΚΟΣ            ΤΖΟΡΤΖΙΝΗΣ M2      Α          00:20:54        00:03:06        00:41:59        00:00:26        00:27:56        01:34:22

47       42       14       13       ΒΑΓΓΕΛΗΣ      ΜΑΤΘΑΙΟΥ     M1      Α          00:16:30        00:02:31        00:39:39        00:00:14        00:35:33        01:34:28

48       6          4          110     ΜΑΡΙΑ            ΒΛΑΧΑΒΑΣ     F2        Γ          00:15:26        00:03:18        00:45:43        00:00:20        00:31:12        01:36:01

49       43       5          124     ΝΙΚΟΣ            ΝΤΑΙΦΑΣ        Μ3      Α          00:17:36        00:03:12        00:35:54        00:01:11        00:38:50        01:36:44

50       7          2          11       ΑΧΙΛΛΕΙΑ       ΜΑΛΙΣΟΒΑ     F1        Γ          00:15:35        00:02:42        00:41:42        00:00:29        00:37:34        01:38:03

51       44       16       93       ΣΩΚΡΑΤΗΣ    ΚΑΡΡΑΣ          Μ2      Α          00:21:42        00:01:58        00:41:49        00:01:15        00:35:51        01:42:36

52       45       7          89       ΣΤΑΥΡΟΣ       ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ M4      Α          00:15:31        00:01:54        00:47:53        00:01:18        00:36:33        01:43:11

53       46       15       73       ΝΙΚΟΛΑΟΣ     ΜΥΘΗΣ           M1      Α          00:21:55        00:02:02        00:46:55        00:00:16        00:33:33        01:44:43

54       47       6          85       ΣΠΥΡΟΣ         ΜΠΟΜΠΕΤΣΗΣ         M3      Α          00:16:32        00:03:24        00:44:46        00:00:13        00:40:31        01:45:28

55       48       16       111     ΙΩΑΝΝΗΣ       ΠΑΝΑΓΟΥ       M1      Α          00:15:29        00:05:06        00:43:27        00:00:45        00:42:07        01:46:55

56       8          2          65       ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΠΑΛΛΙΔΟΥ      F3        Γ          00:18:58        00:01:16        00:45:56        00:01:02        00:40:09        01:47:24

57       49       8          78       ΟΡΕΣΤΗΣ       ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ        M4      Α          00:20:47        00:01:00        00:48:13        00:01:21        00:38:48        01:50:11

58       50       7          30       ΓΙΩΡΓΟΣ         ΜΠΟΜΠΕΤΣΗΣ         M3      Α          00:20:56        00:01:10        00:48:35        00:01:04        00:39:15        01:51:01

59                               22       ΓΙΑΝΝΗΣ        ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ          Μ5      Α          DNS

60                               23       ΓΙΑΝΝΗΣ        ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ          Μ1      Α          DNS

61                               31       ΓΙΩΡΓΟΣ         ΤΣΑΟΥΣΗΣ     M5      Α          DNS

62                               37       ΔΗΜΗΤΡΗΣ   ΠΟΛΥΜΕΝΙΔΗΣ         Μ6      Α          DNS

63                               39       ΔΗΜΗΤΡΗΣ   ΚΑΛΟΠΗΤΑΣ  Μ5      Α          DNS

64                               53       ΚΥΡΗΚΟΣ      ΚΑΡΤΕΛΙΑΣ    Μ2      Α          DNS

65                               54       ΚΩΣΤΑΣ         ΠΕΡΒΑΝΑΣ     Μ4      Α          DNS

66                               63       ΛΕΩΝΙΔΑΣ      ΣΗΦΑΚΗΣ      Μ6      Α          DNS

67                               64       ΛΕΩΝΙΔΑΣ      ΒΟΤΣΙΚΑΣ      Μ3      Α          DNS

68                               68       ΜΑΡΙΟΣ          ΤΑΣΣΙΟΣ        Μ2      Α          DNS

69                               71       ΝΙΚΟΛΑΟΣ     ΚΟΛΟΒΟΣ      Μ1      Α          DNS

70                               76       ΝΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥ      F1        Γ          DNS

71                               82       ΠΑΝΟΣ           ΚΟΝΤΟΣ         M3      A          DNS

72                               87       ΣΤΑΥΡΟΣ       ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  Μ1      Α          DNS

73                               88       ΣΤΑΥΡΟΣ       ΤΣΟΛΑΚΟΣ    Μ3      Α          DNS

74                               98       ΧΡΗΣΤΟΣ       ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ       Μ2      Α          DNS


Team Relay Overall

Rank   Team  Swim   T1       Bike     T2       Run     Total Time      Race

1          OEA- NAB       00:05:31        00:00:27        00:15:15                    00:18:40        00:39:56        S.Fast

2          Γ.Σ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 1    00:07:10        00:00:04        00:21:48        00:00:06        00:16:32        00:45:42        S.Fast

3          ΑΣ ΑΚΡΑΤΟΣ ΒΟΛΟΥ 3         00:11:29        00:00:05        00:11:05        00:00:29        00:26:09        00:49:18

4          Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 2   00:06:50        00:00:26        00:21:58        00:00:02        00:20:01        00:49:19

5          ΑΣ ΑΚΡΑΤΟΣ ΒΟΛΟΥ 1         00:11:10        00:00:00        00:34:19                    00:18:59        00:58:12

6          Bikeme.gr       00:09:32        00:00:08        00:27:57        00:00:04        00:21:45        00:59:28

7          ΑΣ ΑΚΡΑΤΟΣ ΒΟΛΟΥ 2         00:12:29                                            00:23:26        01:02:38

8          Volos Triathlon Team           00:13:49        00:00:03        00:29:52        00:00:01        00:22:19        01:06:04

9          ΜΟΤΟ ΛΕΒ     00:15:27        00:00:00        00:28:10        00:00:05        00:24:47        01:08:31

10       Team Lamia   00:12:08        00:00:01        00:31:27        00:00:01        00:27:21        01:11:00

11       Team Dental Group  00:12:58        00:00:24        00:54:32        00:00:02        00:41:19        01:49:15

Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Σχόλια αναγνωστών
Triathlon Hellas

nutrinews

Το trinews.gr είναι ένα portal αφιερωμένο στο τρίαθλο, με ειδήσεις, αγώνες και άρθρα - Όροι Χρήσης - Επικοινωνία: info [at] trinews [dot] gr

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - FitnessPulse.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News