Αρχική Ενημέρωση Αγώνες Αποτελέσματα Άρθρα Προϊοντα & Υπηρεσίες Φωτογραφίες Βίντεο
High5 NSCoaching Kasimis Training X-treme Stores Top Cycles Triathlon
Αποτελέσματα
29 Οκτ 06 ← πίσω

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Τριάθλου 2006

Κατηγορία ανδρών

1 Δοβανάς Κώστας Τιτάνες Ολυμπισμός 1:38:01
2 Δοβανάς Τάσος Ποσειδώνας Ιωαννίνων 1:38:30
3 Ξυδάς Ελευθέριος Ποσειδώνας Ν.Ψυχικού 1:45:49
4 Μούχος Γιάννης Ατλας Μυτιλήνης 1:48:09
5 Παππάς Δημήτρης Ατλας Μυτιλήνης 1:49:18
6 Ντάνιελ Φροστ Πανελλήνιος ΓΣ 2:02:17
7 Μπότσαρης Ελευθέριος Ν.Ο. Ρόδου 2:05:13
8 Χατζηνικόλας Κώστας Ν.Ο. Ρόδου 2:08:13
9 Κουζινός Παναγιώτης Ατλας Μυτιλήνης 2:08:29
10 Βακιρτζιδέλης Ιωάννης Α.Ο,Θησέας 2:09:31
11 Γιακουμάκης Ιωάννης Ανεμος Ν.Κυδωνίας 2:12:36
12 Γιακαμόζης Φώτης Α.Σ.Οδυσσέας 2:19:20
13 Ζέππος Σταύρος Α.Μ.Ο.Φαέθων 2:25:34
Ορκόπουλος Γιάννης Ανεμος Ν.Κυδωνίας DNF


Κατηγορία Γυναικών

1 Δημάκη Ντενίζ Ατλας Β. Μυτιλήνης 1:50:26
2 Τζίνη Μαρία Ν.Ο. Ρόδου 2:05:13
3 Κυριακοπούλου Τατιάνα Ατλας Β. Μυτιλήνης 2:09:32
4 Ψούνη Λίνα Ανεμος Ν.Κυδωνίας 2:12:36
5 Λουκοπούλου Λουκία Α.Θησέας 2:18:22
6 Μεταγγιστινού Στέλλα Τιτάνες Ολυμπισμός 2:20:33
7 Παπαδοπούλου Δομινίκη Α.Σ. Οδυσσέας 2:27:50

Κατηγορία Junior Ανδρών

1 Κοκκοτζής Ευάγγελος Α.Σ.Οδυσσέας 1:03:14
2 Γεροδήμος Χρήστος Ποσειδώνας Ιωαννίνων 1:04:05
3 Φαιτατζόγλου Γεώργιος Α.Σ.Οδυσσέας 1:05:26
4 Αβραμίδης Κώστας Α.Σ.Οδυσσέας 1:05:26
5 Σουγιουτζόγλου Μιχάλης ΕΟΣ Ροδολίβος 1:08:38
6 Κυριακούλης Αναστάσιος Ν.Ο.Κυπαρρισίας 1:09:14
7 Αργυρός Αναστάσιος Α.Μ.Ο. Φαέθων 1:09:57
8 Γιαννίκος Σπυρίδων Ποσειδώνας Ιωαννίνων 1:10:05
9 Καλτσίδης Χαρίτος Ν.Ο.Κυπαρρισίας 1:10:25
10 Παπαδημητρίου Σταύρος Ποσειδώνας Ιωαννίνων 1:12:59
11 Γεωργιάδης Αρμάντο Α.Μ.Ο. Φαέθων 1:19:52
12 Καρτάλης Νικόλαος Α.Μ.Ο. Φαέθων 1:34:28
13 Μαρκάκης Ευάγγελος Α.Μ.Ο. Φαέθων 1:36:11
Λυκοβαρδάκης Θεόδωρος Ποσειδώνας Ιωαννίνων DNF

Κατηγορία Junior Γυναικών

1 Βαχλή Θάλεια Ποσειδώνας Ιωαννίνων 1:13:55
2 Φρέντζου Αννα Ν.Ο.Κυπαρρισίας 1:17:57
3 Ποιμενίδου Ελένη Α.Σ. Οδυσσέας 1:20:24
4 Μπλέτσα Ανδρομάχη Α.Σ. Σπάρτακος Γλυφάδας 1:29:10

Κατηγορία U23 ανδρών

1 Πετρακόπουλος Ιωάννης Ν.Ο.Κυπαρρισίας 1:59:41
2 Κούρος Χαράμπος Α.Ο.Ποσειδώνας Ιωαννίνω 2:26:03
3 Παντελάκης Ευτύχης Α.Μ.Ο.Φαέθων 2:35:20

Κατηγορία U23 γυναικών

1 Μούχου Ειρήνη Ατλας Μυτιλήνης 1:52:43
Μπελελί Αλεξάνδρα Α.Σ.Οδυσσέας DNF

Κατηγορία Βετεράνων

1 Τζουανάκης Νεόφυτος Αδριάνειος 2:04:13
2 Νικολινάκος Αγγελος Α.Ο.Αρτεμις 2:04:13
3 Ανεσιάδης Χρήστος Ποσειδώνας Ιωαννίνων 2:11:38
4 Μυλωνάς Κώστας Τιτάνες Ολυμπισμός 2:20:00
5 Καλλέργης Νικόλαος Πανελλήνιος ΓΣ 2:20:51
6 Μητρόπουλος Κωνσταντίνος Πανελλήνιος ΓΣ 2:23:10
7 Πολλάκης Αντώνης Ανεμος Νέας Κυδωνίας 2:26:35
8 Γερμακόπουλος Ιωάννης Ποσειδώνας Ψυχικού 2:34:53
Ζησιμόπουλος Κωνσταντίνος Πανελλήνιος ΓΣ
Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Σχόλια αναγνωστών
Triathlon Hellas

nutrinews

Το trinews.gr είναι ένα portal αφιερωμένο στο τρίαθλο, με ειδήσεις, αγώνες και άρθρα - Όροι Χρήσης - Επικοινωνία: info [at] trinews [dot] gr

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - FitnessPulse.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News