Αρχική Ενημέρωση Αγώνες Αποτελέσματα Άρθρα Προϊοντα & Υπηρεσίες Φωτογραφίες Βίντεο
High5 NSCoaching Kasimis Training X-treme Stores Top Cycles Triathlon
Αποτελέσματα
22 Μαϊ 22 ← πίσω

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παρατριάθλου 2022

Αποτελέσματα
Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παρατριάθλου 2022


PTS5
Male Finishers
Place First Name Last Name Bib Number Swim T1 Bike T2 Run Time CLUB
1 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1 14:09.8 0:42.9 35:46.6 0:35.9 24:03.5 1:15:18.9 ΜΕΓΑΛΟΝΗΣΟΣ
2 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΩΡΑΪΤΗΣ 2 18:17.4 1:36.5 39:05.5 0:54.5 26:00.9 1:25:55.0 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
DNS ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 3 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ


PTS4
Male Finishers
Place First Name Last Name Bib Number Swim T1 Bike T2 Run Time CLUB
1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΛΑΧΑΣ 5 28:43.4 5:35.8 45:02.5 3:28.4 40:24.8 2:03:15.2 ΚΑΣΤΕΛΛΑΝΟΙ
DNS ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΚΑΚΥΡΓΙΑΚΗΣ 4 ΚΑΣΤΕΛΛΑΝΟΙ
DNS ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ 6 ΚΑΣΤΕΛΛΑΝΟΙ


PTS3
Male Finishers
Place First Name Last Name Bib Number Swim T1 Bike T2 Run Time CLUB
1 ΑΧΙΛΕΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ 7 18:10.9 2:11.1 36:41.8 0:28.4 26:48.2 1:24:20.6 ΚΑΣΤΕΛΛΑΝΟΙ


PTWC
Female Finishers
Place First Name Last Name Bib Number Swim T1 Bike T2 Run Time CLUB
1 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΑΡΑΝΤΗ 9 18:06.6 1:05.7 47:17.3 0:39.1 22:10.8 1:29:19.6 ΚΑΣΤΕΛΛΑΝΟΙ


Male Finishers
Place First Name Last Name Bib Number Swim T1 Bike T2 Run Time CLUB
1 ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΑΡΜΑΟΣ 8 27:22.8 3:37.7 49:05.3 2:53.8 29:08.5 1:52:08.3 ΙΩΝΑΣ


PTVI
Female Finishers
Place First Name Last Name Bib Number Swim T1 Bike T2 Run Time CLUB
1 ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ 12 16:19.0 2:12.6 37:38.8 1:09.4 29:47.1 1:27:07.0 ΙΩΝΑΣ
2 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΣΙΧΛΑΚΗ 11 22:42.3 1:56.6 33:51.0 1:10.3 28:39.9 1:28:20.1 ΑΡΙΩΝ


Male Finishers
Place First Name Last Name Bib Number Swim T1 Bike T2 Run Time CLUB
1 ΓΕΡΑΣΗΜΟΣ ΛΙΓΝΟΣ 10 11:37.5 1:04.6 29:25.4 0:45.2 19:28.7 1:02:21.5 ΦΙΛΟΞΕΝΟΣ



Αποτελέσματα Αγώνα τριάθλου συλλόγου "ΙΟΝΑΣ"


Female Finishers

Place Name Bib Number SWIM Time T1 Time BIKE Time T2+RUN Time Chip Time CLUB
1 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΛΜΥΡΟΥΔΗ 51 15:57.5 1:30.8 37:32.9 28:19.8 1:23:21.3
2 ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΥ 52 24:55.2 0:58.1 36:22.9 29:19.7 1:31:36.0
3 ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ 55 19:25.1 2:02.8 49:18.7 28:06.9 1:38:53.6
4 ΠΕΝΗ ΜΑΡΙΝΟΥ 54 22:26.5 3:56.4 47:57.6 32:03.9 1:46:24.5
5 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ 79 28:22.3 N/A 53:27.8 35:19.7 1:57:10.0
DNS ΜΑΙΡΗ ΛΙΑΡΟΥ 53
DNS ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΚΑ 56


Male Finishers
Place Name Bib Number SWIM Time T1 Time BIKE Time T2+RUN Time Chip Time CLUB
1 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΙΜΠΡΗΣ 76 13:07.4 0:47.7 33:01.4 23:09.3 1:10:05.9
2 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ 58 17:04.8 0:52.7 31:50.0 22:16.4 1:12:04.0
3 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 71 18:19.2 0:46.5 31:57.1 22:01.0 1:13:04.0
4 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 59 19:34.4 1:34.9 33:49.6 20:02.7 1:15:01.7
5 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΜΒΑΚΙΔΗΣ 61 15:15.9 1:14.2 34:21.5 25:24.8 1:16:16.5
6 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΝΙΚΙΔΗΣ 72 17:08.1 1:13.7 33:11.8 25:57.6 1:17:31.3
7 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 73 16:48.5 1:34.1 34:19.8 27:27.2 1:20:09.8
8 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΓΟΥΜΕΝΟΣ 64 19:33.6 1:17.0 34:20.4 25:25.1 1:20:36.2
9 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΡΙΓΚΟΣ 68 20:50.7 3:23.6 35:35.7 22:22.8 1:22:13.0
10 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ 62 16:09.7 1:40.1 34:18.4 30:43.6 1:22:51.8
11 ΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ 65 18:35.0 1:55.0 38:11.0 24:37.7 1:23:18.8
12 JOHNNY MODIANO 57 18:35.1 1:44.3 34:54.6 28:08.0 1:23:22.2
13 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΝΑΒΟΣ 67 20:40.3 1:47.1 36:00.0 25:25.2 1:23:52.7
14 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 60 16:09.3 1:46.8 35:53.5 31:25.7 1:25:15.5
15 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 70 20:21.5 3:06.5 38:07.8 23:42.9 1:25:18.9
16 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ 75 14:56.8 3:08.7 38:12.2 29:29.3 1:25:47.1
17 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΟΥΜΑΣ 77 14:41.2 2:02.3 42:59.9 30:34.5 1:30:18.0
18 ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΡΥΦΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 80 22:11.6 2:39.2 37:19.4 34:14.6 1:36:25.0
DNS ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 66
DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΟΥΡΜΠΑΣ 69
DNS ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΡΟΚΟΣ 74
DNS ΣΤΑΥΡΟΣ ΦΡΑΓΚΙΑΣ 78
OOC ΣΠΥΡΟΣ ΔΟΥΜΑΣ 63 17:27.0 2:38.2 17:24.7 20:40.7 58:10.7
OOC ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ 81 27:18.2 3:48.2 N/A 31:35.4 1:02:42.0


RELAY
Place Name Bib Number SWIM Time T1 Time BIKE Time T2+RUN Time Chip Time CLUB
1 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΕΒΒΕΣ 88 19:41.5 0:22.3 33:12.6 23:06.1 1:16:22.7
2 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 96 15:54.1 0:22.5 38:32.3 25:47.7 1:20:36.7
3 ΦΩΤΗΣ ΚΑΡΑΜΟΥΣΑΝΤΑΣ 89 16:29.0 0:25.1 38:35.7 26:20.0 1:21:50.0 Super Fitness Gym 4
4 ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 98 21:51.9 0:25.5 34:02.2 26:32.2 1:22:52.0 AKROS / entr1_training
5 ΕΥΓΕΝΙΑ ΤΖΕΒΕΛΕΚΟΥ 97 N/A N/A N/A N/A 1:26:53.8
6 ΧΡΥΣΗ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ 95 15:59.7 0:25.1 39:41.0 31:12.2 1:27:18.1
7 ΦΑΙΔΡΑ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 94 16:04.2 0:27.2 39:29.9 32:00.6 1:28:02.0
8 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ 92 18:54.1 0:22.4 39:30.5 30:05.3 1:28:52.4 Super Fitness Gym 1
9 ΑΛΚΗΣΤΙΣ ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΥ 99 18:52.9 0:20.9 36:59.4 34:34.7 1:30:48.1
10 ΑΘΗΝΑ ΑΔΑΟΥ 93 15:59.1 0:19.2 43:05.1 33:18.1 1:32:41.5
11 ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΜΟΥΡΑΝΤΙΔΗΣ 90 20:00.7 00:25.2 43:35.0 30:27.9 1:34:28.9 Super Fitness Gym 3
12 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΣΒΕΣΤΑΣ 91 N/A N/A N/A N/A 1:36:52.0 Super Fitness Gym 2
13 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ 87 20:33.6 0:26.9 48:18.5 33:07.0 1:42:26.1 ΙΩΝΑΣ
DNF ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΚΟΥΝΤΑΣ 82 15:59.3 0:34.9 38:57.1
DNF ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΛΑΜΠΑΣ 86 25:25.6 4:43.5


Αποτελέσματα Ηλικιακών Κατηγοριών


Female 29 and Under
Place Overall Plc Name Bib SWIM Time T1 Time BIKE Time T2+RUN Time Chip Time
DNS DNS ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΚΑ 56


Female 30 to 39
Place Overall Plc Name Bib SWIM Time T1 Time BIKE Time T2+RUN Time Chip Time
1 19 ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΥ 52 24:55.2 0:58.1 36:22.9 29:19.7 1:31:36.0


Female 40 to 49
Place Overall Plc Name Bib SWIM Time T1 Time BIKE Time T2+RUN Time Chip Time
1 12 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΛΜΥΡΟΥΔΗ 51 15:57.5 1:30.8 37:32.9 28:19.8 1:23:21.3
2 21 ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ 55 19:25.1 2:02.8 49:18.7 28:06.9 1:38:53.6


Female 50 to 59
Place Overall Plc Name Bib SWIM Time T1 Time BIKE Time T2+RUN Time Chip Time
1 23 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ 79 28:22.3 N/A 53:27.8 35:19.7 1:57:10.0
DNS DNS ΜΑΙΡΗ ΛΙΑΡΟΥ 53


Female 60 and Over
Place Overall Plc Name Bib SWIM Time T1 Time BIKE Time T2+RUN Time Chip Time
1 22 ΠΕΝΗ ΜΑΡΙΝΟΥ 54 22:26.5 3:56.4 47:57.6 32:03.9 1:46:24.5


Male No Age Provided
Place Overall Plc Name Bib SWIM Time T1 Time BIKE Time T2+RUN Time Chip Time
DNS DNS ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 66
OOC OOC ΣΠΥΡΟΣ ΔΟΥΜΑΣ 63 17:27.0 2:38.2 17:24.7 20:40.7 58:10.7


Male 29 and Under
Place Overall Plc Name Bib SWIM Time T1 Time BIKE Time T2+RUN Time Chip Time
1 2 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ 58 17:04.8 0:52.7 31:50.0 22:16.4 1:12:04.0
2 9 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΡΙΓΚΟΣ 68 20:50.7 3:23.6 35:35.7 22:22.8 1:22:13.0
3 16 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 70 20:21.5 3:06.5 38:07.8 23:42.9 1:25:18.9
OOC OOC ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ 81 27:18.2 3:48.2 N/A 31:35.4 1:02:42.0


Male 30 to 39
Place Overall Plc Name Bib SWIM Time T1 Time BIKE Time T2+RUN Time Chip Time
1 1 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΙΜΠΡΗΣ 76 13:07.4 0:47.7 33:01.4 23:09.3 1:10:05.9
2 3 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 71 18:19.2 0:46.5 31:57.1 22:01.0 1:13:04.0
3 4 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 59 19:34.4 1:34.9 33:49.6 20:02.7 1:15:01.7
4 11 ΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ 65 18:35.0 1:55.0 38:11.0 24:37.7 1:23:18.8
5 14 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΝΑΒΟΣ 67 20:40.3 1:47.1 36:00.0 25:25.2 1:23:52.7
6 15 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 60 16:09.3 1:46.8 35:53.5 31:25.7 1:25:15.5


Male 40 to 49
Place Overall Plc Name Bib SWIM Time T1 Time BIKE Time T2+RUN Time Chip Time
1 5 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΜΒΑΚΙΔΗΣ 61 15:15.9 1:14.2 34:21.5 25:24.8 1:16:16.5
2 7 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 73 16:48.5 1:34.1 34:19.8 27:27.2 1:20:09.8
3 8 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΓΟΥΜΕΝΟΣ 64 19:33.6 1:17.0 34:20.4 25:25.1 1:20:36.2
4 10 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ 62 16:09.7 1:40.1 34:18.4 30:43.6 1:22:51.8
5 18 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΟΥΜΑΣ 77 14:41.2 2:02.3 42:59.9 30:34.5 1:30:18.0
6 20 ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΡΥΦΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 80 22:11.6 2:39.2 37:19.4 34:14.6 1:36:25.0
DNS DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΟΥΡΜΠΑΣ 69
DNS DNS ΣΤΑΥΡΟΣ ΦΡΑΓΚΙΑΣ 78


Male 50 to 59
Place Overall Plc Name Bib SWIM Time T1 Time BIKE Time T2+T2+RUN Time Chip Time
1 6 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΝΙΚΙΔΗΣ 72 17:08.1 1:13.7 33:11.8 25:57.6 1:17:31.3
2 17 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ 75 14:56.8 3:08.7 38:12.2 29:29.3 1:25:47.1
DNS DNS ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΡΟΚΟΣ 74


Male 60 and Over
Place Overall Plc Name Bib SWIM Time T1 Time BIKE Time T2+RUN Time Chip Time
1 13 JOHNNY MODIANO 57 18:35.1 1:44.3 34:54.6 28:08.0 1:23:22.2

Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Σχόλια αναγνωστών
Marathon EXPO

Authentic Marathon Swim

Triathlon Hellas

nutrinews

Το trinews.gr είναι ένα portal αφιερωμένο στο τρίαθλο, με ειδήσεις, αγώνες και άρθρα - Όροι Χρήσης - Επικοινωνία: info [at] trinews [dot] gr

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - FitnessPulse.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News