Αρχική Ενημέρωση Αγώνες Αποτελέσματα Άρθρα Προϊοντα & Υπηρεσίες Φωτογραφίες Βίντεο
High5 NSCoaching Kasimis Training X-treme Stores Top Cycles Triathlon
Αποτελέσματα
24 Σεπ 19 ← πίσω

AQUATHLON Elite/Junior/Youth 2019

AQUATHLON Elite/Junior/Youth 2019

Loutraki, September 22, 2019

Aquathlon 1+5k



WOMEN OVERALL
Place Name Bib No Age SWIM Time T1 Time RUN Time TIME
1 ΝΤΕΝΙΖ ΔΗΜΑΚΗ 16 42 12:40.0 0:27.0 19:14.0 32:21.0
2 ΑΘΗΝΑ ΙΩΑΝΝΙΔΗ 17 19 12:24.0 0:24.0 20:12.0 33:00.0
3 ΑΦΡΟΔΙTΗ ΓΙΑΡΕΝΗ 15 26 11:18.0 0:25.0 21:31.0 33:14.0
4 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΑΠΑΡΗ 20 28 12:18.0 0:31.0 21:39.0 34:28.0
5 ΈΜΙΛΗ ΒΑΛΜΑ 23 15 12:35.0 0:31.0 23:56.0 37:02.0
6 ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΜΑΡΙΝΗ 26 15 12:20.0 0:30.0 26:34.0 39:24.0
7 ΝΙΟΒΗ ΚΟΥΒΑΡΑ 24 15 16:02.0 0:28.0 22:57.0 39:27.0
8 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΖΟΛΑ 25 14 11:50.0 0:35.0 28:41.0 41:06.0
9 ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΓΑΙΤΑΝΗ 19 17 13:54.0 0:37.0 30:01.0 44:32.0
10 ΙΩΑΝΝΑ ΦΟΥΝΤΟΥΛΗ 21 18 20:49.0 0:16.0 29:12.0 50:17.0
DNF ΟΛΓΑ ΙΩΑΝΝΙΔΗ 18 20
DNF ΡΟΜΠΙΝ ΓΟΥΝΤΓΚΕΙΤ 27
DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΑΝΝ ΣΜΥΡΛΗ 22 10
DNS ΜΑΡΙΛΟΥ ΚΑΖΑΜΑΡΙΩΤΗ 28 18



MEN OVERALL
Place Name Bib No Age SWIM Time T1 Time RUN Time TIME
1 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΣΟΥΒΑΤΖΟΓΛΟΥ 1 31 10:46.0 0:29.0 17:52.0 29:07.0
2 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 2 21 11:52.0 0:19.0 17:27.0 29:38.0
3 ΛΟΥΗΣ ΓΟΥΝΤΓΚΕΗΤ 3 17 11:08.0 0:22.0 20:40.0 32:10.0
4 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΡΩΜΑΣ 6 45 14:01.0 0:31.0 18:24.0 32:56.0
5 ΔΗΜΟΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 7 23 14:04.0 0:26.0 19:05.0 33:35.0
6 ΛΟΥΤΣΙΑΝ ΙΓΝΑΤ 14 14 12:49.0 0:16.0 20:39.0 33:44.0
7 ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΙΝΤΖΙΑΔΗΣ 8 33 12:32.0 0:36.0 20:46.0 33:54.0
8 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 4 18 12:06.0 0:31.0 21:41.0 34:18.0
9 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΟΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ 5 17 11:48.0 0:22.0 24:09.0 36:19.0
DNF ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ 29 38
DNS ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗΣ 9 51
DNS ΑΝΔΡΕΑΣ ΡΕΜΠΟΥΤΣΙΚΑΣ 10 18
DNS ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΖΟΛΑΣ 100 18
DNS ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΒΔΑΣ 102 19
DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 103 86




Aquathlon 0.3+1.5k KIDS/YOUTH

Female
Place Name Bib No Age SWIM+T1 Time RUN Time TIME
1 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΑΡΙΝΗ 33 13 3:23.0 6:17.0 9:40.0
2 ΗΛΙΑΝΑ ΚΑΚΟΥΤΗ 35 11 3:56.0 5:49.0 9:45.0
3 ΙΟΥΛΙΑΝΗ ΤΖΟΛΑ 32 12 3:34.0 6:16.0 9:50.0
4 ΜΑΡΘΑ ΣΚΟΤΑΔΗ 31 12 3:59.0 6:59.0 10:58.0
5 ΒΑΛΙΑ ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ 37 10 4:11.0 7:44.0 11:55.0
DNS ΝΑΥΣΙΚΑ ΣΚΟΤΑΔΗ 36 11
DNS ΣΟΦΙΑ ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗ 40 8



Male
Place Name Bib No Age SWIM+T1 Time RUN Time TIME
1 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓΓΕΛΙΝΑΣ 12 15 4:26.0 6:06.0 10:32.0
2 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 38 10 5:00.0 6:03.0 11:03.0
3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 43 8 6:26.0 6:13.0 12:39.0
4 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΚΟΤΑΔΗΣ 41 9 6:25.0 6:15.0 12:40.0
5 ΗΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 42 8 5:40.0 7:40.0 13:20.0
6 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΛΑΣΗΣ 44 9 4:57.0 9:53.0 14:50.0
DNS ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΡΝΟΚΟΥΡΟΣ 34 12
DNS ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗΣ 39 11




YOUTH WOMEN
Place Name Bib Number Age SWIM Time T1 Time RUN Time TIME
1 ΈΜΙΛΗ ΒΑΛΜΑ 23 15 12:35.0 0:31.0 23:56.0 37:02.0
2 ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΜΑΡΙΝΗ 26 15 12:20.0 0:30.0 26:34.0 39:24.0
3 ΝΙΟΒΗ ΚΟΥΒΑΡΑ 24 15 16:02.0 0:28.0 22:57.0 39:27.0
4 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΖΟΛΑ 25 14 11:50.0 0:35.0 28:41.0 41:06.0
DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΑΝΝ ΣΜΥΡΛΗ 22 10



JUNIOR WOMEN
Place Name Bib Number Age SWIM Time T1 Time RUN Time TIME
1 ΑΘΗΝΑ ΙΩΑΝΝΙΔΗ 17 19 12:24.0 0:24.0 20:12.0 33:00.0
2 ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΓΑΙΤΑΝΗ 19 17 13:54.0 0:37.0 30:01.0 44:32.0
3 ΙΩΑΝΝΑ ΦΟΥΝΤΟΥΛΗ 21 18 20:49.0 0:16.0 29:12.0 50:17.0
DNS ΜΑΡΙΛΟΥ ΚΑΖΑΜΑΡΙΩΤΗ 104 18



YOUTH
Place Name Bib Number Age SWIM Time T1 Time RUN Time TIME
1 ΛΟΥΤΣΙΑΝ ΙΓΝΑΤ 14 14 12:49.0 0:16.0 20:39.0 33:44.0



JUNIOR MEN
Place Name Bib Number Age SWIM Time T1 Time RUN Time TIME
1 ΛΟΥΗΣ ΓΟΥΝΤΓΚΕΗΤ 3 17 11:08.0 0:22.0 20:40.0 32:10.0
2 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 4 18 12:06.0 0:31.0 21:41.0 34:18.0
3 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΟΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ 5 17 11:48.0 0:22.0 24:09.0 36:19.0
DNS ΑΝΔΡΕΑΣ ΡΕΜΠΟΥΤΣΙΚΑΣ 10 18
DNS ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΖΟΛΑΣ 100 18
DNS ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΒΔΑΣ 102 19

Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Σχόλια αναγνωστών
Triathlon Hellas

Artemisio Marathon Swim

The Fitness Conference

nutrinews

Το trinews.gr είναι ένα portal αφιερωμένο στο τρίαθλο, με ειδήσεις, αγώνες και άρθρα - Όροι Χρήσης - Επικοινωνία: info [at] trinews [dot] gr

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - FitnessPulse.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News