Αρχική Ενημέρωση Αγώνες Αποτελέσματα Άρθρα Προϊοντα & Υπηρεσίες Φωτογραφίες Βίντεο
High5 NSCoaching Kasimis Training X-treme Stores Top Cycles Triathlon
Αποτελέσματα
30 Ιουλ 16 ← πίσω

3o Aquathlon Πέραμος 2016

3o Aquathlon Πέραμος 2016

Νομός Καβάλας



ΑQUATHLON 2016 Στήλη1 Στήλη2 Στήλη3 Στήλη4
A/A NUMBER CATEGORY NAME TIME
1 3 M2 ΣΟΥΓΙΟΥΛΤΣΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ 36:11:00
2 24 M3 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 43:45:00
3 9 M2 Χ''ΗΛΙΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 45:00:00
4 57 M2 ΤΣΟΥΛΟΥΦΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 45:01:00
5 25 M3 ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 46:50:00
6 14 M2 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 47:35:00
7 23 M3 ΠΑΣΣΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 47:57:00
8 11 F2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ 48:01:00
9 51 M4 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 48:10:00
10 8 M2 ΣΤΑΪΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 48:20:00
11 50 M3 ΚΟΡΟΛΟΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 48:22:00
12 42 M4 ΖΑΜΠΕΤΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 48:23:00
13 52 M3 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 50:07:00
14 41 M3 ΟΦΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 50:42:00
15 39 M3 ΤΣΙΛΦΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 51:06:00
16 46 M4 ΤΖΕΠΕΣΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 51:10:00
17 54 M4 ΨΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 51:18:00
18 22 M3 ΑΛΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 51:50:00
19 38 M3 ΔΡΑΚΙΔΗΣ ΚΑΡΑΦΥΛΗΣ 52:07:00
20 30 M3 ΚΑΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 52:50:00
21 53 M2 ΚΕΡΑΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 53:12:00
22 21 M3 ΒΕΡΒΕΡΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 53:14:00
23 33 M3 ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 54:30:00
24 34 M3 ΦΑΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 55:25:00
25 29 M3 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 55:26:00
26 17 F2 ΒΡΑΣΙΔΟΥ ΖΩΗ 55:28:00
27 44 M4 ΣΑΜΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΑΣ 55:29:00
28 19 F2 ΜΠΟΥΡΒΑΝΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 56:00:00
29 37 M3 ΤΖΑΜΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 56:39:00
30 5 M2 ΜΑΡΜΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 56:40:00
31 56 F3 ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΙΟΥΛΙΑ 56:55:00
32 35 M3 ΧΑΜΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 57:30:00
33 27 M3 ΚΑΝΕΛΛΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 58:25:00
34 16 F2 Χ΄΄ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΓΔΑ 58:40:00
35 6 M2 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 59:15:00
36 20 M3 ΠΑΠΙΣΤΑΣ ΦΩΤΗΣ 59:30:00
37 55 M3 ΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1:02:59
38 40 M3 ΚΙΟΥΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:04:35
39 13 M2 ΜΑΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:06:12
40 49 M3 ΒΥΖΙΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:07:25
41 56 M2 ΣΕΠΕΤΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1:09:42
42 45 M4 ΒΕΡΤΕΟΥΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 1:09:56
43 48 M4 ΓΚΟΥΝΤΕΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:16:46



ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ
ΑQUATHLON 2016 Στήλη1 Στήλη2 Στήλη3 Στήλη4
A/A NUMBER CATEGORY NAME TIME
1 18 SK2 ΣΤΥΜΟΝΙΑΡΗΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ(ΤΙΜΩΡΟΙ) 35:28:00
2 13 SK1 ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΙΔΗΣ - ΤΕΡΖΙΔΗΣ(SERRES TEAM) 36:11:00
3 24 SK2 ΘΕΟΔΩΡΟΥΔΗΣ-ΣΟΓΑΤΖΗΣ(ΤΗΕΟΣ ΤΕΑΜ) 37:23:00
4 11 SK2 ΛΑΣΚΑΡΕΛΗΣ-ΛΑΣΚΑΡΕΛΗΣ( ΛΑΣΚΑΡΕΛΗΣ ΤΕΑΜ) 38:00:00
5 20 SK2 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ-ΦΟΥΡΤΟΥΝΑΣ( ΙΡΟΝ ΤΕΑΜ) 39:36:00
6 4 SK1 ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ(ROYT FAMILY) 40:19:00
7 31 SK2 ΣΚΑΡΗΣ-ΒΕΡΒΕΡΙΔΗΣ(ΠΟΚΕΜΟΝ) 40:48:00
8 21 SK4 ΓΑΡΕΦΗΣ-ΡΟΥΣΟΣ(ΝΤΡΙΜ-ΤΕΑΜ) 41:20:00
9 28 SK2 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ-ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ(ΣΕΡΡΕΣ/ΚΑΒΑΛΑ) 42:40:00
10 29 SK2 ΜΠΟΣΤΑΝΗ-ΠΑΠΑΖΕΚΟΣ(ΣΕΡΡΕΣ/ΘΕΣ/ΝΙΚΗ) 43:50:00
11 9 SK1 ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ( CROSS FIT 3) 45:02:00
12 30 SK3 FAULHARBER-ΚΟΥΡΚΟΥΤΙΔΟΥ(INTERNATIONAL TEAM) 45:04:00
13 7 SK2 ΜΑΝΩΛΑΡΑΚΗΣ-ΠΕΤΑΛΑ(ΚΡΟΣ ΦΙΤ 1) 45:07:00
14 1 SK2 ΚΡΑΣΤΟΥΝΗΣ-ΤΟΡΟΣΙΑΝ( ΟΙ ΕΤΣΙ) 45:12:00
15 23 SK3 ΜΑΝΦΡΕΔΗ-ΙΩΑΝΝΟΥ(ΑΚΑΛΥΠΤΟΙ) 46:25:00
16 2 SK2 ΚΟΣΤΕΝΙΔΗΣ-ΤΖΟΥΣΚΙΔΗΣ(ΚΟΜΟΤΙΝΑΙΟΙ) 46:35:00
17 12 SK3 ΦΟΥΝΤΟΥΚΙΔΗΣ ΠΟΥΛΙΟΣ(ΛΟΥΚΟΥΛΟΙ) 47:30:00
18 6 SK1 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ - ΜΙΣΣΙΟΥ(JOULIES) 48:21:00
19 8 SK1 ΚΟΤΣΑΜΠΟΥΓΚΙΔΗΣ - ΚΟΥΛΑΞΙΔΗΣ(CROSS FIT 2) 49:03:00
20 3 SK4 ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΤΖΙΝΤΣΟΣ(ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ) 51:35:00
21 10 SK3 ΔΑΓΚΟΣ-ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ(ΑΝΙΚΗΤΟΙ) 52:15:00
22 15 SK1 ΦΙΛΑΝΔΡΙΑΝΟΥ- ΚΑΤΕΒΑΟΓΛΟΥ(KIKORIKO) 52:30:00
23 5 SK1 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ - ΚΑΛΑΪΤΖΗ 52:54:00
24 27 SK3 ΑΓΟΡΑΣΤΟΣ-ΓΙΑΜΟΥΡΙΔΗΣ(ΝΤΡΙΜ ΤΕΑΜ) 53:15:00
25 25 SK ΑΙΤΖΙΔΗΣ-ΓΑΛΑΝΟΣ((OLD STARS) 55:27:00
26 19 SK4 ΚΥΡΙΛΙΔΗΣ-ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ( ΜΑΝΤ-ΜΑΧ) 56:15:00
27 14 SK2 ΚΥΡΑΝΟΥΔΗ-ΓΕΜΕΤΖΟΠΟΥΛΟΥ( ΧΡΥΣΑΛΙΔΑ) 58:42:00
28 17 SK1 ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΗ-ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΗΣ(SIFOYNES) 1:00
29 26 SK3 ΑΙΒΑΖΙΔΗΣ-ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ(ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ) 1:00:30
30 22 SK3 ΠΑΛΗΚΑΡΙΔΗΣ-ΣΤΑΘΟΡΗ(ΠΡΑΞΗΣ) 1:05:40
31 16 SK1 ΤΖΕΠΕΖΙΔΗΣ- ΤΖΕΠΕΣΙΔΟΥ( ADELFIA) 1:05:40

Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Σχόλια αναγνωστών
Triathlon Hellas

nutrinews

Το trinews.gr είναι ένα portal αφιερωμένο στο τρίαθλο, με ειδήσεις, αγώνες και άρθρα - Όροι Χρήσης - Επικοινωνία: info [at] trinews [dot] gr

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - FitnessPulse.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News