Αρχική Ενημέρωση Αγώνες Αποτελέσματα Άρθρα Προϊοντα & Υπηρεσίες Φωτογραφίες Βίντεο
High5 NSCoaching Kasimis Training X-treme Stores Top Cycles Triathlon
Αποτελέσματα
03 Ιουλ 16 ← πίσω

X-Event Sprint Triathlon Ladona

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ X-EVENT SPRINT TRIATHLON LADONA'S LAKE 2016


Κατεβάστε τα αποτελέσματα σε μορφή αρχείου excel
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ X-EVENT SPRINT TRIATHLON LADONA’S LAKE 2016


Rank Category Gender ΒΙΒ Name YOB Club SWIM SPRINT T1 SPRINT BIKE SPRINT T2 SPRINT FINISH SPRINT
1 Α Male 22 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 1975 0:14:36.214 0:15:18.237 0:55:17.594 0:55:51.044 1:15:52.820
2 Α Male 11 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 1983 CHALANDRI TRIATHLON TEAM 0:11:23.507 0:12:09.480 0:56:52.514 0:57:21.200 1:19:40.510
3 Α Male 4 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΚΟΥΝΤΑΣ 1971 0:11:32.147 0:12:24.884 0:59:19.444 0:59:56.880 1:20:42.320
4 Α Male 40 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1975 0:12:44.894 0:13:38.597 0:56:59.514 0:57:27.257 1:20:54.380
5 TEAM ΤΕΑΜ 12 ΙΖΑΜΠΕΛΛΑ ΚΩΣΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΨΟΥΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ ΤΣΙΑΠΑΣ 1986 NS COACHING 0:15:39.014 0:15:58.704 1:02:09.097 1:02:22.070 1:22:15.144
6 TEAM TEAM 8 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ, ΠΑNAΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΟΓΛΟΥ, ΜΟΥΓΓΟΛΙΑΣ 1977 ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ RUNNING TEAM 0:12:54.520 0:13:33.310 1:02:01.754 1:02:13.630 1:23:31.330
7 TEAM TEAM 20 ΟΥΡΑΝΙΑ, ΒΑΓΓΕΛΗΣ, ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ, ΣΑΚΕΛΛΗΣ, ΣΑΚΕΛΛΗ 1978 SAK ATTACK 0:12:37.707 0:13:00.617 1:00:06.384 1:00:24.070 1:24:28.200
8 Α Male 35 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΩΗΣ - 0:12:20.660 0:12:42.144 1:02:38.814 1:03:09.630 1:26:42.770
9 Α Male 6 ΗΛΙΑΣ ΖΑΡΟΚΩΣΤΑΣ 1993 0:16:43.947 0:17:58.300 1:03:45.280 1:04:30.424 1:26:48.080
10 Α Male 18 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΙΣΔΑΣ 1973 0:19:02.524 0:20:04.180 1:04:45.260 1:05:25.760 1:26:55.460
11 TEAM ΤΕΑΜ 3 ΓΙΑΝΝΗΣ, ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ,ΗΛΙΑΣ ΓΙΟΒΑΣ,ΚΑΒΟΥΡΙΝΟΣ, ΤΖΑΡΤΖΟΣ 1996 0:15:12.560 0:15:36.430 1:05:24.574 1:05:40.510 1:27:15.270
12 Γ Female 9 ΜΑΡΙΑ - ΑΙΜΙΛΙΑ ΚΑΖΑΜΑΡΙΩΤΗ 2001 ΑΣ ΠΑΛΜΟΣ 0:10:57.130 0:11:42.287 1:05:46.714 1:06:15.570 1:30:58.710
13 Α Male 17 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1975 0:19:20.034 0:20:41.430 1:10:31.344 1:11:21.890 1:33:11.900
14 Α Male 36 ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ 1977 0:16:19.887 0:17:29.370 1:08:51.720 1:09:17.570 1:34:44.914
15 Α Male 33 ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ 1975 0:18:19.630 0:19:51.470 1:11:53.074 1:13:16.820 1:39:49.540
16 Γ Female 32 ΛΙΑΝΑ ΧΑΣΙΩΤΗ 1986 CHALANDRI TRIATHLON TEAM 0:17:30.930 0:18:56.494 1:14:44.957 1:15:35.320 1:39:50.410
17 Γ Female 26 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΤΑΜΟΥ 1976 0:13:56.704 0:14:55.184 1:17:43.577 1:18:35.630 1:42:13.350
18 Α Male 27 ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗΣ 1972 - 0:19:40.394 0:23:22.740 1:16:37.814 1:18:07.010 1:42:31.100
19 Γ Female 13 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΟΡΑΗ 1973 WIND RUNNING TEAM 0:17:07.447 0:18:04.860 1:14:57.520 1:15:37.690 1:42:34.290
20 Α Male 24 ΜΑΡΙΝΟΣ ΠΙΤΣΙΟΣ 1970 0:25:19.630 0:25:58.800 1:23:33.440 1:24:06.130 1:52:18.200
21 Α Male 19 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΝΟΤΗΣ 1981 ASKLHPIOS EPIDAYROY 0:13:31.580 0:14:42.314 1:19:28.947 1:19:56.197 1:56:13.130
22 Α Male 21 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΔΕΡΑΚΗΣ 1967 0:19:05.394 0:21:04.564 1:26:12.090 1:27:43.714 2:01:54.150
23 Α Male 1 ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ 1975 CORPUS EVOLUTION 0:17:50.820 0:20:06.240 1:30:10.517 1:31:55.270 2:04:17.830
24 Γ Female 15 ΝΙΚΗ ΚΟΤΣΙΦΑ 1978 Α.Σ.ΠΑΛΜΟΣ 0:16:40.620 0:18:19.347 1:31:59.764 1:32:45.960 2:07:05.520
25 Α Male 34 ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 1981 ΑΣ ΠΑΛΜΟΣ 0:16:37.134 0:18:22.990 1:31:58.207 1:32:46.960 2:07:06.020
26 Γ Female 2 ΣΕΒΗΡΑ ΑΛΕΒΙΖΑΚΗ 1979 - 0:22:30.560 0:30:58.110 2:04:05.527 2:06:38.960 2:39:45.190
28 Α Male 7 ΙΣΑΑΚ ΙΣΑΑΚΙΔΗΣ DNF 1967 0:18:35.694 0:19:28.157 - - -
29 Α Male 29 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΑΛΙΑΤΟΥΔΑΣ DNF 1981 WIND RUNNING TEAM 0:21:05.890 0:23:14.490 - - -
30 Α Male 5 ΚΩΣΤΑΣ ΔΡΑΚΟΝΤΑΕΙΔΗΣ DNF 1966 0:13:08.284 - - - -
27 Γ Female 25 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΟΛΙΤΗ DNF 1967 0:11:16.880 - - - -



ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ X-EVENT SPRINT TRIATHLON LADONA'S LAKE 2016
Rank Category Gender ΒΙΒ Name YOB Club SWIM SPRINT T1 SPRINT BIKE SPRINT T2 SPRINT FINISH SPRINT
ΓΥΝΑΙΚΕΣ
1 Γ Female 9 ΜΑΡΙΑ - ΑΙΜΙΛΙΑ ΚΑΖΑΜΑΡΙΩΤΗ 2001 ΑΣ ΠΑΛΜΟΣ 0:10:57.130 0:11:42.287 1:05:46.714 1:06:15.570 1:30:58.710
2 Γ Female 32 ΛΙΑΝΑ ΧΑΣΙΩΤΗ 1986 CHALANDRI TRIATHLON TEAM 0:17:30.930 0:18:56.494 1:14:44.957 1:15:35.320 1:39:50.410
3 Γ Female 26 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΤΑΜΟΥ 1976 0:13:56.704 0:14:55.184 1:17:43.577 1:18:35.630 1:42:13.350
4 Γ Female 13 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΟΡΑΗ 1973 WIND RUNNING TEAM 0:17:07.447 0:18:04.860 1:14:57.520 1:15:37.690 1:42:34.290
5 Γ Female 15 ΝΙΚΗ ΚΟΤΣΙΦΑ 1978 Α.Σ.ΠΑΛΜΟΣ 0:16:40.620 0:18:19.347 1:31:59.764 1:32:45.960 2:07:05.520
6 Γ Female 2 ΣΕΒΗΡΑ ΑΛΕΒΙΖΑΚΗ 1979 - 0:22:30.560 0:30:58.110 2:04:05.527 2:06:38.960 2:39:45.190
7 Γ Female 25 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΟΛΙΤΗ DNF 1967 0:11:16.880 - - - -
ΑΝΔΡΕΣ
1 Α Male 22 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 1975 0:14:36.214 0:15:18.237 0:55:17.594 0:55:51.044 1:15:52.820
2 Α Male 11 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 1983 CHALANDRI TRIATHLON TEAM 0:11:23.507 0:12:09.480 0:56:52.514 0:57:21.200 1:19:40.510
3 Α Male 4 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΚΟΥΝΤΑΣ 1971 0:11:32.147 0:12:24.884 0:59:19.444 0:59:56.880 1:20:42.320
4 Α Male 40 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1975 0:12:44.894 0:13:38.597 0:56:59.514 0:57:27.257 1:20:54.380
5 Α Male 35 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΩΗΣ - 0:12:20.660 0:12:42.144 1:02:38.814 1:03:09.630 1:26:42.770
6 Α Male 6 ΗΛΙΑΣ ΖΑΡΟΚΩΣΤΑΣ 1993 0:16:43.947 0:17:58.300 1:03:45.280 1:04:30.424 1:26:48.080
7 Α Male 18 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΙΣΔΑΣ 1973 0:19:02.524 0:20:04.180 1:04:45.260 1:05:25.760 1:26:55.460
8 Α Male 17 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1975 0:19:20.034 0:20:41.430 1:10:31.344 1:11:21.890 1:33:11.900
9 Α Male 36 ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ 1977 0:16:19.887 0:17:29.370 1:08:51.720 1:09:17.570 1:34:44.914
10 Α Male 33 ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ 1975 0:18:19.630 0:19:51.470 1:11:53.074 1:13:16.820 1:39:49.540
11 Α Male 27 ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗΣ 1972 - 0:19:40.394 0:23:22.740 1:16:37.814 1:18:07.010 1:42:31.100
12 Α Male 24 ΜΑΡΙΝΟΣ ΠΙΤΣΙΟΣ 1970 0:25:19.630 0:25:58.800 1:23:33.440 1:24:06.130 1:52:18.200
13 Α Male 19 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΝΟΤΗΣ 1981 ASKLHPIOS EPIDAYROY 0:13:31.580 0:14:42.314 1:19:28.947 1:19:56.197 1:56:13.130
14 Α Male 21 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΔΕΡΑΚΗΣ 1967 0:19:05.394 0:21:04.564 1:26:12.090 1:27:43.714 2:01:54.150
15 Α Male 1 ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ 1975 CORPUS EVOLUTION 0:17:50.820 0:20:06.240 1:30:10.517 1:31:55.270 2:04:17.830
16 Α Male 34 ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 1981 ΑΣ ΠΑΛΜΟΣ 0:16:37.134 0:18:22.990 1:31:58.207 1:32:46.960 2:07:06.020
17 Α Male 7 ΙΣΑΑΚ ΙΣΑΑΚΙΔΗΣ DNF 1967 0:18:35.694 0:19:28.157 - - -
18 Α Male 29 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΑΛΙΑΤΟΥΔΑΣ DNF 1981 WIND RUNNING TEAM 0:21:05.890 0:23:14.490 - - -
19 Α Male 5 ΚΩΣΤΑΣ ΔΡΑΚΟΝΤΑΕΙΔΗΣ DNF 1966 0:13:08.284 - - - -
ΟΜΑΔΕΣ
1 TEAM TEAM 8 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ, ΠΑNAΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΟΓΛΟΥ, ΜΟΥΓΓΟΛΙΑΣ 1977 ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ RUNNING TEAM 0:12:54.520 0:13:33.310 1:02:01.754 1:02:13.630 1:23:31.330
2 TEAM TEAM 20 ΟΥΡΑΝΙΑ, ΒΑΓΓΕΛΗΣ, ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ, ΣΑΚΕΛΛΗΣ, ΣΑΚΕΛΛΗ 1978 SAK ATTACK 0:12:37.707 0:13:00.617 1:00:06.384 1:00:24.070 1:24:28.200
3 TEAM ΤΕΑΜ 12 ΙΖΑΜΠΕΛΛΑ ΚΩΣΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΨΟΥΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ ΤΣΙΑΠΑΣ 1986 NS COACHING 0:15:39.014 0:15:58.704 1:02:09.097 1:02:22.070 1:22:15.144
4 TEAM ΤΕΑΜ 3 ΓΙΑΝΝΗΣ, ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ,ΗΛΙΑΣ ΓΙΟΒΑΣ,ΚΑΒΟΥΡΙΝΟΣ, ΤΖΑΡΤΖΟΣ 1996 0:15:12.560 0:15:36.430 1:05:24.574 1:05:40.510 1:27:15.270
Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Σχόλια αναγνωστών
Triathlon Hellas

nutrinews

Το trinews.gr είναι ένα portal αφιερωμένο στο τρίαθλο, με ειδήσεις, αγώνες και άρθρα - Όροι Χρήσης - Επικοινωνία: info [at] trinews [dot] gr

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - FitnessPulse.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News