Αρχική Ενημέρωση Αγώνες Αποτελέσματα Άρθρα Προϊοντα & Υπηρεσίες Φωτογραφίες Βίντεο
High5 NSCoaching Kasimis Training X-treme Stores Top Cycles Triathlon
Αποτελέσματα
19 Ιουν 16 ← πίσω

Nafplio Energy Triathlon 2016

Nafplio Energy Triathlon 2016
June 19, 2016
Official Result by Hellenic Triathlon Federation TRIATHLON HELLAS

ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

Triathlon Sprint

Place Name Gun Time Bib Number Team Age SWIM Rnk SWIM Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN Rnk RUN Time Chip Time
1 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΣΟΥΒΑΤΖΟΓΛΟΥ 57:21.5 2 NS COACHING 28 2 9:11.2 3 0:33.0 1 29:27.7 6 0:35.4 2 17:34.0 57:21.5
2 GEORGIOS DANIIL 59:02.2 3 Thiseas 31 1 9:06.9 1 0:28.0 2 29:32.2 2 0:26.4 11 19:28.5 59:02.2
3 GEORGE ALYFANTIS 1:00:29.9 4 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 37 4 9:48.4 2 0:32.6 6 31:21.8 7 0:35.7 4 18:11.3 1:00:29.9
4 PANAGIOTIS DIMOPOULOS 1:02:50.8 26 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 27 3 9:33.6 24 0:51.4 16 33:21.0 3 0:29.7 5 18:35.0 1:02:50.8
5 ΚΩΣΤΑΣ ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ 1:02:58.7 5 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 34 11 10:56.9 7 0:39.4 10 32:52.5 23 0:46.6 3 17:43.2 1:02:58.7
6 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΒΔΑΣ 1:02:59.1 7 Γας Ιλισος 16 8 10:34.5 14 0:47.1 17 33:24.5 14 0:41.7 1 17:31.2 1:02:59.1
7 ΑΛΚΗΣ ΚΑΦΩΡΟΣ 1:04:56.0 6 Nuventi Triathlon 23 5 10:20.3 10 0:43.8 21 33:52.1 5 0:35.2 9 19:24.3 1:04:56.0
8 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΕΚΚΟΣ 1:06:03.4 132 DEREKAS ENDURANCE COACHING IOANNINA 37 55 14:33.1 32 0:57.1 4 31:02.7 9 0:38.1 6 18:52.2 1:06:03.4
9 ΝΊΚΟΣ ΜΠΕΛΕΓΡΊΝΟΣ 1:06:06.1 145 Credo S Victoria 17 7 10:25.2 26 0:52.6 20 33:45.6 25 0:47.5 14 20:15.0 1:06:06.1
10 ΝΤΕΝΙΖ ΔΗΜΑΚΗ 1:06:50.7 1 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 39 13 11:04.4 4 0:33.7 52 35:54.8 1 0:20.4 7 18:57.3 1:06:50.7
11 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΔΕΔΕΣ 1:07:02.7 97 NSC 41 44 14:01.7 73 1:19.3 3 31:01.6 57 1:01.5 12 19:38.4 1:07:02.7
12 ΤΆΣΟΣ ΜΟΥΣΤΆΚΗΣ 1:07:18.8 143 moustache_team/NScoaching 27 33 13:13.1 12 0:45.3 14 33:18.5 8 0:36.3 10 19:25.4 1:07:18.8
13 APOSTOLOS TEKOS 1:07:19.4 73 PALMOS 44 16 11:47.3 17 0:48.6 12 33:05.1 81 1:08.0 18 20:30.2 1:07:19.4
14 ANGELOS NIKOLINAKOS 1:08:02.2 58 50 45 14:02.4 13 0:45.9 11 33:02.0 32 0:51.8 8 19:20.0 1:08:02.2
15 ATHANASIOS DIMAKIS 1:08:16.1 23 37 54 14:30.7 65 1:15.8 5 31:16.3 27 0:49.9 15 20:23.3 1:08:16.1
16 ΣΤΡΑΤΟΣ ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ 1:09:17.8 137 ATHENS TRIATHLON TEAM 30 36 13:42.3 8 0:39.5 19 33:35.2 19 0:45.6 19 20:35.0 1:09:17.8
17 ΠΆΝΟΣ ΡΏΤΑΣ 1:09:38.7 172 Red Star Triathlon Club 45 47 14:03.6 82 1:22.3 9 32:19.1 124 1:29.7 16 20:23.7 1:09:38.7
18 ΣΩΤΗΡΗΣ ΔΑΜΑΛΑΣ 1:09:43.7 209 35 27 12:49.2 25 0:51.9 31 34:38.2 42 0:56.5 17 20:27.6 1:09:43.7
19 ALEXIS CHATZINIKOLAOU 1:10:23.1 20 36 21 12:26.7 6 0:38.1 18 33:24.9 15 0:41.8 56 23:11.4 1:10:23.1
20 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΛΑΓΚΟΥΤΣΟΣ 1:10:52.8 10 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ 39 49 14:07.2 16 0:47.7 8 31:59.1 108 1:18.7 47 22:40.0 1:10:52.8
21 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΙΧΑΣ 1:11:14.2 141 KASIMIS TRAINING 48 18 12:00.8 34 0:58.6 28 34:29.4 63 1:02.9 48 22:42.4 1:11:14.2
22 ΕΛΕΥΘΈΡΙΟΣ ΔΉΜΟΣ 1:11:15.8 100 #moustache_team 23 39 13:45.3 91 1:28.3 15 33:20.4 51 0:59.2 25 21:42.4 1:11:15.8
23 LOUIS WOODGATE 1:11:26.4 8 ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 14 15 11:25.3 15 0:47.3 51 35:53.9 4 0:32.0 52 22:47.8 1:11:26.4
24 VASILEIOS CHRONOPOULOS 1:11:47.7 21 ΑΣ ΠΑΛΜΟΣ 35 28 12:57.5 28 0:53.2 36 35:00.2 39 0:54.4 30 22:02.2 1:11:47.7
25 ΘΑΝΟΣ ΜΠΑΚΑΤΣΙΑΣ 1:11:50.9 144 Athens Triathlon Team 42 19 12:17.4 68 1:16.5 30 34:30.5 110 1:19.1 38 22:27.3 1:11:50.9
26 KATHERINA MALAMOU 1:12:58.4 49 Athens triathlon 33 51 14:21.2 9 0:41.1 27 34:23.8 17 0:45.3 50 22:46.8 1:12:58.4
27 ΗΛΙΑΣ ΖΑΡΟΚΩΣΤΑΣ 1:13:18.5 104 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 23 67 15:12.7 20 0:50.0 29 34:30.4 75 1:06.5 24 21:38.7 1:13:18.5
28 KONSTANTINOS TSOUMAS 1:13:26.7 76 Greece 42 57 14:41.1 66 1:15.8 23 34:06.2 30 0:50.7 42 22:32.8 1:13:26.7
29 ΘΕΟΛΌΓΟΣ ΜΑΛΑΧΙΆΣ 1:13:28.5 135 44 14 11:18.6 53 1:09.9 43 35:33.4 92 1:12.5 75 24:13.9 1:13:28.5
30 KOSTANTINOS THEODOROPOULOS 1:13:51.1 74 Palmos AS 39 59 14:56.0 40 1:04.1 34 34:49.5 61 1:02.6 29 21:58.7 1:13:51.1
31 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΟΥΔΑΛΗΣ 1:13:59.5 101 TRIODIO 37 43 14:00.3 70 1:17.2 32 34:41.1 120 1:24.7 44 22:36.0 1:13:59.5
32 ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΡΕΒΕΖΙΑΝΟΣ 1:14:12.4 167 53 83 15:34.3 31 0:56.7 22 34:02.2 106 1:18.3 35 22:20.8 1:14:12.4
33 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΗΣ 1:14:17.1 193 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 39 24 12:32.0 38 1:03.7 71 37:07.2 50 0:59.0 43 22:35.1 1:14:17.1
34 DIMITRIS PAPADATOS 1:14:30.2 61 38 92 16:05.8 39 1:03.9 37 35:11.3 11 0:40.6 21 21:28.5 1:14:30.2
35 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ 1:14:45.0 159 TRIATHLON ATHENS TEAM 26 10 10:53.8 5 0:38.0 183 40:24.4 53 22:48.6 1:14:45.0
36 SIMOS SIMEONIDIS 1:14:56.2 67 Credo S Victoria 46 38 13:43.4 50 1:09.1 70 37:05.6 85 1:08.3 27 21:49.6 1:14:56.2
37 ANGELA MARLAGKOUTSOU 1:14:58.6 52 Cb team 36 20 12:19.1 37 1:02.4 65 36:42.4 28 0:50.3 74 24:04.3 1:14:58.6
38 CHRISTOS LAMPROU 1:14:58.8 43 33 69 15:14.3 48 1:07.5 24 34:07.9 73 1:06.2 61 23:22.6 1:14:58.8
39 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 1:15:04.9 181 DHL EXPRESS 41 23 12:31.3 11 0:44.4 67 36:56.7 71 1:05.3 70 23:47.0 1:15:04.9
40 ΙΩΆΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ 1:15:09.0 81 38 62 14:59.1 62 1:14.2 39 35:20.9 74 1:06.4 39 22:28.2 1:15:09.0
41 ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΑΠΤΗΣ 1:15:13.8 170 my athlete 37 189 51:37.1 49 35:52.2 90 1:11.1 51 22:46.9 1:15:13.8
42 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΗΣ 1:15:15.2 198 athens triathlon team 45 17 11:56.5 60 1:13.1 55 36:10.2 89 1:11.1 82 24:44.1 1:15:15.2
43 ΜΙΧΆΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ 1:15:32.6 200 Goji berry team- physiomanual .gr 52 77 15:30.4 19 0:49.5 61 36:23.4 102 1:17.6 22 21:31.5 1:15:32.6
44 GIORGOS SYREGGELAS 1:15:33.7 70 35 41 13:55.3 92 1:29.4 47 35:49.5 53 1:00.2 59 23:19.2 1:15:33.7
45 ANGELIKI STAMOU 1:15:46.6 204 40 32 13:09.4 54 1:10.7 62 36:26.0 109 1:18.9 68 23:41.4 1:15:46.6
46 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΡΕΒΕΖΙΑΝΟΣ 1:15:47.7 166 50 118 17:01.9 41 1:04.4 26 34:15.0 59 1:02.4 37 22:23.8 1:15:47.7
47 SPIRIDON MEGAKLIS 1:15:59.6 55 SALAMINA 52 78 15:32.2 22 0:50.6 48 35:50.1 45 0:57.4 54 22:49.2 1:15:59.6
48 ARMANDOS LINARDOS 1:16:03.7 44 RED STAR 36 12 11:03.1 61 1:14.1 86 38:07.6 113 1:20.8 76 24:17.9 1:16:03.7
49 KOSTAS KANETSIS 1:16:07.1 33 RED STAR 41 66 15:05.5 76 1:20.1 60 36:22.3 60 1:02.5 33 22:16.5 1:16:07.1
50 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΟΓΛΟΥ 1:16:19.7 107 39 22 12:30.1 29 0:53.9 79 37:28.4 79 1:07.5 78 24:19.7 1:16:19.7
51 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΙΑΠΑΣ 1:16:51.9 196 nscoaching 35 123 17:09.1 46 1:06.8 35 34:57.9 52 0:59.3 45 22:38.7 1:16:51.9
52 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΡΑΝΙΩΤΗΣ 1:17:00.9 126 29 40 13:50.2 51 1:09.4 83 37:44.8 94 1:14.2 55 23:02.1 1:17:00.9
53 ΒΑΝΕΣΣΑ ΚΟΥΚΟΥΤΣΗ 1:17:10.9 122 24100 CLUB TRIATHLO 42 42 13:59.1 59 1:12.9 25 34:10.4 145 1:43.9 111 26:04.4 1:17:10.9
54 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΜΠΡΑ 1:17:16.1 190 45 107 16:37.9 77 1:20.2 40 35:23.9 114 1:21.6 41 22:32.3 1:17:16.1
55 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΧΡΥΣΑΦΕΛΗΣ 1:17:21.1 203 TEAM WIND 35 174 21:22.5 99 1:35.6 7 31:36.0 137 1:39.2 20 21:07.6 1:17:21.1
56 MARIOS LOULOUDIS 1:17:48.3 46 31 113 16:52.1 67 1:15.8 41 35:24.7 48 0:58.4 57 23:17.1 1:17:48.3
57 ΚΏΣΤΑΣ ΧΑΡΑΜΉΣ 1:17:55.2 201 Athens Triathlon Team 58 79 15:32.4 36 0:59.6 45 35:38.7 148 1:47.3 72 23:57.0 1:17:55.2
58 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΤΖΟΓΙΑΝΝΗΣ 1:17:58.6 115 red star 27 31 13:09.4 78 1:21.2 100 39:09.5 35 0:53.7 62 23:24.7 1:17:58.6
59 ΜΑΡΙΑ ΑΙΜΙΛΙΑ ΚΑΖΑΜΑΡΙΩΤΗ 1:18:10.1 109 Α.Σ ΠΑΛΜΟΣ 15 9 10:52.1 30 0:56.2 119 40:27.0 41 0:55.5 87 24:59.2 1:18:10.1
60 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΥΡΙΚΛΗΣ 1:18:16.6 153 0 38 50 14:13.2 21 0:50.3 68 37:01.7 36 0:53.7 94 25:17.5 1:18:16.6
61 JOHN ARSENIS 1:18:19.7 16 27 46 14:02.9 44 1:05.7 93 38:26.2 22 0:46.3 73 23:58.3 1:18:19.7
62 THANOS STOUBAS 1:18:22.5 69 Greece 39 61 14:57.8 87 1:26.7 76 37:19.2 62 1:02.7 66 23:36.0 1:18:22.5
63 ΑΜΑΝΆΤΙΟΣ ΑΪΒΑΛΌΓΛΟΥ 1:18:40.6 83 Go Vegan 33 53 14:24.7 49 1:07.5 96 38:33.4 64 1:03.5 63 23:31.2 1:18:40.6
64 SPYRIDON KERKOULAS 1:18:49.5 38 ATHENS TRIATHLON TEAM 43 100 16:23.2 163 2:36.5 75 37:17.3 38 0:54.4 23 21:37.9 1:18:49.5
65 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:18:59.8 128 Young Lions Triathlon Club 30 81 15:33.4 89 1:27.2 66 36:53.6 24 0:47.3 77 24:18.1 1:18:59.8
66 ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΔΑΝΙΗΛ 1:19:07.1 9 Argos Sec 60 129 17:31.7 43 1:05.7 74 37:14.4 44 0:57.3 34 22:17.9 1:19:07.1
67 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΣ 1:19:11.0 162 Περιστεραδες 42 71 15:17.9 47 1:07.2 44 35:33.9 83 1:08.1 110 26:03.7 1:19:11.0
68 RICHARD BURSNOLL 1:19:36.5 18 50 112 16:49.6 55 1:10.7 50 35:53.7 55 1:00.3 81 24:42.0 1:19:36.5
69 MILTIADIS BAVAS 1:19:50.8 17 Protypo Gym Rafina 26 86 15:44.8 113 1:47.9 90 38:16.3 16 0:43.1 58 23:18.5 1:19:50.8
70 ΕΛΕΝΑ ΚΑΒΑΛΙΕΡΑΤΟΥ 1:20:17.9 108 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 47 34 13:40.7 45 1:06.1 123 40:44.1 31 0:51.3 71 23:55.5 1:20:17.9
71 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΖΟΥΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 1:20:23.9 188 ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ 47 103 16:32.5 181 3:38.3 13 33:08.5 129 1:32.9 99 25:31.6 1:20:23.9
72 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΠΟΙΚΟ 1:20:36.2 147 Σπαρτιατες 18 115 16:54.0 86 1:25.6 42 35:31.2 40 0:54.5 105 25:50.8 1:20:36.2
73 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗΣ 1:21:00.4 124 35 74 15:23.6 69 1:17.1 38 35:14.8 172 2:17.8 126 26:46.9 1:21:00.4
74 ΤΟΛΗΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1:21:00.6 129 ns coaching 47 85 15:43.2 27 0:53.0 56 36:15.5 93 1:13.7 129 26:54.9 1:21:00.6
75 YIANNIS PLAGIANAKOS 1:21:02.8 63 41 63 14:59.7 142 2:08.2 69 37:02.6 10 0:38.1 112 26:14.0 1:21:02.8
76 ΣΑΒΒΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΙΩΤΗΣ 1:21:13.2 91 cugino team 44 91 16:04.2 63 1:14.6 101 39:11.3 87 1:09.5 64 23:33.4 1:21:13.2
77 YANNIS ANGELOPOULOS 1:21:23.1 15 30 164 20:18.1 129 1:55.8 92 38:20.3 29 0:50.5 13 19:58.2 1:21:23.1
78 ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΝΗΣ 1:21:23.9 157 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 39 151 19:00.7 75 1:20.0 53 35:57.7 125 1:29.9 65 23:35.5 1:21:23.9
79 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 1:21:35.0 111 MY ATHLETE 45 117 16:57.3 98 1:35.3 46 35:41.9 107 1:18.4 108 26:01.9 1:21:35.0
80 DIANNE VATIS 1:21:41.2 78 Red Star Triathlon 50 122 17:07.5 18 0:49.2 73 37:12.9 65 1:03.7 98 25:27.9 1:21:41.2
81 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 1:21:41.7 127 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 41 141 18:17.3 141 2:08.1 88 38:09.7 101 1:17.5 26 21:48.9 1:21:41.7
82 THANASIS DIMITRIADIS 1:21:44.6 24 33 90 15:52.2 109 1:44.8 81 37:35.1 69 1:04.8 97 25:27.5 1:21:44.6
83 MICHAEL DIAMANTIDES 1:22:01.5 207 39 105 16:35.8 132 2:02.6 64 36:37.2 46 0:58.1 104 25:47.6 1:22:01.5
84 ΗΛΊΑΣ ΤΖΑΒΙΔΌΠΟΥΛΟΣ 1:22:08.1 186 42 119 17:03.6 105 1:39.9 113 40:07.6 116 1:22.4 28 21:54.4 1:22:08.1
85 ΠΕΤΡΟΣ ΜΠΟΣΚΟΣ 1:22:11.4 149 NUVENTI 37 127 17:23.1 110 1:45.7 78 37:24.6 13 0:41.7 85 24:56.3 1:22:11.4
86 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ 1:22:35.1 160 54 96 16:13.9 171 2:54.0 111 40:05.5 47 0:58.3 36 22:23.2 1:22:35.1
87 VLASSIS KRIKOS 1:22:47.5 41 35 56 14:35.6 74 1:19.7 82 37:38.6 70 1:05.1 140 28:08.4 1:22:47.5
88 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΛΕΒΙΖΑΚΗ 1:22:49.9 208 ATHENS TRIATHLON 43 136 18:02.9 71 1:17.7 95 38:30.5 136 1:38.7 60 23:20.0 1:22:49.9
89 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΜΑΝΤΖΟΥΝΕΑ 1:22:50.6 136 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 44 114 16:52.7 104 1:38.8 94 38:26.5 103 1:18.0 80 24:34.3 1:22:50.6
90 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΥΛΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 1:23:09.8 152 ΕΚΑΒ 36 88 15:48.3 150 2:16.7 135 41:33.8 100 1:16.6 32 22:14.3 1:23:09.8
91 ΜΑΞΙΜΟΣ ΜΠΟΙΚΟ 1:23:19.6 146 Σπαρτιατες 29 73 15:19.6 90 1:27.5 150 43:35.1 21 0:46.3 31 22:10.9 1:23:19.6
92 ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΟΤΣΙΚΑΣ 1:23:20.1 191 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ - ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 30 87 15:46.8 115 1:48.2 99 39:03.1 135 1:38.4 90 25:03.4 1:23:20.1
93 ΛΆΖΑΡΟΣ ΠΡΑΓΙΆΤΗΣ 1:23:36.7 165 38 75 15:24.6 72 1:18.2 103 39:21.9 91 1:11.8 118 26:20.0 1:23:36.7
94 MARINOS SYRIGOS 1:23:46.6 71 Greece 42 82 15:34.1 94 1:29.7 59 36:20.2 130 1:33.1 148 28:49.4 1:23:46.6
95 MIKE PANTELIDAKIS 1:23:50.1 60 ATHENS TRIATHLON TEAM - BIOKOSMOS 50 133 17:49.1 80 1:21.3 33 34:48.0 151 1:50.4 139 28:01.1 1:23:50.1
96 ΙΖΑΜΠΕΛΛΑ ΚΑΨΟΥΡΟΥ 1:23:55.0 117 NS COACHING 30 84 15:40.3 52 1:09.8 109 39:54.3 82 1:08.1 109 26:02.3 1:23:55.0
97 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΕΡΒΗΣ 1:24:01.3 178 52 60 14:56.7 139 2:05.6 54 36:04.3 176 2:26.4 143 28:28.1 1:24:01.3
98 GEORGE LYRAS 1:24:14.7 47 34 bikeshop 53 126 17:20.6 154 2:23.4 77 37:24.0 153 1:52.8 91 25:13.8 1:24:14.7
99 ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΚΑΤΣΙΚΌΠΟΥΛΟΣ 1:24:22.4 116 39 37 13:42.3 183 3:48.6 89 38:14.4 181 3:37.6 88 24:59.4 1:24:22.4
100 IOANNIS VIDRAS 1:24:32.0 79 Sky is the Limit 40 104 16:32.8 58 1:12.5 58 36:19.5 143 1:42.3 147 28:44.6 1:24:32.0
101 ΝΊΚΟΣ ΜΟΣΧΉΣ 1:24:42.3 142 40 65 15:02.1 134 2:02.8 57 36:16.2 159 2:02.0 152 29:18.9 1:24:42.3
102 ΧΑΡΆΛΑΜΠΟΣ ΝΤΆΣΣΗΣ 1:24:51.7 158 Nuventi 34 48 14:05.9 42 1:05.5 128 41:06.7 80 1:07.8 133 27:25.7 1:24:51.7
103 NASOS KALDELIS 1:24:53.0 30 RPT 31 147 18:52.4 118 1:49.2 63 36:28.1 97 1:15.5 79 24:27.6 1:24:53.0
104 ΜΑΡΙΟΣ ΓΚΑΤΖΙΑΣ 1:24:56.9 96 NS COACHING 39 89 15:50.2 125 1:53.3 85 37:55.1 128 1:32.3 137 27:45.9 1:24:56.9
105 ASTERIOS LITHOURGIDIS 1:25:16.9 45 38 99 16:22.8 160 2:30.0 98 38:55.8 162 2:04.7 95 25:23.4 1:25:16.9
106 PANOS MAVIDIS 1:25:25.9 53 41 120 17:04.9 162 2:34.9 129 41:09.9 26 0:49.0 69 23:47.0 1:25:25.9
107 ΑΛΕΞΗΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ 1:25:27.9 174 41 35 13:41.0 157 2:26.5 138 41:52.5 169 2:13.0 93 25:14.7 1:25:27.9
108 NIKOS SIDERIS 1:25:36.7 66 48 64 15:01.9 144 2:08.9 115 40:10.6 122 1:27.5 127 26:47.7 1:25:36.7
109 ΙΩΣΉΦ ΒΑΓΓΕΡ 1:25:47.8 87 ivagger@yahoo.gr 51 106 16:36.6 127 1:54.2 102 39:11.5 147 1:46.9 117 26:18.3 1:25:47.8
110 ΧΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1:25:51.0 154 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑ 57 134 17:59.1 138 2:05.1 91 38:18.3 161 2:03.1 96 25:25.3 1:25:51.0
111 ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΑΛΛΗΣ 1:25:55.7 169 WIND 46 109 16:43.7 131 2:02.4 97 38:37.8 133 1:36.0 130 26:55.7 1:25:55.7
112 PETROS MANESIS 1:26:21.9 50 Protypo Gym Rafina 26 80 15:32.5 116 1:48.6 121 40:34.3 86 1:08.6 131 27:17.8 1:26:21.9
113 ΑΝΤΩΝΗΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ 1:26:23.0 171 Top Cycles / ΣΑΦΑΝΣ 39 121 17:07.1 106 1:40.1 114 40:08.5 139 1:39.6 103 25:47.6 1:26:23.0
114 ΝΊΚΟΣ ΔΕΜΕΝΕΓΑΣ 1:26:25.9 98 N'S COACHING 45 70 15:15.3 95 1:30.7 84 37:46.5 158 2:01.8 156 29:51.4 1:26:25.9
115 STYLIANOS KARYDIS 1:26:33.6 35 31 132 17:41.5 152 2:17.7 145 43:02.2 20 0:46.2 49 22:45.7 1:26:33.6
116 ΑΘΑΝΆΣΙΟΣ ΤΖΙΟΒΆΡΑΣ 1:26:45.8 187 27 177 21:57.1 100 1:36.8 72 37:12.6 95 1:14.4 83 24:44.7 1:26:45.8
117 ΝΑΟΎΜ ΓΙΏΡΓΟΣ 1:27:15.6 93 42 25 12:43.6 166 2:42.6 147 43:08.7 67 1:04.2 135 27:36.3 1:27:15.6
118 SOTIRIS MARANIS 1:27:36.2 51 WIND 46 58 14:54.2 88 1:27.1 125 40:58.0 117 1:22.9 149 28:53.7 1:27:36.2
119 EPAMEINONDAS PSARROS 1:27:42.2 205 APOLLON 58 181 1:27:42.2 1:27:42.2
120 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΙΠΕΡΗΣ 1:28:09.7 163 ΜΙΛΤΙΑΔΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 48 97 16:19.9 119 1:50.4 120 40:30.8 179 2:47.3 123 26:41.1 1:28:09.7
121 ΓΙΆΝΝΗΣ ΤΣΑΛΑΠΆΤΗΣ 1:28:10.6 194 Ολύμπιοι 40 95 16:09.7 57 1:12.3 112 40:06.9 164 2:07.6 144 28:33.8 1:28:10.6
122 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΑΡΑΤΣΙΩΤΗΣ 1:28:36.4 176 BIKETRACKS 34 145 18:27.2 135 2:03.1 116 40:12.2 138 1:39.3 113 26:14.4 1:28:36.4
123 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΥΒΑΣ 1:28:51.5 112 0 35 130 17:32.2 169 2:52.0 117 40:19.4 175 2:25.1 101 25:42.6 1:28:51.5
124 ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΚΑΛΙΑΜΟΥΤΟΣ 1:28:52.0 110 32 108 16:38.8 168 2:48.1 134 41:33.0 96 1:15.4 121 26:36.6 1:28:52.0
125 ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΕΒΕΝΤΗΣ 1:28:53.5 131 Chaidari is running 33 152 19:05.5 120 1:51.1 107 39:48.0 131 1:34.9 120 26:33.8 1:28:53.5
126 KOSTAS GALANOS 1:29:00.6 29 BOOTCAMP Αιτωλικο 42 154 19:13.5 137 2:03.3 137 41:49.9 49 0:58.9 84 24:54.8 1:29:00.6
127 ARISTEIDIS NOTIS 1:29:03.5 59 ASKLHPIOS EPIDAYROY 35 52 14:22.6 64 1:15.1 130 41:10.2 34 0:53.0 164 31:22.5 1:29:03.5
128 MIHALIS KYPRIOTIS 1:29:09.6 42 N.A.O.Kerkyras 57 144 18:25.8 148 2:13.0 105 39:26.7 170 2:16.2 128 26:47.7 1:29:09.6
129 MURTO VALIANOU 1:29:35.0 77 26 94 16:09.4 85 1:24.7 110 39:59.2 33 0:51.9 163 31:09.7 1:29:35.0
130 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΣΑΜΙΩΤΗΣ 1:30:00.5 175 nuventi 50 155 19:15.5 143 2:08.9 132 41:24.1 43 0:56.9 115 26:15.0 1:30:00.5
131 ΓΕΩΡΓΙΑ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ 1:30:10.0 105 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 43 162 19:59.6 161 2:30.7 118 40:19.5 37 0:54.0 119 26:26.1 1:30:10.0
132 XRISTOS ZAFEIRIS 1:31:07.5 80 38 138 18:10.5 97 1:34.3 126 41:01.6 142 1:41.3 146 28:39.7 1:31:07.5
133 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ 1:31:10.1 92 ΚΑΝΕΝΑΣ 34 163 20:07.8 121 1:52.0 80 37:32.1 121 1:26.5 161 30:11.4 1:31:10.1
134 ΗΛΙΑΣ ΧΑΜΑΡΑΚΗΣ 1:31:23.8 199 Kimon-politikaglyka 30 102 16:29.4 145 2:12.4 153 43:53.4 72 1:05.4 136 27:43.1 1:31:23.8
135 NIKOLAOS DIMITROPOULOS 1:32:04.2 25 48 116 16:55.1 123 1:52.1 136 41:40.4 140 1:40.9 157 29:55.6 1:32:04.2
136 ΑΡΓΥΡΗΣ ΒΛΑΧΟΥΤΣΙΚΟΣ 1:32:21.7 89 ΕΦΙΠΟ 58 149 18:56.8 108 1:44.5 142 42:39.5 174 2:21.5 122 26:39.2 1:32:21.7
137 ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΚΑΡΑΓΙΆΝΝΗΣ 1:32:23.5 113 29 165 20:27.0 124 1:52.8 143 42:43.4 66 1:04.2 116 26:16.0 1:32:23.5
138 ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΜΠΟΥΖΟΥΚΗΣ 1:32:49.9 150 Young Lions Triathlon Club 30 181 22:46.1 128 1:55.8 108 39:49.5 132 1:35.0 124 26:43.4 1:32:49.9
139 EFSTATHIOS TALIATOUDAS 1:32:57.8 72 WIND Running Team 35 157 19:20.4 151 2:16.9 149 43:28.3 78 1:07.3 125 26:44.7 1:32:57.8
140 FALK SCHOENFELDER 1:33:00.0 65 59 158 19:29.4 136 2:03.1 133 41:32.7 141 1:41.0 102 25:43.5 1:33:00.0
141 KONSTANTINOS LYTRIVIS 1:33:27.3 48 Prastos multi racing team 34 180 22:39.1 153 2:20.0 122 40:35.2 152 1:51.6 106 26:01.2 1:33:27.3
142 ΓΙΏΡΓΟΣ ΤΊΜΟΥ 1:33:50.4 189 30 153 19:09.9 176 3:24.8 155 44:09.1 166 2:08.7 86 24:57.7 1:33:50.4
143 ATHINA ADAOU 1:34:26.5 11 41 139 18:16.0 56 1:12.3 159 44:35.5 146 1:45.6 145 28:36.9 1:34:26.5
144 ΝΙΚΌΛΑΣ ΑΓΓΕΛΌΠΟΥΛΟΣ 1:34:37.7 82 Young Lions Triathlon Club 33 110 16:47.7 155 2:24.8 141 42:12.7 171 2:17.5 162 30:54.8 1:34:37.7
145 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ 1:34:42.3 139 ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 42 111 16:49.5 102 1:37.6 160 45:07.2 68 1:04.4 160 30:03.4 1:34:42.3
146 ΖΗΣΗΣ ΔΗΜΟΚΑΣ 1:35:13.6 99 47 171 21:10.9 165 2:37.6 127 41:03.4 77 1:07.3 151 29:14.3 1:35:13.6
147 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ 1:35:14.2 195 38 170 21:10.0 164 2:36.8 104 39:25.2 157 2:01.1 159 30:00.9 1:35:14.2
148 DIMITRIS KATSOULIS 1:35:33.6 36 SDYP 75 72 15:19.5 96 1:32.1 173 49:17.0 84 1:08.1 142 28:16.6 1:35:33.6
149 ΑΝΔΡΕΑΣ ΙΝΤΡΑ 1:35:51.5 106 Kallistos Multisport Team 42 29 13:01.6 188 6:24.4 178 52:32.9 115 1:22.3 40 22:30.2 1:35:51.5
150 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ 1:35:51.6 161 ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 37 135 18:00.5 84 1:24.4 177 52:32.2 98 1:15.8 46 22:38.7 1:35:51.6
151 PANOS PAPANGELIS 1:35:52.9 62 33 176 21:53.6 156 2:24.8 166 46:55.9 58 1:02.3 67 23:36.2 1:35:52.9
152 ΣΤΑΎΡΟΣ ΣΜΥΡΛΉΣ 1:36:10.0 179 47 142 18:20.5 170 2:52.6 148 43:20.4 105 1:18.3 138 27:47.9 1:36:10.0
153 PAVLOS ANATSOUTSOLAS 1:36:19.2 14 HOLMES PLACE 48 184 24:15.2 122 1:52.1 124 40:44.6 104 1:18.3 141 28:08.9 1:36:19.2
154 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1:36:25.4 155 RED STAR TRIATHLON CLUB 48 148 18:55.4 133 2:02.7 151 43:44.1 167 2:11.5 154 29:31.6 1:36:25.4
155 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΕΤΑΞΑ 1:36:25.5 138 Red Star 39 137 18:09.0 159 2:29.7 156 44:12.6 160 2:02.3 155 29:31.7 1:36:25.5
156 ΠΕΤΡΟΣ ΛΥΚΑΚΟΣ 1:36:47.0 133 29 166 20:31.4 186 4:19.2 144 42:52.0 126 1:30.6 134 27:33.6 1:36:47.0
157 ΜΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 1:37:08.7 231 ΜΑΕΡ 34 143 18:23.6 173 3:10.1 157 44:12.6 119 1:23.7 158 29:58.5 1:37:08.7
158 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΝΤΟΥΡΗΣ 1:37:52.0 119 46 183 24:09.8 107 1:42.0 158 44:15.4 165 2:08.4 100 25:36.2 1:37:52.0
159 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΠΟΥΝΤΑΛΑΣ 1:38:14.3 151 ΠΑΓΩΜΕΝΕΣ ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΕΣ 30 159 19:33.7 179 3:34.7 140 42:11.0 112 1:20.7 165 31:34.0 1:38:14.3
160 ΝΊΚΗ ΚΌΤΣΙΦΑ 1:38:28.2 120 Α.Σ.Παλμός 38 101 16:24.5 103 1:38.2 168 47:08.8 56 1:00.6 168 32:15.9 1:38:28.2
161 DIMITRIS ADRAKTAS 1:38:51.5 12 ΔΕΛΤΑ Running team 44 140 18:16.5 177 3:25.1 174 50:40.6 123 1:28.2 89 25:00.9 1:38:51.5
162 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΑΧΙΝΙΔΗΣ 1:38:57.2 177 34 93 16:09.2 101 1:37.0 165 46:39.1 88 1:10.0 172 33:21.8 1:38:57.2
163 ΠΕΡΙΚΛΉΣ ΚΩΤΣΌΠΟΥΛΟΣ 1:39:01.5 130 43 186 25:45.1 112 1:47.6 146 43:06.4 173 2:20.8 107 26:01.5 1:39:01.5
164 ΛΙΟΥΝΤΜΊΛΑ ΚΙΡΠΌΤΙΝ 1:39:23.3 118 51 124 17:17.6 182 3:48.3 163 46:11.0 180 2:57.7 150 29:08.5 1:39:23.3
165 GEORGIOS MAVROGEORGOS 1:39:30.0 54 37 173 21:22.1 178 3:26.5 172 48:41.8 18 0:45.4 92 25:14.0 1:39:30.0
166 GEORGE TOURKAMPIS 1:39:37.4 75 NS Coaching 41 179 22:07.5 93 1:29.6 131 41:10.3 149 1:48.2 170 33:01.6 1:39:37.4
167 ΓΙΏΡΓΟΣ ΣΧΟΙΝΆΣ 1:39:50.3 184 41 188 28:58.4 83 1:22.4 106 39:38.1 177 2:28.0 132 27:23.2 1:39:50.3
168 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΜΠΟΜΠΟΣ 1:40:20.2 148 33 167 20:40.2 175 3:19.0 161 45:42.9 76 1:06.6 153 29:31.3 1:40:20.2
169 ΒΙΚΥ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ 1:41:35.8 84 RUNSTER 44 185 24:18.1 111 1:46.4 171 48:00.3 99 1:15.9 114 26:14.9 1:41:35.8
170 IOANNIS KAZAKOS 1:41:53.9 37 25 30 13:08.3 146 2:12.6 169 47:22.4 12 0:40.6 177 38:29.8 1:41:53.9
171 ΝΙΚΟΣ ΝΤΑΙΚΟΣ 1:43:54.1 206 31 156 19:19.8 180 3:37.2 164 46:27.6 178 2:41.8 166 31:47.5 1:43:54.1
172 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΜΠΟΛΑΣ 1:44:27.0 182 ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΩΝ ΟΡΣΙΠΠΟΣ 53 161 19:57.0 147 2:12.9 154 44:07.5 154 1:54.7 171 33:14.5 1:44:27.0
173 ΝΙΚΟΛΑΣ ΓΑΛΑΝΗΣ 1:44:36.5 90 ΣΔΥΠ/TVD HOLLAND 64 160 19:56.1 114 1:48.0 152 43:48.6 134 1:38.0 176 37:25.6 1:44:36.5
174 GIORGOS KOSTAS 1:47:04.3 40 Greece 38 175 21:25.2 184 3:54.7 170 47:49.6 111 1:20.7 169 32:33.9 1:47:04.3
175 THOMAS FILIPPOU 1:53:41.0 27 40 182 23:50.2 140 2:07.7 176 51:23.9 54 1:00.3 173 35:18.7 1:53:41.0
176 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 1:53:55.3 85 51 187 28:18.2 185 4:04.1 167 47:07.1 168 2:12.1 167 32:13.7 1:53:55.3
177 MIRIAM RODRIGUEZ-RUIZ 1:55:45.4 64 Karabasis-Rodriguez 46 146 18:40.3 117 1:48.8 179 53:52.8 118 1:23.0 178 40:00.4 1:55:45.4
178 PANOS SINANIDIS 1:56:37.6 68 43 131 17:38.7 187 4:24.3 181 55:13.9 155 1:58.7 175 37:21.8 1:56:37.6
179 ΑΓΙΣ ΠΙΣΤΙΟΛΑΣ 1:56:37.9 164 46 169 20:59.4 158 2:26.9 180 54:34.7 163 2:06.8 174 36:29.9 1:56:37.9
180 ΣΠΥΡΟΣ ΛΥΜΟΥΡΗΣ 2:05:52.8 134 35 172 21:13.5 174 3:18.3 182 56:26.0 150 1:49.7 179 43:05.2 2:05:52.8
181 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΑΥΛΟΣ 2:07:20.7 192 RED STAR TRIATHLON CLUB 56 178 22:05.9 172 2:57.4 162 46:02.8 182 9:09.2 180 47:05.2 2:07:20.7
DNF ELENI KOROLI 39 ARISTEAS 51 125 17:18.9 79 1:21.3 183 1:01:45.8
DNF ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΒΙΖΥΡΑΚΗΣ 88 43 6 10:23.2 23 0:51.2
DNF ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 183 Holmes Place 54 76 15:27.8 35 0:59.4
DNF ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ 197 ΣΔΙ-DEREKAS ENDURANCE COACHING 38 98 16:21.1 167 2:45.1
DNS EDDY ALEXIOU 13 AO ΘΗΣΕΑΣ 57
DNS ION DELIDIS 22 42
DNS ELIAS FONDRIER 28 Allianz Greece Running Team 32
DNS LEONIDAS KALOGEROPOULOS 31 50
DNS SOFIA KAMARETA 32 36
DNS MICHALIS MOISIADIS 56 4M Triathlon Team 40
DNS MICHALIS MOURTZIS 57 4M Triathlon Team 41
DNS ΤΆΓΚΑΛΟΣ. ΓΙΏΡΓΟΣ. 94 Σδύπ. 46
DNS ΠΑΝΑΓΙΏΤΗ ΓΚΑΜΙΛΗΣ 95 31
DNS ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΜΠΑΜΠΑΣ 114 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 47
DNS ΝΙΚΌΛΑΟΣ ΝΙΚΟΛΟΎΔΗΣ 156 51
DNS ΣΠΥΡΟΣ ΡΑΖΗΣ 168 46
DNS ΔΑΝΑΗ ΠΑΓΩΝΑ ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ 173 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 39
DNS ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ ΣΟΥΜΠΑΣΗΣ 180 Ανεξάρτητος 40
DNS ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΟΝΗΣ 202 ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 42
DNS POLYDEYKIS CHANTZIARAS 19 windrunningteam 33
DNS VAGGELIS KARABASIS 34 Karabasis-Rodriguez 51
DNS ΓΙΏΡΓΟΣ ΔΟΎΝΗΣ 102 Lepanto runners 61
DNS ΦΩΤΗΣ ΕΞΑΡΧΟΥ 103 39
DNS ΒΑΣΊΛΗΣ ΤΆΝΕΦ 185 ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 16
DQ ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 1:06:21.4 140 Κολλέγιο Αθηνών 16 26 12:44.2 33 0:58.1 87 38:08.1 156 2:00.7 DQ 12:30.2 1:06:21.4
DQ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗΣ 1:12:41.7 125 33 68 15:13.2 81 1:22.3 DQ 34:25.8 93 1:13.7 DQ 20:26.5 1:12:41.7
DQ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗΣ 1:18:53.2 123 34 128 17:27.9 126 1:54.1 DQ 34:46.4 119 1:23.5 DQ 23:21.2 1:18:53.2
DQ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΟΥΖΕΛΗ 1:21:22.1 121 35 168 20:57.1 149 2:16.6 139 42:05.8 144 1:43.8 DQ 14:18.7 1:21:22.1
DQ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΜΑΤΑΣ 1:29:02.4 86 42 150 18:59.7 130 2:01.2 175 51:15.1 127 1:32.0 DQ 15:14.1 1:29:02.4

Aquathlon
Place Name Gun Time Bib Number Team Age SWIM Rnk SWIM Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN Rnk RUN Time Chip Time
1 ΒΑΙΟΣ ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 31:53.5 364 26 7 12:48.4 4 0:36.2 1 18:28.8 31:53.5
2 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΑΠΑΡΗ 33:57.2 370 RED STAR TRIATHLON CLUB 25 2 11:15.8 1 0:29.4 6 22:11.9 33:57.2
3 ΡΑΦΑΥΝΤΙΝΑ ΠΑΤΡΙΚΕΛΛΗ 34:58.3 295 RED STAR 23 8 13:15.7 2 0:31.2 4 21:11.3 34:58.3
4 ΑΡΤΕΜΙΣ ΛΑΓΟΥΔΑΚΗ- ΚΑΛΟΓΕΡΑΚ 35:17.5 346 29 3 11:48.1 7 0:46.1 8 22:43.2 35:17.5
5 ΧΡΙΣΤΊΝΑ ΓΟΝΊΔΗ 36:15.2 344 22 1 11:08.6 5 0:39.6 13 24:26.9 36:15.2
6 ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΜΠΟΥΛΟΎΣΗΣ 36:23.0 348 Crossfit-chalandri 21 16 15:45.5 18 1:22.0 2 19:15.4 36:23.0
7 PANAGIOTA BITZELERI 37:06.0 333 My athlete 34 13 14:57.3 8 0:50.4 5 21:18.2 37:06.0
8 DIMITRIOS ZYGOMALAS 38:05.4 363 40 12 14:16.3 17 1:19.4 7 22:29.6 38:05.4
9 ALEXANDER CHATZIIAKOVOU 38:13.8 335 43 4 11:55.3 14 0:58.1 20 25:20.2 38:13.8
10 ΕΛΙΣΆΒΕΤ ΔΉΜΟΥ 39:06.9 366 runster 21 9 13:33.7 12 0:53.4 14 24:39.7 39:06.9
11 ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΠΆΔΑΗΣ 39:35.3 345 33 20 16:42.4 25 1:44.1 3 21:08.7 39:35.3
12 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΡΒΑΝΑΣ 39:45.3 369 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 47 5 12:12.4 11 0:52.4 22 26:40.4 39:45.3
13 ΑΝΤΏΝΙΟΣ ΦΡΆΓΚΟΣ 40:10.2 372 Red Star 42 11 14:10.1 6 0:42.8 19 25:17.2 40:10.2
14 ANGIE GARGARERA 40:16.3 338 34 17 16:05.4 9 0:51.0 9 23:19.8 40:16.3
15 CHRISTINA CORAI 40:32.8 355 WIND 43 14 15:35.9 13 0:54.9 12 24:01.9 40:32.8
16 MARIA SAMPANIDOU 41:15.6 359 RED STAR TRIATHLON CLUB 45 10 13:52.0 3 0:34.5 24 26:49.0 41:15.6
17 ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΛΙΝΤΖΕΡΆΚΟΣ 43:13.9 347 20 22 16:58.7 23 1:34.1 15 24:41.0 43:13.9
18 ΕΙΡΉΝΗ ΜΠΟΥΝΤΟΎΡΗ 43:26.1 349 Μαραθωνοδρομοι Δρομεις Αργολίδας 26 6 12:15.8 15 1:09.8 30 30:00.4 43:26.1
19 ΝΕΚΤΆΡΙΟΣ ΜΗΛΙΏΝΗΣ 44:15.7 368 20 19 16:29.7 27 1:47.0 21 25:59.0 44:15.7
20 IOANNIS TSIRKAS 44:38.2 342 Sdyp 44 15 15:41.5 21 1:27.6 25 27:29.1 44:38.2
21 ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΣΙΔΕΡΗ 44:41.7 351 NS COACHING 32 26 19:02.3 10 0:52.3 16 24:47.0 44:41.7
22 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΓΙΑΣ 44:43.9 353 45 28 20:00.8 19 1:22.8 10 23:20.1 44:43.9
23 ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΓΚΟΥΡΙΏΤΗΣ 44:51.5 343 18 23 18:15.5 20 1:25.9 17 25:10.1 44:51.5
24 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 45:21.6 388 41 25 18:54.2 16 1:15.3 18 25:12.0 45:21.6
25 ΕΛΛΗ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ 48:14.7 365 wind 37 24 18:23.0 22 1:30.4 28 28:21.3 48:14.7
26 GEORGE KOUMPOURIS 48:41.7 340 ΣΔΥ Αγρινιου 39 30 23:24.6 26 1:44.7 11 23:32.3 48:41.7
27 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΦΥΛΙΑΣ 49:39.1 350 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 33 27 19:30.8 24 1:36.9 29 28:31.3 49:39.1
28 VASILIS ORTAKIS 49:43.3 357 Protypo Gym Rafina 26 18 16:16.5 31 3:21.8 31 30:04.8 49:43.3
29 DIMITRIOS TRIMIS 52:24.6 361 52 29 22:40.9 29 2:13.3 26 27:30.3 52:24.6
30 IOANNIS FILIPPATOS 52:36.4 337 DRomeon kefalonias 39 31 23:27.0 30 2:23.7 23 26:45.6 52:36.4
31 ΕΡΗ ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗ 53:51.8 367 RED STAR 54 21 16:54.6 32 4:19.9 32 32:37.2 53:51.8
32 MARKOS CHATZITASKOS 53:58.4 336 33 32 23:56.4 28 2:04.7 27 27:57.2 53:58.4
33 SPYROS PAPANIKOLAOU 1:03:42.0 358 50 33 24:58.5 33 38:43.5 1:03:42.0
DNS OLYMPIA NATALIA BOLOSI 334 Holmes place 33
DNS ANNA KOTOULA 339 48
DNS FRANK NUTTEBAUM 341 46
DNS ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ 352 ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 37
DNS MANIA BIKOF 354 Red Star 45
DNS ARIS MARKOU 356 44
DNS STYLIANOS STRATOS 360 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 34
DNS MICHAIL VASILOGLOU - GKANIS 362 45
DNS ΠΑΥΛΟΣ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ 371 Ν.Ο.ΣΑΡΩΝΙΔΑΣ 52

Aquathlon Super Sprint
Place Name Gun Time Bib Number Team Age SWIM Rnk SWIM Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN Rnk RUN Time Chip Time
1 ΝΙΚΟΣ ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ 14:28.9 296 22 1 3:39.8 15 0:36.2 2 10:12.8 14:28.9
2 ΓΚΈΛΗΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ 16:41.7 386 Red Star 12 2 4:29.8 8 0:28.3 5 11:43.5 16:41.7
3 ROBYN WOODGATE 17:34.5 384 Ναυταθλητικός Όμιλος Κυπαρισσίας 13 5 5:12.3 6 0:24.8 6 11:57.3 17:34.5
4 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 18:00.4 398 13 12 6:00.4 19 0:51.5 3 11:08.4 18:00.4
5 ΑΝΤΩΝΙΑ ΝΤΡΟΥΛΙΑ 18:49.0 378 14 3 4:41.0 1 0:17.7 15 13:50.3 18:49.0
6 ΓΙΆΝΝΗΣ ΔΟΥΒΑΣ 18:58.6 374 Μεσσηνιακος 34 10 5:51.2 10 0:29.8 9 12:37.5 18:58.6
7 ΕΎΑ ΤΌΔΕ 19:22.5 394 Ναυταθλητικός Όμιλος Κυπαρισσίας 12 9 5:47.7 11 0:30.3 11 13:04.5 19:22.5
8 EMILY VALMA 19:24.0 382 RED STAR TRIATHLON CLUB 12 6 5:19.3 4 0:23.5 13 13:41.1 19:24.0
9 ΝΊΚΗ ΣΚΛΑΒΟΎΝΟΥ 19:26.1 392 14 8 5:45.3 14 0:35.6 12 13:05.1 19:26.1
10 ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΝΤΟΥΛΙΑ 19:26.2 377 DAMALAS COACHING 12 11 5:52.8 9 0:29.2 10 13:04.1 19:26.2
11 ΧΑΡΗΣ ΒΑΡΕΛΑΣ 19:26.3 373 ADIDAS RUNNIG TEAM 48 22 8:27.0 20 0:51.5 1 10:07.7 19:26.3
12 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΡΩΤΑ 19:35.0 391 Red Star Triathlon 12 4 5:12.1 5 0:24.1 17 13:58.6 19:35.0
13 ΟΔΥΣΣΈΑΣ ΑΓΓΕΛΙΝΆΣ 19:39.8 385 Ναυταθλητικός Όμιλος Κυπαρισσίας 12 20 7:41.0 7 0:27.0 4 11:31.8 19:39.8
14 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΙΜΟΛΟΓΟΣ 20:26.9 393 MARATHON TEAM GREECE MARIA POLYZOU 45 18 7:29.2 2 0:20.8 8 12:36.8 20:26.9
15 STEFANIA PANTELIDAKI 20:27.3 381 ATHENS TRIATHLON TEAM - BIOKOSMOS 13 7 5:41.2 18 0:50.6 16 13:55.4 20:27.3
16 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΣΟΛΑΚΟΥ 20:37.4 396 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ-ΝΑΥΠΛΙΟ 12 13 6:08.4 16 0:43.5 14 13:45.4 20:37.4
17 ΝΊΝΑ ΦΡΆΓΚΟΥ 20:43.8 397 RED STAR 13 14 6:12.4 3 0:22.3 18 14:09.0 20:43.8
18 ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΟΚΚΑΣ 22:19.4 387 Ιπταμενοι Αθλητικος Συλλογος Αργολι 15 15 6:46.1 21 1:03.4 20 14:29.7 22:19.4
19 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 22:21.2 389 Σ.Δ.Ύ.ΆΘΗΝΩΝ 42 23 8:41.4 24 1:35.4 7 12:04.3 22:21.2
20 ΙΣΑΑΚ ΙΣΑΑΚΙΔΗΣ 23:12.5 399 49 17 7:29.0 12 0:33.7 21 15:09.8 23:12.5
21 ΜΑΡΓΑΡΊΤΑ ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ 24:24.2 319 Red Star Triathlon 12 16 7:02.4 17 0:46.3 23 16:35.4 24:24.2
22 ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ ΣΜΥΡΝΙΩΤΆΚΗΣ 26:16.8 379 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ - ΔΡΟΜΕΙΣ Α 45 26 10:20.5 25 1:39.5 19 14:16.7 26:16.8
23 ΛΙΝΤΑ ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΥ 27:27.9 314 14 19 7:35.8 22 1:27.2 24 18:24.9 27:27.9
24 ARGYRO VOLTYRAKI 27:58.5 383 40 25 10:08.6 23 1:33.5 22 16:16.4 27:58.5
25 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΡΑΥΛΟΣ 30:30.4 395 RED STAR TRIATHLON CLUB 13 21 8:16.5 26 2:14.5 25 19:59.3 30:30.4
DNF ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ 390 MARATHON TEAM GREECE MARIA POLYZOU 41 24 9:59.3 13 0:34.2
DNF ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΛΥΒΑΝΗΣ 376 corpus sano 28 27 11:33.0
DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΛΚΟΥΝΟΣ 375 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 38
DNS APOLLONIA MITROPAPA 380 Red Star Triathlon Club 12
DQ ΜΙΧΑΗΛ ΔΡΙΜΟΥΡΑΣ 299 ΔΑΜΑΛΑΣ COACH 12 27 34:47.5 DQ 1:20.7

Aquathlon kids
Place Name Gun Time Bib Number Team Age SWIM Rnk SWIM Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN Rnk RUN Time Chip Time
1 ΓΚΈΛΗ ΑΜΆΝΤΑ 8:13.7 307 Red Star 10 1 2:41.1 1 0:28.4 8 5:04.2 8:13.7
2 ΜΑΞΙΜΟΣ ΑΙΒΑΤΙΔΗΣ 8:20.9 306 O.F.N.IONIA 9 3 3:04.1 7 0:41.7 2 4:35.0 8:20.9
3 ΛΟΥΤΣΙΆΝ ΙΓΝΆΤ 8:26.1 313 Ναυταθλητικός Όμιλος Κυπαρισσίας 11 7 3:17.8 11 0:45.4 1 4:22.8 8:26.1
4 THANOS TEKOS 8:32.2 305 PALMOS 11 2 2:49.4 18 1:03.3 4 4:39.4 8:32.2
5 ΣΤΕΛΛΑ ΡΩΤΑ 8:49.8 322 Red Star Triathlon 8 6 3:16.3 5 0:35.3 7 4:58.1 8:49.8
6 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΧΑΤΖΗΙΑΚΩΒΟΥ 9:22.5 331 8 10 3:29.0 23 1:14.4 3 4:39.0 9:22.5
7 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΤΡΗΣ 9:23.2 316 10 4 3:04.3 15 0:59.3 14 5:19.4 9:23.2
8 ΑΡΓΥΡΏ ΦΡΆΓΚΟΥ 9:27.1 329 Red star 11 14 3:48.9 3 0:33.0 9 5:05.1 9:27.1
9 ΣΩΤΗΡΗΣ ΣΜΥΡΝΙΩΤΑΚΗΣ 9:53.9 298 11 13 3:33.1 13 0:50.1 18 5:30.6 9:53.9
10 ANTREAS TEKOS 9:54.1 304 PALMOS 10 8 3:24.0 28 1:22.8 10 5:07.2 9:54.1
11 MARIA STOUBA 10:04.3 303 9 9 3:26.1 26 1:16.5 15 5:21.6 10:04.3
12 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΕΛΙΩΤΗΣ 10:12.6 332 9 11 3:31.4 29 1:33.8 11 5:07.2 10:12.6
13 ΒΑΣΙΛΗΣ ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 10:32.7 312 10 23 4:44.9 16 1:01.4 5 4:46.3 10:32.7
14 ΝΑΥΣΙΚΆ ΣΚΟΤΆΔΗ 10:32.8 324 Ναυταθλητικός Όμιλος Κυπαρισσίας 8 15 4:06.3 9 0:42.0 23 5:44.5 10:32.8
15 ΣΟΦΊΑ ΤΖΆΚΗ 10:32.8 325 Ναυταθλητικός Όμιλος Κυπαρισσίας 8 16 4:08.9 6 0:39.5 22 5:44.4 10:32.8
16 ΝΙΚΟΣ ΚΡΙΚΩΝΑΣ 10:49.3 318 11 26 4:46.9 25 1:15.3 6 4:47.1 10:49.3
17 ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 10:50.3 321 Α.ε.Κερατσινιου 11 22 4:42.9 10 0:45.2 16 5:22.1 10:50.3
18 ΑΝΤΩΝΙΑ ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ 10:58.3 320 Red Star Triathlon 10 30 5:12.3 2 0:31.4 13 5:14.5 10:58.3
19 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΥΤΡΗΣ 11:04.2 317 10 5 3:13.2 31 1:47.6 24 6:03.3 11:04.2
20 ΑΓΓΕΛΙΚΉ ΒΑΓΓΕΡ 11:05.5 309 ivagger@yahoo.gr 9 19 4:17.8 27 1:20.5 17 5:27.1 11:05.5
21 ΜΙΧΑΉΛ ΚΑΤΣΊΚΗΣ 11:12.1 315 10 29 4:57.8 8 0:41.9 19 5:32.3 11:12.1
22 ΙΩΑΝΝΑ ΤΣΟΛΑΚΟΥ 11:13.6 327 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ-ΝΑΥΠΛΙΟ 10 28 4:56.0 19 1:04.1 12 5:13.4 11:13.6
23 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΝΑΟΥΜ 11:16.6 297 9 20 4:23.2 24 1:15.0 21 5:38.3 11:16.6
24 ΜΆΡΘΑ ΣΚΟΤΆΔΗ 11:18.8 323 Ναυταθλητικός Όμιλος Κυπαρισσίας 9 17 4:13.4 4 0:34.0 28 6:31.3 11:18.8
25 ΠΑΥΛΙΝΑ ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΥ 11:27.1 300 11 18 4:13.4 14 0:54.6 26 6:19.0 11:27.1
26 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΓΟΝΊΔΗΣ 11:28.8 310 8 25 4:45.8 21 1:08.1 20 5:34.7 11:28.8
27 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΤΣΙΑΠΑΣ 11:55.8 326 nscoaching 11 24 4:45.3 17 1:02.3 25 6:08.1 11:55.8
28 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΒΕΛΑΣ 12:37.5 330 Red Star Triathlon 10 12 3:32.7 22 1:08.5 29 7:56.2 12:37.5
29 EVAGKELIA GKOLEMI 13:33.8 301 NHRHIDA 10 21 4:28.9 20 1:06.8 31 7:58.0 13:33.8
30 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ 13:35.3 308 Red Star Triathlon 9 27 4:49.4 12 0:48.0 30 7:57.8 13:35.3
31 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΛΕΒΑΡΗΣ 13:36.5 328 damalas coaching 10 31 5:26.2 30 1:46.9 27 6:23.3 13:36.5
DNS ELESSA MITRITSAKI 302 10
DNS ΜΠΑΚΑΤΣΙΑ ΕΛΕΝΑ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 311 10

Triathlon relay
Place Name Gun Time Bib Number Team Age SWIM Rnk SWIM Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN Rnk RUN Time Chip Time
1 WIND team 58:04.0 224 40 3 10:19.6 20 0:48.1 2 29:55.9 4 17:00.2 58:04.0
2 O.F.N.I team 58:46.9 241 40 1 9:11.7 9 0:35.1 6 31:12.6 5 17:47.4 58:46.9
3 ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ team 59:04.4 243 40 4 10:30.3 2 0:28.7 5 30:59.7 11 0:58.2 2 16:07.3 59:04.4
4 Τριπόδης team 1:01:56.6 226 40 11 12:06.3 6 0:33.0 8 31:45.2 9 0:54.9 3 16:37.0 1:01:56.6
5 DMD team 1:03:17.0 249 40 2 10:16.3 1 0:28.1 7 31:28.3 11 21:04.1 1:03:17.0
6 OAKA BOX - G.St team 1:03:35.3 210 40 16 14:45.8 15 0:41.6 1 29:24.7 4 0:49.1 6 17:53.9 1:03:35.3
7 ΑΟ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓ team 1:03:50.0 221 40 5 11:19.2 5 0:32.4 3 30:38.9 13 1:01.9 8 20:17.4 1:03:50.0
8 OAKA BOX - G.S. team2 1:07:51.6 244 40 9 11:49.5 10 0:36.6 10 33:49.4 5 0:52.7 10 20:43.2 1:07:51.6
9 super girls team 1:08:56.9 238 40 7 11:28.0 21 0:53.7 13 35:08.2 10 0:56.4 9 20:30.5 1:08:56.9
10 ΔΙΟΜΗΔΗΣ-ΜΑΡΑΘΩ ΝΙΚΟΣ 1:09:28.0 233 40 17 15:36.8 13 0:40.3 4 30:50.5 14 22:20.1 1:09:28.0
11 TRYthlon_team team 1:11:03.0 229 40 8 11:41.6 26 59:21.3 1:11:03.0
12 ΝΗΡΗΙΔΑ team 1:11:16.4 234 40 10 12:04.0 7 0:33.3 9 33:35.1 3 0:44.2 17 24:19.6 1:11:16.4
* 13 ΙΩΝΆΣ team 1:13:02.3 236 40 6 11:27.5 8 0:34.0 19 40:12.2 1 0:42.5 7 20:06.0 1:13:02.3
14 ATHENS TRIATHLO team 1:19:05.8 240 40 14 13:50.9 4 0:32.1 18 40:06.8 16 1:09.2 15 23:26.5 1:19:05.8
15 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ team 1:19:51.0 222 40 21 19:22.5 16 0:42.9 15 37:42.8 7 0:54.3 12 21:08.3 1:19:51.0
16 ΣΤΑΘΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛ team 1:21:59.5 237 40 12 12:53.3 18 0:45.1 20 40:22.3 19 1:47.4 19 26:11.3 1:21:59.5
* 17 ΑΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑΝΟΙ team 1:22:01.9 230 40 15 13:58.5 26 1:21.5 11 34:01.6 2 0:42.7 24 31:57.4 1:22:01.9
18 ΑΙΟΛΟΣ team 1:22:23.0 235 40 25 24:19.2 19 0:46.1 14 35:49.9 13 21:27.7 1:22:23.0
19 ΕΝ ΛΕΥΚΟ TEAM team 1:23:16.1 228 40 24 22:26.4 23 1:01.0 12 34:34.7 12 0:58.5 16 24:15.4 1:23:16.1
20 Wellness spot t team 1:25:06.0 248 40 26 25:36.8 17 0:43.2 21 43:19.3 20 17:23.1 1:25:06.0
21 TOP ACTION HYPE team 1:26:54.1 232 40 20 19:10.2 11 0:38.1 16 38:02.3 15 1:04.0 21 27:59.3 1:26:54.1
22 Pragaprop team 1:29:03.9 242 40 23 21:53.7 22 0:54.0 17 39:06.0 14 1:01.9 18 26:08.0 1:29:03.9
23 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ team 1:32:24.0 223 40 13 13:37.3 14 0:40.5 24 49:36.0 18 1:19.0 20 27:11.0 1:32:24.0
* 24 ΙΩΝΆΣ 2 team 1:42:44.0 246 40 19 18:36.5 25 1:05.5 23 48:55.7 17 1:09.5 22 29:56.5 1:42:44.0
25 ΠΑΦΥΛΙΑΡΗΣ team 1:42:54.0 245 40 22 21:35.5 12 0:39.6 25 50:00.0 23 30:38.8 1:42:54.0
26 ΣΤΑΥΡΕΛΗ team 1:56:40.9 239 40 27 30:11.5 24 1:04.3 26 52:15.5 8 0:54.6 25 32:14.8 1:56:40.9
DNS OAKA BOX - G.S. team 227 40
DNS ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ team 247 40

DQ 14 Two Dudes and a team 1:14:34.5 225 40 18 17:21.4 3 0:30.6 22 43:51.1 6 0:53.8 1 11:57.4 1:14:34.5
* Paratriathlon teams

Triathlon Sprint

Female Finishers
Place Name Gun Time Bib Number Team Age SWIM Rnk SWIM Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN Rnk RUN Time Chip Time
1 ΝΤΕΝΙΖ ΔΗΜΑΚΗ 1:06:50.7 1 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 39 2 11:04.4 1 0:33.7 4 35:54.8 1 0:20.4 1 18:57.3 1:06:50.7
2 KATHERINA MALAMOU 1:12:58.4 49 Athens triathlon 33 7 14:21.2 2 0:41.1 2 34:23.8 2 0:45.3 3 22:46.8 1:12:58.4
3 ANGELA MARLAGKOUTSOU 1:14:58.6 52 Cb team 36 3 12:19.1 5 1:02.4 6 36:42.4 3 0:50.3 7 24:04.3 1:14:58.6
4 ANGELIKI STAMOU 1:15:46.6 204 40 4 13:09.4 8 1:10.7 5 36:26.0 14 1:18.9 5 23:41.4 1:15:46.6
5 ΒΑΝΕΣΣΑ ΚΟΥΚΟΥΤΣΗ 1:17:10.9 122 24100 CLUB TRIATHLO 42 6 13:59.1 10 1:12.9 1 34:10.4 18 1:43.9 12 26:04.4 1:17:10.9
6 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΜΠΡΑ 1:17:16.1 190 45 11 16:37.9 12 1:20.2 3 35:23.9 15 1:21.6 2 22:32.3 1:17:16.1
7 ΜΑΡΙΑ ΑΙΜΙΛΙΑ ΚΑΖΑΜΑΡΙΩΤΗ 1:18:10.1 109 Α.Σ ΠΑΛΜΟΣ 15 1 10:52.1 4 0:56.2 13 40:27.0 7 0:55.5 9 24:59.2 1:18:10.1
8 ΕΛΕΝΑ ΚΑΒΑΛΙΕΡΑΤΟΥ 1:20:17.9 108 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 47 5 13:40.7 6 1:06.1 14 40:44.1 4 0:51.3 6 23:55.5 1:20:17.9
9 DIANNE VATIS 1:21:41.2 78 Red Star Triathlon 50 14 17:07.5 3 0:49.2 7 37:12.9 9 1:03.7 10 25:27.9 1:21:41.2
10 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΛΕΒΙΖΑΚΗ 1:22:49.9 208 ATHENS TRIATHLON 43 17 18:02.9 11 1:17.7 9 38:30.5 17 1:38.7 4 23:20.0 1:22:49.9
11 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΜΑΝΤΖΟΥΝΕΑ 1:22:50.6 136 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 44 13 16:52.7 17 1:38.8 8 38:26.5 13 1:18.0 8 24:34.3 1:22:50.6
12 ΙΖΑΜΠΕΛΛΑ ΚΑΨΟΥΡΟΥ 1:23:55.0 117 NS COACHING 30 8 15:40.3 7 1:09.8 10 39:54.3 11 1:08.1 11 26:02.3 1:23:55.0
13 MURTO VALIANOU 1:29:35.0 77 26 9 16:09.4 14 1:24.7 11 39:59.2 5 0:51.9 20 31:09.7 1:29:35.0
14 ΓΕΩΡΓΙΑ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ 1:30:10.0 105 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 43 22 19:59.6 22 2:30.7 12 40:19.5 6 0:54.0 14 26:26.1 1:30:10.0
15 ATHINA ADAOU 1:34:26.5 11 41 19 18:16.0 9 1:12.3 17 44:35.5 19 1:45.6 15 28:36.9 1:34:26.5
16 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ 1:34:42.3 139 ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 42 12 16:49.5 15 1:37.6 18 45:07.2 10 1:04.4 19 30:03.4 1:34:42.3
17 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1:36:25.4 155 RED STAR TRIATHLON CLUB 48 21 18:55.4 20 2:02.7 15 43:44.1 21 2:11.5 17 29:31.6 1:36:25.4
18 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΕΤΑΞΑ 1:36:25.5 138 Red Star 39 18 18:09.0 21 2:29.7 16 44:12.6 20 2:02.3 18 29:31.7 1:36:25.5
19 ΝΊΚΗ ΚΌΤΣΙΦΑ 1:38:28.2 120 Α.Σ.Παλμός 38 10 16:24.5 16 1:38.2 20 47:08.8 8 1:00.6 21 32:15.9 1:38:28.2
20 ΛΙΟΥΝΤΜΊΛΑ ΚΙΡΠΌΤΙΝ 1:39:23.3 118 51 15 17:17.6 23 3:48.3 19 46:11.0 22 2:57.7 16 29:08.5 1:39:23.3
21 ΒΙΚΥ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ 1:41:35.8 84 RUNSTER 44 23 24:18.1 18 1:46.4 21 48:00.3 12 1:15.9 13 26:14.9 1:41:35.8
22 MIRIAM RODRIGUEZ-RUIZ 1:55:45.4 64 Karabasis-Rodriguez 46 20 18:40.3 19 1:48.8 22 53:52.8 16 1:23.0 22 40:00.4 1:55:45.4
DNF ELENI KOROLI 39 ARISTEAS 51 16 17:18.9 13 1:21.3 23 1:01:45.8
DNS SOFIA KAMARETA 32 36
DNS ΔΑΝΑΗ ΠΑΓΩΝΑ ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ 173 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 39
DQ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΟΥΖΕΛΗ 1:21:22.1 121 35 20:57.1 2:16.6 42:05.8 1:43.8 DQ 14:18.7 1:21:22.1

Male Finishers

Place Name Gun Time Bib Number Team Age SWIM Rnk SWIM Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN Rnk RUN Time Chip Time
1 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΣΟΥΒΑΤΖΟΓΛΟΥ 57:21.5 2 NS COACHING 28 2 9:11.2 3 0:33.0 1 29:27.7 5 0:35.4 2 17:34.0 57:21.5
2 GEORGIOS DANIIL 59:02.2 3 Thiseas 31 1 9:06.9 1 0:28.0 2 29:32.2 1 0:26.4 10 19:28.5 59:02.2
3 GEORGE ALYFANTIS 1:00:29.9 4 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 37 4 9:48.4 2 0:32.6 6 31:21.8 6 0:35.7 4 18:11.3 1:00:29.9
4 PANAGIOTIS DIMOPOULOS 1:02:50.8 26 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 27 3 9:33.6 21 0:51.4 16 33:21.0 2 0:29.7 5 18:35.0 1:02:50.8
5 ΚΩΣΤΑΣ ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ 1:02:58.7 5 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 34 10 10:56.9 6 0:39.4 10 32:52.5 21 0:46.6 3 17:43.2 1:02:58.7
6 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΒΔΑΣ 1:02:59.1 7 Γας Ιλισος 16 8 10:34.5 12 0:47.1 17 33:24.5 13 0:41.7 1 17:31.2 1:02:59.1
7 ΑΛΚΗΣ ΚΑΦΩΡΟΣ 1:04:56.0 6 Nuventi Triathlon 23 5 10:20.3 8 0:43.8 21 33:52.1 4 0:35.2 8 19:24.3 1:04:56.0
8 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΕΚΚΟΣ 1:06:03.4 132 DEREKAS ENDURANCE COACHING IOANNINA 37 47 14:33.1 28 0:57.1 4 31:02.7 8 0:38.1 6 18:52.2 1:06:03.4
9 ΝΊΚΟΣ ΜΠΕΛΕΓΡΊΝΟΣ 1:06:06.1 145 Credo S Victoria 17 7 10:25.2 23 0:52.6 20 33:45.6 23 0:47.5 13 20:15.0 1:06:06.1
10 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΔΕΔΕΣ 1:07:02.7 97 NSC 41 37 14:01.7 61 1:19.3 3 31:01.6 49 1:01.5 11 19:38.4 1:07:02.7
11 ΤΆΣΟΣ ΜΟΥΣΤΆΚΗΣ 1:07:18.8 143 moustache_team/NScoaching 27 28 13:13.1 10 0:45.3 14 33:18.5 7 0:36.3 9 19:25.4 1:07:18.8
12 APOSTOLOS TEKOS 1:07:19.4 73 PALMOS 44 14 11:47.3 15 0:48.6 12 33:05.1 71 1:08.0 17 20:30.2 1:07:19.4
13 ANGELOS NIKOLINAKOS 1:08:02.2 58 50 38 14:02.4 11 0:45.9 11 33:02.0 28 0:51.8 7 19:20.0 1:08:02.2
14 ATHANASIOS DIMAKIS 1:08:16.1 23 37 46 14:30.7 54 1:15.8 5 31:16.3 25 0:49.9 14 20:23.3 1:08:16.1
15 ΣΤΡΑΤΟΣ ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ 1:09:17.8 137 ATHENS TRIATHLON TEAM 30 30 13:42.3 7 0:39.5 19 33:35.2 17 0:45.6 18 20:35.0 1:09:17.8
16 ΠΆΝΟΣ ΡΏΤΑΣ 1:09:38.7 172 Red Star Triathlon Club 45 40 14:03.6 67 1:22.3 9 32:19.1 108 1:29.7 15 20:23.7 1:09:38.7
17 ΣΩΤΗΡΗΣ ΔΑΜΑΛΑΣ 1:09:43.7 209 35 23 12:49.2 22 0:51.9 29 34:38.2 35 0:56.5 16 20:27.6 1:09:43.7
18 ALEXIS CHATZINIKOLAOU 1:10:23.1 20 36 18 12:26.7 5 0:38.1 18 33:24.9 14 0:41.8 53 23:11.4 1:10:23.1
19 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΛΑΓΚΟΥΤΣΟΣ 1:10:52.8 10 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ 39 42 14:07.2 14 0:47.7 8 31:59.1 95 1:18.7 45 22:40.0 1:10:52.8
20 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΙΧΑΣ 1:11:14.2 141 KASIMIS TRAINING 48 16 12:00.8 29 0:58.6 26 34:29.4 55 1:02.9 46 22:42.4 1:11:14.2
21 ΕΛΕΥΘΈΡΙΟΣ ΔΉΜΟΣ 1:11:15.8 100 #moustache_team 23 33 13:45.3 75 1:28.3 15 33:20.4 44 0:59.2 24 21:42.4 1:11:15.8
22 LOUIS WOODGATE 1:11:26.4 8 ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 14 13 11:25.3 13 0:47.3 48 35:53.9 3 0:32.0 49 22:47.8 1:11:26.4
23 VASILEIOS CHRONOPOULOS 1:11:47.7 21 ΑΣ ΠΑΛΜΟΣ 35 24 12:57.5 25 0:53.2 34 35:00.2 33 0:54.4 29 22:02.2 1:11:47.7
24 ΘΑΝΟΣ ΜΠΑΚΑΤΣΙΑΣ 1:11:50.9 144 Athens Triathlon Team 42 17 12:17.4 57 1:16.5 28 34:30.5 96 1:19.1 37 22:27.3 1:11:50.9
25 ΗΛΙΑΣ ΖΑΡΟΚΩΣΤΑΣ 1:13:18.5 104 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 23 59 15:12.7 17 0:50.0 27 34:30.4 65 1:06.5 23 21:38.7 1:13:18.5
26 KONSTANTINOS TSOUMAS 1:13:26.7 76 Greece 42 49 14:41.1 55 1:15.8 23 34:06.2 27 0:50.7 40 22:32.8 1:13:26.7
27 ΘΕΟΛΌΓΟΣ ΜΑΛΑΧΙΆΣ 1:13:28.5 135 44 12 11:18.6 45 1:09.9 40 35:33.4 81 1:12.5 68 24:13.9 1:13:28.5
28 KOSTANTINOS THEODOROPOULOS 1:13:51.1 74 Palmos AS 39 51 14:56.0 34 1:04.1 32 34:49.5 53 1:02.6 28 21:58.7 1:13:51.1
29 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΟΥΔΑΛΗΣ 1:13:59.5 101 TRIODIO 37 36 14:00.3 59 1:17.2 30 34:41.1 104 1:24.7 42 22:36.0 1:13:59.5
30 ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΡΕΒΕΖΙΑΝΟΣ 1:14:12.4 167 53 74 15:34.3 27 0:56.7 22 34:02.2 93 1:18.3 34 22:20.8 1:14:12.4
31 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΗΣ 1:14:17.1 193 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 39 21 12:32.0 32 1:03.7 65 37:07.2 43 0:59.0 41 22:35.1 1:14:17.1
32 DIMITRIS PAPADATOS 1:14:30.2 61 38 82 16:05.8 33 1:03.9 35 35:11.3 10 0:40.6 20 21:28.5 1:14:30.2
33 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ 1:14:45.0 159 TRIATHLON ATHENS TEAM 26 9 10:53.8 4 0:38.0 158 40:24.4 50 22:48.6 1:14:45.0
34 SIMOS SIMEONIDIS 1:14:56.2 67 Credo S Victoria 46 32 13:43.4 43 1:09.1 64 37:05.6 74 1:08.3 26 21:49.6 1:14:56.2
35 CHRISTOS LAMPROU 1:14:58.8 43 33 60 15:14.3 41 1:07.5 24 34:07.9 63 1:06.2 57 23:22.6 1:14:58.8
36 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 1:15:04.9 181 DHL EXPRESS 41 20 12:31.3 9 0:44.4 61 36:56.7 61 1:05.3 65 23:47.0 1:15:04.9
37 ΙΩΆΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ 1:15:09.0 81 38 54 14:59.1 51 1:14.2 37 35:20.9 64 1:06.4 38 22:28.2 1:15:09.0
38 ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΑΠΤΗΣ 1:15:13.8 170 my athlete 37 161 51:37.1 46 35:52.2 79 1:11.1 48 22:46.9 1:15:13.8
39 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΗΣ 1:15:15.2 198 athens triathlon team 45 15 11:56.5 49 1:13.1 51 36:10.2 78 1:11.1 74 24:44.1 1:15:15.2
40 ΜΙΧΆΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ 1:15:32.6 200 Goji berry team- physiomanual .gr 52 68 15:30.4 16 0:49.5 57 36:23.4 90 1:17.6 21 21:31.5 1:15:32.6
41 GIORGOS SYREGGELAS 1:15:33.7 70 35 35 13:55.3 76 1:29.4 44 35:49.5 46 1:00.2 56 23:19.2 1:15:33.7
42 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΡΕΒΕΖΙΑΝΟΣ 1:15:47.7 166 50 103 17:01.9 35 1:04.4 25 34:15.0 51 1:02.4 36 22:23.8 1:15:47.7
43 SPIRIDON MEGAKLIS 1:15:59.6 55 SALAMINA 52 69 15:32.2 19 0:50.6 45 35:50.1 38 0:57.4 51 22:49.2 1:15:59.6
44 ARMANDOS LINARDOS 1:16:03.7 44 RED STAR 36 11 11:03.1 50 1:14.1 79 38:07.6 99 1:20.8 69 24:17.9 1:16:03.7
45 KOSTAS KANETSIS 1:16:07.1 33 RED STAR 41 58 15:05.5 64 1:20.1 56 36:22.3 52 1:02.5 32 22:16.5 1:16:07.1
46 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΟΓΛΟΥ 1:16:19.7 107 39 19 12:30.1 26 0:53.9 72 37:28.4 69 1:07.5 71 24:19.7 1:16:19.7
47 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΙΑΠΑΣ 1:16:51.9 196 nscoaching 35 107 17:09.1 39 1:06.8 33 34:57.9 45 0:59.3 43 22:38.7 1:16:51.9
48 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΡΑΝΙΩΤΗΣ 1:17:00.9 126 29 34 13:50.2 44 1:09.4 76 37:44.8 83 1:14.2 52 23:02.1 1:17:00.9
49 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΧΡΥΣΑΦΕΛΗΣ 1:17:21.1 203 TEAM WIND 35 147 21:22.5 83 1:35.6 7 31:36.0 119 1:39.2 19 21:07.6 1:17:21.1
50 MARIOS LOULOUDIS 1:17:48.3 46 31 99 16:52.1 56 1:15.8 38 35:24.7 41 0:58.4 54 23:17.1 1:17:48.3
51 ΚΏΣΤΑΣ ΧΑΡΑΜΉΣ 1:17:55.2 201 Athens Triathlon Team 58 70 15:32.4 31 0:59.6 42 35:38.7 127 1:47.3 66 23:57.0 1:17:55.2
52 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΤΖΟΓΙΑΝΝΗΣ 1:17:58.6 115 red star 27 27 13:09.4 65 1:21.2 90 39:09.5 30 0:53.7 58 23:24.7 1:17:58.6
53 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΥΡΙΚΛΗΣ 1:18:16.6 153 0 38 43 14:13.2 18 0:50.3 62 37:01.7 31 0:53.7 85 25:17.5 1:18:16.6
54 JOHN ARSENIS 1:18:19.7 16 27 39 14:02.9 38 1:05.7 85 38:26.2 20 0:46.3 67 23:58.3 1:18:19.7
55 THANOS STOUBAS 1:18:22.5 69 Greece 39 53 14:57.8 71 1:26.7 69 37:19.2 54 1:02.7 62 23:36.0 1:18:22.5
56 ΑΜΑΝΆΤΙΟΣ ΑΪΒΑΛΌΓΛΟΥ 1:18:40.6 83 Go Vegan 33 45 14:24.7 42 1:07.5 86 38:33.4 56 1:03.5 59 23:31.2 1:18:40.6
57 SPYRIDON KERKOULAS 1:18:49.5 38 ATHENS TRIATHLON TEAM 43 89 16:23.2 136 2:36.5 68 37:17.3 32 0:54.4 22 21:37.9 1:18:49.5
58 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:18:59.8 128 Young Lions Triathlon Club 30 72 15:33.4 73 1:27.2 60 36:53.6 22 0:47.3 70 24:18.1 1:18:59.8
59 ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΔΑΝΙΗΛ 1:19:07.1 9 Argos Sec 60 110 17:31.7 37 1:05.7 67 37:14.4 37 0:57.3 33 22:17.9 1:19:07.1
60 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΣ 1:19:11.0 162 Περιστεραδες 42 62 15:17.9 40 1:07.2 41 35:33.9 72 1:08.1 99 26:03.7 1:19:11.0
61 RICHARD BURSNOLL 1:19:36.5 18 50 98 16:49.6 46 1:10.7 47 35:53.7 48 1:00.3 73 24:42.0 1:19:36.5
62 MILTIADIS BAVAS 1:19:50.8 17 Protypo Gym Rafina 26 76 15:44.8 93 1:47.9 82 38:16.3 15 0:43.1 55 23:18.5 1:19:50.8
63 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΖΟΥΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 1:20:23.9 188 ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ 47 91 16:32.5 154 3:38.3 13 33:08.5 112 1:32.9 89 25:31.6 1:20:23.9
64 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΠΟΙΚΟ 1:20:36.2 147 Σπαρτιατες 18 100 16:54.0 70 1:25.6 39 35:31.2 34 0:54.5 95 25:50.8 1:20:36.2
65 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗΣ 1:21:00.4 124 35 65 15:23.6 58 1:17.1 36 35:14.8 148 2:17.8 112 26:46.9 1:21:00.4
66 ΤΟΛΗΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1:21:00.6 129 ns coaching 47 75 15:43.2 24 0:53.0 52 36:15.5 82 1:13.7 115 26:54.9 1:21:00.6
67 YIANNIS PLAGIANAKOS 1:21:02.8 63 41 55 14:59.7 118 2:08.2 63 37:02.6 9 0:38.1 100 26:14.0 1:21:02.8
68 ΣΑΒΒΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΙΩΤΗΣ 1:21:13.2 91 cugino team 44 81 16:04.2 52 1:14.6 91 39:11.3 76 1:09.5 60 23:33.4 1:21:13.2
69 YANNIS ANGELOPOULOS 1:21:23.1 15 30 138 20:18.1 107 1:55.8 84 38:20.3 26 0:50.5 12 19:58.2 1:21:23.1
70 ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΝΗΣ 1:21:23.9 157 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 39 126 19:00.7 63 1:20.0 49 35:57.7 109 1:29.9 61 23:35.5 1:21:23.9
71 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 1:21:35.0 111 MY ATHLETE 45 102 16:57.3 82 1:35.3 43 35:41.9 94 1:18.4 98 26:01.9 1:21:35.0
72 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 1:21:41.7 127 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 41 119 18:17.3 117 2:08.1 80 38:09.7 89 1:17.5 25 21:48.9 1:21:41.7
73 THANASIS DIMITRIADIS 1:21:44.6 24 33 80 15:52.2 90 1:44.8 74 37:35.1 59 1:04.8 88 25:27.5 1:21:44.6
74 MICHAEL DIAMANTIDES 1:22:01.5 207 39 93 16:35.8 109 2:02.6 59 36:37.2 39 0:58.1 94 25:47.6 1:22:01.5
75 ΗΛΊΑΣ ΤΖΑΒΙΔΌΠΟΥΛΟΣ 1:22:08.1 186 42 104 17:03.6 86 1:39.9 101 40:07.6 101 1:22.4 27 21:54.4 1:22:08.1
76 ΠΕΤΡΟΣ ΜΠΟΣΚΟΣ 1:22:11.4 149 NUVENTI 37 109 17:23.1 91 1:45.7 71 37:24.6 12 0:41.7 77 24:56.3 1:22:11.4
77 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ 1:22:35.1 160 54 85 16:13.9 144 2:54.0 99 40:05.5 40 0:58.3 35 22:23.2 1:22:35.1
78 VLASSIS KRIKOS 1:22:47.5 41 35 48 14:35.6 62 1:19.7 75 37:38.6 60 1:05.1 126 28:08.4 1:22:47.5
79 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΥΛΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 1:23:09.8 152 ΕΚΑΒ 36 78 15:48.3 125 2:16.7 120 41:33.8 88 1:16.6 31 22:14.3 1:23:09.8
80 ΜΑΞΙΜΟΣ ΜΠΟΙΚΟ 1:23:19.6 146 Σπαρτιατες 29 64 15:19.6 74 1:27.5 134 43:35.1 19 0:46.3 30 22:10.9 1:23:19.6
81 ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΟΤΣΙΚΑΣ 1:23:20.1 191 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ - ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 30 77 15:46.8 95 1:48.2 89 39:03.1 118 1:38.4 81 25:03.4 1:23:20.1
82 ΛΆΖΑΡΟΣ ΠΡΑΓΙΆΤΗΣ 1:23:36.7 165 38 66 15:24.6 60 1:18.2 93 39:21.9 80 1:11.8 105 26:20.0 1:23:36.7
83 MARINOS SYRIGOS 1:23:46.6 71 Greece 42 73 15:34.1 78 1:29.7 55 36:20.2 113 1:33.1 133 28:49.4 1:23:46.6
84 MIKE PANTELIDAKIS 1:23:50.1 60 ATHENS TRIATHLON TEAM - BIOKOSMOS 50 114 17:49.1 66 1:21.3 31 34:48.0 130 1:50.4 125 28:01.1 1:23:50.1
85 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΕΡΒΗΣ 1:24:01.3 178 52 52 14:56.7 115 2:05.6 50 36:04.3 152 2:26.4 129 28:28.1 1:24:01.3
86 GEORGE LYRAS 1:24:14.7 47 34 bikeshop 53 108 17:20.6 129 2:23.4 70 37:24.0 132 1:52.8 82 25:13.8 1:24:14.7
87 ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΚΑΤΣΙΚΌΠΟΥΛΟΣ 1:24:22.4 116 39 31 13:42.3 155 3:48.6 81 38:14.4 156 3:37.6 79 24:59.4 1:24:22.4
88 IOANNIS VIDRAS 1:24:32.0 79 Sky is the Limit 40 92 16:32.8 48 1:12.5 54 36:19.5 125 1:42.3 132 28:44.6 1:24:32.0
89 ΝΊΚΟΣ ΜΟΣΧΉΣ 1:24:42.3 142 40 57 15:02.1 110 2:02.8 53 36:16.2 137 2:02.0 136 29:18.9 1:24:42.3
90 ΧΑΡΆΛΑΜΠΟΣ ΝΤΆΣΣΗΣ 1:24:51.7 158 Nuventi 34 41 14:05.9 36 1:05.5 113 41:06.7 70 1:07.8 119 27:25.7 1:24:51.7
91 NASOS KALDELIS 1:24:53.0 30 RPT 31 124 18:52.4 97 1:49.2 58 36:28.1 86 1:15.5 72 24:27.6 1:24:53.0
92 ΜΑΡΙΟΣ ΓΚΑΤΖΙΑΣ 1:24:56.9 96 NS COACHING 39 79 15:50.2 104 1:53.3 78 37:55.1 111 1:32.3 123 27:45.9 1:24:56.9
93 ASTERIOS LITHOURGIDIS 1:25:16.9 45 38 88 16:22.8 134 2:30.0 88 38:55.8 139 2:04.7 86 25:23.4 1:25:16.9
94 PANOS MAVIDIS 1:25:25.9 53 41 105 17:04.9 135 2:34.9 114 41:09.9 24 0:49.0 64 23:47.0 1:25:25.9
95 ΑΛΕΞΗΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ 1:25:27.9 174 41 29 13:41.0 132 2:26.5 123 41:52.5 145 2:13.0 84 25:14.7 1:25:27.9
96 NIKOS SIDERIS 1:25:36.7 66 48 56 15:01.9 120 2:08.9 103 40:10.6 106 1:27.5 113 26:47.7 1:25:36.7
97 ΙΩΣΉΦ ΒΑΓΓΕΡ 1:25:47.8 87 ivagger@yahoo.gr 51 94 16:36.6 105 1:54.2 92 39:11.5 126 1:46.9 104 26:18.3 1:25:47.8
98 ΧΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1:25:51.0 154 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑ 57 115 17:59.1 114 2:05.1 83 38:18.3 138 2:03.1 87 25:25.3 1:25:51.0
99 ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΑΛΛΗΣ 1:25:55.7 169 WIND 46 96 16:43.7 108 2:02.4 87 38:37.8 116 1:36.0 116 26:55.7 1:25:55.7
100 PETROS MANESIS 1:26:21.9 50 Protypo Gym Rafina 26 71 15:32.5 96 1:48.6 107 40:34.3 75 1:08.6 117 27:17.8 1:26:21.9
101 ΑΝΤΩΝΗΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ 1:26:23.0 171 Top Cycles / ΣΑΦΑΝΣ 39 106 17:07.1 87 1:40.1 102 40:08.5 121 1:39.6 93 25:47.6 1:26:23.0
102 ΝΊΚΟΣ ΔΕΜΕΝΕΓΑΣ 1:26:25.9 98 N'S COACHING 45 61 15:15.3 79 1:30.7 77 37:46.5 136 2:01.8 138 29:51.4 1:26:25.9
103 STYLIANOS KARYDIS 1:26:33.6 35 31 113 17:41.5 127 2:17.7 129 43:02.2 18 0:46.2 47 22:45.7 1:26:33.6
104 ΑΘΑΝΆΣΙΟΣ ΤΖΙΟΒΆΡΑΣ 1:26:45.8 187 27 150 21:57.1 84 1:36.8 66 37:12.6 84 1:14.4 75 24:44.7 1:26:45.8
105 ΝΑΟΎΜ ΓΙΏΡΓΟΣ 1:27:15.6 93 42 22 12:43.6 139 2:42.6 131 43:08.7 58 1:04.2 121 27:36.3 1:27:15.6
106 SOTIRIS MARANIS 1:27:36.2 51 WIND 46 50 14:54.2 72 1:27.1 110 40:58.0 102 1:22.9 134 28:53.7 1:27:36.2
107 EPAMEINONDAS PSARROS 1:27:42.2 205 APOLLON 58 159 1:27:42.2 1:27:42.2
108 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΙΠΕΡΗΣ 1:28:09.7 163 ΜΙΛΤΙΑΔΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 48 86 16:19.9 98 1:50.4 106 40:30.8 155 2:47.3 109 26:41.1 1:28:09.7
109 ΓΙΆΝΝΗΣ ΤΣΑΛΑΠΆΤΗΣ 1:28:10.6 194 Ολύμπιοι 40 84 16:09.7 47 1:12.3 100 40:06.9 141 2:07.6 130 28:33.8 1:28:10.6
110 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΑΡΑΤΣΙΩΤΗΣ 1:28:36.4 176 BIKETRACKS 34 123 18:27.2 111 2:03.1 104 40:12.2 120 1:39.3 101 26:14.4 1:28:36.4
111 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΥΒΑΣ 1:28:51.5 112 0 35 111 17:32.2 142 2:52.0 105 40:19.4 151 2:25.1 91 25:42.6 1:28:51.5
112 ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΚΑΛΙΑΜΟΥΤΟΣ 1:28:52.0 110 32 95 16:38.8 141 2:48.1 119 41:33.0 85 1:15.4 107 26:36.6 1:28:52.0
113 ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΕΒΕΝΤΗΣ 1:28:53.5 131 Chaidari is running 33 127 19:05.5 99 1:51.1 97 39:48.0 114 1:34.9 106 26:33.8 1:28:53.5
114 KOSTAS GALANOS 1:29:00.6 29 BOOTCAMP Αιτωλικο 42 129 19:13.5 113 2:03.3 122 41:49.9 42 0:58.9 76 24:54.8 1:29:00.6
115 ARISTEIDIS NOTIS 1:29:03.5 59 ASKLHPIOS EPIDAYROY 35 44 14:22.6 53 1:15.1 115 41:10.2 29 0:53.0 144 31:22.5 1:29:03.5
116 MIHALIS KYPRIOTIS 1:29:09.6 42 N.A.O.Kerkyras 57 122 18:25.8 124 2:13.0 95 39:26.7 146 2:16.2 114 26:47.7 1:29:09.6
117 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΣΑΜΙΩΤΗΣ 1:30:00.5 175 nuventi 50 130 19:15.5 119 2:08.9 117 41:24.1 36 0:56.9 102 26:15.0 1:30:00.5
118 XRISTOS ZAFEIRIS 1:31:07.5 80 38 117 18:10.5 81 1:34.3 111 41:01.6 124 1:41.3 131 28:39.7 1:31:07.5
119 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ 1:31:10.1 92 ΚΑΝΕΝΑΣ 34 137 20:07.8 100 1:52.0 73 37:32.1 105 1:26.5 142 30:11.4 1:31:10.1
120 ΗΛΙΑΣ ΧΑΜΑΡΑΚΗΣ 1:31:23.8 199 Kimon-politikaglyka 30 90 16:29.4 121 2:12.4 136 43:53.4 62 1:05.4 122 27:43.1 1:31:23.8
121 NIKOLAOS DIMITROPOULOS 1:32:04.2 25 48 101 16:55.1 102 1:52.1 121 41:40.4 122 1:40.9 139 29:55.6 1:32:04.2
122 ΑΡΓΥΡΗΣ ΒΛΑΧΟΥΤΣΙΚΟΣ 1:32:21.7 89 ΕΦΙΠΟ 58 125 18:56.8 89 1:44.5 126 42:39.5 150 2:21.5 108 26:39.2 1:32:21.7
123 ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΚΑΡΑΓΙΆΝΝΗΣ 1:32:23.5 113 29 139 20:27.0 103 1:52.8 127 42:43.4 57 1:04.2 103 26:16.0 1:32:23.5
124 ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΜΠΟΥΖΟΥΚΗΣ 1:32:49.9 150 Young Lions Triathlon Club 30 154 22:46.1 106 1:55.8 98 39:49.5 115 1:35.0 110 26:43.4 1:32:49.9
125 EFSTATHIOS TALIATOUDAS 1:32:57.8 72 WIND Running Team 35 132 19:20.4 126 2:16.9 133 43:28.3 68 1:07.3 111 26:44.7 1:32:57.8
126 FALK SCHOENFELDER 1:33:00.0 65 59 133 19:29.4 112 2:03.1 118 41:32.7 123 1:41.0 92 25:43.5 1:33:00.0
127 KONSTANTINOS LYTRIVIS 1:33:27.3 48 Prastos multi racing team 34 153 22:39.1 128 2:20.0 108 40:35.2 131 1:51.6 96 26:01.2 1:33:27.3
128 ΓΙΏΡΓΟΣ ΤΊΜΟΥ 1:33:50.4 189 30 128 19:09.9 149 3:24.8 138 44:09.1 143 2:08.7 78 24:57.7 1:33:50.4
129 ΝΙΚΌΛΑΣ ΑΓΓΕΛΌΠΟΥΛΟΣ 1:34:37.7 82 Young Lions Triathlon Club 33 97 16:47.7 130 2:24.8 125 42:12.7 147 2:17.5 143 30:54.8 1:34:37.7
130 ΖΗΣΗΣ ΔΗΜΟΚΑΣ 1:35:13.6 99 47 144 21:10.9 138 2:37.6 112 41:03.4 67 1:07.3 135 29:14.3 1:35:13.6
131 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ 1:35:14.2 195 38 143 21:10.0 137 2:36.8 94 39:25.2 135 2:01.1 141 30:00.9 1:35:14.2
132 DIMITRIS KATSOULIS 1:35:33.6 36 SDYP 75 63 15:19.5 80 1:32.1 150 49:17.0 73 1:08.1 128 28:16.6 1:35:33.6
133 ΑΝΔΡΕΑΣ ΙΝΤΡΑ 1:35:51.5 106 Kallistos Multisport Team 42 25 13:01.6 160 6:24.4 154 52:32.9 100 1:22.3 39 22:30.2 1:35:51.5
134 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ 1:35:51.6 161 ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 37 116 18:00.5 69 1:24.4 153 52:32.2 87 1:15.8 44 22:38.7 1:35:51.6
135 PANOS PAPANGELIS 1:35:52.9 62 33 149 21:53.6 131 2:24.8 145 46:55.9 50 1:02.3 63 23:36.2 1:35:52.9
136 ΣΤΑΎΡΟΣ ΣΜΥΡΛΉΣ 1:36:10.0 179 47 120 18:20.5 143 2:52.6 132 43:20.4 92 1:18.3 124 27:47.9 1:36:10.0
137 PAVLOS ANATSOUTSOLAS 1:36:19.2 14 HOLMES PLACE 48 157 24:15.2 101 1:52.1 109 40:44.6 91 1:18.3 127 28:08.9 1:36:19.2
138 ΠΕΤΡΟΣ ΛΥΚΑΚΟΣ 1:36:47.0 133 29 140 20:31.4 158 4:19.2 128 42:52.0 110 1:30.6 120 27:33.6 1:36:47.0
139 ΜΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 1:37:08.7 231 ΜΑΕΡ 34 121 18:23.6 146 3:10.1 139 44:12.6 103 1:23.7 140 29:58.5 1:37:08.7
140 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΝΤΟΥΡΗΣ 1:37:52.0 119 46 156 24:09.8 88 1:42.0 140 44:15.4 142 2:08.4 90 25:36.2 1:37:52.0
141 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΠΟΥΝΤΑΛΑΣ 1:38:14.3 151 ΠΑΓΩΜΕΝΕΣ ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΕΣ 30 134 19:33.7 152 3:34.7 124 42:11.0 98 1:20.7 145 31:34.0 1:38:14.3
142 DIMITRIS ADRAKTAS 1:38:51.5 12 ΔΕΛΤΑ Running team 44 118 18:16.5 150 3:25.1 151 50:40.6 107 1:28.2 80 25:00.9 1:38:51.5
143 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΑΧΙΝΙΔΗΣ 1:38:57.2 177 34 83 16:09.2 85 1:37.0 144 46:39.1 77 1:10.0 151 33:21.8 1:38:57.2
144 ΠΕΡΙΚΛΉΣ ΚΩΤΣΌΠΟΥΛΟΣ 1:39:01.5 130 43 158 25:45.1 92 1:47.6 130 43:06.4 149 2:20.8 97 26:01.5 1:39:01.5
145 GEORGIOS MAVROGEORGOS 1:39:30.0 54 37 146 21:22.1 151 3:26.5 149 48:41.8 16 0:45.4 83 25:14.0 1:39:30.0
146 GEORGE TOURKAMPIS 1:39:37.4 75 NS Coaching 41 152 22:07.5 77 1:29.6 116 41:10.3 128 1:48.2 149 33:01.6 1:39:37.4
147 ΓΙΏΡΓΟΣ ΣΧΟΙΝΆΣ 1:39:50.3 184 41 160 28:58.4 68 1:22.4 96 39:38.1 153 2:28.0 118 27:23.2 1:39:50.3
148 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΜΠΟΜΠΟΣ 1:40:20.2 148 33 141 20:40.2 148 3:19.0 141 45:42.9 66 1:06.6 137 29:31.3 1:40:20.2
149 IOANNIS KAZAKOS 1:41:53.9 37 25 26 13:08.3 122 2:12.6 147 47:22.4 11 0:40.6 156 38:29.8 1:41:53.9
150 ΝΙΚΟΣ ΝΤΑΙΚΟΣ 1:43:54.1 206 31 131 19:19.8 153 3:37.2 143 46:27.6 154 2:41.8 146 31:47.5 1:43:54.1
151 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΜΠΟΛΑΣ 1:44:27.0 182 ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΩΝ ΟΡΣΙΠΠΟΣ 53 136 19:57.0 123 2:12.9 137 44:07.5 133 1:54.7 150 33:14.5 1:44:27.0
152 ΝΙΚΟΛΑΣ ΓΑΛΑΝΗΣ 1:44:36.5 90 ΣΔΥΠ/TVD HOLLAND 64 135 19:56.1 94 1:48.0 135 43:48.6 117 1:38.0 155 37:25.6 1:44:36.5
153 GIORGOS KOSTAS 1:47:04.3 40 Greece 38 148 21:25.2 156 3:54.7 148 47:49.6 97 1:20.7 148 32:33.9 1:47:04.3
154 THOMAS FILIPPOU 1:53:41.0 27 40 155 23:50.2 116 2:07.7 152 51:23.9 47 1:00.3 152 35:18.7 1:53:41.0
155 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 1:53:55.3 85 51 159 28:18.2 157 4:04.1 146 47:07.1 144 2:12.1 147 32:13.7 1:53:55.3
156 PANOS SINANIDIS 1:56:37.6 68 43 112 17:38.7 159 4:24.3 156 55:13.9 134 1:58.7 154 37:21.8 1:56:37.6
157 ΑΓΙΣ ΠΙΣΤΙΟΛΑΣ 1:56:37.9 164 46 142 20:59.4 133 2:26.9 155 54:34.7 140 2:06.8 153 36:29.9 1:56:37.9
158 ΣΠΥΡΟΣ ΛΥΜΟΥΡΗΣ 2:05:52.8 134 35 145 21:13.5 147 3:18.3 157 56:26.0 129 1:49.7 157 43:05.2 2:05:52.8
159 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΑΥΛΟΣ 2:07:20.7 192 RED STAR TRIATHLON CLUB 56 151 22:05.9 145 2:57.4 142 46:02.8 157 9:09.2 158 47:05.2 2:07:20.7
DNF ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΒΙΖΥΡΑΚΗΣ 88 43 6 10:23.2 20 0:51.2
DNF ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 183 Holmes Place 54 67 15:27.8 30 0:59.4
DNF ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ 197 ΣΔΙ-DEREKAS ENDURANCE COACHING 38 87 16:21.1 140 2:45.1
DNS EDDY ALEXIOU 13 AO ΘΗΣΕΑΣ 57
DNS ION DELIDIS 22 42
DNS ELIAS FONDRIER 28 Allianz Greece Running Team 32
DNS LEONIDAS KALOGEROPOULOS 31 50
DNS MICHALIS MOISIADIS 56 4M Triathlon Team 40
DNS MICHALIS MOURTZIS 57 4M Triathlon Team 41
DNS ΤΆΓΚΑΛΟΣ. ΓΙΏΡΓΟΣ. 94 Σδύπ. 46
DNS ΠΑΝΑΓΙΏΤΗ ΓΚΑΜΙΛΗΣ 95 31
DNS ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΜΠΑΜΠΑΣ 114 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 47
DNS ΝΙΚΌΛΑΟΣ ΝΙΚΟΛΟΎΔΗΣ 156 51
DNS ΣΠΥΡΟΣ ΡΑΖΗΣ 168 46
DNS ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ ΣΟΥΜΠΑΣΗΣ 180 Ανεξάρτητος 40
DNS ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΟΝΗΣ 202 ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 42
DNS POLYDEYKIS CHANTZIARAS 19 windrunningteam 33
DNS VAGGELIS KARABASIS 34 Karabasis-Rodriguez 51
DNS ΓΙΏΡΓΟΣ ΔΟΎΝΗΣ 102 Lepanto runners 61
DNS ΦΩΤΗΣ ΕΞΑΡΧΟΥ 103 39
DNS ΒΑΣΊΛΗΣ ΤΆΝΕΦ 185 ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 16
DQ ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 1:06:21.4 140 Κολλέγιο Αθηνών 16 12:44.2 0:58.1 38:08.1 2:00.7 DQ 12:30.2 1:06:21.4
DQ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗΣ 1:12:41.7 125 33 15:13.2 1:22.3 DQ 34:25.8 1:13.7 DQ 20:26.5 1:12:41.7
DQ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗΣ 1:18:53.2 123 34 17:27.9 1:54.1 DQ 34:46.4 1:23.5 DQ 23:21.2 1:18:53.2
DQ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΜΑΤΑΣ 1:29:02.4 86 42 18:59.7 2:01.2 51:15.1 1:32.0 DQ 15:14.1 1:29:02.4

Aquathlon

Female Finishers
Place Name Gun Time Bib Number Team Age SWIM Rnk SWIM Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN Rnk RUN Time Chip Time
1 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΑΠΑΡΗ 33:57.2 370 RED STAR TRIATHLON CLUB 25 2 11:15.8 1 0:29.4 3 22:11.9 33:57.2
2 ΡΑΦΑΥΝΤΙΝΑ ΠΑΤΡΙΚΕΛΛΗ 34:58.3 295 RED STAR 23 5 13:15.7 2 0:31.2 1 21:11.3 34:58.3
3 ΑΡΤΕΜΙΣ ΛΑΓΟΥΔΑΚΗ- ΚΑΛΟΓΕΡΑΚ 35:17.5 346 29 3 11:48.1 5 0:46.1 4 22:43.2 35:17.5
4 ΧΡΙΣΤΊΝΑ ΓΟΝΊΔΗ 36:15.2 344 22 1 11:08.6 4 0:39.6 7 24:26.9 36:15.2
5 PANAGIOTA BITZELERI 37:06.0 333 My athlete 34 8 14:57.3 6 0:50.4 2 21:18.2 37:06.0
6 ΕΛΙΣΆΒΕΤ ΔΉΜΟΥ 39:06.9 366 runster 21 6 13:33.7 9 0:53.4 8 24:39.7 39:06.9
7 ANGIE GARGARERA 40:16.3 338 34 10 16:05.4 7 0:51.0 5 23:19.8 40:16.3
8 CHRISTINA CORAI 40:32.8 355 WIND 43 9 15:35.9 10 0:54.9 6 24:01.9 40:32.8
9 MARIA SAMPANIDOU 41:15.6 359 RED STAR TRIATHLON CLUB 45 7 13:52.0 3 0:34.5 10 26:49.0 41:15.6
10 ΕΙΡΉΝΗ ΜΠΟΥΝΤΟΎΡΗ 43:26.1 349 Μαραθωνοδρομοι Δρομεις Αργολίδας 26 4 12:15.8 11 1:09.8 12 30:00.4 43:26.1
11 ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΣΙΔΕΡΗ 44:41.7 351 NS COACHING 32 13 19:02.3 8 0:52.3 9 24:47.0 44:41.7
12 ΕΛΛΗ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ 48:14.7 365 wind 37 12 18:23.0 12 1:30.4 11 28:21.3 48:14.7
13 ΕΡΗ ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗ 53:51.8 367 RED STAR 54 11 16:54.6 13 4:19.9 13 32:37.2 53:51.8
DNS OLYMPIA NATALIA BOLOSI 334 Holmes place 33
DNS ANNA KOTOULA 339 48
DNS MANIA BIKOF 354 Red Star 45

Male Finishers

Place Name Gun Time Bib Number Team Age SWIM Rnk SWIM Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN Rnk RUN Time Chip Time
1 ΒΑΙΟΣ ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 31:53.5 364 26 3 12:48.4 1 0:36.2 1 18:28.8 31:53.5
2 ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΜΠΟΥΛΟΎΣΗΣ 36:23.0 348 Crossfit-chalandri 21 7 15:45.5 7 1:22.0 2 19:15.4 36:23.0
3 DIMITRIOS ZYGOMALAS 38:05.4 363 40 5 14:16.3 6 1:19.4 4 22:29.6 38:05.4
4 ALEXANDER CHATZIIAKOVOU 38:13.8 335 43 1 11:55.3 4 0:58.1 11 25:20.2 38:13.8
5 ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΠΆΔΑΗΣ 39:35.3 345 33 10 16:42.4 13 1:44.1 3 21:08.7 39:35.3
6 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΡΒΑΝΑΣ 39:45.3 369 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 47 2 12:12.4 3 0:52.4 13 26:40.4 39:45.3
7 ΑΝΤΏΝΙΟΣ ΦΡΆΓΚΟΣ 40:10.2 372 Red Star 42 4 14:10.1 2 0:42.8 10 25:17.2 40:10.2
8 ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΛΙΝΤΖΕΡΆΚΟΣ 43:13.9 347 20 11 16:58.7 11 1:34.1 7 24:41.0 43:13.9
9 ΝΕΚΤΆΡΙΟΣ ΜΗΛΙΏΝΗΣ 44:15.7 368 20 9 16:29.7 15 1:47.0 12 25:59.0 44:15.7
10 IOANNIS TSIRKAS 44:38.2 342 Sdyp 44 6 15:41.5 10 1:27.6 15 27:29.1 44:38.2
11 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΓΙΑΣ 44:43.9 353 45 15 20:00.8 8 1:22.8 5 23:20.1 44:43.9
12 ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΓΚΟΥΡΙΏΤΗΣ 44:51.5 343 18 12 18:15.5 9 1:25.9 8 25:10.1 44:51.5
13 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 45:21.6 388 41 13 18:54.2 5 1:15.3 9 25:12.0 45:21.6
14 GEORGE KOUMPOURIS 48:41.7 340 ΣΔΥ Αγρινιου 39 17 23:24.6 14 1:44.7 6 23:32.3 48:41.7
15 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΦΥΛΙΑΣ 49:39.1 350 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 33 14 19:30.8 12 1:36.9 18 28:31.3 49:39.1
16 VASILIS ORTAKIS 49:43.3 357 Protypo Gym Rafina 26 8 16:16.5 19 3:21.8 19 30:04.8 49:43.3
17 DIMITRIOS TRIMIS 52:24.6 361 52 16 22:40.9 17 2:13.3 16 27:30.3 52:24.6
18 IOANNIS FILIPPATOS 52:36.4 337 DRomeon kefalonias 39 18 23:27.0 18 2:23.7 14 26:45.6 52:36.4
19 MARKOS CHATZITASKOS 53:58.4 336 33 19 23:56.4 16 2:04.7 17 27:57.2 53:58.4
20 SPYROS PAPANIKOLAOU 1:03:42.0 358 50 20 24:58.5 20 38:43.5 1:03:42.0
DNS FRANK NUTTEBAUM 341 46
DNS ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ 352 ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 37
DNS ARIS MARKOU 356 44
DNS STYLIANOS STRATOS 360 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 34
DNS MICHAIL VASILOGLOU - GKANIS 362 45
DNS ΠΑΥΛΟΣ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ 371 Ν.Ο.ΣΑΡΩΝΙΔΑΣ 52

Aquathlon Super Sprint
Female Finishers
Place Name Gun Time Bib Number Team Age SWIM Rnk SWIM Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN Rnk RUN Time Chip Time
1 ROBYN WOODGATE 17:34.5 384 Ναυταθλητικός Όμιλος Κυπαρισσίας 13 3 5:12.3 5 0:24.8 1 11:57.3 17:34.5
2 ΑΝΤΩΝΙΑ ΝΤΡΟΥΛΙΑ 18:49.0 378 14 1 4:41.0 1 0:17.7 7 13:50.3 18:49.0
3 ΕΎΑ ΤΌΔΕ 19:22.5 394 Ναυταθλητικός Όμιλος Κυπαρισσίας 12 7 5:47.7 7 0:30.3 3 13:04.5 19:22.5
4 EMILY VALMA 19:24.0 382 RED STAR TRIATHLON CLUB 12 4 5:19.3 3 0:23.5 5 13:41.1 19:24.0
5 ΝΊΚΗ ΣΚΛΑΒΟΎΝΟΥ 19:26.1 392 14 6 5:45.3 8 0:35.6 4 13:05.1 19:26.1
6 ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΝΤΟΥΛΙΑ 19:26.2 377 DAMALAS COACHING 12 8 5:52.8 6 0:29.2 2 13:04.1 19:26.2
7 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΡΩΤΑ 19:35.0 391 Red Star Triathlon 12 2 5:12.1 4 0:24.1 9 13:58.6 19:35.0
8 STEFANIA PANTELIDAKI 20:27.3 381 ATHENS TRIATHLON TEAM - BIOKOSMOS 13 5 5:41.2 11 0:50.6 8 13:55.4 20:27.3
9 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΣΟΛΑΚΟΥ 20:37.4 396 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ-ΝΑΥΠΛΙΟ 12 9 6:08.4 9 0:43.5 6 13:45.4 20:37.4
10 ΝΊΝΑ ΦΡΆΓΚΟΥ 20:43.8 397 RED STAR 13 10 6:12.4 2 0:22.3 10 14:09.0 20:43.8
11 ΜΑΡΓΑΡΊΤΑ ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ 24:24.2 319 Red Star Triathlon 12 11 7:02.4 10 0:46.3 12 16:35.4 24:24.2
12 ΛΙΝΤΑ ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΥ 27:27.9 314 14 12 7:35.8 12 1:27.2 13 18:24.9 27:27.9
13 ARGYRO VOLTYRAKI 27:58.5 383 40 13 10:08.6 13 1:33.5 11 16:16.4 27:58.5
DNS APOLLONIA MITROPAPA 380 Red Star Triathlon Club 12

Male Finishers

Place Name Gun Time Bib Number Team Age SWIM Rnk SWIM Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN Rnk RUN Time Chip Time
1 ΝΙΚΟΣ ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ 14:28.9 296 22 1 3:39.8 7 0:36.2 2 10:12.8 14:28.9
2 ΓΚΈΛΗΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ 16:41.7 386 Red Star 12 2 4:29.8 3 0:28.3 5 11:43.5 16:41.7
3 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 18:00.4 398 13 4 6:00.4 8 0:51.5 3 11:08.4 18:00.4
4 ΓΙΆΝΝΗΣ ΔΟΥΒΑΣ 18:58.6 374 Μεσσηνιακος 34 3 5:51.2 4 0:29.8 8 12:37.5 18:58.6
5 ΧΑΡΗΣ ΒΑΡΕΛΑΣ 19:26.3 373 ADIDAS RUNNIG TEAM 48 10 8:27.0 9 0:51.5 1 10:07.7 19:26.3
6 ΟΔΥΣΣΈΑΣ ΑΓΓΕΛΙΝΆΣ 19:39.8 385 Ναυταθλητικός Όμιλος Κυπαρισσίας 12 8 7:41.0 2 0:27.0 4 11:31.8 19:39.8
7 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΙΜΟΛΟΓΟΣ 20:26.9 393 MARATHON TEAM GREECE MARIA POLYZOU 45 7 7:29.2 1 0:20.8 7 12:36.8 20:26.9
8 ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΟΚΚΑΣ 22:19.4 387 Ιπταμενοι Αθλητικος Συλλογος Αργολι 15 5 6:46.1 10 1:03.4 10 14:29.7 22:19.4
9 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 22:21.2 389 Σ.Δ.Ύ.ΆΘΗΝΩΝ 42 11 8:41.4 11 1:35.4 6 12:04.3 22:21.2
10 ΙΣΑΑΚ ΙΣΑΑΚΙΔΗΣ 23:12.5 399 49 6 7:29.0 5 0:33.7 11 15:09.8 23:12.5
11 ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ ΣΜΥΡΝΙΩΤΆΚΗΣ 26:16.8 379 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ - ΔΡΟΜΕΙΣ Α 45 13 10:20.5 12 1:39.5 9 14:16.7 26:16.8
12 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΡΑΥΛΟΣ 30:30.4 395 RED STAR TRIATHLON CLUB 13 9 8:16.5 13 2:14.5 12 19:59.3 30:30.4
DNF ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ 390 MARATHON TEAM GREECE MARIA POLYZOU 41 12 9:59.3 6 0:34.2
DNF ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΛΥΒΑΝΗΣ 376 corpus sano 28 14 11:33.0
DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΛΚΟΥΝΟΣ 375 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 38
DQ ΜΙΧΑΗΛ ΔΡΙΜΟΥΡΑΣ 299 ΔΑΜΑΛΑΣ COACH 12 34:47.5 DQ 1:20.7

Aquathlon kids

Female Finishers
Place Name Gun Time Bib Number Team Age SWIM Rnk SWIM Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN Rnk RUN Time Chip Time
1 ΓΚΈΛΗ ΑΜΆΝΤΑ 8:13.7 307 Red Star 10 1 2:41.1 1 0:28.4 2 5:04.2 8:13.7
2 ΣΤΕΛΛΑ ΡΩΤΑ 8:49.8 322 Red Star Triathlon 8 2 3:16.3 5 0:35.3 1 4:58.1 8:49.8
3 ΑΡΓΥΡΏ ΦΡΆΓΚΟΥ 9:27.1 329 Red star 11 4 3:48.9 3 0:33.0 3 5:05.1 9:27.1
4 MARIA STOUBA 10:04.3 303 9 3 3:26.1 13 1:16.5 6 5:21.6 10:04.3
5 ΝΑΥΣΙΚΆ ΣΚΟΤΆΔΗ 10:32.8 324 Ναυταθλητικός Όμιλος Κυπαρισσίας 8 5 4:06.3 7 0:42.0 10 5:44.5 10:32.8
6 ΣΟΦΊΑ ΤΖΆΚΗ 10:32.8 325 Ναυταθλητικός Όμιλος Κυπαρισσίας 8 6 4:08.9 6 0:39.5 9 5:44.4 10:32.8
7 ΑΝΤΩΝΙΑ ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ 10:58.3 320 Red Star Triathlon 10 14 5:12.3 2 0:31.4 5 5:14.5 10:58.3
8 ΑΓΓΕΛΙΚΉ ΒΑΓΓΕΡ 11:05.5 309 ivagger@yahoo.gr 9 9 4:17.8 14 1:20.5 7 5:27.1 11:05.5
9 ΙΩΑΝΝΑ ΤΣΟΛΑΚΟΥ 11:13.6 327 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ-ΝΑΥΠΛΙΟ 10 13 4:56.0 10 1:04.1 4 5:13.4 11:13.6
10 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΝΑΟΥΜ 11:16.6 297 9 10 4:23.2 12 1:15.0 8 5:38.3 11:16.6
11 ΜΆΡΘΑ ΣΚΟΤΆΔΗ 11:18.8 323 Ναυταθλητικός Όμιλος Κυπαρισσίας 9 7 4:13.4 4 0:34.0 12 6:31.3 11:18.8
12 ΠΑΥΛΙΝΑ ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΥ 11:27.1 300 11 8 4:13.4 9 0:54.6 11 6:19.0 11:27.1
13 EVAGKELIA GKOLEMI 13:33.8 301 NHRHIDA 10 11 4:28.9 11 1:06.8 14 7:58.0 13:33.8
14 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ 13:35.3 308 Red Star Triathlon 9 12 4:49.4 8 0:48.0 13 7:57.8 13:35.3
DNS ELESSA MITRITSAKI 302 10
DNS ΜΠΑΚΑΤΣΙΑ ΕΛΕΝΑ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 311 10

Male Finishers

Place Name Gun Time Bib Number Team Age SWIM Rnk SWIM Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN Rnk RUN Time Chip Time
1 ΜΑΞΙΜΟΣ ΑΙΒΑΤΙΔΗΣ 8:20.9 306 O.F.N.IONIA 9 2 3:04.1 1 0:41.7 2 4:35.0 8:20.9
2 ΛΟΥΤΣΙΆΝ ΙΓΝΆΤ 8:26.1 313 Ναυταθλητικός Όμιλος Κυπαρισσίας 11 5 3:17.8 4 0:45.4 1 4:22.8 8:26.1
3 THANOS TEKOS 8:32.2 305 PALMOS 11 1 2:49.4 9 1:03.3 4 4:39.4 8:32.2
4 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΧΑΤΖΗΙΑΚΩΒΟΥ 9:22.5 331 8 7 3:29.0 12 1:14.4 3 4:39.0 9:22.5
5 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΤΡΗΣ 9:23.2 316 10 3 3:04.3 6 0:59.3 9 5:19.4 9:23.2
6 ΣΩΤΗΡΗΣ ΣΜΥΡΝΙΩΤΑΚΗΣ 9:53.9 298 11 10 3:33.1 5 0:50.1 11 5:30.6 9:53.9
7 ANTREAS TEKOS 9:54.1 304 PALMOS 10 6 3:24.0 14 1:22.8 7 5:07.2 9:54.1
8 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΕΛΙΩΤΗΣ 10:12.6 332 9 8 3:31.4 15 1:33.8 8 5:07.2 10:12.6
9 ΒΑΣΙΛΗΣ ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 10:32.7 312 10 12 4:44.9 7 1:01.4 5 4:46.3 10:32.7
10 ΝΙΚΟΣ ΚΡΙΚΩΝΑΣ 10:49.3 318 11 15 4:46.9 13 1:15.3 6 4:47.1 10:49.3
11 ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 10:50.3 321 Α.ε.Κερατσινιου 11 11 4:42.9 3 0:45.2 10 5:22.1 10:50.3
12 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΥΤΡΗΣ 11:04.2 317 10 4 3:13.2 17 1:47.6 14 6:03.3 11:04.2
13 ΜΙΧΑΉΛ ΚΑΤΣΊΚΗΣ 11:12.1 315 10 16 4:57.8 2 0:41.9 12 5:32.3 11:12.1
14 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΓΟΝΊΔΗΣ 11:28.8 310 8 14 4:45.8 10 1:08.1 13 5:34.7 11:28.8
15 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΤΣΙΑΠΑΣ 11:55.8 326 nscoaching 11 13 4:45.3 8 1:02.3 15 6:08.1 11:55.8
16 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΒΕΛΑΣ 12:37.5 330 Red Star Triathlon 10 9 3:32.7 11 1:08.5 17 7:56.2 12:37.5
17 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΛΕΒΑΡΗΣ 13:36.5 328 damalas coaching 10 17 5:26.2 16 1:46.9 16 6:23.3 13:36.5

Triathlon Relay

Female Teams Finishers
Place Name Gun Time Bib Number Team Age SWIM Rnk SWIM Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN Rnk RUN Time Chip Time
1 super girls team 1:08:56.9 238 40 1 11:28.0 2 0:53.7 1 35:08.2 1 0:56.4 1 20:30.5 1:08:56.9
2 ATHENS TRIATHLO team 1:19:05.8 240 40 2 13:50.9 1 0:32.1 2 40:06.8 2 1:09.2 2 23:26.5 1:19:05.8

Male and mixed team Finishers

Place Name Gun Time Bib Number Team Age SWIM Rnk SWIM Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN Rnk RUN Time Chip Time
1 WIND team 58:04.0 224 40 3 10:19.6 19 0:48.1 2 29:55.9 4 17:00.2 58:04.0
2 O.F.N.I team 58:46.9 241 40 1 9:11.7 8 0:35.1 6 31:12.6 5 17:47.4 58:46.9
3 ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ team 59:04.4 243 40 4 10:30.3 2 0:28.7 5 30:59.7 10 0:58.2 2 16:07.3 59:04.4
4 Τριπόδης team 1:01:56.6 226 40 10 12:06.3 5 0:33.0 8 31:45.2 9 0:54.9 3 16:37.0 1:01:56.6
5 DMD team 1:03:17.0 249 40 2 10:16.3 1 0:28.1 7 31:28.3 10 21:04.1 1:03:17.0
6 OAKA BOX - G.St team 1:03:35.3 210 40 14 14:45.8 14 0:41.6 1 29:24.7 4 0:49.1 6 17:53.9 1:03:35.3
7 ΑΟ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓ team 1:03:50.0 221 40 5 11:19.2 4 0:32.4 3 30:38.9 12 1:01.9 8 20:17.4 1:03:50.0
8 OAKA BOX - G.S. team2 1:07:51.6 244 40 8 11:49.5 9 0:36.6 10 33:49.4 5 0:52.7 9 20:43.2 1:07:51.6
9 ΔΙΟΜΗΔΗΣ-ΜΑΡΑΘΩ ΝΙΚΟΣ 1:09:28.0 233 40 15 15:36.8 12 0:40.3 4 30:50.5 13 22:20.1 1:09:28.0
10 TRYthlon_team team 1:11:03.0 229 40 7 11:41.6 24 59:21.3 1:11:03.0
11 ΝΗΡΗΙΔΑ team 1:11:16.4 234 40 9 12:04.0 6 0:33.3 9 33:35.1 3 0:44.2 15 24:19.6 1:11:16.4
* 12 ΙΩΝΆΣ team 1:13:02.3 236 40 6 11:27.5 7 0:34.0 17 40:12.2 1 0:42.5 7 20:06.0 1:13:02.3
13 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ team 1:19:51.0 222 40 19 19:22.5 15 0:42.9 14 37:42.8 7 0:54.3 11 21:08.3 1:19:51.0
14 ΣΤΑΘΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛ team 1:21:59.5 237 40 11 12:53.3 17 0:45.1 18 40:22.3 17 1:47.4 17 26:11.3 1:21:59.5
* 15 ΑΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑΝΟΙ team 1:22:01.9 230 40 13 13:58.5 24 1:21.5 11 34:01.6 2 0:42.7 22 31:57.4 1:22:01.9
16 ΑΙΟΛΟΣ team 1:22:23.0 235 40 23 24:19.2 18 0:46.1 13 35:49.9 12 21:27.7 1:22:23.0
17 ΕΝ ΛΕΥΚΟ TEAM team 1:23:16.1 228 40 22 22:26.4 21 1:01.0 12 34:34.7 11 0:58.5 14 24:15.4 1:23:16.1
18 Wellness spot t team 1:25:06.0 248 40 24 25:36.8 16 0:43.2 19 43:19.3 18 17:23.1 1:25:06.0
19 TOP ACTION HYPE team 1:26:54.1 232 40 18 19:10.2 10 0:38.1 15 38:02.3 14 1:04.0 19 27:59.3 1:26:54.1
20 Pragaprop team 1:29:03.9 242 40 21 21:53.7 20 0:54.0 16 39:06.0 13 1:01.9 16 26:08.0 1:29:03.9
21 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ team 1:32:24.0 223 40 12 13:37.3 13 0:40.5 22 49:36.0 16 1:19.0 18 27:11.0 1:32:24.0
* 22 ΙΩΝΆΣ 2 team 1:42:44.0 246 40 17 18:36.5 23 1:05.5 21 48:55.7 15 1:09.5 20 29:56.5 1:42:44.0
23 ΠΑΦΥΛΙΑΡΗΣ team 1:42:54.0 245 40 20 21:35.5 11 0:39.6 23 50:00.0 21 30:38.8 1:42:54.0
24 ΣΤΑΥΡΕΛΗ team 1:56:40.9 239 40 25 30:11.5 22 1:04.3 24 52:15.5 8 0:54.6 23 32:14.8 1:56:40.9
DNS OAKA BOX - G.S. team 227 40
DNS ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ team 247 40
• Paratriathlon teams

DQ  Two Dudes and a team 1:14:34.5 225 40 16 17:21.4 3 0:30.6 20 43:51.1 6 0:53.8 1 11:57.4 1:14:34.5

AGE GROUP Results

Triathlon Sprint

Female 19 and Under
Place Overall* Plc Name bib Team Age SWIM Rnk SWIM Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN Rnk RUN Time Chip Time
1 7 ΜΑΡΙΑ ΑΙΜΙΛΙΑ ΚΑΖΑΜΑΡΙΩΤΗ 109 Α.Σ ΠΑΛΜΟΣ 15 1 10:52.1 1 0:56.2 1 40:27.0 1 0:55.5 1 24:59.2 1:18:10.1

Female 20 to 29
Place Overall* Plc Name Age SWIM Rnk SWIM Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN Rnk RUN Time Chip Time
1 13 MURTO VALIANOU 77 26 1 16:09.4 1 1:24.7 1 39:59.2 1 0:51.9 1 31:09.7 1:29:35.0

Female 30 to 39
Place Overall* Plc Name Age SWIM Rnk SWIM Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN Rnk RUN Time Chip Time
1 1 ΝΤΕΝΙΖ ΔΗΜΑΚΗ 1 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 39 1 11:04.4 1 0:33.7 2 35:54.8 1 0:20.4 1 18:57.3 1:06:50.7
2 2 KATHERINA MALAMOU 49 Athens triathlon 33 3 14:21.2 2 0:41.1 1 34:23.8 2 0:45.3 2 22:46.8 1:12:58.4
3 3 ANGELA MARLAGKOUTSOU 52 Cb team 36 2 12:19.1 3 1:02.4 3 36:42.4 3 0:50.3 3 24:04.3 1:14:58.6
4 12 ΙΖΑΜΠΕΛΛΑ ΚΑΨΟΥΡΟΥ 117 NS COACHING 30 4 15:40.3 4 1:09.8 4 39:54.3 5 1:08.1 4 26:02.3 1:23:55.0
5 18 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΕΤΑΞΑ 138 Red Star 39 6 18:09.0 7 2:29.7 6 44:12.6 7 2:02.3 5 29:31.7 1:36:25.5
6 19 ΝΊΚΗ ΚΌΤΣΙΦΑ 120 Α.Σ.Παλμός 38 5 16:24.5 5 1:38.2 7 47:08.8 4 1:00.6 6 32:15.9 1:38:28.2
DNS DNS SOFIA KAMARETA 32 36
DNS DNS ΔΑΝΑΗ ΠΑΓΩΝΑ ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ 173 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 39
DQ DQ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΟΥΖΕΛΗ 121 35 7 20:57.1 6 2:16.6 5 42:05.8 6 1:43.8 DQ 14:18.7 1:21:22.1

Female 40 to 49
Place Overall* Plc Name Age SWIM Rnk SWIM Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN Rnk RUN Time Chip Time
1 4 ANGELIKI STAMOU 204 40 1 13:09.4 2 1:10.7 3 36:26.0 6 1:18.9 3 23:41.4 1:15:46.6
2 5 ΒΑΝΕΣΣΑ ΚΟΥΚΟΥΤΣΗ 122 24100 CLUB TRIATHLO 42 3 13:59.1 4 1:12.9 1 34:10.4 10 1:43.9 6 26:04.4 1:17:10.9
3 6 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΜΠΡΑ 190 45 4 16:37.9 6 1:20.2 2 35:23.9 7 1:21.6 1 22:32.3 1:17:16.1
4 8 ΕΛΕΝΑ ΚΑΒΑΛΙΕΡΑΤΟΥ 108 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 47 2 13:40.7 1 1:06.1 7 40:44.1 1 0:51.3 4 23:55.5 1:20:17.9
5 10 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΛΕΒΙΖΑΚΗ 208 ATHENS TRIATHLON 43 7 18:02.9 5 1:17.7 5 38:30.5 9 1:38.7 2 23:20.0 1:22:49.9
6 11 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΜΑΝΤΖΟΥΝΕΑ 136 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 44 6 16:52.7 8 1:38.8 4 38:26.5 5 1:18.0 5 24:34.3 1:22:50.6
7 14 ΓΕΩΡΓΙΑ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ 105 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 43 11 19:59.6 12 2:30.7 6 40:19.5 2 0:54.0 8 26:26.1 1:30:10.0
8 15 ATHINA ADAOU 11 41 8 18:16.0 3 1:12.3 9 44:35.5 11 1:45.6 9 28:36.9 1:34:26.5
9 16 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ 139 ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 42 5 16:49.5 7 1:37.6 10 45:07.2 3 1:04.4 11 30:03.4 1:34:42.3
10 17 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 155 RED STAR TRIATHLON CLUB 48 10 18:55.4 11 2:02.7 8 43:44.1 12 2:11.5 10 29:31.6 1:36:25.4
11 21 ΒΙΚΥ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ 84 RUNSTER 44 12 24:18.1 9 1:46.4 11 48:00.3 4 1:15.9 7 26:14.9 1:41:35.8
12 22 MIRIAM RODRIGUEZ-RUIZ 64 Karabasis-Rodriguez 46 9 18:40.3 10 1:48.8 12 53:52.8 8 1:23.0 12 40:00.4 1:55:45.4

Female 50 to 59
Place Overall* Plc Name Age SWIM Rnk SWIM Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN Rnk RUN Time Chip Time
1 9 DIANNE VATIS 78 Red Star Triathlon 50 1 17:07.5 1 0:49.2 1 37:12.9 1 1:03.7 1 25:27.9 1:21:41.2
2 20 ΛΙΟΥΝΤΜΊΛΑ ΚΙΡΠΌΤΙΝ 118 51 2 17:17.6 3 3:48.3 2 46:11.0 2 2:57.7 2 29:08.5 1:39:23.3
DNF DNF ELENI KOROLI 39 ARISTEAS 51 3 17:18.9 2 1:21.3 3 1:01:45.8

Male 19 and Under
Place Overall* Plc Name Age SWIM Rnk SWIM Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN Rnk RUN Time Chip Time
1 6 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΒΔΑΣ 7 Γας Ιλισος 16 2 10:34.5 1 0:47.1 1 33:24.5 2 0:41.7 1 17:31.2 1:02:59.1
2 9 ΝΊΚΟΣ ΜΠΕΛΕΓΡΊΝΟΣ 145 Credo S Victoria 17 1 10:25.2 3 0:52.6 2 33:45.6 3 0:47.5 2 20:15.0 1:06:06.1
3 22 LOUIS WOODGATE 8 ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 14 3 11:25.3 2 0:47.3 4 35:53.9 1 0:32.0 3 22:47.8 1:11:26.4
4 64 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΠΟΙΚΟ 147 Σπαρτιατες 18 5 16:54.0 5 1:25.6 3 35:31.2 4 0:54.5 4 25:50.8 1:20:36.2
DNS DNS ΒΑΣΊΛΗΣ ΤΆΝΕΦ 185 ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 16
DQ DQ ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 140 Κολλέγιο Αθηνών 16 4 12:44.2 4 0:58.1 5 38:08.1 5 2:00.7 DQ 12:30.2 1:06:21.4

Male 20 to 29
Place Overall* Plc Name Age SWIM Rnk SWIM Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN Rnk RUN Time Chip Time
1 1 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΣΟΥΒΑΤΖΟΓΛΟΥ 2 NS COACHING 28 1 9:11.2 1 0:33.0 1 29:27.7 3 0:35.4 1 17:34.0 57:21.5
2 4 PANAGIOTIS DIMOPOULOS 26 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 27 2 9:33.6 6 0:51.4 4 33:21.0 1 0:29.7 2 18:35.0 1:02:50.8
3 7 ΑΛΚΗΣ ΚΑΦΩΡΟΣ 6 Nuventi Triathlon 23 3 10:20.3 3 0:43.8 5 33:52.1 2 0:35.2 3 19:24.3 1:04:56.0
4 11 ΤΆΣΟΣ ΜΟΥΣΤΆΚΗΣ 143 moustache_team/NScoaching 27 7 13:13.1 4 0:45.3 2 33:18.5 4 0:36.3 4 19:25.4 1:07:18.8
5 21 ΕΛΕΥΘΈΡΙΟΣ ΔΉΜΟΣ 100 #moustache_team 23 8 13:45.3 11 1:28.3 3 33:20.4 10 0:59.2 6 21:42.4 1:11:15.8
6 25 ΗΛΙΑΣ ΖΑΡΟΚΩΣΤΑΣ 104 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 23 11 15:12.7 5 0:50.0 6 34:30.4 12 1:06.5 5 21:38.7 1:13:18.5
7 33 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ 159 TRIATHLON ATHENS TEAM 26 4 10:53.8 2 0:38.0 17 40:24.4 8 22:48.6 1:14:45.0
8 48 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΡΑΝΙΩΤΗΣ 126 29 9 13:50.2 8 1:09.4 8 37:44.8 14 1:14.2 9 23:02.1 1:17:00.9
9 52 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΤΖΟΓΙΑΝΝΗΣ 115 red star 27 6 13:09.4 9 1:21.2 11 39:09.5 9 0:53.7 11 23:24.7 1:17:58.6
10 54 JOHN ARSENIS 16 27 10 14:02.9 7 1:05.7 10 38:26.2 8 0:46.3 12 23:58.3 1:18:19.7
11 62 MILTIADIS BAVAS 17 Protypo Gym Rafina 26 14 15:44.8 13 1:47.9 9 38:16.3 6 0:43.1 10 23:18.5 1:19:50.8
12 80 ΜΑΞΙΜΟΣ ΜΠΟΙΚΟ 146 Σπαρτιατες 29 12 15:19.6 10 1:27.5 15 43:35.1 7 0:46.3 7 22:10.9 1:23:19.6
13 100 PETROS MANESIS 50 Protypo Gym Rafina 26 13 15:32.5 14 1:48.6 12 40:34.3 13 1:08.6 15 27:17.8 1:26:21.9
14 104 ΑΘΑΝΆΣΙΟΣ ΤΖΙΟΒΆΡΑΣ 187 27 17 21:57.1 12 1:36.8 7 37:12.6 15 1:14.4 13 24:44.7 1:26:45.8
15 123 ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΚΑΡΑΓΙΆΝΝΗΣ 113 29 15 20:27.0 15 1:52.8 13 42:43.4 11 1:04.2 14 26:16.0 1:32:23.5
16 138 ΠΕΤΡΟΣ ΛΥΚΑΚΟΣ 133 29 16 20:31.4 17 4:19.2 14 42:52.0 16 1:30.6 16 27:33.6 1:36:47.0
17 149 IOANNIS KAZAKOS 37 25 5 13:08.3 16 2:12.6 16 47:22.4 5 0:40.6 17 38:29.8 1:41:53.9

Male 30 to 39
Place Overall* Plc Name Age SWIM Rnk SWIM Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN Rnk RUN Time Chip Time
1 2 GEORGIOS DANIIL 3 Thiseas 31 1 9:06.9 1 0:28.0 1 29:32.2 1 0:26.4 4 19:28.5 59:02.2
2 3 GEORGE ALYFANTIS 4 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 37 2 9:48.4 2 0:32.6 4 31:21.8 2 0:35.7 2 18:11.3 1:00:29.9
3 5 ΚΩΣΤΑΣ ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ 5 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 34 3 10:56.9 4 0:39.4 7 32:52.5 10 0:46.6 1 17:43.2 1:02:58.7
4 8 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΕΚΚΟΣ 132 DEREKAS ENDURANCE COACHING IOANNINA 37 20 14:33.1 11 0:57.1 2 31:02.7 3 0:38.1 3 18:52.2 1:06:03.4
5 14 ATHANASIOS DIMAKIS 23 37 19 14:30.7 22 1:15.8 3 31:16.3 12 0:49.9 6 20:23.3 1:08:16.1
6 15 ΣΤΡΑΤΟΣ ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ 137 ATHENS TRIATHLON TEAM 30 10 13:42.3 5 0:39.5 9 33:35.2 8 0:45.6 8 20:35.0 1:09:17.8
7 17 ΣΩΤΗΡΗΣ ΔΑΜΑΛΑΣ 209 35 8 12:49.2 8 0:51.9 11 34:38.2 17 0:56.5 7 20:27.6 1:09:43.7
8 18 ALEXIS CHATZINIKOLAOU 20 36 5 12:26.7 3 0:38.1 8 33:24.9 6 0:41.8 22 23:11.4 1:10:23.1
9 19 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΛΑΓΚΟΥΤΣΟΣ 10 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ 39 15 14:07.2 6 0:47.7 6 31:59.1 44 1:18.7 19 22:40.0 1:10:52.8
10 23 VASILEIOS CHRONOPOULOS 21 ΑΣ ΠΑΛΜΟΣ 35 9 12:57.5 9 0:53.2 15 35:00.2 16 0:54.4 12 22:02.2 1:11:47.7
11 28 KOSTANTINOS THEODOROPOULOS 74 Palmos AS 39 22 14:56.0 14 1:04.1 13 34:49.5 24 1:02.6 11 21:58.7 1:13:51.1
12 29 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΟΥΔΑΛΗΣ 101 TRIODIO 37 13 14:00.3 25 1:17.2 12 34:41.1 50 1:24.7 16 22:36.0 1:13:59.5
13 31 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΗΣ 193 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 39 7 12:32.0 12 1:03.7 27 37:07.2 20 0:59.0 15 22:35.1 1:14:17.1
14 32 DIMITRIS PAPADATOS 61 38 34 16:05.8 13 1:03.9 16 35:11.3 4 0:40.6 10 21:28.5 1:14:30.2
15 35 CHRISTOS LAMPROU 43 33 26 15:14.3 17 1:07.5 10 34:07.9 30 1:06.2 25 23:22.6 1:14:58.8
16 37 ΙΩΆΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ 81 38 24 14:59.1 20 1:14.2 18 35:20.9 31 1:06.4 14 22:28.2 1:15:09.0
17 38 ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΑΠΤΗΣ 170 my athlete 37 71 51:37.1 21 35:52.2 37 1:11.1 21 22:46.9 1:15:13.8
18 41 GIORGOS SYREGGELAS 70 35 12 13:55.3 33 1:29.4 20 35:49.5 22 1:00.2 24 23:19.2 1:15:33.7
19 44 ARMANDOS LINARDOS 44 RED STAR 36 4 11:03.1 19 1:14.1 35 38:07.6 47 1:20.8 30 24:17.9 1:16:03.7
20 46 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΟΓΛΟΥ 107 39 6 12:30.1 10 0:53.9 30 37:28.4 34 1:07.5 32 24:19.7 1:16:19.7
21 47 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΙΑΠΑΣ 196 nscoaching 35 44 17:09.1 16 1:06.8 14 34:57.9 21 0:59.3 17 22:38.7 1:16:51.9
22 49 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΧΡΥΣΑΦΕΛΗΣ 203 TEAM WIND 35 66 21:22.5 35 1:35.6 5 31:36.0 57 1:39.2 9 21:07.6 1:17:21.1
23 50 MARIOS LOULOUDIS 46 31 42 16:52.1 23 1:15.8 19 35:24.7 19 0:58.4 23 23:17.1 1:17:48.3
24 53 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΥΡΙΚΛΗΣ 153 0 38 16 14:13.2 7 0:50.3 26 37:01.7 15 0:53.7 39 25:17.5 1:18:16.6
25 55 THANOS STOUBAS 69 Greece 39 23 14:57.8 31 1:26.7 28 37:19.2 25 1:02.7 28 23:36.0 1:18:22.5
26 56 ΑΜΑΝΆΤΙΟΣ ΑΪΒΑΛΌΓΛΟΥ 83 Go Vegan 33 18 14:24.7 18 1:07.5 38 38:33.4 26 1:03.5 26 23:31.2 1:18:40.6
27 58 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 128 Young Lions Triathlon Club 30 29 15:33.4 32 1:27.2 25 36:53.6 11 0:47.3 31 24:18.1 1:18:59.8
28 65 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗΣ 124 35 27 15:23.6 24 1:17.1 17 35:14.8 67 2:17.8 52 26:46.9 1:21:00.4
29 69 YANNIS ANGELOPOULOS 15 30 61 20:18.1 47 1:55.8 37 38:20.3 13 0:50.5 5 19:58.2 1:21:23.1
30 70 ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΝΗΣ 157 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 39 54 19:00.7 28 1:20.0 22 35:57.7 52 1:29.9 27 23:35.5 1:21:23.9
31 73 THANASIS DIMITRIADIS 24 33 33 15:52.2 38 1:44.8 32 37:35.1 27 1:04.8 41 25:27.5 1:21:44.6
32 74 MICHAEL DIAMANTIDES 207 39 39 16:35.8 48 2:02.6 24 36:37.2 18 0:58.1 44 25:47.6 1:22:01.5
33 76 ΠΕΤΡΟΣ ΜΠΟΣΚΟΣ 149 NUVENTI 37 45 17:23.1 39 1:45.7 29 37:24.6 5 0:41.7 34 24:56.3 1:22:11.4
34 78 VLASSIS KRIKOS 41 35 21 14:35.6 27 1:19.7 33 37:38.6 28 1:05.1 56 28:08.4 1:22:47.5
35 79 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΥΛΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 152 ΕΚΑΒ 36 31 15:48.3 51 2:16.7 53 41:33.8 43 1:16.6 13 22:14.3 1:23:09.8
36 81 ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΟΤΣΙΚΑΣ 191 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ - ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 30 30 15:46.8 40 1:48.2 40 39:03.1 56 1:38.4 37 25:03.4 1:23:20.1
37 82 ΛΆΖΑΡΟΣ ΠΡΑΓΙΆΤΗΣ 165 38 28 15:24.6 26 1:18.2 41 39:21.9 38 1:11.8 47 26:20.0 1:23:36.7
38 87 ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΚΑΤΣΙΚΌΠΟΥΛΟΣ 116 39 11 13:42.3 69 3:48.6 36 38:14.4 70 3:37.6 36 24:59.4 1:24:22.4
39 90 ΧΑΡΆΛΑΜΠΟΣ ΝΤΆΣΣΗΣ 158 Nuventi 34 14 14:05.9 15 1:05.5 50 41:06.7 35 1:07.8 53 27:25.7 1:24:51.7
40 91 NASOS KALDELIS 30 RPT 31 53 18:52.4 41 1:49.2 23 36:28.1 41 1:15.5 33 24:27.6 1:24:53.0
41 92 ΜΑΡΙΟΣ ΓΚΑΤΖΙΑΣ 96 NS COACHING 39 32 15:50.2 44 1:53.3 34 37:55.1 53 1:32.3 55 27:45.9 1:24:56.9
42 93 ASTERIOS LITHOURGIDIS 45 38 37 16:22.8 57 2:30.0 39 38:55.8 64 2:04.7 40 25:23.4 1:25:16.9
43 101 ΑΝΤΩΝΗΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ 171 Top Cycles / ΣΑΦΑΝΣ 39 43 17:07.1 37 1:40.1 45 40:08.5 59 1:39.6 43 25:47.6 1:26:23.0
44 103 STYLIANOS KARYDIS 35 31 48 17:41.5 53 2:17.7 56 43:02.2 9 0:46.2 20 22:45.7 1:26:33.6
45 110 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΑΡΑΤΣΙΩΤΗΣ 176 BIKETRACKS 34 52 18:27.2 49 2:03.1 46 40:12.2 58 1:39.3 46 26:14.4 1:28:36.4
46 111 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΥΒΑΣ 112 0 35 47 17:32.2 61 2:52.0 47 40:19.4 68 2:25.1 42 25:42.6 1:28:51.5
47 112 ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΚΑΛΙΑΜΟΥΤΟΣ 110 32 40 16:38.8 60 2:48.1 52 41:33.0 40 1:15.4 49 26:36.6 1:28:52.0
48 113 ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΕΒΕΝΤΗΣ 131 Chaidari is running 33 55 19:05.5 42 1:51.1 43 39:48.0 54 1:34.9 48 26:33.8 1:28:53.5
49 115 ARISTEIDIS NOTIS 59 ASKLHPIOS EPIDAYROY 35 17 14:22.6 21 1:15.1 51 41:10.2 14 0:53.0 63 31:22.5 1:29:03.5
50 118 XRISTOS ZAFEIRIS 80 38 50 18:10.5 34 1:34.3 49 41:01.6 60 1:41.3 57 28:39.7 1:31:07.5
51 119 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ 92 ΚΑΝΕΝΑΣ 34 60 20:07.8 43 1:52.0 31 37:32.1 51 1:26.5 61 30:11.4 1:31:10.1
52 120 ΗΛΙΑΣ ΧΑΜΑΡΑΚΗΣ 199 Kimon-politikaglyka 30 38 16:29.4 50 2:12.4 58 43:53.4 29 1:05.4 54 27:43.1 1:31:23.8
53 124 ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΜΠΟΥΖΟΥΚΗΣ 150 Young Lions Triathlon Club 30 70 22:46.1 46 1:55.8 44 39:49.5 55 1:35.0 50 26:43.4 1:32:49.9
54 125 EFSTATHIOS TALIATOUDAS 72 WIND Running Team 35 58 19:20.4 52 2:16.9 57 43:28.3 33 1:07.3 51 26:44.7 1:32:57.8
55 127 KONSTANTINOS LYTRIVIS 48 Prastos multi racing team 34 69 22:39.1 54 2:20.0 48 40:35.2 62 1:51.6 45 26:01.2 1:33:27.3
56 128 ΓΙΏΡΓΟΣ ΤΊΜΟΥ 189 30 56 19:09.9 65 3:24.8 59 44:09.1 65 2:08.7 35 24:57.7 1:33:50.4
57 129 ΝΙΚΌΛΑΣ ΑΓΓΕΛΌΠΟΥΛΟΣ 82 Young Lions Triathlon Club 33 41 16:47.7 56 2:24.8 55 42:12.7 66 2:17.5 62 30:54.8 1:34:37.7
58 131 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ 195 38 63 21:10.0 58 2:36.8 42 39:25.2 63 2:01.1 60 30:00.9 1:35:14.2
59 134 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ 161 ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 37 49 18:00.5 30 1:24.4 67 52:32.2 42 1:15.8 18 22:38.7 1:35:51.6
60 135 PANOS PAPANGELIS 62 33 68 21:53.6 55 2:24.8 64 46:55.9 23 1:02.3 29 23:36.2 1:35:52.9
61 139 ΜΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 231 ΜΑΕΡ 34 51 18:23.6 62 3:10.1 60 44:12.6 49 1:23.7 59 29:58.5 1:37:08.7
62 141 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΠΟΥΝΤΑΛΑΣ 151 ΠΑΓΩΜΕΝΕΣ ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΕΣ 30 59 19:33.7 67 3:34.7 54 42:11.0 46 1:20.7 64 31:34.0 1:38:14.3
63 143 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΑΧΙΝΙΔΗΣ 177 34 35 16:09.2 36 1:37.0 63 46:39.1 36 1:10.0 67 33:21.8 1:38:57.2
64 145 GEORGIOS MAVROGEORGOS 54 37 65 21:22.1 66 3:26.5 66 48:41.8 7 0:45.4 38 25:14.0 1:39:30.0
65 148 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΜΠΟΜΠΟΣ 148 33 62 20:40.2 64 3:19.0 61 45:42.9 32 1:06.6 58 29:31.3 1:40:20.2
66 150 ΝΙΚΟΣ ΝΤΑΙΚΟΣ 206 31 57 19:19.8 68 3:37.2 62 46:27.6 69 2:41.8 65 31:47.5 1:43:54.1
67 153 GIORGOS KOSTAS 40 Greece 38 67 21:25.2 70 3:54.7 65 47:49.6 45 1:20.7 66 32:33.9 1:47:04.3
68 158 ΣΠΥΡΟΣ ΛΥΜΟΥΡΗΣ 134 35 64 21:13.5 63 3:18.3 68 56:26.0 61 1:49.7 68 43:05.2 2:05:52.8
DNF DNF ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ 197 ΣΔΙ-DEREKAS ENDURANCE COACHING 38 36 16:21.1 59 2:45.1
DNS DNS ELIAS FONDRIER 28 Allianz Greece Running Team 32
DNS DNS ΠΑΝΑΓΙΏΤΗ ΓΚΑΜΙΛΗΣ 95 31
DNS DNS POLYDEYKIS CHANTZIARAS 19 windrunningteam 33
DNS DNS ΦΩΤΗΣ ΕΞΑΡΧΟΥ 103 39
DQ DQ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗΣ 125 33 25 15:13.2 29 1:22.3 DQ 34:25.8 39 1:13.7 DQ 20:26.5 1:12:41.7
DQ DQ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗΣ 123 34 46 17:27.9 45 1:54.1 DQ 34:46.4 48 1:23.5 DQ 23:21.2 1:18:53.2

Male 40 to 49
Place Overall* Plc Name Age SWIM Rnk SWIM Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN Rnk RUN Time Chip Time
1 10 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΔΕΔΕΣ 97 NSC 41 12 14:01.7 15 1:19.3 1 31:01.6 7 1:01.5 1 19:38.4 1:07:02.7
2 12 APOSTOLOS TEKOS 73 PALMOS 44 3 11:47.3 2 0:48.6 3 33:05.1 13 1:08.0 3 20:30.2 1:07:19.4
3 16 ΠΆΝΟΣ ΡΏΤΑΣ 172 Red Star Triathlon Club 45 13 14:03.6 17 1:22.3 2 32:19.1 30 1:29.7 2 20:23.7 1:09:38.7
4 20 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΙΧΑΣ 141 KASIMIS TRAINING 48 5 12:00.8 5 0:58.6 6 34:29.4 9 1:02.9 12 22:42.4 1:11:14.2
5 24 ΘΑΝΟΣ ΜΠΑΚΑΤΣΙΑΣ 144 Athens Triathlon Team 42 6 12:17.4 14 1:16.5 7 34:30.5 24 1:19.1 9 22:27.3 1:11:50.9
6 26 KONSTANTINOS TSOUMAS 76 Greece 42 14 14:41.1 13 1:15.8 5 34:06.2 3 0:50.7 11 22:32.8 1:13:26.7
7 27 ΘΕΟΛΌΓΟΣ ΜΑΛΑΧΙΆΣ 135 44 2 11:18.6 8 1:09.9 8 35:33.4 18 1:12.5 16 24:13.9 1:13:28.5
8 34 SIMOS SIMEONIDIS 67 Credo S Victoria 46 11 13:43.4 7 1:09.1 19 37:05.6 15 1:08.3 6 21:49.6 1:14:56.2
9 36 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 181 DHL EXPRESS 41 7 12:31.3 1 0:44.4 17 36:56.7 11 1:05.3 15 23:47.0 1:15:04.9
10 39 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΗΣ 198 athens triathlon team 45 4 11:56.5 11 1:13.1 11 36:10.2 17 1:11.1 17 24:44.1 1:15:15.2
11 45 KOSTAS KANETSIS 33 RED STAR 41 19 15:05.5 16 1:20.1 16 36:22.3 8 1:02.5 8 22:16.5 1:16:07.1
12 57 SPYRIDON KERKOULAS 38 ATHENS TRIATHLON TEAM 43 27 16:23.2 41 2:36.5 20 37:17.3 4 0:54.4 4 21:37.9 1:18:49.5
13 60 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΣ 162 Περιστεραδες 42 21 15:17.9 6 1:07.2 9 35:33.9 14 1:08.1 25 26:03.7 1:19:11.0
14 63 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΖΟΥΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 188 ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ 47 28 16:32.5 46 3:38.3 4 33:08.5 32 1:32.9 21 25:31.6 1:20:23.9
15 66 ΤΟΛΗΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 129 ns coaching 47 23 15:43.2 4 0:53.0 12 36:15.5 19 1:13.7 29 26:54.9 1:21:00.6
16 67 YIANNIS PLAGIANAKOS 63 41 16 14:59.7 36 2:08.2 18 37:02.6 1 0:38.1 26 26:14.0 1:21:02.8
17 68 ΣΑΒΒΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΙΩΤΗΣ 91 cugino team 44 24 16:04.2 12 1:14.6 24 39:11.3 16 1:09.5 13 23:33.4 1:21:13.2
18 71 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 111 MY ATHLETE 45 32 16:57.3 23 1:35.3 10 35:41.9 23 1:18.4 24 26:01.9 1:21:35.0
19 72 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 127 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 41 37 18:17.3 35 2:08.1 22 38:09.7 20 1:17.5 5 21:48.9 1:21:41.7
20 75 ΗΛΊΑΣ ΤΖΑΒΙΔΌΠΟΥΛΟΣ 186 42 33 17:03.6 24 1:39.9 27 40:07.6 26 1:22.4 7 21:54.4 1:22:08.1
21 83 MARINOS SYRIGOS 71 Greece 42 22 15:34.1 21 1:29.7 15 36:20.2 33 1:33.1 37 28:49.4 1:23:46.6
22 88 IOANNIS VIDRAS 79 Sky is the Limit 40 29 16:32.8 10 1:12.5 14 36:19.5 36 1:42.3 36 28:44.6 1:24:32.0
23 89 ΝΊΚΟΣ ΜΟΣΧΉΣ 142 40 18 15:02.1 32 2:02.8 13 36:16.2 40 2:02.0 40 29:18.9 1:24:42.3
24 94 PANOS MAVIDIS 53 41 34 17:04.9 40 2:34.9 33 41:09.9 2 0:49.0 14 23:47.0 1:25:25.9
25 95 ΑΛΕΞΗΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ 174 41 10 13:41.0 38 2:26.5 37 41:52.5 44 2:13.0 20 25:14.7 1:25:27.9
26 96 NIKOS SIDERIS 66 48 17 15:01.9 37 2:08.9 28 40:10.6 28 1:27.5 28 26:47.7 1:25:36.7
27 99 ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΑΛΛΗΣ 169 WIND 46 30 16:43.7 31 2:02.4 23 38:37.8 34 1:36.0 30 26:55.7 1:25:55.7
28 102 ΝΊΚΟΣ ΔΕΜΕΝΕΓΑΣ 98 N'S COACHING 45 20 15:15.3 22 1:30.7 21 37:46.5 39 2:01.8 41 29:51.4 1:26:25.9
29 105 ΝΑΟΎΜ ΓΙΏΡΓΟΣ 93 42 8 12:43.6 43 2:42.6 39 43:08.7 10 1:04.2 32 27:36.3 1:27:15.6
30 106 SOTIRIS MARANIS 51 WIND 46 15 14:54.2 19 1:27.1 31 40:58.0 27 1:22.9 38 28:53.7 1:27:36.2
31 108 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΙΠΕΡΗΣ 163 ΜΙΛΤΙΑΔΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 48 26 16:19.9 27 1:50.4 29 40:30.8 47 2:47.3 27 26:41.1 1:28:09.7
32 109 ΓΙΆΝΝΗΣ ΤΣΑΛΑΠΆΤΗΣ 194 Ολύμπιοι 40 25 16:09.7 9 1:12.3 26 40:06.9 42 2:07.6 35 28:33.8 1:28:10.6
33 114 KOSTAS GALANOS 29 BOOTCAMP Αιτωλικο 42 40 19:13.5 33 2:03.3 36 41:49.9 5 0:58.9 18 24:54.8 1:29:00.6
34 121 NIKOLAOS DIMITROPOULOS 25 48 31 16:55.1 29 1:52.1 35 41:40.4 35 1:40.9 42 29:55.6 1:32:04.2
35 130 ΖΗΣΗΣ ΔΗΜΟΚΑΣ 99 47 42 21:10.9 42 2:37.6 32 41:03.4 12 1:07.3 39 29:14.3 1:35:13.6
36 133 ΑΝΔΡΕΑΣ ΙΝΤΡΑ 106 Kallistos Multisport Team 42 9 13:01.6 48 6:24.4 45 52:32.9 25 1:22.3 10 22:30.2 1:35:51.5
37 136 ΣΤΑΎΡΟΣ ΣΜΥΡΛΉΣ 179 47 38 18:20.5 44 2:52.6 40 43:20.4 22 1:18.3 33 27:47.9 1:36:10.0
38 137 PAVLOS ANATSOUTSOLAS 14 HOLMES PLACE 48 46 24:15.2 28 1:52.1 30 40:44.6 21 1:18.3 34 28:08.9 1:36:19.2
39 140 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΝΤΟΥΡΗΣ 119 46 45 24:09.8 25 1:42.0 41 44:15.4 43 2:08.4 22 25:36.2 1:37:52.0
40 142 DIMITRIS ADRAKTAS 12 ΔΕΛΤΑ Running team 44 36 18:16.5 45 3:25.1 42 50:40.6 29 1:28.2 19 25:00.9 1:38:51.5
41 144 ΠΕΡΙΚΛΉΣ ΚΩΤΣΌΠΟΥΛΟΣ 130 43 47 25:45.1 26 1:47.6 38 43:06.4 45 2:20.8 23 26:01.5 1:39:01.5
42 146 GEORGE TOURKAMPIS 75 NS Coaching 41 43 22:07.5 20 1:29.6 34 41:10.3 37 1:48.2 43 33:01.6 1:39:37.4
43 147 ΓΙΏΡΓΟΣ ΣΧΟΙΝΆΣ 184 41 48 28:58.4 18 1:22.4 25 39:38.1 46 2:28.0 31 27:23.2 1:39:50.3
44 154 THOMAS FILIPPOU 27 40 44 23:50.2 34 2:07.7 44 51:23.9 6 1:00.3 44 35:18.7 1:53:41.0
45 156 PANOS SINANIDIS 68 43 35 17:38.7 47 4:24.3 47 55:13.9 38 1:58.7 46 37:21.8 1:56:37.6
46 157 ΑΓΙΣ ΠΙΣΤΙΟΛΑΣ 164 46 41 20:59.4 39 2:26.9 46 54:34.7 41 2:06.8 45 36:29.9 1:56:37.9
DNF DNF ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΒΙΖΥΡΑΚΗΣ 88 43 1 10:23.2 3 0:51.2
DNS DNS ION DELIDIS 22 42
DNS DNS MICHALIS MOISIADIS 56 4M Triathlon Team 40
DNS DNS MICHALIS MOURTZIS 57 4M Triathlon Team 41
DNS DNS ΤΆΓΚΑΛΟΣ. ΓΙΏΡΓΟΣ. 94 Σδύπ. 46
DNS DNS ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΜΠΑΜΠΑΣ 114 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 47
DNS DNS ΣΠΥΡΟΣ ΡΑΖΗΣ 168 46
DNS DNS ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ ΣΟΥΜΠΑΣΗΣ 180 Ανεξάρτητος 40
DNS DNS ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΟΝΗΣ 202 ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 42
DQ DQ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΜΑΤΑΣ 86 42 39 18:59.7 30 2:01.2 43 51:15.1 31 1:32.0 DQ 15:14.1 1:29:02.4

Male 50 to 59
Place Overall* Plc Name Age SWIM Rnk SWIM Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN Rnk RUN Time Chip Time
1 13 ANGELOS NIKOLINAKOS 58 50 1 14:02.4 1 0:45.9 1 33:02.0 1 0:51.8 1 19:20.0 1:08:02.2
2 30 ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΡΕΒΕΖΙΑΝΟΣ 167 53 7 15:34.3 4 0:56.7 2 34:02.2 8 1:18.3 3 22:20.8 1:14:12.4
3 40 ΜΙΧΆΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ 200 Goji berry team- physiomanual .gr 52 4 15:30.4 2 0:49.5 9 36:23.4 7 1:17.6 2 21:31.5 1:15:32.6
4 42 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΡΕΒΕΖΙΑΝΟΣ 166 50 11 17:01.9 7 1:04.4 3 34:15.0 6 1:02.4 5 22:23.8 1:15:47.7
5 43 SPIRIDON MEGAKLIS 55 SALAMINA 52 5 15:32.2 3 0:50.6 6 35:50.1 3 0:57.4 6 22:49.2 1:15:59.6
6 51 ΚΏΣΤΑΣ ΧΑΡΑΜΉΣ 201 Athens Triathlon Team 58 6 15:32.4 6 0:59.6 5 35:38.7 11 1:47.3 7 23:57.0 1:17:55.2
7 61 RICHARD BURSNOLL 18 50 10 16:49.6 8 1:10.7 7 35:53.7 5 1:00.3 8 24:42.0 1:19:36.5
8 77 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ 160 54 8 16:13.9 19 2:54.0 14 40:05.5 4 0:58.3 4 22:23.2 1:22:35.1
9 84 MIKE PANTELIDAKIS 60 ATHENS TRIATHLON TEAM - BIOKOSMOS 50 13 17:49.1 9 1:21.3 4 34:48.0 12 1:50.4 16 28:01.1 1:23:50.1
10 85 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΕΡΒΗΣ 178 52 2 14:56.7 14 2:05.6 8 36:04.3 19 2:26.4 17 28:28.1 1:24:01.3
11 86 GEORGE LYRAS 47 34 bikeshop 53 12 17:20.6 18 2:23.4 10 37:24.0 13 1:52.8 9 25:13.8 1:24:14.7
12 97 ΙΩΣΉΦ ΒΑΓΓΕΡ 87 ivagger@yahoo.gr 51 9 16:36.6 11 1:54.2 12 39:11.5 10 1:46.9 13 26:18.3 1:25:47.8
13 98 ΧΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 154 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑ 57 14 17:59.1 13 2:05.1 11 38:18.3 15 2:03.1 10 25:25.3 1:25:51.0
14 107 EPAMEINONDAS PSARROS 205 APOLLON 58 21 1:27:42.2 1:27:42.2
15 116 MIHALIS KYPRIOTIS 42 N.A.O.Kerkyras 57 15 18:25.8 17 2:13.0 13 39:26.7 17 2:16.2 15 26:47.7 1:29:09.6
16 117 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΣΑΜΙΩΤΗΣ 175 nuventi 50 17 19:15.5 15 2:08.9 15 41:24.1 2 0:56.9 12 26:15.0 1:30:00.5
17 122 ΑΡΓΥΡΗΣ ΒΛΑΧΟΥΤΣΙΚΟΣ 89 ΕΦΙΠΟ 58 16 18:56.8 10 1:44.5 17 42:39.5 18 2:21.5 14 26:39.2 1:32:21.7
18 126 FALK SCHOENFELDER 65 59 18 19:29.4 12 2:03.1 16 41:32.7 9 1:41.0 11 25:43.5 1:33:00.0
19 151 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΜΠΟΛΑΣ 182 ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΩΝ ΟΡΣΙΠΠΟΣ 53 19 19:57.0 16 2:12.9 18 44:07.5 14 1:54.7 19 33:14.5 1:44:27.0
20 155 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 85 51 21 28:18.2 21 4:04.1 20 47:07.1 16 2:12.1 18 32:13.7 1:53:55.3
21 159 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΑΥΛΟΣ 192 RED STAR TRIATHLON CLUB 56 20 22:05.9 20 2:57.4 19 46:02.8 20 9:09.2 20 47:05.2 2:07:20.7
DNF DNF ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 183 Holmes Place 54 3 15:27.8 5 0:59.4
DNS DNS EDDY ALEXIOU 13 AO ΘΗΣΕΑΣ 57
DNS DNS LEONIDAS KALOGEROPOULOS 31 50
DNS DNS ΝΙΚΌΛΑΟΣ ΝΙΚΟΛΟΎΔΗΣ 156 51
DNS DNS VAGGELIS KARABASIS 34 Karabasis-Rodriguez 51

Male 60 and Over
Place Overall* Plc Name Age SWIM Rnk SWIM Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN Rnk RUN Time Chip Time
1 59 ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΔΑΝΙΗΛ 9 Argos Sec 60 2 17:31.7 1 1:05.7 1 37:14.4 1 0:57.3 1 22:17.9 1:19:07.1
2 132 DIMITRIS KATSOULIS 36 SDYP 75 1 15:19.5 2 1:32.1 3 49:17.0 2 1:08.1 2 28:16.6 1:35:33.6
3 152 ΝΙΚΟΛΑΣ ΓΑΛΑΝΗΣ 90 ΣΔΥΠ/TVD HOLLAND 64 3 19:56.1 3 1:48.0 2 43:48.6 3 1:38.0 3 37:25.6 1:44:36.5
DNS DNS ΓΙΏΡΓΟΣ ΔΟΎΝΗΣ 102 Lepanto runners 61

Aquathlon
Female 20 to 39
Place Overall* Plc Name Age SWIM Rnk SWIM Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN Rnk RUN Time Chip Time
1 1 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΑΠΑΡΗ 370 RED STAR TRIATHLON CLUB 25 2 11:15.8 1 0:29.4 3 22:11.9 33:57.2
2 2 ΡΑΦΑΥΝΤΙΝΑ ΠΑΤΡΙΚΕΛΛΗ 295 RED STAR 23 5 13:15.7 2 0:31.2 1 21:11.3 34:58.3
3 3 ΑΡΤΕΜΙΣ ΛΑΓΟΥΔΑΚΗ- ΚΑΛΟΓΕΡΑΚ 346 29 3 11:48.1 4 0:46.1 4 22:43.2 35:17.5
4 4 ΧΡΙΣΤΊΝΑ ΓΟΝΊΔΗ 344 22 1 11:08.6 3 0:39.6 6 24:26.9 36:15.2
5 5 PANAGIOTA BITZELERI 333 My athlete 34 7 14:57.3 5 0:50.4 2 21:18.2 37:06.0
6 6 ΕΛΙΣΆΒΕΤ ΔΉΜΟΥ 366 runster 21 6 13:33.7 8 0:53.4 7 24:39.7 39:06.9
7 7 ANGIE GARGARERA 338 34 8 16:05.4 6 0:51.0 5 23:19.8 40:16.3
8 10 ΕΙΡΉΝΗ ΜΠΟΥΝΤΟΎΡΗ 349 Μαραθωνοδρομοι Δρομεις Αργολίδας 26 4 12:15.8 9 1:09.8 10 30:00.4 43:26.1
9 11 ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΣΙΔΕΡΗ 351 NS COACHING 32 10 19:02.3 7 0:52.3 8 24:47.0 44:41.7
10 12 ΕΛΛΗ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ 365 wind 37 9 18:23.0 10 1:30.4 9 28:21.3 48:14.7
DNS DNS OLYMPIA NATALIA BOLOSI 334 Holmes place 33

Female 40 and Over
Place Overall* Plc Name Age SWIM Rnk SWIM Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN Rnk RUN Time Chip Time
1 8 CHRISTINA CORAI 355 WIND 43 2 15:35.9 2 0:54.9 1 24:01.9 40:32.8
2 9 MARIA SAMPANIDOU 359 RED STAR TRIATHLON CLUB 45 1 13:52.0 1 0:34.5 2 26:49.0 41:15.6
3 13 ΕΡΗ ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗ 367 RED STAR 54 3 16:54.6 3 4:19.9 3 32:37.2 53:51.8
DNS DNS ANNA KOTOULA 339 48
DNS DNS MANIA BIKOF 354 Red Star 45

Male 19 and Under
Place Overall* Plc Name Age SWIM Rnk SWIM Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN Rnk RUN Time Chip Time
1 12 ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΓΚΟΥΡΙΏΤΗΣ 343 18 1 18:15.5 1 1:25.9 1 25:10.1 44:51.5

Male 20 to 39
Place Overall* Plc Name Age SWIM Rnk SWIM Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN Rnk RUN Time Chip Time
1 1 ΒΑΙΟΣ ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 364 26 1 12:48.4 1 0:36.2 1 18:28.8 31:53.5
2 2 ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΜΠΟΥΛΟΎΣΗΣ 348 Crossfit-chalandri 21 2 15:45.5 2 1:22.0 2 19:15.4 36:23.0
3 5 ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΠΆΔΑΗΣ 345 33 5 16:42.4 5 1:44.1 3 21:08.7 39:35.3
4 8 ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΛΙΝΤΖΕΡΆΚΟΣ 347 20 6 16:58.7 3 1:34.1 5 24:41.0 43:13.9
5 9 ΝΕΚΤΆΡΙΟΣ ΜΗΛΙΏΝΗΣ 368 20 4 16:29.7 7 1:47.0 6 25:59.0 44:15.7
6 14 GEORGE KOUMPOURIS 340 ΣΔΥ Αγρινιου 39 8 23:24.6 6 1:44.7 4 23:32.3 48:41.7
7 15 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΦΥΛΙΑΣ 350 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 33 7 19:30.8 4 1:36.9 9 28:31.3 49:39.1
8 16 VASILIS ORTAKIS 357 Protypo Gym Rafina 26 3 16:16.5 10 3:21.8 10 30:04.8 49:43.3
9 18 IOANNIS FILIPPATOS 337 DRomeon kefalonias 39 9 23:27.0 9 2:23.7 7 26:45.6 52:36.4
10 19 MARKOS CHATZITASKOS 336 33 10 23:56.4 8 2:04.7 8 27:57.2 53:58.4
DNS DNS ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ 352 ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 37
DNS DNS STYLIANOS STRATOS 360 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 34

Male 40 and Over
Place Overall* Plc Name Age SWIM Rnk SWIM Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN Rnk RUN Time Chip Time
1 3 DIMITRIOS ZYGOMALAS 363 40 4 14:16.3 5 1:19.4 1 22:29.6 38:05.4
2 4 ALEXANDER CHATZIIAKOVOU 335 43 1 11:55.3 3 0:58.1 5 25:20.2 38:13.8
3 6 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΡΒΑΝΑΣ 369 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 47 2 12:12.4 2 0:52.4 6 26:40.4 39:45.3
4 7 ΑΝΤΏΝΙΟΣ ΦΡΆΓΚΟΣ 372 Red Star 42 3 14:10.1 1 0:42.8 4 25:17.2 40:10.2
5 10 IOANNIS TSIRKAS 342 Sdyp 44 5 15:41.5 7 1:27.6 7 27:29.1 44:38.2
6 11 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΓΙΑΣ 353 45 7 20:00.8 6 1:22.8 2 23:20.1 44:43.9
7 13 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 388 41 6 18:54.2 4 1:15.3 3 25:12.0 45:21.6
8 17 DIMITRIOS TRIMIS 361 52 8 22:40.9 8 2:13.3 8 27:30.3 52:24.6
9 20 SPYROS PAPANIKOLAOU 358 50 9 24:58.5 9 38:43.5 1:03:42.0
DNS DNS FRANK NUTTEBAUM 341 46
DNS DNS ARIS MARKOU 356 44
DNS DNS MICHAIL VASILOGLOU - GKANIS 362 45
DNS DNS ΠΑΥΛΟΣ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ 371 Ν.Ο.ΣΑΡΩΝΙΔΑΣ 52

Aquathon Super Sprint
Female 12 to 13
Place Overall* Plc Name Age SWIM Rnk SWIM Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN Rnk RUN Time Chip Time
1 1 ROBYN WOODGATE 384 Ναυταθλητικός Όμιλος Κυπαρισσίας 13 2 5:12.3 4 0:24.8 1 11:57.3 17:34.5
2 3 ΕΎΑ ΤΌΔΕ 394 Ναυταθλητικός Όμιλος Κυπαρισσίας 12 5 5:47.7 6 0:30.3 3 13:04.5 19:22.5
3 4 EMILY VALMA 382 RED STAR TRIATHLON CLUB 12 3 5:19.3 2 0:23.5 4 13:41.1 19:24.0
4 6 ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΝΤΟΥΛΙΑ 377 DAMALAS COACHING 12 6 5:52.8 5 0:29.2 2 13:04.1 19:26.2
5 7 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΡΩΤΑ 391 Red Star Triathlon 12 1 5:12.1 3 0:24.1 7 13:58.6 19:35.0
6 8 STEFANIA PANTELIDAKI 381 ATHENS TRIATHLON TEAM - BIOKOSMOS 13 4 5:41.2 9 0:50.6 6 13:55.4 20:27.3
7 9 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΣΟΛΑΚΟΥ 396 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ-ΝΑΥΠΛΙΟ 12 7 6:08.4 7 0:43.5 5 13:45.4 20:37.4
8 10 ΝΊΝΑ ΦΡΆΓΚΟΥ 397 RED STAR 13 8 6:12.4 1 0:22.3 8 14:09.0 20:43.8
9 11 ΜΑΡΓΑΡΊΤΑ ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ 319 Red Star Triathlon 12 9 7:02.4 8 0:46.3 9 16:35.4 24:24.2
DNS DNS APOLLONIA MITROPAPA 380 Red Star Triathlon Club 12

Female 14 to 15
Place Overall* Plc Name Age SWIM Rnk SWIM Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN Rnk RUN Time Chip Time
1 2 ΑΝΤΩΝΙΑ ΝΤΡΟΥΛΙΑ 378 14 1 4:41.0 1 0:17.7 2 13:50.3 18:49.0
2 5 ΝΊΚΗ ΣΚΛΑΒΟΎΝΟΥ 392 14 2 5:45.3 2 0:35.6 1 13:05.1 19:26.1
3 12 ΛΙΝΤΑ ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΥ 314 14 3 7:35.8 3 1:27.2 3 18:24.9 27:27.9

Female 16 and Over
Place Overall* Plc Name Age SWIM Rnk SWIM Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN Rnk RUN Time Chip Time
1 13 ARGYRO VOLTYRAKI 383 40 1 10:08.6 1 1:33.5 1 16:16.4 27:58.5

Male 12 to 13
Place Overall* Plc Name Age SWIM Rnk SWIM Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN Rnk RUN Time Chip Time
1 2 ΓΚΈΛΗΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ 386 Red Star 12 1 4:29.8 2 0:28.3 3 11:43.5 16:41.7
2 3 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 398 13 2 6:00.4 3 0:51.5 1 11:08.4 18:00.4
3 6 ΟΔΥΣΣΈΑΣ ΑΓΓΕΛΙΝΆΣ 385 Ναυταθλητικός Όμιλος Κυπαρισσίας 12 3 7:41.0 1 0:27.0 2 11:31.8 19:39.8
4 12 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΡΑΥΛΟΣ 395 RED STAR TRIATHLON CLUB 13 4 8:16.5 4 2:14.5 4 19:59.3 30:30.4
DQ Drop ΜΙΧΑΗΛ ΔΡΙΜΟΥΡΑΣ 299 ΔΑΜΑΛΑΣ COACH 12 5 34:47.5 DQ 1:20.7

Male 14 to 15
Place Overall* Plc Name Age SWIM Rnk SWIM Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN Rnk RUN Time Chip Time
1 8 ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΟΚΚΑΣ 387 Ιπταμενοι Αθλητικος Συλλογος Αργολι 15 1 6:46.1 1 1:03.4 1 14:29.7 22:19.4

Male 16 and Over
Place Overall* Plc Name Age SWIM Rnk SWIM Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN Rnk RUN Time Chip Time
1 1 ΝΙΚΟΣ ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ 296 22 1 3:39.8 5 0:36.2 2 10:12.8 14:28.9
2 4 ΓΙΆΝΝΗΣ ΔΟΥΒΑΣ 374 Μεσσηνιακος 34 2 5:51.2 2 0:29.8 5 12:37.5 18:58.6
3 5 ΧΑΡΗΣ ΒΑΡΕΛΑΣ 373 ADIDAS RUNNIG TEAM 48 5 8:27.0 6 0:51.5 1 10:07.7 19:26.3
4 7 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΙΜΟΛΟΓΟΣ 393 MARATHON TEAM GREECE MARIA POLYZOU 45 4 7:29.2 1 0:20.8 4 12:36.8 20:26.9
5 9 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 389 Σ.Δ.Ύ.ΆΘΗΝΩΝ 42 6 8:41.4 7 1:35.4 3 12:04.3 22:21.2
6 10 ΙΣΑΑΚ ΙΣΑΑΚΙΔΗΣ 399 49 3 7:29.0 3 0:33.7 7 15:09.8 23:12.5
7 11 ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ ΣΜΥΡΝΙΩΤΆΚΗΣ 379 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ - ΔΡΟΜΕΙΣ Α 45 8 10:20.5 8 1:39.5 6 14:16.7 26:16.8
DNF DNF ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ 390 MARATHON TEAM GREECE MARIA POLYZOU 41 7 9:59.3 4 0:34.2
DNF DNF ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΛΥΒΑΝΗΣ 376 corpus sano 28 9 11:33.0
DNS DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΛΚΟΥΝΟΣ 375 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 38

Aquathlon Kids

Female 8 to 9
Place Overall* Plc Name Age SWIM Rnk SWIM Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN Rnk RUN Time Chip Time
1 2 ΣΤΕΛΛΑ ΡΩΤΑ 322 Red Star Triathlon 8 1 3:16.3 2 0:35.3 1 4:58.1 8:49.8
2 4 MARIA STOUBA 303 9 2 3:26.1 7 1:16.5 2 5:21.6 10:04.3
3 5 ΝΑΥΣΙΚΆ ΣΚΟΤΆΔΗ 324 Ναυταθλητικός Όμιλος Κυπαρισσίας 8 3 4:06.3 4 0:42.0 6 5:44.5 10:32.8
4 6 ΣΟΦΊΑ ΤΖΆΚΗ 325 Ναυταθλητικός Όμιλος Κυπαρισσίας 8 4 4:08.9 3 0:39.5 5 5:44.4 10:32.8
5 8 ΑΓΓΕΛΙΚΉ ΒΑΓΓΕΡ 309 ivagger@yahoo.gr 9 6 4:17.8 8 1:20.5 3 5:27.1 11:05.5
6 10 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΝΑΟΥΜ 297 9 7 4:23.2 6 1:15.0 4 5:38.3 11:16.6
7 11 ΜΆΡΘΑ ΣΚΟΤΆΔΗ 323 Ναυταθλητικός Όμιλος Κυπαρισσίας 9 5 4:13.4 1 0:34.0 7 6:31.3 11:18.8
8 14 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ 308 Red Star Triathlon 9 8 4:49.4 5 0:48.0 8 7:57.8 13:35.3

Female 10 to 11
Place Overall* Plc Name Age SWIM Rnk SWIM Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN Rnk RUN Time Chip Time
1 1 ΓΚΈΛΗ ΑΜΆΝΤΑ 307 Red Star 10 1 2:41.1 1 0:28.4 1 5:04.2 8:13.7
2 3 ΑΡΓΥΡΏ ΦΡΆΓΚΟΥ 329 Red star 11 2 3:48.9 3 0:33.0 2 5:05.1 9:27.1
3 7 ΑΝΤΩΝΙΑ ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ 320 Red Star Triathlon 10 6 5:12.3 2 0:31.4 4 5:14.5 10:58.3
4 9 ΙΩΑΝΝΑ ΤΣΟΛΑΚΟΥ 327 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ-ΝΑΥΠΛΙΟ 10 5 4:56.0 5 1:04.1 3 5:13.4 11:13.6
5 12 ΠΑΥΛΙΝΑ ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΥ 300 11 3 4:13.4 4 0:54.6 5 6:19.0 11:27.1
6 13 EVAGKELIA GKOLEMI 301 NHRHIDA 10 4 4:28.9 6 1:06.8 6 7:58.0 13:33.8
DNS DNS ELESSA MITRITSAKI 302 10
DNS DNS ΜΠΑΚΑΤΣΙΑ ΕΛΕΝΑ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 311 10

Male 8 to 9
Place Overall* Plc Name Age SWIM Rnk SWIM Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN Rnk RUN Time Chip Time
1 1 ΜΑΞΙΜΟΣ ΑΙΒΑΤΙΔΗΣ 306 O.F.N.IONIA 9 1 3:04.1 1 0:41.7 1 4:35.0 8:20.9
2 4 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΧΑΤΖΗΙΑΚΩΒΟΥ 331 8 2 3:29.0 3 1:14.4 2 4:39.0 9:22.5
3 8 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΕΛΙΩΤΗΣ 332 9 3 3:31.4 4 1:33.8 3 5:07.2 10:12.6
4 14 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΓΟΝΊΔΗΣ 310 8 4 4:45.8 2 1:08.1 4 5:34.7 11:28.8

Male 10 to 11
Place Overall* Plc Name Age SWIM Rnk SWIM Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN Rnk RUN Time Chip Time
1 2 ΛΟΥΤΣΙΆΝ ΙΓΝΆΤ 313 Ναυταθλητικός Όμιλος Κυπαρισσίας 11 4 3:17.8 3 0:45.4 1 4:22.8 8:26.1
2 3 THANOS TEKOS 305 PALMOS 11 1 2:49.4 8 1:03.3 2 4:39.4 8:32.2
3 5 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΤΡΗΣ 316 10 2 3:04.3 5 0:59.3 6 5:19.4 9:23.2
4 6 ΣΩΤΗΡΗΣ ΣΜΥΡΝΙΩΤΑΚΗΣ 298 11 7 3:33.1 4 0:50.1 8 5:30.6 9:53.9
5 7 ANTREAS TEKOS 304 PALMOS 10 5 3:24.0 11 1:22.8 5 5:07.2 9:54.1
6 9 ΒΑΣΙΛΗΣ ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 312 10 9 4:44.9 6 1:01.4 3 4:46.3 10:32.7
7 10 ΝΙΚΟΣ ΚΡΙΚΩΝΑΣ 318 11 11 4:46.9 10 1:15.3 4 4:47.1 10:49.3
8 11 ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 321 Α.ε.Κερατσινιου 11 8 4:42.9 2 0:45.2 7 5:22.1 10:50.3
9 12 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΥΤΡΗΣ 317 10 3 3:13.2 13 1:47.6 10 6:03.3 11:04.2
10 13 ΜΙΧΑΉΛ ΚΑΤΣΊΚΗΣ 315 10 12 4:57.8 1 0:41.9 9 5:32.3 11:12.1
11 15 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΤΣΙΑΠΑΣ 326 nscoaching 11 10 4:45.3 7 1:02.3 11 6:08.1 11:55.8
12 16 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΒΕΛΑΣ 330 Red Star Triathlon 10 6 3:32.7 9 1:08.5 13 7:56.2 12:37.5
13 17 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΛΕΒΑΡΗΣ 328 damalas coaching 10 13 5:26.2 12 1:46.9 12 6:23.3 13:36.5

Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Σχόλια αναγνωστών
Triathlon Hellas

nutrinews

Το trinews.gr είναι ένα portal αφιερωμένο στο τρίαθλο, με ειδήσεις, αγώνες και άρθρα - Όροι Χρήσης - Επικοινωνία: info [at] trinews [dot] gr

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - FitnessPulse.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News