Αρχική Ενημέρωση Αγώνες Αποτελέσματα Άρθρα Προϊοντα & Υπηρεσίες Φωτογραφίες Βίντεο
High5 NSCoaching Kasimis Training X-treme Stores Top Cycles Triathlon
Αποτελέσματα
12 Ιουν 16 ← πίσω

Αγώνας Τριάθλου Μεγάρων 12/6 – 2ος αγώνας Κυπέλλου Ελλάδος & Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Π/Κ - ΠΠ/ΠΚ

Αγώνας Τριάθλου Μεγάρων
2ος αγώνας Κυπέλλου Ελλάδος & Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Π/Κ - ΠΠ/ΠΚ



Ανεπίσημα Αποτελέσματα


Megara Triathlon
June 12, 2016
TRIATHLON HELLAS


Megara Triathlon Youth
Overall Results


Female Finishers
Place Name Bib Number Team Age SWIM Rnk SWIM Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN Rnk RUN Time Gun Time
1 ΜΑΡΙΑ-ΑΙΜΙΛΙΑ ΚΑΖΑΜΑΡΙΩΤΗ 3 Α.Σ.ΠΑΛΜΟΣ 15 1 5:17.2 5 0:50.1 1 21:11.8 5 0:37.1 1 10:56.2 38:52.6
2 ROBYN WOODGATE 16 ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 13 2 6:11.5 3 0:38.8 2 22:07.3 1 0:19.0 2 11:46.7 41:03.5
3 ΕΥΑ ΤΌΔΕ 13 ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 12 5 6:53.7 4 0:44.0 3 22:45.9 2 0:21.1 3 14:29.9 45:14.8
4 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΡΩΤΑ 12 RED STAR TRIATHLON CLUB 12 3 6:14.8 1 0:32.8 5 23:34.8 3 0:25.9 4 15:00.5 45:49.0
5 ΑΙΜΙΛΙΑ ΒΑΛΜΑ 8 Red Star Triathlon Club 12 4 6:36.3 2 0:33.4 4 23:27.2 4 0:26.3 5 16:25.0 47:28.4
DNS ΜΑΛΕΝΑ ΚΑΚΟΥΤΗ 17 ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 13
DNS ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ 15 RED STAR TRIATHLON CLUB 12
DNS ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ ΜΗΤΡΟΠΑΠΑ 14 RED STAR TRIATHLON CLUB 12
DNS ΝΙΝΑ ΦΡΑΓΚΟΥ 21 RED STAR TRIATHLON CLUB 13


Male Finishers

Place Name Bib Number Team Age SWIM Rnk SWIM Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN Rnk RUN Time Gun Time
1 LOUIS WOODGATE 1 ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 14 2 5:27.4 1 0:29.3 1 18:29.0 6 0:20.0 4 11:44.0 36:29.9
2 ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΕΘΕΡΙΩΤΗΣ 2 ΑΕ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 14 1 4:52.7 6 0:44.8 2 19:49.3 2 0:17.1 3 11:25.7 37:09.7
3 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΚΕΛΗΣ 9 RED STAR 12 3 5:33.5 3 0:39.6 3 21:07.5 5 0:18.9 6 12:39.7 40:19.4
4 ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΑΡΝΌΚΟΥΡΟΣ 7 ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 12 4 6:48.3 7 0:47.5 4 22:15.0 3 0:17.6 5 11:51.2 41:59.8
5 ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ ΚΟΛΟΣΚΌΠΗΣ 18 ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 13 7 8:35.5 4 0:43.2 5 22:19.4 7 0:29.3 2 11:24.9 43:32.5
6 ΟΔΥΣΣΈΑΣ ΑΓΓΕΛΙΝΆΣ 6 ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 12 6 8:34.0 5 0:43.5 6 23:01.5 1 0:16.7 1 11:21.0 43:57.0
7 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΌΠΟΥΛΟΣ 19 ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 13 5 7:36.0 2 0:36.6 7 25:54.0 4 0:18.8 7 13:57.3 48:22.9
8 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΤΡΑΥΛΟΣ 20 RED STAR TRIATHLON CLUB 13 8 9:55.6 8 1:53.2 8 33:04.7 8 0:32.8 8 29:54.0 1:15:20.4
DNS ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΣ 4 - 15


Megara Triathlon Youth
Age Group Results

Female 12 to 13
Place Overall* Plc Name Age SWIM Rnk SWIM Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN Rnk RUN Time Chip Time
1 2 ROBYN WOODGATE 16 ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 13 1 6:11.5 3 0:38.8 1 22:07.3 1 0:19.0 1 11:46.7 41:03.5
2 3 ΕΥΑ ΤΌΔΕ 13 ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 12 4 6:53.7 4 0:44.0 2 22:45.9 2 0:21.1 2 14:29.9 45:14.8
3 4 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΡΩΤΑ 12 RED STAR TRIATHLON CLUB 12 2 6:14.8 1 0:32.8 4 23:34.8 3 0:25.9 3 15:00.5 45:49.0
4 5 ΑΙΜΙΛΙΑ ΒΑΛΜΑ 8 Red Star Triathlon Club 12 3 6:36.3 2 0:33.4 3 23:27.2 4 0:26.3 4 16:25.0 47:28.4
DNS DNS ΜΑΛΕΝΑ ΚΑΚΟΥΤΗ 17 ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 13
DNS DNS ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ 15 RED STAR TRIATHLON CLUB 12
DNS DNS ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ ΜΗΤΡΟΠΑΠΑ 14 RED STAR TRIATHLON CLUB 12
DNS DNS ΝΙΝΑ ΦΡΑΓΚΟΥ 21 RED STAR TRIATHLON CLUB 13


Female 14 to 15
Place Overall* Plc Name Age SWIM Rnk SWIM Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN Rnk RUN Time Chip Time
1 1 ΜΑΡΙΑ-ΑΙΜΙΛΙΑ ΚΑΖΑΜΑΡΙΩΤΗ 3 Α.Σ.ΠΑΛΜΟΣ 15 1 5:17.2 1 0:50.1 1 21:11.8 1 0:37.1 1 10:56.2 38:52.6

Male 12 to 13
Place Overall* Plc Name Age SWIM Rnk SWIM Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN Rnk RUN Time Chip Time
1 3 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΚΕΛΗΣ 9 RED STAR 12 1 5:33.5 2 0:39.6 1 21:07.5 4 0:18.9 4 12:39.7 40:19.4
2 4 ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΑΡΝΌΚΟΥΡΟΣ 7 ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 12 2 6:48.3 5 0:47.5 2 22:15.0 2 0:17.6 3 11:51.2 41:59.8
3 5 ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ ΚΟΛΟΣΚΌΠΗΣ 18 ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 13 5 8:35.5 3 0:43.2 3 22:19.4 5 0:29.3 2 11:24.9 43:32.5
4 6 ΟΔΥΣΣΈΑΣ ΑΓΓΕΛΙΝΆΣ 6 ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 12 4 8:34.0 4 0:43.5 4 23:01.5 1 0:16.7 1 11:21.0 43:57.0
5 7 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΌΠΟΥΛΟΣ 19 ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 13 3 7:36.0 1 0:36.6 5 25:54.0 3 0:18.8 5 13:57.3 48:22.9
6 8 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΤΡΑΥΛΟΣ 20 RED STAR TRIATHLON CLUB 13 6 9:55.6 6 1:53.2 6 33:04.7 6 0:32.8 6 29:54.0 1:15:20.4

Male 14 to 15
Place Overall* Plc Name Age SWIM Rnk SWIM Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN Rnk RUN Time Chip Time
1 1 LOUIS WOODGATE 1 ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 14 2 5:27.4 1 0:29.3 1 18:29.0 2 0:20.0 2 11:44.0 36:29.9
2 2 ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΕΘΕΡΙΩΤΗΣ 2 ΑΕ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 14 1 4:52.7 2 0:44.8 2 19:49.3 1 0:17.1 1 11:25.7 37:09.7
DNS DNS ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΣ 4 0 15

Megara Triathlon Kids
Overall Results

Female Finishers
Place Name Bib Number Team Age SWIM Rnk SWIM Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN Rnk RUN Time Gun Time
1 AMANTA ΓΚΕΛΗ 36 RED STAR 10 3 3:26.6 2 0:44.4 1 15:53.3 5 0:19.1 4 5:07.5 25:31.1
2 ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ 44 ΑΣ ΠΑΛΜΟΣ 11 1 3:22.3 10 1:12.3 2 16:37.5 2 0:17.2 2 4:50.0 26:19.5
3 ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΝΕΤΣΗ 41 RED STAR 11 5 3:36.6 4 0:48.2 3 16:37.6 9 0:20.6 5 5:18.6 26:41.8
4 ΜΑΡΙΒΑ ΚΟΛΟΣΚΌΠΗ 11 ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 11 16 27:05.0 27:05.0
5 ΗΛΙΑΝΑ ΚΑΚΟΥΤΗ 22 ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 8 12 4:25.1 1 0:38.9 6 17:33.7 3 0:18.5 1 4:32.1 27:28.4
6 ΣΤΕΛΛΑ ΡΩΤΑ 23 RED STAR TRIATHLON CLUB 8 10 4:06.4 6 0:53.2 4 16:58.4 8 6:07.2 27:45.2
7 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΑΡΑΧΑΝΙΔΗ 42 ΠΑΛΜΟΣ 11 2 3:24.1 8 0:59.7 7 17:41.4 4 0:18.6 6 5:32.9 27:56.8
8 ΗΛΙΑΝΑ ΒΑΛΑΧΑ 35 ΑΣ ΠΑΛΜΟΣ ΠΑΤΡΑΣ 10 6 3:40.0 5 0:52.6 9 18:35.7 1 0:16.4 3 4:53.8 28:18.7
9 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΖΟΛΑ 45 Α.Σ. ΠΑΛΜΟΣ 11 4 3:29.5 11 1:17.2 5 17:16.9 8 0:20.1 13 7:44.6 30:08.6
10 ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΚΑΝΕΤΣΗ 30 RED STAR 9 11 4:07.2 7 0:58.1 8 18:33.8 12 0:25.5 9 6:09.6 30:14.3
11 ΜΥΡΤΩ ΒΑΛΑΧΑ 29 ΑΣ ΠΑΛΜΟΣ ΠΑΤΡΑΣ 9 8 3:50.4 12 1:23.8 10 19:14.1 6 0:19.9 12 7:44.6 32:32.9
12 ΝΙΚΟΛΙΑ ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ 31 ΑΣ ΠΑΛΜΟΣ 9 7 3:48.7 13 1:30.0 12 22:06.8 7 0:19.9 11 7:14.9 35:00.4
13 ΣΟΦΙΑ ΤΖΆΚΗ 25 ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 8 14 5:33.2 3 0:48.1 11 21:56.5 14 0:35.2 10 6:33.7 35:26.8
14 ΙΟΥΛΙΑΝΗ ΤΖΟΛΑ 34 Α.Σ. ΠΑΛΜΟΣ 9 9 4:05.3 15 1:42.7 14 23:33.9 10 0:23.8 7 5:49.8 35:35.8
15 ΜΆΡΘΑ ΣΚΟΤΆΔΗ 33 ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 9 15 5:35.4 9 1:05.4 13 22:15.7 13 0:32.7 15 8:27.1 37:56.5
16 ΝΑΤΑΛΙΑ ΠΟΛΥΖΟΥ 37 Α.Σ. ΠΑΛΜΟΣ 10 13 5:14.5 14 1:41.1 15 23:43.9 11 0:24.1 14 7:46.9 38:50.7
DNS ΑΝΤΩΝΙΑ ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ 38 RED STAR TRIATHLON CLUB 10
DNS ΑΡΓΥΡΩ ΦΡΑΓΚΟΥ 46 RED STAR TRIATHLON CLUB 11
DNS ΝΑΥΣΙΚΑ ΣΚΟΤΑΔΗ 24 ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 8



Male Finishers

Place Name Bib Number Team Age SWIM Rnk SWIM Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN Rnk RUN Time Gun Time
1 ΘΩΜΑΣ ΚΑΤΡΑΟΥΡΑΣ 10 RED STAR TRIATHLON CLUB 10 1 3:08.3 4 15:39.1 2 4:24.1 22:49.5
2 ΓΙΏΡΓΟΣ ΑΡΝΌΚΟΥΡΟΣ 28 ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 9 5 4:18.2 1 0:58.2 1 14:05.2 1 0:16.3 1 4:10.9 23:48.9
3 ΛΟΥΤΣΙΆΝ ΙΓΝΆΤ 40 ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 11 4 4:17.4 3 1:22.7 2 14:23.6 2 0:17.3 4 4:56.8 25:18.0
4 ΜΑΞΙΜΟΣ- ΣΤΥΛΙΑ ΑΙΒΑΤΙΔΗΣ 26 9 2 3:50.7 2 1:15.8 3 14:59.1 4 0:50.0 3 4:52.8 25:48.6
5 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΥΖΟΣ 32 Α.Σ. ΠΑΛΜΟΣ 9 3 4:05.9 4 1:38.8 5 23:23.3 3 0:24.6 5 6:27.1 35:59.8
DNS ΘΕΌΔΩΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΊΟΥ 27 ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 9
DNS ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 43 Ns coaching 11
DNS ΧΑΒΕΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 39 RED STAR TRIATHLON CLUB 10



Megara Triathlon Kids
Age Group Results

Female 8 to 9
Place Overall* Plc Name Age SWIM Rnk SWIM Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN Rnk RUN Time Chip Time
1 5 ΗΛΙΑΝΑ ΚΑΚΟΥΤΗ 22 ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 8 6 4:25.1 1 0:38.9 2 17:33.7 1 0:18.5 1 4:32.1 27:28.4
2 6 ΣΤΕΛΛΑ ΡΩΤΑ 23 RED STAR TRIATHLON CLUB 8 4 4:06.4 3 0:53.2 1 16:58.4 3 6:07.2 27:45.2
3 10 ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΚΑΝΕΤΣΗ 30 RED STAR 9 5 4:07.2 4 0:58.1 3 18:33.8 5 0:25.5 4 6:09.6 30:14.3
4 11 ΜΥΡΤΩ ΒΑΛΑΧΑ 29 ΑΣ ΠΑΛΜΟΣ ΠΑΤΡΑΣ 9 2 3:50.4 6 1:23.8 4 19:14.1 2 0:19.9 7 7:44.6 32:32.9
5 12 ΝΙΚΟΛΙΑ ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ 31 ΑΣ ΠΑΛΜΟΣ 9 1 3:48.7 7 1:30.0 6 22:06.8 3 0:19.9 6 7:14.9 35:00.4
6 13 ΣΟΦΙΑ ΤΖΆΚΗ 25 ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 8 7 5:33.2 2 0:48.1 5 21:56.5 7 0:35.2 5 6:33.7 35:26.8
7 14 ΙΟΥΛΙΑΝΗ ΤΖΟΛΑ 34 Α.Σ. ΠΑΛΜΟΣ 9 3 4:05.3 8 1:42.7 8 23:33.9 4 0:23.8 2 5:49.8 35:35.8
8 15 ΜΆΡΘΑ ΣΚΟΤΆΔΗ 33 ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 9 8 5:35.4 5 1:05.4 7 22:15.7 6 0:32.7 8 8:27.1 37:56.5
DNS DNS ΝΑΥΣΙΚΑ ΣΚΟΤΑΔΗ 24 ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 8


Female 10 to 11
Place Overall* Plc Name Age SWIM Rnk SWIM Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN Rnk RUN Time Chip Time
1 1 AMANTA ΓΚΕΛΗ 36 RED STAR 10 3 3:26.6 1 0:44.4 1 15:53.3 4 0:19.1 3 5:07.5 25:31.1
2 2 ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ 44 ΑΣ ΠΑΛΜΟΣ 11 1 3:22.3 5 1:12.3 2 16:37.5 2 0:17.2 1 4:50.0 26:19.5
3 3 ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΝΕΤΣΗ 41 RED STAR 11 5 3:36.6 2 0:48.2 3 16:37.6 6 0:20.6 4 5:18.6 26:41.8
4 4 ΜΑΡΙΒΑ ΚΟΛΟΣΚΌΠΗ 11 ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 11 8 27:05.0 27:05.0
5 7 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΑΡΑΧΑΝΙΔΗ 42 ΠΑΛΜΟΣ 11 2 3:24.1 4 0:59.7 5 17:41.4 3 0:18.6 5 5:32.9 27:56.8
6 8 ΗΛΙΑΝΑ ΒΑΛΑΧΑ 35 ΑΣ ΠΑΛΜΟΣ ΠΑΤΡΑΣ 10 6 3:40.0 3 0:52.6 6 18:35.7 1 0:16.4 2 4:53.8 28:18.7
7 9 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΖΟΛΑ 45 Α.Σ. ΠΑΛΜΟΣ 11 4 3:29.5 6 1:17.2 4 17:16.9 5 0:20.1 6 7:44.6 30:08.6
8 16 ΝΑΤΑΛΙΑ ΠΟΛΥΖΟΥ 37 Α.Σ. ΠΑΛΜΟΣ 10 7 5:14.5 7 1:41.1 7 23:43.9 7 0:24.1 7 7:46.9 38:50.7
DNS DNS ΑΝΤΩΝΙΑ ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ 38 RED STAR TRIATHLON CLUB 10
DNS DNS ΑΡΓΥΡΩ ΦΡΑΓΚΟΥ 46 RED STAR TRIATHLON CLUB 11


Male 8 to 9
Place Overall* Plc Name Age SWIM Rnk SWIM Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN Rnk RUN Time Chip Time
1 2 ΓΙΏΡΓΟΣ ΑΡΝΌΚΟΥΡΟΣ 28 ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 9 3 4:18.2 1 0:58.2 1 14:05.2 1 0:16.3 1 4:10.9 23:48.9
2 4 ΜΑΞΙΜΟΣ- ΣΤΥΛΙΑ ΑΙΒΑΤΙΔΗΣ 26 9 1 3:50.7 2 1:15.8 2 14:59.1 3 0:50.0 2 4:52.8 25:48.6
3 5 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΥΖΟΣ 32 Α.Σ. ΠΑΛΜΟΣ 9 2 4:05.9 3 1:38.8 3 23:23.3 2 0:24.6 3 6:27.1 35:59.8
DNS DNS ΘΕΌΔΩΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΊΟΥ 27 ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 9


Male 10 to 11
Place Overall* Plc Name Age SWIM Rnk SWIM Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN Rnk RUN Time Chip Time
1 1 ΘΩΜΑΣ ΚΑΤΡΑΟΥΡΑΣ 10 RED STAR TRIATHLON CLUB 10 1 3:08.3 2 15:39.1 1 4:24.1 22:49.5
2 3 ΛΟΥΤΣΙΆΝ ΙΓΝΆΤ 40 ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 11 2 4:17.4 1 1:22.7 1 14:23.6 1 0:17.3 2 4:56.8 25:18.0
DNS DNS ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 43 Ns coaching 11
DNS DNS ΧΑΒΕΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 39 RED STAR TRIATHLON CLUB 10


Megara Triathlon Super Sprint
Overall Results

Male Finishers
Place Name Bib Number Team Age SWIM Rnk SWIM Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN Rnk RUN Time Gun Time
1 GEORGIOS DANIIL 50 AO ΘΗΣΕΑΣ 31 1 4:25.7 1 0:29.2 1 15:56.8 1 0:19.3 1 8:37.9 29:49.1
2 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΡΑΣ 111 36 3 7:19.4 2 0:59.7 3 19:39.5 3 0:38.4 2 11:47.4 40:24.5
3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ 61 ΣΔΥΑ 35 2 6:24.6 4 1:18.1 2 19:11.0 7 1:15.3 4 12:32.9 40:42.1
4 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΚΙΝΗΣ 113 ΟΡΣΙΠΠ 17 4 7:21.5 6 1:41.4 6 22:49.8 2 0:24.4 7 13:46.6 46:03.9
5 ΚΩΣΤΑΣ ΜΟΤΣΙΟΣ 62 ΣΔΥΑ 35 5 10:11.2 7 2:21.7 4 21:00.6 6 1:14.9 5 12:42.4 47:31.0
6 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΧΟΙΝΑΣ 73 41 8 13:25.7 3 1:13.8 5 21:18.8 8 1:17.3 6 12:51.1 50:07.0
7 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΑΡΕΛΑΣ 108 32 7 11:16.5 5 1:26.1 8 27:36.3 5 0:52.1 3 12:21.5 53:32.6
8 ΑΛΕΞΗΣ ΓΚΙΝΗΣ 114 17 9 36:47.1 9 27:17.4 9 19:23.4 56:40.2
9 ΤΑΣΟΣ ΜΑΧΑΙΡΙΔΗΣ 60 48 6 11:16.2 8 2:49.6 7 26:04.2 4 0:47.0 8 18:07.7 59:05.0



Megara Triathlon Sprint

Overall Results


Female Finishers
Place Name Bib Number Team Age SWIM Rnk SWIM Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN Rnk RUN Time Gun Time
1 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΤΑΜΟΥ 92 40 2 11:46.4 5 1:25.4 1 37:30.3 4 0:50.6 1 21:24.0 1:12:57.0
2 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΑΠΑΡΗ 77 RED STAR 25 1 9:54.2 2 1:13.1 3 41:12.0 2 0:40.7 2 21:24.7 1:14:24.9
3 ΕΛΕΝΑ ΚΑΒΑΛΙΕΡΑΤΟΥ 67 47 3 12:01.4 6 1:30.3 2 40:49.9 1 0:33.0 3 21:52.0 1:16:46.8
4 MARILENA MIKHAEL 64 RED STAR 45 4 15:04.5 7 2:01.6 5 42:33.1 6 1:00.9 4 23:40.7 1:24:20.8
5 ELENI KOROLI 102 ARISTEAS 51 7 16:14.6 3 1:14.1 4 42:08.4 5 0:58.7 6 25:27.0 1:26:03.0
6 ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΖΑΟΥΔΗ 97 RED STAR 30 5 15:18.5 1 1:03.4 6 44:29.4 7 1:28.9 5 24:28.6 1:26:49.0
7 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 87 RED STAR 48 6 15:47.8 4 1:21.0 7 46:38.4 8 1:37.2 7 26:07.2 1:31:31.8
8 ΕΛΕΝΗ ΓΑΝΤΖΟΥ 85 25 8 21:55.1 8 2:43.8 8 48:09.0 3 0:48.5 8 31:13.9 1:44:50.4
DNS ALEXANDRA KALTAKI 201 ARISTEAS 21
DNS ΑΣΗΜΙΝΑ ΒΑΡΕΛΑ 211 ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΩΝ Ο ΟΡΣΙΠΠΟΣ 37
DNS ΝΤΕΝΙΖ ΔΗΜΑΚΗ 222 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 39
DNS ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΟΡΑΗ 235 43
DNS ΣΑΜΠΡΙΝΑ ΤΒΙΣΣ 270 ΘΗΣΕΑΣ ΑΟ 44



Male Finishers

Place Name Bib Number Team Age SWIM Rnk SWIM Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN Rnk RUN Time Gun Time
1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 53 ΠΗΓΑΣΟΣ 27 1 8:33.8 6 0:40.0 2 33:14.5 3 0:23.7 2 16:23.3 59:15.5
2 ΚΩΣΤΑΣ ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ 68 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 34 4 9:43.2 5 0:39.9 1 32:34.1 10 0:30.2 3 16:33.2 1:00:00.8
3 GIORGOS LAVDAS 47 Gas Ilisos 16 3 9:39.2 4 0:36.2 4 33:59.0 19 0:47.0 1 16:14.2 1:01:15.8
4 ΑΛΚΗΣ ΚΑΦΩΡΟΣ 49 ΝUVENTI 23 2 9:13.3 1 0:26.9 6 34:06.2 4 0:26.3 4 17:30.4 1:01:43.3
5 ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ 55 ATHENS TRIATHLON 30 8 11:42.7 3 0:32.3 5 34:04.6 13 0:34.3 6 18:50.0 1:05:44.1
6 DIMITRIS KOYRTIDES 84 35 16 13:21.8 13 0:59.9 3 33:41.8 21 0:48.9 9 19:37.1 1:08:29.7
7 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΗΜΗΣΕΤΗΣ 52 36 12 12:07.7 14 1:06.5 12 36:42.5 6 0:27.4 5 18:20.8 1:08:45.1
8 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ 51 37 9 11:58.8 7 0:44.0 11 36:38.9 23 0:51.5 11 19:58.1 1:10:11.5
9 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΕΝΕΤΟΣ 58 47 11 12:06.5 11 0:56.6 7 35:03.2 15 0:40.5 18 21:30.9 1:10:17.8
10 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΗΣ 101 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ 39 7 11:31.7 9 0:53.1 13 36:55.1 14 0:38.1 14 20:51.0 1:10:49.2
11 ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΣ 72 53 19 13:44.8 10 0:55.4 10 35:55.9 28 0:55.9 15 21:14.6 1:12:46.8
12 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΡΕΒΑΖΙΑΝΟΣ 71 50 21 14:12.5 12 0:56.9 8 35:28.2 20 0:48.3 16 21:20.9 1:12:46.9
13 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΟΡΔΟΣ 56 ΟΡΣΙΠΠ 42 15 12:24.9 26 1:48.1 22 39:26.6 2 0:20.2 8 19:10.5 1:13:10.5
14 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΥΡΕΓΓΕΛΑΣ 70 35 10 12:00.6 19 1:18.2 15 37:39.7 31 0:59.1 23 22:17.3 1:14:15.0
15 ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΝΗΣ 74 Α.Π.Σ. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 39 37 16:51.0 17 1:15.5 9 35:53.9 24 0:51.6 12 20:31.5 1:15:23.7
16 ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ 88 RED STAR TRIATHLON 35 13 12:15.2 16 1:11.9 19 38:46.8 32 0:59.8 24 22:23.3 1:15:37.2
17 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΤΟΥΡΑΚΗΣ 65 28 14 12:22.2 20 1:21.0 25 40:14.9 18 0:46.4 19 21:48.2 1:16:32.9
18 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΑΤΡΑΟΥΡΑΣ 94 RED STAR 51 5 11:11.8 21 1:24.6 31 42:23.0 5 0:27.0 21 21:54.0 1:17:20.5
19 ΘΑΝΟΣ ΣΤΟΥΜΠΑΣ 82 39 17 13:34.2 24 1:30.3 24 39:45.2 29 0:57.7 20 21:48.8 1:17:36.5
20 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΓΕΤΗΣ 99 Ο ΟΡΣΙ 42 20 14:03.3 25 1:36.8 32 42:45.2 7 0:28.1 7 19:07.3 1:18:00.8
21 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΑΙΛΙΑΝΟΣ 66 KROMIDAS 53 23 14:40.6 31 1:57.5 26 40:18.4 39 1:37.6 13 20:42.3 1:19:16.5
22 ΑΝΤΩΝΗΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ 89 ΣΑΦΑΝΣ 39 27 15:12.8 28 1:54.2 23 39:33.1 36 1:09.9 22 22:11.9 1:20:02.1
23 ΠΕΤΡΟΣ ΜΠΟΣΚΟΣ 76 NUVENTI 37 33 16:02.3 15 1:07.4 16 38:17.9 11 0:31.4 27 24:05.3 1:20:04.5
24 ΗΛΙΑΣ ΣΟΥΜΠΑΣΗΣ 112 39 32 15:58.2 29 1:54.5 33 42:57.9 12 0:31.7 10 19:42.8 1:21:05.3
25 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 63 MY ATHLET 35 29 15:21.6 2 0:28.3 27 40:38.9 25 0:53.1 26 23:49.0 1:21:11.1
26 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΚΛΕΟΒΟΥΛΟΥ 59 SUPER TECH TEAM 39 25 14:50.9 32 2:10.0 21 39:17.8 34 1:06.7 28 24:35.3 1:22:00.9
27 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 109 Ν.Ο.ΚΥ 47 38 17:04.7 23 1:28.1 14 37:13.7 30 0:58.8 33 25:20.4 1:22:05.9
28 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΙΑΚΑΣ 90 S.R.T. 47 28 15:20.3 30 1:54.9 17 38:32.9 37 1:15.9 32 25:07.9 1:22:12.1
29 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΖΟΥΜΠΟΥΡΛΗΣ 98 29 31 15:53.5 39 2:55.5 20 39:15.1 22 0:49.3 25 23:37.8 1:22:31.3
30 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΑΟΥΜ 79 41 6 11:19.6 38 2:49.6 34 43:08.7 26 0:53.9 36 25:50.3 1:24:02.2
31 ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΑΡΥΔΗΣ 75 31 35 16:06.3 33 2:11.9 37 43:56.3 27 0:55.3 17 21:27.0 1:24:37.0
32 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΜΠΟΛΑΣ 96 ΟΡΣΙΠΠ 53 45 59:40.2 44 41:55.4 29 24:46.7 1:25:18.7
33 ΙΣΑΑΚ ΙΣΑΑΚΙΔΗΣ 93 49 26 15:10.1 8 0:47.2 28 40:50.4 35 1:07.5 42 30:42.4 1:28:37.7
34 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΕΗΣ 103 42 40 17:48.7 27 1:51.0 36 43:49.0 16 0:41.0 35 25:44.2 1:29:54.0
35 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΙΓΑΛΑΣ 5 20 18 13:35.7 44 4:34.1 41 45:21.0 8 0:29.2 37 26:11.3 1:30:11.5
36 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΙΓΑΛΑΣ 57 46 22 14:22.8 43 3:47.3 40 45:20.3 9 0:29.5 38 26:11.6 1:30:11.8
37 ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΑΣΤΡΑΝΔΡΙΚΟΣ 86 28 42 19:05.6 42 3:19.4 45 1:08:06.2 1:30:31.2
38 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΟΥΡΚΑΜΠΗΣ 106 41 41 19:04.0 18 1:18.1 30 41:38.1 38 1:31.8 41 27:01.1 1:30:33.3
39 XENOFON LOURANTOS 110 Athens Triathlon Team 62 30 15:36.8 41 2:57.8 35 43:34.1 41 1:50.7 40 26:45.5 1:30:45.1
40 ΗΛΙΑΣ ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ 95 Ο ΟΡΣΙ 54 34 16:04.0 37 2:49.3 42 46:44.6 17 0:43.9 31 25:02.4 1:31:24.4
41 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΗΛΙΑΣ 83 62 43 22:23.0 34 2:12.5 29 41:23.9 42 2:36.9 30 24:49.9 1:33:26.4
42 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΡΚΑΣ 104 43 24 14:47.6 35 2:16.7 38 45:07.7 33 0:59.8 43 31:00.0 1:34:11.9
43 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΤΟΥΡΚΑΜΠΗΣ 105 39 44 23:42.7 40 2:56.7 18 38:41.9 43 2:47.8 39 26:16.6 1:34:25.9
44 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΠΙΤΩΡΗΣ 100 ΟΡΣΙΠΠ 53 36 16:11.1 36 2:31.1 43 50:11.7 1 0:16.0 34 25:36.2 1:34:46.3
45 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ 69 ΣΔΥΠ 64 39 17:07.3 22 1:25.7 39 45:17.8 40 1:41.6 44 36:33.8 1:42:06.5
DNS EFSTATHIOS TALIATOUDAS 206 WIND Running Team 35
DNS ΕΝΤΥ ΑΛΕΞΙΟΥ 208 57
DNS ΔΟΥΜΕΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 209 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 36
DNS ΣΠΎΡΟΣ ΒΑΡΕΛΆΣ 213 28
DNS ΝΑΟΎΜ ΓΙΏΡΓΟΣ 218 42
DNS ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΟΥΒΑΣ 225 μεσσηνιακος 34
DNS ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΤΖΟΓΙΑΝΝΗΣ 228 RED STAR 27
DNS ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΑΤΣΙΠΗΣ 232 33
DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΝΤΟΥΡΗΣ 233 46
DNS ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΤΑΡΙΔΗΣ 236 NS COACHING 36
DNS ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ 237 35
DNS ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 239 ΣΔΥΑ 36
DNS ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ 244 28
DNS ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΥΛΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 248 ΕΚΑΒ 36
DNS ΑΡΙΣΤΟΤΈΛΗΣ ΝΆΣΤΟΣ 249 41
DNS ΝΙΚΟΣ ΝΤΆΙΚΟΣ 251 31
DNS ΗΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 253 41
DNS ΛΑΜΠΡΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣ 255 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 39
DNS ΣΤΑΜΆΤΗΣ ΡΩΜΑΣ 260 Α.Ο ΘΗΣΕΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 42
DNS ΒΑΣΊΛΗΣ ΤΑΝΕΦ 48 ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 16
DNS ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΦΑΚΙΝΟΣ 274 43
DNS ΘΩΜΆΣ ΦΙΛΊΠΠΟΥ 275 40
DQ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ 81 ΟΛΥΜΠΙΟΙ 61 DQ 14:30.3 1:14.5 37:36.1 0:49.6 29:19.9 1:23:30.6


Megara Triathlon Sprint
Age Group Results

Female 20 to 29
Place Overall* Plc Name Age SWIM Rnk SWIM Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN Rnk RUN Time Chip Time
1 2 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΑΠΑΡΗ 77 RED STAR 25 1 9:54.2 1 1:13.1 1 41:12.0 1 0:40.7 1 21:24.7 1:14:24.9
2 8 ΕΛΕΝΗ ΓΑΝΤΖΟΥ 85 25 2 21:55.1 2 2:43.8 2 48:09.0 2 0:48.5 2 31:13.9 1:44:50.4
DNS DNS ALEXANDRA KALTAKI 201 ARISTEAS 21


Female 30 to 39
Place Overall* Plc Name Age SWIM Rnk SWIM Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN Rnk RUN Time Chip Time
1 6 ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΖΑΟΥΔΗ 97 RED STAR 30 1 15:18.5 1 1:03.4 1 44:29.4 1 1:28.9 1 24:28.6 1:26:49.0
DNS DNS ΑΣΗΜΙΝΑ ΒΑΡΕΛΑ 211 ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΩΝ Ο ΟΡΣΙΠΠΟΣ"" 37
DNS DNS ΝΤΕΝΙΖ ΔΗΜΑΚΗ 222 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 39


Female 40 to 49
Place Overall* Plc Name Age SWIM Rnk SWIM Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN Rnk RUN Time Chip Time
1 1 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΤΑΜΟΥ 92 40 1 11:46.4 2 1:25.4 1 37:30.3 2 0:50.6 1 21:24.0 1:12:57.0
2 3 ΕΛΕΝΑ ΚΑΒΑΛΙΕΡΑΤΟΥ 67 47 2 12:01.4 3 1:30.3 2 40:49.9 1 0:33.0 2 21:52.0 1:16:46.8
3 4 MARILENA MIKHAEL 64 RED STAR 45 3 15:04.5 4 2:01.6 3 42:33.1 3 1:00.9 3 23:40.7 1:24:20.8
4 7 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 87 RED STAR 48 4 15:47.8 1 1:21.0 4 46:38.4 4 1:37.2 4 26:07.2 1:31:31.8
DNS DNS ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΟΡΑΗ 235 43
DNS DNS ΣΑΜΠΡΙΝΑ ΤΒΙΣΣ 270 ΘΗΣΕΑΣ ΑΟ 44


Female 50 to 59
Place Overall* Plc Name Age SWIM Rnk SWIM Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN Rnk RUN Time Chip Time
1 5 ELENI KOROLI 102 ARISTEAS 51 1 16:14.6 1 1:14.1 1 42:08.4 1 0:58.7 1 25:27.0 1:26:03.0


Male 16 to 19
Place Overall* Plc Name Age SWIM Rnk SWIM Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN Rnk RUN Time Chip Time
1 3 GIORGOS LAVDAS 47 Gas Ilisos 16 1 9:39.2 1 0:36.2 1 33:59.0 1 0:47.0 1 16:14.2 1:01:15.8
DNS DNS ΒΑΣΊΛΗΣ ΤΑΝΕΦ 48 ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 16


Male 20 to 29
Place Overall* Plc Name Age SWIM Rnk SWIM Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN Rnk RUN Time Chip Time
1 1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 53 ΠΗΓΑΣΟΣ 27 1 8:33.8 2 0:40.0 1 33:14.5 1 0:23.7 1 16:23.3 59:15.5
2 4 ΑΛΚΗΣ ΚΑΦΩΡΟΣ 49 ΝUVENTI 23 2 9:13.3 1 0:26.9 2 34:06.2 2 0:26.3 2 17:30.4 1:01:43.3
3 17 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΤΟΥΡΑΚΗΣ 65 28 3 12:22.2 3 1:21.0 4 40:14.9 4 0:46.4 3 21:48.2 1:16:32.9
4 29 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΖΟΥΜΠΟΥΡΛΗΣ 98 29 5 15:53.5 4 2:55.5 3 39:15.1 5 0:49.3 4 23:37.8 1:22:31.3
5 35 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΙΓΑΛΑΣ 5 20 4 13:35.7 6 4:34.1 5 45:21.0 3 0:29.2 5 26:11.3 1:30:11.5
6 37 ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΑΣΤΡΑΝΔΡΙΚΟΣ 86 28 6 19:05.6 5 3:19.4 6 1:08:06.2 1:30:31.2
DNS DNS ΣΠΎΡΟΣ ΒΑΡΕΛΆΣ 213 28
DNS DNS ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΤΖΟΓΙΑΝΝΗΣ 228 RED STAR 27
DNS DNS ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ 244 28


Male 30 to 39
Place Overall* Plc Name Age SWIM Rnk SWIM Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN Rnk RUN Time Chip Time
1 2 ΚΩΣΤΑΣ ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ 68 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 34 1 9:43.2 3 0:39.9 1 32:34.1 2 0:30.2 1 16:33.2 1:00:00.8
2 5 ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ 55 ATHENS TRIATHLON 30 3 11:42.7 2 0:32.3 3 34:04.6 5 0:34.3 3 18:50.0 1:05:44.1
3 6 DIMITRIS KOYRTIDES 84 35 8 13:21.8 6 0:59.9 2 33:41.8 7 0:48.9 4 19:37.1 1:08:29.7
4 7 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΗΜΗΣΕΤΗΣ 52 36 6 12:07.7 7 1:06.5 6 36:42.5 1 0:27.4 2 18:20.8 1:08:45.1
5 8 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ 51 37 4 11:58.8 4 0:44.0 5 36:38.9 8 0:51.5 6 19:58.1 1:10:11.5
6 10 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΗΣ 101 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ 39 2 11:31.7 5 0:53.1 7 36:55.1 6 0:38.1 8 20:51.0 1:10:49.2
7 14 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΥΡΕΓΓΕΛΑΣ 70 35 5 12:00.6 11 1:18.2 8 37:39.7 13 0:59.1 12 22:17.3 1:14:15.0
8 15 ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΝΗΣ 74 Α.Π.Σ. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 39 16 16:51.0 10 1:15.5 4 35:53.9 9 0:51.6 7 20:31.5 1:15:23.7
9 16 ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ 88 RED STAR TRIATHLON 35 7 12:15.2 9 1:11.9 11 38:46.8 14 0:59.8 13 22:23.3 1:15:37.2
10 19 ΘΑΝΟΣ ΣΤΟΥΜΠΑΣ 82 39 9 13:34.2 12 1:30.3 14 39:45.2 12 0:57.7 10 21:48.8 1:17:36.5
11 22 ΑΝΤΩΝΗΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ 89 ΣΑΦΑΝΣ 39 11 15:12.8 13 1:54.2 13 39:33.1 16 1:09.9 11 22:11.9 1:20:02.1
12 23 ΠΕΤΡΟΣ ΜΠΟΣΚΟΣ 76 NUVENTI 37 14 16:02.3 8 1:07.4 9 38:17.9 3 0:31.4 15 24:05.3 1:20:04.5
13 24 ΗΛΙΑΣ ΣΟΥΜΠΑΣΗΣ 112 39 13 15:58.2 14 1:54.5 16 42:57.9 4 0:31.7 5 19:42.8 1:21:05.3
14 25 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 63 MY ATHLET 35 12 15:21.6 1 0:28.3 15 40:38.9 10 0:53.1 14 23:49.0 1:21:11.1
15 26 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΚΛΕΟΒΟΥΛΟΥ 59 SUPER TECH TEAM 39 10 14:50.9 15 2:10.0 12 39:17.8 15 1:06.7 16 24:35.3 1:22:00.9
16 31 ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΑΡΥΔΗΣ 75 31 15 16:06.3 16 2:11.9 17 43:56.3 11 0:55.3 9 21:27.0 1:24:37.0
17 43 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΤΟΥΡΚΑΜΠΗΣ 105 39 17 23:42.7 17 2:56.7 10 38:41.9 17 2:47.8 17 26:16.6 1:34:25.9
DNS DNS EFSTATHIOS TALIATOUDAS 206 WIND Running Team 35
DNS DNS ΔΟΥΜΕΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 209 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 36
DNS DNS ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΟΥΒΑΣ 225 μεσσηνιακος 34
DNS DNS ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΑΤΣΙΠΗΣ 232 33
DNS DNS ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΤΑΡΙΔΗΣ 236 NS COACHING 36
DNS DNS ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ 237 35
DNS DNS ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 239 ΣΔΥΑ 36
DNS DNS ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΥΛΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 248 ΕΚΑΒ 36
DNS DNS ΝΙΚΟΣ ΝΤΆΙΚΟΣ 251 31
DNS DNS ΛΑΜΠΡΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣ 255 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 39


Male 40 to 49
Place Overall* Plc Name Age SWIM Rnk SWIM Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN Rnk RUN Time Chip Time
1 9 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΕΝΕΤΟΣ 58 47 2 12:06.5 2 0:56.6 1 35:03.2 4 0:40.5 3 21:30.9 1:10:17.8
2 13 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΟΡΔΟΣ 56 ΟΡΣΙΠΠ 42 3 12:24.9 6 1:48.1 4 39:26.6 1 0:20.2 2 19:10.5 1:13:10.5
3 20 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΓΕΤΗΣ 99 Ο ΟΡΣΙ 42 4 14:03.3 5 1:36.8 7 42:45.2 2 0:28.1 1 19:07.3 1:18:00.8
4 27 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 109 Ν.Ο.ΚΥ 47 9 17:04.7 4 1:28.1 2 37:13.7 7 0:58.8 5 25:20.4 1:22:05.9
5 28 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΙΑΚΑΣ 90 S.R.T. 47 8 15:20.3 8 1:54.9 3 38:32.9 10 1:15.9 4 25:07.9 1:22:12.1
6 30 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΑΟΥΜ 79 41 1 11:19.6 10 2:49.6 8 43:08.7 6 0:53.9 7 25:50.3 1:24:02.2
7 33 ΙΣΑΑΚ ΙΣΑΑΚΙΔΗΣ 93 49 7 15:10.1 1 0:47.2 5 40:50.4 9 1:07.5 10 30:42.4 1:28:37.7
8 34 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΕΗΣ 103 42 10 17:48.7 7 1:51.0 9 43:49.0 5 0:41.0 6 25:44.2 1:29:54.0
9 36 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΙΓΑΛΑΣ 57 46 5 14:22.8 11 3:47.3 11 45:20.3 3 0:29.5 8 26:11.6 1:30:11.8
10 38 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΟΥΡΚΑΜΠΗΣ 106 41 11 19:04.0 3 1:18.1 6 41:38.1 11 1:31.8 9 27:01.1 1:30:33.3
11 42 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΡΚΑΣ 104 43 6 14:47.6 9 2:16.7 10 45:07.7 8 0:59.8 11 31:00.0 1:34:11.9
DNS DNS ΝΑΟΎΜ ΓΙΏΡΓΟΣ 218 42
DNS DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΝΤΟΥΡΗΣ 233 46
DNS DNS ΑΡΙΣΤΟΤΈΛΗΣ ΝΆΣΤΟΣ 249 41
DNS DNS ΗΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 253 41
DNS DNS ΣΤΑΜΆΤΗΣ ΡΩΜΑΣ 260 Α.Ο ΘΗΣΕΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 42
DNS DNS ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΦΑΚΙΝΟΣ 274 43
DNS DNS ΘΩΜΆΣ ΦΙΛΊΠΠΟΥ 275 40


Male 50 to 59
Place Overall* Plc Name Age SWIM Rnk SWIM Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN Rnk RUN Time Chip Time
1 11 ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΣ 72 53 2 13:44.8 1 0:55.4 2 35:55.9 5 0:55.9 2 21:14.6 1:12:46.8
2 12 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΡΕΒΑΖΙΑΝΟΣ 71 50 3 14:12.5 2 0:56.9 1 35:28.2 4 0:48.3 3 21:20.9 1:12:46.9
3 18 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΑΤΡΑΟΥΡΑΣ 94 RED STAR 51 1 11:11.8 3 1:24.6 4 42:23.0 2 0:27.0 4 21:54.0 1:17:20.5
4 21 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΑΙΛΙΑΝΟΣ 66 KROMIDAS 53 4 14:40.6 4 1:57.5 3 40:18.4 6 1:37.6 1 20:42.3 1:19:16.5
5 32 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΜΠΟΛΑΣ 96 ΟΡΣΙΠΠ 53 7 59:40.2 7 41:55.4 5 24:46.7 1:25:18.7
6 40 ΗΛΙΑΣ ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ 95 Ο ΟΡΣΙ 54 5 16:04.0 6 2:49.3 5 46:44.6 3 0:43.9 6 25:02.4 1:31:24.4
7 44 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΠΙΤΩΡΗΣ 100 ΟΡΣΙΠΠ 53 6 16:11.1 5 2:31.1 6 50:11.7 1 0:16.0 7 25:36.2 1:34:46.3
DNS DNS ΕΝΤΥ ΑΛΕΞΙΟΥ 208 57


Male 60 and Over
Place Overall* Plc Name Age SWIM Rnk SWIM Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN Rnk RUN Time Chip Time
1 39 XENOFON LOURANTOS 110 Athens Triathlon Team 62 1 15:36.8 4 2:57.8 3 43:34.1 3 1:50.7 2 26:45.5 1:30:45.1
2 41 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΗΛΙΑΣ 83 62 3 22:23.0 3 2:12.5 2 41:23.9 4 2:36.9 1 24:49.9 1:33:26.4
3 45 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ 69 ΣΔΥΠ 64 2 17:07.3 2 1:25.7 4 45:17.8 2 1:41.6 4 36:33.8 1:42:06.5

DQ DQ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ 81 ΟΛΥΜΠΙΟΙ 61 DQ 14:30.3 1 1:14.5 1 37:36.1 1 0:49.6 3 29:19.9 1:23:30.6



Megara Triathlon Relay
Overall Results

Place Name Bib Number ΟΜΑΔΑ SWIM Rnk SWIM Time T1 Rnk T1 Time BIKE Rnk BIKE Time T2 Rnk T2 Time RUN Rnk RUN Time Gun Time
1 ΓΙΩΡΓΟΣ – ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΑΝΙΗΛ 54 ΔΑΝΙΗΛ 1 8:09.2 1 0:28.5 1 30:55.0 6 0:33.7 1 18:44.4 58:50.9
2 ΘΩΜΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝΑ ΚΑΛΟΖΟΥΜΗΣ 122 2 11:03.1 3 0:30.4 3 33:33.1 3 0:29.8 3 19:31.2 1:05:07.7
3 ΤΟΛΗΣ,ΧΡΗΣΤΟΣ,Κ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ,ΚΑΤΡΑΚΗΣ 107 4 13:44.1 6 0:45.5 2 32:16.1 4 0:29.9 4 19:40.1 1:06:55.8
4 ΔΗΜΗΤΡΗ-ΗΛΙΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ-ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ 133 DHL EXPRESS 3 11:06.8 2 0:29.5 5 37:57.6 2 0:26.8 2 18:50.9 1:08:51.8
5 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΟΥΜΕΝΗΣ 78 5 15:15.7 4 0:30.7 6 43:16.6 1 0:20.4 5 20:24.3 1:19:47.8
6 ΤΖΕΜΠΕΛΙΚΟΣ ΜΠΕΓΙΑΝΝΗΣ-ΝΑΣΤΟΣ 80 6 17:03.7 5 0:31.1 4 37:23.5 5 0:31.6 6 26:01.0 1:21:31.0
7 ΠΟΝΤΙΔΑ ΓΕΡΟΛΥΜΠΟΣ-ΠΑΠΑΔΗΜ 91 7 17:59.4 7 0:51.5 7 46:31.6 7 0:48.7 7 29:05.8 1:35:17.2

Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Σχόλια αναγνωστών
Triathlon Hellas

nutrinews

Το trinews.gr είναι ένα portal αφιερωμένο στο τρίαθλο, με ειδήσεις, αγώνες και άρθρα - Όροι Χρήσης - Επικοινωνία: info [at] trinews [dot] gr

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - FitnessPulse.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News