Αρχική Ενημέρωση Αγώνες Αποτελέσματα Άρθρα Προϊοντα & Υπηρεσίες Φωτογραφίες Βίντεο
High5 NSCoaching Kasimis Training X-treme Stores Top Cycles Triathlon
Αποτελέσματα
31 Οκτ 15 ← πίσω

1ο Τρίαθλο Βάρης – Βούλας – Βουλιαγμένης - Triathlon 3V

1ο Τρίαθλο Βάρης – Βούλας – Βουλιαγμένης - Triathlon 3V



Triathlon 3V
October 31, 2015
Results by Hellenic Triathlon Federation
http://www.triathlon-hellas.com


Κατεβάστε/Δείτε σε μορφή αρχείου pdf τα τελικά αποτελέσματα απο τα παρακάτω αρχεία

ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΑΝΔΡΕΣ

ΓΥΝΑΙΚΕΣ

ΗΛΙΚΙΑΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ



Overall Results
Place Name Bib Number Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Total Time
1 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΑΝΙΗΛ 2 30 8:55.7 0:43.9 39:32.5 0:29.3 19:04.8 1:08:46.5
2 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΛΥΦΑΝΤΗΣ 3 36 10:21.4 0:32.3 39:46.1 0:42.5 19:09.3 1:10:31.7
3 ΣΠΥΡΟΣ ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ 80 20 11:03.8 0:53.3 40:58.7 0:23.7 19:30.5 1:12:50.2
4 ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΔΑΜΟΡΑΚΗΣ 97 33 12:01.1 1:14.5 39:46.6 0:38.8 20:25.9 1:14:07.1
5 ΑΛΚΗΣ ΚΑΦΩΡΟΣ 4 22 11:04.7 0:33.0 44:19.1 0:36.0 19:05.7 1:15:38.7
6 ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΒΙΖΥΡΑΚΗΣ 100 43 11:03.6 0:56.1 42:42.7 0:49.7 20:08.0 1:15:40.2
7 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΣΣΕΝΑΣ 5 37 12:02.0 0:41.6 43:50.6 0:29.0 18:49.2 1:15:52.6
8 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΕΚΚΟΣ 71 36 14:09.6 0:52.9 41:11.1 0:34.1 20:24.1 1:17:11.9
9 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 118 40 12:05.1 1:17.1 41:22.7 0:46.3 22:03.2 1:17:34.7
10 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 14 39 11:53.4 0:52.3 43:31.5 0:39.8 21:07.6 1:18:04.9
11 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΔΕΔΕΣ 24 40 13:12.0 1:13.5 42:17.1 0:40.9 21:35.0 1:18:58.7
12 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΑΚΗΣ 22 36 13:16.2 1:04.1 42:00.9 0:37.1 22:16.6 1:19:15.2
13 ΜΗΝΑΣ ΜΑΛΑΤΟΣ 32 35 13:23.2 1:11.9 40:05.0 0:53.1 23:43.8 1:19:17.2
14 ΜΑΡΚΟΣ ΚΑΛΑΒΡΙΑΣ 17 45 13:11.1 1:25.5 43:00.5 0:50.1 21:38.9 1:20:06.2
15 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΗΤΡΟΠΑΠΠΑΣ 123 35 12:56.6 2:04.0 46:01.7 0:59.7 20:55.7 1:22:57.8
16 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΣΤΙΜΠΑΣ 72 42 12:02.1 1:18.8 46:42.5 1:13.1 21:49.7 1:23:06.4
17 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ 108 34 13:47.5 1:40.4 44:39.1 0:51.2 22:15.9 1:23:14.3
18 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ 55 29 12:47.9 0:54.3 46:34.7 0:47.5 22:27.5 1:23:31.9
19 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΙΣΚΗΡΑΣ 95 26 11:02.6 1:06.2 48:56.8 0:44.8 22:01.5 1:23:52.1
20 ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΚΟΛΕΜΗΣ 98 26 13:38.1 1:55.5 45:49.1 0:39.0 22:30.2 1:24:32.1
21 ΕΥΤΥΧΙΟΣ ΜΕΣΟΛΩΡΑΣ 102 31 13:35.2 3:24.7 47:21.2 1:26.2 19:03.1 1:24:50.6
22 ΣΠΥΡΟΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ 88 45 13:08.2 1:27.9 46:10.0 0:56.3 23:22.3 1:25:04.9
23 ΑΝΤΩΝΗΣ ΒΑΡΣΑΜΗΣ 111 47 12:13.7 1:21.0 47:33.0 0:38.9 23:24.8 1:25:11.5
24 ΜΑΡΙΝΟΣ ΚΡΕΣΤΑΣ 65 25 11:31.2 0:52.3 47:13.6 0:37.6 26:18.4 1:26:33.3
25 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΡΑΤΣΗΣ 50 53 14:59.3 1:32.1 45:17.6 1:21.9 23:51.1 1:27:02.2
26 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ 81 38 15:37.4 1:28.3 44:54.9 1:04.4 24:01.8 1:27:07.1
27 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΡΑΛΛΗΣ 87 35 14:02.7 2:03.0 45:52.3 1:10.8 24:05.2 1:27:14.3
28 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΑΛΑΜΟΥ 43 32 12:35.0 1:31.2 48:21.0 0:44.2 24:03.8 1:27:15.3
29 ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΜΠΑΝΟΒΙΤΣ 94 42 11:41.6 1:42.1 48:31.6 1:07.9 24:20.3 1:27:23.7
30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΑΛΙΟΥΚΗΣ 105 27 14:08.1 0:57.8 47:57.1 0:37.7 23:59.0 1:27:39.9
31 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΑΝΝΙΜΠΑΣ 74 51 17:02.2 1:11.8 43:55.8 1:04.4 24:32.6 1:27:46.9
33 ΟΡΕΣΤΗΣ ΜΠΑΤΣΗΣ 29 17 14:15.9 1:28.5 46:10.8 0:43.1 25:36.7 1:28:15.3
34 ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 77 15 13:01.4 2:19.5 49:33.5 1:14.2 22:14.5 1:28:23.3
35 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΙΛΙΓΑΡΔΟΣ 99 40 14:27.4 2:42.7 47:12.1 1:06.2 23:16.1 1:28:44.7
36 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΩΗΣ 110 35 11:33.1 1:42.3 49:45.5 0:47.5 25:07.1 1:28:55.7
37 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΗΣ 93 38 12:46.6 1:20.5 49:25.5 0:49.6 24:38.4 1:29:00.9
38 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΡΚΟΝΔΕΙΛΑΣ 122 41 11:50.3 2:09.8 49:43.8 0:37.3 24:40.7 1:29:02.1
39 ΕΥΓΕΝΙΑ ΜΠΟΥΛΜΕΤΗ 6 29 12:58.4 1:15.3 50:25.2 0:33.1 23:53.0 1:29:05.3
40 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΙΧΑΣ 28 47 13:50.2 1:44.9 48:49.8 1:06.9 23:41.0 1:29:13.1
41 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΙΑΠΑΣ 51 34 17:31.3 1:07.8 45:44.2 1:01.9 23:56.1 1:29:21.5
42 ΣΠΥΡΟΣ ΚΗΠΟΣ 54 52 15:51.7 1:03.2 48:47.5 0:56.6 23:21.2 1:30:00.4
43 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΡΩΤΑΣ 79 44 15:18.4 3:17.2 45:08.1 1:06.1 25:20.0 1:30:09.9
44 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΕΡΚΟΥΛΑΣ 114 42 14:44.0 2:29.1 49:58.9 1:08.0 22:38.3 1:30:58.4
45 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ 16 35 13:38.0 2:16.7 49:56.9 1:18.3 24:01.5 1:31:11.5
46 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΕΝΕΤΟΣ 63 46 13:44.4 1:56.5 49:59.2 1:00.0 24:36.6 1:31:16.9
47 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΤΑΜΟΥ 117 39 13:13.4 1:46.2 51:24.1 1:16.8 23:37.2 1:31:17.8
48 ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΝΗΣ 104 37 18:43.5 2:13.0 47:03.3 1:30.1 22:12.6 1:31:42.8
49 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΜΠΡΑ 90 43 17:13.1 1:20.4 50:41.6 1:07.5 22:40.8 1:33:03.6
50 ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 66 36 15:16.5 1:57.7 51:30.3 0:51.2 23:55.5 1:33:31.3
51 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ 30 17 12:50.6 1:35.6 49:49.5 0:55.7 28:30.8 1:33:42.5
52 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΗΣ 52 43 12:34.3 1:42.3 51:53.2 1:06.5 27:21.6 1:34:38.1
53 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΜΕΣΣΑΡΙΟΣ 106 33 16:24.4 2:12.0 51:13.8 1:03.1 24:10.7 1:35:04.2
54 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΙΣΘΟΣ 70 26 15:08.7 1:47.5 44:14.7 0:41.0 33:12.1 1:35:04.2
55 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΛΙΒΕΛΑΚΗΣ 56 32 12:59.7 1:59.0 51:14.6 1:13.2 27:56.6 1:35:23.3
56 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ 91 36 14:26.9 2:04.2 53:58.9 0:43.6 24:12.9 1:35:26.7
57 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΙΔΑΚΗΣ 26 49 15:39.3 1:56.3 48:17.5 1:43.9 27:51.6 1:35:28.8
58 ΣΤΕΛΙΟΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 76 53 13:53.5 2:04.6 52:37.0 1:50.9 25:58.6 1:36:24.8
59 ΚΩΣΤΑΣ ΧΑΡΑΜΗΣ 11 57 16:40.4 1:02.2 52:08.4 0:51.1 25:50.0 1:36:32.3
60 ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΡΑΓΚΟΣ 59 41 14:50.4 2:17.9 53:29.6 1:05.1 24:53.6 1:36:36.8
61 ΝΤΑΙΑΝΝΑ ΒΑΤΗ 42 49 15:20.6 1:21.8 52:30.3 0:54.0 26:30.7 1:36:37.6
62 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΚΟΛΛΙΑΣ 92 28 17:29.2 2:31.6 51:23.3 1:09.7 24:15.7 1:36:49.5
63 ΣΩΤΗΡΗΣ ΧΑΝΤΖΗΣ 89 41 16:31.0 2:26.8 52:29.9 1:19.5 24:14.0 1:37:01.5
64 ΝΤΙΝΟ ΠΑΝΑΓΟΥ 35 45 17:25.1 2:58.0 47:27.0 2:20.1 27:31.7 1:37:42.1
65 ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΟΥΒΑΣ 103 32 15:46.7 2:02.0 49:56.0 1:08.4 29:28.0 1:38:21.3
66 ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΚΩΣΤΑΚΗ 57 28 14:55.9 1:07.8 54:43.5 0:54.8 26:41.3 1:38:23.4
67 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 33 49 13:55.9 1:55.2 55:22.5 1:00.9 26:12.9 1:38:27.5
68 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΑΣ 78 31 12:57.8 3:22.6 55:17.7 1:34.0 26:06.0 1:39:18.3
69 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ 82 39 12:22.8 2:41.2 57:54.6 0:51.1 25:50.6 1:39:40.5
70 ΒΛΑΣΗΣ ΚΡΙΚΟΣ 119 34 15:23.0 1:47.6 50:52.7 1:20.4 30:43.2 1:40:07.2
71 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΑΙΛΙΑΝΟΣ 62 52 17:09.4 3:00.8 54:56.1 1:37.7 23:26.7 1:40:10.9
72 ΣΑΒΒΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΙΩΤΗΣ 12 39 17:44.3 1:39.1 53:36.8 0:52.1 26:23.4 1:40:15.8
73 ΘΑΝΟΣ ΦΟΥΝΤΑΣ 23 41 17:33.1 2:58.8 52:35.0 1:02.9 26:06.0 1:40:15.9
74 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΥΚΙΑΣ 116 30 16:05.2 2:51.7 53:41.4 3:43.7 24:31.4 1:40:53.6
75 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 120 37 15:07.0 2:52.4 53:30.0 1:09.2 28:41.7 1:41:20.6
76 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΑΜΟΣ 96 31 18:07.1 2:11.4 51:30.6 1:21.5 28:25.3 1:41:36.0
77 ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ 40 42 12:29.4 2:05.4 49:35.9 1:38.6 36:04.0 1:41:53.5
78 ΝΙΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 121 38 15:40.8 2:03.5 57:59.9 1:17.9 25:26.0 1:42:28.2
79 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΕΟΝΑ ΠΑΠΑΧΑΤΖΑΚΗΣ 25 27 12:34.3 2:05.6 1:01:16.8 0:55.5 25:58.7 1:42:51.2
80 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΕΙΡΑΔΑΚΗΣ 31 50 18:50.3 1:56.8 55:50.5 1:17.1 25:00.9 1:42:55.9
81 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ 58 56 15:45.4 2:01.3 56:20.3 0:41.2 28:11.3 1:42:59.5
82 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΟΡΑΗ 44 42 16:00.9 1:46.4 58:08.7 0:54.3 26:15.1 1:43:05.7
83 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΣΑΜΙΩΤΗΣ 19 49 19:18.5 2:17.2 55:00.5 0:44.1 26:41.3 1:44:01.8
84 ΙΖΑΜΠΕΛΛΑ ΚΑΨΟΥΡΟΥ 107 29 15:29.1 1:34.3 58:06.4 0:57.7 28:06.7 1:44:14.4
85 ΒΑΣΙΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ 15 40 16:41.4 4:12.8 55:11.0 1:55.9 26:18.5 1:44:19.8
86 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΟΥΛΑΣ 27 46 17:13.6 1:50.1 57:45.8 0:45.5 26:50.4 1:44:25.6
87 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ 21 50 17:43.5 2:16.5 57:05.0 1:20.1 26:01.4 1:44:26.8
88 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΟΥΤΑΛΗΣ 38 44 20:42.7 5:53.9 43:56.4 2:13.6 31:55.1 1:44:41.9
89 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΤΣΟΠΟΥΛΟΣ 64 43 15:20.0 2:42.7 56:08.4 1:03.4 29:59.9 1:45:14.5
90 ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΤΕΡΑΣ 83 43 11:37.1 1:45.9 57:08.0 1:09.7 33:37.0 1:45:17.9
91 ΣΤΕΛΛΑ ΡΩΣΣΗ 124 42 16:51.7 1:41.4 56:01.5 1:28.8 29:22.1 1:45:25.7
92 ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ 85 47 17:35.2 2:38.6 52:34.5 2:09.0 31:08.8 1:46:06.2
93 ΜΑΡΙΝΟΣ ΣΥΡΙΓΟΣ 47 41 16:26.3 5:15.4 51:36.7 2:37.1 30:13.3 1:46:08.9
94 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΚΛΕΟΒΟΥΛΟΥ 37 38 18:56.2 3:58.2 54:23.4 1:42.0 27:56.5 1:46:56.5
95 ΦΩΤΗΣ ΕΞΑΡΧΟΥ 67 38 17:35.9 3:04.9 59:00.0 1:05.5 28:12.3 1:48:58.7
96 ΕΛΛΗ ΦΛΕΓΓΑ 7 45 16:20.8 3:41.2 59:40.8 1:48.0 27:29.6 1:49:00.6
97 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 73 42 17:25.3 1:35.5 1:00:47.3 0:49.4 28:23.5 1:49:01.1
98 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΡΑΚΑΣ 68 49 18:03.9 1:55.7 1:00:45.3 1:26.7 26:49.9 1:49:01.7
99 ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ 61 49 16:57.6 3:50.5 59:12.0 0:52.0 29:25.1 1:50:17.5
100 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 36 42 17:05.7 3:27.6 59:07.1 2:21.7 28:29.5 1:50:31.7
101 ΘΑΝΑΣΗΣ ΤΣΑΚΟΣ 53 45 19:33.9 2:27.8 58:12.1 0:48.8 29:36.5 1:50:39.2
102 ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ 75 40 15:08.5 3:23.8 1:01:22.3 1:30.3 29:16.7 1:50:41.8
103 ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΑΛΛΗΣ 45 45 16:41.7 2:05.5 1:00:27.0 2:02.1 29:28.7 1:50:45.2
104 ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΛΑΤΣΗΣ 60 42 17:24.9 3:43.9 58:10.9 1:20.5 30:05.1 1:50:45.5
105 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΕΛΛΑΣ 84 40 17:14.4 3:07.3 1:01:36.7 1:15.8 28:33.7 1:51:48.0
106 ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΑΛΑΤΖΗΣ 48 40 19:20.4 3:36.5 1:00:54.5 1:38.1 26:21.9 1:51:51.6
107 ΦΩΤΗΣ ΠΑΠΑΚΑΝΝΕΛΟΣ 69 28 18:10.8 3:51.6 1:00:37.8 1:09.0 28:05.2 1:51:54.7
108 ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΑΡΑΝΗΣ 39 45 14:18.4 2:59.1 1:07:25.0 0:40.8 30:24.0 1:55:47.6
109 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΔΟΥΛΗΣ 109 20 15:04.1 5:07.7 54:36.8 1:16.4 40:09.8 1:56:14.9
110 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 34 47 19:20.0 2:36.8 1:07:01.8 1:59.8 29:10.8 2:00:09.4
111 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΟΣ 112 39 18:25.1 3:09.2 1:10:30.9 2:32.7 40:31.1 2:15:09.1
112 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΑΣ 115 38 23:04.4 3:03.1 1:09:41.4 0:57.1 40:08.6 2:16:54.9
113 ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΚΑΡΑΤΣΑΣ 46 68 30:59.0 3:36.7 1:05:16.0 1:28.3 41:20.8 2:22:41.0
DNF ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ 49 26 12:08.4 2:00.7 48:53.7 0:56.0
DNF ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 113 45 26:00.9
DNF ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΙΑΝΑΚΗΣ 18 40
DNF ΜΥΡΙΑΜ RODRIGUEZ-RUIZ 20 45
DNF ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΙΟΥΜΠΡΗΣ 41 45
DNF ΣΩΤΗΡΗΣ ΔΑΜΑΛΑΣ 86 34
DNF ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ 101 32
DSQ (στροφή λιγότερη στην ποδηλασία) ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΙΑΡΗΣ 13 34 20:52.1 4:15.5 36:35.8 1:52.7 24:26.8 1:28:03.1


DNS ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
DNS ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
DNS ΓΑΛΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ
DNS ΓΕΩΡΓΑ ΕΛΕΝΗ
DNS ΓΚΑΤΖΙΑΣ ΜΑΡΙΟΣ
DNS ΓΚΟΥΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
DNS ΓΚΟΥΡΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
DNS ΔΑΝΙΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
DNS ΔΗΜΑΚΗ ΝΤΕΝΙΖ
DNS ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ
DNS ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
DNS ΖΕΡΙΚΙΩΤΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
DNS ΙΩΑΝΝΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
DNS ΚΑΚΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
DNS ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
DNS ΚΑΣΜΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
DNS ΚΑΣΤΡΙΤΣΕΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
DNS ΚΟΛΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
DNS ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
DNS ΚΩΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
DNS ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
DNS ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
DNS ΜΕΡΚΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ-ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
DNS ΜΠΙΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
DNS ΠΑΛΑΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
DNS ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
DNS ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
DNS ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΟΣ
DNS ΡΑΦΑΗΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
DNS ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
DNS ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
DNS ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
DNS ΣΟΥΦΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
DNS ΣΠΟΥΡΔΑΛΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
DNS ΣΤΑΘΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
DNS ΤΖΑΝΑΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
DNS ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
DNS ΧΑΤΖΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
DNS ΧΑΤΖΗΣ ΤΑΣΟΣ
DNS ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
DNS ΜΕΓΑΚΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
DNS ΤΑΣΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
DNS ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
DNS ΠΙΠΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
DNS KILLAM CARLY
DNS MODIANO JOHNNY
DNS NIKOLOV GANCHO
DNS PAP GREG
DNS ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΙΟΣ
DNS ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
DNS ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
DNS ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
DNS ΑΦΡΑΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
DNS ΒΑΛΙΑΝΟΥ ΜΥΡΤΩ
DNS ΒΕΛΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
DNS ΒΕΛΛΗ ΟΛΓΑ
DNS ΓΚΕΡΓΚΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
DNS ΓΟΥΡΤΖΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
DNS ΔΕΛΙΔΗΣ ΙΩΝ
DNS ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
DNS ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
DNS ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
DNS ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
DNS ΔΗΜΟΚΑΣ ΖΗΣΗΣ
DNS ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
DNS ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΠΑΡΙΣ
DNS ΔΟΥΔΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
DNS ΖΥΓΟΥΜΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
DNS ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
DNS ΚΑΒΑΛΙΕΡΑΤΟΣ ΤΑΣΣΟΣ
DNS ΚΑΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
DNS ΚΑΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ
DNS ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
DNS ΚΑΛΤΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
DNS ΚΑΛΥΒΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ
DNS ΚΑΜΑΡΕΤΑ ΣΟΦΙΑ
DNS ΚΑΜΒΥΣΗΣ ΑΡΗΣ
DNS ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
DNS ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
DNS ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
DNS ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
DNS ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ
DNS ΚΑΤΣΙΚΕΡΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
DNS ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
DNS ΚΙΜΑΝΕΤΖΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
DNS ΚΟΚΚΑΛΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
DNS ΚΟΤΣΙΦΑ ΝΙΚΗ
DNS ΚΟΥΡΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
DNS ΚΡΟΥΣΤΑΛΛΗΣ ΑΚΗΣ
DNS ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
DNS ΛΑΟΥΔΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
DNS ΛΥΜΠΟΥΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
DNS ΜΑΚΡΟΠΟΔΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
DNS ΜΑΛΙΑΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
DNS ΜΑΝΕΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
DNS ΜΗΛΑ ΜΑΡΙΑ
DNS ΜΟΥΡΤΖΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
DNS ΜΠΑΡΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
DNS ΜΠΟΙΚΟ ΙΩΑΝΝΗΣ
DNS ΜΠΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
DNS ΜΠΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ
DNS ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
DNS ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
DNS ΞΥΝΟΓΑΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
DNS ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΩΜΑΣ
DNS ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
DNS ΠΑΠΑΚΑΝΔΕΡΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
DNS ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥ ΑΛΕΞ
DNS ΠΑΠΠΑ ΤΟΝΙΑ
DNS ΠΟΝΤΖΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
DNS ΣΑΛΠΕΑΣ ΠΕΤΡΟΣ
DNS ΣΑΛΠΕΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
DNS ΣΑΜΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΙΚΗ
DNS ΣΑΡΑΝΤΕΑ ΕΛΙΖΑ
DNS ΣΑΡΡΗ ΝΙΟΒΗ
DNS ΣΙΔΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
DNS ΣΙΔΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
DNS ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
DNS ΣΤΟΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
DNS ΣΤΩΙΚΟΣ ΘΩΜΑΣ
DNS ΤΑΣΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
DNS ΤΑΧΜΑΖΟΓΛΟΥ ΗΛΙΑΣ
DNS ΤΟΥΡΚΑΜΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
DNS ΤΡΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
DNS ΤΣΑΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ
DNS ΤΣΕΣΜΕΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
DNS ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
DNS ΦΑΚΙΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
DNS ΧΑΡΠΑΝΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
DNS ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ



Triathlon 3V Relay

Place Name Bib Number SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Total Time
1 REAL BIKE 290 ΜΑΝΙΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΚΕΛΑΟΥΖΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
8:29.9 0:46.5 41:25.6 0:29.4 16:35.0 1:07:46.5
2 HOLMES PLACE 283 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΟΦΙΛΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
9:53.5 0:38.3 39:57.8 0:36.6 17:54.8 1:09:01.2
3 ΤΑ ΟΜΟΡΦΟΠΑΙΔΑ 286 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΝΤΖΙΒΙΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΧΡΥΣΑΦΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΓΓΕΛΙΔΗΣ
10:58.2 0:33.4 38:56.3 0:30.7 21:53.9 1:12:52.7
4 AMSTEL FREE TRIATHLON ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΣΑΓΓΕΛΗΣ ΧΑΡΗΣ ΝΤΑΣΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΛΙΟΣ
292 13:37.3 1:00.1 37:53.6 0:31.7 20:55.2 1:13:58.1
5 ΜΥΡΙΚΛΗΣ 300 ΔΡΟΥΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΡΙΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΤΣΙΜΠΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
10:44.9 0:33.4 39:07.1 0:31.8 25:05.1 1:16:02.5
6 Y-TRI 293 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
12:03.7 0:48.3 45:24.4 0:38.8 18:03.7 1:16:59.1
7 TRYTHLON 281 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ
12:01.5 0:28.9 46:12.9 0:30.0 23:12.4 1:22:25.8
8 TEAM STARTERS 298 ΣΙΔΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΛΙΣΙΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
14:47.0 0:43.9 39:54.7 0:46.3 28:28.8 1:24:41.0
9 ΕΓΝ 280 ΕΛΛΗ ΠΑΞΙΝΟΥ ΓΑΛΑΤΕΙΑ ΠΑΞΙΝΟΥ ΝΟΤΙΑΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
14:02.4 1:29.8 46:41.2 0:52.5 21:58.5 1:25:04.7
10 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ 287 ΕΛΕΝΑ ΚΑΒΑΛΙΕΡΑΤΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΡΕΒΕΖΙΑΝΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΡΕΒΕΖΙΑΝΟΣ
13:11.4 0:45.0 49:04.7 0:33.6 22:17.2 1:25:52.0
11 ΠΑΝΔΩΡΑ 1 289 Α. ΧΑΤΖΗΙΑΚΩΒΟΥ Κ. ΧΑΤΖΗΙΑΚΩΒΟΥ Χ. ΖΑΧΟΣ
11:46.0 0:44.0 48:36.6 1:05.9 24:46.3 1:26:59.0
12 THE CORINTHIANS 282 ΤΣΩΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΑΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
12:12.7 0:42.0 50:34.9 0:33.9 23:55.2 1:27:58.8
13 TRITANIUMS 284 ΣΑΚΕΛΛΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΔΕΜΕΝΑΓΑΣ ΝΙΚΟΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
14:31.8 0:38.5 48:57.2 0:33.2 25:16.6 1:29:57.6
14 DHL EXPRESS 299 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ ΗΛΙΑΣ ΚΑΡΑΓΚΟΎΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
15:48.3 0:44.9 52:01.4 --- 23:31.2 1:32:06.0
15 TEAM SKYWALKERS 297 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΥΡΕΓΓΕΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΑΠΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΥΡΕΓΓΕΛΑΣ
16:04.2 0:43.9 51:07.5 0:40.8 23:53.7 1:32:30.3
16 ΟΙ ΠΡΩΤΑΡΗΔΕΣ 288 ΛΑΜΤΣΙΑΣ ΛΟΥΚΑΣ ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΑΛΑΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
16:56.9 0:47.3 51:01.9 0:52.8 29:29.9 1:39:09.0
17 ANGELS CB 285 ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ AURORE LE PERFF ΤΖΕΝΗ ΚΑΣΣΙΜΑΤΗ
14:06.9 0:36.8 1:07:57.7 1:29.1 30:01.6 1:54:12.3
DNS TEAM KANELO 291 ΠΑΥΛΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ CORDELLIA MADDEN


Triathlon 3V Age Groups


Female 25 to 29
Place Overall Plc Name bib Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Total Time
1 39 ΕΥΓΕΝΙΑ ΜΠΟΥΛΜΕΤΗ 6 29 12:58.4 1:15.3 50:25.2 0:33.1 23:53.0 1:29:05.3
2 66 ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΚΩΣΤΑΚΗ 57 28 14:55.9 1:07.8 54:43.5 0:54.8 26:41.3 1:38:23.4
3 84 ΙΖΑΜΠΕΛΛΑ ΚΑΨΟΥΡΟΥ 107 29 15:29.1 1:34.3 58:06.4 0:57.7 28:06.7 1:44:14.4


Female 30 to 34
Place Overall Plc Name bib Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Total Time
1 28 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΑΛΑΜΟΥ 43 32 12:35.0 1:31.2 48:21.0 0:44.2 24:03.8 1:27:15.3


Female 35 to 39
Place Overall Plc Name bib Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Total Time
1 47 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΤΑΜΟΥ 117 39 13:13.4 1:46.2 51:24.1 1:16.8 23:37.2 1:31:17.8


Female 40 to 44
Place Overall Plc Name bib Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Total Time
1 49 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΜΠΡΑ 90 43 17:13.1 1:20.4 50:41.6 1:07.5 22:40.8 1:33:03.6
2 82 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΟΡΑΗ 44 42 16:00.9 1:46.4 58:08.7 0:54.3 26:15.1 1:43:05.7
3 91 ΣΤΕΛΛΑ ΡΩΣΣΗ 124 42 16:51.7 1:41.4 56:01.5 1:28.8 29:22.1 1:45:25.7


Female 45 to 49
Place Overall Plc Name bib Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Total Time
1 61 ΝΤΑΙΑΝΝΑ ΒΑΤΗ 42 49 15:20.6 1:21.8 52:30.3 0:54.0 26:30.7 1:36:37.6
2 96 ΕΛΛΗ ΦΛΕΓΓΑ 7 45 16:20.8 3:41.2 59:40.8 1:48.0 27:29.6 1:49:00.6
3 110 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 34 47 19:20.0 2:36.8 1:07:01.8 1:59.8 29:10.8 2:00:09.4
DNF DNF ΜΥΡΙΑΜ RODRIGUEZ-RUIZ 20 45


Male 15 to 17
Place Overall Plc Name bib Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Total Time
1 33 ΟΡΕΣΤΗΣ ΜΠΑΤΣΗΣ 29 17 14:15.9 1:28.5 46:10.8 0:43.1 25:36.7 1:28:15.3
2 34 ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 77 15 13:01.4 2:19.5 49:33.5 1:14.2 22:14.5 1:28:23.3
3 51 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ 30 17 12:50.6 1:35.6 49:49.5 0:55.7 28:30.8 1:33:42.5


Male 18 to 24
Place Overall Plc Name bib Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Total Time
1 3 ΣΠΥΡΟΣ ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ 80 20 11:03.8 0:53.3 40:58.7 0:23.7 19:30.5 1:12:50.2
2 5 ΑΛΚΗΣ ΚΑΦΩΡΟΣ 4 22 11:04.7 0:33.0 44:19.1 0:36.0 19:05.7 1:15:38.7
3 109 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΔΟΥΛΗΣ 109 20 15:04.1 5:07.7 54:36.8 1:16.4 40:09.8 1:56:14.9


Male 25 to 29
Place Overall Plc Name bib Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Total Time
1 18 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ 55 29 12:47.9 0:54.3 46:34.7 0:47.5 22:27.5 1:23:31.9
2 19 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΙΣΚΗΡΑΣ 95 26 11:02.6 1:06.2 48:56.8 0:44.8 22:01.5 1:23:52.1
3 20 ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΚΟΛΕΜΗΣ 98 26 13:38.1 1:55.5 45:49.1 0:39.0 22:30.2 1:24:32.1
4 24 ΜΑΡΙΝΟΣ ΚΡΕΣΤΑΣ 65 25 11:31.2 0:52.3 47:13.6 0:37.6 26:18.4 1:26:33.3
5 30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΑΛΙΟΥΚΗΣ 105 27 14:08.1 0:57.8 47:57.1 0:37.7 23:59.0 1:27:39.9
6 54 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΙΣΘΟΣ 70 26 15:08.7 1:47.5 44:14.7 0:41.0 33:12.1 1:35:04.2
7 62 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΚΟΛΛΙΑΣ 92 28 17:29.2 2:31.6 51:23.3 1:09.7 24:15.7 1:36:49.5
8 79 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΕΟΝΑ ΠΑΠΑΧΑΤΖΑΚΗΣ 25 27 12:34.3 2:05.6 1:01:16.8 0:55.5 25:58.7 1:42:51.2
9 107 ΦΩΤΗΣ ΠΑΠΑΚΑΝΝΕΛΟΣ 69 28 18:10.8 3:51.6 1:00:37.8 1:09.0 28:05.2 1:51:54.7
DNF DNF ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ 49 26 12:08.4 2:00.7 48:53.7 0:56.0


Male 30 to 34
Place Overall Plc Name bib Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Total Time
1 1 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΑΝΙΗΛ 2 30 8:55.7 0:43.9 39:32.5 0:29.3 19:04.8 1:08:46.5
2 4 ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΔΑΜΟΡΑΚΗΣ 97 33 12:01.1 1:14.5 39:46.6 0:38.8 20:25.9 1:14:07.1
3 17 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ 108 34 13:47.5 1:40.4 44:39.1 0:51.2 22:15.9 1:23:14.3
4 21 ΕΥΤΥΧΙΟΣ ΜΕΣΟΛΩΡΑΣ 102 31 13:35.2 3:24.7 47:21.2 1:26.2 19:03.1 1:24:50.6
6 41 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΙΑΠΑΣ 51 34 17:31.3 1:07.8 45:44.2 1:01.9 23:56.1 1:29:21.5
7 53 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΜΕΣΣΑΡΙΟΣ 106 33 16:24.4 2:12.0 51:13.8 1:03.1 24:10.7 1:35:04.2
8 55 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΛΙΒΕΛΑΚΗΣ 56 32 12:59.7 1:59.0 51:14.6 1:13.2 27:56.6 1:35:23.3
9 65 ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΟΥΒΑΣ 103 32 15:46.7 2:02.0 49:56.0 1:08.4 29:28.0 1:38:21.3
10 68 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΑΣ 78 31 12:57.8 3:22.6 55:17.7 1:34.0 26:06.0 1:39:18.3
11 70 ΒΛΑΣΗΣ ΚΡΙΚΟΣ 119 34 15:23.0 1:47.6 50:52.7 1:20.4 30:43.2 1:40:07.2
12 74 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΥΚΙΑΣ 116 30 16:05.2 2:51.7 53:41.4 3:43.7 24:31.4 1:40:53.6
13 76 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΑΜΟΣ 96 31 18:07.1 2:11.4 51:30.6 1:21.5 28:25.3 1:41:36.0
DNF DNF ΣΩΤΗΡΗΣ ΔΑΜΑΛΑΣ 86 34
DNF DNF ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ 101 32
DSQ (στροφή λιγότερη στην ποδηλασία) ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΙΑΡΗΣ 13 34 20:52.1 4:15.5 36:35.8 1:52.7 24:26.8 1:28:03.1


Male 35 to 39
Place Overall Plc Name bib Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Total Time
1 2 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΛΥΦΑΝΤΗΣ 3 36 10:21.4 0:32.3 39:46.1 0:42.5 19:09.3 1:10:31.7
2 7 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΣΣΕΝΑΣ 5 37 12:02.0 0:41.6 43:50.6 0:29.0 18:49.2 1:15:52.6
3 8 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΕΚΚΟΣ 71 36 14:09.6 0:52.9 41:11.1 0:34.1 20:24.1 1:17:11.9
4 10 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 14 39 11:53.4 0:52.3 43:31.5 0:39.8 21:07.6 1:18:04.9
5 12 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΑΚΗΣ 22 36 13:16.2 1:04.1 42:00.9 0:37.1 22:16.6 1:19:15.2
6 13 ΜΗΝΑΣ ΜΑΛΑΤΟΣ 32 35 13:23.2 1:11.9 40:05.0 0:53.1 23:43.8 1:19:17.2
7 15 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΗΤΡΟΠΑΠΠΑΣ 123 35 12:56.6 2:04.0 46:01.7 0:59.7 20:55.7 1:22:57.8
8 26 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ 81 38 15:37.4 1:28.3 44:54.9 1:04.4 24:01.8 1:27:07.1
9 27 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΡΑΛΛΗΣ 87 35 14:02.7 2:03.0 45:52.3 1:10.8 24:05.2 1:27:14.3
10 36 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΩΗΣ 110 35 11:33.1 1:42.3 49:45.5 0:47.5 25:07.1 1:28:55.7
11 37 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΗΣ 93 38 12:46.6 1:20.5 49:25.5 0:49.6 24:38.4 1:29:00.9
12 45 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ 16 35 13:38.0 2:16.7 49:56.9 1:18.3 24:01.5 1:31:11.5
13 48 ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΝΗΣ 104 37 18:43.5 2:13.0 47:03.3 1:30.1 22:12.6 1:31:42.8
14 50 ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 66 36 15:16.5 1:57.7 51:30.3 0:51.2 23:55.5 1:33:31.3
15 56 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ 91 36 14:26.9 2:04.2 53:58.9 0:43.6 24:12.9 1:35:26.7
16 69 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ 82 39 12:22.8 2:41.2 57:54.6 0:51.1 25:50.6 1:39:40.5
17 72 ΣΑΒΒΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΙΩΤΗΣ 12 39 17:44.3 1:39.1 53:36.8 0:52.1 26:23.4 1:40:15.8
18 75 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 120 37 15:07.0 2:52.4 53:30.0 1:09.2 28:41.7 1:41:20.6
19 78 ΝΙΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 121 38 15:40.8 2:03.5 57:59.9 1:17.9 25:26.0 1:42:28.2
20 94 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΚΛΕΟΒΟΥΛΟΥ 37 38 18:56.2 3:58.2 54:23.4 1:42.0 27:56.5 1:46:56.5
21 95 ΦΩΤΗΣ ΕΞΑΡΧΟΥ 67 38 17:35.9 3:04.9 59:00.0 1:05.5 28:12.3 1:48:58.7
22 111 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΟΣ 112 39 18:25.1 3:09.2 1:10:30.9 2:32.7 40:31.1 2:15:09.1
23 112 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΑΣ 115 38 23:04.4 3:03.1 1:09:41.4 0:57.1 40:08.6 2:16:54.9


Male 40 to 44
Place Overall Plc Name bib Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Total Time
1 6 ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΒΙΖΥΡΑΚΗΣ 100 43 11:03.6 0:56.1 42:42.7 0:49.7 20:08.0 1:15:40.2
2 9 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 118 40 12:05.1 1:17.1 41:22.7 0:46.3 22:03.2 1:17:34.7
3 11 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΔΕΔΕΣ 24 40 13:12.0 1:13.5 42:17.1 0:40.9 21:35.0 1:18:58.7
4 16 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΣΤΙΜΠΑΣ 72 42 12:02.1 1:18.8 46:42.5 1:13.1 21:49.7 1:23:06.4
5 29 ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΜΠΑΝΟΒΙΤΣ 94 42 11:41.6 1:42.1 48:31.6 1:07.9 24:20.3 1:27:23.7
6 35 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΙΛΙΓΑΡΔΟΣ 99 40 14:27.4 2:42.7 47:12.1 1:06.2 23:16.1 1:28:44.7
7 38 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΡΚΟΝΔΕΙΛΑΣ 122 41 11:50.3 2:09.8 49:43.8 0:37.3 24:40.7 1:29:02.1
8 43 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΡΩΤΑΣ 79 44 15:18.4 3:17.2 45:08.1 1:06.1 25:20.0 1:30:09.9
9 44 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΕΡΚΟΥΛΑΣ 114 42 14:44.0 2:29.1 49:58.9 1:08.0 22:38.3 1:30:58.4
10 52 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΗΣ 52 43 12:34.3 1:42.3 51:53.2 1:06.5 27:21.6 1:34:38.1
11 60 ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΡΑΓΚΟΣ 59 41 14:50.4 2:17.9 53:29.6 1:05.1 24:53.6 1:36:36.8
12 63 ΣΩΤΗΡΗΣ ΧΑΝΤΖΗΣ 89 41 16:31.0 2:26.8 52:29.9 1:19.5 24:14.0 1:37:01.5
13 73 ΘΑΝΟΣ ΦΟΥΝΤΑΣ 23 41 17:33.1 2:58.8 52:35.0 1:02.9 26:06.0 1:40:15.9
14 77 ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ 40 42 12:29.4 2:05.4 49:35.9 1:38.6 36:04.0 1:41:53.5
15 85 ΒΑΣΙΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ 15 40 16:41.4 4:12.8 55:11.0 1:55.9 26:18.5 1:44:19.8
16 88 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΟΥΤΑΛΗΣ 38 44 20:42.7 5:53.9 43:56.4 2:13.6 31:55.1 1:44:41.9
17 89 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΤΣΟΠΟΥΛΟΣ 64 43 15:20.0 2:42.7 56:08.4 1:03.4 29:59.9 1:45:14.5
18 90 ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΤΕΡΑΣ 83 43 11:37.1 1:45.9 57:08.0 1:09.7 33:37.0 1:45:17.9
19 93 ΜΑΡΙΝΟΣ ΣΥΡΙΓΟΣ 47 41 16:26.3 5:15.4 51:36.7 2:37.1 30:13.3 1:46:08.9
20 97 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 73 42 17:25.3 1:35.5 1:00:47.3 0:49.4 28:23.5 1:49:01.1
21 100 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 36 42 17:05.7 3:27.6 59:07.1 2:21.7 28:29.5 1:50:31.7
22 102 ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ 75 40 15:08.5 3:23.8 1:01:22.3 1:30.3 29:16.7 1:50:41.8
23 104 ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΛΑΤΣΗΣ 60 42 17:24.9 3:43.9 58:10.9 1:20.5 30:05.1 1:50:45.5
24 105 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΕΛΛΑΣ 84 40 17:14.4 3:07.3 1:01:36.7 1:15.8 28:33.7 1:51:48.0
25 106 ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΑΛΑΤΖΗΣ 48 40 19:20.4 3:36.5 1:00:54.5 1:38.1 26:21.9 1:51:51.6
DNF DNF ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΙΑΝΑΚΗΣ 18 40

Male 45 to 49
Place Overall Plc Name bib Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Total Time
1 14 ΜΑΡΚΟΣ ΚΑΛΑΒΡΙΑΣ 17 45 13:11.1 1:25.5 43:00.5 0:50.1 21:38.9 1:20:06.2
2 22 ΣΠΥΡΟΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ 88 45 13:08.2 1:27.9 46:10.0 0:56.3 23:22.3 1:25:04.9
3 23 ΑΝΤΩΝΗΣ ΒΑΡΣΑΜΗΣ 111 47 12:13.7 1:21.0 47:33.0 0:38.9 23:24.8 1:25:11.5
4 40 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΙΧΑΣ 28 47 13:50.2 1:44.9 48:49.8 1:06.9 23:41.0 1:29:13.1
5 46 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΕΝΕΤΟΣ 63 46 13:44.4 1:56.5 49:59.2 1:00.0 24:36.6 1:31:16.9
6 57 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΙΔΑΚΗΣ 26 49 15:39.3 1:56.3 48:17.5 1:43.9 27:51.6 1:35:28.8
7 64 ΝΤΙΝΟ ΠΑΝΑΓΟΥ 35 45 17:25.1 2:58.0 47:27.0 2:20.1 27:31.7 1:37:42.1
8 67 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 33 49 13:55.9 1:55.2 55:22.5 1:00.9 26:12.9 1:38:27.5
9 83 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΣΑΜΙΩΤΗΣ 19 49 19:18.5 2:17.2 55:00.5 0:44.1 26:41.3 1:44:01.8
10 86 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΟΥΛΑΣ 27 46 17:13.6 1:50.1 57:45.8 0:45.5 26:50.4 1:44:25.6
11 92 ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ 85 47 17:35.2 2:38.6 52:34.5 2:09.0 31:08.8 1:46:06.2
12 98 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΡΑΚΑΣ 68 49 18:03.9 1:55.7 1:00:45.3 1:26.7 26:49.9 1:49:01.7
13 99 ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ 61 49 16:57.6 3:50.5 59:12.0 0:52.0 29:25.1 1:50:17.5
14 101 ΘΑΝΑΣΗΣ ΤΣΑΚΟΣ 53 45 19:33.9 2:27.8 58:12.1 0:48.8 29:36.5 1:50:39.2
15 103 ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΑΛΛΗΣ 45 45 16:41.7 2:05.5 1:00:27.0 2:02.1 29:28.7 1:50:45.2
16 108 ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΑΡΑΝΗΣ 39 45 14:18.4 2:59.1 1:07:25.0 0:40.8 30:24.0 1:55:47.6
DNF DNF ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 113 45 26:00.9
DNF DNF ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΙΟΥΜΠΡΗΣ 41 45


Male 50 to 54
Place Overall Plc Name bib Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Total Time
1 25 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΡΑΤΣΗΣ 50 53 14:59.3 1:32.1 45:17.6 1:21.9 23:51.1 1:27:02.2
2 31 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΑΝΝΙΜΠΑΣ 74 51 17:02.2 1:11.8 43:55.8 1:04.4 24:32.6 1:27:46.9
3 42 ΣΠΥΡΟΣ ΚΗΠΟΣ 54 52 15:51.7 1:03.2 48:47.5 0:56.6 23:21.2 1:30:00.4
4 58 ΣΤΕΛΙΟΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 76 53 13:53.5 2:04.6 52:37.0 1:50.9 25:58.6 1:36:24.8
5 71 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΑΙΛΙΑΝΟΣ 62 52 17:09.4 3:00.8 54:56.1 1:37.7 23:26.7 1:40:10.9
6 80 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΕΙΡΑΔΑΚΗΣ 31 50 18:50.3 1:56.8 55:50.5 1:17.1 25:00.9 1:42:55.9
7 87 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ 21 50 17:43.5 2:16.5 57:05.0 1:20.1 26:01.4 1:44:26.8



Male 55 to 59
Place Overall Plc Name bib Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Total Time
1 59 ΚΩΣΤΑΣ ΧΑΡΑΜΗΣ 11 57 16:40.4 1:02.2 52:08.4 0:51.1 25:50.0 1:36:32.3
2 81 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ 58 56 15:45.4 2:01.3 56:20.3 0:41.2 28:11.3 1:42:59.5


Male 60 and Over
Place Overall Plc Name bib Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Total Time
1 113 ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΚΑΡΑΤΣΑΣ 46 68 30:59.0 3:36.7 1:05:16.0 1:28.3 41:20.8 2:22:41.0

Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Σχόλια αναγνωστών
Triathlon Hellas

nutrinews

Το trinews.gr είναι ένα portal αφιερωμένο στο τρίαθλο, με ειδήσεις, αγώνες και άρθρα - Όροι Χρήσης - Επικοινωνία: info [at] trinews [dot] gr

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - FitnessPulse.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News