Αρχική Ενημέρωση Αγώνες Αποτελέσματα Άρθρα Προϊοντα & Υπηρεσίες Φωτογραφίες Βίντεο
High5 NSCoaching Kasimis Training X-treme Stores Top Cycles Triathlon
Αποτελέσματα
04 Ιουλ 15 ← πίσω

Full Moon Δόξα Sprint Triathlon 2015

ΛΙΜΝΗ ΔΟΞΑ 2015 SPRINT TRIATHLON FULL MOON
4/7/2015

SPRINT


ΑΤΟΜΙΚΟ
RANK bib CAT RANK LASTNAME FIRSTNAME GENDER AGE CAT Team / SPONSOR Total Time
1 2 1 DANIIL GEORGIOS M 30 SP Α3 ARGOS SECURITY TRIATHLON TEAM 01:00:10
2 68 1 ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ M 24 SP Α1 ArgoSecurity 01:03:19
3 31 1 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 26 SP Α2 ATHENS TRIATHLON TEAM 01:06:09
4 98 1 ARGYRIS ALEXANDROS M 39 SP Α4 ATHENS TRIATHLON TEAM 01:06:51
5 29 1 ΒΙΖΥΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ M 42 SP Α5 - 01:07:32
6 69 2 DAMALAS SOTIRIS M 34 SP Α3 - 01:07:42
7 99 1 ΖΥΜΒΡΑΚΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F 24 SP Γ1 Athens Triathlon Team 01:08:07
8 6 2 ΑΛΙΦΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 26 SP Α2 Alex Endurance Gang 01:08:30
9 7 2 ΣΑΡΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 38 SP Α4 ATHENS TRIATHLON TEAM 01:08:37
10 92 3 ΚΑΤΣΙΟΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ M 35 SP Α4 ΤΡΙΩΔΙΟ 01:08:44
11 4 4 MALATOS MINAS M 35 SP Α4 Cycling.gr 01:09:48
12 78 2 ΚΟΥΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 40 SP Α5 NS Coaching / Vestas Triathlon Team 01:10:10
13 110 5 ΜΗΤΡΟΠΑΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M 35 SP Α4 ΑΣ ΝΗΡΗΙΔΑ 01:10:40
14 55 2 ΠΟΛΙΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ M 17 SP Α1 Nscoaching 01:11:10
15 36 3 ΚΙΣΚΗΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 26 SP Α2 - 01:11:32
16 43 4 ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ M 29 SP Α2 - 01:11:39
17 111 2 ΜΠΟΥΛΜΕΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ F 29 SP Γ1 Red star triathlon club 01:11:48
18 51 6 ΞΥΝΟΓΑΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 36 SP Α4 τριωδιο 01:12:14
19 71 1 SAKELLARIOU ANDREAS M 56 SP Α7 Krommidas Coaching Services 01:13:30
20 62 2 ΤΣΑΟΥΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M 50 SP Α7 ΕΨΑ πιες 01:13:35
21 38 7 ΚΟΤΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 35 SP Α4 NS COACHING 01:13:53
22 93 3 ΚΩΣΤΙΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 42 SP Α5 - 01:14:22
23 121 3 ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ M 32 SP Α3 Νηρηίδα Ναύπλιο 01:14:38
24 75 8 ΔΗΜΗΣΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 35 SP Α4 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:14:39
25 89 9 DOUDALIS GIORGOS M 36 SP Α4 3ωδιο 01:14:47
26 91 4 ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 31 SP Α3 - 01:15:06
27 79 5 ΚΡΕΤΣΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M 28 SP Α2 - 01:16:02
28 101 1 MICHALOUDIS SPIROS M 45 SP Α6 NS COACHING 01:16:04
29 70 4 KERKOULAS SPYRIDON M 42 SP Α5 Athens Triathlon Team 01:16:10
30 118 5 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 34 SP Α3 - 01:16:34
31 125 6 ΡΟΥΒΑΛΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ M 33 SP Α3 - 01:16:34
32 56 10 ΡΑΛΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 35 SP Α4 - 01:16:50
33 16 3 MEGAKLIS SPIRIDON M 51 SP Α7 SALAMINA 01:16:57
34 40 11 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ M 39 SP Α4 - 01:16:59
35 90 5 GRYPARIS THRASYVOULOS M 44 SP Α5 NONE 01:17:13
36 117 12 THEODOROPOULOS KONSTANTINOS M 38 SP Α4 Palmos AS 01:17:14
37 61 1 ΤΟΜΠΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ F 44 SP Γ3 - 01:17:18
38 10 3 GAZETAS NIKOLAOS M 23 SP Α1 NS COACHING 01:17:33
39 57 6 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΑΛΕΞΗΣ M 40 SP Α5 - 01:17:41
40 12 13 KALOGEROPOULOS ANDREAS M 38 SP Α4 NeuroKinisis.gr 01:17:59
41 107 7 ΒΟΡΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 41 SP Α5 ΔΡΟΜΜΕΣ ΜΕΓΑΡΩΝ ΟΡΣΙΠΠΟΣ 01:18:05
42 96 14 ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 38 SP Α4 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:18:40
43 46 6 ΜΟΥΣΤΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M 26 SP Α2 #moustache_team 01:18:46
44 104 1 STAMOU ANGELIKI F 39 SP Γ2 Beautygiene.gr 01:18:48
45 115 4 ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΗΛΙΑΣ M 22 SP Α1 - 01:19:00
46 37 4 ΚΟΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡΙΑΝΟΣ M 50 SP Α7 - 01:19:18
47 116 3 ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΟΛΓΑ F 19 SP Γ1 Α.Σ.ΠΑΛΜΟΣ 01:19:19
48 44 8 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 44 SP Α5 ΦΟΙΒΟΣ 01:19:39
49 122 15 ΜΑΡΛΑΓΚΟΥΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 38 SP Α4 Νηρηίδα Ναύπλιο 01:19:54
50 86 7 ΣΥΡΕΓΓΕΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 34 SP Α3 - 01:19:59
51 26 16 ΑΓΓΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 37 SP Α4 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:20:18
52 58 9 ΣΑΜΠΑΤΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ M 40 SP Α5 - 01:20:40
53 13 2 KALOGEROPOULOS LEONIDAS M 49 SP Α6 - 01:20:57
54 82 5 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ M 53 SP Α7 Holmes Place 01:20:57
55 84 7 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΠΑΡΗΣ M 28 SP Α2 Α.Σ.ΠΑΛΜΟΣ 01:21:02
56 65 6 ΧΑΡΑΜΗΣ ΚΩΣΤΑΣ M 57 SP Α7 Athens Triathlon Team 01:21:12
57 39 10 ΚΡΟΥΣΤΑΛΛΗΣ ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΣ M 41 SP Α5 - 01:21:55
58 106 17 ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 37 SP Α4 ΣΔΙ 01:22:17
59 28 18 ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ M 39 SP Α4 ΣΑΦΑΝΣ/ALEX ENDURANCE GANG 01:22:19
60 49 19 ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M 39 SP Α4 4M FITNESS TEAM 01:22:22
61 119 2 BIKOF ΜΑΝΙΑ F 44 SP Γ3 - 01:22:37
62 64 3 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 45 SP Α6 01:22:53
63 124 4 TSAKAGIANNIS THOMAS M 47 SP Α6 ABBVIE RUNNING TEAM 01:23:23
64 87 11 ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 43 SP Α5 εγω κ ο πονος μου 01:23:45
65 48 20 ΜΥΡΙΚΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 37 SP Α4 - 01:23:52
66 34 8 ΚΑΛΥΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 34 SP Α3 - 01:23:53
67 123 5 ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΦΙΛΙΟΣ M 45 SP Α6 CGS triathlon team 01:24:09
68 97 9 ΦΥΔΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 32 SP Α3 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:25:03
69 100 6 KONSTANTAKIS SPYRIDON M 48 SP Α6 CGS triathlon 01:25:13
70 52 4 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ F 27 SP Γ1 - 01:25:29
71 41 7 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΤΟΛΗΣ M 46 SP Α6 ns coaching 01:25:31
72 21 12 STAMATIOU DIMITRIS M 40 SP Α5 DHL EXRESS 01:26:06
73 113 5 KAPSOUROU IZABELLA F 29 SP Γ1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 01:26:07
74 114 10 ΚΑΛΙΜΟΥΤΣΟΣ ΘΕΟΔΩΣΗΣ M 31 SP Α3 - 01:26:12
75 126 8 BRUSNOLL RICHARD M 49 SP Α6 - 01:26:38
76 112 3 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ ΕΛΙΝΑ F 45 SP Γ3 - 01:27:23
77 103 9 ISAAKIDIS ISAAK M 48 SP Α6 NS COACHING 01:27:36
78 67 21 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 37 SP Α4 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 01:27:40
79 73 10 ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M 49 SP Α6 ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΚΑΓΙΑΚ 01:27:46
80 105 11 RICHETTA ANTULIO M 48 SP Α6 - 01:28:16
81 108 11 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 32 SP Α3 - 01:28:36
82 30 4 ΔΕΛΗΓΕΩΡΓΗ ΒΙΚΥ F 44 SP Γ3 CGS triathlon team 01:28:37
83 95 22 ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ M 37 SP Α4 - 01:28:58
84 80 13 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 44 SP Α5 ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΚΑΓΙΑΚ 01:29:50
85 88 5 CORAI CHRISTINA F 42 SP Γ3 - 01:30:23
86 42 23 ΜΑΛΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 38 SP Α4 CUGINO TEAM 01:31:05
87 102 7 ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M 56 SP Α7 - 01:31:11
88 63 14 ΤΣΙΩΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 41 SP Α5 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:31:57
89 94 8 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M 56 SP Α7 ELAIS-UNILEVER 01:33:38
90 109 8 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 28 SP Α2 Ns Coaching 01:33:54
91 33 24 ΕΞΑΡΧΟΥ ΦΩΤΗΣ M 38 SP Α4 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 01:34:25
92 24 12 TSEKOURAS VASSILIS M 49 SP Α6 - 01:35:14
93 3 9 PAPANGELIS NIKOLAOS M 25 SP Α2 ΑΣ ΑμεΑ ΚΑΣΤΕΛΛΑΝΟΙ 01:35:15
94 120 15 ΛΑΛΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 44 SP Α5 CGS Triathlon Team 01:35:23
95 8 16 ATHANASIADIS STAVROS M 40 SP Α5 Corpus Evolution 01:36:16
96 81 25 ΜΑΚΡΗΣ ΗΛΙΑΣ M 37 SP Α4 ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΚΑΓΙΑΚ 01:40:11
97 22 13 SYMEONIDIS KONSTANTIN M 48 SP Α6 N/A 01:41:50
98 15 26 LOURBEAS SARANTOS M 39 SP Α4 - 01:47:59
99 14 17 KALOXILOS GEORGE M 44 SP Α5 - 01:47:59
100 23 6 TODOROVIC-SYMEONIDI MIRA F 49 SP Γ3 N/A 01:49:25
101 59 9 ΣΠΟΡΓΙΤΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΉΛ M 61 SP Α7 ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΩΝ "Ο ΟΡΣΙΠΠΟΣ" 01:56:51
DNF 1 6 ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΤΙΝΑ F 19 SP Γ1 - 00:12:11
DNF 60 10 ΣΤΑΜΠΟΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 52 SP Α7 ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΩΝ Ο ΟΡΣΙΠΠΟΣ 01:06:28
DNF 77 2 ΚΟΤΣΙΦΑ ΝΙΚΗ F 37 SP Γ2 Α.Σ.Παλμός 00:19:40
DSQ 25 10 XRISANTHAKOPOULOS ANDREAS M 55 SP Α7 kromidas 00:51:29


ΟΜΑΔΙΚΟ
1 153 1 Καλοζούμης - Βαρεάς Μυρομάτης Θωμάς-Ποσειδώνας - Σπύρος - Δημήτριος M Team ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΙ 01:07:26
2 155 2 SAKELLARIOU - TOLIS - SAKELLARIOU ALEXANDROS - DIMITRIS - STEFANOS M Team NEURO KINISI 01:09:28
3 154 3 Δανιήλ - Ζερικιώτης Δημήτρης - Βαγγέλης M Team argos security triathlon team 01:10:53
4 152 4 Κόκκινος - Παξινού - Πανόπουλος Μενέλαος - Έλλη -Νοτιάς M Team ΠαΠαΚο 01:13:24
5 159 5 ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ - ΚΑΡΟΥΤΖΟΣ - ΡΙΧΕΤΑ M Team - 01:26:50
6 160 6 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ - ΦΟΡΤΗΣ M Team - 01:34:29
7 157 7 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΦΩΤΕΙΝΗ M Team - 01:37:00

Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Σχόλια αναγνωστών
Triathlon Hellas

nutrinews

Το trinews.gr είναι ένα portal αφιερωμένο στο τρίαθλο, με ειδήσεις, αγώνες και άρθρα - Όροι Χρήσης - Επικοινωνία: info [at] trinews [dot] gr

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - FitnessPulse.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News