Αρχική Ενημέρωση Αγώνες Αποτελέσματα Άρθρα Προϊοντα & Υπηρεσίες Φωτογραφίες Βίντεο
High5 NSCoaching Kasimis Training X-treme Stores Top Cycles Triathlon
Αποτελέσματα
10 Μαϊ 15 ← πίσω

Transition Sports Triathlon Sprint

Transition Sports
Triathlon Sprint 10.05.2015


Ανεπίσημα/Προσωρινά Αποτελέσματα

Δειτε τα και απο την ιστοσελιδα του αγώνα εδω:
http://www.transitionspo...ults&evtID=33


ΑΤΟΜΙΚΟ

RANK C.R. BIB SURNAME NAME SPONSOR CAT. GEN. Swim T1 Bike T2 Run Total

1 1 5 DANIIL GEORGIOS SP Α4 M 00:10:53 03:51 00:00:35 32:08 00:00:28 01:08:09
2 1 3 ΓΚΟΤΖΙΑΣ ΣΠΥΡΟΣ SP Α3 M : 15:42 00:00:30 32:27 00:00:25 01:09:00
3 2 158 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ SP Α3 M 00:13:23 03:43 00:01:01 32:41 00:00:30 01:10:51
4 1 4 KAFOROS ALKIS SP Α2 M 00:11:20 04:01 00:00:39 35:11 00:00:33 01:11:55
5 2 91 ΔΑΜΟΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ SP Α4 M 00:14:51 04:05 00:00:37 32:12 00:00:37 01:12:20
6 1 2 ΝΙΚΟΛΟΥΖΟΣ ΣΠΥΡΟΣ SP Α6 M 00:14:51 03:57 00:01:04 31:31 00:00:29 01:12:36
7 3 73 TEKERTALIS MICHALIS SP Α3 M 00:14:44 04:05 00:00:35 33:35 00:00:31 01:12:57
8 1 84 ΑΡΓΥΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ SP Α5 M 00:14:30 04:14 00:00:36 34:04 00:00:37 01:15:33
9 2 181 ΜΕΓΑΡΙΤΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ SP Α5 M 00:13:35 04:31 00:00:41 34:38 00:00:35 01:15:44
10 1 1 DIMAKI DENIZ SP Γ2 F 00:13:19 04:11 00:01:01 37:01 00:00:28 01:15:57
11 3 116 ΜΙΝΤΖΙΒΙΡΗΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ SP Α4 M 00:13:10 04:41 00:02:02 35:20 00:00:46 01:16:32
12 2 149 ΧΑΝΟΥΜΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ SP Α6 M 00:17:26 04:32 00:00:41 32:22 00:00:38 01:16:33
13 3 7 LIBERIS ILIAS SP Α5 M 00:15:08 04:23 00:00:40 33:01 00:00:42 01:16:36
14 4 166 DAMALAS SOTIRIS SP Α4 M 00:15:53 04:15 00:01:11 35:10 00:00:37 01:17:15
15 3 186 ΓΚΟΥNTΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ SP Α6 M 00:13:11 04:32 00:00:31 37:17 00:00:33 01:17:23
16 4 153 ΣΑΡΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ SP Α5 M 00:13:30 04:48 00:00:47 33:35 00:00:34 01:17:27
17 5 8 ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ SP Α4 M 00:16:15 04:43 00:00:37 35:45 00:00:44 01:18:37
18 4 185 ΜΑΡΙΝΟΣ ΚΡΕΣΤΑΣ SP Α3 M 00:13:27 04:16 00:00:48 35:29 00:00:38 01:19:03
19 5 167 ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΙΟΣ SP Α3 M 00:16:09 04:32 00:00:28 37:33 00:00:21 01:19:05
20 6 81 ΑΛΙΦΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ SP Α3 M : 20:54 00:37:34 : : 01:19:29
21 5 189 ΜΗΤΡΟΠΑΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ SP Α5 M 00:15:34 04:15 00:01:21 37:16 00:01:03 01:19:54
22 1 96 ΖΥΜΒΡΑΚΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ SP Γ1 F 00:12:58 04:10 00:00:38 39:34 00:00:39 01:19:55
23 6 82 ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ SP Α5 M 00:17:31 04:42 00:01:13 34:20 00:00:42 01:20:20
24 4 138 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ SP Α6 M 00:13:26 04:44 00:00:57 35:57 00:00:41 01:20:22
25 2 190 ΜΠΟΥΛΜΕΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ SP Γ1 F 00:16:01 04:16 00:01:06 36:38 00:00:36 01:20:42
26 7 173 ΜΑΛΑΤΟΣ ΜΗΝΑΣ SP Α5 M 00:16:35 05:41 00:00:51 32:48 00:00:46 01:20:51
27 5 20 ASPROMOUGOS GEORGE SP Α6 M 00:17:38 04:37 00:00:50 35:24 00:00:34 01:21:08
28 6 53 NTALAKOS THEODOROS SP Α6 M 00:15:11 04:52 00:00:31 37:20 00:00:36 01:21:19
29 1 61 POULOPATIS KOSTAS SP Α7 M 00:17:03 04:35 00:01:00 37:16 00:00:39 01:21:19
30 2 35 KANDOUNAKIS YANNIS SP Α7 M 00:18:30 04:43 00:00:32 33:28 00:00:32 01:21:36
31 3 184 NIKOLINAKOS ANGELOS SP Α7 M 00:17:11 04:30 00:00:39 36:45 00:00:48 01:21:50
32 7 10 ΚΑΛΟΕΙΔΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ SP Α6 M 00:18:07 04:44 00:01:10 36:43 00:01:02 01:21:56
33 8 175 ΔΕΔΕΣ ΣΩΤΗΡΗΣ SP Α6 M 00:16:16 06:05 00:01:41 36:11 00:01:02 01:22:33
34 2 9 ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ SP Γ2 F 00:14:19 04:28 00:00:57 38:37 00:00:41 01:22:42
35 8 71 SOIS DIMITRIOS SP Α5 M : 20:32 00:01:04 37:09 00:00:58 01:22:45
36 9 125 ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΚΟΥΡΗΣ SP Α6 M 00:18:01 04:19 00:00:45 35:30 00:00:34 01:23:29
37 6 104 ΚΑΤΣΙΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ SP Α4 M 00:17:01 04:24 00:00:40 37:47 00:00:38 01:23:45
38 9 174 ΔΗΜΑΚΗΣ ΘΑΝΟΣ SP Α5 M 00:16:47 05:41 00:01:27 36:15 00:00:57 01:23:49
39 10 57 PAPADOPOULOS ANDREAS SP Α5 M 00:14:31 04:47 00:01:29 39:05 00:00:55 01:24:04
40 1 164 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΩΜΑΣ SP Α9 M 00:17:57 04:49 00:01:02 37:07 00:00:32 01:24:11
41 4 86 ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ SP Α7 M 00:15:00 04:53 00:01:09 38:35 00:00:38 01:24:30
42 7 106 ΚΙΣΚΗΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ SP Α3 M 00:13:18 04:44 00:01:20 39:41 00:00:48 01:24:53
43 2 157 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ SP Α9 M 00:17:36 05:07 00:01:34 35:48 00:01:15 01:24:53
44 8 93 ΔΡΥΜΩΝΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ SP Α3 M 00:12:30 05:07 00:01:49 40:26 00:01:12 01:24:54
45 11 39 KARYOFYLLIS YIANNIS SP Α5 M : 23:28 00:00:59 37:42 00:00:39 01:25:13
46 5 118 ΜΙΧΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ SP Α7 M 00:14:24 05:19 00:01:26 39:43 00:00:53 01:25:41
47 9 49 MALIOUKIS FILIPPOS SP Α3 M 00:16:59 04:20 00:02:09 39:31 00:01:09 01:26:05
48 1 169 ΚΛΑΠΑΝΑΡΑ ΕΛΕΝΑ SP Γ3 F 00:18:05 05:23 00:01:09 36:20 00:00:52 01:26:41
49 10 120 ΜΟΥΣΤΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ SP Α3 M 00:19:43 04:34 00:01:07 38:38 00:00:46 01:27:01
50 12 62 RALLIS ALEXANDROS SP Α5 M 00:18:59 05:27 00:01:18 36:48 00:01:07 01:27:42
51 13 79 VYTHOULKAS ANASTASIOS SP Α5 M 00:18:44 05:06 00:01:35 35:45 00:00:57 01:27:48
52 1 161 ΧΑΤΖΗΣ ΦΟΙΒΟΣ SP Α8 M 00:21:47 05:28 00:01:51 33:17 00:00:50 01:27:50
53 10 41 KERKOULAS SPYRIDON SP Α6 M : 23:48 : : : 01:28:01
54 2 137 ΠΡΕΒΕΖΙΑΝΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ SP Α8 M 00:18:22 05:05 00:00:59 39:55 00:00:34 01:28:02
55 2 177 BIKOFF ΜΑΝΙΑ SP Γ3 F 00:14:44 05:40 00:01:14 40:37 00:01:01 01:28:07
56 3 100 ΚΑΒΑΛΛΙΕΡΑΤΟΥ ΕΛΕΝΑ SP Γ3 F 00:16:22 05:00 00:00:42 41:02 00:00:39 01:28:15
57 6 36 KANELLOPOULOS PAVLOS SP Α7 M : 21:59 00:01:06 38:01 00:00:54 01:28:28
58 7 65 SAKKAS XRISTOS SP Α4 M 00:20:20 05:04 00:01:00 38:58 00:00:48 01:29:06
59 7 151 ΧΑΤΖΗΠΟΠΗΣ ΜΑΚΗΣ SP Α7 M 00:21:16 04:41 00:01:11 38:42 00:00:40 01:29:31
60 11 13 NIKOLAIDIS GERASIMOS SP Α3 M 00:17:05 05:01 00:01:08 41:48 00:00:40 01:29:46
61 8 102 ΚΑΛΠΟΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ SP Α7 M 00:19:09 05:12 00:02:37 38:37 00:01:41 01:29:48
62 9 25 GALLIS DIMOSTHENIS SP Α7 M 00:19:39 07:57 00:01:18 31:46 00:01:28 01:29:55
63 3 78 VELLI OLGA SP Γ1 F 00:16:46 05:02 00:01:16 40:17 00:00:54 01:29:56
64 14 63 RAPTIS GEORGE SP Α5 M 00:17:31 05:49 00:00:40 40:34 00:00:46 01:30:33
65 15 133 ΠΑΡΛΑΛΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ SP Α5 M 00:20:16 04:49 00:00:47 39:33 00:00:46 01:30:49
66 3 48 MALAMOU KATERINA SP Γ2 F : 23:02 00:42:25 00:41 : 01:30:52
67 10 6 CHATZIMPEIS IOANNIS SP Α7 M 00:18:25 04:38 00:00:38 42:13 00:00:56 01:31:00
68 3 110 ΚΟΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡΙΑΝΟΣ SP Α8 M 00:16:32 05:41 00:01:25 40:57 00:01:17 01:31:15
69 4 115 ΜΕΓΑΚΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ SP Α8 M : 26:07 00:00:52 40:27 00:00:46 01:31:26
70 3 150 ΧΑΡΑΜΗΣ ΚΩΣΤΑΣ SP Α9 M 00:18:37 05:22 00:00:42 40:49 00:00:48 01:31:34
71 16 50 MYRICLIS KONSTANTINOS SP Α5 M 00:16:18 06:15 00:02:03 42:15 00:01:11 01:31:39
72 4 98 ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΟΛΓΑ SP Γ1 F 00:14:15 05:35 00:01:06 45:34 00:00:49 01:31:42
73 17 30 KALOGEROPOULOS ANDREAS SP Α5 M 00:14:16 05:21 00:01:43 40:01 00:01:12 01:32:09
74 8 28 HALIVELAKIS NIKOLAOS SP Α4 M 00:16:10 05:22 00:01:01 42:06 00:00:54 01:32:20
75 9 152 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ SP Α4 M 00:18:16 06:01 00:01:12 41:00 00:01:02 01:32:22
76 11 58 PATERAS KOSTAS SP Α6 M 00:15:20 04:46 00:02:01 44:07 00:01:04 01:32:41
77 12 99 ΙΩΑΝΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ SP Α6 M : 25:45 00:01:17 38:35 00:01:19 01:34:19
78 12 15 ALYFANTIS ROMANOS SP Α3 M 00:10:54 05:13 00:01:09 49:06 00:00:46 01:33:48
79 13 143 ΤΡΙΦΩΝΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ SP Α3 M : 24:49 : : : 01:33:49
80 18 68 SEFTELIS NIKOLAS SP Α5 M 00:19:34 05:58 00:01:35 41:14 00:00:56 01:33:51
81 13 142 ΤΖΑΝΑΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ SP Α6 M 00:17:10 05:46 00:01:19 43:23 00:01:17 01:34:09
82 11 170 ΑΛΕΥΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ SP Α7 M 00:16:38 05:45 00:01:16 41:15 00:00:51 01:34:16
83 14 54 PALAIOLOGOS PARIS SP Α3 M 00:15:10 06:11 00:01:45 45:29 00:01:26 01:34:21
84 4 21 DANIIL DIMITRIOS SP Α9 M 00:23:13 05:17 00:01:26 40:09 00:01:08 01:34:21
85 14 148 ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ SP Α6 M 00:15:00 06:38 00:00:46 44:24 00:00:53 01:34:23
86 15 88 ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ SP Α6 M : 26:16 00:00:58 43:46 00:01:02 01:34:45
87 16 119 ΜΟΥΡΤΖΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ SP Α6 M 00:20:13 07:02 00:00:41 40:19 00:00:59 01:35:02
88 5 187 ALEXIOU EDDY SP Α9 M 00:16:40 05:31 00:00:51 44:21 00:00:56 01:35:08
89 17 134 ΠΑΤΕΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ SP Α6 M 00:14:37 05:29 00:01:43 42:13 00:01:13 01:35:08
90 19 122 ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ SP Α5 M 00:22:08 06:29 00:00:38 41:25 00:00:43 01:35:24
91 6 113 ΜΑΘΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ SP Α9 M 00:16:39 05:41 00:01:21 43:43 00:01:03 01:35:27
92 2 97 ΘΕΟΧΑΡΟΥΣ ΜΑΡΙΟΣ SP Α2 M 00:13:20 04:22 00:01:31 50:37 00:00:34 01:35:27
93 12 112 ΚΥΛΙΚΑΣ ΑΝΤΡΕΑΣ SP Α7 M : 25:46 00:02:13 42:42 00:00:57 01:35:39
94 20 140 ΣΠΟΥΡΔΑΛΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ SP Α5 M 00:25:17 04:54 00:01:01 38:53 00:00:52 01:35:47
95 18 16 ATHENEOS FILIS SP Α6 M 00:17:14 05:38 00:01:54 44:46 00:01:07 01:35:49
96 4 155 ΤΟΜΠΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ SP Γ3 F 00:22:31 04:41 00:01:32 43:25 00:00:48 01:35:53
97 13 144 ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ SP Α7 M : 22:59 00:01:22 44:40 00:01:11 01:36:42
98 14 176 ΣΤΑΦΥΛΟΠΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ SP Α7 M 00:20:03 08:29 00:01:38 39:25 00:01:08 01:37:02
99 21 159 ANAGNOSTOPOULOS NIKOLAS SP Α5 M 00:20:46 04:54 00:01:24 43:56 00:00:36 01:37:15
100 15 147 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ SP Α7 M 00:18:33 05:57 00:01:50 42:26 00:01:26 01:37:17
101 22 92 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ SP Α5 M 00:23:46 04:51 00:01:10 42:52 00:00:50 01:37:26
102 23 80 WINTERS PIETER SP Α5 M 00:18:38 07:39 00:01:37 43:21 00:00:34 01:37:34
103 19 139 ΣΑΜΠΑΤΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ AlmiraMan SP Α6 M 00:18:31 08:11 : : : 01:37:39
104 5 154 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΚΡΕΤΑ SP Γ3 F 00:16:43 05:27 00:01:17 44:59 00:01:07 01:37:45
105 20 103 ΚΑΝΕΤΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ SP Α6 M 00:19:02 05:16 00:01:14 44:32 00:00:55 01:38:09
106 16 77 TSIOUBRIS DIMITRIS SP Α7 M 00:19:35 08:21 00:01:12 42:03 00:00:42 01:38:19
107 4 162 ΛΑΣΚΑΡΗ ΗΡΩ SP Γ2 F 00:17:06 05:56 00:01:01 47:10 00:00:50 01:38:28
108 21 59 PATSOPOULOS PANAGIOTIS SP Α6 M 00:21:03 05:58 00:00:51 41:26 00:00:56 01:38:30
109 15 131 ΠΑΠΑΪΩ'ΝΝΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ SP Α3 M 00:13:13 04:38 00:00:35 52:22 00:00:36 01:38:33
110 10 127 ΠΑΛΑΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ SP Α4 M 00:24:41 05:31 00:01:34 41:26 00:01:21 01:38:40
111 6 178 ΣΑΜΠΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ SP Γ3 F 00:16:42 05:12 00:01:32 47:06 00:00:47 01:38:46
112 11 156 ΚΟΠΟΥΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ SP Α4 M 00:21:51 06:06 00:01:44 40:24 00:01:39 01:39:05
113 3 101 ΚΑΖΑΜΙΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ SP Α2 M 00:18:09 07:15 00:01:34 45:49 00:01:33 01:39:20
114 16 108 ΚΟΛΛΙΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ SP Α3 M 00:23:19 05:52 00:01:58 42:37 00:00:59 01:39:30
115 17 74 TSAKAGIANNIS THOMAS SP Α7 M 00:17:40 06:51 00:02:03 47:03 00:00:39 01:39:32
116 5 130 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ SP Γ2 F 00:19:03 05:57 00:01:38 45:18 00:00:53 01:39:38
117 12 14 AFRATIS ANASTASIOS SP Α4 M 00:22:43 05:24 00:01:54 42:07 00:01:10 01:39:41
118 7 85 ΒΑΛΜΑ ΝΤΑΙΑΝΑ SP Γ3 F 00:20:58 05:45 00:02:04 43:15 00:01:02 01:39:51
119 22 89 ΓΙΑΝΝΙΤΣΙΩΤΗΣ ΣΑΒΒΑΣ SP Α6 M 00:21:27 05:51 00:02:12 43:56 00:01:07 01:39:53
120 13 70 SIREGELAS GIORGOS SP Α4 M 00:23:14 05:06 00:01:41 42:39 00:01:00 01:39:56
121 17 56 PAP GREG SP Α3 M 00:20:59 06:05 00:01:21 43:34 00:00:59 01:39:58
122 23 135 ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ SP Α6 M 00:23:57 05:18 00:01:36 41:54 00:00:54 01:40:37
123 18 33 KALYVAS THODORIS SP Α7 M 00:17:54 06:18 00:01:36 45:17 00:00:45 01:40:46
124 14 109 ΚΟΜΕΣΣΑΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ SP Α4 M 00:26:58 06:09 00:01:46 40:09 00:01:01 01:40:57
125 5 129 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ SP Α8 M 00:19:29 05:07 00:02:09 45:32 00:01:18 01:41:14
126 24 17 APOSTOLAKIS APOSTOLOS SP Α6 M 00:21:34 07:02 00:03:02 42:54 00:01:57 01:41:27
127 19 43 KONSTANTAKIS SPYRIDON SP Α7 M 00:18:18 05:38 00:02:05 44:21 00:01:16 01:41:39
128 25 83 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΔΩΡΟΣ SP Α6 M 00:22:42 05:56 00:01:59 43:39 00:00:55 01:41:49
129 8 11 ΜΗΛΑ ΜΑΡΙΑ SP Γ3 F 00:25:14 07:50 00:41:33 01:02 : 01:43:02
130 9 76 TSIOMI ALEXANDRA SP Γ3 F 00:21:11 05:55 00:01:37 44:31 00:01:38 01:43:02
131 26 163 ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ SP Α6 M 00:21:50 06:47 00:01:29 43:52 00:01:28 01:43:04
132 20 132 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ SP Α7 M 00:22:54 06:52 00:01:27 44:57 00:00:57 01:44:19
133 24 188 SAMIOTAKIS PANAGIOTIS SP Α5 M 00:23:11 07:57 00:01:53 42:39 00:02:34 01:44:49
134 27 23 DELIDIS ION SP Α6 M 00:18:02 06:31 00:02:22 45:08 00:01:40 01:44:52
135 10 146 ΦΛΕΓΓΑ ΕΛΛΗ SP Γ3 F 00:19:34 06:55 00:01:25 49:24 00:01:21 01:46:20
136 4 107 ΚΟΚΟΝΕΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ SP Α2 M 00:24:05 04:21 00:02:57 52:06 00:00:35 01:46:33
137 28 47 LEODITSIS NIKOLAOS SP Α6 M 00:18:35 06:59 00:01:53 47:20 00:01:21 01:47:08
138 15 165 PAPADIMITRIOU DIMITRIS SP Α4 M 00:26:15 05:46 00:00:46 43:03 00:01:00 01:47:23
139 18 180 ISUFAJ BESAR-ΒΑΣΙΛΗΣ SP Α3 M 00:32:12 05:27 00:02:05 38:27 00:00:51 01:47:33
140 25 18 APOSTOLOPOULOS NIKOS SP Α5 M 00:21:21 05:54 00:01:04 49:23 00:00:38 01:48:12
141 21 32 KALOGEROPOULOS ANTONIOS SP Α7 M 00:24:10 06:05 00:01:52 46:43 00:01:20 01:48:27
142 22 66 SAMIOTIS NEKTARIOS SP Α7 M 00:23:17 08:16 00:00:51 46:32 00:00:39 01:48:36
143 29 46 LALIOTIS VASSILIS SP Α6 M 00:21:11 07:14 00:01:28 47:24 00:02:18 01:49:17
144 6 27 GEITONA ZOI SP Γ2 F 00:17:33 07:25 00:01:08 51:06 00:00:44 01:49:23
145 7 26 GARGARETA ANGIE SP Γ2 F 00:21:01 06:18 00:01:37 54:32 00:00:45 01:49:39
146 5 182 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ SP Α2 M 00:27:07 06:21 00:02:58 48:11 00:00:39 01:49:39
147 26 90 ΓΚΑΤΖΙΑΣ ΜΑΡΙΟΣ SP Α5 M 00:20:42 08:11 00:01:03 49:09 00:00:41 01:50:11
148 30 124 ΝΕΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ SP Α6 M 00:20:37 07:42 00:01:39 49:32 00:01:37 01:50:15
149 31 42 KOLLIAS DIMITRIS SP Α6 M 00:25:53 06:56 00:01:05 46:34 00:00:59 01:50:41
150 5 24 ELENA VELISSARIOU SP Γ1 F 00:23:03 07:55 00:49:01 01:07 : 01:50:50
151 32 123 ΝΑΟΥΜ ΓΙΩΡΓΟΣ SP Α6 M 00:14:57 07:53 00:02:55 53:16 00:01:39 01:51:36
152 23 29 KAKKOS APOSTOLOS SP Α7 M 00:22:25 07:10 00:01:40 47:16 00:01:29 01:52:03
153 6 67 SCHLEMBACH SUSANNE SP Γ1 F 00:20:31 07:06 00:00:41 54:49 00:01:12 01:52:35
154 7 136 ΠΟΘΗΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ SP Α9 M 00:22:02 06:48 00:02:47 48:08 00:01:52 01:52:36
155 19 69 SIDERIS DIMITRIS SP Α3 M 00:25:33 06:58 00:00:53 51:26 00:00:35 01:52:47
156 24 172 ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ SP Α7 M 00:23:51 09:28 00:01:48 45:42 00:01:21 01:53:08
157 25 171 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ SP Α7 M 00:29:43 06:38 00:00:53 40:59 00:00:53 01:53:08
158 11 60 PETRITSI CHRISTINA SP Γ3 F 00:19:01 06:48 00:01:33 51:58 00:01:21 01:53:19
159 33 75 TSIAKANIKAS LAMBROS SP Α6 M : 23:45 00:00:57 : : 01:55:47
160 34 128 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ SP Α6 M 00:15:29 07:38 00:00:50 56:28 00:00:52 01:56:04
161 8 45 KYRIAZOPOULOS EFTHIMIOS SP Α9 M 00:22:41 07:19 00:02:29 46:26 00:01:50 01:56:04
162 6 38 KARABASIS VAGELIS SP Α8 M : 33:33 00:00:59 : : 01:56:49
163 27 114 ΜΑΛΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ SP Α5 M 00:28:17 07:08 00:01:14 : : 01:56:52
164 8 191 ΚΑΛΙΜΑΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ SP Γ2 F 00:22:56 07:37 00:01:29 47:51 00:00:47 01:58:40
165 26 179 ΔΙΜΟΚΑΣ ΖΗΣΗΣ SP Α7 M 00:30:14 06:42 00:02:41 45:07 00:00:35 01:58:56
166 9 111 ΚΟΤΣΙΦΑ ΝΙΚΗ SP Γ2 F 00:22:05 08:24 00:00:51 : : 02:00:18
167 10 95 ΖΟΥΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ SP Γ2 F : 30:35 00:02:45 50:33 00:01:05 02:01:08
168 1 168 ΓΑΛΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ SP Α10 M 00:33:40 06:55 00:01:16 : : 02:03:17
169 12 64 RODRIGUEZ-RUIZ MIRIAM SP Γ3 F 00:20:48 06:31 00:01:14 : : 02:03:21
170 16 51 NICOLAIDES SOCRATIS SP Α4 M 00:30:56 06:23 00:00:47 : : 02:04:33
171 1 249 NO NO SP KIDS M : : : : : 02:06:47
172 35 87 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ SP Α6 M 00:27:08 08:22 00:01:30 : : 02:09:31
173 2 94 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ SP Α10 M 00:34:22 08:30 00:02:46 : : 02:10:58
174 11 34 KAMARETA SOFIA SP Γ2 F 00:18:44 08:06 00:03:24 : : 02:12:13
175 27 183 ΝΤΙΛΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ SP Α7 M 00:26:40 09:10 00:03:07 : : 02:15:18
176 12 44 KRITSIDIMA CHRISTINA SP Γ2 F : 38:58 00:02:05 : : 02:23:56
177 3 52 NICOLAIDES KYPRIANOS SP Α10 M 00:53:10 12:14 00:01:38 00:12 : 02:53:49
DNF 13 12 ΡΩΣΣΗ ΣΤΕΛΛΑ SP Γ3 F : : : : : :
DNF 7 117 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ SP Α8 M 00:19:07 27:58 00:04:30 00:22 : 00:51:58
DNS 8 37 KAPOURELAKOS DIMITRIS SP Α8 M : : : : : :
DNS 4 40 KAZAMIAKIS NIKOS SP Α10 M : : : : : :
DNS 28 55 PANTELIDAKIS MIKE SP Α7 M : : : : : :
DNS 9 105 ΚΗΠΟΣ ΣΠΥΡΟΣ SP Α8 M : : : : : :
DNS 1 121 ΜΠΑΞΕΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ SP Α1 M : : : : : :
DNS 28 126 ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ SP Α5 M : : : : : :
DNS 29 141 ΣΠΟΥΡΕΛΑΣ ΠΑΥΛΟΣ SP Α5 M : : : : : :
DNS 30 160 ΞΥΝΟΓΑΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ SP Α5 M : : : : : :


ΟΜΑΔΙΚΟ
RANK C.R. BIB SURNAME NAME SPONSOR CAT. GEN. Swim T1 Bike T2 Run Total

1 1 234 ΣΟΥΒΑΤΖΟΓΛΟΥ - ΞΥΝΟΜΙΛΑΚΗΣ - ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗΣ - DANIDE - ΓΕΩΡΓΙΟΣ TOP CYCLES SP TEAM M 00:11:55 04:49 00:00:16 35:12 00:00:12 01:10:10
2 2 232 STAVROU - PETALAS - KONSTANTARAS KONSTANTINOS - GEORGIOS - GEORGIOS Wolves SP TEAM M 00:16:30 06:55 00:00:48 31:03 00:00:12 01:15:08
3 3 242 LALAGIANNIS - GIANNOPOULOS - MPOGDANOS FAIDON - VASSILIS - ILIAS REAL LIFE - TRANSITION SP TEAM M 00:16:56 04:17 00:00:23 35:37 00:00:13 01:17:18
4 4 235 ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΗ - ΚΟΥΡΗΣ - ΚΟΥΤΣΗ ΕΥΗ - ΓΙΑΝΝΗΣ - ΡΕΒΕΚΑ Outsiders SP TEAM F 00:18:08 05:50 00:00:20 33:57 00:00:38 01:23:16
5 5 239 ΒΟΓΔΑΝΟΥ - ΧΑΡΑΤΣΗΣ ΙΣΜΗΝΗ - ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ BETA SP TEAM F 00:17:59 06:23 00:00:23 35:59 00:01:42 01:26:18
6 6 237 ΣΦΗΚΑΣ - ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΑΝΔΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΙΩΑΝΝΗΣ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ KG TEAM SP TEAM M : 19:08 00:00:44 42:03 00:00:18 01:27:44
8 7 236 ΤΖΑΤΖΑΝΗΣ - ΦΛΑΜΟΥ SPYROS - ΕΛΕΝΗ SPIREL SP TEAM M : 22:21 00:01:21 40:05 00:00:16 01:32:49
9 8 231 GIAMALI - RIZOS - KORAKAS CHRISTINA - ALEXANDROS - NIKOS -Fysalis - UWR SP TEAM F 00:20:28 07:14 00:00:27 42:45 00:00:16 01:35:28
10 9 241 PIPESIS - VENTOURAS VASSILIS - NIKOLAOS MARATHON SP TEAM M 00:21:10 04:59 00:00:34 44:08 00:00:51 01:37:50
11 10 233 ZERIKIOTIS DEDEILIOAS - ZERIKIOTIS EYAGELOS - XRISTOS - EYAGGELOS GOUFI SP TEAM M 00:14:46 05:48 00:01:16 50:08 00:00:41 01:41:48
12 11 238 ΠΥΡΠΙΡΗ - ΔΑΡΔΑΒΕΣΗ - ΠΟΥΚΑΜΙΣΑ ΕΛΙΝΑ - ΕΛΙΣΑΒΕΤ - ΙΛΟΝΑ TRIOLE SP TEAM F 00:25:48 06:19 00:00:36 43:38 00:00:15 01:47:26
DNS 12 240 KALOGEROPOULOS - KLOGEROPOULOS ANGELO - LEFTERIS Baltiza Iron SP TEAM M : : : : : 01:30:44
DNS 13 240 KALOGEROPOULOS - KLOGEROPOULOS ANGELO - LEFTERIS Baltiza Iron SP TEAM M 00:16:55 06:27 00:01:17 40:57 00:00:18 01:30:44

Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Σχόλια αναγνωστών
Triathlon Hellas

nutrinews

Το trinews.gr είναι ένα portal αφιερωμένο στο τρίαθλο, με ειδήσεις, αγώνες και άρθρα - Όροι Χρήσης - Επικοινωνία: info [at] trinews [dot] gr

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - FitnessPulse.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News