Αρχική Ενημέρωση Αγώνες Αποτελέσματα Άρθρα Προϊοντα & Υπηρεσίες Φωτογραφίες Βίντεο
High5 NSCoaching Kasimis Training X-treme Stores Top Cycles Triathlon
Αποτελέσματα
12 Ιουλ 14 ← πίσω

Lake Doxa Triathlon 2014

Lake Doxa Triathlon 2014
Transition Sports

ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

RANK C.R. BIB SURNAME NAME SPONSOR CAT. GEN. Swim T1 Bike T2 Ru Total
1 1 2 ΔΑΝΙΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - A2 M 00:14:23 00:29 00:30:36 03:05 00:18:31 01:07:06
2 1 5 ΓΑΡΕΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - A7 M 00:15:26 00:44 00:32:45 00:30 00:18:14 01:07:40
3 1 6 ΑΛΥΦΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - A4 M 00:15:41 00:35 00:33:39 00:45 00:18:10 01:08:52
4 1 3 ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ TARGET SPORT A1 M 00:14:25 00:36 00:33:54 00:27 00:19:46 01:09:10
5 2 120 ΣΙΟΥΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ CREDO S VICTORIA A4 M 00:14:52 01:07 00:35:48 00:28 00:17:51 01:10:08
6 1 14 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Athens Triathlon Team A3 M 00:17:17 01:04 00:35:44 00:42 00:16:53 01:11:42
7 2 35 ΔΑΜΟΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ Athens Triathlon Team A3 M 00:17:56 00:59 00:33:32 02:02 00:17:37 01:12:08
8 3 53 ΚΑΣΜΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ - A3 M 00:16:20 00:39 00:37:11 00:41 00:17:17 01:12:11
9 2 56 ΚΑΦΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΑΛΚΗΣ ΑΕ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ A1 M 00:16:06 00:38 00:36:28 00:49 00:18:32 01:12:35
10 1 118 ΡΩΜΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ Romas Pro Training A5 M 00:19:22 01:27 00:34:07 00:51 00:17:00 01:12:49
11 2 95 ΜΠΑΜΠΑΝΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ kasimis training A5 M 00:16:31 00:44 00:35:23 00:32 00:19:51 01:13:03
12 1 4 ΨΑΡΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Athens Triathlon Team A6 M 00:17:48 00:55 00:35:08 00:30 00:18:39 01:13:03
13 1 1 ΔΗΜΑΚΗ ΝΤΕΝΙΖ Holmes Place Γ2 F 00:15:49 37:05 : : 00:20:17 01:13:13
14 3 31 ΓΚΟΥΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ security lines A5 M 00:17:30 00:50 00:35:30 00:30 00:18:56 01:13:19
15 4 162 ΞΥΝΟΜΗΛΑΚΗΣ DAVIDE - A3 M 00:19:44 00:48 00:34:21 00:21 00:18:16 01:13:32
16 3 40 ΔΡΑΓΟΥΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ CREDO S VICTORIA PRO TEAM A4 M 00:17:40 00:42 00:34:13 00:25 00:20:37 01:13:39
17 4 8 ΣΑΡΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ATHENS TRIATHLON TEAM A4 M 00:17:11 00:58 00:34:30 00:28 00:21:04 01:14:12
18 3 132 ΤΣΕΡΕΝΤΖΟΥΛΙΑΣ ΜΑΡΙΟΣ - A1 M 00:20:10 00:48 00:35:30 00:41 00:18:23 01:15:34
19 5 87 ΜΕΓΑΡΙΤΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ Krommidas Coaching Services A3 M 00:18:17 01:06 00:36:09 00:40 00:19:21 01:15:35
20 6 55 ΚΑΤΣΙΟΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΙ Ν.Ι./AQUA-TERRA A3 M 00:20:32 01:34 00:35:08 00:39 00:17:42 01:15:37
21 5 63 ΚΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - A4 M 00:16:49 01:58 00:36:36 01:00 00:19:14 01:15:38
22 7 34 ΔΑΜΑΛΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ - A3 M 00:19:16 34:50 : : 00:21:36 01:15:42
23 6 48 ΚΑΚΑΒΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ workout • pro training A4 M 00:15:27 01:14 00:36:11 00:44 00:22:29 01:16:07
24 7 116 ΡΑΦΑΗΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ NS COACHING A4 M 00:21:29 01:34 00:33:36 00:48 00:19:07 01:16:37
25 1 10 KILLAM CARLY NS Coaching Γ1 F 00:17:48 01:23 00:38:32 00:37 00:19:00 01:17:22
26 4 50 ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ kapetanakis watches A5 M 00:19:27 00:58 00:37:27 00:37 00:19:03 01:17:34
27 8 161 ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - A3 M 00:19:47 01:30 00:36:09 00:53 00:19:12 01:17:34
28 9 12 STOCK DANNY - A3 M 00:19:31 00:28 00:37:29 00:27 00:19:38 01:17:36
29 4 58 ΚΕΡΑΜΕΙΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗELLAΣTOCK '14 A1 M 00:16:50 01:31 00:39:24 : 00:20:22 01:18:09
30 5 128 ΤΕΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - A5 M 00:17:56 00:55 00:36:42 01:10 00:21:23 01:18:09
31 2 28 ΓΕΡΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ A6 M 00:17:47 00:57 00:37:44 00:58 00:20:47 01:18:15
32 8 105 ΞΥΝΟΓΑΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΨΑ 90 ΧΡΟΝΙΑ A4 M 00:20:53 01:08 00:35:48 00:46 00:19:44 01:18:22
33 10 33 ΔΑΒΡΑΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - A3 M 00:18:00 01:49 00:38:39 01:42 00:18:20 01:18:31
34 2 18 ΑΛΙΦΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΜΠΑΚΟΥΛΑ A2 M 00:19:20 01:37 00:36:25 00:15 00:20:57 01:18:37
35 11 138 ΧΑΝΤΖΙΑΡΑΣ ΠΟΛΥΔΕΥΚΗΣ Ο.Π.Ο.Π. A3 M 00:22:09 01:28 00:35:49 00:38 00:19:19 01:19:26
36 6 102 ΝΙΑΡΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ BIKE ELEVATED-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΙ A5 M 00:22:38 01:13 00:35:36 00:38 00:19:46 01:19:53
37 9 22 ΒΑΜΒΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ CREDO S VICTORIA PRO TRAINING A4 M 00:15:50 01:09 00:39:31 00:51 00:22:47 01:20:11
38 7 54 ΚΑΣΤΡΙΤΣΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 24100 triathlon club A5 M 00:19:11 01:17 00:37:18 01:02 00:21:30 01:20:20
39 3 97 ΜΠΑΣΤΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - A6 M 00:20:49 01:02 00:37:37 00:35 00:20:16 01:20:21
40 12 146 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛΟΣ - A3 M 00:18:27 01:07 00:39:22 00:46 00:21:15 01:21:00
41 8 45 ΙΣΡΑΕΛΙΑΝ ΛΑΜΠΡΟΣ - A5 M 00:18:20 00:52 00:39:08 01:10 00:21:40 01:21:11
42 10 70 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - A4 M 00:17:11 40:48 : : 00:23:17 01:21:17
43 2 145 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ - A7 M 00:21:36 01:15 00:36:17 00:47 00:21:21 01:21:18
44 13 7 ΜΑΛΑΤΟΣ ΜΗΝΑΣ - A3 M 00:22:04 01:23 00:34:22 : 00:23:37 01:21:27
45 5 51 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - A1 M 00:23:34 01:23 00:39:58 : 00:16:37 01:21:33
46 4 131 ΤΣΑΟΥΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - A6 M 00:22:01 01:17 00:36:22 00:29 00:21:28 01:21:39
47 11 21 ΑΣΠΡΟΜΟΥΓΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ατονικο A4 M 00:21:30 01:31 00:37:50 : 00:20:53 01:21:46
48 5 154 ΚΑΝΤΟΥΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - A6 M 00:22:13 01:01 00:36:04 00:43 00:21:46 01:21:49
49 12 112 ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ns coaching A4 M 00:21:04 01:30 00:35:55 : 00:23:40 01:22:11
50 14 19 ΑΝΑΓΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ TRIERS A3 M 00:24:07 01:10 00:35:53 00:39 00:20:59 01:22:50
51 9 85 ΜΑΥΡΙΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ A5 M 00:21:02 01:47 00:40:07 : 00:20:12 01:23:08
52 13 158 ΜΠΟΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ transition A4 M 00:17:46 01:09 00:39:20 02:08 00:22:49 01:23:13
53 14 107 ΠΑΝΑΓΩΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - A4 M 00:24:43 02:10 00:35:57 : 00:20:37 01:23:28
54 6 110 ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ATHENS TRIATHLON TEAM A1 M 00:19:57 00:41 00:37:59 00:37 00:24:27 01:23:44
55 6 69 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ - A6 M 00:20:00 01:06 00:38:32 00:44 00:23:23 01:23:47
56 15 39 ΔΟΥΔΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - A4 M 00:19:59 01:47 00:38:41 : 00:24:35 01:25:03
57 16 23 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ - A4 M 00:25:31 01:06 00:38:16 : 00:20:16 01:25:10
58 7 170 VERSTEEG JAN A6 M 00:21:12 01:38 00:41:02 : 00:21:50 01:25:44
59 2 78 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΚΡΕΤΑ Body Project Gina Tsichlia / Seatrips.gr Γ2 F 00:19:46 01:31 00:39:52 00:46 00:23:55 01:25:52
60 10 80 ΜΑΛΑΧΙΑΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ - A5 M 00:17:50 01:21 00:40:50 01:05 00:25:08 01:26:16
61 15 147 ΚΑΤΣΙΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - A3 M 00:25:45 01:47 00:37:21 : 00:21:55 01:26:50
62 16 57 ΚΑΨΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - A3 M 00:21:55 02:15 00:40:33 01:02 00:21:04 01:26:50
63 17 47 ΙΩΑΝΝΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ns coaching A4 M 00:19:17 01:17 00:43:08 00:22 00:22:52 01:26:58
64 3 15 ΑΛΕΒΙΖΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Cycleland Bikes Γ2 F 00:22:39 00:56 00:41:49 01:05 00:20:40 01:27:11
65 11 115 ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ - A5 M 00:23:12 00:55 00:37:31 : 00:25:40 01:27:20
66 18 136 ΤΣΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ BikeMe.gr A4 M 00:21:38 01:41 00:41:40 01:56 00:20:25 01:27:21
67 17 26 ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - A3 M 00:24:33 01:36 00:40:11 00:32 00:20:32 01:27:26
68 3 41 ΔΡΥΜΩΝΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Hellas Direct A2 M 00:16:37 03:05 00:40:03 00:32 00:27:09 01:27:28
69 2 46 ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΟΛΓΑ - Γ1 F 00:18:00 01:30 00:45:16 : 00:22:42 01:27:30
70 3 76 ΛΙΑΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - A7 M 00:26:20 01:07 00:37:58 : 00:22:07 01:27:35
71 18 71 ΚΩΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - A3 M 00:20:45 01:09 00:42:42 : 00:23:17 01:27:54
72 4 16 ΑΛΕΞΙΟΥ ΕDDY ΟΛΥΜΠΙΟΙ A7 M 00:21:16 01:10 00:38:36 00:56 00:26:01 01:28:00
73 12 106 ΠΑΝΑΓΟΥ ΝΤΙΝΟΣ DYNOCYCLES - GHOST BIKES A5 M 00:24:47 02:26 00:36:21 : 00:24:31 01:28:07
74 19 52 ΚΑΡΤΕΛΙΑΣ ΚΗΡΥΚΟΣ Holmes Place A3 M 00:19:22 01:17 00:42:20 : 00:25:11 01:28:11
75 8 142 ΧΑΤΖΗΣ ΤΑΣΟΣ - A6 M 00:23:52 01:49 00:37:29 : 00:25:13 01:28:24
76 9 13 WAGNER STEPHANE Red Star Tri Club A6 M 00:24:01 01:20 00:37:46 : 00:25:42 01:28:51
77 19 130 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ - A4 M 00:21:57 01:55 00:41:35 00:57 00:22:33 01:29:00
78 3 24 ΒΕΛΛΗ ΟΛΓΑ - Γ1 F 00:22:44 01:04 00:40:47 : 00:24:26 01:29:03
79 13 17 ΑΛΕΥΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ A5 M 00:20:56 01:51 00:40:26 : 00:26:07 01:29:22
80 14 92 ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ A5 M 00:21:09 01:52 00:41:06 : 00:25:24 01:29:32
81 5 91 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ATHENS TRIATHLON TEAM A7 M 00:21:15 01:50 00:42:44 01:13 00:22:30 01:29:34
82 15 25 ΒΟΡΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - A5 M 00:23:03 01:44 00:43:19 00:34 00:20:55 01:29:37
83 20 160 ΠΑΡΛΑΛΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ - A3 M 00:24:10 01:13 00:40:41 : 00:23:43 01:29:48
84 20 171 ΜΑΛΑΧΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - A4 M 00:21:26 01:19 00:43:37 01:01 00:22:30 01:29:56
85 7 126 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - A1 M 00:24:14 01:08 00:42:14 00:23 00:22:02 01:30:03
86 16 175 ΠΙΠΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ A5 M 00:27:41 01:41 00:39:01 : 00:21:58 01:30:21
87 4 164 ΜΠΙΚΩΦ ΜΑΝΙΑ - Γ2 F 00:19:47 01:49 00:44:48 00:57 00:22:59 01:30:22
88 21 77 ΛΟΓΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - A4 M 00:23:14 02:27 00:41:16 00:46 00:22:44 01:30:28
89 4 103 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ SAIL MARINE A2 M 00:24:42 00:58 00:41:43 00:45 00:22:20 01:30:31
90 6 86 ΜΕΓΑΚΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΑΛΑΜΙΝΑ A7 M 00:27:02 38:04 : : 00:25:29 01:30:36
91 5 36 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Πελοπας Πατρων A2 M 00:22:58 02:16 00:43:30 : 00:22:09 01:30:54
92 10 43 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - A6 M 00:28:56 01:48 00:40:50 01:21 00:18:37 01:31:35
93 17 84 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Π.Σ. ΦΟΙΒΟΣ A5 M 00:29:09 01:41 00:35:37 01:11 00:24:16 01:31:56
94 21 82 ΜΑΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒikeMe.gr A3 M 00:26:02 01:18 00:40:43 00:46 00:23:12 01:32:02
95 7 111 ΠΕΡΔΙΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - A7 M 00:24:26 03:23 00:38:19 : 00:26:08 01:32:18
96 18 137 ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - A5 M 00:19:59 02:18 00:44:18 00:44 00:25:15 01:32:36
97 8 29 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - A7 M 00:26:34 40:54 00:01:30 : 00:23:48 01:32:47
98 4 109 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ - Γ1 F 00:21:41 02:41 00:44:27 01:15 00:23:27 01:33:33
99 9 11 KLOPFER AXEL - A7 M 00:29:48 02:19 00:38:41 00:37 00:22:12 01:33:39
100 22 157 ΣΕΦΤΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - A4 M 00:27:01 00:15 00:43:43 00:29 00:22:30 01:34:00
101 19 167 ΤΕΡΓΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ A5 M 00:29:50 01:49 00:39:46 01:30 00:21:08 01:34:05
102 20 168 ΚΑΚΑΡΑΝΤΖΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ A5 M 00:18:50 03:14 00:43:10 02:46 00:26:03 01:34:05
103 11 60 ΚΟΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡΙΑΝΟΣ - A6 M 00:24:22 01:58 00:42:23 : 00:25:26 01:34:11
104 23 38 ΔΗΜΟΣ ΘΩΜΑΣ - A4 M 00:24:55 01:42 00:42:09 01:17 00:24:10 01:34:16
105 24 174 CAMPUS PAOLO CORINTHIAN CLUSTER A4 M 00:22:04 00:18 00:48:33 00:14 00:23:12 01:34:22
106 25 64 ΚΟΥΡΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ - A4 M 00:24:35 01:41 00:38:40 02:18 00:27:13 01:34:30
107 12 44 ΙΝΤΖΕΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α.Σ. ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΝΙΣΥΡΟΥ A6 M 00:24:08 02:24 00:45:03 : 00:23:47 01:35:24
108 5 141 ΧΑΡΔΑΛΙΑ ΜΑΡΙΑ - Γ1 F 00:22:01 00:15 00:47:02 00:18 00:26:13 01:35:51
109 21 121 ΣΟΥΚΙΟΥΡΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Krommidas Coaching A5 M 00:25:01 01:43 00:42:59 01:21 00:25:04 01:36:11
110 6 119 ΣΑΡΡΗ ΝΙΟΒΗ - Γ1 F 00:24:10 01:22 00:42:34 00:31 00:27:39 01:36:19
111 5 42 ΕΥΣΤΡΑΤΙΑΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ DYNOCYCLES - GHOST BIKES Γ2 F 00:24:40 02:44 00:43:16 56:00 00:25:38 11:32:21
112 26 74 ΛΑΜΠΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - A4 M 00:28:05 47:43 00:01:30 : 00:19:24 01:36:44
113 27 135 ΤΣΙΡΙΜΩΚΟΣ ΦΩΤΗΣ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ A4 M 00:34:15 01:26 00:40:40 00:36 00:19:47 01:36:46
114 13 90 ΜΙΛΗΔΑΚΗΣ ΔΟΞΗΣ ROMAS PRO TRAINING A6 M 00:31:18 02:23 00:40:37 01:37 00:21:38 01:37:35
115 8 67 ΚΥΛΙΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ - A1 M 00:25:20 02:53 : : 01:09:29 01:37:43
116 14 66 ΚΥΛΙΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - A6 M 00:26:23 02:15 00:44:43 01:01 00:23:20 01:37:43
117 22 75 ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Chaidari is running A3 M 00:29:08 01:37 00:41:44 01:39 00:23:39 01:37:48
118 10 140 ΧΑΡΑΜΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - A7 M 00:28:09 01:44 00:42:05 02:03 00:24:01 01:38:03
119 23 125 ΣΥΡΕΓΓΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - A3 M 00:27:42 02:03 00:43:27 01:19 00:23:34 01:38:07
120 28 163 ΚΑΤΣΙΚΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - A4 M 00:25:26 01:15 00:49:55 01:18 00:20:24 01:38:20
121 22 144 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - A5 M 00:27:57 01:41 00:42:48 01:06 00:24:46 01:38:20
122 23 59 ΚΕΡΚΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΕΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ A5 M 00:30:46 44:52 00:00:27 : 00:22:24 01:38:31
123 24 68 ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - A3 M 00:30:44 02:44 00:40:26 02:11 00:22:37 01:38:44
124 29 159 ΠΕΤΣΟΥΛΑΣ ΜΑΡΙΟΣ - A4 M 00:27:51 03:00 00:44:04 : 00:24:06 01:39:03
125 15 73 ΛΑΜΠΑΔΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - A6 M 00:23:01 02:43 00:43:12 04:27 00:26:26 01:39:50
126 25 173 ΚΛΟΥΤΣΙΝΙΟΤΗΣ ΠΑΝΟΣ A3 M 00:24:36 00:18 00:49:28 : 00:25:27 01:39:52
127 6 89 ΜΗΛΑ ΜΑΡΙΑ - Γ2 F 00:29:42 44:02 00:01:25 : 00:24:52 01:40:02
128 24 62 ΚΟΣΒΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - A5 M 00:23:37 02:10 00:44:48 01:02 00:28:54 01:40:32
129 7 129 ΤΖΟΥΜΕΛΕΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Γ1 F 00:32:43 02:36 00:43:07 00:58 00:21:08 01:40:33
130 11 20 ΑΝΑΤΟΛΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανεξαρτητος A7 M 00:24:29 02:01 00:42:31 01:03 00:30:48 01:40:54
131 25 88 ΜΕΛΑΣ ΝΙΚΟΣ - A5 M 00:27:39 00:29 00:48:13 00:17 00:24:53 01:41:33
132 7 117 ΡΩΣΣΗ ΣΤΕΛΛΑ - Γ2 F 00:25:55 47:54 00:02:10 : 00:25:52 01:41:53
133 6 9 BARRANGER NICOLAS ANEKSARTITOS A2 M 00:20:22 52:48 00:01:33 : 00:27:17 01:42:01
134 26 143 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - A3 M 00:29:35 00:53 00:45:05 01:18 00:25:35 01:42:28
135 12 133 ΤΣΙΑΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - A7 M 00:29:06 02:57 00:44:10 01:53 00:25:10 01:43:17
136 27 94 ΜΠΑΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ www.gre-en.gr A3 M 00:32:58 01:28 00:41:14 01:08 00:28:21 01:45:12
137 28 100 ΜΠΡΙΣΙΜΙΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - A3 M 00:33:27 01:22 00:45:16 : 00:25:27 01:45:34
138 13 113 ΠΟΘΗΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ MICRO'S LEADER A7 M 00:29:08 01:52 00:46:33 : 00:28:07 01:45:41
139 16 149 ΠΑΠΑΔΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - A6 M 00:28:02 02:26 00:48:49 01:28 00:26:00 01:46:46
140 26 98 ΜΠΕΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ A5 M 00:32:46 02:22 00:45:08 01:45 00:24:47 01:46:50
141 30 27 ΓΕΝΙΤΣΑΡΕΛΗΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ - A4 M 00:29:47 01:09 00:49:28 01:52 00:26:22 01:48:40
142 8 99 ΜΠΟΥΤΟΥΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ - Γ2 F 00:35:25 02:40 00:43:19 : 00:27:22 01:48:47
143 14 123 ΣΤΑΜΠΟΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - A7 M 00:34:34 02:23 00:46:12 00:29 00:26:36 01:50:17
144 17 127 ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - A6 M 00:29:20 02:32 00:51:32 00:17 00:26:52 01:50:34
145 31 124 ΣΤΡΙΓΚΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ - A4 M 00:33:54 02:03 00:49:04 00:46 00:24:51 01:50:39
146 32 101 ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 4M FITNESS TEAM A4 M 00:37:52 01:38 00:47:48 01:34 00:21:47 01:50:41
147 1 61 ΚΟΡΔΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ - PAR M 00:29:57 02:37 00:47:13 00:15 00:32:09 01:52:14
148 27 65 ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ A5 M 00:32:06 03:46 00:51:32 00:54 00:24:08 01:52:28
149 7 176 ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ GIUSEPPE THUGZ A2 M 00:33:38 00:15 00:48:13 00:11 00:30:48 01:53:07
150 28 30 ΓΙΑΝΝΙΤΣΙΩΤΗΣ ΣΑΒΒΑΣ - A5 M 00:25:37 01:45 00:57:53 00:49 00:27:10 01:53:15
151 29 104 ΝΤΙΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ sponsor A5 M 00:33:59 02:55 00:45:32 01:54 00:32:16 01:56:38
152 29 205 ΔΗΜΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ CORINTHIAN CLUSTER A3 M 00:40:41 46:43 : : 00:30:03 01:57:28
153 33 81 ΜΑΛΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - A4 M 00:32:06 02:30 01:00:30 : 00:22:21 01:57:29
154 15 134 ΤΣΙΡΔΗΜΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΕΞΑΤΡΤΗΤΟΣ A7 M 00:43:12 02:40 00:44:36 01:25 00:34:08 02:06:03
155 34 108 ΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ NUVENTI A4 M 00:40:17 02:52 : : 01:31:36 02:14:47
DNF 35 32 ΓΚΟΥΡΖΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ A4 M : : : : : :
DNF 8 49 ΚΑΜΑΡΕΤΑ ΣΟΦΙΑ Σικιαρίδειο Ίδρυμα Γ1 F : : : : : :
DNF 8 72 ΛΑΓΟΝΙΚΑΚΟΣ ΛΑΚΗΣ -24100 tri club A2 M 00:21:49 22:03 : : : 00:43:53
DNF 9 83 ΜΑΝΤΖΟΥΝΕΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Σ.Δ.Υ.Μ (Maniacs) Γ2 F 00:20:56 : : : : 00:20:56
DNF 10 96 ΜΠΑΡΛΑ ΙΩΑΝΝΑ Red Star Tri Club Γ2 F : : : : : :
DNF 36 114 ΡΑΠΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - A4 M 00:21:40 23:14 : : : 00:44:54
DNF 9 148 ΜΑΡΚΕΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ - Γ1 F 00:36:08 02:15 00:45:57 03:56 : 01:28:18
DNF 11 151 ΣΤΑΜΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ - Γ2 F : : : : : :
DNF 37 165 ΛΑΓΩΠΑΤΗΣ ΤΑΚΗΣ - A4 M 00:15:55 00:59 00:38:16 : : 00:55:11
DNF 38 172 ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - A4 M 00:23:26 01:04 : : : 00:24:30
DNQ 11 122 ΣΤΑΘΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - A2 M 00:19:00 00:29 00:31:43 : : 00:51:14
DNQ 9 156 ΛΕΙΒΑΔΑΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - A1 M 00:37:31 03:40 00:41:08 01:01 : 01:23:22
DNS 1 37 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ - AA M : : : : : :
DNS 39 79 ΛΥΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ - A4 M : : : : : :
DNS 40 93 ΜΟΥΡΤΖΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 4M FITNESS TEAM A4 M : : : : : :
DNS 16 139 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - A7 M : : : : : :
DNS 18 150 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ - A6 M : : : : : :
DNS 2 152 ΝΤΟΚΟΣ ΗΛΙΑΣ - AA M : : : : : :
DNS 3 153 ΖΑΡΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ - AA F : : : : : :
DNS 9 500 ΚΑΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - A2 M : : : : : :
DNS 30 501 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - A3 M : : : : : :
DNS 30 503 ΚΑΛΑΒΡΙΑΣ ΜΑΡΚΟΣ - A5 M : : : : : :
DNS 31 504 ΚΟΥΤΟΥΖΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - A5 M : : : : : :
DNS 17 509 OSTASHIN LURIE - A7 M : : : : : :
DNS 31 510 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - A3 M : : : : : :
DNS 32 511 ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΑΣ ΙΛΛΙΣΟΣ A3 M : : : : : :
DNS 41 512 ΑΡΩΝΕΣ ΕΡΡΙΚΟΣ - A4 M : : : : : :
DNS 19 513 ΒΛΑΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΣ.ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΑΣ A6 M : : : : : :
DNS 42 514 ΓΚΑΤΖΙΑΣ ΜΑΡΙΟΣ - A4 M : : : : : :
DNS 43 515 ΔΙΜΠΑΜΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - A4 M : : : : : :
DNS 33 516 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ GEMORE A3 M : : : : : :
DNS 10 517 ΖΩΓΛΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ Three Level Power/ Thiseas Cycling &Triathlon Team Γ1 F : : : : : :
DNS 20 518 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΩΝ ΟΡΣΙΠΠΟΣ A6 M : : : : : :
DNS 44 519 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - A4 M : : : : : :
DNS 32 520 ΘΩΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΤΗΕΝS TRIATHLON TEAM A5 M : : : : : :
DNS 33 521 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - A5 M : : : : : :
DNS 45 522 ΚΑΤΣΙΚΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - A4 M : : : : : :
DNS 12 524 ΚΟΡΩΛΗ ΕΛΕΝΗ - Γ2 F : : : : : :
DNS 13 525 ΚΟΥΡΝΙΑ ΖΩΗ THUGZ Γ2 F : : : : : :
DNS 21 526 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΤΟΛΗΣ - A6 M : : : : : :
DNS 46 528 ΜΑΡΛΑΓΚΟΥΤΣΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - A4 M : : : : : :
DNS 47 529 ΜΙΧΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 24100 TRITHLO CLUB A4 M : : : : : :
DNS 18 531 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ - A7 M : : : : : :
DNS 10 532 ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ PHILIP ATHENS TRIATHLON TEAM A2 M : : : : : :
DNS 19 533 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - A7 M : : : : : :
DNS 48 535 ΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ble Cycling Club A4 M : : : : : :
DNS 49 536 ΣΩΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - A4 M : : : : : :
DNS 20 537 ΤΟΠΟΥΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - A7 M : : : : : :
DNS 34 538 ΤΣΟΜΛΕΚΤΣΟΓΛΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗΣ -DHL-XENDURANCE-GARMIN-ON--HIGH5- A5 M : : : : : :
DNS 35 539 ΧΑΤΖΗΙΑΚΩΒΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ TRIERS A5 M : : : : : :
DNS 34 540 ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ GOJI BERRY TEAM A3 M : : : : : :
DNS 14 541 ΚΡΙΤΣΙΔΗΜΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ - Γ2 F : : : : : :
DNS 36 542 ΠΑΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΔΥΑ A5 M : : : : : :
DNS 50 543 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΑΛΕΞΗΣ - A4 M : : : : : :
DNS 15 544 ΤΟΜΠΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ - Γ2 F : : : : : :

Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Σχόλια αναγνωστών
Triathlon Hellas

nutrinews

Το trinews.gr είναι ένα portal αφιερωμένο στο τρίαθλο, με ειδήσεις, αγώνες και άρθρα - Όροι Χρήσης - Επικοινωνία: info [at] trinews [dot] gr

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - FitnessPulse.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News